Strona 223 z 269 PierwszyPierwszy ... 123173213221222223224225233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,991 do 10,035 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9991
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No ale Walasek do dzisiaj sie w luk nie umie zlozyc, a wrzucasz go w propozycjach, gdzie wiadomo ze jak odejdzie od Garcarkow to sprzet nie bedzie ten co w tym sezonie.
    Może i racja, dlatego poprawiłem się i dodałem Loktajeva. Założyłem mimo wszystko układ 3 Polaków/2 obco, bo bezpieczniej. Jak przyszłoroczny menago uparłby się na odwrót, to proszę bardzo, Kułakov lepszy od tej zgrai.

    Pomijając moją sympatię do Zagara, wydaje mi się jednak nieco idiotyczne przepłacać takiego kogoś, kto w SE nie ma prawa u nas zostać. Fricke to trochę co innego, w niego na tym etapie kariery nie trzeba jeszcze wątpić.

    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    chyba troche przeceniasz to obeznanie na torach 1 ligowych dla normalnego zawodnika (nie wiem czy Buczek nim jeszcze jest ) to nie jest problem: https://www.espeedway.pl/news,przedp...100406,12.html
    Na Twoim przykładzie to Buczkowski powinien być trochę poniżej Woryny

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O czym to dowodzi ? o niczym ale jęsli taki Zagar w elidze ma 1,68 to spokojnie te 2,2 w góre wykeci
    A jak ktoś nie lubi Zgara ponieważ zawalił więcej razy niż nie zawalił i nie chce z tego powodu za niego przepłacić bez sensu?

  2. Powrót do góry    #9992
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,823
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    chyba troche przeceniasz to obeznanie na torach 1 ligowych dla normalnego zawodnika (nie wiem czy Buczek nim jeszcze jest ) to nie jest problem: https://www.espeedway.pl/news,przedp...100406,12.html
    Otóż to.

    1. Paweł Przedpełski - 18 (3,3,3,3,0,3,3)
    2. Patryk Dudek - 18 (1,3,3,3,3,3,2)
    3. Przemysław Pawlicki - 14 (3,3,2,2,1,2,1)
    4. Oskar Fajfer - 13 (3,2,3,1,2,2,w)
    5. Bartosz Smektała - 11 (3,3,0,3,2,0)
    6. Marcin Nowak - 8 (2,0,2,3,0,1)
    7. Kacper Gomólski - 8 (1,0,2,1,3,1)
    8. Tobiasz Musielak - 8 (2,2,1,2,1,0)
    9. Kacper Woryna - 7 (2,1,1,0,3)
    10. Adrian Gała - 5 (t,1,3,1,0)
    11. Norbert Kościuch - 5 (2,2,0,0,1)
    12. Jakub Jamróg - 5 (1,2,0,0,2)
    13. Norbert Krakowiak - 5 (u,1,2,2,w)
    14. Niels Kristian Iversen - 5 (0,1,1,2,1)
    15. Andriej Kudriaszow - 4 (0,0,1,1,2)
    16. Frederik Jakobsen - 3 (0,0,t,0,3)
    17. Kevin Fajfer - 1 (1)
    18. Mikołaj Czapla - 0 (0)
    19. Szymon Szwacher - ns

    Przyjechało 5 ekstraligowców i 4 z nich znalazło się w TOP 5 tego turnieju. I tylko miejscowy matador w osobie Fajfera, próbował im trochę zamieszać w tym towarzystwie. A przecież rzadko ci zawodnicy mieli okazje ścigać się w Gnieźnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #9993
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,029
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta



    A jak ktoś nie lubi Zgara ponieważ zawalił więcej razy niż nie zawalił i nie chce z tego powodu za niego przepłacić bez sensu?
    Róznica miedzy Zagarem a Tungetem i Kułakovem jest taka że Zagar zawalił w ekstralidze a Ci dwaj klase niżej.

    Dać mu kontrakt motywacyjny 0-9 pkt -1000 zł , 10+ 4000 zł to nie zawali żadnego meczu
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 14-09-2021 o 10:47

  4. Powrót do góry    #9994
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Róznica miedzy Zagarem a Tungetem i Kułakovem jest taka że Zagar zawalił w ekstralidze a Ci dwaj klase niżej.
    No nie wiem, Kulakovem to się do dziś zachwycają co poniektórzy no i w tym wątku raczej nie ma co do niego przeciwskazań. Czy Tungate zawalił w Tarnowie, tego nie wiem, niech ktoś z Tarnowa napisze, na ile im się chciało tam jeździć i czy mieli za co

    W każdym razie obu tych zawodników stawiam na poziomie 10 punktów/mecz lub więcej no i zdaje się, że obaj lubią inne nawierzchnie, co sprzyja bardziej niż mniej.

    Nie wiem, ile kosztują. Jeśli Zagar miałby kosztować 1,5kk (oskarżyłbym wtedy klub o niegospodarność ) a oni we dwójkę 2kk to nie ma dyskusji i trzeba brać za tę cenę 20 parę punktów niż raz 15 a raz 3 za nieco mniej.

    W ogóle, czym Ci tak imponuje Matejek, że go bronisz przed byle mną raz za razem?

  5. Powrót do góry    #9995
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,823
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,124 w 1,479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Protas
    Buczek
    Fricke
    Zagar/Tungate
    Kvech

    Seniorsko wyglada na 1 lige bardzo solidnie.
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Na 1 ligę to bardzo dobry skład. Kluczowa sprawa to jeszcze pozyskać przynajmniej jednego sensownego juniora.
    My nie tylko znaleźliśmy się w doopie, ale już się w niej urządzamy.
    Niedawno niektórzy pokpiwali sobie z Apatora, podśmiechooyki sobie czynili ze składu, a jak my wyglądamy teraz? Poniżej szczyt naszych marzeń i poklask:
    Protas
    Buczek
    Fricke
    Zagar
    Tonder/Pawliczak
    A tu wyśmiewany Apator i jego przyszłoroczny skład:
    Dudek
    Przedpełski
    Jholder
    Sayfutdinov
    Lambert

    Qoorva, do czego nas właściciele klubu doprowadzili, cieszymy się z Buczka i Zagara. I pięknie jest!
    I nie chodzi o ten skąłd na I ligę, bo rzeczywiście byłby dość mocny, tylko do czego się doprowadziliśmy?! Skład jak z sennego koszmaru (tylko Kasprzaka/Choldera za Fricka brakuje) a my zaczynamy chwalić Bieńkowskiego i Domagałę. Żadnego myślenia o klubie, przyszłości, poziomie, pożądanych i perspektywicznych zawodnikach, walce o najwyższe cele, a za to ma być Buczek, Zagar, Tonder i emeryt Pepe. Fricke to pasuje do tego skąłdu, jak kwiatek do kożucha.
    Nie mam nic do Pepe, bo on wsparty Fricke, jakimiś młodszymi a mocnymi byłby całkiem ok. tylko do czego ten klub właściciele doprowadzili! Toż to drugi-pierwszoligowy grudziądzki GKM, z Falubazu nie ma prawie nic, albo już za chwilę nie będzie.

  6. Powrót do góry    #9996
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Róznica miedzy Zagarem a Tungetem i Kułakovem jest taka że Zagar zawalił w ekstralidze a Ci dwaj klase niżej.
    Zagar zawiódł w ekstralidze i za rok może też zawieść w 1 lidze. Przecież ten Zagar nie jest pewniakiem nawet na tą 1 ligę. Więc nie wiem skąd to przekonanie, że będzie wymiatał w 1 lidze. No ale rozumiem, że magia nazwiska na niektórych działa..

    Wiadomo, że Zagar nie zgodzi się jeździć za 1 ligowe stawki, więc bez sensu jest go przepłacać i lepiej postawić na Kułakowa albo Tungate'a. Tak jak ktoś wyżej napisał po ewentualnym awansie i tak taki Zagar nie ma prawa zostać w FZG...

  7. Powrót do góry    #9997
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,823
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,124 w 1,479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No nie wiem, Kulakovem to się do dziś zachwycają co poniektórzy no i w tym wątku raczej nie ma co do niego przeciwskazań. Czy Tungate zawalił w Tarnowie, tego nie wiem, niech ktoś z Tarnowa napisze, na ile im się chciało tam jeździć i czy mieli za co

    W każdym razie obu tych zawodników stawiam na poziomie 10 punktów/mecz lub więcej no i zdaje się, że obaj lubią inne nawierzchnie, co sprzyja bardziej niż mniej.

    Nie wiem, ile kosztują. Jeśli Zagar miałby kosztować 1,5kk (oskarżyłbym wtedy klub o niegospodarność ) a oni we dwójkę 2kk to nie ma dyskusji i trzeba brać za tę cenę 20 parę punktów niż raz 15 a raz 3 za nieco mniej.

    W ogóle, czym Ci tak imponuje Matejek, że go bronisz przed byle mną raz za razem?
    Kułakov absolutnie mi się nie podoba, mimo ogromnej większości głosów za. I tak po ewentualnym awansie trzeba byłoby się go natychmiast pozbyć, on się nie nada na obcokrajowca w Elidze, gdzie jednymi z najgorszych byli Zagar i Cholder, a Kulakov nawet ich nie przewyższa. Zupełnie bez sensu ten zawodnik. To już lepiej niech ten Zgar zostanie, skoro już jest.

  8. Powrót do góry    #9998
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To już lepiej niech ten Zgar zostanie, skoro już jest.
    Tylko, że Zagar będzie 2 razy droższy od Kułakowa czy Tungate'a a punkty zrobią podobne...

  9. Powrót do góry    #9999
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,823
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,124 w 1,479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No ale Walasek do dzisiaj sie w luk nie umie zlozyc, a wrzucasz go w propozycjach, gdzie wiadomo ze jak odejdzie od Garcarkow to sprzet nie bedzie ten co w tym sezonie.
    O Walasku bez Garcarków trzeba zapomnieć, nie nada się. Niech zostanie w Ostrowie, tam pasuje z tą opieką sprzętową.

  10. Powrót do góry    #10000
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Każdy ma swoich zawodników, których by widział w składzie w 22. Ale to klub będzie ich wybierał, a zdanie kibiców i tak mają gdzieś.

  11. Powrót do góry    #10001
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Samo zaangażowanie Matej w tym roku, a raczej jego brak pokazuje, że nie warto dawać mu szansy. Ja osobiście wolałbym postawić na Tungate który dla mnie będzie bardziej zdeterminowany do walki. Matej to tak jest , bo jest. Dla mnie to nie ma sensu, chłop ma gdzieś wynik drużyny. Typowy dzień w biurze dla niego od , do i nara.

    Dla mnie Buczek jak najbardziej , bo końcówką pokazuje, że potrafi punktować nawet w Ekstralidze, ewentualnie Zengi. Tylko to może być ciężkie do realizacji, bo Polonia to już w ogóle będzie wtedy w trudnej sytuacji.
    Tungate za Mateja dla mnie spoko.
    u24 ? Te żonglowanie młodymi raczej nie ma sensu, wolałbym postawić na jakąś opcje przyszłościową jak Gusts, Mads Hansen, Oleg Michajłow i dawać mu szanse, a nie spierdzielić sprawy jak z Kvechem. Tym bardziej, ze za rok z u24 o ile to zostanie dużo klubów będzie właśnie szło w tym kierunku, a można tym sposobem uprzedzić konkurencje.

    Do tego jakiś junior koniecznie.

    Fricke
    Protasiewicz
    Buczkowski/Zengota
    Tungate
    Gusts/Michajłow/Hansen
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 14-09-2021 o 11:23

  12. Powrót do góry    #10002
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Każdy ma swoich zawodników, których by widział w składzie w 22. Ale to klub będzie ich wybierał, a zdanie kibiców i tak mają gdzieś.

    Dokladnie tak jak mowisz


  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (14-09-2021)

  14. Powrót do góry    #10003
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,029
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    W ogóle, czym Ci tak imponuje Matejek, że go bronisz przed byle mną raz za razem?
    Niczym mi nie imponuje po prostu wiem że na 1 lige to zawodnik na 12-13 pkt w każdym meczu. Zobacz że on potrafił walnąć w Grudziądzu 13+1 w Gorzowie 10 z Włokniarzem 11+1 a tutaj będzie miał słabszych rywali

    Chcesz żeby poszedł do takie Orła przyjechał walnał 14 Orzeł z nim wygra ? lepiej go miec u siebie w 1 lidze

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Zagar zawiódł w ekstralidze i za rok może też zawieść w 1 lidze. Przecież ten Zagar nie jest pewniakiem nawet na tą 1 ligę. Więc nie wiem skąd to przekonanie, że będzie wymiatał w 1 lidze. No ale rozumiem, że magia nazwiska na niektórych działa..

    Wiadomo, że Zagar nie zgodzi się jeździć za 1 ligowe stawki, więc bez sensu jest go przepłacać i lepiej postawić na Kułakowa albo Tungate'a. Tak jak ktoś wyżej napisał po ewentualnym awansie i tak taki Zagar nie ma prawa zostać w FZG...
    Może zawieść ale jeszcze tego nie zrobił (Iversen już zrobił) A Kułakow z Tungatem zawodzą co chwile i większe pradopodobieństwo ze to oni znów zawioda niż Zagar

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Samo zaangażowanie Matej w tym roku, a raczej jego brak pokazuje, że nie warto dawać mu szansy. Ja osobiście wolałbym postawić na Tungate który dla mnie będzie bardziej zdeterminowany do walki. Matej to tak jest , bo jest. Dla mnie to nie ma sensu, chłop ma gdzieś wynik drużyny. Typowy dzień w biurze dla niego od , do i nara.
    Mysle że przesadzasz. Nie starał się nie walczył ? to tak samo można się Buczka przyczepić chłop mega ambitny wjedzie wszędzie ale punktów mało. Po prostu w sporcie ktoś jest lepszy a ktoś gorszy

    Nie chce mu się ? nie chce to się Bjerre który nie zainwestował a Matej przeciez przed Grudziądzem trenował cały tydzień żeby wynik zrobić o czym było głosno. Po prostu żużel to sport motorowy i coś może nie wypalić
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 14-09-2021 o 11:23

  15. Powrót do góry    #10004
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Niczym mi nie imponuje po prostu wiem że na 1 lige to zawodnik na 12-13 pkt w każdym meczu. Zobacz że on potrafił walnąć w Grudziądzu 13+1 w Gorzowie 10 z Włokniarzem 11+1 a tutaj będzie miał słabszych rywali

    Skąd ta pewność, że robiłby te 12-13 pkt?
    Jak dla mnie to gość wygląda na takiego jakby mu się nie chciało. Od kilku lat jeździ za nazwisko i tyle.
    Wymieniasz tutaj 3 dobre jego mecze w całym sezonie, a zapominasz że w tym roku bardzo często zawodził na swoim torze, na którym mógł trenować ile chciał: 3 pkt z Toruniem, 3 pkt z Gorzowem, 0 pkt z Wrocławiem...
    Jeśli Komandos jest taki dobry jak piszesz to spokojnie znajdzie sobie miejsce w ekstralidze u beniaminka i tam będzie cieszył kibiców swoją jazdą. Tak szczerze to bardzo trzymam za to kciuki...

  16. Powrót do góry    #10005
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Skoro tak wymiata w Grudziądzu to niech sobie go wezmą za Bjerre. Sprawa dość oczywista.

    U nas tak nie wymiata jak w Grudziądzu, odjechał do kupy z pięć dobrych meczów, co oznacza, że niedobrych odjechał więcej.

    Łatwo się pana Zagara tłumaczy nie będąc kibicem, któremu zawalił więcej meczów niż mniej.

  17. Powrót do góry    #10006
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Ten Buczek to byłby strzał w "10" Zagar,Protas,Buczek,Tonder,Fricke,Ragus,Rempała - drużyna, która staje się głównym faworytem na awans, chociaż mam wrażenie, że za Zagara będzie Tungate, a to by mnie bardzo ucieszyło

  18. Powrót do góry    #10007
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Skąd ta pewność, że robiłby te 12-13 pkt?
    Jak dla mnie to gość wygląda na takiego jakby mu się nie chciało. Od kilku lat jeździ za nazwisko i tyle.
    Wymieniasz tutaj 3 dobre jego mecze w całym sezonie, a zapominasz że w tym roku bardzo często zawodził na swoim torze, na którym mógł trenować ile chciał: 3 pkt z Toruniem, 3 pkt z Gorzowem, 0 pkt z Wrocławiem...
    Jeśli Komandos jest taki dobry jak piszesz to spokojnie znajdzie sobie miejsce w ekstralidze u beniaminka i tam będzie cieszył kibiców swoją jazdą. Tak szczerze to bardzo trzymam za to kciuki...
    Może i znajdzie, bo w 2020 jednak w E-lidze jeździł świetnie. Zapominasz, że w 2021 cały czas jechał z tym rozwalonym barkiem, aczkolwiek też widać jakiś ogólny regres i spadek motywacji. Pytanie czy to mentalne "skreślenie" sezonu, czy będzie już zjeżdżał jak PUK co też jest możliwe.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #10008
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Może i znajdzie, bo w 2020 jednak w E-lidze jeździł świetnie. Zapominasz, że w 2021 cały czas jechał z tym rozwalonym barkiem, aczkolwiek też widać jakiś ogólny regres i spadek motywacji. Pytanie czy to mentalne "skreślenie" sezonu, czy będzie już zjeżdżał jak PUK co też jest możliwe.
    Jeździł świetnie ale na torze w Lublinie gdzie nabił sobie średnią (dom: 2,5 ; wyjazd: 1,6)...
    Ostatnio edytowane przez kibic123 ; 14-09-2021 o 12:15

  20. Powrót do góry    #10009
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kolego czas się obudzić. Takie są realia 1 ligowe.Zawsze zamiast Holdera,Miedziaka czy Buczka (zawodników na średnią 2,0) możecie ściągnąć Gałe,Nowaka czy Pieszczka.
    Dziękuję za radę, ale jestem obudzony już dawno .
    W tym nasze postrzeganie się różni, że ja nie wierzę w średnią 2,0+ u Miedziaka, Holdera i Buczka i dlatego wolę innych zawodników bardziej, w mojej ocenie, perspektywicznych.
    Zagara już zdzierżę jeśliby został .
    Jak Buczek przywiezie 2,0 w I lidze, to ja go chętnie w składzie widziałbym nawet pomimo trudnego dla oka stylu poruszania się motorem żużlowym. Problem w tym, że jak napisałem wyżej, moim skromnym zdaniem on liderem w I lidze nie będzie.

  21. Powrót do góry    #10010
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Ten Buczek to byłby strzał w "10" Zagar,Protas,Buczek,Tonder,Fricke,Ragus,Rempała - drużyna, która staje się głównym faworytem na awans, chociaż mam wrażenie, że za Zagara będzie Tungate, a to by mnie bardzo ucieszyło
    Zgadza się. Tu trzeba szybko z pierwszej ligi uciekać i za rok martwić się co dalej. Nie ma teraz czasu na rozważania kto jest bardziej, a kto mniej perspektywiczny. Celem szybki awans. Późniejtrzeba trzymac kciuki za wprowadzenie KSM-u i z tego składu wymieniamy 2 ogniwa i jedziemy dalej.

  22. Powrót do góry    #10011
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Zgadza się. Tu trzeba szybko z pierwszej ligi uciekać i za rok martwić się co dalej. Nie ma teraz czasu na rozważania kto jest bardziej, a kto mniej perspektywiczny. Celem szybki awans. Późniejtrzeba trzymac kciuki za wprowadzenie KSM-u i z tego składu wymieniamy 2 ogniwa i jedziemy dalej.
    Chcesz wprowadzenia patologii, bo akurat dla Was byłoby na rękę? Typowe... "********** wszystkim wszystko, byle wyszło nasze na górze"
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Awkop (14-09-2021), t_zg (14-09-2021)

  24. Powrót do góry    #10012
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chcesz wprowadzenia patologii, bo akurat dla Was byłoby na rękę? Typowe... "********** wszystkim wszystko, byle wyszło nasze na górze"
    Patrząc na to jaki skład zbuduje beniaminek w tym roku to wprowadzenie KSM-u w przyszłym roku jest bardzo prawdopodobne...

  25. Powrót do góry    #10013
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Zgadza się. Tu trzeba szybko z pierwszej ligi uciekać i za rok martwić się co dalej. Nie ma teraz czasu na rozważania kto jest bardziej, a kto mniej perspektywiczny. Celem szybki awans. Późniejtrzeba trzymac kciuki za wprowadzenie KSM-u i z tego składu wymieniamy 2 ogniwa i jedziemy dalej.
    Dokladnie. Trzeba jak najszybciej wejść, czyli od razu. W innym wypadku czeka nas marazm 1 ligowy. Przy awansie obowiązek - Dudek za PePe, bo prawdopodobnie koniec kariery. + Ktos za Zagara i myślałbym tutaj w kierunku Lamberta z racji tego, że kończy U24.

  26. Powrót do góry    #10014
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Patrząc na to jaki skład zbuduje beniaminek w tym roku to wprowadzenie KSM-u w przyszłym roku jest bardzo prawdopodobne...
    Jasne, kwestia tego, że system jest chory jest oczywista i fakt, że beniaminek ma pod górkę już na starcie jest wiadoma. Co jednak nie zmienia faktu, że KSM to wtłoczenie raka choremu na AIDS.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #10015
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Protas
    Buczek
    Zagar
    Fricke
    Tonder/Pawliczak
    Rempała
    Ragus

    No i nie wierzę, jakie wpisy niektóre to widzę. A czego Wy jeszcze chcecie? Zmarzlika, Janowskiego czy Taia?

    Przecież taki skład będzie walił min. 50 pkt na mecz i nie chce nawet słuchać tych bzdur o wspaniałym poziomie 1 ligi. Bzdura i nic więcej.

    Jak Holder i Miedziak potrafili ładować dwucyfrowki, to ten skład tym bardziej.

    Ciekawe, że taka super ta 1 liga i nikt z ekstraligi po tych grajków nie sięga.

  28. Powrót do góry    #10016
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Jeździł świetnie ale na torze w Lublinie gdzie nabił sobie średnią (dom: 2,5 ; wyjazd: 1,6)...
    Wiem, ale wyjazd 1.6 w E-lidze to też nie jest tak źle.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #10017
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wiem, ale wyjazd 1.6 w E-lidze to też nie jest tak źle.
    Jest takie miasto z klubem w SE, gdzie za wyniki na poziomie 1,6 zawodnik z GP jest yebany z każdej możliwej strony, tylko w Zielonej Górze machają ręką na wszechobecny minimalizm.

  30. Powrót do góry    #10018
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Nadgarstkowy Holta w tej lidze potrafił wykręcić 2,148 to i dziad Zagar swoje zrobi. Przepychanki w jego temacie, a o Protasie cisza

  31. Powrót do góry    #10019
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jest takie miasto z klubem w SE, gdzie za wyniki na poziomie 1,6 zawodnik z GP jest yebany z każdej możliwej strony, tylko w Zielonej Górze machają ręką na wszechobecny minimalizm.
    Ale piszemy teraz w kontekście wyników w I lidze. Nie wiem czy zamiana Zagara np. na Tungate, który jakimś mega prospektem przecież nie jest, ma sens.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #10020
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale piszemy teraz w kontekście wyników w I lidze. Nie wiem czy zamiana Zagara np. na Tungate, który jakimś mega prospektem przecież nie jest, ma sens.
    Tyle że w I lidze Zagar byłby przepłacony niewspółmiernie do efektu. Żeby go zatrudniać, to musiałby jechać sporo lepiej od Musielaka. Ten zawodnik zwyczajnie zbyt dużo w karierze zawalił, żeby traktować go jako poważnego lidera za gruby pieniądz.

    W całym swoim wywodzie zmierzam przede wszystkim do tego, że dwóch Tungate'ów/Kurtzów jest lepszych niż jeden Zagar i jakiś ****a Tonder, a pewnie oba duety kosztowały by podobnie.

  33. Powrót do góry    #10021
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Tyle że w I lidze Zagar byłby przepłacony niewspółmiernie do efektu. Żeby go zatrudniać, to musiałby jechać sporo lepiej od Musielaka. Ten zawodnik zwyczajnie zbyt dużo w karierze zawalił, żeby traktować go jako poważnego lidera za gruby pieniądz.

    W całym swoim wywodzie zmierzam przede wszystkim do tego, że dwóch Tungate'ów/Kurtzów jest lepszych niż jeden Zagar i jakiś ****a Tonder, a pewnie oba duety kosztowały by podobnie.
    Na szczęście Zagar czeka na beniaminka to jest szansa, że go u nas nie będzie...

  34. Powrót do góry    #10022
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Nadgarstkowy Holta w tej lidze potrafił wykręcić 2,148 to i dziad Zagar swoje zrobi. Przepychanki w jego temacie, a o Protasie cisza
    Przecież Protasiewicz, jako zawodnik na 10-11 punktów w I lidze jest ogniwem idealnym. Czasem będzie 8, jak w kogoś przypyerdoli i sędzia go wykluczy, czasem będzie 12 i tak ma być z każdym innym zawodnikiem tej drużyny.

  35. Powrót do góry    #10023
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    My nie tylko znaleźliśmy się w doopie, ale już się w niej urządzamy.
    Niedawno niektórzy pokpiwali sobie z Apatora, podśmiechooyki sobie czynili ze składu, a jak my wyglądamy teraz? Poniżej szczyt naszych marzeń i poklask:
    Protas
    Buczek
    Fricke
    Zagar
    Tonder/Pawliczak
    A tu wyśmiewany Apator i jego przyszłoroczny skład:
    Dudek
    Przedpełski
    Jholder
    Sayfutdinov
    Lambert

    Qoorva, do czego nas właściciele klubu doprowadzili, cieszymy się z Buczka i Zagara. I pięknie jest!
    I nie chodzi o ten skąłd na I ligę, bo rzeczywiście byłby dość mocny, tylko do czego się doprowadziliśmy?! Skład jak z sennego koszmaru (tylko Kasprzaka/Choldera za Fricka brakuje) a my zaczynamy chwalić Bieńkowskiego i Domagałę. Żadnego myślenia o klubie, przyszłości, poziomie, pożądanych i perspektywicznych zawodnikach, walce o najwyższe cele, a za to ma być Buczek, Zagar, Tonder i emeryt Pepe. Fricke to pasuje do tego skąłdu, jak kwiatek do kożucha.
    Nie mam nic do Pepe, bo on wsparty Fricke, jakimiś młodszymi a mocnymi byłby całkiem ok. tylko do czego ten klub właściciele doprowadzili! Toż to drugi-pierwszoligowy grudziądzki GKM, z Falubazu nie ma prawie nic, albo już za chwilę nie będzie.
    noc widzę, że do ciebie ten spadek dociera z dużym opóźnieniem
    Ja na twoim etapie byłem jakieś 3 tygodnie temu. Przejdzie ci
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 14-09-2021 o 13:26

  36. Powrót do góry    #10024
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,823
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Każdy ma swoich zawodników, których by widział w składzie w 22. Ale to klub będzie ich wybierał, a zdanie kibiców i tak mają gdzieś.
    Ha, ha, niezły as z ciebie.

    Powiedz mi, w jaki sposób klub, miałby brać zdanie kibiców pod uwagę, skoro, jak sam piszesz, tych opcji składu kibiców, jest kilka. ? Ma zrobić kilka składów czy jak ? Abyś mógł uznać, że liczą się ze zdaniem kibiców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #10025
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Sobotch widzę, że do ciebie ten spadek dociera z dużym opóźnieniem
    Ja na twoim etapie byłem jakieś 3 tygodnie temu. Przejdzie ci
    O tym, że spadniemy, to wiedziałem i byłem pogodzony na długo przed meczem GKM-Włókniarz.

    Tego, co się dzieje w klubie to nie zmienię i nie mam wpływu. Natomiast mogę mimo wszystko próbować ratować szanownych kolegów od złudzeń.

    Na przykład, idzie zrozumieć toruniaków przywiązanych do C. Holdera, bo to zawodnik, który jakąś historię żużla w Toruniu zbudował i trochę dobrej roboty na przestrzeni lat wykonał. Nie idzie za to zrozumieć dziwnego przywiązania zielonogórców do przybłędy, który bezczelnie wykorzystał ich naiwność dobrymi meczami odjechanymi kiedyś w Lublinie. Bo ma ****a nazwisko z GP i jeździ w Polsce od 20 lat czy ile tam. Do tego dziś czytam o Buczkowskim, który 3/4 sezonu w łuk nie potrafił się złożyć to mi ręce opadają jeszcze bardziej.

    O, widzę, że na pamięć pojechałeś jak ktoś jeszcze jest łaskaw nie mieć podobnych klapek na oczach

  38. Powrót do góry    #10026
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Kułakov absolutnie mi się nie podoba, mimo ogromnej większości głosów za. I tak po ewentualnym awansie trzeba byłoby się go natychmiast pozbyć, on się nie nada na obcokrajowca w Elidze, gdzie jednymi z najgorszych byli Zagar i Cholder, a Kulakov nawet ich nie przewyższa. Zupełnie bez sensu ten zawodnik. To już lepiej niech ten Zgar zostanie, skoro już jest.
    Gdyby Kulakov teraz był takim wymiataczem to w ogóle byśmy o nim nie rozmawiali bo by jeździł w ekstralipie. Na zawodników I-ligowych trzeba patrzeć nie wyłącznie w perspektywie jednorocznego kiblowania ale też przyszłości. Powtarzałem i powtarzał będę - z tych zawodników których obecnie mamy w I lidze to jest jeden z nielicznych gości który może wskoczyć na level pozwalający na walkę w ekstralipie. Po to mielibyśmy ten rok kiblowania by się przekonać czy rokuje coś czy nie. W ostateczności pojedzie przeciętnie co i tak powinno nam spokojnie wystarczyć do awansu i potem będziemy się martwić.
    A mi intuicja podpowiada, że gość u nas się sprawdzi. Przede wszystkim przy W69 a to jest najważniejsze w kontekście walki o utrzymanie w ekstralpie.
    Dobrze że pojechał słabo play offy. Będzie z nim łatwiej negocjować.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O tym, że spadniemy, to wiedziałem i byłem pogodzony na długo przed meczem GKM-Włókniarz.

    Tego, co się dzieje w klubie to nie zmienię i nie mam wpływu. Natomiast mogę mimo wszystko próbować ratować szanownych kolegów od złudzeń.

    Na przykład, idzie zrozumieć toruniaków przywiązanych do C. Holdera, bo to zawodnik, który jakąś historię żużla w Toruniu zbudował i trochę dobrej roboty na przestrzeni lat wykonał. Nie idzie za to zrozumieć dziwnego przywiązania zielonogórców do przybłędy, który bezczelnie wykorzystał ich naiwność dobrymi meczami odjechanymi kiedyś w Lublinie. Bo ma ****a nazwisko z GP i jeździ w Polsce od 20 lat czy ile tam. Do tego dziś czytam o Buczkowskim, który 3/4 sezonu w łuk nie potrafił się złożyć to mi ręce opadają jeszcze bardziej.

    O, widzę, że na pamięć pojechałeś jak ktoś jeszcze jest łaskaw nie mieć podobnych klapek na oczach
    Już o tym gadaliśmy. Nie przywiązuje się do Zagara. Wiem tyle, że gość na I ligę starczy. Chętnie wymieniłbym go na Kulakova ale pod jednym warunkiem - Zagar nie zostanie w I lidze i nie wzmocni naszych rywali. Zresztą nadal uważam, że to się tak skończy. Awansuje Ostrów i będą szukać na gwałt wzmocnień. Zagar dostanie lepszą kasę niż u nas i nam powie nara. Musimy być gotowi na taką ewentualność. Rozumiem, że naszym planem jest Tungate.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz (14-09-2021), chloroform (14-09-2021)

  40. Powrót do góry    #10027
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O tym, że spadniemy, to wiedziałem i byłem pogodzony na długo przed meczem GKM-Włókniarz.

    Tego, co się dzieje w klubie to nie zmienię i nie mam wpływu. Natomiast mogę mimo wszystko próbować ratować szanownych kolegów od złudzeń.

    Na przykład, idzie zrozumieć toruniaków przywiązanych do C. Holdera, bo to zawodnik, który jakąś historię żużla w Toruniu zbudował i trochę dobrej roboty na przestrzeni lat wykonał. Nie idzie za to zrozumieć dziwnego przywiązania zielonogórców do przybłędy, który bezczelnie wykorzystał ich naiwność dobrymi meczami odjechanymi kiedyś w Lublinie. Bo ma ****a nazwisko z GP i jeździ w Polsce od 20 lat czy ile tam. Do tego dziś czytam o Buczkowskim, który 3/4 sezonu w łuk nie potrafił się złożyć to mi ręce opadają jeszcze bardziej.

    O, widzę, że na pamięć pojechałeś jak ktoś jeszcze jest łaskaw nie mieć podobnych klapek na oczach
    Ale gdzie ty widzisz wśród kibiców Falubazu przywiązanie do Zagara? Mało kto go tutaj chciał, a obecnie jest przewidywany tylko z powodu braku alternatyw. Nigdy nie był tuzem, tylko wyrobnikiem z pojedynczymi wyskokami, też mam na typa alergię, ale na pierwszą ligę to nienajgorsze rozwiązanie. Ligę niżej jednak poziom jest niższy i myślę, że 2.0 jest dla niego do uzyskania, tak jak było z przytoczonymi wcześniej Holtą i innymi. Zresztą i tak sąmałe szanse na jego zatrudnienie bo w ekstralidze ktoś się na niego nabierze.

  41. Powrót do góry    #10028
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Ale gdzie ty widzisz wśród kibiców Falubazu przywiązanie do Zagara? Mało kto go tutaj chciał, a obecnie jest przewidywany tylko z powodu braku alternatyw. Nigdy nie był tuzem, tylko wyrobnikiem z pojedynczymi wyskokami, też mam na typa alergię, ale na pierwszą ligę to nienajgorsze rozwiązanie. Ligę niżej jednak poziom jest niższy i myślę, że 2.0 jest dla niego do uzyskania, tak jak było z przytoczonymi wcześniej Holtą i innymi. Zresztą i tak sąmałe szanse na jego zatrudnienie bo w ekstralidze ktoś się na niego nabierze.
    Średnią 2,0 to spokojnie są wstanie zrobić Kułakow albo Tungate i to pewnie za mniejsze pieniądze...

  42. Powrót do góry    #10029
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Chcesz wprowadzenia patologii, bo akurat dla Was byłoby na rękę? Typowe... "********** wszystkim wszystko, byle wyszło nasze na górze"
    Widomo, że w Twoim i Twojego klubu interesie jest jak najbardziej słaby Falubaz. Pozwól, że my zajmiemy się naszym zespołem, a Wy swoim.

  43. Powrót do góry    #10030
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Mogliby zrobić skład:
    C.Holder
    Miedziński
    Zagar
    Protasiewicz
    Karczmarz
    Ragus
    Rempała
    Tonder

    Frekwencja na stadionie -10 kibiców. Stron na SB ~1000

  44. Powrót do góry    #10031
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Mogliby zrobić skład:
    C.Holder
    Miedziński
    Zagar
    Protasiewicz
    Karczmarz
    Ragus
    Rempała
    Tonder

    Frekwencja na stadionie -10 kibiców. Stron na SB ~1000
    Mogę sobie wyobrazic perwersyjną przyjemność z kibicowania duetowi Protas&Adik


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #10032
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Tak jak Carlitos napisał - Zagar u nas jedynie gdy jest możliwość, że pójdzie do rywala z ligi. Jak będzie o niego walczył beniaminek to odpuścić i osłabiać przeciwników licytując Tungate/Kułakova wuj wie kogo jeszcze.
    Upadliśmy tak nisko, że strawię nawet Zagar pod warunkiem, że będzie walka o awans i duże na niego szanse.
    ps.Jak sobie radzi na torze Mateusz Dul?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  46. Powrót do góry    #10033
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    ps.Jak sobie radzi na torze Mateusz Dul?
    4 okrążenia przejedzie ale chyba to tylko tyle. Zresztą jak wspomniany Rempała. Jak wyjdzie ze startu dobrze to powinien zapunktować.

  47. Powrót do góry    #10034
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Widomo, że w Twoim i Twojego klubu interesie jest jak najbardziej słaby Falubaz. Pozwól, że my zajmiemy się naszym zespołem, a Wy swoim.
    Ja mówię o Twoim podejściu do wprowadzenia komunistycznej ideologii "wszystkim upyerdolić po równo", a Ty próbujesz to obrócić w jakiś nieśmieszny żart, że mi na rękę osłabianie Falubazu. No fakt - w chuy mi zależy na tym, aby Falubaz w ELidze 2023 był najsłabszą drużyną ELigi. To jest sens mojego istnienia. Weź Ty się zastanów zanim kolejny raz pyerdolniesz takim debilizmem.
    A i sorry, że nie zapytałem czy mogę się wypowiadać w wątku Falubazu, nie wiedziałem, żeś jest wodzem naczelnym w tutejszym grajdołku.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #10035
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ha, ha, niezły as z ciebie.

    Powiedz mi, w jaki sposób klub, miałby brać zdanie kibiców pod uwagę, skoro, jak sam piszesz, tych opcji składu kibiców, jest kilka. ? Ma zrobić kilka składów czy jak ? Abyś mógł uznać, że liczą się ze zdaniem kibiców.
    Co tam sie sadzisz ogórku. Gdyby brali twoje zdanie co do składu to byśmy jechali Tonderem, Pawliczakiem, Protasem, Tungate i Szczepaniakiem bo pokazał, że jest liderem zdobywając w półfinale z Gdańskiem ponad 25 punktów, taki Kulakov który robi średnia 2,2 jest słaby bo mu dwa mecze nie wyszły.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •