Strona 200 z 269 PierwszyPierwszy ... 100150190198199200201202210250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,956 do 9,000 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8956
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Oby Zagar poszedł do beniaminka i już nas nie męczył. Tak jak pisałem wcześniej Kułakow to dobra opcja. Młody, sprawdzony w 1 lidze, od trzech lat w top 3 - 1 ligi.
    Jak dla mnie to niech idzie nawet do Stolarki Wołomin. Krzyż na drogę. jedyni wartościowi zawodnicy jacy tu jeszcze niby są to Protas, Fricke, Kvech i Ragus. Cała reszta powinna odjeść.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Falubaz7 (28-08-2021), Rozi22 (28-08-2021)

  3. Powrót do góry    #8957
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Holder, Tungate, Kułakow, Tarasienko, Rempała. Dwóch z nich będzie, raczej wariant tarnowski.
    TYLKO FALUBAZ

  4. Powrót do góry    #8958
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Holder, Tungate, Kułakow, Tarasienko, Rempała. Dwóch z nich będzie, raczej wariant tarnowski.
    Tungate najsłabszy...

  5. Powrót do góry    #8959
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Kurde tak ciężko to widzę z tym składem u Was.
    Jest Protasiewicz i dalej jest jakaś koncepcja?

    Walasek i Zengota? Wracali, odchodzili i pytanie czy im się będzie jeszcze chciało , raczej w Ostrowie i Bydgoszczy im dobrze.

    Z krajowych? Tobiasz aspiracje ekstraligowe, ale mimo wszystko bym próbował go skusić, chociaż najbardziej podoba mi się opcja Oskara Fajfera który w 1 lidze fajnie śmiga, a za rok może zrobić kolejny progres.

    Zagraniczni? Wadim niby blisko GKM-u, Fricke jakoś nie widzę go w 1 lidze…
    Zaraz się okaże, że najlepsze co może być to nie wiem Bjerre.
    Chociaż pewnie wolicie opcje przykładowo Sasza + MJJ.

    U24? Szukałbym kogoś który ma więcej niż rok startów na tej pozycji. Oczywiście przepis może zostać zlikwidowany, ale mimo wszystko lepiej pomyśleć jakby ten przepis miał zostać.
    Becker? Gusts? Mads Hansen? Kvech? Ewentualnie pójść przyszłościowo skusić Kowalskiego i w razie awansu w końcu dobry junior.

    Ogólnie problem ze zmontowaniem składu na awans będzie. Zawsze można iść „odważnie” i ściągnąć nie wiem Holdera, Bjerre, Tungate . W 1 lidze będą swoje robić, później out, ale na prawdę opcji tak mało bym powiedział.

  6. Powrót do góry    #8960
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Kurde tak ciężko to widzę z tym składem u Was.
    Jest Protasiewicz i dalej jest jakaś koncepcja?

    Walasek i Zengota? Wracali, odchodzili i pytanie czy im się będzie jeszcze chciało , raczej w Ostrowie i Bydgoszczy im dobrze.

    Z krajowych? Tobiasz aspiracje ekstraligowe, ale mimo wszystko bym próbował go skusić, chociaż najbardziej podoba mi się opcja Oskara Fajfera który w 1 lidze fajnie śmiga, a za rok może zrobić kolejny progres.

    Zagraniczni? Wadim niby blisko GKM-u, Fricke jakoś nie widzę go w 1 lidze…
    Zaraz się okaże, że najlepsze co może być to nie wiem Bjerre.
    Chociaż pewnie wolicie opcje przykładowo Sasza + MJJ.


    U24? Szukałbym kogoś który ma więcej niż rok startów na tej pozycji. Oczywiście przepis może zostać zlikwidowany, ale mimo wszystko lepiej pomyśleć jakby ten przepis miał zostać.
    Becker? Gusts? Mads Hansen? Kvech? Ewentualnie pójść przyszłościowo skusić Kowalskiego i w razie awansu w końcu dobry junior.

    Ogólnie problem ze zmontowaniem składu na awans będzie. Zawsze można iść odważnie i zostawić Zagara, wziąć Bjerre. W 1 lidze będą swoje robić, później out, ale na prawdę opcji tak mało bym powiedział.
    Najlepsza opcja to Viktor Kułakow...

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (28-08-2021), Rozi22 (28-08-2021)

  8. Powrót do góry    #8961
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Panowie.. nie chce mi sie wertowac watku ale pytanie czy przez decyzje Dudka Mariusz rzyga na Dudka ? Na co on liczyl po tym co zrobil GKM w niedziele? Dudek by zostal w ZG wiec jak to sie ma do wypowiedzi Mariusza ze w czerwcu w klubie do ktorego przechodzi wszystko ustalil hmm? To jest zwykle kure.two, wylewac pomyje na tego chlopaka. Nie ma wyjscia, ze sie rozwijac i walczyc o cos w GP. Gdyby nie spadek FZG to na bank by zostal bo widac bylo w magazynie jaki byl zaskoczony tym co zrobil GKM i jaki to ma wplyw na decyzje ktora musi podjac. Slabo, ale jesli globalnie sie wyleja pomyje na Dudka to po ewentualnym awansie do Eligi FZG a pewnie faworytem za rok beda to chlopak tak szybko moze do ZG nie wrocic.
    Oczywiście, że tu nie wróci za rok. Przecież nikt mu takiej kasy nie da za roczny kontrakt. Poza tym jeśli wybory samorządowe mamy w 2023 to dopiero w tym roku wyborczym Falubaz zbuduje skład na awans. 2022 to będzie lelum polelum jakby powiedziała pani Basia.
    A jeśli już kiedyś awansujemy (czyli najwcześniej sezon 2024) to raczej trzeba będzie szukać kasy na prawdziwego lidera na 15 bieg. A co jest wart Patryk w 15 biegach to wszyscy wiemy. Trzeba się pogodzić z tym że rozdział pt. Patryk Dudek w Falubazie jest definitywnie zamknięty. Trzeba wszystko budować od zera. Mam nadziej że zielonogórscy sponsorzy Patryka nie dadzą się nabrać na bajeczki o szybkim powrocie i kasę która ładowali w Patryka chociaż w części zainwestują w szkolenie młodych u nas.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Jap (28-08-2021)

  10. Powrót do góry    #8962
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Mariusz Ciebie dzisiaj konkretnie popyerdolilo!
    Porownujesz cos co mialo miejsce trzy lata temu, trzy lata temu to ostatni mecz byl w rekach Falubazu i przed tym meczem juz prawdopodobnie Pedersen byl dogadany na przyjscie, bo wizji zuzla w Tarnowie nie bylo zadnej.

    Ten chlopak zrobil dla Zielonej Gory bardzo wiele, przez lata zostawal, a teraz gdy po gorszych sezonach sie odbudowuje zostal wsrod najlepszych i slusznie. Niech mu bedzie jak najlepiej, a do FZG wroci silniejszy I nie porownuj tutaj tez PePe z sytuacja z GP, bo Dowhan tez musial dac PePe srogi bonus by zostac, a z drugiej strony trofea indywidualne dla PePe nie mialy wiekszej wartosci niz klubowe.

  11. Powrót do góry    #8963
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    934
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Panowie.. nie chce mi sie wertowac watku ale pytanie czy przez decyzje Dudka Mariusz rzyga na Dudka ?
    On rzyga na każdego oprócz prezesa, Tondera i Pawliczaka

  12. Powrót do góry    #8964
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,137
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jakie to są pieniądze z eligi ? Dostał propozycje do zgarnięcia 2 mln ze sezon w I lidze. Twoim zdaniem to sa pieniądze z eligi czy jeszcze nie ? Czy może należało dać 3 mln ? Bo sam już nie wiem, chyba się pogubiłem

    Od zeszłej niedzieli przeszedłem od stanu mocnego wkrewienia do śmiechu na dzisiaj.

    Rok czasu Patryk negocjował umowę w FZG, bo ciągle jakieś szczegóły mu tam nie pasowały. I nagle w trzy dni wynegocjował inną umowę ,w innym klubie, a na czwarty dzień ogłosił, że odchodzi. Jeszcze trzy lata temu, nie musiał się ścigać w SE, aby utrzymać formę. Dzisiaj już musi się ścigać z najlepszymi w SE. Bo jednak Szwecja i SGP to za mało. I jak tu gościa nie lubić.

    No i główny autor spadku FZG, walnął na FB krótki tekst i już go nie ma. A niektóre cymbały chcą mu jeszcze filmiki na pożegnanie robić i pewnie za chwilę będą chcieli mu jakieś rondo postawić w ZG.
    Nie wiem ile należało płacić Dudkowi. Ważne, że wie to zarząd i Dudek. Po co Ci ta wiedza?. To odejście na moją intuicję mówi, że w Falubazie aktualnie no future. Ślepy nie jest. Może jakieś zaległości, cienko z pieniędzmi. Pryska, żeby lepszą kasę zarobić. Młodszy nie będzie. Zawsze jeździł dość zachowawczo. Tyle ideologii i kibicowskiego przywiązania do barw. Przypowieści o dziewczynie, babci i wujku w Toruniu, to dla ciemnego luda pic.
    Patrzę na statystyki.
    Bartek i Maciek klasa światowa. Dalej Łaguta, Vaculik, Doyle, Madsen, Kołodziej-nazwę klasa mistrzowska.
    Potem grupa od 8-mego Lamberta 2,083 do 15-tego Przedpełskiego-1,909.
    Dudek jest dziewiąty - 2,077. Co widać? Ma zaskakująco dużo zer-dziewięć. Lambert 7, dopiero Przedpełski go pobił-12. Jechał w lidze najwięcej biegów-78, drugi Fricke 76. Świadczy to o dużej ilości stosowanych rezerw, słabości kadry klubu. Czyli zarobić się dało.

  13. Powrót do góry    #8965
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2012
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Ten powrót to wcale nie musi być Walasek lub Zengota. Równie dobrze może chodzić o Jensena, Iversena lub Gomólskiego
    W kwestii powrotu to raczej będzie Krakowiak albo Pieszczek

  14. Powrót do góry    #8966
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Nie wiem ile należało płacić Dudkowi. Ważne, że wie to zarząd i Dudek. Po co Ci ta wiedza?. To odejście na moją intuicję mówi, że w Falubazie aktualnie no future. Ślepy nie jest. Może jakieś zaległości, cienko z pieniędzmi. Pryska, żeby lepszą kasę zarobić. Młodszy nie będzie. Zawsze jeździł dość zachowawczo. Tyle ideologii i kibicowskiego przywiązania do barw. Przypowieści o dziewczynie, babci i wujku w Toruniu, to dla ciemnego luda pic.
    Patrzę na statystyki.
    Bartek i Maciek klasa światowa. Dalej Łaguta, Vaculik, Doyle, Madsen, Kołodziej-nazwę klasa mistrzowska.
    Potem grupa od 8-mego Lamberta 2,083 do 15-tego Przedpełskiego-1,909.
    Dudek jest dziewiąty - 2,077. Co widać? Ma zaskakująco dużo zer-dziewięć. Lambert 7, dopiero Przedpełski go pobił-12. Jechał w lidze najwięcej biegów-78, drugi Fricke 76. Świadczy to o dużej ilości stosowanych rezerw, słabości kadry klubu. Czyli zarobić się dało.
    Nie ma zaległości wszyscy rozliczeni co do złotówki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. Powrót do góry    #8967
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co za typowo pisowskie sianie nienawiści i idiotyczne próby nawoływania do odwrócenia się dupa od niedawnego idola.

    Oni naprawdę inaczej nie potrafią, śmiecie

  16. Powrót do góry    #8968
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Najlepsza opcja to Viktor Kułakow...
    Najlepsza, ale leśne dziadki pewnie nie biorą go pod uwagę.

  17. Powrót do góry    #8969
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Ten powrót, o którym ktoś tam wcześniej pisał to może NKI?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  18. Powrót do góry    #8970
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Carlitos z całym szacunkiem, ale skończ ********* i rzucać hasłami w stylu "temat Dudka w Falubazie definitywnie zamknięty". Skąd ty to możesz wiedzieć? Skąd wiesz co przyniesie przyszłość? Janowski też odchodził z Wrocławia i jakoś wrócił. Żużel jest nieprzewidywalny. Rozumiem rozżalenie po spadku, ale rzygać się już chce od tego czarnowidztwa.

  19. Powrót do góry    #8971
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dlatego jest tak samo winny spadku, jak inni zawodnicy.
    Otóż to. Rozgrzeszanie miernot, którzy stanowili połowę drużyny, a obciążanie spadkiem głównie Dudka, to jest po prostu sqoorvysyństwo. Każdy mógł pojechać lepiej, bo czyż punkt więcej zdobyty w 3 czy 5 wyścigu meczu, nie dałby wygranej Falubazowi? Akurat tylko i wyłącznie w 15 wyścigu i to akurat Dudek musiałby ten punkt zdobyć by ZESPÓŁ wygrał mecz? Pzrecież to bzdura kompletna, Mariusz zawsze był głupi, ale teraz kompletnie zwariował.
    A jeśli chodzi o sedno, to właściciele spuścili klub z ligi a nie zawodnicy, bo nie tylko Dudek pojechał sezon lepiej niż zakładano. Nawet Tonderowi i Pawliczakowi żadne yoby się nie należą, ich po prostu na tyle było stać, każdy to wiedział pzred sezonem.
    Obwinianie jakiegokolwiek zawodnika o spadek, to uciekanie w bok od głównych winowajców, którzy rozpieprzyli klub i zniszczyli markę.

    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta

    Nie podoba mi się odejście Dudka teraz. Za co mu teraz dziękować ??? Stale otrzymywał poważne pieniądze, aplauz publiki. Wychowanek ojca i Falubazu. Swojak. Niech robi łaskę innym. Żegnam oziemble. Takie moje zdanie "między wódką i zakąską". Wiele lat był porównywalny poziomem ze Zmarzlikiem. Statystyki zakłamują, ale nie kłamią. Przeciętność.
    To juz uwolnił cię, od oglądania go w żółto-biało zielonych barwach, teraz będziesz oklaskiwał w Falubazie Kasprzaka, Mroczkę, CHoldera, czy tam Andersena.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To czemu chciał się kisić trzy lata temu ? No i nikt mu nie kazał kisić się za darmo przecież. A w ogóle to nie miał się kisić, tylko spinać poślady i zapyerdalac na torze. Aby naprawić to co m.in sam zyebał w tym sezonie.
    Jeśli po mojemu miałbym cię nazwać, to wystarczyłoby "stary, zgryźliwy tetryk". Ale dosadniej i bardziej trafnie, to jesteś "podłym manipulatorem bez skrupułów i żadnych ludzkich zasad". Szkoda strzępić język na te twoje mendowate wpisy.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jak dla mnie to niech idzie nawet do Stolarki Wołomin. Krzyż na drogę. jedyni wartościowi zawodnicy jacy tu jeszcze niby są to Protas, Fricke, Kvech i Ragus. Cała reszta powinna odjeść.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Reszta prócz Fricke może zostać, bo Frick mógłby zostać ale nie zostanie. Bez problemu znajdzie sobie miejsce, na jakie sobie zasłużył-w Extralidze. Byłby głupi, gdyby został w tej pryzmie fermentującej kiszonki.

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Czyli

    C Holder
    Tonder/Pawliczak/Kvech
    P Protasiewicz
    Zagar/Fricke
    Walasek/Zengota
    Ragus/JR
    JR

    Tak to wygląda, o awans można się bić
    Jeśli choć w pzrybliżeniu yak skąłd będzie wyglądał, moja noga na W69 nie postanie. I nie tylko moja, uważam. Jeszcze tylko Krzysia ze SGP tu brakuje.
    Zagar i Uchwyt, to się w głowie nie mieści, co oni z naszym klubem zrobili??? To już w 1995, gdy kończyliśmy sezon w połowie stawki II ligi, było nieporównywalnie lepiej. To jest kompletna degrengolada Falubazu.

  20. Powrót do góry    #8972
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dla mnie decyzja Dudka o odejściu jest słuszna. Ten chłopak jeśli chce się rozwijać to powinien pozostać w ekstralidze. Ogólnie to raczej dobrze o nim świadczy, że nie idzie na łatwiznę do pierwszej ligi. Każdy normalny człowiek tą decyzję zrozumie i uszanuje. A tym co go opluwają, bo nie mogą się pogodzić z jego odejściem wielki Ch w d. Żużel to nie tylko macierzysty klub, a gdyby Dudek był takim wielkim materialistą to pożegnałby się z FZG już dawno.
    TeamLindgren

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Rozi22 (28-08-2021)

  22. Powrót do góry    #8973
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Carlitos z całym szacunkiem, ale skończ ********* i rzucać hasłami w stylu "temat Dudka w Falubazie definitywnie zamknięty". Skąd ty to możesz wiedzieć? Skąd wiesz co przyniesie przyszłość? Janowski też odchodził z Wrocławia i jakoś wrócił. Żużel jest nieprzewidywalny. Rozumiem rozżalenie po spadku, ale rzygać się już chce od tego czarnowidztwa.
    Jestem realistą a nie czarnowidzem. Im szybciej w klubie zejdą na ziemie i przestaną żyć złudzeniami tym lepiej. Zapomnij o Dudku chyba że za 3 lata. A za 3 lata to się będziemy wtedy martwić.
    Tylko czy tam w klubie jest jakakolwiek refleksja ? Pomysł na cokolwiek. Od kilku lat robiono wszystko by ten klub rozwalić. I teraz ci sami ludzie mieliby tu coś zmienić na lepsze ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #8974
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,350
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Kułakow i Rempała to powinny być priorytety transferowe. Dudkowi wypada życzyć powodzenia. I tak się długo u nas kisił. Skończyłby jak stary Holder w Toruniu.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  24. Powrót do góry    #8975
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,137
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie ma zaległości wszyscy rozliczeni co do złotówki.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Teraz tym bardziej nie rozumiem tego odejścia. Już parę lat temu mamusia żeglowała w kierunku Torunia. Trudno wybaczyć taki krok, kiedy klub w potrzebie a rzetelny.

    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Dla mnie decyzja Dudka o odejściu jest słuszna. Ten chłopak jeśli chce się rozwijać to powinien pozostać w ekstralidze. Ogólnie to raczej dobrze o nim świadczy, że nie idzie na łatwiznę do pierwszej ligi. Każdy normalny człowiek tą decyzję zrozumie i uszanuje. A tym co go opluwają, bo nie mogą się pogodzić z jego odejściem wielki Ch w d. Żużel to nie tylko macierzysty klub, a gdyby Dudek był takim wielkim materialistą to pożegnałby się z FZG już dawno.
    To takie dziecinne się zdaje, ten tekst o rozwijaniu. Ile to już padło tych opowieści o odbudowie. Kompletna bzdura. Tak hamletyzując można zapytać czy Falubaz stworzył Dudka, czy Dudek Falubaz?
    Powstaje sprzeczność. Stawiasz powrót Falubazu do Eligi w kontrze do dobra wieloletniego lidera klubu. Zaczął się w tym roku zwijać i "zwinął m.inn. klub.
    Nawet nie zapytam o moralność takiej postawy. A "rozliczony co do złotówki". Ja tego nie akceptuję. Jestem tylko kibicem.

  25. Powrót do góry    #8976
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Teraz tym bardziej nie rozumiem tego odejścia. Już parę lat temu mamusia żeglowała w kierunku Torunia. Trudno wybaczyć taki krok, kiedy klub w potrzebie a rzetelny.
    Dobrze zrobił dla swojej kariery. Dla klubu źle ale co zrobić. Jego życie i jego wybory. Trzeba się z tym pogodzić i układać te klocki na nowo bez złudzeń co do jego powrotu. Zreszta kto wie co będzie za 3 lata? Będziemy potrzebować liderów a czy on nim będzie ? To się dopiero okaże.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #8977
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Tak hamletyzując można zapytać czy Falubaz stworzył Dudka, czy Dudek Falubaz?
    Dudka stworzył Dudek. Słąwek Dudek. Zasługi Falubazu niewielkie, ojciec jest autorem skuteczności Patryka.

  27. Powrót do góry    #8978
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Kułakow i Rempała to powinny być priorytety transferowe. Dudkowi wypada życzyć powodzenia. I tak się długo u nas kisił. Skończyłby jak stary Holder w Toruniu.
    ja bym poszedł w opcje Kulakov-Tarasenko (ale ten podobno w gkm-ie ) Max pewnie odejdzie bo tez chce "podnosic umiejętności" w ekstraklapie ...napewno niechciałbym tu widzieć kk czy zagara
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 28-08-2021 o 17:19

  28. Powrót do góry    #8979
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    ja bym poszedł w opcje Kulakov-Tarasenko (ale ten podobno w gkm-ie ) Max pewnie odejdzie bo tez chce "podnosic umiejętności" w ekstraklapie ...napewno niechciałbym tu widzieć kk czy zagara
    Tarasenko po tych wyczynach w GP to moze roboty w SE nie znalezc.

  29. Powrót do góry    #8980
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,483
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dudka stworzył Dudek. Słąwek Dudek. Zasługi Falubazu niewielkie, ojciec jest autorem skuteczności Patryka.
    Ja rozumiem że Twoja nienawiść do Falubazu ,powoduje że ci odp...la ale teraz to już Cię poniosło na wysokość gorzowskich kamienic
    Sławek wychował i wyszkolił Patryka ale skuteczność to głównie sprzęt za który trzeba zapłacić
    Jak myślisz ,skąd Patryk brał $$$$ aby osiągnąć to co osiągnął ?
    Jak będziesz znał odpowiedz to się odezwij

  30. Powrót do góry    #8981
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Dla mnie decyzja Dudka o odejściu jest słuszna. Ten chłopak jeśli chce się rozwijać to powinien pozostać w ekstralidze. Ogólnie to raczej dobrze o nim świadczy, że nie idzie na łatwiznę do pierwszej ligi. Każdy normalny człowiek tą decyzję zrozumie i uszanuje. A tym co go opluwają, bo nie mogą się pogodzić z jego odejściem wielki Ch w d. Żużel to nie tylko macierzysty klub, a gdyby Dudek był takim wielkim materialistą to pożegnałby się z FZG już dawno.
    O moja naiwności ty. Skąd tacy się biorą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #8982
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ja rozumiem że Twoja nienawiść do Falubazu ,powoduje że ci odp...la ale teraz to już Cię poniosło na wysokość gorzowskich kamienic
    Sławek wychował i wyszkolił Patryka ale skuteczność to głównie sprzęt za który trzeba zapłacić
    Jak myślisz ,skąd Patryk brał $$$$ aby osiągnąć to co osiągnął ?
    Jak będziesz znał odpowiedz to się odezwij
    Oj Scotti
    Nie brałby z Falubazu, brałby z
    Leszna, Torunia czy Wrocławia i to może nawet większe.
    Dudek od juniora był mile widziany w każdym klubie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  32. Powrót do góry    #8983
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    234
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Toruń, a nie czasami Leszno?

  33. Powrót do góry    #8984
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Ja sie PD nie dziwie , odszedl i ubral to w slowka , a raczej dostal/ma propozycje o wiele wieksza niz daje Falubaz ..dajmy na to banke to kupa forsy przecietny Polak pracuje na to 20 lat, ale ze spuscil Falubaz aby odejsc w to nie uwierze co on ma cyrograf podpisany ze do usranej smierci ma jedzic w ZG? duza kasa zlamie 99% ludzi... tak jestesmy "skonstruowani" tylko glupi by nie skorzystal ..ja wiem ze to sportowiec a to wiarze sie z barwami itd ale jak oni czesto powtarzaja ze wykonuja swoja prace a prace zawsze mozna zmienic tymbardziej za 30/40% wiecej
    Messi tez plakal jak odchodzil a dwa dni pozniej byl juz w Paryzu profesjonalisci nic nie zostawiaja przypadkowi maja kilka opcji

  34. Powrót do góry    #8985
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Toruń, a nie czasami Leszno?
    Dobre pytanie. Leszno odpuściło licytacje ? Ktoś coś ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  35. Powrót do góry    #8986
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dobre pytanie. Leszno odpuściło licytacje ? Ktoś coś ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Rozterki moralne Patryka kosztowały zbyt wiele?

  36. Powrót do góry    #8987
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    My lecimy po Troy’a Batchelora , jak nie styknie z sianem to będziemy namawiać na powrót Juricę

    U Nas dziwnie. Jakby z nikim nie rozmawiali, dziwna ta cisza
    Patryk nie
    Maksym nie
    Max niby nie


    Eee. Co będzie to będzie

  37. Powrót do góry    #8988
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Ten chlopak zrobil dla Zielonej Gory bardzo wiele, przez lata zostawal, a teraz gdy po gorszych sezonach sie odbudowuje zostal wsrod najlepszych i slusznie. Niech mu bedzie jak najlepiej, a do FZG wroci silniejszy I nie porownuj tutaj tez PePe z sytuacja z GP, bo Dowhan tez musial dac PePe srogi bonus by zostac, a z drugiej strony trofea indywidualne dla PePe nie mialy wiekszej wartosci niz klubowe.
    Protasiewicz to przede wszystkim nie miał żadnych szans na jakiekolwiek trofea w SGP i doskonale zdawał sobie z tego sprawę. Dostał więc kilkaset tysięcy ekstra tak naprawdę za odpuszczenie niczego. Idealna sytuacja dla niego. Dudek to były vicemistrz świata. Fakt, że z mega słabymi sezonami 2019-20 na koncie, ale to w ogóle jest nie do porównania z Protasem 2012.

  38. Powrót do góry    #8989
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Ja sie PD nie dziwie , odszedl i ubral to w slowka , a raczej dostal/ma propozycje o wiele wieksza niz daje Falubaz ..dajmy na to banke to kupa forsy przecietny Polak pracuje na to 20 lat, ale ze spuscil Falubaz aby odejsc w to nie uwierze co on ma cyrograf podpisany ze do usranej smierci ma jedzic w ZG? duza kasa zlamie 99% ludzi... tak jestesmy "skonstruowani" tylko glupi by nie skorzystal ..ja wiem ze to sportowiec a to wiarze sie z barwami itd ale jak oni czesto powtarzaja ze wykonuja swoja prace a prace zawsze mozna zmienic tymbardziej za 30/40% wiecej
    Messi tez plakal jak odchodzil a dwa dni pozniej byl juz w Paryzu profesjonalisci nic nie zostawiaja przypadkowi maja kilka opcji
    Następny naiwny jak dziecko.

    To się przychodzi do bossa i mówi jak człowiek "słuchaj no, po tym sezonie odchodzę. Bez względu na wszystko, bo chcę więcej zarabiać, bo chcę bliżej babci/dziewczyny, bo tutaj się już dusze i chcę zmienić otoczenie, bo zarząd mi się nie podoba, itd...".

    A nie przez rok negocjuje się nowy kontrakt, zawraca się doopę pyerdołami, a potem jak przychodzi co do czego, to się daje krótki tekst na FB z informacją, że odchodzi. A przedtem ma się swój duży udział, w spuszczeniu swojego klubu do I ligi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #8990
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Następny naiwny jak dziecko.

    .

    A nie przez rok negocjuje się nowy kontrakt, zawraca się doopę pyerdołami, a potem jak przychodzi co do czego, to się daje krótki tekst na FB z informacją, że odchodzi. A przedtem ma się swój duży udział, w spuszczeniu swojego klubu do I ligi.
    Dudek negocjował kontrakt na elige

    2 mln dla Zawodnika w 1 lidze ? toż to jawne marnotrawstwo poczekajmy na skład Falubazu bo wg Ciebie jedziecie składem conajmniej za 8 mln (skoro były 2 dla Dudka). Najlepsi w 1 lidze zarabiają 500 może 600 tysięcy a tutaj przepłacanie ?

  40. Powrót do góry    #8991
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Ja rozumiem że Twoja nienawiść do Falubazu ,powoduje że ci odp...la ale teraz to już Cię poniosło na wysokość gorzowskich kamienic
    Sławek wychował i wyszkolił Patryka ale skuteczność to głównie sprzęt za który trzeba zapłacić
    Jak myślisz ,skąd Patryk brał $$$$ aby osiągnąć to co osiągnął ?
    Jak będziesz znał odpowiedz to się odezwij
    Nienawiść??? Jestem kibicem klubu i zawodników tego klubu, pewnie dłużej niż ty żyjesz na świecie.Na dobre i na złe.
    Moja złość na fatalnie zarządzających Falubazem ludzi, myli ci się ze złością na klub. Tak jak Mariuszowi mylą się pretensje do właścicieli/zarządu, z pretensjami do zawodników.
    Skoro przyznajesz, że to Sławek jest szkoleniowcem Patryka, to jakie zasługi ma Falubaz? Kasa? To dostałby w każdym klubie i to prawdopodobnie większą. Gdyby klub DAŁ wszystko Patrykowi-motory, silniki, troskliwą opiekę trenerską, medyczną itd, to tak. A Falubaz dołożył tylko małą cegiełkę. Patryk brał kasę, bo mu się należała za jazdę w Falubazie. Czy uważasz, ze za darmo miał walczyć dla Falubazu?
    Słąwek z Patrykiem równie dobrze mógł korzystać z toru w Toruniu i wtedy to byłąby zasługa Apatora, bo Apator płąciłby za punkty?
    Ochłoń człowieku bo nosi cię strasznie.

  41. Powrót do góry    #8992
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Mario, widzę żeś w formie
    Patryk może i negocjował cały sezon jednak z pewnością w kontekście ELigi.
    I sorry, ale największy udział w spadku to mieli następcy Protasa i juniorzy. Dudek to nie jest w obecnej formie materiał na tego, który ciągnie wynik całej drużyny i o tym było wiadomo już przed sezonem. Jakby miał obok takiego Vaculika, Artioma, albo chociaż kogoś pokroju J. Holder czy Kołodziej to miałoby rację bytu. A to był sam Patryk, trzech przeciętniaków i potem dno.
    A też biorąc pod uwagę ile lat spędził w tej drużynie to takie porównanie wobec niego są nie na miejscu. Ja rozumiem, że wg Ciebie wychowanek to musi być w drużynie do usranej emerytury, ale to już nie są lata 80. , takie rzeczy się zdarzają
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #8993
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    A nie przez rok negocjuje się nowy kontrakt, zawraca się doopę pyerdołami, a potem jak przychodzi co do czego, to się daje krótki tekst na FB z informacją, że odchodzi. A przedtem ma się swój duży udział, w spuszczeniu swojego klubu do I ligi.

  43. Powrót do góry    #8994
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Następny naiwny jak dziecko.

    To się przychodzi do bossa i mówi jak człowiek "słuchaj no, po tym sezonie odchodzę. Bez względu na wszystko, bo chcę więcej zarabiać, bo chcę bliżej babci/dziewczyny, bo tutaj się już dusze i chcę zmienić otoczenie, bo zarząd mi się nie podoba, itd...".

    A nie przez rok negocjuje się nowy kontrakt, zawraca się doopę pyerdołami, a potem jak przychodzi co do czego, to się daje krótki tekst na FB z informacją, że odchodzi. A przedtem ma się swój duży udział, w spuszczeniu swojego klubu do I ligi.
    A skad Ty wiesz ze tak nie powiedzial na koniec? rozumiem ze Ty jak pipka bierzesz/brales co Ci daja? facet walczyl o swoje nawet przez rok co w tym zlego? Pierdolami? Czlowieku my nie gadamy o 500 czy 1000 pln a o wiekszych pieniadzach bo jestem pewien ze o kase sie rozchodzilo..
    Pewnie zamiast krotkiego tekstu powinien lezec krzyzem w Swiebodzinie i dopiero odejsc ...jest wolnym czlowiekiem odchodzi za lepsza kasa i tyle a , ze tak napisal coz jak kazdy inny sportowiec /zuzlowiec ...tor mi nie pasuje, chce sie rozwijac / jest mi przykro...
    obudz sie tak teraz wyglada swiat.....nie ma skrupulow....kasa rzadzi swiatem....

  44. Powrót do góry    #8995
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    ja wiem ze to sportowiec a to wiarze sie z barwami itd
    Dudek ma barwy zielono-czarne z białymi wstawkami. Żużel to sport indywidualny.

  45. Powrót do góry    #8996
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dudek negocjował kontrakt na elige

    2 mln dla Zawodnika w 1 lidze ? toż to jawne marnotrawstwo poczekajmy na skład Falubazu bo wg Ciebie jedziecie składem conajmniej za 8 mln (skoro były 2 dla Dudka). Najlepsi w 1 lidze zarabiają 500 może 600 tysięcy a tutaj przepłacanie ?
    No negocjował, przez rok, jak się okazało, w dwóch klubach jednocześnie.

    Miał na stole pakiet łącznie za 2 mln, i to większość płatna w transzach przed sezonem. W sezonie miał do zarobienia te groszowe stawki z I ligi plus kontrakt na SGP. On sam się tego chyba nie spodziewał. Ale nie podjął nawet rozmów. I ta sytuacja właśnie dała pewność ludziom w klubie, że gość już dawno ma dogadane warunki w innym klubie. Co podejrzewali już prędzej, jak marudził przy negocjowaniu przez rok nowego kontraktu. Domagała nic głośno pewnie nie powie, ale w klubie są przekonani, że cały czas ich zwodził.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #8997
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O moja naiwności ty. Skąd tacy się biorą.
    ludzie zawsze szukają pozytywów w nawet ujowej sytuacji ja np wogole nie kupuje tych bajek o podnoszeniu umiejętności itp ,myślę ze o odejściu Dudusia zdecydowało pare spraw i wcale nie jest to spadek (choć napewno ułatwił mu podjęcie decyzji) po pierwsze Toruń zaoferował lepsze pieniądze plus pokazał ze warto tam przejsc ponieważ będą bili się o najwyższe cele (tu jest winna naszego zarządu o nastały marazm w klubie i brak konkretów żeby z niego wyjść) po drugie pewnie RK tez w jakimś stopniu się do tego przyczynił ,po 3 chyba stwierdził ze ma juz dość i czas najwyższy opuścić ten kurvidolek czyli szuka nowego kopa(zmiana środowiska itp)po 4 świeża polędwica miedzy nogami czyli dziewczyna tu pewnie w najmniejszym stopniu ale pare % które tez pewnie presadzilo o jego wyborze ,nie ma co zachodzić w głowę trzeba życzyć mu powodzenia i czekać co nasi tam karva teraz wymyślą. P.s plus jego odejścia jest taki ze teraz nasi będą musieli się nieźle napracować żeby go ściągnąć z powrotem czyli nie tylko szmal będzie wchodził w rachuba a cele drużyny
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 28-08-2021 o 18:37

  47. Powrót do góry    #8998
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dudek ma barwy zielono-czarne z białymi wstawkami. Żużel to sport indywidualny.
    Bardziej chodzilo mi o przynaleznosc klubowa ...nie barwy indywidualne

  48. Powrót do góry    #8999
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Bardziej chodzilo mi o przynaleznosc klubowa ...nie barwy indywidualne
    Wiem o co chodziło i celowo odpowiedziałem w ten sposób. W żużlu ad 2021 nie ma miejsca na jakieś heroiczne gesty w imię przywiązania do barw klubowych. Zawodnicy robią to co uważają za słuszne z punktu widzenia swoich indywidualnych karier. Dudek uznał, że to się wiąże z odejściem z Zielonej Góry. I trudno mu się dziwić.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    dominiktor (28-08-2021)

  50. Powrót do góry    #9000
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    801
    Kliknij i podziękuj
    67
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No negocjował, przez rok, jak się okazało, w dwóch klubach jednocześnie.

    Miał na stole pakiet łącznie za 2 mln, i to większość płatna w transzach przed sezonem. W sezonie miał do zarobienia te groszowe stawki z I ligi plus kontrakt na SGP. On sam się tego chyba nie spodziewał. Ale nie podjął nawet rozmów. I ta sytuacja właśnie dała pewność ludziom w klubie, że gość już dawno ma dogadane warunki w innym klubie. Co podejrzewali już prędzej, jak marudził przy negocjowaniu przez rok nowego kontraktu. Domagała nic głośno pewnie nie powie, ale w klubie są przekonani, że cały czas ich zwodził.
    a w dwoch klubach jedoczesnie nie wolno?
    2 mln szok ze sie nie zgodzil jak mu moze dali 3,2 mln
    powinien zredukowac te 2 mln do jednego i pocalowac grzecznie w raczke ze moze jezdzic w Falubazie
    Nie on pierwszy i nie ostatni...zmienia klub...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •