Strona 24 z 269 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wszyscy znaliśmy skład od dawna ale ta ''konferencja'' to kpina i żart
    Temu klubowi potrzebny jest spadek z ligi
    Potrzebujemy kilku spokojnych lat na zapleczu z nowymi osobami w klubie,nową chęcią zrobienia zielonogórskiego żużla na nowo
    Jestem kibolem który za tym klubem pójdzie w ogień ale serce krwawi gdy to wszystko obserwuje
    Bije z tego wszystkiego nijakość i bylejakość, a jeszcze kilka latek temu FZG był na topie i stadion pękał w szwach.
    Tu potrzebny jest ostry wstrząs, bo obecni włodarze robią wszystko, żeby równać w dół.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    SCOT FZG (12-11-2020)

  3. Powrót do góry    #1037
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Wszyscy znaliśmy skład od dawna ale ta ''konferencja'' to kpina i żart
    Temu klubowi potrzebny jest spadek z ligi
    Potrzebujemy kilku spokojnych lat na zapleczu z nowymi osobami w klubie,nową chęcią zrobienia zielonogórskiego żużla na nowo
    Jestem kibolem który za tym klubem pójdzie w ogień ale serce krwawi gdy to wszystko obserwuje
    Jedyne co potrzebne jest temu klubowi, to uporządkowanie w zarządzie i zgoda właścicieli-dogadanie się. Spadek do niższej ligi niczego nie załatwi, jeśli właściciele nadal będą się kłócić o wiaderko i łopatkę, a piasek w tym czasie wysycha. Dziecinada na szkodę kilkunastu tysięcy okolicznych gorących kibiców, wiele większej ilości przed TV i zawodników.
    Sam spadek niczego nie załatwi, wręcz przeciwnie. Chyba, że spowoduje to odejście jednego z właścicieli lub wszystkich.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz99 Zobacz posta
    Zastanawiam się dlaczego Pawliczak z Tonderem podpisują kontrakt na dwa lata w Falubazie zamiast iść do I czy II ligi i się rozwijać. Tak samo było z Niedźdwiedziem, podpisał na dwa lata i nic nie jeździł, a teraz może kończyć karierę chyba że już ją skończył.
    Podpisali na dwa lata, bo perspektywicznie myślą o swojej karierze. W przyszłym sezonie neico pojeżdżą, doszlifują umiejętności, teamy, budżety, przecież widzą ile dał im ostatni rok w Elidze. W przyszłym umocnią się, a w 2022 w I liidze bedą naprawdę wartościowymi Polakami w skąłdzie, nie wątpię w to.
    Chłopaki naprawdę dobrze planują karierę, widząc co w klubie sie dzieje.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Bije z tego wszystkiego nijakość i bylejakość, a jeszcze kilka latek temu FZG był na topie i stadion pękał w szwach.
    Tu potrzebny jest ostry wstrząs, bo obecni włodarze robią wszystko, żeby równać w dół.
    Oni nie równają w dół, oni wyznaczają trendy na przyszły sezon. Brakuje tylko hasła-wyebane mamy!

  4. Powrót do góry    #1038
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Mogli ta konferencje sobie odpuścić.
    Jednak skład niekoniecznie skazany na spadek.
    Przynajmniej na papierze to nie jest najsłabszy skład a na pewno nie odstający mocno od GKM-u czy Apatora.
    Co zastanawia to brak Dudka na tej konfie.
    Chyba jednak wielkiej przyjaźni tam nie ma.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #1039
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2019
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta



    Podpisali na dwa lata, bo perspektywicznie myślą o swojej karierze. W przyszłym sezonie neico pojeżdżą, doszlifują umiejętności, teamy, budżety, przecież widzą ile dał im ostatni rok w Elidze. W przyszłym umocnią się, a w 2022 w I liidze bedą naprawdę wartościowymi Polakami w skąłdzie, nie wątpię w to.
    Chłopaki naprawdę dobrze planują karierę, widząc co w klubie sie
    Perspektywicznie? Przesiedza dwa lata na rezerwie lub pod 8 bo Kvech jest od nich o wiele lepszy. A o jeździe w jakiejś zagranicznej lidze też moga pomarzyć bo albo nie będzie ich nikt chciał albo nie będą mieli budżetu, żeby gdzieś pojeździć.

  6. Powrót do góry    #1040
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,212
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Sklad ciekawy, szkoda ze nie udalo sie zatrzymac Krakowiaka/Jeppesena. Fricke pod 1,8-1,9 podejdzie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Do czego to doszlo Wyglada na to, ze ja (okreslany przez niektorych jako falubazozerca - zupelnie nieslusznie zreszta) mam wiecej wiary w ten klub niz niektorzy z jego fanow Medali w przyszlym sezonie nie bedzie ale spadek tez Wam nie grozi. Ktos przyjmie zaklad o Gentleman Jacka?

  8. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz99 Zobacz posta
    Zastanawiam się dlaczego Pawliczak z Tonderem podpisują kontrakt na dwa lata w Falubazie zamiast iść do I czy II ligi i się rozwijać. Tak samo było z Niedźdwiedziem, podpisał na dwa lata i nic nie jeździł, a teraz może kończyć karierę chyba że już ją skończył.
    Tylko jak byl Niedzwiedz to akurat w Falubazie mial kto jezdzic. Jak dalej będzie szlo to w tym kierunku co idzie, to Tonder i Pawliczak beda w 1 skladzie prowadzacymi pary i nie bedzie kim ich zastepowac. Syf kila i mogila.

  9. Powrót do góry    #1043
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Drapałem się latem/jesienią po łysiejącej, dlaczego w zawodach młodzieżowych puszczacie z uporem maniaka kończących za chwilę wiek juniora chłopakow. Ani na chwilę nie przyszlo mi na myśl, że ci którzy tak mało szans dostawali, będą mieli stanowic teraz parę na ligę.

    Kto leci? Wy, my, GKM i Motor. Daję równe szanse.

  10. Powrót do góry    #1044
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    443
    Podziękowania: 528 w 339 postach
    Wygląda to bardziej na stypę i w sumie nią jest

    Mnie osobiście nie dziwi ten skład, bo już od pewnego czasu dochodziły mnie słuchy, że będzie bardzo eko ( nie mylić z ekologią).

    Oczywiście pozdrawiam wszystkich co widzieli w Falubazie: EMil, Taia czy Jasona
    Tylko Falubaz

  11. Powrót do góry    #1045
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Falubaz sie utrzyma.
    Bez Dzika leci GKM.
    Motor kupil Cierniaka i ich szanse ma utrzymanie wzrosły.

    O utrzymywanie będą walczyć Motor i GKM.
    Falubaz bedzie na granicy, Apator pewne utrzymanie w lidze.

  12. Powrót do góry    #1046
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Skład Falubazu w przyszłości:
    1.Tonder (zastąpi Dudka)
    2. Pawliczak(zastąpi Ptotasiewicza)
    3. Niedźwiedź(2 lata temu też mówiono, że zastąpi w przyszłości Protasiewicza)
    4. Osyczka( za rok kończy wiek juniora, idealy na przyszłość)
    5. NileTuft(wielki talent i nadzieja)
    6. Junior
    7. Junior
    Tylu wychowanków to nikt nie będzie miał w składzie...Kibice na pewno będą zadowoleni i będzie zawsze komplet na trybunach.

  13. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Jazda wychowankami, jazda młodymi interesuje klub tylko wtedy jak nie ma kasy na dobry zespół. Przecież to oczywiste, że prezes nie wyjdzie i powiem ''zbudowaliśmy skład nieudaczników, których nikt nie chciał''.

  14. Powrót do góry    #1048
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie ma co płakać.

    Dudek zostaje na rok czyli to dobrze i dla niego i dla klubu. Jak powtorzy sezon 2020 albo pojedzie jeszcze gorzej, to niech sie odbudowuje gdzie indziej. Jesli pojedzie dobry sezon 2021 a w klubie bedzie lepiej niz dzis, to zaden problem przedluzyc.

    Fricke sie nie czepiam, lepszy od Bjerre, Iversenow a nawet niespelnionych Lindgrenow.

    Mlodzi za Protasiewicza w 2022 to calkiem przyzwoite myslenie. Skoro nie stac nas na nikogo innego typu Woryna to lepiej oni niz inne dziwne wynalazki typu Miesiac czy inny Holta.

    Tylko ten Zagar to ni w ***** ni w oko
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 12-11-2020 o 20:12

  15. Powrót do góry    #1049
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Ot skrzyknelo sie paru chlopcow w krotkich spodenkach i pomysleli ze beda zarzadzac sportowym klubem..
    Jeszcze dobrze nie usiedli w piaskownicy a juz sie poklocili o wiaderka..
    Patrzac na to gowno jakie jest nam serwowane przez tych chlopcow to cisnie sie na usta jakze popularne i na czasie slowo..
    ***********.

  16. Powrót do góry    #1050
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Szkoda, że Falubaz już buduje skład na 1 ligę...
    No co, wreszcie mamy długofalowe planowanie


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #1051
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Drapałem się latem/jesienią po łysiejącej, dlaczego w zawodach młodzieżowych puszczacie z uporem maniaka kończących za chwilę wiek juniora chłopakow. Ani na chwilę nie przyszlo mi na myśl, że ci którzy tak mało szans dostawali, będą mieli stanowic teraz parę na ligę.

    Kto leci? Wy, my, GKM i Motor. Daję równe szanse.
    Nie no, Motor o kroczek z przodu, utrzymanie pewne, a baraże Lublina bardzo by mnie zaskoczyły. Ale pozostała 3 rzeczywiscie wiadoma i niewiadoma. Wiadomo-zjamą 3 ostatnie miejsce, a nie wiadomo-kto gdzie skończy, konfuguracje można układać dowolne i każda jest mozliwa.
    Ale że tak zdziadzieliśmy w tak krótkim czasie? A jeszcze z bogatym człowiekiem jako właścicielem... jakby mu kto pistolet do głowy przystawił, zrozumiałbym, ale tego podejścia do swojej własności (współ)kompletnie nie kumam. Toż to nawet nie olewactwo, to destrukcja z pozycji jego możliwości.
    Przykre, ale lepsze to niż kontraktowanie żużloków na 10mln, mając na klub sakiewkę z 6mln zł. To już lepiej spadajmy ( o ile dojdzie do tego), niż mielibyśmy w ciągu paru lat skreślić Falubaz z listy polskich klubó żużlowych.
    Ale pzrykro, trochę za gardło ściska, ta świadomość możliwości<->brak zaangażowania.

  18. Powrót do góry    #1052
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    443
    Podziękowania: 528 w 339 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Skład Falubazu w przyszłości:
    1.Tonder (zastąpi Dudka)
    2. Pawliczak(zastąpi Ptotasiewicza)
    3. Niedźwiedź(2 lata temu też mówiono, że zastąpi w przyszłości Protasiewicza)
    4. Osyczka( za rok kończy wiek juniora, idealy na przyszłość)
    5. NileTuft(wielki talent i nadzieja)
    6. Junior
    7. Junior
    Tylu wychowanków to nikt nie będzie miał w składzie...Kibice na pewno będą zadowoleni i będzie zawsze komplet na trybunach.
    komplet to pewnie, bo to jednak jest już żużel dla koneserów, ale tak z 4tyś przyjdzie

    Mi osobiście nie przeszkadzają w składzie Tonder i Pawliczak, w końcu musi nadejść taki moment, że postawimy na swoich, nawet nie najwyższych lotów, ale chyba i tak najlepszych od czasów Zengoty.
    Jednak skoro " odmładzamy" skład to co .ukra robi Komandos z Bałkan w składzie? Za te pieniądze można było np zawalczyć o Jeppesena i faktycznie mieć młody skład. Przyznaje ryzykowne posunięcie, ale przynajmniej faktycznie byłaby świeża krew, a nie zerdzewiałe próchno.
    Tylko Falubaz

  19. Powrót do góry    #1053
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Drapałem się latem/jesienią po łysiejącej, dlaczego w zawodach młodzieżowych puszczacie z uporem maniaka kończących za chwilę wiek juniora chłopakow. Ani na chwilę nie przyszlo mi na myśl, że ci którzy tak mało szans dostawali, będą mieli stanowic teraz parę na ligę.

    Kto leci? Wy, my, GKM i Motor. Daję równe szanse.
    Procentowo to dla mnie prawdopodobnie tak:

    GKM 50%
    Falubaz 40 %
    Apator 9 %
    Motor 1%


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #1054
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie ma co płakać.

    Dudek zostaje na rok czyli to dobrze i dla niego i dla klubu. Jak powtorzy sezon 2020 albo pojedzie jeszcze gorzej, to niech sie odbudowuje gdzie indziej. Jesli pojedzie dobry sezon 2021 a w klubie bedzie lepiej niz dzis, to zaden problem przedluzyc.

    Fricke sie nie czepiam, lepszy od Bjerre, Iversenow a nawet niespelnionych Lindgrenow.

    Mlodzi za Protasiewicza w 2022 to calkiem przyzwoite myslenie. Skoro nie stac nas na nikogo innego typu Woryna to lepiej oni niz inne dziwne wynalazki typu Miesiac czy inny Holta.

    Tylko ten Zagar to ni w ***** ni w oko
    O Zagara to nie ma co sie martwic ,zrobi wszystko zeby stad sperdolic wiec pewnie yebnie sezon zycia,ogolnie sklad mi sie podoba ale nie podoba mi sie co ludzie u wladzy odperdalaja w tym klubie ,dlatego mysle ze odbije sie to na ilosci sprzedanych karnetow.. mam nadzieje ze Adam i Mateo beda mogli jedzic jako goscie w nizszych ligach ,poniewaz oni to akurat powinni jedzic bardzo duzo jesli mysla o tym zeby cos w tym sporcie osiagnac..

  21. Powrót do góry    #1055
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    O Zagara to nie ma co sie martwic ,zrobi wszystko zeby stad sperdolic wiec pewnie yebnie sezon zycia,ogolnie sklad mi sie podoba ale nie podoba mi sie co ludzie u wladzy odperdalaja w tym klubie ,dlatego mysle ze odbije sie to na ilosci sprzedanych karnetow.. mam nadzieje ze Adam i Mateo beda mogli jedzic jako goscie w nizszych ligach ,poniewaz oni to akurat powinni jedzic bardzo duzo jesli mysla o tym zeby cos w tym sporcie osiagnac..
    Jaki Adam?

  22. Powrót do góry    #1056
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jaki Adam?
    Pawliczek.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    sobotch (12-11-2020)

  24. Powrót do góry    #1057
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Damian ,wypilem kasztelana i mnie yeblo w lata 90

  25. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Damian ,wypilem kasztelana i mnie yeblo w lata 90
    To kasztelan aż tak kopie ? To ja tez chce, jutro sobie kupię kasztelana.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #1059
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Damian ,wypilem kasztelana i mnie yeblo w lata 90
    Był Kuntersztyn Grudziądz, był Van Pur Rzeszów, ale o Kasztelanie Zielona Góra nic mi nie wiadomo.

  27. Powrót do góry    #1060
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2019
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    O Zagara to nie ma co sie martwic ,zrobi wszystko zeby stad sperdolic wiec pewnie yebnie sezon zycia,ogolnie sklad mi sie podoba ale nie podoba mi sie co ludzie u wladzy odperdalaja w tym klubie ,dlatego mysle ze odbije sie to na ilosci sprzedanych karnetow.. mam nadzieje ze Adam i Mateo beda mogli jedzic jako goscie w nizszych ligach ,poniewaz oni to akurat powinni jedzic bardzo duzo jesli mysla o tym zeby cos w tym sporcie osiagnac..
    Będą mogli tylko czy ktoś z nich skorzysta bo jako U24 nie będą mogli jeździć.

  28. Powrót do góry    #1061
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dramatyczna na konfa. Ciekawe czy Aliemu się podoba
    *****ioza

    Btw Fricke, to dobry transfer.
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 12-11-2020 o 22:57

  29. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To kasztelan aż tak kopie ? To ja tez chce, jutro sobie kupię kasztelana.
    Moze ten Hindus cos tam dolewa ,w kazdym badz razie ma yebaniutki wybor piw zacny z calego swiata,Polskich ma chyba z 15 rodzaji browarow ma nawet taka lomze ktorej nie moglem kupic w Zielonej ..https://untappd.com/b/browar-lomza-l...er-beer/783424 dobre choc drogie
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 12-11-2020 o 23:06

  30. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Ale Matej taki uśmiechnięty...

    Żyto faktycznie jakby poszedł na pogrzeb...dooobra Falubazy szykować Dudka, Pepe i jakoś przejechać ten sezon. Może zaprosić na rozmowę wychowawczą tych Waszych współwłaścicieli?

  31. Powrót do góry    #1064
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Pietrek to albo covid albo kac gigant ,mysle ze to drugie yebnal na odwage przed konferencja p.s najbardziej na tej konferencji brakowlo mi pana Kawickiego lubie te jego slodkie pierdy ,widocznie nie chce tego dziadostwa reklamowac swoim wasem i sie schowal za firanka ,pewnie wyjdzie w lepszych czasach
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 12-11-2020 o 23:18

  32. Powrót do góry    #1065
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Kawicki to jest fenomen na skale światową...
    Pomimo ze teraz jest w niełasce to tak potrafi lawirować ze ciągle jest w klubie...

  33. Powrót do góry    #1066
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Drapałem się latem/jesienią po łysiejącej, dlaczego w zawodach młodzieżowych puszczacie z uporem maniaka kończących za chwilę wiek juniora chłopakow. Ani na chwilę nie przyszlo mi na myśl, że ci którzy tak mało szans dostawali, będą mieli stanowic teraz parę na ligę.
    .
    Nie chcieli żeby wypadli z rytmu, przygotowywali ich do jazdy w 2021 już jako seniorzy. Myślenie przyszłościowe, inwestycja!
    BKS Polonia Bydgoszcz

  34. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Zagar w tej koszulce Falubazu wygląda jak gorzowski kominiarz który tak się pomylił że zamiast do komina wskoczył do piekarnika. Świstowi lepiej z tym emblematem było do twarzy nawet jak na rauszu wchodził po drabinie
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 13-11-2020 o 00:19
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (13-11-2020), Mihalo (13-11-2020), młody_piernik2 (14-11-2020)

  36. Powrót do góry    #1068
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,344
    Kliknij i podziękuj
    1,104
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Kawicki to jest fenomen na skale światową...
    Pomimo ze teraz jest w niełasce to tak potrafi lawirować ze ciągle jest w klubie...
    karva moglby juz sobie polawirowac gdzies indziej i przy okazji grawitacji wziasc z soba Walczaka ,a kapuche przenaczyc na szkolke ,strata zadna a mozemy tylko zyskac,tak pozatym na kerownika powinni wzias Walasa a trenerka w szkolce powinien zajac sie Stachu ,jesli nie ma kasy na gwiazdy to karva chociaz powibnni zainwestowac w trenera i szkolke..

    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Zagar w tej koszulce Falubazu wygląda jak gorzowski kominiarz który tak się pomylił że zamiast do komina wskoczył do piekarnika. Świstowi lepiej z tym emblematem było do twarzy nawet jak na rauszu wchodził po drabinie
    E ja go tez nie lubie ale jestem pewny ze pojedzie swoj max u nas i zrobi zyciowke ,bedzie wperdalach w dechy wszystkich az milo bedzie patrzec
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 13-11-2020 o 00:49

  37. Powrót do góry    #1069
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    Graty za Maxa. Zdziwicie się.

  38. Powrót do góry    #1070
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co tu sie dziwic? Fricke to przy takim zestawieniu nr 2 w druzynie, a w pewnych niesprzyjajacych warunkach moze nawet nr 1

  39. Powrót do góry    #1071
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Kawicki to jest fenomen na skale światową...
    Pomimo ze teraz jest w niełasce to tak potrafi lawirować ze ciągle jest w klubie...
    Falubaz bez Kawickiego nie przetrwa.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    sobotch (13-11-2020)

  41. Powrót do góry    #1072
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Mało tego, trzeba przyznać, że Kawicki jest jaki jest ale to obiektywnie patrząc najlepszy spiker żużlowy w Polsce.
    Nie wyobrażam sobie meczów bez jego konferansjerki.

  42. Powrót do góry    #1073
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Fricke to dobry wybór. W każdym momencie może wyskoczyć jak Jack. Nie jest powiedziane, że para Fricke - Zagar będzie gorsza od Holder - Holder. Może być wręcz przeciwnie.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    stone_gossard (13-11-2020)

  44. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Poradzimy sobie bez każdego ale jakby pana Kamila szlag trafił, to nawet o I lidze nie ma co myśleć

  45. Powrót do góry    #1075
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Wczorajsza pseudokonferencja prasowa tylko pokazała, że obecny zarząd klubu prezentuje poziom jazdy ROWu w minionym sezonie. Celowo nie porównuję do zarządu rybnickiego, tylko do jazdy zespołu, bo Mrozek ma przynajmniej jaja, aby na konferencjach spotkać się z wqrwionymi hanysami i konfrontować się z nimi. Tutaj wyraźnie zrobiono wszystko, aby nie padły niewygodne pytania o odejście Vaculika, o przedłużenie umowy z Dudkiem, o negocjacje z innymi zawodnikami z topu, bo jestem pewien, że Niedomagała by się ośmieszył.

    Zresztą nie dziwię się, że Patryk nie jest skory do podpisania nowego kontraktu patrząc na to, co zobaczyłem wczoraj.

  46. Powrót do góry    #1076
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    PŻ dla Syfów:
    Wydaje mi się, że niektórzy żużlowcy użyli Falubazu, żeby podbić ceny. Do pewnego momentu rozmowy się układały. Wszystko było ładnie i pięknie, ale na końcu nam dziękowali i informowali, że są dogadani.

    Tak jak tutaj spekulowaliśmy, staliśmy się TYM klubem.

  47. Powrót do góry    #1077
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    PŻ dla Syfów:
    Wydaje mi się, że niektórzy żużlowcy użyli Falubazu, żeby podbić ceny. Do pewnego momentu rozmowy się układały. Wszystko było ładnie i pięknie, ale na końcu nam dziękowali i informowali, że są dogadani.

    Tak jak tutaj spekulowaliśmy, staliśmy się TYM klubem.
    Żyto mówi też, że z Vaculikiem rozmawiano od początku roku i nie ma problemów z forsą.

    Tylko potwierdza to przypuszczenia, że Niedomagała nie został potraktowany poważnie, jak prezes z którym zawodnicy chcą współpracować.

  48. Powrót do góry    #1078
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura kompletna. Nigdy nie miałem takiej wiedzy. I nigdy nie twierdziłem, ze takowa mam. Te bzdury wymyślają tacy hejterzy jak ty i tobie podobni.
    No wiesz Mariusz, ja do Ciebie z uznaniem do twoich kontaktów, a Ty mnie od hejterów...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Dominik (13-11-2020)

  50. Powrót do góry    #1079
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    443
    Podziękowania: 528 w 339 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No wiesz Mariusz, ja do Ciebie z uznaniem do twoich kontaktów, a Ty mnie od hejterów...

    Świat mi się zawalił. Mariusz zawsze takie szczegóły rozmów i kontraktów podaje, że wierzyłem, że jest agentem większości zawodników, ale jednak to tylko bajkopisarz
    Tylko Falubaz

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Dominik (13-11-2020)

  52. Powrót do góry    #1080
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,354
    Kliknij i podziękuj
    926
    Podziękowania: 445 w 270 postach
    Ten skład seniorski wbrew pozorom nie jest taki zły. Problem w tym, że musi być spełnionych kilka warunków, żeby Falubaz w miarę spokojnie odjechał następny sezon.
    Przede wszystkim lepsza jazda Dudka i śr. biegowa zdecydowanie powyżej 2.0, a także utrzymanie tegorocznego poziomu przez Zagara. Najbardziej cieszy mnie transfer Fricke. To wciąż młody zawodnik, który może "odpalić" i być rewelacją sezonu. Na pewno jest bardziej perspektywiczny niż Jensen. Minusem są tragiczni juniorzy i nawet jeżeli wszyscy seniorzy zaliczą progres, to brak ich wsparcia powoduje, że nie grozi nam awans do pierwszej czwórki.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •