Strona 162 z 269 PierwszyPierwszy ... 62112152160161162163164172212262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,246 do 7,290 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7246
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Juniorzy to jest nasz wielki problem. Bydgoszcz ma Przyjemskiego, Rybnik Trześniewskiego, Toruń Lewandowskiego, Leszno Ratajczaka. To wszystko łepki po 16 lat.
    Przecież taki Strzelec, z legendarnym już potencjałem, to był wirtuoz żużla przy Osyczce, a tym bardziej Egipcjaninie. Ba, Zgardziński na ich tle to był kozak...
    Ragus nie jest najgorszy, ma większe możliwości od Pawliczaka i Tondera. Jeździ z zębem i na trasie wygląda solidnie, brakuje startu i 1 łuku, ale fakt faktem jest posucha. Musimy poczekać te kilka lat, jak jako junior zacznie jeździć Krystian Gręda, bo to jest wielki talent.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (03-08-2021)

  3. Powrót do góry    #7247
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    No cóż, mieliśmy tyle szans na to by zdobyć jeden punkt więcej do tabeli, że szkoda gadać.
    Jakoś byłem dziwnie spokojny, że tradycyjnie już *********my ten 15 bieg.


    Hołota z K to jest dno, które zanurkowało pod poziom mułu.
    Najpierw wypyerdalać do zawodników Unii jadących po prezentacji, a kilka minut później wielka z du*y oprawa dla Powstańców, którzy tyle mowią od lat o szacunku do drugiego człowieka.
    Piszemy o degrengoladzie w tym klubie. Trzeba dodać, że już od lat jesteśmy na najniższym możliwym poziomie na tej trybunie. Bydło!

  4. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (02-08-2021), Morciasz (02-08-2021), Nucek (02-08-2021), grabarz (03-08-2021), lego (03-08-2021)

  5. Powrót do góry    #7248
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Juniorzy to jest nasz wielki problem. Bydgoszcz ma Przyjemskiego, Rybnik Trześniewskiego, Toruń Lewandowskiego, Leszno Ratajczaka. To wszystko łepki po 16 lat.
    Przecież taki Strzelec, z legendarnym już potencjałem, to był wirtuoz żużla przy Osyczce, a tym bardziej Egipcjaninie. Ba, Zgardziński na ich tle to był kozak...
    Nie przesadzaj, Ragus choć równy talentem nie jest, to jakoś specjalnie nie odstaje, z niego mogą być ludzie, np. taki drugi Zengi może wyrosnąć. Nie co rok licencję zdają Protasiewicze, Walaski i Dudki.

  6. Powrót do góry    #7249
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    no cóz, wuj bombki strzelił, nie ma co zwalac na spoldzielnie bo mielismy wszystko w swoich rekach, sfrajerzylismy mecze u siebie jak Apator w 2019 i tyle tu po nas. Jupiter na wejsciu w luk sam sie zgasil, wiec wiecej dodawac nie trzeba

  7. Powrót do góry    #7250
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Przestańcie już koorwa beczeć. Też jestem wkoorwiony, ale jeszcze nie spadliśmy. Od listopada wiemy o co jedziemy, sami pisaliście, że wygramy góra 3-4 mecze. Dzisiaj przegraliśmy z jednym z tegorocznych finalistów ligi i choć win był w zasięgu, to niespodzianki nie było.
    Możemy się jeszcze utrzymać, a może i spadniemy (w GRU musiałby się cud wydarzyć), ale czyż nie szykujemy się na to od jesieni? Ten sezon to kopia 2018 r. pod względem emocji. Wstrzymajcie się jeszcze z obelgami.

    Przestańcie już koorwa beczeć. Też jestem wkoorwiony, ale jeszcze nie spadliśmy. Od listopada wiemy o co jedziemy, sami pisaliście, że wygramy góra 3-4 mecze. Dzisiaj przegraliśmy z jednym z tegorocznych finalistów ligi i choć win był w zasięgu, to niespodzianki nie było.
    Możemy się jeszcze utrzymać, a może i spadniemy (w GRU musiałby się cud wydarzyć), ale czyż nie szykujemy się na to od jesieni? Ten sezon to kopia 2018 r. pod względem emocji. Wstrzymajcie się jeszcze z obelgami.

  8. Powrót do góry    #7251
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Patrzmy na to pozytywniej, zamiast za rok znów oglądać wpierdul do 35 itp. na wyjazdach, to pojedziemy sobie do takiego Gniezna czy innej Łodzi, powalczymy jak z równymi, odstresujemy się od kilkuletniego łomotu a nawet nasz faraon i Ragus będą mogli solidnie popuntkować. Utrzymanie niczego nie zmieni w naszym klubie, dalej będzie marazm i walka o życie w kazdym meczu. Medali i tak nie będzie, więc taki liść na pare lat może będzie pozytywem

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PrzemoZG za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (02-08-2021)

  10. Powrót do góry    #7252
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Spalony jupiter to podsumowanie okienka transferowego oraz całego sezonu....

  11. Powrót do góry    #7253
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    ...Hołota z K to jest dno, które zanurkowało pod poziom mułu.
    Najpierw wypyerdalać do zawodników Unii jadących po prezentacji, a kilka minut później wielka z du*y oprawa dla Powstańców, którzy tyle mowią od lat o szacunku do drugiego człowieka.
    Piszemy o degrengoladzie w tym klubie. Trzeba dodać, że już od lat jesteśmy na najniższym możliwym poziomie na tej trybunie. Bydło!
    - Unia. Co? Ty k.o.
    - Janusz Kołodziej to stara k.a i złodziej.
    - Unia Leszno starą k.ą jest.

    Jeśli spadniemy, to jest szansa, że to bydło zniknie z K, bo klubowi jak widać ten poziom dopingu nie przeszkadza.

  12. Powrót do góry    #7254
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Ktoś tu się spierał, że Dudek to poziom Zmarzlika i Janowskiego? Przecież go nawet Pawlicki czapka nakrywa.
    Pawliczak i Tonder mają potencjał? Chyba na II LIGE. Przyszli poważni rywale to wożą same zera, a większość punktów narobione na Grudziądzu i Toruniu i to w dodatku na swoim torze bo wyjazdy to katastrofa.
    Juniorzy Falubazu? To my mamy takich na taką pozycje?
    A tak na koniec to po co te oprawy o powstaniu? Jak na prezentacji już wydzierają się do zawodników z Leszna żeby wyyepiere.... patrioci

  13. Powrót do góry    #7255
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Zgardziński przy Tufcie to wygląda jak Mistrz Świata...

  14. Powrót do góry    #7256
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2007
    Postów
    58
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Przed 15 biegiem zapaliła się lampa. Ewakuowano nas z sektora. Ciekawe czemu sędzia tego nie zauważył. Istniało ryzyko, że chociaż elementy spadną na tor. Ciekawe czy gdyby sędzia przerwał zawody po 14 biegu, byłby walkower.

  15. Powrót do góry    #7257
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Druga z rzędu frajerska przegrana u siebie dwoma punktami. Dudek kolejny raz zawala 15 wyścig. Jak go Emil zrobił wiedziałem że jest po ptokach. Patryk nigdy nie był wirtuozem trasy, ale kiedyś częściej potrafił zawalczyć na dystansie, a szczególnie w Zielonej. Dzisiaj nie jest w stanie minąć nikogo. Niestety mamy dziury na juniorce i u24, a czwórka seniorów nie jest w stanie tego nadrobić bo to sama druga linia. Faktycznie przypomina to trochę Toruń z 2019 roku też kilka meczów przegranych nieznacznie i spadek. Nad Tufftem nie będę się znęcał. Jechał dzisiaj z kontuzją, wstawili go byle dojeżdżał do mety a nuż ktoś zdefektuje. I zdefektował Doyle, inaczej by w sześciu jechali. W Grudziądzu może stać się wszystko. To jest żużel. Sami są sobie winni, że do tego doprowadzili bo wystarczyło zremisować chociaż jeden z dwóch ostatnich meczów u siebie i byłoby po wszystkim.

    Osobna sprawa jest taka czy my mamy jakiekolwiek perspektywy za rok i szanse na wzmocnienia. Bo tutaj całą drużyna poza Dudkiem, Fricke i Ragusem jest do wymiana. Jak mamy przeżywać znowu taki sezon i się tylko w.****iać to ja dziękuję wolę żeby spadli.

  16. Powrót do góry    #7258
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Nie wiem k...a co napisać
    Już w listopadzie , widząc co dzieje się w klubie , twierdziłem że dla nas spadek to jedyna opcja aby to je.. ło i po latach powstało coś nowego
    Ale do k...y nędzy ,spadniemy z ligi przez jeden źle przejechany wiraż i kilka centymetrów na mecie

  17. Powrót do góry    #7259
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Możecie mnie skarcić, bądź nie, ale wiem jedno. Protasiewicz na następny sezon musi zostać. Bez różnicy czy to 1 liga czy Ekstraliga. Dzisiejszym meczem pokazał co znaczy dla niego klub i ile jeszcze może dać. Fakt, faktem jest to już starszy zawodnik, ale dopóki nie upadnie to jest w stanie jeździć nawet na poziomie 1.6-1.8 w SE. Po dzwonie dochodzi do siebie dłużej, ale i tak skończył sezon z 1.6 i wyśmienitą końcówka.

    Powiem tyle, Dudek - 29 lat, Pepe - 46. A wygląda jakby było na odwrót. PePe swoimi atakami ryzykował, jechał z zębem, w taki sposób niewiele zawodników by się wypuszczało i pikowalo na takim torze jak PePe, a Patryk niby próbował szarpać, a był efekt Grzesia Walaska - szarpie, ale nic z tego.

    Fricke'a broniłem kilka dni temu i dzisiaj to utwierdza. Chlopak z wielkim potencjałem, a do tego bardzo inteligentny. Proszę zobaczyć na ten 15 bieg, gdzie skontrował do wewnętrznej na ostatnim wirazu, blokując ścieżkę Emilowi, gdyby tylko Dudek chciał to wykorzystać...

    No i mamy trójkę, którą widzę w składzie na następny SEZON. Prócz niego Ragus i postawiłbym na Kvecha, bez różnicy czy to SE czy 1 liga. On na to zasługuje, patrząc na to co nasze orły odstawiają.

    9. Pedersen(opcja ekstraligowa) / Tarasenko, Tungate (opcja pierwszoligowa)
    10. Fricke
    11. Protasiewicz
    12. Kvech, chyba że uda się Smyka namówić
    13. Dudek
    14. Ragus
    15. Tutaj konieczny transfer dopóki Frącewicz nie będzie mógł jeździć jako junior.


    No i dla mnie konieczna zmiana trenera. Powrót do Cieślaka, bądź Dobrucki, jeżeli Szymański wyraziłby zgodę. Cóż, pozostaje liczyć na zwycięstwo sportu i to, że Włókniarz pojedzie na 100%. Jeśli nie to może chociaż uda się rozwiązać spółkę, a wtedy jak Bieńkowski pozbyje się Dowhana to mu się zachce wykładać

  18. Powrót do góry    #7260
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Patrzmy na to pozytywniej, zamiast za rok znów oglądać wpierdul do 35 itp. na wyjazdach, to pojedziemy sobie do takiego Gniezna czy innej Łodzi, powalczymy jak z równymi, odstresujemy się od kilkuletniego łomotu a nawet nasz faraon i Ragus będą mogli solidnie popuntkować. Utrzymanie niczego nie zmieni w naszym klubie, dalej będzie marazm i walka o życie w kazdym meczu. Medali i tak nie będzie, więc taki liść na pare lat może będzie pozytywem
    Dokładnie. Przecież gdybyśmy się utrzymali to za rok byłaby taka sama albo gorsza degrengolada. To już wole jechać do Krosna.
    Tyle że my w tej 1 lidze utoniemy na dobre bo nawet jak będzie awans to zaraz spadek. Po nowym kontrakcie telewizyjnym to będzie **** przepaść pomiędzy ligami jakiej jeszcze nigdy nie było. Mam nadzieje że nie będzie akcji - na hurra wracamy za rok bo to się skończy fatalnie. Tutaj trzeba od zera zbudować cały klub bo prawie nic z niego nie zostało. W zasadzie wszystko jest do wymiany a stworzenie nowej drużyny i wychowanie swoich juniorów to jest robota na kilka lat. Na to wszystko nie ma szans w ekstralipie. Tam jest zbyt duża presja na wynik żeby wychować sobie kogoś. Przez idiotów zarządzających klubem zmarnowaliśmy nie rok czy dwa ale całą dekadę. Roztrwonili wszystko i totalnie zniechęcili do tego sportu masę ludzi. Niech nikt się nie łudzi że nagle wróci moda na żużel. Nie wróci i trudno się dziwić. Komu tu kibicować ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Powrót do góry    #7261
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    "Janusz Kołodziej to stara k.a i złodziej."
    Myślę, że 90% śpiewających nawet nie ma zielonego pojęcia dlaczego to śpiewa i to jest własnie dramat młynów.
    Mniejszość im dyktuje, a reszta bezmyślnie tylko klepie.
    Przypomnę tylko, że w roku 2015 w tym samym miejscu krzyczeli "nie dla Warda w Falubazie", a gdy Ward zaliczył kontuzję, a z sektora szło "Koniec kariery... " to na sektorze zostało max 50 osob a kilkaset opuściło to miejsce. Ci sami, którzy wcześniej krzyczęli "Nie dla Warda... "
    Taki klimat stadionów
    Ja już od dawna mam o tym wyrobione zdanie.


    Dzisiaj zaliczyliśmy kolejną frajerską porażkę. Myślę, że jeszcze bardziej frajerską niż z Włókniarzem, bo wtedy do biegu nr 15 wszystko działało super. Mam na myśli naszą seniorkę.


    Może do niektórych dotrze, że jak nie ma juniorów pomimo szkolenia to trzeba kupić. Przecież jazda Tuffta to katastrofa.


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A odpimpaj ty się ode mnie. Jak to mój prezes ? Ja go na stołek wsadzałem ?


    Wedle mnie FZG może spadać do I ligi. W SE w przyszłym sezonie nie ma perspektyw dla nas. Nie ma kogo kupić, w szkółce posucha, trzeba się wycofać na kilak lat do I ligi i coś tam poważniej wyszkolić. Jak mam patrzeć na ten marazm w FZG który męczy się w SE, to już wole chyba I ligę.
    Sorry, ale piszesz jakieś kompletne bzdury Sam się wycofaj na kilka lat z forum
    Mamy spaść, aby coś poważniej wyszkolić, a jak będziemy w ekstralidze to nie wyszkolimy? Ty czytasz co piszesz? A jak będziemy mieli utalentowanych juniorów to lepiej ich szkolić w ekstralidze.
    Skończcie już to pitolenie z tym spadkiem, dopóki można się utrzymać to trzeba to robić. Spadek nic pozytywnego nie przyniesie. Nic. Bo nie mamy bazy.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    kingpin (03-08-2021)

  21. Powrót do góry    #7262
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Nie wiem k...a co napisać
    Już w listopadzie , widząc co dzieje się w klubie , twierdziłem że dla nas spadek to jedyna opcja aby to je.. ło i po latach powstało coś nowego
    Ale do k...y nędzy ,spadniemy z ligi przez jeden źle przejechany wiraż i kilka centymetrów na mecie
    Nie, Panie kolego. W jednym z bodaj 4 meczow wystarczylo zrobic 1 punkt wiecej. Grudziadz, Czestochowa, Lublin, Leszno, w kazdym znich ktos zawalil. To po prostu taka druzyna, ze jak ktos zawali (a zawsze zawali), to nikt nie nadrobi. No i wspanialy trener, puszczajacy zawodnikow nie nadajacych
    sie na ekstralige.

    Mozna licytowac, kto zyebal najczesciej ale nie w tym rzecz. Najlepszy komentarz jest taki, ze u nas lider w kazdej innej dryzynie bylby nrem 2.

  22. Powrót do góry    #7263
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Za Patryka tylko jedyny słuszna opcja na 1 ligę.
    Wielki Greg Walasek.

  23. Powrót do góry    #7264
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    wgl jest 23:45 a pożar jupiterów nadal trwa...

  24. Powrót do góry    #7265
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    wgl jest 23:45 a pożar jupiterów nadal trwa...
    A po co im ten jupiter. W I lidze mecze o 14 albo 16 jadą to na cholere im.

  25. Powrót do góry    #7266
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Wedle mnie FZG może spadać do I ligi. W SE w przyszłym sezonie nie ma perspektyw dla nas. Nie ma kogo kupić, w szkółce posucha, trzeba się wycofać na kilak lat do I ligi i coś tam poważniej wyszkolić. Jak mam patrzeć na ten marazm w FZG który męczy się w SE, to już wole chyba I ligę.
    A kto w listopadzie chwalił zarząd, drużynę i przewidywał być może nawet PO, podczas gdy reszta dokładnie przewidziała ilość wygranych i walkę do ostatniej kolejki z GKM o utrzymanie? Kto przewidywał po tym sezonie odchodzącego na sportową emeryturę Protasiewicza, zastąpić w pełni naszymi "utalentowanymi U24"? A teraz wycofać się do niższej ligi, nie ma perspektyw, nie ma młodych talentów... a gdzie się podziali Tonder z Pawliczakiem, którzy na lata będą polskimi seniorami? Podkupili już nam?
    Znowu okazało się, że 99% forumowiczów miało rację, ty nie znasz się na żużlu i wyszedłeś jak zwykle na starego durnia.

  26. Powrót do góry    #7267
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    A po co im ten jupiter. W I lidze mecze o 14 albo 16 jadą to na cholere im.

    Spali się do końca, to przynajmniej gotowa wymówka, czemu kasy na nowych zawodników nie ma

  27. Powrót do góry    #7268
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Piękny symbol. Niech płonie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Powrót do góry    #7269
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Piękny symbol. Niech płonie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ty tak serio?

  29. Powrót do góry    #7270
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    A po co im ten jupiter. W I lidze mecze o 14 albo 16 jadą to na cholere im.
    Im czyli komu?
    Od czasu jak tu się pojawiłeś opluwasz ten klub od lewej do prawej i jeszcze pajacujesz że niby masz coś z Falubazem wspólnego
    Pali się rozdzielnia ,słup za chwilę może się położyć a Ciebie to śmieszy

  30. Powrót do góry    #7271
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Spali się do końca, to przynajmniej gotowa wymówka, czemu kasy na nowych zawodników nie ma
    Za rok będę jeździć w pierwszym składzie Pawliczak, Osyczka i Tuft bo dalej na amatorskim kontrakcie to nie będzie trzeba do kieszeni sięgać.

    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Ragus nie jest najgorszy, ma większe możliwości od Pawliczaka i Tondera. Jeździ z zębem i na trasie wygląda solidnie, brakuje startu i 1 łuku, ale fakt faktem jest posucha. Musimy poczekać te kilka lat, jak jako junior zacznie jeździć Krystian Gręda, bo to jest wielki talent.
    Nic dziwnego jak trenerem juniorów jest amator zuzlowiec, a pomaga mu Pawliczak

  31. Powrót do góry    #7272
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Piękny symbol. Niech płonie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No ****a nie wierzę
    Aby była lepsza noc , może chcesz usłyszeć o jakiś ofiarach ?
    Czy Wam już całkiem od...ło ?

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Mariusz (03-08-2021), sfp (03-08-2021)

  33. Powrót do góry    #7273
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na kogo bedzie nas stac na tego bedzie.

    Ja to sie najbardziej dziwie, ze wiekszosc druzyn potrafila sobie wyhodowac lub zalatwic porzadnego menadzera, tylko u nas ciagle dziady. Skornicki byl wyjatkiem ale tez skaperowanym.

    Cala plejada bylych i niebylych zuzlowcow skonczyla z zuzlem na odstawieniu motoru. A byle Koniuszy byl kiedys specjalista ds komunikacji w druzynie chociazby, znaczy ze mozna

  34. Powrót do góry    #7274
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Przepraszam, co to w ogóle za pier...nie????
    - "niech się pali"
    - "niech spadną na 5 lat"

  35. Powrót do góry    #7275
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta


    Nic dziwnego jak trenerem juniorów jest amator zuzlowiec, a pomaga mu Pawliczak
    Akurat to większego znaczenia nie ma kto trenuje. Z tym się rodzisz, albo nie. Jeden będzie miał smykalke, że od pierwszych jazd widać sylwetkę, te naturalność na motocyklu, a niektórych gamoniow to mogą uczyć i największe tuzy i wiele z tego nie będzie.

    Huszcza naszym też pomagał i próbował nauczyć rzemiosła to wyszły takie ananasy jak Tonder, Pawliczak, Boduch, Bartoch, Potoniec czy Osyczka. Jak widać żaden z nich nie ma umiejętności odpowiednich na Ekstralige, a i w 1 lidze mieliby problem, niektórzy to już zakończyli przygodę, albo dopiero zakończą. Jak nie ma chłopaków z talentem to i nawet profesor Huszcza wiele nie dał. Teraz z tych adeptów, co z pit bike poprzychodzili może wyrośnie jakiś 1-2 za których wstydzić się nie będziemy.

    Ogólnie mamy wielki talent na minitorach. Krystian Gręda. Chłopak rozstawia po kątach rówieśników i jest jednym z najbardziej obiecujących. 12 lat, a już sylwetka lepsza niż nasze orły. Maneta full, gdzie inni już puszczają i zero strachu. Będzie coś z niego, oby nadal wyrażał chęci bycia tutaj, pomimo spadku, o ile taki nastąpi.

    A co do Ragusa. To chłopak na motocyklu wygląda lepiej niż Pawliczak i Tonder w wieku 19-20 lat. Może być z niego solidny rzemieślnik. Wiadomo nie na skalę Protasiewicza czy Dudka, ale żeby być mocną druga linia w SE to już może się udać

  36. Powrót do góry    #7276
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Ogólnie mamy wielki talent na minitorach. Krystian Gręda. Chłopak rozstawia po kątach rówieśników i jest jednym z najbardziej obiecujących. 12 lat, a już sylwetka lepsza niż nasze orły. Maneta full, gdzie inni już puszczają i zero strachu. Będzie coś z niego, oby nadal wyrażał chęci bycia tutaj, pomimo spadku, o ile taki nastąpi.
    Po tym sezonie kończy mu się kontrakt z Falubazem. Patrząc na poczynania naszego zarządu i prezesa to są małe szanse, że Gręda zostanie w ZG...

  37. Powrót do góry    #7277
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Po tym sezonie kończy mu się kontrakt z Falubazem. Patrząc na poczynania naszego zarządu i prezesa to są małe szanse, że Gręda zostanie w ZG...
    Raczej będą chcieli przedłużyć. Pamiętaj, że to młody chłopak, który ma szkole i Rodzice raczej nie pozwolą na to by był gdzieś dalej niż obręb Gorzowa i ZG. Ci pierwsi mu podziękowali kiedyś, więc wątpię, że będą chcieli z nimi rozmawiać, a u nas jaki zarząd jest, bo jest chuyowy to młody dostawał np dzień na zgrupowaniu z 1szym składem, treningi na sali z 1 składem, regularnie otrzymuje pomoc PePe np. Na naszym torze też ma szansę jazdy, więc młodym się opiekują. Powinny być chęci z dwóch stron do przedłużenia.

    No i co do samego Krystiana z tego co się orientuję to Grzyb puka, ale młody nie chce zmieniać otoczenia, bo mu się tutaj podoba. Klub mu finansuje wyjazdy, przyjazdy na treningi, sprzęt, ma profesjonalną pomoc psychologa, także pełna profeska co do młodego. To mnie ogromnie cieszy, bo prawdopodobnie mamy jeden z największych talentów w historii klubu, a takiej perełki stracić nie można.

  38. Powrót do góry    #7278
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ty tak serio?
    Naprawdę trzeba oznaczać emotikonami każdy szyderczy wpis?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  39. Powrót do góry    #7279
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    No i co do samego Krystiana z tego co się orientuję to Grzyb puka, ale młody nie chce zmieniać otoczenia, bo mu się tutaj podoba. Klub mu finansuje wyjazdy, przyjazdy na treningi, sprzęt, ma profesjonalną pomoc psychologa, także pełna profeska co do młodego. To mnie ogromnie cieszy, bo prawdopodobnie mamy jeden z największych talentów w historii klubu, a takiej perełki stracić nie można.
    No jak ma trochę oleju w głowie to nie podpisze kontraktu dłuższego niż roczny.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  40. Powrót do góry    #7280
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Wy sie podniecacie, a okaze sie ze Pedersen dogadany u was od miesiaca.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #7281
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    O tym kto spadnie wiedzą już zawodnicy tacy jak Lindgren, Smektała, Pawlicki, Bjerre, Pedersen, Kasprzak, nawet Jeppesen, Kasprzak. Bo oni już wiedzą gdzie będą jeździć za rok .
    Oni wiedzą, kibice GKM i ZG mogą tylko poczekać i się łudzić w jedną lub drugą stronę .

  42. Powrót do góry    #7282
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Halo? Duńska federacja motocyklowa? Proszę się pospieszyć z werdyktem w sprawie Pedersena.

  43. Powrót do góry    #7283
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, jak byśmy się jednak utrzymali w tej SE, i trzeba by było ściągnąć sensownego zawodnika, to chyba Piter Pawlicki powinien jako pierwszy dostać ciekawą ofertę od FZG. Jemu nasz tor pasuje chyba jak żaden inny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #7284
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, jak byśmy się jednak utrzymali w tej SE, i trzeba by było ściągnąć sensownego zawodnika, to chyba Piter Pawlicki powinien jako pierwszy dostać ciekawą ofertę od FZG. Jemu nasz tor pasuje chyba jak żaden inny.
    Bierzcie
    Dorzucimy Pludrę.

    Ale w drugą stronę Patryk.

    Deal?

  45. Powrót do góry    #7285
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Pierwsze co to trzeba sciagnac sensownego U24 i jakiegos juniora do Ragusa. To powinny byc priorytety - ewentualnie skoro Kvech ma wazny kontrakt jeszcze, to obserwowac koncowke sezonu w ewinner lidze i stawiac na niego od poczatku 2022 o ile tam sie pokaze z dobrej strony.

  46. Powrót do góry    #7286
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Pierwsze co to trzeba sciagnac sensownego U24 i jakiegos juniora do Ragusa. To powinny byc priorytety - ewentualnie skoro Kvech ma wazny kontrakt jeszcze, to obserwowac koncowke sezonu w ewinner lidze i stawiac na niego od poczatku 2022 o ile tam sie pokaze z dobrej strony.
    Z tymi juniorami to u Was na prawdę dramat. Tez uważam, że junior to mus u Was. Uśmiechać się do Mirka Jabłońskiego, próbować z Kowalskim . Tylko to trzeba szybciej działać , bo Lublin czy Wrocław akurat w tym aspekcie są mega sprawni i szybcy.

    Trześniewski z Rybnika. Kusić. Mrozek lubi spartaczyć takie okazje.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 03-08-2021 o 10:13

  47. Powrót do góry    #7287
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Gadanie kogo ściągnąć do tego 22 sierpnia jest bez sensu.

  48. Powrót do góry    #7288
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Gadanie kogo ściągnąć do tego 22 sierpnia jest bez sensu.
    Czy ja wiem. Lepiej działać zdecydowanie szybciej niż za późno. I mam wrażenie może to być Wasz problem.
    Sparta już tam kręci ostro w sprawie Kowalskiego, Lublin już kombinuje pomału z Matim Jabłońskim się słyszy.

    Ja tam uwazam lepiej przygotowywać grunt wcześniej niż później. Bo potem zostają jakieś „odpady”. Jakbyście szkolili młodych to luz mocna czekać , ale tutaj raczej temat bardziej niż pilny by kogoś znaleźć.

  49. Powrót do góry    #7289
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Czy ja wiem. Lepiej działać zdecydowanie szybciej niż za późno. I mam wrażenie może to być Wasz problem.
    Sparta już tam kręci ostro w sprawie Kowalskiego, Lublin już kombinuje pomału z Matim Jabłońskim się słyszy.

    Ja tam uwazam lepiej przygotowywać grunt wcześniej niż później. Bo potem zostają jakieś „odpady”. Jakbyście szkolili młodych to luz mocna czekać , ale tutaj raczej temat bardziej niż pilny by kogoś znaleźć.
    Jasne to nawet nie podlega dyskusji. Sami strzeliliśmy sobie w kolano i im dłuższa niepewność tym rynek może się wykruszyć i pewnie tak będzie. Patrząc na Falubaz i pozycje negocjacyjną to jesteśmy w doopie.

  50. Powrót do góry    #7290
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Jasne to nawet nie podlega dyskusji. Sami strzeliliśmy sobie w kolano i im dłuższa niepewność tym rynek może się wykruszyć i pewnie tak będzie. Patrząc na Falubaz i pozycje negocjacyjną to jesteśmy w doopie.
    Gdzieś jest problem , gdzie nie mam pojęcia. Zawsze w takich sytuacjach „ryba psuje się od głowy”.
    Takie jest moje zdanie.
    Gorzej być nie może u Was niż jest, wiec może być tylko lepiej. By ściągnąć jakiś fajny młody potencjał tez macie argumenty, nie zawsze liczy się tylko kasa. Gdyby tak było to w Grudziądzu nie mieliby tego problemu od zawsze.

    Byle się utrzymać , bo to najgorszy rok na spadek. Kasa od telewizji jest duża.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •