Strona 232 z 269 PierwszyPierwszy ... 132182222230231232233234242 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,396 do 10,440 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10396
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    Uważasz, że Patryk jest zwykłym najemnikiem? No to gratuluję świetnego postrzegania świata w takim razie.
    No a kim jest ? W tym sezonie dał tego przykład. Zapisał się do grona najemników. Gdzie barwy klubowe nie mają dla niego żadnego znaczenia.

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Przestan gadac glupoty, wystarczy ze FZG da lekko mniej niz inni i tu bedzie, bo zawsze na miejscu, ale jestem pewny, ze sposnorzy sie na Patryka rzuca, choc by mieli przeplacic to i tak bedzie w Falubazie. Tu jest jego miejsce.
    Aleś ty naiwny.

    Skoro tu jest jego miejsce, to czemu odszedł ? Przecież sponsorzy zrobili na niego zrzutkę. Miał okazję, jako pierwszy, zainkasować 2 mln w I lidze. A jednak podziękował, skasuje blisko 3 mln w SE. A jak mu się kontrakt skończy to może i wróci. Jak sponsorzy zrobią następną zrzutkę, ale już trzeba będzie zebrać powyżej 3 mln.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #10397
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 149 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No a kim jest ? W tym sezonie dał tego przykład. Zapisał się do grona najemników. Gdzie barwy klubowe nie mają dla niego żadnego znaczenia.
    Skoncz pyerdolic. W 2018 mimo ryzyka spadku - zostal. Jest legendą tego klubu. Tym razem nie został i bardzo dobrze. Po 2 słabych latach - Patryk pojechał bardzo fajny sezon i awansował do GP, żeby się rozwijać , ustabilizować dobrą jazdę i osiągać jak najlepsze wyniki - musiał zostać w SE, być może to był jeden z ostatnich dzwonków by coś w karierze więcej dopisać Ale jestem pewny ze przy najblizszej okazji wroci tutaj.

  3. Powrót do góry    #10398
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Skoncz pyerdolic. W 2018 mimo ryzyka spadku - zostal. Jest legendą tego klubu. Tym razem nie został i bardzo dobrze. Po 2 słabych latach - Patryk pojechał bardzo fajny sezon i awansował do GP, żeby się rozwijać , ustabilizować dobrą jazdę i osiągać jak najlepsze wyniki - musiał zostać w SE, być może to był jeden z ostatnich dzwonków by coś w karierze więcej dopisać Ale jestem pewny ze przy najblizszej okazji wroci tutaj.
    No to czemu został w 2018 a w tym roku już nie mógł zostać ? Wtedy też jeździł w SGP.

    I nie przeczę, że kiedyś nie wróci. Jak dostanie odpowiednią kasę to wróci. Jak na rasowego najemnika przystało.

    Więc skończ pyerdolic i przejrzyj na oczy w końcu.

    A legendą to mógł zostać, bo jeszcze na to miano nie zasłużył. Jednak olał tą możliwość. I już nie zostanie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-09-2021 o 16:58
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #10399
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, i z czego to wydedukowałeś mędrcu ?
    Z Twoich postów typu Termos powiedział Patrykowi że blabla blabla a Honorata na to blalablalaba . I co miał Domagała zrobić jak do niego zadzwonił *****inski i mu powiedział blablablalba o 400 tysięcy więcej. to wychodzi miastowymi poeniedzmy tyle samo co blablablalba blabla. A Żyto na to blablablaa to mowia mu w czwartek wieczorem gdzie Twój mechanik a on blablablalba po czesku do nich nawija.
    Falubaz to MAGIA!!!

  5. Powrót do góry    #10400
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Patryk i cała Familia poczyniły pewne deklaracje. Czy słowa dotrzymają to się okaże w przyszłym roku.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. Powrót do góry    #10401
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Dodam pewien szczegół. Jeszcze musimy awansować

  7. Powrót do góry    #10402
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Z Twoich postów typu Termos powiedział Patrykowi że blabla blabla a Honorata na to blalablalaba . I co miał Domagała zrobić jak do niego zadzwonił *****inski i mu powiedział blablablalba o 400 tysięcy więcej. to wychodzi miastowymi poeniedzmy tyle samo co blablablalba blabla. A Żyto na to blablablaa to mowia mu w czwartek wieczorem gdzie Twój mechanik a on blablablalba po czesku do nich nawija.
    Stara dobra zasad, piłeś ? Nie pisz.

    No chyba, że coś ćpałeś. To jesteś usprawiedliwiony.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #10403
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Skoncz pyerdolic. W 2018 mimo ryzyka spadku - zostal. Jest legendą tego klubu. Tym razem nie został i bardzo dobrze. Po 2 słabych latach - Patryk pojechał bardzo fajny sezon i awansował do GP, żeby się rozwijać , ustabilizować dobrą jazdę i osiągać jak najlepsze wyniki - musiał zostać w SE, być może to był jeden z ostatnich dzwonków by coś w karierze więcej dopisać Ale jestem pewny ze przy najblizszej okazji wroci tutaj.
    W 2018 powiedział, że zostanie bo była duża szansa na utrzymanie. Ostatni mecz u siebie z Tarnowem, a później baraż z Rybnikiem albo z Lublinem, który na spokojnie by wygrali. Bez Dudka dali radę to z nim byłoby łatwiej.

  9. Powrót do góry    #10404
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to czemu został w 2018 a w tym roku już nie mógł zostać ? Wtedy też jeździł w SGP.

    I nie przeczę, że kiedyś nie wróci. Jak dostanie odpowiednią kasę to wróci. Jak na rasowego najemnika przystało.

    Więc skończ pyerdolic i przejrzyj na oczy w końcu.

    A legendą to mógł zostać, bo jeszcze na to miano nie zasłużył. Jednak olał tą możliwość. I już nie zostanie.
    W 2018 roku Dudek był w zupełnie innymi miejscu. Był wicemistrzem świata, walczył o kolejny medal, forma była stabilna, silniki od Anderssona robiły swoje. Wówczas nie było aż takiego zagrożenia, że jazda w niższej wpłynie na jego formę.

    Potem pamiętamy co się stało, dopiero kończący się sezon to powolny powrót Dudka do jazdy z najlepszych lat. Mimo tego ta forma nadal falowała podczas jazdy na silnikach od Rysia. Do tego doszedł powrót do Grand Prix. Teraz zejście ligę niżej niesie większe zagrożenie w powrocie na dobre tory, stąd taka a nie inna decyzja moim zdaniem.

  10. Powrót do góry    #10405
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,482
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Niech ktoś z Apatora wpadnie tutaj na chwilę ,napiszę na jakim etapie jest budowa chałupy pod Toruniem przez ich nowego zawodnika i wtedy być może ziomki po szalu uspokoją się z powrotami po roku nieobecności

  11. Powrót do góry    #10406
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez BennyLBK Zobacz posta
    W 2018 roku Dudek był w zupełnie innymi miejscu. Był wicemistrzem świata, walczył o kolejny medal, forma była stabilna, silniki od Anderssona robiły swoje. Wówczas nie było aż takiego zagrożenia, że jazda w niższej wpłynie na jego formę.

    Potem pamiętamy co się stało, dopiero kończący się sezon to powolny powrót Dudka do jazdy z najlepszych lat. Mimo tego ta forma nadal falowała podczas jazdy na silnikach od Rysia. Do tego doszedł powrót do Grand Prix. Teraz zejście ligę niżej niesie większe zagrożenie w powrocie na dobre tory, stąd taka a nie inna decyzja moim zdaniem.
    Co ty piszesz ?

    W 2017 roku był wicemistrzem świata. A w 2018 roku już się borykał z problemami sprzętowymi, bo JA zapowiedział koniec kariery.

    Inna kwestia jest taka, że to już jest ukształtowany zawodnik. I sezon w I lidze nie jest w stanie mu zaszkodzić. Tym bardziej, że kontakt z najlepszymi i tak miałby w lidze szwedzkiej czy w SGP. Co innego młody zawodnik, ale Patryk to już 30 letni gość. To jest taka bajka dla grzecznych dzieci.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #10407
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Nie wie czy coś się zmieniło, ale jeszcze tydzień temu w klubie nie wiedzieli na ile lat Dudek podpisał, tak więc nie przypisujmy go sobie w razie awansu.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  13. Powrót do góry    #10408
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 149 w 107 postach
    Mariusz dla Ciebie to Tonder i Pawliczak to legendy tego klubu, kazdy o tym wie


    Dudek bez precedensu jest legendą tego klubu. Jest na czwartym miejscu zdobytych punktów dla tego klubu, przyczynił się aż do 5 medali, jako jedyny w historii klubu wychowanek został medalistą IMS.

    A Ty piszesz, że na bycie legendą trzeba zasłużyć, czasem mógłbyś wziąć rozbieg, pyerdolnac glowa w sciane i sie zastanowic jakie glupoty piszesz. Dla kibiców FZG zawsze będzie DuzersKing

  14. Powrót do góry    #10409
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Nie wie czy coś się zmieniło, ale jeszcze tydzień temu w klubie nie wiedzieli na ile lat Dudek podpisał, tak więc nie przypisujmy go sobie w razie awansu.
    Ktoś tu na forum puścił plotę, że podpisał na rok, i gdzieś tam rzekomo Honorata ze Sławkiem to potwierdzili i obiecali, że za rok wróci. Bajka dla naiwnych.

    Owszem, może i wróci. Jak dostanie odpowiednią kasę i dotychczasowy pracodawca nie będzie zadowolony. Ale jak będzie miał dobry sezon, to wystawi się na licytacje i pójdzie tam gdzie dostanie najwięcej i gdzie zbiorą dobrą pakę zawodników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #10410
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Czepia się go bo pewnie mu żonę przeleciał. Ale dłużej się zastanawiając to jednak w to wątpię bo to pewnie jakaś stara locha tak jak on.
    Usuń konto człowieku.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  16. Powrót do góry    #10411
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Mariusz dla Ciebie to Tonder i Pawliczak to legendy tego klubu, kazdy o tym wie


    Dudek bez precedensu jest legendą tego klubu. Jest na czwartym miejscu zdobytych punktów dla tego klubu, przyczynił się aż do 5 medali, jako jedyny w historii klubu wychowanek został medalistą IMS.

    A Ty piszesz, że na bycie legendą trzeba zasłużyć, czasem mógłbyś wziąć rozbieg, pyerdolnac glowa w sciane i sie zastanowic jakie glupoty piszesz. Dla kibiców FZG zawsze będzie DuzersKing
    Jak już, to nie dla kibiców Falubazu, tylko dla kibiców Patryka. Tym się właśnie różnimy. Ty w pierwszej kolejności kibicujesz Patrykowi a ja klubowi. A w tym sezonie klub znalazł się w ciężkiej sytuacji, spadając klasę niżej, do czego w dużym stopniu przyczynił się też sam Patryk swoją postawa na torze. I gdyby z niego był chociaż kandydat na legendę klubu, to pierwszy by uderzył się w pierś i zadeklarował chęć rehabilitacji, wyrażając wole pozostania w klubie i zawalczenia o szybki powrót do SE. Gość niewątpliwie zapisał się w historii klubu, choćby jako wicemistrz świata w 2017 roku. Ale do bycia legendą klubu to jeszcze dużo za mało.

    Niestety odchodzi, tym samym dał dowód na to, że jego dobro indywidualne stoi ponad dobrem klubu. I legendą klubu nigdy już nie zostanie.

    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Czepia się go bo pewnie mu żonę przeleciał. Ale dłużej się zastanawiając to jednak w to wątpię bo to pewnie jakaś stara locha tak jak on.
    No toś się teraz popisał.

    Jak rozumiem matkę swoją podobnie traktujesz ? Czy może rodzice wychowywali ciebie bezstresowo ? To by wiele tłumaczyło.

    Szybko przeproś, albo zakop się pod ziemię i zamilknij.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-09-2021 o 17:43
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #10412
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak już, to nie dla kibiców Falubazu, tylko dla kibiców Patryka. Tym się właśnie różnimy. Ty w pierwszej kolejności kibicujesz Patrykowi a ja klubowi. A w tym sezonie klub znalazł się w ciężkiej sytuacji, spadając klasę niżej, do czego w dużym stopniu przyczynił się też sam Patryk swoją postawa na torze. I gdyby z niego był chociaż kandydat na legendę klubu, to pierwszy by uderzył się w pierś i zadeklarował chęć rehabilitacji, wyrażając wole pozostania w klubie i zawalczenia o szybki powrót do SE. Gość niewątpliwie zapisał się w historii klubu, choćby jako wicemistrz świata w 2017 roku. Ale do bycia legendą klubu to jeszcze dużo za mało.

    Niestety odchodzi, tym samym dał dowód na to, że jego dobro indywidualne stoi ponad dobrem klubu. I legendą klubu nigdy już nie zostanie.
    Chyba też ma jakieś ambicje. A jego winy jest najmniej w tym, że zlecieli.

  18. Powrót do góry    #10413
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak już, to nie dla kibiców Falubazu, tylko dla kibiców Patryka. Tym się właśnie różnimy. Ty w pierwszej kolejności kibicujesz Patrykowi a ja klubowi. A w tym sezonie klub znalazł się w ciężkiej sytuacji, spadając klasę niżej, do czego w dużym stopniu przyczynił się też sam Patryk swoją postawa na torze. I gdyby z niego był chociaż kandydat na legendę klubu, to pierwszy by uderzył się w pierś i zadeklarował chęć rehabilitacji, wyrażając wole pozostania w klubie i zawalczenia o szybki powrót do SE. Gość niewątpliwie zapisał się w historii klubu, choćby jako wicemistrz świata w 2017 roku. Ale do bycia legendą klubu to jeszcze dużo za mało.

    Niestety odchodzi, tym samym dał dowód na to, że jego dobro indywidualne stoi ponad dobrem klubu. I legendą klubu nigdy już nie zostanie.
    Mariusz, ale Protas, Walas też odchodzili, Huszcza gdyby czasy były inne też mógłby odejść. To już nie jest sport, który się uprawia dla idei, ale głównie po to żeby ustawić siebie i rodzinę. Ja potrafię zrozumieć decyzję Dudka, nie mam do niego żalu ani pretensji. Dudek w Falubazie, mimo opinii o nim, jak i jego mamie, wcale nie walczył o każda złotówkę. Wiem, że jeszcze trzy sezony temu jeździł za stawkę o jakieś 30% niższą niż np Piotr Pawlicki.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-09-2021)

  20. Powrót do góry    #10414
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Mariusz, ale Protas, Walas też odchodzili, Huszcza gdyby czasy były inne też mógłby odejść. To już nie jest sport, który się uprawia dla idei, ale głównie po to żeby ustawić siebie i rodzinę. Ja potrafię zrozumieć decyzję Dudka, nie mam do niego żalu ani pretensji. Dudek w Falubazie, mimo opinii o nim, jak i jego mamie, wcale nie walczył o każda złotówkę. Wiem, że jeszcze trzy sezony temu jeździł za stawkę o jakieś 30% niższą niż np Piotr Pawlicki.
    A ja mam do niego i żal i pretensje.

    Może mam troszkę więcej informacji niż ty, tego nie wiem. Ale ja nie wierze w te bzdury, że Patryk miał w poniedziałek ogłosić, ze zostaje w FZG na sezon 2022 o ile zostalibyśmy w SE. A tymczasem w czwartek już ogłasza, że odchodzi. Z tego co ja wiem to on co najmniej od czerwca wiedział już, że odejdzie. I mając taką wiedze, czasami zastanawiam się, czy aby na pewno, ręka mu specjalnie nie drgnęła w tych pamiętnych 15 biegach, w meczach z Lesznem i Czewą. Oczywiście dowodów żadnych na to nie mam. Po prostu czasami się zastanawiam, czy nie łatwiej mu było, w tej sytuacji, wytłumaczyć lemingom swoje odejście.

    A przecież jak chciał odejść, to mógł powiedzieć w klubie, że po tym sezonie odchodzi. Oczywiście w odpowiednim czasie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #10415
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co ty piszesz ?

    W 2017 roku był wicemistrzem świata. A w 2018 roku już się borykał z problemami sprzętowymi, bo JA zapowiedział koniec kariery.

    Inna kwestia jest taka, że to już jest ukształtowany zawodnik. I sezon w I lidze nie jest w stanie mu zaszkodzić. Tym bardziej, że kontakt z najlepszymi i tak miałby w lidze szwedzkiej czy w SGP. Co innego młody zawodnik, ale Patryk to już 30 letni gość. To jest taka bajka dla grzecznych dzieci.
    Dudek we wrześniu 2018 wygrał GP Słowenii w Krsko i miał realną szansę na brąz, po czym się połamał w Szwecji. Masz krótką pamięć.

  22. Powrót do góry    #10416
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Mariusz, ale Protas, Walas też odchodzili, Huszcza gdyby czasy były inne też mógłby odejść. To już nie jest sport, który się uprawia dla idei, ale głównie po to żeby ustawić siebie i rodzinę. Ja potrafię zrozumieć decyzję Dudka, nie mam do niego żalu ani pretensji. Dudek w Falubazie, mimo opinii o nim, jak i jego mamie, wcale nie walczył o każda złotówkę. Wiem, że jeszcze trzy sezony temu jeździł za stawkę o jakieś 30% niższą niż np Piotr Pawlicki.
    Powtarzam, testem wiarygodności Patryka będzie to co zrobi gdy Falubaz awansuje. Bo to że dostanie od nas dobrą ofertę to jest oczywiste.

  23. Powrót do góry    #10417
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Mariusz dla Ciebie to Tonder i Pawliczak to legendy tego klubu, kazdy o tym wie


    Dudek bez precedensu jest legendą tego klubu. Jest na czwartym miejscu zdobytych punktów dla tego klubu, przyczynił się aż do 5 medali, jako jedyny w historii klubu wychowanek został medalistą IMS.

    A Ty piszesz, że na bycie legendą trzeba zasłużyć, czasem mógłbyś wziąć rozbieg, pyerdolnac glowa w sciane i sie zastanowic jakie glupoty piszesz. Dla kibiców FZG zawsze będzie DuzersKing
    Ja tam Dudkowi wybaczam odejście z Falubazu, choć byłoby bardzo miło gdyby został, to ma rozgrzeszenie ode mnie. Dla zawodnika takiego formatu, niższa liga nie jest miejscem dla niego. Gdyby tak Janowski albo Kołodziej poszli ligę niżej, a to wg wielu poziom porównywalny, to czy nie wzbudziłoby to ich zaskoczenia? Ale do Dudka pretensje, że nie zostaje. Pepe mógł odejść na długie lata i jest legendą, Duzersowi nie wolno.
    Obecna rzeczywistość jest taka, że zawodnik potrzebuje zmienić środowisko, niekoniecznie za większymi pieniędzmi, albo nie tylko za pieniędzmi, bo istnieje wiele różnych powodów, które mogą się zmienić na plus, po zmianie pracodawcy. Sami wielokrotnie tu pisaliśmy, że Dusers powinien zmienić środowisko na parę lat dla swojego dobra, odpocząć od tego otoczenia, naładować swoje baterie innym prądem, więc trzeba być konsekwentnym i odpuścić mu. A jeśli, jak sam sugeruje, ma ochotę wracać do ZG po awansie do Eligi, to trzeba temu przyklasnąć i sprawdzić w przyszłości czy tak rzeczywiście będzie.

    PS
    A pyerdoleniem starego, niereformowalnego tetryka nie przejmuj się, to fanatyk nie Falubazu, ale swoich chorych idei i wyobrażeń. On żyje w swoim świecie i wszystko co obce, niezgodne z jego wizją świata jest wrogie.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    zigi1976 (21-09-2021)

  25. Powrót do góry    #10418
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powtarzam, testem wiarygodności Patryka będzie to co zrobi gdy Falubaz awansuje. Bo to że dostanie od nas dobrą ofertę to jest oczywiste.
    Tak, tak, a co zrobi FZG, jak Patryk w przyszłym sezonie zaliczy totalnego doła i odjedzie totalna kaszanę w SE. ? A my będziemy potrzebowali lidera.

    Też mu zaproponuje extra ofertę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #10419
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Miejsce Dudka jest w Zielonej Górze, tak jak Przedpelskiego w Toruniu.
    Czasem jednak dla dobra obu stron (macierzystego klubu i zawodnika) potrzebna jest chwila rozłąki.

  27. Powrót do góry    #10420
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 149 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak, tak, a co zrobi FZG, jak Patryk w przyszłym sezonie zaliczy totalnego doła i odjedzie totalna kaszanę w SE. ? A my będziemy potrzebowali lidera.

    Też mu zaproponuje extra ofertę ?
    No chłopie z czym do ludzi…Dudek po zawieszeniu:

    2016 - 2.101
    2017 - 2.056
    2018 - 2.173
    2019 - 1.933
    2020 - 1.890
    2021 - 2.077


    Dudek dwa razy w ciągu 6 lat spadł poniżej 2.0 i to nieznacznie - 1.93, 1.89, ale miał ku temu powód - odejście Anderssona, z którym współpracował od początków kariery juniorskiej. Zaczęła się loteria z tunerami i miał problem by się dostosować. Na szczęście jego kariery - przyjął Patryka RK i zaczął odżywać. Jestem przekonany, że będzie tylko lepiej - Patryk coraz lepiej rozumie sprzęt od RK, a każdy cenny bieg to coraz większe doświadczenie i rozumienie jego furmanek

  28. Powrót do góry    #10421
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dziad mógłby napisać, czy Dudek zarabiał tyle co Zmarzlik, Janowski i Pawlicki, czyli ludzie, którzy prezentują taki wg niego sam poziom.

    O tym, że Dudek nie musi być liderem z prawdziwego zdarzenia to wiadomo co najmniej od zeszłego roku. Czy zatem zarabia tyle co lider? Jak nie, to wypadałoby zamknąć mordę, schować się do budy i wychodzić z niej na smyczy gdy pan pozwoli.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    jan kowalski (20-09-2021)

  30. Powrót do góry    #10422
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dziad mógłby napisać, czy Dudek zarabiał tyle co Zmarzlik, Janowski i Pawlicki, czyli ludzie, którzy prezentują taki wg niego sam poziom.

    O tym, że Dudek nie musi być liderem z prawdziwego zdarzenia to wiadomo co najmniej od zeszłego roku. Czy zatem zarabia tyle co lider? Jak nie, to wypadałoby zamknąć mordę, schować się do budy i wychodzić z niej na smyczy gdy pan pozwoli.
    Chyba daj spokój staremu, zgryźliwemu tetrykowi, bo to niczemu nie służy. Zaczynam powoli traktować go jak @kolchoza, jest bo jest, zwykły folklor.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Eneasz (20-09-2021)

  32. Powrót do góry    #10423
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Dziad mógłby napisać, czy Dudek zarabiał tyle co Zmarzlik, Janowski i Pawlicki.
    Proszę bardzo :

    Staram się czasami przeglądać kontrakty zawodników właśnie po to, aby zobaczyć jakie są ceny. Porównuje je też do cen wypożyczeń. Pytacie mnie o cenę rosnącą Dudka. Natomiast po drugiej stronie są rolnicy. Rolnicy cieszą się z tego że wyjątkiem cen na trzodę chlewną, akurat rośnie cena Dudka bo mogli spróbować wykupić go z biednego Falubazu. W związku z tym jest to zjawisko, miecz obusieczny można tak powiedzieć. Gdybyśmy mieli malejące ceny to jednocześnie dla rolników oznaczałoby to niezwykle trudny czas. W ten sposób mamy przynajmniej tutaj po stronie rolnictwa, oczywiście mówię o płodach rolnych a nie o Apatorze Toruń gdzie trafił Dudek bo tam jest potężny problem z Holderem mamy sytuację inną . Dlatego chcemy poprawić los karnetowiczów poprzez wzrost cen biletów dla zwykłych kibiców ...
    TYLKO FALUBAZ

  33. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Eneasz (20-09-2021), kapitan bomba (21-09-2021), sobotch (21-09-2021), zigi1976 (21-09-2021)

  34. Powrót do góry    #10424
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No a kim jest ? W tym sezonie dał tego przykład. Zapisał się do grona najemników. Gdzie barwy klubowe nie mają dla niego żadnego znaczenia.



    Aleś ty naiwny.

    Skoro tu jest jego miejsce, to czemu odszedł ? Przecież sponsorzy zrobili na niego zrzutkę. Miał okazję, jako pierwszy, zainkasować 2 mln w I lidze. A jednak podziękował, skasuje blisko 3 mln w SE. A jak mu się kontrakt skończy to może i wróci. Jak sponsorzy zrobią następną zrzutkę, ale już trzeba będzie zebrać powyżej 3 mln.
    O chłopie, teraz to już nie wiem nawet co odpowiedzieć.

    Skoro najemnikiem jest dla Ciebie gość, który miał jeden z najdłuższych stażów w jednym klubie bez przerwy w PL i nigdy nie był w innym klubie. No to kur..., nie wiem kto dla Ciebie nie jest najemnikiem?

    Odszedł? No prawidłowa decyzja. Tzn super by było gdyby został, ale to byłoby super dla klubu, a wcale nie dla niego. Idzie od ekstraligi, bo chce mieć kontakt na GP z najlepszymi i ja jestem w stanie zrozumieć taką decyzję.

    Za rok wchodzi Discovery do GP i dobrze będzie się tam od początku dobrze pokazywać. Brałeś to pod uwagę? No pewnie nie, bo po co.

    Następna sprawa. No mówisz tu, że bańkę więcej weźmie. Ej no chłopie to weź Ty jak dostaniesz lepszą finansowo ofertę z innej firmy to nie odchodź, bo chcesz być lojalny. Już to widzę jak to robisz. Najlepiej jest oceniać z boku i pieprzyć bzdury.

    Patryk dla mnie osobiście legendą Falubazu i to powiem więcej. Nawet gdyby już nigdy nie miał do nas wrócić, to zdania nie zmienię.

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubazzz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (21-09-2021), noc (20-09-2021), zigi1976 (21-09-2021)

  36. Powrót do góry    #10425
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,794
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    O chłopie, teraz to już nie wiem nawet co odpowiedzieć.

    Skoro najemnikiem jest dla Ciebie gość, który miał jeden z najdłuższych stażów w jednym klubie bez przerwy w PL i nigdy nie był w innym klubie. No to kur..., nie wiem kto dla Ciebie nie jest najemnikiem?

    Odszedł? No prawidłowa decyzja. Tzn super by było gdyby został, ale to byłoby super dla klubu, a wcale nie dla niego. Idzie od ekstraligi, bo chce mieć kontakt na GP z najlepszymi i ja jestem w stanie zrozumieć taką decyzję.

    Za rok wchodzi Discovery do GP i dobrze będzie się tam od początku dobrze pokazywać. Brałeś to pod uwagę? No pewnie nie, bo po co.

    Następna sprawa. No mówisz tu, że bańkę więcej weźmie. Ej no chłopie to weź Ty jak dostaniesz lepszą finansowo ofertę z innej firmy to nie odchodź, bo chcesz być lojalny. Już to widzę jak to robisz. Najlepiej jest oceniać z boku i pieprzyć bzdury.

    Patryk dla mnie osobiście legendą Falubazu i to powiem więcej. Nawet gdyby już nigdy nie miał do nas wrócić, to zdania nie zmienię.
    Rzucasz grochem o ścianę. Chuy tam ze wszystkim, PD może stracić znowu 1 mln zł, nie zmieniać otoczenia które ma dać kopa do przodu w karierze, podnieść formę, a najważniejsze by starych tetryków zadowolić, bo oni tak chcą i im się należy. Klasyczne postrzeganie najmojszej mojej racji.

    PS
    Ciekawe co zrobiły jakiś strażak-cwaniak dopominający się o wierność dla firmy, gdyby na rok zaproponowano mu etat sprzątaczki z obniżeniem zarobków o 30%, zamiast etatu dotychczasowego ze 100% wynagrodzeniem? A dużo lepsze oferty czekałyby na stole. W imię wierności pewnie by zamiatał od rana do nocy, by śmieci nie zablokowały wejścia do biura i wyjazdu z garażu. Ehh, szkoda gadać.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 20-09-2021 o 23:21

  37. Powrót do góry    #10426
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Mariusz, a czy Piotr Protasiewicz to Twoim zdaniem legenda tego klubu?

  38. Powrót do góry    #10427
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    O chłopie, teraz to już nie wiem nawet co odpowiedzieć.

    Skoro najemnikiem jest dla Ciebie gość, który miał jeden z najdłuższych stażów w jednym klubie bez przerwy w PL i nigdy nie był w innym klubie. No to kur..., nie wiem kto dla Ciebie nie jest najemnikiem?

    Odszedł? No prawidłowa decyzja. Tzn super by było gdyby został, ale to byłoby super dla klubu, a wcale nie dla niego. Idzie od ekstraligi, bo chce mieć kontakt na GP z najlepszymi i ja jestem w stanie zrozumieć taką decyzję.

    Za rok wchodzi Discovery do GP i dobrze będzie się tam od początku dobrze pokazywać. Brałeś to pod uwagę? No pewnie nie, bo po co.

    Następna sprawa. No mówisz tu, że bańkę więcej weźmie. Ej no chłopie to weź Ty jak dostaniesz lepszą finansowo ofertę z innej firmy to nie odchodź, bo chcesz być lojalny. Już to widzę jak to robisz. Najlepiej jest oceniać z boku i pieprzyć bzdury.
    Czy ty w ogóle rozumiesz co czytasz i piszesz ? Bo mam wrażenie, że nie ogarniasz tematu, ale na złość mamie chcesz sobie odmrozić uszy.

    No dlatego właśnie, w moich oczach, został najemnikiem. Bo przedłożył swoje dobro ponad dobro klubu. Co sam inteligencie właśnie przyznałeś. I to czyni go właśnie najemnikiem.

    Powiadasz, że jest OK bo dostał bańkę więcej ? No tu też bym się kłócił. Bo czy to będzie więcej, to zobaczy po sezonie. Jak zrobi określoną ilość punktów. Pytasz się czy ja bym zmienił robotę, jak by mi ktoś oferował więcej ? To ci odpowiem, zależy ile więcej i jak stabilna byłaby to robota. Bo jak trochę więcej, i to w krótkim okresie czasu, to nie zamieniłbym. Jak dużo więcej, i to w stabilnej firmie, to bym robotę zmienił. Jak na najemnika przystało. Ale niech mu na zdrowie będzie. Ale skoro jednak odszedł, bo dostał więcej, to chyba można nazwać go najemnikiem. Bo na tym to chyba polega ?

    Patryk dla mnie osobiście legendą Falubazu i to powiem więcej. Nawet gdyby już nigdy nie miał do nas wrócić, to zdania nie zmienię.
    Dla ciebie legendą może być nawet Dawid Kujawa, czy Baniak. To twój problem. Dla mnie to on miał okazję zostać legendą. Ale już nigdy nią nie będzie. Od teraz to już jest zwykły najemnik, taki jak JHJ, Walas, Zengi czy Zagar. Oczywiście nic nie ujmując jego klasie sportowej.

    A ty jesteś, jak wielu tutaj, najwyraźniej kibicem Patryka a dopiero w dalszej kolejności kibicem FZG. Może nawet nie wiesz o tym. Choc kto wie czy teraz nie przerzucisz swojej sympatii na Apator.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-09-2021 o 23:40
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #10428
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Istnieje jeszcze coś takiego jak ambicje sportowe, tylko co taki komunista może o tym wiedzieć?

    Szkoda, że rozgrywki wewnątrz klubowe nie pozwalają ostatniemu nienajemnikowi osiągać sukcesy drużynowe, skoro ogólnie nie ma problemów z pieniędzmi.

  40. Powrót do góry    #10429
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez aszotek Zobacz posta
    Mariusz, a czy Piotr Protasiewicz to Twoim zdaniem legenda tego klubu?
    Moim zdaniem cały czas pracuje na to miano. I ma szansę nią zostać. Po Huszczy jest najbliżej tego miana.

    I tylko nie pisz mi tutaj, że tez odchodził. Bo jego odejście to było być albo nie być dla żużla w ZG. Za kasę którą dostali za niego, spłacili zawodników i mogli myśleć jak tu egzystować dalej. A potem, jak wrócił, to nie jeden raz, miał okazje wystawić się na listę transferową i licytować swoje usługi. Oczywiście w latach swojej świetności. Był jednak nie do wyjęcia. Słyszałeś kiedyś, że Pepe nie może dogadać się w FZG przy przedłużaniu kontraktu ? Albo widziałeś kiedyś zawodnika który rezygnuje ze SGP bo chce zostać w klubie ? No i chyba nie wątpisz, że jeżdżąc w FZG musiał mieć sporo lepszych finansowo ofert od innych klubów ? A jednak został. Tak, jeszcze rok, może dwa, i ma szansę zostać legendą. Taką 100% jak Huszcza.

    A wtedy będę się domagał tez ronda dla niego w ZG.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Istnieje jeszcze coś takiego jak ambicje sportowe, tylko co taki komunista może o tym wiedzieć?

    Szkoda, że rozgrywki wewnątrz klubowe nie pozwalają ostatniemu nienajemnikowi osiągać sukcesy drużynowe, skoro ogólnie nie ma problemów z pieniędzmi.
    Że co powiadasz przygłupi bolszewiku jeden ?

    Że jeżdżąc w FZG nie może zdobyć IMŚ ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-09-2021 o 23:57
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #10430
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szczerze pisząc to nawet po tobie nie spodziewałem się tak debilnego pytania. Jednak nigdy nie wiadomo, co człowieka zadziwi kolejnego dnia

  42. Powrót do góry    #10431
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    1,309
    Podziękowania: 957 w 590 postach
    Ja pie..olę, nazywać Dudka najemnikiem i stawiać na równi z Zagarami, Emilami i innymi Pedersenami...
    I jeszcze sugerować, że manetka zadrżała przed zdobyciem punktów...
    Widzę koorwa, że forma rośnie

  43. Powrót do góry    #10432
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, że się tak zapytam, to na chuy ty byłbyś mi potrzebny w tym układzie ?
    Po to samo co twój idol z Żoliborza w rządzie! Już rozumiesz?

    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Ja pie..olę, nazywać Dudka najemnikiem i stawiać na równi z Zagarami, Emilami i innymi Pedersenami...
    I jeszcze sugerować, że manetka zadrżała przed zdobyciem punktów...
    Widzę koorwa, że forma rośnie
    Szczyt formy dopiero przyjdzie . Poczekaj jak ogłosi gdzie będzie jeździł

  44. Powrót do góry    #10433
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy ty w ogóle rozumiesz co czytasz i piszesz ? Bo mam wrażenie, że nie ogarniasz tematu, ale na złość mamie chcesz sobie odmrozić uszy.

    No dlatego właśnie, w moich oczach, został najemnikiem. Bo przedłożył swoje dobro ponad dobro klubu. Co sam inteligencie właśnie przyznałeś. I to czyni go właśnie najemnikiem.

    Powiadasz, że jest OK bo dostał bańkę więcej ? No tu też bym się kłócił. Bo czy to będzie więcej, to zobaczy po sezonie. Jak zrobi określoną ilość punktów. Pytasz się czy ja bym zmienił robotę, jak by mi ktoś oferował więcej ? To ci odpowiem, zależy ile więcej i jak stabilna byłaby to robota. Bo jak trochę więcej, i to w krótkim okresie czasu, to nie zamieniłbym. Jak dużo więcej, i to w stabilnej firmie, to bym robotę zmienił. Jak na najemnika przystało. Ale niech mu na zdrowie będzie. Ale skoro jednak odszedł, bo dostał więcej, to chyba można nazwać go najemnikiem. Bo na tym to chyba polega ?



    Dla ciebie legendą może być nawet Dawid Kujawa, czy Baniak. To twój problem. Dla mnie to on miał okazję zostać legendą. Ale już nigdy nią nie będzie. Od teraz to już jest zwykły najemnik, taki jak JHJ, Walas, Zengi czy Zagar. Oczywiście nic nie ujmując jego klasie sportowej.

    A ty jesteś, jak wielu tutaj, najwyraźniej kibicem Patryka a dopiero w dalszej kolejności kibicem FZG. Może nawet nie wiesz o tym. Choc kto wie czy teraz nie przerzucisz swojej sympatii na Apator.
    Dobra, lecimy

    1. Przedłożył swoje dobro, ponad dobro klubu. No tak i zrobił prawidłowo. Jest to decyzja jak najbardziej zrozumiała dla każdego kibica, w momencie gdy klub spada klasę niżej. Tym bardziej jak doskonale wiesz mądralo, Patryk nieraz zostawał u nas, mając na stole lepsze oferty i to go już dyskwalifikuje jako najemnika. I nawet mi tu nie pisz o lokalnych sponsorach, bo w każdym innym mieście znalazłby zainteresowane firmy, aby go sponsorowały. Zawsze był z klubem, więc Twoje teorie o najemniku właśnie w tym momencie zostają obalone. A teraz, że odchodzi? No w pierwszej kolejności to wina klubu, który nie pozwolił mu na kontynuacje kariery, przez znaczne obniżenie poziomu sportowego.

    2. Po pierwsze nikt nie jest ważniejszy niż klub i sobie to wbij do głowy. Ani Patryk, ani pan Andrzej, ani Protas. Oczywiście, że było mi przykro jak było info, że odchodzi, ale moja kolejna myśl była taka, że Falubaz się odrodzi, będzie dobrze i zarządzający klubem muszą mieć wizję na życie, dobre funkcjonowanie bez Patryka, a nie myślenie, że on wróci po awansie. Więc kolejna Twoja teoria poleciała.

    3. Patrząc na to, że będzie jeździł z najlepszymi, że będzie miał możliwość rozwoju utrzymania się w GP, to przełoży się na lepsze choćby kontrakty sponsorskie w przyszłości. Więc tak, finansowo, sportowo i pod każdym względem ta decyzja się broni i jak powtarzam jest do obronienia.

    4. Co do legend. No to niestety, nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Dam Ci szybki przykład z piłki. Kuba Błaszczykowski bardzo szybko odszedł z Wisły, ale zawsze był traktowany jak legenda, która kiedyś wróci. Dotrzymał słowa, dodatkowo wiemy w jakich okolicznościach wrócił i jest legendą. Patryk zrobił bardzo dużo. Myślę, że jest jednym z najlepszych w historii wychowanków Falubazu, w klasyfikacji punktowej na pewno jest w czołówce i Twoje zdanie czy jest legendą, czy nie, nie ma tutaj żadnego znaczenia.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubazzz za jego przydatny post!

    Vector (21-09-2021)

  46. Powrót do góry    #10434
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Skoro jedynym wyznacznikiem legendy maja być ciągle starty w jednym klubie, od momentu rozpoczęcia do zakończenia kariery, to takich obecnie że świeca szukać.
    Nawet Andrzej Huszcza czytając te brednie Mariusza musi czuć mały dyskomfort.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #10435
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    A i jeszcze jedno bo bym zapomniał.

    Patryk przymykał gaz w ostatnim biegu z Czewą i Lesznem. No, po tym wywodzie, to już mam coraz większość pewność, że kompletnie nie rozumiesz tego sportu. Ustawianie meczu na dwupunktową wygraną rywala?

    Widziałeś ten ostatni bieg z Lesznem? Widziałeś, że Patryk tam przegrał 3 miejsce o pół koła? A co jakby Emil złapał gumę i Patryk musiałby dojechać trzeci? Plułby sobie w brodę, że nie odpuścił wcześniejszych biegów?

    Poznaj najpierw ten sport, polecam.

  48. Powrót do góry    #10436
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Po to samo co twój idol z Żoliborza w rządzie! Już rozumiesz?
    Jak chcesz pogadac o moich idolach ze świata polityki to zapraszam do odpowiedniego działu. I prawde powiedziawszy, nie rozumiem po co w ogóle ty i tobie podobni, wyjeżdżają w tematach stricte sportowych z polityka ? Zdaje się, ze robicie to zawsze wtedy kiedy zaczyna brakowac argumentów w dyskusji.

    Szczyt formy dopiero przyjdzie . Poczekaj jak ogłosi gdzie będzie jeździł
    Nie ma to dla mnie kompletnie żadnego znaczenia gdzie będzie jeździł. Nawet jak by poszedł do sąsiadów z północy.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skoro jedynym wyznacznikiem legendy maja być ciągle starty w jednym klubie, od momentu rozpoczęcia do zakończenia kariery, to takich obecnie że świeca szukać.
    Nawet Andrzej Huszcza czytając te brednie Mariusza musi czuć mały dyskomfort.
    I znowu sam wciskasz komuś swoje tezy, a potem sam z tymi swoimi tezami dyskutujesz.

    Gość który m.in dołożył swoją cegiełkę do spadku drużyny, nie bierze tego na klatę, i mówi, że "sorry ale ja musze zmienić klimat" zamiast wziąć na klatę ten spadek, i walczyć o jak najszybszy powrót do SE, w moich oczach nigdy nie będzie legendą tego klubu. Rozumiałbym go, gdyby np. w klubie zaproponowali mu regulaminową kasę z I ligi. Wtedy OK, chłop miałby prawo się obawiać o swój rozwój, bo nie byłoby kasy na niezbędne inwestycje. Ale tak nie było. Albo gdyby gość przyszeł z poczatkiem sezonu do prezesa i powiedział wprost, słuchaj, coś się we mnie wypaliło. od przyszłego sezonu chce zmienić otoczenie na inny klub. Wtedy OK.

    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    Dobra, lecimy

    1. Przedłożył swoje dobro, ponad dobro klubu. No tak i zrobił prawidłowo. Jest to decyzja jak najbardziej zrozumiała dla każdego kibica, w momencie gdy klub spada klasę niżej. Tym bardziej jak doskonale wiesz mądralo, Patryk nieraz zostawał u nas, mając na stole lepsze oferty i to go już dyskwalifikuje jako najemnika. I nawet mi tu nie pisz o lokalnych sponsorach, bo w każdym innym mieście znalazłby zainteresowane firmy, aby go sponsorowały. Zawsze był z klubem, więc Twoje teorie o najemniku właśnie w tym momencie zostają obalone. A teraz, że odchodzi? No w pierwszej kolejności to wina klubu, który nie pozwolił mu na kontynuacje kariery, przez znaczne obniżenie poziomu sportowego.
    I to go m.in czyni najemnikiem. I czego tu nie rozumiesz ? I nie ma tu żadnego znaczenia fakt, że ty go rozumiesz i go rozgrzeszasz. Fakt jest faktem, przedłożył swoje dobro ponad dobro klubu. Czyli jego interesy okazały się ważniejsze niż interes klubu.

    A to, że w twoich oczach on będzie legendą nadal, to świadczy tylko o tym, że wystawiasz mu zdecydowane niższe kryteria. Czyli niejako dewaluujesz słowo i znaczenie "legendy".
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #10437
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Huszcza też odszedł z klubu - najemnik

  50. Powrót do góry    #10438
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Huszcza też odszedł z klubu - najemnik
    Głupiś. To klub zrezygnował z Huszczy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #10439
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Głupiś. To klub zrezygnował z Huszczy.
    I mógł zostać legenda nie zmieniając barw kończąc karierę jako Falubaz a nie jako najemnik w pyrlandii.

  52. Powrót do góry    #10440
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,802
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I mógł zostać legenda nie zmieniając barw kończąc karierę jako Falubaz a nie jako najemnik w pyrlandii.
    Przecież został legendą. Bo nigdy, a okazji miał wiele, nie przedłożył swojego interesu ponad interes klubu.

    Nie sam fakt zmiany barw klubowych o tym decyduje. Ale okoliczności w jakich to następuje. Taki Zen czy Walas, też nigdy legendami tego klubu nie zostaną. Pomimo, że również oni swoją historię w tym klubie zapisali. I w tym sezonie dołączył do nich Patryk właśnie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-09-2021 o 09:21
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •