Strona 231 z 269 PierwszyPierwszy ... 131181221229230231232233241 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,351 do 10,395 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10351
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,886
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jak ma tu wracać Cieślak to niech już lepiej zostanie Żyto. Jprdl naprawdę nie można poszukać kogoś innego ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A kogo? Jest ktoś do wzięcia na poziomie?
    Między Cieślakiem i Żytą różnica niewielka, ale z Cieślakiem być może Falubaz by nie spadł, myślę że szanse obrony byłyby nieco większe. Choć obydwaj są jednymi z ostatnich, których chciałbym w Falubazie, to ktoś być musi.
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    To ja ******** taki Falubaz.
    Falubaz? Raczej chyba taki zarząd, który doprowadził do katastrofy sportowej w klubie.
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Staszewskiego to by chcialo wiekszosc klubow Ekstraligi z Gorzowem na czele. Takze, musielibysmy sie w kolejce ustawic. Ja juz bym wolal od Cieslaka np Klopota czy Szymkowiaka.

    Szkoda że Pepe "uparł się" tak długo jeździć, on mi wygląda na człowieka, który ma poważanie, wiedzę, jest inteligentny i umiałby zająć się klubem w swoim mieście. Tylko jak go nakłonić, by chciał się w to bawić.
    Z dwójki podanej wyżej, jakiś większy sentyment mam do Kłopota, Jarek do mnie nie przemawia, ale kto wie, może akurat on byłby nie najgorszy?

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta

    A co do dzisiejszego meczu o braz to Karczmarz mial super mecz. Biorac pod uwage, ze Gorzow ponoc zaklepal Hansena na U24 to Karczmarz moze zasilic Krosno, Rybnik albo Bydgoszcz czy Ostrow. Ciekawe…
    Sądzisz, że Karczmarz zrobi jakąś różnicę w klubie I-ligowym, który mógłby zasilić. Dzisiejszy mecz to ewenement, a nie jego wola wygrywania na co dzień. Nakręcił się w Lesznie. Jeździć on umie, ale od paru lat gdy oglądam jego "ataki", to nie wiem, śmiać się czy płakać. Pozorant rzadko spotykany, bo jego udawanie aż w oczy kłuje. To już Tonder potrafi lepiej maskować się ze swoimi "atakami", a ogólnie czy nasi MT i DP czy RK to wsio ryba. Karczmarz jest lepszym żużlokiem, więcej umie, ale to co mu dolega, bardzo trudno wyeliminować.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 19-09-2021 o 22:03

  2. Powrót do góry    #10352
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,685
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Też mogę potwierdzić ktoś kto tu podał skład. Tungate oficjalnie jest z porozumieniem, Buczek też. Z Rempala do załatwienia są jeszcze formalności, ale na 95 procent też u Waa będzie.

    Fajny składzie jak na 1 ligę, pewnie nie raz się u Was na lidze się zjawię.

  3. Powrót do góry    #10353
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Jak pokazaly przyklady Barona, Bajerskiego czy Staszewskiego to na trenera dobrze jest szukac kogos mlodszego, kto niedawno sam byl zawodnikiem. Nie wiem sam dlaczego to sie czesto sprawdza ale moze dlatego, ze ktos kto niedawno sam jezdzil moze podpowiedziec w kwestii ustawienia sprzetu, techniki jazdy itp. No bo co podpowie gosc, ktory sam jezdzil 30 lat temu na sprzecie z innej epoki.
    Co do taktyki to zaden z nich nie jest wielkim strategiem i kazdy popelnia bledy czesciej lub rzadziej.
    Ja oczekuje, ze trener z toromistrzem przygotuja dobry tor dla zawodnikow, podpowie z dopasowaniem motocykli i technika jazdy na danym torze. Obejrzy mecze przeciwnikow i wyciagnie jakies wnioski, ktore przekaze swoim podopiecznym. I na koniec - bedzie stawial na obiektywnie najlepszych zawodnikow a nie forowal kogos bo jest jego ulubiencem, znajomym czy Polakiem, a on sam byl polskim zawodnikiem i zawsze go denerwowalo, ze sie stawia na obcokrajowcow, wiec teraz bedzie stawial na Polaka na sile. Juz przerabialismy jak jezdzil czesto u nas Pan Krzychu bo Dobrucki wolal go niz perspektywicznego MBJ.
    Teraz Zyto to samo, swojskie chlopaki zamiast Kvecha itp. Bo dobry chlopak, bo poczciwy, bo sie stara na treningach…

  4. Powrót do góry    #10354
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jak pokazaly przyklady Barona, Bajerskiego czy Staszewskiego to na trenera dobrze jest szukac kogos mlodszego, kto niedawno sam byl zawodnikiem.
    Nie wiem jak z Rawiczem w przyszłym roku będzie ale Damian B. zaczął z m łodymi pracować od 2-3 lat

  5. Powrót do góry    #10355
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Też mogę potwierdzić ktoś kto tu podał skład. Tungate oficjalnie jest z porozumieniem, Buczek też. Z Rempala do załatwienia są jeszcze formalności, ale na 95 procent też u Waa będzie.

    Fajny składzie jak na 1 ligę, pewnie nie raz się u Was na lidze się zjawię.
    Sorry Przemek ale po tym jak klub pokazal zdjecie trenera Zyto z Tungatem i juz wszyscy wiedza, ze on jest u nas klepniety to Ty wpadasz z tekstem: moge potwierdzic, ze Tungate jest z porozumieniem Serio? To nam cynk sprzedales

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Falubaz (20-09-2021), sparta_mistrz (20-09-2021)

  7. Powrót do góry    #10356
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To co, jednej strony foto sbeka z zawodnikiem oznacza potwierdzenie zawodnika, natomiast nie oznacza pozostania sbeka zgodnie z dyskusjami o Cieslaku?

  8. Powrót do góry    #10357
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Nie wiem jak z Rawiczem w przyszłym roku będzie ale Damian B. zaczął z m łodymi pracować od 2-3 lat
    To już wole Baliego niż tych starych alkoholików.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (19-09-2021), Falubaz (20-09-2021)

  10. Powrót do góry    #10358
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ja tez. Co by nie mowic z Ballyego byl kawal zawodnika i pewnie wiele rzeczy by mogl mlodym przekazac a z seniorami moglby znalezc wspolny jezyk. Obstawiam jednak, ze Zyto zostanie.

    Przemek - z tego co sie orientuje to jedyny sposob na zagwarantowanie sobie miejsca w kolejnym sezonie po awansie to jest kontrakt dwuletni. A i to nie jest 100% gwarancji. Poza tym widziales ta umowe czy w zasadzie porozumienie na ten moment?

  11. Powrót do góry    #10359
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Po burzy zawsze wychodzi słońce Burzą był spadek, a słońcem - zatrzymanie Fricke, odejscie Zagara + najprawdopodobniej powrót Golińskiego.

    Taki kruczek w umowie Tungate super sprawa. Dodatkowo na ambicję dobrze działa, będzie chłopak jechał na 110% Rohan pasuje do nas Z Maxem wspólny język będą mieć

  12. Powrót do góry    #10360
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To już wole Baliego niż tych starych alkoholików.
    był kiedyś taki zawodnik w krośnie rafał wilk, który łączył tam jeżdżenie z trenerką.
    pamiętam, że w 2006r. falubaz wygrał w krośnie, ale wilk nam napsuł sporo krwi i był wtedy prawie nie do ugryzienia.
    pech chciał, że kilka dni później miał wypadek i do dziś jest sparaliżowany, choć odnosi wielkie sukcesy w sporcie paraolimpijskim.

    nie mam pojęcia, jak to się sprawdza w rzeczywistości i czy protas miałby ochotę, a przede wszystkim umiejętności do łączenia trenerki z jazdą na żużlu, ale przynajmniej jest pewność, że na zawodach byłby trzeźwy.

    pewnie i tak ma dziś sporo do powiedzenia w klubie, więcej niż żyto, i mogłoby to być naturalne wprowadzenie protasa do nowej roli, o ile będzie chciał pozostać w klubie po zakończeniu kariery zawodniczej.

  13. Powrót do góry    #10361
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja od dawna pisałem że Protas powinien być menago ale to musi być decyzja Piotrka a to jest gość uzależniony od ścigania a nie od wypełniania programów i kombinacji z torem.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Powrót do góry    #10362
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    Zyto ma swoje za uszami,szczegolnie w sprawie U24,ale kuswa Cieslak?
    Znowu ktos chce dac trenerowi tysiaclecia samograja ,zeby mogl stroszyc
    piorka a redachtory spuszczac sie nad jego fachowoscia?
    Komu to potrzebne?
    Zyto odejdzie w nieslawie a co Cieslak zrobil w tym roku w Rybniku?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #10363
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta

    Taki kruczek w umowie Tungate super sprawa. Dodatkowo na ambicję dobrze działa, będzie chłopak jechał na 110% Rohan pasuje do nas Z Maxem wspólny język będą mieć
    Gość nie pojechał jeszcze meczu w Falubazie a ma skład pewny na ekstralige Koleś się do niej nie nadaje i Falubaz będzie miał problem bo musi ściągnąć 2 mocnych polaków a jak Dudek podpisze na 2 lata to amen.

    za rok będzie miał 32 lata (po awansie 33) i żadnego meczu w PGE.To o czymś świadczy. Para obcokrajowców Falubazu na PGE (w sumie to na obco powinna sie siła opierać) Fricke i Tungate wywołuje uśmiech na ustach rywali. Żaden nie gwarantuje średniej 2,0, No chyba że powiekszą elige lub wprowadzą ksm
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 20-09-2021 o 08:33

  16. Powrót do góry    #10364
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,886
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Gość nie pojechał jeszcze meczu w Falubazie a ma skład pewny na ekstralige Koleś się do niej nie nadaje i Falubaz będzie miał problem bo musi ściągnąć 2 mocnych polaków a jak Dudek podpisze na 2 lata to amen.

    za rok będzie miał 32 lata (po awansie 33) i żadnego meczu w PGE.To o czymś świadczy. Para obcokrajowców Falubazu na PGE (w sumie to na obco powinna sie siła opierać) Fricke i Tungate wywołuje uśmiech na ustach rywali. Żaden nie gwarantuje średniej 2,0, No chyba że powiekszą elige lub wprowadzą ksm
    Mylisz się.
    Falubaz-Sparta:
    9. Tungate 3,2*,2,1*- 8+2
    Sparta-Falubaz
    3. Tungate 2,0,0,1-3
    Unia-Falubaz
    1. Tungate 0,2,1*,0,0
    Szału nie robił, ale też posiadał sprzęt 1-ligowy, gdyż zawarł kontrakt w 1 lidze. Doyle też nie był młodzieniaszkiem, gdy złapał kontrakt w Elidze. Gorszy od Lindbaecka nie b ędzie, a nawet od Zagara, a Zagar kontrakt w Elidze złapie, co świadczy o potrzebach nawet na przeciętnych zawodników. Będzie kasa, to będzie Vaculik albo Sayfutdinov, a jeśli nie, to pojedziemy (jeśli awansujemy)to pojedziemy Fricke'm i Tungate'm.

  17. Powrót do góry    #10365
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Póki co niech Tungate zrobi te 2,1 czy 2,2 w 1 lidze a potem będziemy się ekstralipą martwić. Uwierzę jak zobaczę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #10366
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mylisz się.
    .
    Masz racje zapomniałem o gościu

  19. Powrót do góry    #10367
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Skoro skład już teoretycznie mamy, wystarczy czekać na podpisy, to ja mam pytanko.
    Czy nie uważacie, że nasze kevlary w ostatnich latach były dziwne/słabe?
    Te z sezonu: 2021, 2020, 2019, 2017 to w ogóle jakieś dziwne "mazie".
    Najgorszy był w sezonie 2018, nie wiem jak można było wpaść na tak dziwny pomysł.
    Dla mnie, najlepszy był ten z sezonu 2015. Cały zielony, wyróżniał się, bo większość kevlarów z EE, 1LŻ, mają dominujący kolor biały lub czarny.
    Można by go nawet lekko zmodyfikować/dopieścić.

    Jak ktoś nie kojarzy kevlarów, to tutaj małe przypomnienie: https://i.imgur.com/fTDXd7R.png

  20. Powrót do góry    #10368
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Dla mnie najładniejsze były te prawdziwe falubazowe ze złotą mychą w herbie 2009. Odeszły chyba po sezonie 2012 gdzie później były te białe. Mieliśmy wtedy nie tylko świetne kevlary, ale również drużynę i wyniki.
    TYLKO FALUBAZ

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Eneasz (20-09-2021)

  22. Powrót do góry    #10369
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Kewlary to oczywiście kwestia gustu a z tym ciezko dyskutowac.

    Zgadzam sie z Managerem, ze najlepsze byly te ze zlotymi plastronami. Mycha tradycyjnie byla n azlotych plastronach za czasow Falubazu, Polmosu czy w 2009. Tamte czarne kewlary ze zlotymi dodatkami to byl sztos.

    Co do zielonych to nie przyniosly nam szczescia (brak medali mimo super skladu i budzetu) a Ward mial w nim ten koszmarny wypadek. Poza tym ta zielen jakas taka zbyt ciemna, powinna byc bardziej trawiasta IMHO. Cos jak ta na autobusach miejskich.

    Te z 2018 uwazam za jeszcze wcale nie najgorsze. Wole ciemny elegancki kewlar z dodatkami niz te rozne mazgaje, plamy i paćki czy zebry.

    Jak się wezmie pod uwagę kewlary ROW, ktore sa od lat gustowne i estetyczne czy Sparte z tego roku to to jest dobry kierunek. Czarny kolor jako prostota i elegancja i kolorowe akcenty w barwach klubowych jako wstawki. Na czarnym to kazdy kolor ładnie kontrastuje i jest widoczny.

    Dla mnie osobiście optymalny byłby jakiś czarny kewlar z delikatnymi wstawkami (lampasy?) żółto-biało- zielonymi i złote plastrony z mychą.

    Ale kazdemu nie dogodzisz...

  23. Powrót do góry    #10370
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 81 w 55 postach
    Kwestia gustu w/g mnie macie jedne z najlepszych kevlarow ..a najfajniejsze dla mnie to sezon '21, '19 i '14

  24. Powrót do góry    #10371
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,425
    Kliknij i podziękuj
    267
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Apator będzie takim frajerem ze podpisze z Dudkiem na rok ? Nie wierze w to Max.... pewny czy tylko go tak wstawiacie do składu ?


    Co do nowego/starego prezesa Zamienił nam Nickiego na Antonio taki był jego ruch przed odejściem

  25. Powrót do góry    #10372
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    820
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 81 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Apator będzie takim frajerem ze podpisze z Dudkiem na rok ? Nie wierze w to Max.... pewny czy tylko go tak wstawiacie do składu ?


    Co do nowego/starego prezesa Zamienił nam Nickiego na Antonio taki był jego ruch przed odejściem
    Mam nadzieje ze nie, ale w dzisiejszych czasach to zawodnicy stawiaja warunki a nie kluby, zwlaszcza dobrzy z polskim paszportem/dowodem 'osobliwym"

  26. Powrót do góry    #10373
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Dla mnie najładniejsze były te prawdziwe falubazowe ze złotą mychą w herbie 2009. Odeszły chyba po sezonie 2012 gdzie później były te białe. Mieliśmy wtedy nie tylko świetne kevlary, ale również drużynę i wyniki.
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Zgadzam sie z Managerem, ze najlepsze byly te ze zlotymi plastronami. Mycha tradycyjnie byla n azlotych plastronach za czasow Falubazu, Polmosu czy w 2009. Tamte czarne kewlary ze zlotymi dodatkami to byl sztos.
    W sumie macie rację, te ze złotymi wstawkami były fajniutkie.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Co do zielonych to nie przyniosly nam szczescia (brak medali mimo super skladu i budzetu) a Ward mial w nim ten koszmarny wypadek. Poza tym ta zielen jakas taka zbyt ciemna, powinna byc bardziej trawiasta IMHO. Cos jak ta na autobusach miejskich.
    No nie był to ciekawy rok, ale nie można przez to skreślać kevlaru (tego konkretnego).

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jak się wezmie pod uwagę kewlary ROW, ktore sa od lat gustowne i estetyczne czy Sparte z tego roku to to jest dobry kierunek. Czarny kolor jako prostota i elegancja i kolorowe akcenty w barwach klubowych jako wstawki. Na czarnym to kazdy kolor ładnie kontrastuje i jest widoczny.
    Tu się w pełni zgadzam. Zarówno kevlar Sparty jak i ROW-u jest niezły.

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dla mnie osobiście optymalny byłby jakiś czarny kewlar z delikatnymi wstawkami (lampasy?) żółto-biało- zielonymi i złote plastrony z mychą.
    Hmm to jest całkiem ciekawy pomysł.
    Mogliby w klubie godnie zapłacić jakiemuś grafikowi za fajny projekt. I tak nie byłoby to drogie.
    Ostatnio edytowane przez spidigz ; 20-09-2021 o 10:25

  27. Powrót do góry    #10374
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,425
    Kliknij i podziękuj
    267
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jeśli Falubaz wejdzie a rok to będzie potrzebował lidera na 15 biegi a Dudek k...wa nam te biegi prawie zawsze przegrywał ...

  28. Powrót do góry    #10375
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kiki, dałbyś spokój Już pisowski komunista postara się, żeby zrobić mu odpowiednie powitanie, kilka osób jak zwykle podchwyci i mamy fajna atmosferę na dzień dobry.

    Z pewnością Zagar będzie do wzięcia również za rok, jakby trzeba było ratować sytuację po partyzancku.

  29. Powrót do góry    #10376
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,720
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Powrót Dudka do Falubazu to powinien być cel numer 1 i koniec. Kto twierdzi inaczej ten sika do góry.

    Co do kevlarów, tak jak napisał Eneasz, czarne, żółto-biało-zielone wstawki i byłoby git. Szkółka ma nawet spoko.

  30. Powrót do góry    #10377
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    był kiedyś taki zawodnik w krośnie rafał wilk, który łączył tam jeżdżenie z trenerką.
    pamiętam, że w 2006r. falubaz wygrał w krośnie, ale wilk nam napsuł sporo krwi i był wtedy prawie nie do ugryzienia.
    pech chciał, że kilka dni później miał wypadek i do dziś jest sparaliżowany, choć odnosi wielkie sukcesy w sporcie paraolimpijskim.
    .
    Rozmawiałem z nim. Rafał raczej nie planowal wiązać się z żużlem, nie angażuje się nawet w to co się dzieje w Rzeszowie skąd pochodzi. Na razie priorytetem było Tokio, szkoda że nie udało sie wywalczyć kolejnego medalu.

    Ale trop świetny, bo to inteligentny, mega sympatyczny gość. Warto byłoby się z nim skontaktować. Spokojnie by podolal a fizycznie napewno jest sprawniejszy od Zyty.
    Ostatnio edytowane przez Goros ; 20-09-2021 o 11:48

  31. Powrót do góry    #10378
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Powrót Dudka do Falubazu to powinien być cel numer 1 i koniec. Kto twierdzi inaczej ten sika do góry.
    Powinien i chyba jest realny. Ci co widzieli w sobotę cała familie Dudków na spotkaniu w czasie Memoriału to wiedzą o czym mowie. Szczególnie Honorata zaskoczyła pozytywnie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Powrót do góry    #10379
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Szkoda że Mario nie może przejąć sterów w tym bałaganie. Mielibyśmy swojego człowieka, informacje z pierwszej ręki, zawsze wszystko wytłumaczone i w końcu wyniki. Tondera z 1.8 itp, itd .
    TYLKO FALUBAZ

  33. Powrót do góry    #10380
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wtedy to na stronie klubowej każdy zawodnik miałby przypisaną średnią wyższą o minimum 0,5.


  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    xmanagerx (20-09-2021), zigi1976 (21-09-2021)

  35. Powrót do góry    #10381
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Gdyby nam zasadził taka propagandę rodem z tvp, to moglibyśmy otwierać szampana bez wyjazdu na tor.
    TYLKO FALUBAZ

  36. Powrót do góry    #10382
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,720
    Kliknij i podziękuj
    237
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powinien i chyba jest realny. Ci co widzieli w sobotę cała familie Dudków na spotkaniu w czasie Memoriału to wiedzą o czym mowie. Szczególnie Honorata zaskoczyła pozytywnie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Tam padło jeszcze, że spodziewają się KSMu...

  37. Powrót do góry    #10383
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Szkoda że Mario nie może przejąć sterów w tym bałaganie. Mielibyśmy swojego człowieka, informacje z pierwszej ręki, zawsze wszystko wytłumaczone i w końcu wyniki. Tondera z 1.8 itp, itd .
    Ty napisz lepiej czym ty byś nas zaskoczył, gdyby te stery wpadły w twoje łapy ? A nie wycieraj sobie mordy mną.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #10384
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,502
    Kliknij i podziękuj
    1,334
    Podziękowania: 973 w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powinien i chyba jest realny. Ci co widzieli w sobotę cała familie Dudków na spotkaniu w czasie Memoriału to wiedzą o czym mowie. Szczególnie Honorata zaskoczyła pozytywnie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A co tam można było zobaczyć, co masz na myśli?

  39. Powrót do góry    #10385
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty napisz lepiej czym ty byś nas zaskoczył, gdyby te stery wpadły w twoje łapy ? A nie wycieraj sobie mordy mną.
    Mój pierwszy ruch personalny to telefon do Ciebie. Byłbyś moją prawa ręką, odpowiadałbyś tylko za skład, tor, ceny biletów, infrastrukturę, szkolenie młodzieży, kontakt z mediami, logistykę, giętą, oświetlenie, sekretariat, wysokość trawy, nagłośnienie, marketing, toalety, drony, dmuchawce, klub kibica, wymianę opon w traktorach, zakup kawy i herbaty, papieru do ksero, dowóz mięcha, białe kozaki, czasami trzeba naoliwić bramę wjazdową bo skrzypi, gadżety, twardość wody w polewaczce to chyba wiadomo, dostawy słonecznika i najważniejsze, musiałbyś odspawać Kawickiego od stołka bo go nie lubię . Resztę ogarniemy razem ku chwale Falubazu.
    TYLKO FALUBAZ

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    zigi1976 (21-09-2021)

  41. Powrót do góry    #10386
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tam padło jeszcze, że spodziewają się KSMu...
    No to już są sprawy niezależne od nas. Bardziej chodziło mi o nastawienie całej Familii.

  42. Powrót do góry    #10387
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Mój pierwszy ruch personalny to telefon do Ciebie. Byłbyś moją prawa ręką, odpowiadałbyś tylko za skład, tor, ceny biletów, infrastrukturę, szkolenie młodzieży, kontakt z mediami, logistykę, giętą, oświetlenie, sekretariat, wysokość trawy, nagłośnienie, marketing, toalety, drony, dmuchawce, klub kibica, wymianę opon w traktorach, zakup kawy i herbaty, papieru do ksero, dowóz mięcha, białe kozaki, czasami trzeba naoliwić bramę wjazdową bo skrzypi, gadżety, twardość wody w polewaczce to chyba wiadomo, dostawy słonecznika i najważniejsze, musiałbyś odspawać Kawickiego od stołka bo go nie lubię . Resztę ogarniemy razem ku chwale Falubazu.
    Hmm, że się tak zapytam, to na chuy ty byłbyś mi potrzebny w tym układzie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #10388
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,545
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez spidigz Zobacz posta
    Skoro skład już teoretycznie mamy, wystarczy czekać na podpisy, to ja mam pytanko.
    Czy nie uważacie, że nasze kevlary w ostatnich latach były dziwne/słabe?
    Te z sezonu: 2021, 2020, 2019, 2017 to w ogóle jakieś dziwne "mazie".
    Najgorszy był w sezonie 2018, nie wiem jak można było wpaść na tak dziwny pomysł.
    Dla mnie, najlepszy był ten z sezonu 2015. Cały zielony, wyróżniał się, bo większość kevlarów z EE, 1LŻ, mają dominujący kolor biały lub czarny.
    Można by go nawet lekko zmodyfikować/dopieścić.

    Jak ktoś nie kojarzy kevlarów, to tutaj małe przypomnienie: https://i.imgur.com/fTDXd7R.png
    Kevlary to kwestia gustu mi się Kevlar z ostatnich sezonów w przeciwieństwie do drużyny bardzo podobały a najbardziej Kevlar z roku 2017. Ten z 2018 faktycznie do du..

    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Szkoda że Mario nie może przejąć sterów w tym bałaganie. Mielibyśmy swojego człowieka, informacje z pierwszej ręki, zawsze wszystko wytłumaczone i w końcu wyniki. Tondera z 1.8 itp, itd .
    Mariusz już teraz wie więcej niż wszyscy w klubie razem wzięci. Ma njusy z niedzielnych pogawędek przy obiedzie wszystkich zawodników, ich mechaników, pracowników klubu obecnych i byłych. DDRowskie STASI to przy Mariuszu była dziecięca banda podwórkowa.
    Falubaz to MAGIA!!!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    kleczes_GKM (20-09-2021)

  45. Powrót do góry    #10389
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Mariusz już teraz wie więcej niż wszyscy w klubie razem wzięci. Ma njusy z niedzielnych pogawędek przy obiedzie wszystkich zawodników, ich mechaników, pracowników klubu obecnych i byłych. DDRowskie STASI to przy Mariuszu była dziecięca banda podwórkowa.
    Aha, i z czego to wydedukowałeś mędrcu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #10390
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Mariusz już teraz wie więcej niż wszyscy w klubie razem wzięci. Ma njusy z niedzielnych pogawędek przy obiedzie wszystkich zawodników, ich mechaników, pracowników klubu obecnych i byłych. DDRowskie STASI to przy Mariuszu była dziecięca banda podwórkowa.
    Mariusza formalnie w klubie nie ma, ale jego "idee" są tam obecne. W zasadzie cały sezon 2021 został zrealizowany zgodnie z mariuszowym sposobem myślenia i łatwymi do przewidzenia skutkami. Ten spadek to prawdziwy triumf mariuszowej logiki. Konon powinien się uczyć od naszego Strażaka! A przynajmniej przesłać mu w ramach uznania ten swój sweterek. Przyda się naszemu mistrzowi na te chłodne jesienno-zimowe wieczory, gdy Mariuszek pogrążony w myślach będzie planował kolejne operacje ku chwale Falubazu. W końcu zawsze można jeszcze spać ligę niżej.

  47. Powrót do góry    #10391
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Powinien i chyba jest realny. Ci co widzieli w sobotę cała familie Dudków na spotkaniu w czasie Memoriału to wiedzą o czym mowie. Szczególnie Honorata zaskoczyła pozytywnie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No tak o tym pisałem Patryk rozstał się w świetnych relacjach, podobnież obiecał klubowi i rodzicom kontrakt na rok startów, a owocem dobrej atmosfery był właśnie memoriał.

  48. Powrót do góry    #10392
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,876 w 4,884 postach
    W Toruniu chodzą słuchy, że kontrakt na 2 lata.
    Pewnie na początku listopada będzie wiadomo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    kowjanko (20-09-2021)

  50. Powrót do góry    #10393
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,901
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No tak o tym pisałem Patryk rozstał się w świetnych relacjach, podobnież obiecał klubowi i rodzicom kontrakt na rok startów, a owocem dobrej atmosfery był właśnie memoriał.
    A świstak siedzi i zawija w te sreberka.

    Nawet jak podpisze na rok w Toruniu, to za rok, jak na najemnika przystało, pójdzie tam gdzie będzie w miarę mocna ekipa i gdzie zapłacą najwięcej.

    Inna sprawa to ta, że Termos musiałby być skończonym debilem, aby ładować w Patryka blisko 3 mln i kontrakt podpisać tylko na rok.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-09-2021 o 16:34
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #10394
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A świstak siedzi i zawija w te sreberka.

    Nawet jak podpisze na rok w Toruniu, to za rok, jak na najemnika przystało, pójdzie tam gdzie będzie w miarę mocna ekipa i gdzie zapłacą najwięcej.

    Inna sprawa to ta, że Termos musiałby być skończonym debilem, aby ładować w Patryka blisko 3 mln i kontrakt podpisać tylko na rok.

    Uważasz, że Patryk jest zwykłym najemnikiem? No to gratuluję świetnego postrzegania świata w takim razie.

  52. Powrót do góry    #10395
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A świstak siedzi i zawija w te sreberka.

    Nawet jak podpisze na rok w Toruniu, to za rok, jak na najemnika przystało, pójdzie tam gdzie będzie w miarę mocna ekipa i gdzie zapłacą najwięcej.

    Inna sprawa to ta, że Termos musiałby być skończonym debilem, aby ładować w Patryka blisko 3 mln i kontrakt podpisać tylko na rok.
    Przestan gadac glupoty, wystarczy ze FZG da lekko mniej niz inni i tu bedzie, bo zawsze na miejscu, ale jestem pewny, ze sposnorzy sie na Patryka rzuca, choc by mieli przeplacic to i tak bedzie w Falubazie. Tu jest jego miejsce.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •