Strona 179 z 269 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181189229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,011 do 8,055 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8011
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,758
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    To był sezon nie tyle przegranych meczów, tylko meczów, których nie udało nam się wygrać. To jest m.in. mecz w Zielonej Górze z Lublinem, Lesznem i Częstochową - mówił w poniedziałek Wojciech Domagała, prezes Falubazu Zielona Góra"
    Prosiłbym kogoś mądrzejszego o wytłumaczenie różnicy pomiędzy meczem przegranym a takim którego nie udało się wygrać.
    #GetWellDarky

  2. Powrót do góry    #8012
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dlatego ten obwoźny cyrk czeka powolna zagłada. Zawodowy żużel zdycha na naszych oczach. Za rok w SGP będzie w porywach do 5 Polaków. Za kilka lat pewnie połowa stawki to będą Polacy bo inne ligi zanikną do reszty. Ostanie się nasz grajdołek zapadający się w sobie coraz bardziej. Kryzys finansowy da mocno po dupie samorządom a tym samym ukróci proceder utrzymywania klubów żużlowych przez magistraty. To tylko przyspieszy rozpad klubów a jak szybko on może postępować to najlepiej widać właśnie po Falubazie.
    Tylko pieniądze z telewizji odwlekają to co jest nieuchronne.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wiesz co...w kontekście Falubazu, to długofalowy proces i w końcu musieliście spaść, niestety...piszę, to jako unista, który czeka co roku na mecze naszych drużyn.

    Od lat nie zrobiliście niczego z młodzieżą, a to jest fundament każdego klubu. Oczywiście wcześniej zbudowaliście wokół klubu markę i transfery Dobruckiego, Hancocka, Hampela, Doyla były magnesem dla kibiców i dawały Wam dobry wynik, więc jakoś to się kręciło.

    Kolejne zakupy młodzieżowców, mniejszy przypływ gotówki, co przełożyło się na możliwości transferowe, a na dokładkę konflikt właścicieli. To nie mogło skończyć się inaczej.

    Pytanie, czy są w regionie chętni na pracę od podstaw, bo tylko totalna zmiana na górze może coś u Was zmienić.

  3. Powrót do góry    #8013
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Ale teraz to już się Bieńkowski w****i co nie?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    j-rules (23-08-2021), kingpin (23-08-2021)

  5. Powrót do góry    #8014
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Czytam te forum kilka lat dzisiaj człowiek nie może spać po spadku swojej ukochanej drużyny. Sam spadek mnie tak nie boli bo to sport, bardziej mnie boli brak wizji!dokąd zmierza Falubaz?
    Na wstępie Mariusz jesteś naprawdę idiotą to co ty piszesz na forum to nawet nie jest śmieszne. Sam chciałbym wychowanków Tondera Pawliczaka ale niestety to poziom na liderowanie w 2 lidze lub 2 linii 1 ligi max życia nie oszukasz.
    Mieć taki potencjał na U24 jak Kvech wczoraj chłopak zrobił 8 punktów GP Challenge i to nie trzeba się znać żeby zobaczyć że to dużo lepszy materiał na rajdera niż nasza młodzież. Oddanie Rudego do Czewy a nawet oddanie Krakowiaka do GKMu to istny sabotaż. Nie cofam się do czasów 2019 gdzie Lambo był na wyciągnięcie ręki.
    Mleko się rozlało albo budujemy sklad Papy i węgla i bawimy się w 1 Lidze:
    1Pepe
    2Pawliczak
    3Szaszka(żeby było bardziej swojsko)lub ktoś jego pokroju
    4Tonder
    5Walas /Zengi
    6Ragus
    7Tufft
    8Osyczka
    Spaść nie spadniemy ludzie na swoich będą
    chodzić na mecze a my zgnijemy w 1 lidze .
    Albo robimy to co Toruń w 2020.
    1.Pepe (ostatni sezon robi awans i zegna się jak na kapitana przystało gość w wieku 48lat kręci 1.6 na bieg w Ekstralidze w 1 lidze spokojnie będzie liderował)
    2.Fricke ( trzeba zrobić wszystko żeby go zostawić bo jak chcemy szybko awansować to nie możemy odpuścić kolejnego
    perspektywicznego zawodnika)
    3.Gleb ( Podpisać kontrakt z Dudkiem i zrobić wymianę na rok WTS napewno by na to poszedł z Glebem gorzej ale myślę że Krysia i Andrzej by go namówili)
    4.MJJ lub jakiś inny kozak 1 Ligowy (może nawet lepiej gdyby to był ktoś młodszy typu Kurtz )
    5U24 Kvech (jeśli będzie dalej chciał u nas jeździć jeśli nie zrobiłbym wszystko żeby ogarnąć Jakobsena z Gnizena)
    6 Ragus
    7 Rempała (Z Nile i tak nic nie będzie więc trzeba kogoś kto może się rozwinąć i wtedy mielibyśmy gotową juniorke po awansie dodatkowo szkolenie szkolenie i jeszcze raz szkolenie może warto bybylo zainwestować w trenera do szkółki a nie dawać prowadzić Najważniejsze stanowisko w klubie amatorowi...)
    8Tonder /Pawliczak (jeden pies który jeden pod 8 drugi niech idzie na wypożyczenie do 2 ligi )

  6. Powrót do góry    #8015
    Początkujący
    Dołączył
    23-08-2021
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Na SB pisałem regularnie 15-20 lat temu. W pierwszych latach po powstaniu. Człowiek się postarzał, doszły inne obowiązki, dlatego chciałem jednorazowo zabrać głos w sprawie tego co dziś się stało. Oczywiście jest to tylko moja osobista refleksja, z którą inni nie muszą się zgadzać. Ale ja osobiście za te sytuację winię Pana Domagałę.

    Nigdy nie byłem fanem Roberta Dowhana. Były to po prostu często przaśne czasu, gdzie centrum uwagi skupiał prezes. Ale co trzeba oddać, jemu się po prostu chciało. Wiadomym było już dawno, nim jeszcze został senatorem. Że klub jest wyłącznie trampoliną do robienia kariery, że ma w tym swój interes. Ale była w tym synergia, obopólny zysk. Działanie, parcie na sukces - w uproszczeniu ta słynna 'magia'. Natomiast szczególnie od przyjścia obecnego prezesa, ja osobiście widzę zwyczajnie marazm. Podejście na zasadzie 'jakoś to będzie', które właśnie spuszcza nas ligę niżej. W ciągu dwóch lat Pedersena, Vaculika i Krakowiaka (ściągnięty za kadencji wcześniejszego prezesa) zamienił na Fricke, Zagara i Tuffta. Licząc cały czas, że jakoś to będzie. Praktycznie przez cały sezon miałem w głowie słowa prezesa, z początku sezonu, mianowicie: "Życzę sobie, żeby opinie wielu "ekspertów", że czeka nas jedynie walka o utrzymanie, zadziałały jako turbodoładowanie. Różne spostrzeżenia już słyszałem o tegorocznym składzie. Podobno powstał z zawodników, których nikt inny nie chciał, a juniorzy są fatalni - mówi Domagała dla Falubaz.com."
    Gdyż w moim odczuciu cały ten sezon stał pod znakiem chciejstwa prezesa i wspomnianego podejścia 'jakoś to będzie'. Skoro rok wcześniej po osłabieniu kadry (Lindback zamiast Nickiego) otarliśmy się o medale. To teraz też się uda. No ale się nie udało. I mam szczerą nadzieję, że pan Domagała zachowa twarz, będzie miał odwagę, honor. I po prostu weźmie na klatę fakt, że swoimi decyzjami spuścił Falubaz do pierwszej ligi. Po 15 latach nieprzerwanej jazdy w Ekstralidze. Jako pierwszy po Morawskim. Bo lata 95-06 to była walka o powrót do Elity. A teraz ponownie renomowany, stabilny klub jakim stał się na przestrzeni ostatniego 15lecia Falubaz, leci ligę niżej. I mam szczere obawy by konsekwencje nie były podobne dla naszego klubu do tych z lat 90. Nie mamy zaplecza kadrowego. Juniorzy nie istnieją, Protas jest na ostatniej prostej swojej kariery. Nie będzie ciągnął zespołu za uszy jak Walasek w 2006, czy on sam w 2007 roku. Żadnego obcokrajowca identyfikującego się z klubem. Odejdzie pewnie Patryk, który był ostatnim wartościowym ogniwem tego klubu. Chłopakiem stąd, falubazersem, który od początku jeździł w tym klubie. Co z pewnością miało też dodatkową wartość dla kibiców, czy to marketingową. I z pewnością nikt nie powinien mieć do niego żalu jeżeli teraz odejdzie. I szczególnie nie mogę tego przeboleć ze względu na to, iż od przyszłego sezonu jazda w Ekstralidze stanie się jeszcze bardziej pożądana. Pewnie jeszcze trudniej będzie tam się dostać. I prawdopodobnie spowoduje to jeszcze większą przepaść między Esktraligą, a I ligą. Będzie prawdziwa elita i umieralnia, czyli I liga. Pytanie czy zamiast chciejstwa i zasady 'jakoś to będzie' nie należało choć trochę zaryzykować? Choć trochę się wysilić? I zapewnić Falubazowi utrzymanie odpowiednią kadrą, a nie chciejstwem, nadziejami. Mając w perspektywie kolejny rok startów w najwyższej lidze. Gdzie kluby w niej startujące w sporej części będą finansowane przez Ekstraligę i dotacje z miast. Innymi słowy samo się będzie kręcić. A teraz? Teraz się okaże jak dobrym zarządcą jest pan Domagała (o ile oczywiście zostanie), bo w I lidze tych pieniędzy trzeba będzie szukać. Za nimi chodzić. Za każdym tysiącem. Same w wysokości kilku milionów nie spłyną na konto, tak jak to będzie miało miejsce w przypadku klubów które w tej Ekstralidze się utrzymały. Mam już trochę lat na karku, więc mam do tego dystans i świat się tym nie kończy. Ale jest mi realnie żal, że tak kończy się ten sezon. Gdzie jazda od przyszłego roku w Esktralidze stanie się jeszcze bardziej prestiżowa (finansowo). I my się właśnie w takim momencie z niej wypisujemy. Stawiając się w szeregu klubów, które muszą się o nią bić. Taki jest bilans rządów pana Wojciecha Domagały jako prezesa Falubazu.

    ps. Mam szczerą nadzieję, że nie przeczytam wywiadu z w/w panem. Gdzie głównym powodem naszego spadu będzie brak szczęścia. Wierzę, że prezes Domagała pokaże jaja i weźmie na klatę efekt swoich decyzji z ostatnich 2 lat. Bo to nie pech spowodował, że lecimy. To, że przegrywaliśmy mecze na styk to efekt słabej kadry. Wspomnianej wymiany wartościowych zawodników, na tych tańszych. Których miały pobudzić do walki opinie ekspertów.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Piotrekzg za jego przydatny post!

    Falubaz7 (23-08-2021), t_zg (23-08-2021)

  8. Powrót do góry    #8016
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,320
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Prosiłbym kogoś mądrzejszego o wytłumaczenie różnicy pomiędzy meczem przegranym a takim którego nie udało się wygrać.

    W sumie... mogły być jeszcze zremisowane.

    Ale w przypadku tegorocznych występów Falubazu to chyba nie o takie idzie?

  9. Powrót do góry    #8017
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Awans Dudka do GP wiele zmienia bo w tym momencie jeśli będzie miał dobrze płacone to jazda w pierwszej polskiej lidze mu nie zaszkodzi. Dochodzi jeszcze Szwecja lub ewentualnie inna liga a walory jeżdzieckie to tylko w tamtych ligach może poprawić na trudnych technicznych torach. W polskiej lidze jadą zębatki więc to nie ma znaczenia.Z każdym można wygrać i z każdym patałachem przegrać. Gdyby Dudek nie awansował to wtedy mógłby mieć trochę większy zgryz. Być może spółdzielni zależało aby dojechać Falubaz żeby wyciągnąć Dudka.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 23-08-2021 o 01:05
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  10. Powrót do góry    #8018
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Awans Dudka do GP wiele zmienia bo w tym momencie jeśli będzie miał dobrze płacone to jazda w pierwszej polskiej lidze mu nie zaszkodzi. Dochodzi jeszcze Szwecja lub ewentualnie inna liga a walory jeżdzieckie to tylko w tamtych ligach może poprawić na trudnych technicznych torach. W polskiej lidze jadą zębatki więc to nie ma znaczenia.Z każdym można wygrać i z każdym patałachem przegrać. Gdyby Dudek nie awansował to wtedy mógłby mieć trochę większy zgryz. Być może spółdzielni zależało aby dojechać Falubaz żeby wyciągnąć Dudka.
    Wydaje mi się, że jeśli zaproponują Dudkowi taką samą kasę jak w Ekstralidze to może zostanie u nas. Z czołówką będzie jeździł w GP.

  11. Powrót do góry    #8019
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Nie będę się rozpisywał dlaczego jesteśmy na dnie bo inni już to zrobili a poza tym nie mam siły aby coś sensownego napisać

    Do wszystkich kiboli innych klubów już nie naszej ligi
    Było miło , sympatycznie , czasami ...... , odwiedzać Wasze tereny
    Co złego to nie my a jeśli my to trudno,tacy już jesteśmy
    Bawcie się dobrze w tej lidze ale już bez nas

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    lemur6666 (23-08-2021)

  13. Powrót do góry    #8020
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,487
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 970 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek;2162447[I
    ]A mi wcale nie jest do śmiechu [/I]po spadku Falubazu. Raz, że wypadają derby (kasa dla klubu), A dwa odchodzi mi.pare spotkań w Elidze, które obejrzał bym na żywo. 1 liga już tak atrakcyjna nie będzie.

    W sumie spadek, to konsekwencja fatalnej polityki transferowe i problemów że szkoleniem młodzieży.

    Ważne też, czy w 1 lidze zostanie przepis o u24, czy nie. Jednak ja bym pozbył się zarówno Tondera i Pawliczaka. Po szybkim awansie obaj będą mieć 24 lata i 0 szans na podstawowy skład seniorsko w sezonie 2024( mówię o odpowiednim poziomie).

    Zastamowilbym się nad Protasem. Owszem to legenda, ale po ewentualnym awansie będzie miał 48 lat. Wieku nie oszukasz. Tutaj calowalbym w Musielaka, Pieszczka, czy Zengote.

    Łatwiej też będzie o zagranicznych obcokrajowcow: Kurtz, Tungate, Bellego, Kulakow, Jepsen Jensen.

    Z juniorow zostawilbym Ragusa i scuagnalbym kogoś że zdegradowanego Tarnowa. Najlepiej Świercza.

    Przewietrzenie składu, zbudowanie składu z głową, fajne/ nowe wyjazdy mogą wyjść na plus niż za rok dramatyczna walka o utrzymanie z którymś z beniaminkow.

    Na moje Dudek nie zostanie, mówimy tu o dużej kasie z Eligi. Do tego doszedł organizacyjny marazm. Najlepiej jakby podpisał 2letni kontrakt i poszedł na wypożyczenie. Z Fricke też może być trudno, bo zainteresuje się nim GKM.( za Bjerre) lub beniaminek.

    Także może być rak, ze wszyscy OUT...poza Ragusem.
    Kolego, najpierw jedziesz na żywo oglądać mecz po którym spadamy, na miejscu cieszysz się razem z miejscowymi, a potem z radości "idziesz w miasto", a teraz lejesz tu wodę że Ci nie jest do śmiechu i bawisz się w Wujka Dobra Rada.
    Nie oczekujemy miłości i współczucia , tymbardziej że jesteś z północy, ale nie bądź dwulicowy.

  14. Powrót do góry    #8021
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Nie będę się rozpisywał dlaczego jesteśmy na dnie bo inni już to zrobili a poza tym nie mam siły aby coś sensownego napisać

    Do wszystkich kiboli innych klubów już nie naszej ligi
    Było miło , sympatycznie , czasami ...... , odwiedzać Wasze tereny
    Co złego to nie my a jeśli my to trudno,tacy już jesteśmy
    Bawcie się dobrze w tej lidze ale już bez nas
    Głowa do góry szkoda, że spadliście bo zawsze Wam kibicowałem. Hej, hej Falubaz za rok awansujecie i znowu się spotkamy. Pzdr od Lublina

  15. Powrót do góry    #8022
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Strażak Mariusz i milicja zabezpieczają klub? Po wczorajszym podejrzewam, że z rana kibice z Sulechowa z widłami najada klub

    Piękny wieczór. Cała Sparta się śmieje z Falubazow

    Takiego brechtu nie było jak leciał Toruń nawet Hehe

  16. Powrót do góry    #8023
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    )

    Piękny wieczór. Cała Sparta się śmieje z Falubazow

    Takiego brechtu nie było jak leciał Toruń nawet Hehe
    Nie wycieraj sobie mordy Spartą, bo nie jesteś godzien tych barw.
    Zrób coś pożytecznego i poczekaj na lotnisku w Lublinie na Dudka. Może z Wofindenem przyleci

  17. Powrót do góry    #8024
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Falubaz wybral droge Unii Tarnow. Bardzo wam wspolczuje, ale wyglada to podobnie.
    Kilku udzialowcow, ktorzy kiedys wydali kase i nie chca wyjsc na tym jak zablocki na mydle.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #8025
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,245
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Ja tylko jestem ciekawe czy Domagała wpadnie na pomysł, aby już teraz zaklepać zawodników na I ligę czy znowu będzie czekał do Listopada.

    Dudek musi zostać, choćby miał być o 200% przepłacony. Kontakt z czołówką będzie miał w lidze Szwedzkiej i GP, więc sportowo nie powinien na tym mocno stracić.

  19. Powrót do góry    #8026
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Teraz Kubicki będzie szantażował radę miasta by sypneła groszem, żeby przejąć klub i za miejską kasę szybko z powrotem awansować. Wybory będą w końcu w przyszłym roku na jesień wiec akurat żeby się pochwalić przed wyborcami jaki to on jest wielki zbawca Falubazu.
    Podatków w ZG nie płace ale mam nadzieje że radni nie będą takimi frajerami i kranik z forsa skutecznie zakręcą. Awans za rok to pakowanie się w spirale degradacji.
    Tutaj wszystko trzeba zbudować od zera. Tego się nie zrobi w rok. Szybki awans to będzie ciąg dalszy aktualnej katastrofy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wybory samorządowe będą w 2023. Od 2018 kadencja trwa 5 lat.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (23-08-2021)

  21. Powrót do góry    #8027
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Falubaz wybral droge Unii Tarnow. Bardzo wam wspolczuje, ale wyglada to podobnie.
    Kilku udzialowcow, ktorzy kiedys wydali kase i nie chca wyjsc na tym jak zablocki na mydle.
    Tez tak to widzę. Tyle że tutaj potrwa to troszeczkę dłużej. pewnie się spotkamy prędzej czy później. Nie wiem tylko jeszcze czy w 1 czy 2 lidze.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #8028
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Dudek odejdzie z prostego powodu, nie będzie sensu mu płacić 2 milionów za sezon w 1 lidze, skoro za ta kasę pojada dwie absolutne jak na 1 ligowe warunki armaty (np. Kulakov i Tarasienko) i jeszcze zostanie na juniorów. Problem ma Kępa, bo fajnie było blefowac że wezmie Dudka czy Zmarzlika, a teraz musi się wykazać.

  23. Powrót do góry    #8029
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    hłe hłe, a jak pare dni temu pisalem o dwucyfrowkach Pawlickiego, Bjerre i Kej Keja, to Vicar czy Vector sie ze mnie smial

    *****iscie ze spadlismy. Ewinner to nasze miejsce. Oby sie to towarzystwo na gorze rozyebalo i zabralo ze soba naszych u24. Kubicki won od żużla - zayebisty debiut w zarzadzaniu klubem sportowym Wysmiewany przez Mariusza JJ robi w jednym wyjazdowym meczu wiecej pkt niz Tonder i Pawliczak razem wzieci przez caly sezon.
    .
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 23-08-2021 o 09:25

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    chloroform (23-08-2021), lemur6666 (23-08-2021)

  25. Powrót do góry    #8030
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Teraz to Bieńkowski się wkur... i kupi 5 strzelb na 1 ligę!
    ....albo odwrotnie, zwinie żagle.

    To, że Falubaz umiera wiadome było bardzo dawno, a najbardziej zawalili zawodnicy. Na papierze Falubaz był zdecydowanie mocniejszy od GKM-u, ale na torze wyglądało jakby im w ogóle nie zależało...nie wiem, może uwierzyli w słowa Tondera, że oni już się utrzymali. Pycha do końca kroczyła, aż upadła.

    Jedno jest pewne, ten spadek rozbuja karuzelę -> Patryka będzie chciał każdy wyrwać! A czy później wróci? Doyle też miał wrócić do Torunia...

    PS.A co ten Pedersen taki dogadany z tym Falubazem, że teraz będzie z wami w 1 lidze jeździł?
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  26. Powrót do góry    #8031
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta

    Dudek musi zostać, choćby miał być o 200% przepłacony. Kontakt z czołówką będzie miał w lidze Szwedzkiej i GP, więc sportowo nie powinien na tym mocno stracić.

  27. Powrót do góry    #8032
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Dudek nigdzie nie pójdzie, przecież Mariusz już pisał że on ma 3mln u nas

    Szok co się stało, to jest totalna masakra jak można zniszczyć klub i tradycje regionu...

  28. Powrót do góry    #8033
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Nie wycieraj sobie mordy Spartą, bo nie jesteś godzien tych barw.
    Zrób coś pożytecznego i poczekaj na lotnisku w Lublinie na Dudka. Może z Wofindenem przyleci
    Do Lublina? Na chyj mi Lublin jak obecnie mieszkam we Wrocku i pochodzę zupełnie z innego miasta?
    Na jednostce brechta z Falubazu jak chcesz kozaczyć jak Sparta_mistrz to za 2 tygodnie na bulwary dawaj bierz Spartę mistrza ze sobą, będzie śmieszniej
    Kurla Wy Wrocławianie naprawdę jesteście cip eczki małe boją się wyjść we własnym mieście z nory. Już z Ukraińców więcej niż Was na mieście. Nawet mam cygana ma jednostce, co nie boi się wyjść na miasto

    Pedersen jest śmieszny
    Był dogadany w Falubazie, nagle GKM się utrzymał i widać na kamerach było jak chodzi przy prezesie... Haha. Widać ewidentnie było jak chciał lizać dupsko by zostań nadal w GKM sam nie wierzył w utrzymanie a po meczu Pedersen nagle odmieniony człowiek

  29. Powrót do góry    #8034
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    wiesz mój kumpel kiedyś puścił bąka w klasie, za co został wyproszony przez nauczyciela ,wychodząc skomentował na głos ,no ja wychodzę a wy siedźcie w smrodzie
    Tia... twój kumpel.
    Stary kawał o Icku.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Powrót do góry    #8035
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Do Lublina? Na chyj mi Lublin jak obecnie mieszkam we Wrocku i pochodzę zupełnie z innego miasta?
    )
    Każdy wie, że jesteś lubeskim trollem i multikonciażem, także nikt ciebie tępa pało na serio nie bierze.

    Jak chcesz się bawić w patokibola Spart, to załóz kolejne konto. Choć i tak, każdy będzie wiedział, że to ty.
    Na tym forum jesteś spalony. Szukaj szczęścia i bolców w tyłek na forum sportowychfaktów. Tam jest poziom dla takich ameb umysłowych jak ty

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    dillinger (23-08-2021)

  32. Powrót do góry    #8036
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2017
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 22 w 20 postach
    Magia Falubazu oficjalnie dobiegła końca.

    Mariuszowe teorie będą przed meczami z Gnieznem i Łodziom, teraz będzie mógł idealizować wspaniałego TONDERA i PAWLICZAKA - jeźdźców z Zielonej Góry - pokroju PROTASIEWICZA I DUDKA.
    Super Strażak i jego komanda - pierwszy błazen Internetu.
    "Bartek Zmarzlik to najlepszy polski żużlowiec"

  33. Powrót do góry    #8037
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    R. I. P Falubaz

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Nie będę się rozpisywał dlaczego jesteśmy na dnie bo inni już to zrobili a poza tym nie mam siły aby coś sensownego napisać

    Do wszystkich kiboli innych klubów już nie naszej ligi
    Było miło , sympatycznie , czasami ...... , odwiedzać Wasze tereny
    Co złego to nie my a jeśli my to trudno,tacy już jesteśmy
    Bawcie się dobrze w tej lidze ale już bez nas
    I tak wiemy, że będziesz wpadał na najlepszą gięta pod słońcem, ba już za 2 tyg nawet. Przyjeżdżać na Dudka 100 km co to dla takiego kibica
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  34. Powrót do góry    #8038
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Każdy wie, że jesteś lubeskim trollem i multikonciażem, także nikt ciebie tępa pało na serio nie bierze.

    Jak chcesz się bawić w patokibola Spart, to załóz kolejne konto. Choć i tak, każdy będzie wiedział, że to ty.
    Na tym forum jesteś spalony. Szukaj szczęścia i bolców w tyłek na forum sportowychfaktów. Tam jest poziom dla takich ameb umysłowych jak ty
    Haha większych głupot dawno nie słyszałem haha. Dawaj mistrzu na bulwary to się przekonasz z kim masz do czynienia
    , chyba że się obsrasz jak Spartunia we własnym mieście leszczyku

  35. Powrót do góry    #8039
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Haha większych głupot dawno nie słyszałem haha. Dawaj mistrzu na bulwary to się przekonasz z kim masz do czynienia
    Słuchaj, ja naprawdę was szanuje i nic do was nie mam, nawet jak się obnosicie publicznie ze swoją homopropagandą na paradach miłości, czy tam równości - nic mi naprawdę do tego, że lubisz w tyłek, niemniej... jak już pisałem, chłopaka szukaj w innym miejscu.
    Niestety przez takich natarczywych i napastliwych "kochających inaczej" jak ty, osoby homoseksualne mają w naszym kraju pod górkę. Pomyśl o tym, gdyż twoje działania krzywdzą innych.
    Naprawdę, nie zaczepiaj mnie więcej, bo nic z tego nie będzie. Przykro mi, ale takie jest życie. Wierzę jednak i mocno ściskam kciuki za to, byś znalazł w końcu kochającego chłopaka

  36. Powrót do góry    #8040
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Co tu wiele pisać...

    Po prostu szkoda.
    Tak po ludzku najnormalniej w świecie szkoda.

    Nie wiem co będzie dalej, ale obawiam się, że może nawet nastąpić całkowity rozbiór FZG.

    Dudek jak ma trochę ambicji i sportowej złości to nie powinien zostać w 1 lidze.
    I choć to absolutnie nie poziom Emila to z zamkniętymi oczyma wymieniłbym Go za Rosjanina.
    Mam wrażenie, że charakterologicznie do Leszna pasuje i szybko by się przy Strzeleckiej odnalazł.
    Zarówno na torze jak i w parkingu.
    Janek, Patryk, Piter, Australijczycy , do tego młody Ratajczak.
    Dla mnie genialna ekipa.
    Bez żadnych kwasów i ciągłych pretensji ze strony Susiego

    Zagar pewnie wyląduje u beniaminka

    Fricke...... znajdzie się wielu chętnych. Swoje tej zimy zarobi.

    Protas. Nie zdziwię się jak wyląduje w ......Grudziądzu. On tam z tego co kojarzę lubi ,,latać'', a GKM będzie szukał ,,wzmocnień''. Z dwojga złego KK/Protas , Piotr chyba lepszy i poza tym jakaś świeża krew w drużynie. Na miejscu GKMu powalczyłbym też właśnie o Fricke. Max za Bjerre, Pepe za Kasprzaka i można ponownie się bić z beniaminkiem o utrzymanie.

    Wam zostaną Tondery, Pawliczaki.
    Zacząłbym już rozmowy z Musielakiem, Kasprzakiem , Bjerre , Kułakovem.
    Może dwa Grzegorze zechcą wrócić ...
    Nie wiem
    Ale priorytetem powinien być .......Kvech
    I to bez żadnego sarkazmu
    Wiem, że Falubaz z KK i Bjerre to nie Falubaz, ale moim zdaniem musicie mieć jakiś liderów a oni na 1 ligę wydają się być idealni

    podsumowując ..... powodzenia, jak zawsze trzymam kciuki i mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia !

  37. Powrót do góry    #8041
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Z Kvechem bedzie jak z Kulakowem. Najpierw spadl z zespolem w ktorym nie dawali mu szans, a potem super sezon w I lidze.

  38. Powrót do góry    #8042
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Kolego kolchoz wytłumacz ludziom na tym forum, że nie jesteś z Lublina. Mam nadzieję, że to prawda bo ja się pod tym nie podpisuje.

  39. Powrót do góry    #8043
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Jakoś już na początku listopada 2020 miałem przeczucie, że Falubaz spadnie, dlatego nie jestem zaskoczony.

    Po co Dudek w 1.lidze ? Nie było sensownej kasy na dobrych grajków w ekstraklasie, a teraz damy Patrykowi kontakt życia w 1.lidze ?
    Sam Dudek nie jest w stanie nawet utrzymać Falubazu w 1.lidze, a co dopiero myśleć o awansie.

    Nie łudźmy się nie będzie ŻADNEJ refleksji wśród właścicieli, dla niech jest ważniejsza wojenka polityczna, a nie los klubu.
    Na dziś Kubicki, Bieńkowski i Dowhan mają Falubaz w d.... czym szybciej to zrozumiecie tym mniej będzie bolało

    Teraz prezes Domagała ma 2 miesiące wakacji, w końcu do rozmów z zawodnikami siądzie od 1 listopada
    Tylko Falubaz

  40. Powrót do góry    #8044
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Kolchoz jest z Melmac. Nie musisz się martwić.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  41. Powrót do góry    #8045
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wcale nie szkoda.

    Czego jest szkoda?
    Że spadliśmy już przed sezonem.
    Że przez cały sezon dywersja sprawiła, że na wyjazdach mieliśmy 4 seniorów.
    Że ani razu nie wyciągnięto wniosków.
    Że w zasadzie do dziś nie wiadomo, jaki tor sprzyja gospodarzom.
    Że w strukturach właścicielskich nie widać powodów do zmian.
    Że niekompetencja razila w oczy nieskończenie wiele razy.

    Tego jest szkoda a nie, że jakiś Pawlicki odjechał mecz do końca, Pedersen raz w życiu nie zepsuł w całości a inny Lindgren choć raz nie pojechał inaczej od Zagara.

    W jednym z czterech różnych meczow wystarczyło zrobić 1 punkt więcej. Szans było od cholery. To niech teraz banda niekompetentnych osłów spada tam gdzie zasłużyła.

  42. Powrót do góry    #8046
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    A pieszczoch z Opola już wybrał bezpowrotny kurs do swojego miasta,czy uśmiechnięty czeka w zg na kolejny sezon?

  43. Powrót do góry    #8047
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Co tu wiele pisać...

    Po prostu szkoda.
    Tak po ludzku najnormalniej w świecie szkoda.

    Nie wiem co będzie dalej, ale obawiam się, że może nawet nastąpić całkowity rozbiór FZG.

    Dudek jak ma trochę ambicji i sportowej złości to nie powinien zostać w 1 lidze.
    I choć to absolutnie nie poziom Emila to z zamkniętymi oczyma wymieniłbym Go za Rosjanina.
    Mam wrażenie, że charakterologicznie do Leszna pasuje i szybko by się przy Strzeleckiej odnalazł.
    Zarówno na torze jak i w parkingu.
    Janek, Patryk, Piter, Australijczycy , do tego młody Ratajczak.
    Dla mnie genialna ekipa.
    Bez żadnych kwasów i ciągłych pretensji ze strony Susiego

    Zagar pewnie wyląduje u beniaminka

    Fricke...... znajdzie się wielu chętnych. Swoje tej zimy zarobi.

    Protas. Nie zdziwię się jak wyląduje w ......Grudziądzu. On tam z tego co kojarzę lubi ,,latać'', a GKM będzie szukał ,,wzmocnień''. Z dwojga złego KK/Protas , Piotr chyba lepszy i poza tym jakaś świeża krew w drużynie. Na miejscu GKMu powalczyłbym też właśnie o Fricke. Max za Bjerre, Pepe za Kasprzaka i można ponownie się bić z beniaminkiem o utrzymanie.

    Wam zostaną Tondery, Pawliczaki.
    Zacząłbym już rozmowy z Musielakiem, Kasprzakiem , Bjerre , Kułakovem.
    Może dwa Grzegorze zechcą wrócić ...
    Nie wiem
    Ale priorytetem powinien być .......Kvech
    I to bez żadnego sarkazmu
    Wiem, że Falubaz z KK i Bjerre to nie Falubaz, ale moim zdaniem musicie mieć jakiś liderów a oni na 1 ligę wydają się być idealni

    podsumowując ..... powodzenia, jak zawsze trzymam kciuki i mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia !
    Najpierw ludzie zwiazani z Falubazem musza sobie odpowiedziec na pytanie jak widza najblizsza przyszlosc klubu.
    Chca go budowac od nowa co moze wiazac sie z dluzszym pobytem poza SE czy przygode na zapleczu widza tylko w przyszlym roku.
    W przypadku tego drugiego scenariusza,jaki jest sens wymiany praktycznie calej druzyny na KK ,Kulakowa,Musielaka?
    Przeciez zeby ich sciagnac i tak trzeba bedzie licytowac i po taniosci sie ich nie kupi.
    To juz lepiej siegnac jeszcze glebiej i zostawic wiekszosc zawodnikow majac juz jakis trzon po ewentualnym awansie.
    Termos zrozumial ,ze innego wyjcia nie ma.Placil i plakal,ale po awansie wystarczyl Lambert i powrot Przedpelskiego.
    Tanio tez nie bylo,ale utrzymanie jest.
    Piorytetem powinien byc Dudek,Fricke i Protas.
    Od nich zaczalby budowe druzyny na awans.
    Latwo nie bedzie,szczegolnie z Fricke,ale wtedy za niego Zagar.
    Wbrew temu co sie pisze,ani jeden ani drugi nie powinni miec zbyt duzo ofert
    z SE.
    Fricke moze GKM i beniaminek,Zagar to chyba zalezy od tego jak sie potocza rozmowy w/w z innymi.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-08-2021 o 11:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #8048
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Nieważne jak drużyna będzie budowana na przyszły sezon i w jakiej perspektywie będzie awans, ale pierwszą i fundamentalną decyzją powinno być odejście Domagały. Burdelu w strukturze właścicielskiej nie ogarną, ale tylko gość z jajami może pociągnąć ten wózek.

    Domagała już dał się poznać, jako gość, który zrezygnował przed sezonem 2020 z zakontraktowania Lamberta na rzecz Lindbaecka, nie wspominając o negocjacjach kontraktowych z nowymi, potencjalnymi nabytkami w listopadzie.

  45. Powrót do góry    #8049
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    jak Dudek zaśpiewa wam kontrakt z kosmosu to puśćcie mu 15-te biegi z Włókniarzem i Lesznem.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    BennyLBK (23-08-2021), lemur6666 (23-08-2021)

  47. Powrót do góry    #8050
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,538
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Bardzo dobrze że spadli. Taka politykę klubu przez ostanie lata należało ukarać. Panowie za sterami klubu nie uczyli się niczego i czas aby przyszedł ktoś kto będzie chciał na nowo obudzić magię w Falubazie. A jak jej nie obudzi to też będzie znak, że Falubaz w mieście już nie jest tak wszystkim potrzebny.
    Falubaz to MAGIA!!!

  48. Powrót do góry    #8051
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez BennyLBK Zobacz posta
    Nieważne jak drużyna będzie budowana na przyszły sezon i w jakiej perspektywie będzie awans, ale pierwszą i fundamentalną decyzją powinno być odejście Domagały. Burdelu w strukturze właścicielskiej nie ogarną, ale tylko gość z jajami może pociągnąć ten wózek.

    Domagała już dał się poznać, jako gość, który zrezygnował przed sezonem 2020 z zakontraktowania Lamberta na rzecz Lindbaecka, nie wspominając o negocjacjach kontraktowych z nowymi, potencjalnymi nabytkami w listopadzie.
    Domagała to figurant. Nikt sensowny na jego miejsce nie przyjdzie, bo nie zgodzi się na taką rolę.
    Tak samo jak nie pojawi się żaden sensowny sponsor.
    Nie ma najmniejszych szans na poprawę sytuacji przy takiej strukturze właścicielskiej. A Kubicki prędzej zlikwiduje klub niż odda kontrole.
    Najbliższy miesiąc pokaże czy walczymy o szybki powrót czy ziści się już teraz scenariusz tarnowski.
    Jeśli mamy jechać bieda składem o dramatyczne utrzymanie w 1 lidze to już wolałbym wycofać drużynę z rozgrywek i startować od zera jako nowe stowarzyszenie bez tego Bienkowsko-Dowhano-Kubickiego bagażu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #8052
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,846
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, no, tego się spodziewałem, jęki, kwiki, masowa histeria na forum i "życzliwe" rady wielu "sympatyków Falubazu". Nawet Przemkowi jest przykro. Ale ja już widzę jeden plus tego spadku. Jeśli większość tutaj rozhisteryzowanych kibiców FZG dotrzyma słowa, to FZG pozbędzie się kibiców sukcesu.

    A teraz nie należy jęczeć tylko brać na klatę to co nawyprawiali nasi w tym sezonie. I prawda jest taka, że drużyna otrzymała zadanie, przed sezonem, aby utrzymać SE. Nie wykonała tego zadania. I nie dlatego, ze zawodzili Tonder/Pawliczak czy Kvech, ale dlatego, że zbyt często, zawodzili liderzy tej drużyny. Mam tu na myśli takie mecze jak w ZG z Lublinem, Czewa i Lesznem, czy na wyjeździe z Grudziądzem. W każdym z tych meczy, wystarczyło zrobić 1 pkt meczowy więcej, i nikt by dzisiaj nie stękał tutaj. Raz jeszcze przypominam, to liderzy zawiedli, nie formacja U24 czy juniorzy. Jak byśmy mieli mocnych juniorów i formację U24, to zadaniem drużyny byłaby walka o PO. Nie mieliśmy, wiec zadaniem drużyny było utrzymanie w SE. I tutaj, każdy z czterech seniorów FZG, w jakimś momencie dała ciała. Fricke w Grudziądzu, Protas w meczu z Lublinem u siebie, Patryk w meczach z Czewą i Lesznem u siebie a Zagar w kilku meczach. I to nie jest tak, że ktoś im kazał robić same komplety. Tam gra szła dosłownie o jeden pkt meczowy.

    Więc teraz seniorzy powinni wziąć na klatę ten spadek. Czy wezmą ? To już jest inna kwestia na inną dyskusję.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 23-08-2021 o 10:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #8053
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Bardzo dobrze że spadli. Taka politykę klubu przez ostanie lata należało ukarać. Panowie za sterami klubu nie uczyli się niczego i czas aby przyszedł ktoś kto będzie chciał na nowo obudzić magię w Falubazie. A jak jej nie obudzi to też będzie znak, że Falubaz w mieście już nie jest tak wszystkim potrzebny.
    1. kto?
    2. Dopoki bedzie spolka 3 obecnych wlascicieli, nie przewiduje zadnej poprawy.

    edit:

    P.S. Mariusz wypierydalaj idioto ze swoimi madrosciami.

  51. Powrót do góry    #8054
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Ja tylko jestem ciekawe czy Domagała wpadnie na pomysł, aby już teraz zaklepać zawodników na I ligę czy znowu będzie czekał do Listopada.

    Dudek musi zostać, choćby miał być o 200% przepłacony. Kontakt z czołówką będzie miał w lidze Szwedzkiej i GP, więc sportowo nie powinien na tym mocno stracić.
    Dudek? A skąd $ na Patryka? Jeśli Patryk rzeczywiście zostanie, to może oznaczać, że w końcu zaczynają w klubie myśleć o drużynie, albo Dudek poświęci się jeżdżąc rok w niższej lidze.

    Cytat Zamieszczone przez miszarus Zobacz posta
    [B]
    To, że Falubaz umiera wiadome było bardzo dawno, a najbardziej zawalili zawodnicy. Na papierze Falubaz był zdecydowanie mocniejszy od GKM-u, ale na torze wyglądało jakby im w ogóle nie zależało...nie wiem, może uwierzyli w słowa Tondera, że oni już się utrzymali. Pycha do końca kroczyła, aż upadła.
    Zawodnicy nie zawalili w ogóle, a zawalił zarząd i trener.
    Po kolei.
    Dudek miał lepszy rok niż poprzednie, brakowało tylko twardości w sytuacjach stykowych, ale to może wynik ogólnego marazmu w klubie, braku determinacji w wygrywaniu, poczynając od prezesa, a kończąc na zawodnikach.
    Fricke wykonał krok do przodu po paru latach marazmu w Sparcie, od jesieni wierzyliśmy w niego i on spełnił oczekiwania.
    Zagar-jak dla mnie jechał swoje, tego się spodziewałęm (i paru jeszcze kibiców) choć u większości kibiców sprawił zawód, jechał byle jak.
    Pepe swoje zrobił jak na swój wiek, bywało źle po kontuzji, ale to nie nowina. Nie można mieć większych pretensji do niego o jazdę.
    Tonder i Pawliczak-nic nie pomogli druzynie, ale też i nikt na nich nie liczył, więc zawodu nie sprawili, prócz zarządu, trenera i jednego forumowicza.
    Juniorzy zgodnie z przewidywaniami, jeden Ragus który mógł się rozwinąć, akurat złapał kontuzję.
    O Kvechu trudno coś napisać, bo generalnie oglądał mecze z parkingu albo w TV.
    Jedynie Zagar mógł kogoś zawieść, choć niektórzy kibice już przed sezonem przepowiedzieli dokładnie jego jazdę. Reszta drużyny jechała swoje, albo nawet nieco lepiej niż się spodziewano, więc do zawodników nie można mieć większych pretensji. Gdyby zamiast na MT i DP, od początku trener stawiał uparcie na Kvecha, pewnie Honza zdobyłby te 1-2 pkt więcej w meczach z Lesznem, Czewą i/lub Lublinem i spokojnie zajęlibyśmy te 6 msc, na spokojnie obserwując wczorajszy mecz w Grudziądzu.
    Tak że prócz zarządu, nawalił trener, a zawodnicy najmniej.

  52. Powrót do góry    #8055
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    R. I. P Falubaz



    I tak wiemy, że będziesz wpadał na najlepszą gięta pod słońcem, ba już za 2 tyg nawet. Przyjeżdżać na Dudka 100 km co to dla takiego kibica
    Dokładnie tak będzie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •