Strona 131 z 269 PierwszyPierwszy ... 3181121129130131132133141181231 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,851 do 5,895 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5851
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No ale to " byloby jeszcze lepiej " to niewiadomo czy w kwestii wyniku, czy widowiskowosci ( bo chyba tutaj lepiej to sie nie da ). Druga sprawa to jak piszesz. PŻ nie udalo sie do tej pory zrobic takiego toru bez pomocy komisarza, to teraz moze po prostu probowac przypisywac sobie zaslugi, ze to jego sprawka - nie wiem. Fakt jest taki, ze komisarz przy tym dzialal i bardziej wskazuje to na przypadek. Może PŻ chcial zrobić tor selektywny...wtedy mielibysmy jedna swiezke, ale owszem wynik może i lepszy tylko brak mijanek. Niestety nie moge obejrzec powtorki meczu o 15 w TV a nikt na YT nie wrzuca...
    Wiem, że to gdybanie ale stawiam, że tor "Żyty" nie nadawałby się do walki (może jedna ścieżka po szerokiej dla Pepe), ale miał dać pewne zwycięstwo. To jest trener zadaniowy.

  2. Powrót do góry    #5852
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    mecz byl miodzio, jeden z najlepszych w sezonie i chyba najlepszy jaka TV kiedykolwiek pokazal z ZG.
    esbek w zyciu by takiego toru nie przygotowal a wcale on waszym nie przeszkadzal. To ze nie wygraliscie po pieknej walce to zasluga lidera Dudka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #5853
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Zatrudnijcie tego komisarza na umowe zlecenie.
    #GetWellDarky

  4. Powrót do góry    #5854
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Zatrudnijcie tego komisarza na umowe zlecenie.
    chyba jedynie z klauzulą obowiązkowego odtwarzania idealnych warunków z niedzieli, w tym poziomu alkoholu we krwi trenera faklubazu.

  5. Powrót do góry    #5855
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Zatrudnijcie tego komisarza na umowe zlecenie.
    Te biedaki nie mają pieniędzy, tam jest ****a taka bieda, że podobno klub chce ogłosić zbiórkę na siepomaga.pl
    Dudek spakowany, Zagar dostał wkońcu $$ to zaczął jechać - a oni wmawiali sobie, że on słaby.
    Wkrótce szambo wybije - wspomnicie moje słowa.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  6. Powrót do góry    #5856
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Te biedaki nie mają pieniędzy, tam jest ****a taka bieda, że podobno klub chce ogłosić zbiórkę na siepomaga.pl
    Dudek spakowany, Zagar dostał wkońcu $$ to zaczął jechać - a oni wmawiali sobie, że on słaby.
    Wkrótce szambo wybije - wspomnicie moje słowa.
    Tja...skoro u was za to takie bogactwo, to czemu kaczki rzucaja z warty chleb na ludziom na bulwary?

    Tak btw. w ostatnich latach czesciej szambo wybijalo na polnocy wojewodztwa niz na poludniu w sprawie finansow, wiec troche pokory by sie przydalo. Nie takich borowików na posadach ten sport widzial, wiec sie nie jaraj zbyt szybko.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 29-06-2021 o 15:38

  7. Powrót do góry    #5857
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,325
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Te biedaki nie mają pieniędzy, tam jest ****a taka bieda, że podobno klub chce ogłosić zbiórkę na siepomaga.pl
    Dudek spakowany, Zagar dostał wkońcu $$ to zaczął jechać - a oni wmawiali sobie, że on słaby.
    Wkrótce szambo wybije - wspomnicie moje słowa.
    Dziwne że tak się o nas martwisz, mając w "swoim" klubie MG na fotelu prezesa i dyrektora "%"...
    Nie boisz się, że piękny Dariusz najpierw u Was WUKO nie odpali?

  8. Powrót do góry    #5858
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tja...skoro u was za to takie bogactwo, to czemu kaczki rzucaja z warty chleb na ludziom na bulwary?

    Tak btw. w ostatnich latach czesciej szambo wybijalo na polnocy wojewodztwa niz na poludniu w sprawie finansow, wiec troche pokory by sie przydalo. Nie takich borowików na posadach ten sport widzial, wiec sie nie jaraj zbyt szybko.
    To prawda, że u nas różnie bywało ale wtedy pokory u was też brakowało.
    Dziś sytuacja się zmieniła - więc to wy jesteście biedakami, w środowisku naprawdę coraz bardziej to słychać.

    PS. Matej mówi, że jeździ u bankruta bo musi
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  9. Powrót do góry    #5859
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    To prawda, że u nas różnie bywało ale wtedy pokory u was też brakowało.
    Dziś sytuacja się zmieniła - więc to wy jesteście biedakami, w środowisku naprawdę coraz bardziej to słychać.

    PS. Matej mówi, że jeździ u bankruta bo musi
    Szkoda tylko, że ci na ucho tak mówi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #5860
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    w środowisku naprawdę coraz bardziej to słychać.
    Gdyby w środowisku było to słychać, to Ostaf czy Puka już dawno by o tym pisali ale coś nie piszą...
    Jedynie co słychać to, to że Vaculikowi co raz bardziej podoba się Lublin...

  11. Powrót do góry    #5861
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    W jednej parze z Woffindenem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #5862
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    A przy okazji Falubaz zrobił w chuya i Kvecha i Niemców, żeby w ostatniej chwili zażądać kasy za wypożyczenie. Od II ligowego klubu, który ledwie się w II lidze pojawił. Słabiutki PR klubu...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #5863
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A przy okazji Falubaz zrobił w chuya i Kvecha i Niemców, żeby w ostatniej chwili zażądać kasy za wypożyczenie. Od II ligowego klubu, który ledwie się w II lidze pojawił. Słabiutki PR klubu...
    Zdefiniuj, co to znaczy w "ostatniej chwili" ? Bo nie wiem jak to rozumieć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #5864
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zdefiniuj, co to znaczy w "ostatniej chwili" ? Bo nie wiem jak to rozumieć.
    IMG_20210629_193942.jpg
    Teraz wystarczająco jasno?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #5865
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No nie do końca. Oczywiście ja szczegółów nie znam. Ale warto chyba wysłuchać dwóch stron. Ty przedstawiłeś stanowisko Franka Mauera, właściciela klubu. A z tego co wiem on nie ma renomy uczciwego działacza wśród zawodników. Być może jednak, ktoś go w FZG chuya zrobił, tego nie wiem. Albo on chciał zrobić kogoś w chuya. Poczekaj co powie, jak to wytłumaczy druga strona. Media się tym zajęły to pewnie niedługo dadzą jakiś komunikat. Ale widzę, że ty już wyrok wydałeś. I co by druga strona nie powiedziała to wyrok już znasz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #5866
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Proste. Mauer gada po niemiecku, a Domagała po angielsku. Nie dogadali się pewnie.

  17. Powrót do góry    #5867
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No nie do końca. Oczywiście ja szczegółów nie znam. Ale warto chyba wysłuchać dwóch stron. Ty przedstawiłeś stanowisko Franka Mauera, właściciela klubu. A z tego co wiem on nie ma renomy uczciwego działacza wśród zawodników. Być może jednak, ktoś go w FZG chuya zrobił, tego nie wiem. Albo on chciał zrobić kogoś w chuya. Poczekaj co powie, jak to wytłumaczy druga strona. Media się tym zajęły to pewnie niedługo dadzą jakiś komunikat. Ale widzę, że ty już wyrok wydałeś. I co by druga strona nie powiedziała to wyrok już znasz.
    Szansa jest zawsze, że Mauer mija się z prawdą, niemniej najbardziej poszkodowany jest tutaj Kvecha.
    Może on się tutaj powinien wypowiedzieć? Szybciej uwierzę w słowa tego najbardziej zainteresowanego niż w przedstawicieli jednego czy drugiego klubu.
    Ale przyznasz chyba, że wołanie kasy na dzień przed meczem od mega biednego klubu jest słabe? Może ta kwestia kasy powinna się pojawić przy samym wypożyczeniu a nie na wypadek meczu? Wówczas nie byłoby problemu i nikt nie miałby do nikogo pretensji.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #5868
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,032
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A z tego co wiem on nie ma renomy uczciwego działacza wśród zawodników.
    A może podasz jakieś przykłady czy tylko tak rzucasz oskarżeniami. On wydał sporo swoich pieniędzy na swój klub i zawodników w tym polskich będąc ich sponsorem (np Staszewski

  19. Powrót do góry    #5869
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Szansa jest zawsze, że Mauer mija się z prawdą, niemniej najbardziej poszkodowany jest tutaj Kvecha.
    Może on się tutaj powinien wypowiedzieć? Szybciej uwierzę w słowa tego najbardziej zainteresowanego niż w przedstawicieli jednego czy drugiego klubu.
    Ale przyznasz chyba, że wołanie kasy na dzień przed meczem od mega biednego klubu jest słabe? Może ta kwestia kasy powinna się pojawić przy samym wypożyczeniu a nie na wypadek meczu? Wówczas nie byłoby problemu i nikt nie miałby do nikogo pretensji.
    No jeśli tak było, tzn. jeśli Domagała obiecał im wypożyczyć go bezpłatnie a potem na dzień przed meczem zmienił zdanie, to wtedy przyznam, że jest to słabe. Ale cos wierzyć mi się w to nie chce. Domagała to jest pedant (prawnik z wykształcenia) jeśli chodzi o takie kwestie. On ma zazwyczaj dogadane na piśmie wszystkie szczegóły. Jak załatwiał Tarasa od was, to zanim to ogłosił musiał mieć wszystko uzgodnione z Kanclerzem na piśmie. U niego nic nie ma na gębę.

    W tamtym roku w Motowizji, coś tam mówili, że ten cały Mauer to ktoś taki jak w naszym żużlu Rusko. On ma zatarg z wieloma działaczami niemieckich klubów oraz z kilkoma zawodnikami. Uchodzi w tamtejszym środowisku za niezłego cwaniaka. Więc tu bym poczekał jeszcze. na to co powie Domagała. Bo zaraz się może okazać, że on chciał po prostu wykolegować Domagałę.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A może podasz jakieś przykłady czy tylko tak rzucasz oskarżeniami. On wydał sporo swoich pieniędzy na swój klub i zawodników w tym polskich będąc ich sponsorem (np Staszewski
    W tamtym roku mówili o nim w Motowizji, że kilku działaczy i kilku zawodników, nie chce z nim mieć nic wspólnego. A on sam się odgrażał, że ich po sądach będzie ciągał.

    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    Te biedaki nie mają pieniędzy, tam jest ****a taka bieda, że podobno klub chce ogłosić zbiórkę na siepomaga.pl
    Dudek spakowany, Zagar dostał wkońcu $$ to zaczął jechać - a oni wmawiali sobie, że on słaby.
    Wkrótce szambo wybije - wspomnicie moje słowa.
    Ty chłopie lepiej pilnuj swojego szamba. Ja ci dobrze radzę. Bo zaraz ci tam pod nosem może wybić jak ci Grzyba zamkną.

    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...dn,nId,5327303
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #5870
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Lepiej bidować niż wyłudzać.

  21. Powrót do góry    #5871
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Nie będę oceniał szczegółów, bo ich nie znam, a fakt faktem wypowiedzi Mauera były dla mnie nieraz dziwne, więc niech też się druga strona wypowie.

    Natomiast moją uwagę zwraca inny aspekt. Jak Mariusz wspominał, Falubaz postawił na Kvecha, a nie JJ, bo jest młodszy i jest opcją na U-24 na wiele lat. Ma to sens ogólnie. Przegrał rywalizację o skład z Pawliczakiem i Tonderem - ok. Ale czy w takim układzie nie warto byłoby zadbać o jego rozwój i otoczyć go opieką? Postarać się mu znaleźć klub w drugiej lidze, w której jeszcze jest wiele spotkań do dojechania, dzięki czemu nie miałby sezonu w plecy. Przecież po takim 2021 to Kvech pewnie nawet nie spojrzy na Falubaz i pójdzie gdzieś indziej, a szkoda odpuszczać go ot tak, bo na pewno ma potencjał.

  22. Powrót do góry    #5872
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Lepiej bidować niż wyłudzać.
    Tam musi być niezłe szambo, skoro miasto oddało sprawę do prokuratury. Normalnie, jak by chodziło o jakieś drobne nieścisłości to by co najwyżej kazali zwrócić kasę.

    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Nie będę oceniał szczegółów, bo ich nie znam, a fakt faktem wypowiedzi Mauera były dla mnie nieraz dziwne, więc niech też się druga strona wypowie.

    Natomiast moją uwagę zwraca inny aspekt. Jak Mariusz wspominał, Falubaz postawił na Kvecha, a nie JJ, bo jest młodszy i jest opcją na U-24 na wiele lat. Ma to sens ogólnie. Przegrał rywalizację o skład z Pawliczakiem i Tonderem - ok. Ale czy w takim układzie nie warto byłoby zadbać o jego rozwój i otoczyć go opieką? Postarać się mu znaleźć klub w drugiej lidze, w której jeszcze jest wiele spotkań do dojechania, dzięki czemu nie miałby sezonu w plecy. Przecież po takim 2021 to Kvech pewnie nawet nie spojrzy na Falubaz i pójdzie gdzieś indziej, a szkoda odpuszczać go ot tak, bo na pewno ma potencjał.
    Pewnie warto, tylko jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Taki Kvech bierze ryczałtem jakąś kasę z FZG. Plus wziął kasę na przygotowanie. A w II lidze byliby pewnie chętni na niego, ale pewnie za darmo.

    A odejść nie odejdzie, bo ma kontrakt podpisany do końca wieku juniora.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Malak (29-06-2021)

  24. Powrót do góry    #5873
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Szansa jest zawsze, że Mauer mija się z prawdą, niemniej najbardziej poszkodowany jest tutaj Kvecha.
    Może on się tutaj powinien wypowiedzieć? Szybciej uwierzę w słowa tego najbardziej zainteresowanego niż w przedstawicieli jednego czy drugiego klubu.
    Już kiedyś tu o tym pisałem. Duża część kibiców jest tak zapatrzona w żużlowców, że zaufa im w każdym temacie. Nie ważne co mówi inna strona, nie ważne jaka jest prawda. Jak żużlowiec mówi, że jest tak i tak, to najwyraźniej tak właśnie jest i już.

    Ja już dawno "odkochałem się" z żużlowców. Dla nich klub to miejsce pracy. Wszelkie klepanie się po sercu i słowa o przywiązaniu do barw to nic innego jak dobry PR. Jestem kibicem Falubazu, a nie Dudka, Protasiewicza, Vaculika, Kvecha czy Tondera. Każdy z nich dostając lepszą ofertę pójdzie do nowego pracodawcy, a na byłego się wypnie. Oczywiście sam zrobi wszystko, żeby się wybielić i narzucić kibicom swoją wersję powodu transferu. Każdy klub stoi tu niestety na straconej pozycji.

  25. Powrót do góry    #5874
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Już kiedyś tu o tym pisałem. Duża część kibiców jest tak zapatrzona w żużlowców, że zaufa im w każdym temacie. Nie ważne co mówi inna strona, nie ważne jaka jest prawda. Jak żużlowiec mówi, że jest tak i tak, to najwyraźniej tak właśnie jest i już.

    Ja już dawno "odkochałem się" z żużlowców. Dla nich klub to miejsce pracy. Wszelkie klepanie się po sercu i słowa o przywiązaniu do barw to nic innego jak dobry PR. Jestem kibicem Falubazu, a nie Dudka, Protasiewicza, Vaculika, Kvecha czy Tondera. Każdy z nich dostając lepszą ofertę pójdzie do nowego pracodawcy, a na byłego się wypnie. Oczywiście sam zrobi wszystko, żeby się wybielić i narzucić kibicom swoją wersję powodu transferu. Każdy klub stoi tu niestety na straconej pozycji.
    Tak jak każdy klub będzie się wybielał kosztem zawodników. Powie, że to zawodnik obiecywał jedno, a zrobił drugie, że my my stworzyliśmy idealne warunki, płaciliśmy na czas, a on się nie wywiązał. A prawda też bywa różna.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #5875
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Już kiedyś tu o tym pisałem. Duża część kibiców jest tak zapatrzona w żużlowców, że zaufa im w każdym temacie. Nie ważne co mówi inna strona, nie ważne jaka jest prawda. Jak żużlowiec mówi, że jest tak i tak, to najwyraźniej tak właśnie jest i już.

    Ja już dawno "odkochałem się" z żużlowców. Dla nich klub to miejsce pracy. Wszelkie klepanie się po sercu i słowa o przywiązaniu do barw to nic innego jak dobry PR. Jestem kibicem Falubazu, a nie Dudka, Protasiewicza, Vaculika, Kvecha czy Tondera. Każdy z nich dostając lepszą ofertę pójdzie do nowego pracodawcy, a na byłego się wypnie. Oczywiście sam zrobi wszystko, żeby się wybielić i narzucić kibicom swoją wersję powodu transferu. Każdy klub stoi tu niestety na straconej pozycji.
    Trochę jednak przesadzasz. Jasne jest, że nikt z miłości do klubu nie będzie się zabijał na torze. Z czegoś przecież muszą żyć. Ale z nimi jest tak jak w normalnym życiu z normalnymi ludźmi. Jeden jest łasy na kilka złotówek więcej, a inny ceni sobie to co ma o ile ma przynajmniej to minimum, które wyciągają inni zawodnicy oraz jakąś stabilizację w swoim klubie. Masz kilku zawodników, którzy klubu nie zmieniają jak rękawiczki. Tylko dlatego, że ktoś rzuci na stół trochę grosza więcej. Masz np. Dudka i Pepe, Patryk siedzi u nas 13 rok, a Pepe bodajże 15 rok. Nie wierzę, ze w tym czasie jakiś klub nie dawał im więcej niż mają w FZG. Podobnie Zimny w Gorzowie, albo Kołdi najpierw w Tarnowie a teraz w Lesznie. Na drugim biegunie masz Walasa czy Zena. Walas dostał trochę więcej kasy w Bydzi to od razu uciekł, Zen jak poczuł pieniądz w Lublinie to nawet chwili się nie zastanawiał. Także różnie z tymi żużlokami jest.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    mentikk (29-06-2021)

  28. Powrót do góry    #5876
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    No to na interii polecieli na grubo. Nie mogę wstawiać linków więc musicie sami zerknąć

    Błędy, która mogą kosztować 6 milionów. Czy ktoś chce spuścić Falubaz?

    Spisek przeciwko Falubazowi?
    Jeszcze przed meczem w środowisku żużlowym można było usłyszeć plotkę, że przeciwko Falubazowi zawiązała się "spółdzielnia", która może sprawić, że to zielonogórzanie pożegnają się z ligą, kosztem ZOOLeszcz DPV Logistic GKM-u Grudziądz. Błędy sędziowskie i postawa komisarza toru Arkadiusza Kalwasińskiego jeszcze ją spotęgowały.

  29. Powrót do góry    #5877
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Wyglada jak artykul pisany przez Macierewicza i Mariusza razem wzietych

  30. Powrót do góry    #5878
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    No to na interii polecieli na grubo. Nie mogę wstawiać linków więc musicie sami zerknąć
    Żużel na interii redaguje fantasta Ostaf. To gość, który przymierzał Golloba do Falubazu. Ja po dwóch porto mogę lepsze niusy redagować.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  31. Powrót do góry    #5879
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Interia, kto coś takiego czyta?
    Sami sobie w kolano strzelacie.

  32. Powrót do góry    #5880
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Żużel na interii redaguje fantasta Ostaf. To gość, który przymierzał Golloba do Falubazu. Ja po dwóch porto mogę lepsze niusy redagować.
    No to poczytaj na Interii niejakiego Wojciecha Kulaka, który opisuje temat młodego Grędy:

    Krystian Gręda. Nastolatek, który dla prezesa Grzyba znaczy tyle, co Martin Vaculik

    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #5881
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Walas dostał trochę więcej kasy w Bydzi to od razu uciekł, Zen jak poczuł pieniądz w Lublinie to nawet chwili się nie zastanawiał. Także różnie z tymi żużlokami jest.
    O ile więcej Lublin zaoferował Zengocie niż Falubaz? Podaj jakieś potwierdzenie tego info. Czy sobie tak fantazjujesz jak zwykle?

  34. Powrót do góry    #5882
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    O ile więcej Lublin zaoferował Zengocie niż Falubaz? Podaj jakieś potwierdzenie tego info. Czy sobie tak fantazjujesz jak zwykle?
    Fantazjuje, jak zwykle. Głupku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #5883
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    O ile więcej Lublin zaoferował Zengocie niż Falubaz? Podaj jakieś potwierdzenie tego info. Czy sobie tak fantazjujesz jak zwykle?
    No tutaj jednak, co robię z rzadka, przyznam rację Mariuszowi. Taki Zengota czy Walasek to lecieli tylko i wyłącznie za kasą. Co Zengota powtórzył przed sezonem 2021 kiedy biegał od klubu do klubu w ELidze, bo I liga "nie spełniała jego oczekiwań finansowych". Wrócił do Polonii, bo zabrakło na niego chętnych w "najsilniejszej".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #5884
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No tutaj jednak, co robię z rzadka, przyznam rację Mariuszowi. Taki Zengota czy Walasek to lecieli tylko i wyłącznie za kasą. Co Zengota powtórzył przed sezonem 2021 kiedy biegał od klubu do klubu w ELidze, bo I liga "nie spełniała jego oczekiwań finansowych". Wrócił do Polonii, bo zabrakło na niego chętnych w "najsilniejszej".
    Co do Walaska zgoda, ale o Zengocie nie było wiarygodnych informacji.
    Mariusz pisał o odejściu do Lublina z Falubazu dla kasy, a nie o późniejszej Bydgoszczy. A sytuacja była wtedy taka, że Zengota nie chciał zobowiązać się do pozostania w Falubazie po sezonie 2018, jeśli drużyna spadnie do niższej ligi. Zengi dostał wtedy wilczy bilet i od razu zaczął sobie szukać miejsca gdzie indziej, bo nie było już dla niego miejsca w Falubazie. A czy w Lublinie dostał więcej czy mniej niż w FZG to już sprawa nieistotna, bo powody tego odejścia na wschód były zupełnie inne. W zwykły dla siebie sposób szkaluje chłopaka.

  37. Powrót do góry    #5885
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Tonder po dwóch dobrych meczach poczuł się na tyle pewnie, że właśnie się ośmiesza w wywiadach mówiąc, że to GKM i Toruń muszą bardziej się martwić o utrzymanie niż Falubaz. Powiedział też że oni już nie myślą o spadku....
    Niech ktoś mu powie, żeby się już nie ośmieszał i wziął się za jazdę, a nie ocenianie kto się już utrzymał, a kto nie...

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    Vector (30-06-2021), chloroform (30-06-2021), kapitan bomba (30-06-2021)

  39. Powrót do góry    #5886
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Fantazjuje, jak zwykle. Głupku.
    Jak zwykle to jesteś bezczelnym i prymitywnym chamem, w poczuciu swojej bezkarności obrażający wszystkich, którzy nie podzielają twoich chorych wypocin. Jesteś zwykłą, internetową m.e.n.d.ą korzystającą z anonimowości i braku moderatora na forum.

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Tonder po dwóch dobrych meczach poczuł się na tyle pewnie, że właśnie się ośmiesza w wywiadach mówiąc, że to GKM i Toruń muszą bardziej się martwić o utrzymanie niż Falubaz. Powiedział też że oni już nie myślą o spadku....
    Niech ktoś mu powie, żeby się już nie ośmieszał i wziął się za jazdę, a nie ocenianie kto się już utrzymał, a kto nie...
    Niech on się lepiej zastanowi i przeanalizuje swoje dwa ostatnie mecze, w których wywalczył całe 3 punkty łącznie. I przestanie hamować nogą od pół prostej, jeśli jedzie niedaleko za rywalem. Gilotyna spadku nad Falubazem, wisi tak samo jak nad GKMem i Apatorem, a jemu zwyczajnie się tylko coś wydaje.

  40. Powrót do góry    #5887
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Jeśli Tonder czyta to forum, albo ktoś, kogo zna to wie, że został namaszczony na następcę Protasa. No i w główce się poyebało

  41. Powrót do góry    #5888
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Przecież Tonder to syn Mariusza, to już dawno było pisane na forum
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #5889
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Łby kapuściane, zejdźcie już z tego Mateusza. Najpierw żeście go regularnie wyzywali od "beztalenci" a teraz jak coś tam zaczął sensownie jechać w SE, to dalej jedziecie po chłopaku, pewnie tylko dlatego, że swoją postawą na torze zaczął się wyłamywać z waszych "eksperckich" fantazji.

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Tonder po dwóch dobrych meczach poczuł się na tyle pewnie, że właśnie się ośmiesza w wywiadach mówiąc, że to GKM i Toruń muszą bardziej się martwić o utrzymanie niż Falubaz. Powiedział też że oni już nie myślą o spadku....
    Niech ktoś mu powie, żeby się już nie ośmieszał i wziął się za jazdę, a nie ocenianie kto się już utrzymał, a kto nie...
    Bardziej ty się ośmieszasz swoim tekstem niż taki Tonder.

    Widać, że młody siedzi na tej konfie, sparaliżowany tą sytuacją, coś tam plecie pod nosem, a ty się podniecasz jak gimnazjalista jakiś. Tonder nie nie weteran Protas, który umie się sensownie wypowiedzieć i który nie zna czegoś takiego jak trema.

    Tak się zastanawiam, co wam ten Tonder zrobił, że przy byle okazji jedziecie z nim jak furą gnoju. ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #5890
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Wydaje mi sie, ze to ty na to wplynales. Najlepsi sa na swieczniku, a to wlasnie ty kreujesz Mateusza na takiego.

    Ja tam mu osobiscie nie umniejszam. Cos tam juz potrafi, co pokazal ostatnio w meczu 9 chodzi mi o jakis juz tam zakresatakow a nie tylko start i dzida do przodu ). Jedzie lepiej niz myslalem. Jak na ten przepis o u24 to na swoim torze fajnie sie wywiazuje z roboty. Szkoda, ze nie jezdzi tak tez na wyjazdach.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-06-2021 o 13:17

  44. Powrót do góry    #5891
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Miejsce Tondera jest ligę niżej. Im szybciej to zrozumie, tym lepiej dla niego.

  45. Powrót do góry    #5892
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wydaje mi sie, ze to ty na to wplynales. Najlepsi sa na swieczniku, a to wlasnie ty kreujesz Mateusza na takiego.

    Ja tam mu osobiscie nie umniejszam. Cos tam juz potrafi, co pokazal ostatnio w meczu 9 chodzi mi o jakis juz tam zakresatakow a nie tylko start i dzida do przodu ). Jedzie lepiej niz myslalem. Jak na ten przepis o u24 to na swoim torze fajnie sie wywiazuje z roboty. Szkoda, ze nie jezdzi tak tez na wyjazdach.
    No ale ja od początku jego dobrych występów przestrzegałem, że tu trzeba jeszcze trochę cierpliwości, bo to jest zawodnik który do lepszej formy dochodzi małymi kroczkami. Zresztą podobnie postrzegam Pawliczaka. I nie raz się jeszcze zdarzy, że taki Tonder da przysłowiowej doopy w meczu. Szczególnie na wyjazdach. Zresztą jego zdobycz punktowa w meczu z Czewą tez doopy nie urywa. Jednak jego postawa na torze pozwala wierzyć, ze na przestrzeni lat, dostarczy on nam nie raz jeszcze fajnych emocji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #5893
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Tonder to sobie może podać rękę z Karczmarzem, a nie porównywać go do Protasa. Protas na prostej gazu nie zamyka tylko jedzie do końca jak jest miejsce. A Tonder z Karczmarzem napędzają się, a potem hamowanko na prostej, gdzie przeciwnik jest 5m przed nimi.

  47. Powrót do góry    #5894
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,854
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Miejsce Tondera jest ligę niżej. Im szybciej to zrozumie, tym lepiej dla niego.
    Jak to dobrze, że on nie słucha takich cymbałów jak ty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #5895
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale ja od początku jego dobrych występów przestrzegałem, że tu trzeba jeszcze trochę cierpliwości, bo to jest zawodnik który do lepszej formy dochodzi małymi kroczkami. Zresztą podobnie postrzegam Pawliczaka. I nie raz się jeszcze zdarzy, że taki Tonder da przysłowiowej doopy w meczu. Szczególnie na wyjazdach. Zresztą jego zdobycz punktowa w meczu z Czewą tez doopy nie urywa. Jednak jego postawa na torze pozwala wierzyć, ze na przestrzeni lat, dostarczy on nam nie raz jeszcze fajnych emocji.
    Jakie emocje. Tondera ratuje to że ma dobry start. Jak dobrze wyjedzie to punkty jakieś tam dowieźć potrafi, ale tylko na swoim torze. A jak ze startu nie wyjdzie to jest po wszystkim. Te jego napędzanie kończy się tym, że na prostej zaczyna hamować tak jak Karczamarz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •