Strona 224 z 269 PierwszyPierwszy ... 124174214222223224225226234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,036 do 10,080 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10036
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Co tam sie sadzisz ogórku. Gdyby brali twoje zdanie co do składu to byśmy jechali Tonderem, Pawliczakiem, Protasem, Tungate i Szczepaniakiem bo pokazał, że jest liderem zdobywając w półfinale z Gdańskiem ponad 25 punktów, taki Kulakov który robi średnia 2,2 jest słaby bo mu dwa mecze nie wyszły.
    Troche wiecej mu nie wyszło Bydgoszcz,Rybnik,Krosno i jeszcze coś tam by sie znalazło

    "
    Kułakow do końca sezonu nie przekroczył granicy 11 pkt. Po ostatnim meczu tłumaczył się tym, że nie udźwignął presji."

    https://sport.trojmiasto.pl/Zdunek-W...59583.html#tri

  2. Powrót do góry    #10037
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ten Szczepaniak to dobry as. Dostał pytanie, na jakim sprzęcie trzaska komplety z Gdańskiem to poważnie odpowiedział, że na zeszłorocznym, co go z tatem serwisujo.

    Jasne, wypadałoby uznać, że skoro w szeregu meczów dość silnym punktem w Krośnie był/jest Wojdyło, to strach pomyśleć co by się stało, gdyby na maxa przepłacony Zagar dał się przywieźć jemu i Szczepaniakowi na 5-1 - tyle że dla mnie to nie jest wcale niemożliwe

  3. Powrót do góry    #10038
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ewidentnie położył drugą część sezonu. Pewnie silniki wróciły z serwisu i skończyło się rumakowanie. U kogo on szykuje sprzęt ? AH ?

  4. Powrót do góry    #10039
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ten Szczepaniak to dobry as. Dostał pytanie, na jakim sprzęcie trzaska komplety z Gdańskiem to poważnie odpowiedział, że na zeszłorocznym, co go z tatem serwisujo.

    Jasne, wypadałoby uznać, że skoro w szeregu meczów dość silnym punktem w Krośnie był/jest Wojdyło, to strach pomyśleć co by się stało, gdyby na maxa przepłacony Zagar dał się przywieźć jemu i Szczepaniakowi na 5-1 - tyle że dla mnie to nie jest wcale niemożliwe
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/re...z-zielona-gora

  5. Powrót do góry    #10040
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ewidentnie położył drugą część sezonu. Pewnie silniki wróciły z serwisu i skończyło się rumakowanie. U kogo on szykuje sprzęt ? AH ?
    Kułakow u Kowalskiego...

  6. Powrót do góry    #10041
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Na razie to Kvecha u nas nie ma.
    Trochę myślałem ostatnio o nim. Z jednej strony to niewątpliwy talent i gość na którego 100 razy bardziej warto stawiać niż Tonder/Pawliczak.
    Z drugiej strony gość ma już traumatyczne wspomnienia z FZG, ewidentnie jest nafochowany a na dodatek coś za często łapie kontuzje.
    Może by go jednak odpuścić (po warunkiem, że nie wzmocni naszych rywali w walce o awans) i powalczyć o Beckera ?

  7. Powrót do góry    #10042
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,379
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 206 w 144 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Trochę myślałem ostatnio o nim. Z jednej strony to niewątpliwy talent i gość na którego 100 razy bardziej warto stawiać niż Tonder/Pawliczak.
    Z drugiej strony gość ma już traumatyczne wspomnienia z FZG, ewidentnie jest nafochowany a na dodatek coś za często łapie kontuzje.
    Może by go jednak odpuścić (po warunkiem, że nie wzmocni naszych rywali w walce o awans) i powalczyć o Beckera ?
    W klubie pewnie nawet nie wiedzą, że jest ktoś taki jak Becker. A po za tym niby jest już dogadany z Łodzią, no ale dopóki nie ma podpisu to powinni próbować...

  8. Powrót do góry    #10043
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Trochę myślałem ostatnio o nim. Z jednej strony to niewątpliwy talent i gość na którego 100 razy bardziej warto stawiać niż Tonder/Pawliczak.
    Z drugiej strony gość ma już traumatyczne wspomnienia z FZG, ewidentnie jest nafochowany a na dodatek coś za często łapie kontuzje.
    Może by go jednak odpuścić (po warunkiem, że nie wzmocni naszych rywali w walce o awans) i powalczyć o Beckera ?
    Jak wyszły te problemy z Kvechem to jak na FB napisałem w komentarzu, że za rok ktoś inny będzie się cieszył z jazdy Kvecha, to mi to polajkował i Janek i Sitera. Więc chyba nie patrzą oni zbyt przychylnym okiem w stronę ZG
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #10044
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Skoro Kvech obrażony wielki zawodnik Tonder w wywiadzie przyznał, że chcę mieć stałe miejsce w składzie i walka o skład mu nie służyła to wychodzi na to, że na u24 zostaniemy z Pawliczakiem.

  10. Powrót do góry    #10045
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jak wyszły te problemy z Kvechem to jak na FB napisałem w komentarzu, że za rok ktoś inny będzie się cieszył z jazdy Kvecha, to mi to polajkował i Janek i Sitera. Więc chyba nie patrzą oni zbyt przychylnym okiem w stronę ZG
    Dlatego napisałem - chyba za dużo złej krwi jest między nim a klubem. Trzeba szukać alternatywy i NA PEWNO nie są nią Tonder z Pawliczakiem.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dlatego napisałem - chyba za dużo złej krwi jest między nim a klubem. Trzeba szukać alternatywy i NA PEWNO nie są nią Tonder z Pawliczakiem.
    EDIT: sensowny byłby Jakobsen ale niestety za 2 lata nie będzie już U24 a przecież powinniśmy objechać kogoś kto w 2023 będzie naszym U24 na estralipę. Moim zdaniem nasi ostro powinno podbijać do Beckera. No bo jest ktoś jeszcze kto jest na tyle młody by się przydał jako U24 w 2023 ?

  11. Powrót do góry    #10046
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    EDIT: sensowny byłby Jakobsen ale niestety za 2 lata nie będzie już U24 a przecież powinniśmy objechać kogoś kto w 2023 będzie naszym U24 na estralipę. Moim zdaniem nasi ostro powinno podbijać do Beckera. No bo jest ktoś jeszcze kto jest na tyle młody by się przydał jako U24 w 2023 ?
    Francis Gusts. Będzie miał 19 lat. Idealny kandydat. Również do tego by go Falubaz zakontraktował i stawiał na Tondera i mógł się z nami pokłócić.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (14-09-2021)

  13. Powrót do góry    #10047
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To jest dobry pomysł pod warunkiem, że zbudujemy taką pakę seniorów + sensowny junior że nie trzeba się będzie obawiać o awans.

  14. Powrót do góry    #10048
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja mówię o Twoim podejściu do wprowadzenia komunistycznej ideologii "wszystkim upyerdolić po równo", a Ty próbujesz to obrócić w jakiś nieśmieszny żart, że mi na rękę osłabianie Falubazu. No fakt - w chuy mi zależy na tym, aby Falubaz w ELidze 2023 był najsłabszą drużyną ELigi. To jest sens mojego istnienia. Weź Ty się zastanów zanim kolejny raz pyerdolniesz takim debilizmem.
    A i sorry, że nie zapytałem czy mogę się wypowiadać w wątku Falubazu, nie wiedziałem, żeś jest wodzem naczelnym w tutejszym grajdołku.
    Sorry że się wtrącam, ale jakoś nie przypominam sobie lamentu po spadku Apatora jak wprowadzono chora instytucje gościa i odwołano playoffy w 1 lidze. Śmiem twierdzić że gdyby te chore przepisy się utrzymały, mielibyśmy już skład gotowy, ale to tylko taka dygresja. A co do KSM nie mam zdania, ale wiem że beniaminek wchodząc do eligi ma prze*ranę. I nie dziwię się mrozkom czy innym którzy nie chcą się na siłę pchać do ekstraligi żeby zaraz spasc

    Panowie jeszcze Holta rozsyła oferty, trzeba brać Ryszarda

  15. Powrót do góry    #10049
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Panowie jeszcze Holta rozsyła oferty, trzeba brać Ryszarda
    O to można jeszcze taki skład seniorski skleić jakby Ostrów awansował:
    Protasiewicz
    Walasek
    Holta
    Gapiński

    KS Dziady Falubaz Zielona Góra

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    sobotch (14-09-2021)

  17. Powrót do góry    #10050
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    O to można jeszcze taki skład seniorski skleić jakby Ostrów awansował:
    Protasiewicz
    Walasek
    Holta
    Gapiński

    KS Dziady Falubaz Zielona Góra
    A chuy tam z tym twoim składem.

    Mi bardziej pasuje, że tutaj coś mocniej drgnęło.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/96...ign=newswidget
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Vector (14-09-2021)

  19. Powrót do góry    #10051
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A chuy tam z tym twoim składem.

    Mi bardziej pasuje, że tutaj coś mocniej drgnęło.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/96...ign=newswidget

    Ta, wychodzi, że w rok doszło ponad 30 nowych adeptów, a to wynik chyba całkiem ładny!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  20. Powrót do góry    #10052
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A chuy tam z tym twoim składem.

    Mi bardziej pasuje, że tutaj coś mocniej drgnęło.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/96...ign=newswidget
    Nowi synkowie do kochania.

  21. Powrót do góry    #10053
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ta, wychodzi, że w rok doszło ponad 30 nowych adeptów, a to wynik chyba całkiem ładny!
    No fakt, po roku połowa odpadnie. Ale może kilku się nada z tego narybku.

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Nowi synkowie do kochania.
    Ty też zboczony niczym kolarz ?

    Co z wami nie tak jest ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #10054
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co z wami nie tak jest ?
    Nie jestem zboczony, ja jestem głupim głupkiem i do góry sikam.
    Niemniej, powtórzę się co pisałem już kilkanaście postów temu. Rozmieni się to na drobne jeśli nie powstanie ten cholerny mini tor. Tor do PitBików spoko, ale czas by zbudowali w końcu im tor do nauki. Do tego wystawienie drużyny w mini żużlu to mus przy takiej ilości adeptów.

  23. Powrót do góry    #10055
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Sorry że się wtrącam, ale jakoś nie przypominam sobie lamentu po spadku Apatora jak wprowadzono chora instytucje gościa i odwołano playoffy w 1 lidze. Śmiem twierdzić że gdyby te chore przepisy się utrzymały, mielibyśmy już skład gotowy, ale to tylko taka dygresja. A co do KSM nie mam zdania, ale wiem że beniaminek wchodząc do eligi ma prze*ranę. I nie dziwię się mrozkom czy innym którzy nie chcą się na siłę pchać do ekstraligi żeby zaraz spasc
    A wtrącaj się, niech dyskusja żyje
    Akurat o instytucję gościa było sporo pretensji. Taka Stal przecież dzięki temu nie dość że uniknęła kompromitacji to jeszcze wbiła na podium. Ja pamiętam, że było bardzo dużo krzyku o to rozwiązanie.
    Brak PO w I lidze faktycznie był bez sensu, chociaż nie podejrzewam, aby coś się specjalnie miało zmienić i awansowałby kto inny.
    Bardziej bym tutaj uważał, że krzywdzące jest brak baraży. Bo taki GKM wcale nie musiałby być faworytem w starciu z Wilkami czy Ostrovia w tym roku.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #10056
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Mogliby zrobić skład:
    C.Holder
    Miedziński
    Zagar
    Protasiewicz
    Karczmarz
    Ragus
    Rempała
    Tonder

    Frekwencja na stadionie -10 kibiców. Stron na SB ~1000

    Tak może być

  25. Powrót do góry    #10057
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,434
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 942 w 582 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A chuy tam z tym twoim składem.

    Mi bardziej pasuje, że tutaj coś mocniej drgnęło.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/96...ign=newswidget
    Serce się raduje na taki widok. Oby jak najwięcej z tego narybku wypłynęło na głęboką wodę.

  26. Powrót do góry    #10058
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,146
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Chyba sam Fricke jest w szoku, jak szybko odpadają mu potencjalnie opcje 2022. Zostaje beniaminek i Falubaz. Jak nie wierzyłem, ze zostanie tak dziś wydaje się to jedyny słuszny kierunek.
    No i ciekawe czy Matej czy Rohan???

  27. Powrót do góry    #10059
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    O tym ze Fricke na pewno odejdzie to pisali jedynie Puka z Ostafem a ich argumentacją było "bo tak". A sam Max nigdzie nie powiedział że chce odejść. Według mnie zostanie w Falubazie i to nie dlatego, że go ktoś zmusił jak to Puka przedstawia.

  28. Powrót do góry    #10060
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    O tym ze Fricke na pewno odejdzie to pisali jedynie Puka z Ostafem a ich argumentacją było "bo tak". A sam Max nigdzie nie powiedział że chce odejść. Według mnie zostanie w Falubazie i to nie dlatego, że go ktoś zmusił jak to Puka przedstawia.
    Go interesują tylko dwie kwestie, kasa i skład FZG. Jeśli chodzi o kasę to dostał zadowalająca go ofertę. W FZG może zarobić więcej niż by zarobił w Grudziądzu czy Lesznie w SE. Z tego co do mnie dotarło, to teraz czeka na skład jaki uda się zmontować w FZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #10061
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 71 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Otóż to.




    Przyjechało 5 ekstraligowców i 4 z nich znalazło się w TOP 5 tego turnieju. I tylko miejscowy matador w osobie Fajfera, próbował im trochę zamieszać w tym towarzystwie. A przecież rzadko ci zawodnicy mieli okazje ścigać się w Gnieźnie.
    Krakowiaka liczysz jako ekstraligowca? przeciez to U-24
    Ostatnio edytowane przez dominiktor ; 14-09-2021 o 20:10

  30. Powrót do góry    #10062
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Bardzo wiele wskazuje na to, że w Falubazie trójka Protasiewicz, Fricke, Tungate. Gdyby nie spieprzono sprawy z Kvechem i dołożonoby solidnego, pierwszoligowego polskiego seniora oraz ciekawego juniora, to wyglądałoby to bardzo optymistycznie.

  31. Powrót do góry    #10063
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Może PŻ zamiast muchy na klacie powinien sobie wyciąć krecika i przeprosic się z Janem?

    *mychy

  32. Powrót do góry    #10064
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    750
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 89 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Krakowiaka liczysz jako ekstraligowca? przeciez to U-24
    Woryna

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xpc za jego przydatny post!

    dominiktor (15-09-2021)

  34. Powrót do góry    #10065
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Może PŻ zamiast muchy na klacie powinien sobie wyciąć krecika i przeprosic się z Janem?

    *mychy
    Niech wraca do Opola. Tak się najlepiej przysłuży klubowi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #10066
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Taki tam krótki wywiad z PŻ:

    Czynimy wielkie starania, pomimo kłód rzucanych nam przez niektórych i to nawet w Zielonej Górze. To mnie dziwi, ale trudno.
    Ciekawe kto te kłody rzuca.
    No chyba, że chodzi o kumulacje ostatnich wypowiedzi niektórych zawodników (byłych) + standardowo RD.

    Rozmawiamy z Matejem Zagarem, bo chcielibyśmy, żeby dalej u nas startował. Szansa jest, oczywiście. Myślę, że nawet duża.
    Gortat to zaraz anuluje zamówienie ze sklepu kibica

    A może być oprzeć zespół na chłopakach z Zielonej Góry? Do tych, którzy są dorzucić Walaska i Zengotę?

    (cisza). To nie jest takie proste, jak się mówi. W tym roku też mieliśmy drużynę, która jechała w większości chłopakami z Zielonej Góry i wychowankami. Skończyło się, tak jak się skończyło. Jak widać, nie zawsze jest to dobra recepta. Chyba nie zdało to egzaminu.
    Nie wypaliło, czyli Zengiego i Walaska możemy wykreślić z listy potencjalnych transferów?


    To jest I liga i to są bardzo trudne rozmowy. Ja mam tylko nadzieję, że sprowadzimy tych, których chcemy mieć.
    Mam nadzieję, że "chcą mieć" jakiegoś nowego u24 skoro z Kvechem się pokłócili.

    Źródło: https://magazynzuzel.pl/piotr-zyto-j...dany-w-glowie/

  36. Powrót do góry    #10067
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    Nie wypaliło, czyli Zengiego i Walaska możemy wykreślić z listy potencjalnych transferów?

    No ale PŻ stwierdza co było w tym sezonie....skoro mowi, ze nie wypalilo, wiec raczej chodzi o naszych u24 i juniorow.

  37. Powrót do góry    #10068
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Niech wraca do Opola. Tak się najlepiej przysłuży klubowi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To może Skórę wyrwać z Łodzi?
    Akurat w tym sporcie, trudno o dobrych trenerów i menedżerów, ci których można byłoby namówić do Falubazu, nie dadzą niczego lepszego. A lepsi z Falubazem gadać nie chcą.


    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    To jest I liga i to są bardzo trudne rozmowy. Ja mam tylko nadzieję, że sprowadzimy tych, których chcemy mieć.


    Źródło: https://magazynzuzel.pl/piotr-zyto-j...dany-w-glowie/
    Łatwe to mieli w roku ubiegłym, bo zaczęli rozmawiać 2 listopada, zostali zawodnicy stojący pod ścianą- Falubaz albo wyjazd do niższej ligi.

  38. Powrót do góry    #10069
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To może Skórę wyrwać z Łodzi?
    Akurat w tym sporcie, trudno o dobrych trenerów i menedżerów, ci których można byłoby namówić do Falubazu, nie dadzą niczego lepszego. A lepsi z Falubazem gadać nie chcą.
    Ze Skórą przecież tez Falubaz poklocony

  39. Powrót do góry    #10070
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No ale PŻ stwierdza co było w tym sezonie....skoro mowi, ze nie wypalilo, wiec raczej chodzi o naszych u24 i juniorow.
    Jak to? Przecież winowajcą został oficjalnie okrzyknięty Dudek, a nasi U24 ratowali ligę należycie. A najbardziej zawinił Kvech, bo to on miał ratować ligę Falubazowi, a był gorszy od naszego duetu U24.
    Ten Zagar to ma specjalne traktowanie w FZG, bo jakoś nie słychać ani słowa krytyki dotyczącego jego jazdy. A może on jeździł lepiej niż się spodziewali w FZG, dlatego cisza o nim?
    "Nie wypaliło"?! Nie wypalił Gomólski, nie wypalił Lindbaeck zamiast Lamberta, nie wypalił Zagar zamiast Doyle, nie wypalili MT i DP zamiast Honzy...czy w tym klubie jest jakiś człowiek, który ma cokolwiek pojęcia o żużlu? Przynajmniej tyle, ile ma większość forumowiczów?

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ze Skórą przecież tez Falubaz poklocony
    Wiem. Przecież to widzisz w ironii.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    t_zg (15-09-2021)

  41. Powrót do góry    #10071
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Gdzie sie podzialy te czasy, ze przed sezonem sala marszalkowska wypelniona po brzegi, prezes wyjmuje centertela i dzwoni do kogos z topu i łamaną polszczyzną mowi " hello Nicki " Teraz pierdyliart wpisow na temat zawodnikow, ktorzy umieja przejechac 4 kolka bez gleby - ale tylko na swoim torze - i dywagacje transferowe z nimi zwiazane...

  42. Powrót do góry    #10072
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Gdzie sie podzialy te czasy, ze przed sezonem sala marszalkowska wypelniona po brzegi, prezes wyjmuje centertela i dzwoni do kogos z topu i łamaną polszczyzną mowi " hello Nicki " Teraz pierdyliart wpisow na temat zawodnikow, ktorzy umieja przejechac 4 kolka bez gleby - ale tylko na swoim torze - i dywagacje transferowe z nimi zwiazane...

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    t_zg (15-09-2021)

  44. Powrót do góry    #10073
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Żyto za wyniki jak i całokształt powinien być już dawno wyje... zwolniony. Skóra to był sabotażysta, najgorszy trener w naszej historii, nomen omen ostatni który ... wygrał derby w Gorzowie. Wiem że nie ma na rynku fachowców, Mario przecież nie rzuci emerytury i czasu poświęconego na przekazywanie młodzieży całej wiedzy żużlowej na forum. Jest kiepsko, możemy stworzyć jedynie skład, który jako najstarszy wygra ligę. Możemy przejść do historii speedwaya. Zawsze to coś. Protas, gorzowski Walasek, Crump, Holta, do tego perełka under 45 Tonder. Sami swoi, po szybkim awansie powrót kolejnego, Nikusia. Mieszanka doświadczenia z doświadczeniem. Pomysł wart rozwagi, przydałby się Hancock ale jego byłoby ciężko wyciągnąć z Wrocławia. Rychu Holta który więcej wydaje na maści do nadgarstków niż inwestuje w sprzęt ,mógłby przecież zostać ambasadorem i twarzą firmy która produkuje np. Artresan i przyciągnąć sponsora. O Falubazie zawsze miało być głośno i chyba byłoby. Pomysł wart rozwagi, skład równie "ciekawy" jak ostatnio.

    ps. Oglądałem ostatnio popisy Chóraganu zg. Pojawił się na ich treningu Marcinkowski, na sprzęcie Kasprzaka chłopaków prawie dublował. Jeśli zrzuci ze cztery dyszki z wagi to kto wie, może też by się załapał pod ósemkę .
    TYLKO FALUBAZ

  45. Powrót do góry    #10074
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Oglądałem ostatnio popisy Chóraganu zg. Pojawił się na ich treningu Marcinkowski, na sprzęcie Kasprzaka chłopaków prawie dublował. Jeśli zrzuci ze cztery dyszki z wagi to kto wie, może też by się załapał pod ósemkę .
    Cztery dyszki ma zrzucić ? To ile on teraz waży ? 100 kg ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #10075
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jesteśmy jednym z niewielu ośrodków, które nie posiadają własnego menago/trenera w postaci osoby, która tu kiedyś jeździła a po zakończeniu kariery postanowiła zająć się prowadzeniem drużyny - i najłatwiej było zacząć u siebie.

    Gorzów - Paluch, Staszewski, jakby Śwista nakręcić to też by dał radę.
    Wrocław - Baron, Śledź (notabene obaj oceniani miernie przez kibiców prowadzonych klubów, za to z sukcesami jak cholera).
    W Lesznie zdaje się nadal Romeczek Jankowski coś robi a i głupi Skórnicki ma parę sukcesów na koncie mimo, że teraz się stacza.
    W Toruniu całkowicie z dupy pojawił się Bajerski. Człowiek z mroczną przeszłością dostał jakąś szansę, cel osiągnął, jedynie się szefowa czepia że młodzieży nie szkoli jak trzeba. A może jeszcze zacznie? Kościecha z kolei poszedł za róg.
    W Grudziądzu Kościecha-Kempiński. Ten drugi to kmiot, wiadomo, no ale przez pewien czas miał pomysł z torem i jakiś charakter. Co by nie powiedzieć to wszelkie szopki, które widzieliśmy w Grudziądzu na przestrzeni lat były efektem prób robienia roboty dla Grudziądza, ten człowiek gryzł (i chyba nadal gryzie) trawę, żeby klub miał jakąś korzyść. Oczywiście nie tędy droga ale chodzi tu głównie o charakter.
    W Częstochowie podziękowano starym cepom i spróbowano świeżaka Świderskiego, który drużynę miał jaką miał, może coś tam mógł poprowadzić lepiej, za to jego juniorzy wymiatają zawsze i wszędzie. Oczywiście Swiderski nie jeździ za Miśkowiaka no ale zakładam, że jakąś pracę związaną z ich występami wykonuje.
    W Lublinie siedzi Kuciapa. Ekspert to to jeszcze nie jest no ale nie ma jakichś większych płaczów nad jego osobą.

    Jest jeszcze Dobrucki, który klub zna od każdej strony ale dostał szansę w kadrze to się zmył.

    W I lidze też jest sporo ludzi dobijających do 50 a nie takich, co to ją dawno przekroczyli.

    Tylko u nas ten cep z sbecji, co to jedną rację ma i będzie robił wszystko, żeby wyszło na jego i żeby się do błędu nie przyznać. "Wpuszczę Pawliczaka do 14 biegu w Lesznie, żeby pokazać, że się nie nadaje".

    Dziadowski prowadzący to i dziadowski wynik.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 15-09-2021 o 10:39

  47. Powrót do góry    #10076
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jesteśmy jednym z niewielu ośrodków, które nie posiadają własnego menago/trenera w postaci osoby, która tu kiedyś jeździła a po zakończeniu kariery postanowiła zająć się prowadzeniem drużyny - i najłatwiej było zacząć u siebie.
    Sobotch, u nas to nierealne do wykonania, bo u nas zawodnicy dobijający do 50tki są potrzebni na torze.

    Z tych co skończyli - Szymkowiak się nie sprawdził, Dudek zajmuje się karierą syna.

    Może Błażejczak??
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 15-09-2021 o 11:18

  48. Powrót do góry    #10077
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tomek Kruk nadal siedzi w żużlu bo coś tam robi Walaskowi.
    Najlepiej to żeby Protas przejął stery no ale jak mu się nie chce to co poradzić.
    Klub z tradycjami jak sam sqwrysyn ale jak kto przestanie jeździć to już koniec.
    Potem 80-letnie dziady nadal są fachowcami i autorytetami dla wielu, bo konkurencji brak.

    Dudek to i tak z tym swoim komunistycznym myśleniem dalej od Żyty by nie zajechał.

  49. Powrót do góry    #10078
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    588
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 142 w 73 postach
    Tak na poważnie to niespecjalnie mamy kogo. Spośród roczników 60-70 ci co mogli to już spróbowali z miernym skutkiem, a pozostali niespecjalnie się nadają. Jedyny, który przychodzi na myśl to Grzesiek Kłopot. On coś tam swego czasu próbował w Poznaniu - jemu może warto byłoby dać szansę.
    A pozostali? Tomek Kruk - naprawdę myślisz, że to materiał na trenera? Z naszych wychowanków Ci, którzy coś rokowali szansę już dostali - (Dudek, Szymkowiak). Jaworek to raczej nie pasuje charakterem, zresztą ma swoje sprawy w Niemczech. Molka z Błażejczakiem odpadają z wiadomych względów. Połubiński nie żyje. Jeszcze Stojanowski ewentualnie wpasowałby się w ramy.

    Dopóki będą jeździć Walas, Protas, Zengi jesteśmy raczej skazani na posiłki z zewnątrz

  50. Powrót do góry    #10079
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Wychowanek? Trener? Proszę: Roman Tajchert

  51. Powrót do góry    #10080
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 739 w 537 postach
    Menedżer Falubazu to powinien być Jacek F., elokwentny, wygadany, przygotowany warsztatowo, nie wiem czemu tak go unikacie od tego 2015 roku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •