Strona 167 z 269 PierwszyPierwszy ... 67117157165166167168169177217267 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,471 do 7,515 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7471
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Wiedziałem, że to się tak skończy. Od fantazjowania i tekstach, że gdyby Tonder jeździł od początku sezonu to Falubaz biłby się o PO do wykręcania się.

    Więc teraz tak, moi drodzy użytkownicy forum:
    - Lidsey ma potencjał i trzeba go objeżdżać, jak będzie kręcił 2,0 to może zastąpić Emila
    - Bewley ma potencjał i trzeba go objeżdżać, jak będzie kręcił 2,0 to może zastąpić Taia
    - Birkemose ma potencjał i trzeba go objeżdżać, jak będzie kręcił 1,8 to może zastąpić Thomsena
    - JJ potencjału nie ma, to już nam Mariusz udowodnił, wiec nie piszę nawet
    - Krakowiak ma potencjał i trzeba go objeżdżać, jak będzie kręcił 1,5 to może zastąpić Przemka Pawlickiego w GKM.

    Itd.

    Istnieje niezerowa szansa, że któregoś zawodnika trafiłem, więc przypomnę się za dwa lata z tym postem, żeby Wam wykazać, że wiedziałem. Ale gdybym jednak nie trafił, to przecież to jest mowa-trawa, bo ja wcale nie pisałem, że tak się stanie, tylko że może tak być, więc nawet nie próbujcie mi wmawiać, że coś takiego mówiłem.

    Odlot.

    W ten sposób to mogę nawet powiedzieć, że IKS lub Bogdanowicz wrócą na białym koniu do Torunia i pod warunkiem, że wykręca 1,5 to zastąpią Miedziaka. A że szansa bliska zeru? Nie ma znaczenia, przecież podałem warunki.
    I drugi ważny warunek na treningach będą lepsi od Chlupaca bo jak on bedzie WYYRAZNie lepszy to on go zastapi

  2. Powrót do góry    #7472
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Wiedziałem, że to się tak skończy. Od fantazjowania i tekstach, że gdyby Tonder jeździł od początku sezonu to Falubaz biłby się o PO do wykręcania się.

    Więc teraz tak, moi drodzy użytkownicy forum:
    - Lidsey ma potencjał i trzeba go objeżdżać, jak będzie kręcił 2,0 to może zastąpić Emila
    - Bewley ma potencjał i trzeba go objeżdżać, jak będzie kręcił 2,0 to może zastąpić Taia
    - Birkemose ma potencjał i trzeba go objeżdżać, jak będzie kręcił 1,8 to może zastąpić Thomsena
    - JJ potencjału nie ma, to już nam Mariusz udowodnił, wiec nie piszę nawet
    - Krakowiak ma potencjał i trzeba go objeżdżać, jak będzie kręcił 1,5 to może zastąpić Przemka Pawlickiego w GKM.

    Itd.

    Istnieje niezerowa szansa, że któregoś zawodnika trafiłem, więc przypomnę się za dwa lata z tym postem, żeby Wam wykazać, że wiedziałem. Ale gdybym jednak nie trafił, to przecież to jest mowa-trawa, bo ja wcale nie pisałem, że tak się stanie, tylko że może tak być, więc nawet nie próbujcie mi wmawiać, że coś takiego mówiłem.

    Odlot.

    W ten sposób to mogę nawet powiedzieć, że IKS lub Bogdanowicz wrócą na białym koniu do Torunia i pod warunkiem, że wykręca 1,5 to zastąpią Miedziaka. A że szansa bliska zeru? Nie ma znaczenia, przecież podałem warunki.
    No karwa nie wierzę. idiotów przybywa na tym forum w zastraszającym tempie. Nie ma chuya, sam się nie wyrobię. Trzeba będzie coś wymyśleć oby ogarnąc ta zarazę.

    O czym ty w ogóle pyerdolisz ?

    Przecież pajacu, ja nigdzie nie twierdzę, ze ta dwójka się objeździ i faktycznie będzie trzaskała taką średnią. Mają dwa sezony, do skończenia 24 lat aby pokazali swoją przydatność. I gdyby nie przepis o U24 to byśmy w ogóle na ten temat nie rozmawiali. I nie podawaj tutaj przykładów JJ, Birkemose czy innych zagranicznych zawodników. Bo oni by mogli pretendować jedynie na pozycje zagranicznych liderów,. Ale wtedy poprzeczka oczekiwań idzie wyżej. Protas ma 46 lat, więc szacuje , ze gość odejdzie w ciagu tych dwóch lat. Więc potrzeba nam krajowego seniora na poziomie ok 1.5 - 1.6. Już teraz durniu wiesz, czemu jestem zwolennikiem zostawienia pary Tonder/Pawliczak na U24 ? Więc jak któryś z nich da radę to zastąpi Protasa. A jak nie da rady to się pożegnają z FZG. I trzeba będzie szukać kogoś innego.

    Jak widzisz tępaku, prostą kwestię skomplikowałeś poand miarę. Chuy wie tylko po co ? Pewnie chciałeś sobie poprawić samopoczucie. Albo udać mądrzejszego niż faktycznie jesteś.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 04-08-2021 o 21:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #7473
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    1. Jan Kvech 14 (2,3,3,3,3)
    2. Jakub Miśkowiak 14 (3,3,3,3,2)
    3. Mateusz Cierniak 12 (3,3,3,2,1)
    4. Mateusz Świdnicki 11 (0,3,2,3,3)
    5. Wiktor Lampart 11 (2,2,2,2,3)
    6. Wiktor Przyjemski 10 (3,1,3,1,2)
    7. Michał Curzytek 10 (1,2,2,3,2)
    8. Damian Ratajczak 9 (2,1,1,2,3)
    9. Krzysztof Sadurski 7 (3,0,1,1,2)
    10. Jan Macek 5 (1,2,2,0,-)
    11. Mateusz Bartkowiak 5 (2,1,0,1,1)
    12. Daniel Klima 5 (1,0,1,2,1)
    13. Daniel Silhan 3 (0,2,0,1,0)
    14. Pavel Kuchar 2 (1,0,1,0,0)

    Tak, Kvech nie ma potencjału Rozpykał te nasze talenty jak chciał.

  4. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (04-08-2021), PrzemoZG (05-08-2021), darsen (04-08-2021), kibic123 (04-08-2021), mentikk (05-08-2021), zibly (05-08-2021)

  5. Powrót do góry    #7474
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przypomne, ze dyskutujecie z gosciem dla ktorego Strzelec mial podobny potencjal co Zmarzlik.
    Przecież to nie wina Mariusza ze go nie wykorzystał,on zrobil co mogl,namascil ale na motor za niego nie wsiądzie,choć kto wie jak TonderiPawliczak nie dadzą rady to sam Mario nam pokaze jak się robi 1,5 w EL

  6. Powrót do góry    #7475
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Boże, widzisz a nie grzmisz. Skąd takie tępe pały się biorą.

    Pewnie, ze się nie znam, głoszę tylko, od czasu do czasu, swoje opinie, czasami spekuluje. Nie mam żadnych ludzi w klubie, nie znam prawie nikogo ze środowiska. Zwykły kibic jestem. Pisałem już o tym kilkanaście razy. A ten tępak myśli, ze sam do tego doszedł.
    Szczym ryj dziadek bo na zawał zejdziesz.

  7. Powrót do góry    #7476
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Myślę, że on na przestrzeni lat na forum, już wielokrotnie był za a nawet przeciw. W sumie to byłby z niego niezły temat pracy doktorskiej dla jakiegoś zapalonego socjologa.
    Socjologa? Dla psychiatry raczej.

  8. Powrót do góry    #7477
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Szczym ryj dziadek bo na zawał zejdziesz.
    Przez takiego szczyla ? Nie żartuj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #7478
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No karwa nie wierzę. idiotów przybywa na tym forum w zastraszającym tempie.
    Ale wiesz, że to całe forum uważa Ciebie za idi**ę. Więc to może jednak z tobą jest coś nie tak, nie zastanawiałeś się nad tym?

  10. Powrót do góry    #7479
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No karwa nie wierzę. idiotów przybywa na tym forum w zastraszającym tempie. Nie ma chuya, sam się nie wyrobię. Trzeba będzie coś wymyśleć oby ogarnąc ta zarazę.

    O czym ty w ogóle pyerdolisz ?

    Przecież pajacu, ja nigdzie nie twierdzę, ze ta dwójka się objeździ i faktycznie będzie trzaskała taką średnią. Mają dwa sezony, do skończenia 24 lat aby pokazali swoją przydatność. I gdyby nie przepis o U24 to byśmy w ogóle na ten temat nie rozmawiali. I nie podawaj tutaj przykładów JJ, Birkemose czy innych zagranicznych zawodników. Bo oni by mogli pretendować jedynie na pozycje zagranicznych liderów,. Ale wtedy poprzeczka oczekiwań idzie wyżej. Protas ma 46 lat, więc szacuje , ze gość odejdzie w ciagu tych dwóch lat. Więc potrzeba nam krajowego seniora na poziomie ok 1.5 - 1.6. Już teraz durniu wiesz, czemu jestem zwolennikiem zostawienia pary Tonder/Pawliczak na U24 ? Więc jak któryś z nich da radę to zastąpi Protasa. A jak nie da rady to się pożegnają z FZG. I trzeba będzie szukać kogoś innego.

    Jak widzisz tępaku, prostą kwestię skomplikowałeś poand miarę. Chuy wie tylko po co ? Pewnie chciałeś sobie poprawić samopoczucie. Albo udać mądrzejszego niż faktycznie jesteś.
    Tak, wiem od dawna, czemu jesteś zwolennikiem wystawiania pary Tonder/Pawliczak - tutaj pozwolę sobie użyć cytatu z Ciebie - „bo się chuya znasz”. Ale to widzi każdy poza Tobą.

    Ostatnia rzecz, cytat z Ciebie samego:

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście ja twierdziłem, ze któryś z dwójki Tonder/Pawliczak, za rok, jak nabiorą większego doświadczenia i objeżdżenia, być może dojdzie do tego poziomu aby być następca Protasa. Po tym jednym meczu w Wrockiem, dzisiaj już widać, że taki Tonder już mógłby być jego zmiennikiem.
    Już to kiedyś pisałem, teraz powtórzę. Dla Ciebie jeden dobry występ świadczy o potencjale (oczywiście dobry występ Tondera/Pawliczaka, bo Ratajczaka czy innego beztalencia to już nie), natomiast seria fatalnych nie powoduje żadnej refleksji. Dobrze, że jednak Tonder po tym jednym meczu nie został zmiennikiem Protasa.

    W sumie ten Twój post się tak samo fajnie starzeje jak te błyskotliwie wypowiedzi Tondera: https://sport.interia.pl/zuzel/newsamp-zuzel-pge-ekstraliga-marwis-pl-falubaz-juz-nie-drzy-o-utrzym,nId,5329663.
    Ostatnio edytowane przez Malak ; 04-08-2021 o 21:56

  11. Powrót do góry    #7480
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Tak, wiem od dawna, czemu jesteś zwolennikiem wystawiania pary Tonder/Pawliczak - tutaj pozwolę sobie użyć cytatu z Ciebie - „bo się chuya znasz”. Ale to widzi każdy poza Tobą.

    Ostatnia rzecz, cytat z Ciebie samego:



    Już to kiedyś pisałem, teraz powtórzę. Dla Ciebie jeden dobry występ świadczy o potencjale (oczywiście dobry występ Tondera/Pawliczaka, bo Ratajczaka czy innego beztalencia to już nie), natomiast seria fatalnych nie powoduje żadnej refleksji. Dobrze, że jednak Tonder po tym jednym meczu nie został zmiennikiem Protasa.

    W sumie ten Twój post się tak samo fajnie starzeje jak te błyskotliwie wypowiedzi Tondera: https://www.google.pl/amp/s/sport.in...ym,nId,5329663.
    Baranie, słowo klucz, "zmiennikiem". Mam ci tłumaczyć co to znaczy ? Pod 8/16 dajesz takiego Tondera i jak Pepe w meczu jedzie kichę, a po kontuzji taką jechał, to zmieniasz go Tonderem.

    Widzę, ze nastąpił na forum wysyp lemingozy. To chyba ta "inteligencja" co to gimnazja kończyła. I teraz ludki mają problem aby prosty tekst poprawnie zrozumieć. Po 10 razy każdemu trzeba tłumaczyć. A i tak jeden baran z drugim, dalej nic nie rozumieją.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #7481
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Baranie, słowo klucz, "zmiennikiem". Mam ci tłumaczyć co to znaczy ? Pod 8/16 dajesz takiego Tondera i jak Pepe w meczu jedzie kichę, a po kontuzji taką jechał, to zmieniasz go Tonderem.

    Widzę, ze nastąpił na forum wysyp lemingozy. To chyba ta "inteligencja" co to gimnazja kończyła. I teraz ludki mają problem aby prosty tekst poprawnie zrozumieć. Po 10 razy każdemu trzeba tłumaczyć. A i tak jeden baran z drugim, dalej nic nie rozumieją.
    I po zmianie za Pepe Tondi jedzie tez kiche tak pamiętam z mega mocnym Apatorem yebnal 11

  13. Powrót do góry    #7482
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=ll3LIDYiUt4

    Odpalcie sobie od 9 minuty. Nawet w parku maszyn mają beke haha

    I 12:30
    Ostatnio edytowane przez FZG99 ; 04-08-2021 o 22:23

  14. Powrót do góry    #7483
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Baranie, słowo klucz, "zmiennikiem". Mam ci tłumaczyć co to znaczy ? Pod 8/16 dajesz takiego Tondera i jak Pepe w meczu jedzie kichę, a po kontuzji taką jechał, to zmieniasz go Tonderem.

    Widzę, ze nastąpił na forum wysyp lemingozy. To chyba ta "inteligencja" co to gimnazja kończyła. I teraz ludki mają problem aby prosty tekst poprawnie zrozumieć. Po 10 razy każdemu trzeba tłumaczyć. A i tak jeden baran z drugim, dalej nic nie rozumieją.
    Karwa, PePe z Gorzowem robił maniane, a i tak Żyto go Kvechem nie zastąpił. Więc i tak po chuy nam ta 16stka

  15. Powrót do góry    #7484
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Baranie, słowo klucz, "zmiennikiem". Mam ci tłumaczyć co to znaczy ? Pod 8/16 dajesz takiego Tondera i jak Pepe w meczu jedzie kichę, a po kontuzji taką jechał, to zmieniasz go Tonderem.

    Widzę, ze nastąpił na forum wysyp lemingozy. To chyba ta "inteligencja" co to gimnazja kończyła. I teraz ludki mają problem aby prosty tekst poprawnie zrozumieć. Po 10 razy każdemu trzeba tłumaczyć. A i tak jeden baran z drugim, dalej nic nie rozumieją.
    Mariusz, czy to wszystko to powaznie piszesz? Czy po prostu wygłupiasz się? Bo wielu kibicom jakoś nie do śmiechu jest.

  16. Powrót do góry    #7485
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przypomne, ze dyskutujecie z gosciem dla ktorego Strzelec mial podobny potencjal co Zmarzlik.
    Przecież Strzelec wygrał z Pedersenem! Mariusz miał argument żeby tak myśleć

  17. Powrót do góry    #7486
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Od lat dzieki forum dziadek ma co robic. Przeciez dziesiatki razy ludzie udowadniali mu glupote i w zasadzie bez celu. Wystarczy go traktowac jak folklor i jest luz.

    Przeciez jego zdanie o wyzszosci naszych swiezych 22 latkow nad kimkolwiek innym juz dawno zostalo odpowiednio ocenione, teraz to juz tylko odgrzewany kotlet.

    Mamusia go nauczyla, ze im wiecej wyzwisk sie rzuca na innych, tym wieksza racja w internecie. Poza internetem ten jegomosc nie istnieje.

  18. Powrót do góry    #7487
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arm Zobacz posta
    Przecież Strzelec wygrał z Pedersenem! Mariusz miał argument żeby tak myśleć
    Ba, przecież wielki talent Zmarzlika i Cyfera na 5:1 z Adamczewskim przywiózł!

    Tak sie zastanawiam, bo kiedyś Domagała negocjował transfery, może jak stał się prezesem to porzucił te rolę i zatrudnił w to miejsce Mariusza, albo zrobił go jakimś doradcą

  19. Powrót do góry    #7488
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    1. Jan Kvech 14 (2,3,3,3,3)
    2. Jakub Miśkowiak 14 (3,3,3,3,2)
    3. Mateusz Cierniak 12 (3,3,3,2,1)
    4. Mateusz Świdnicki 11 (0,3,2,3,3)
    5. Wiktor Lampart 11 (2,2,2,2,3)
    6. Wiktor Przyjemski 10 (3,1,3,1,2)
    7. Michał Curzytek 10 (1,2,2,3,2)
    8. Damian Ratajczak 9 (2,1,1,2,3)
    ...
    Tak, Kvech nie ma potencjału Rozpykał te nasze talenty jak chciał.
    Jemu potrzebna jest jazda, a z czasem pokaże swój potencjał. Oczywiście Mariola nie skomentował wyników, bo to nie po jego myśli, że pokonał czołowych juniorów e-ligi. Ba. Nawet tego killera z Leszna. Szkoda, że nie jechali jego synowie - byłby jakiś punkt odniesienia

  20. Powrót do góry    #7489
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Ale wiesz, że to całe forum uważa Ciebie za idi**ę. Więc to może jednak z tobą jest coś nie tak, nie zastanawiałeś się nad tym?
    "uwaga, autostrada samochod jedzie pod prad". Mario wychyla glowe i stwierdza "jeden? tu sa ich dziesiatki!"
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #7490
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Jemu potrzebna jest jazda, a z czasem pokaże swój potencjał. Oczywiście Mariola nie skomentował wyników, bo to nie po jego myśli, że pokonał czołowych juniorów e-ligi. Ba. Nawet tego killera z Leszna. Szkoda, że nie jechali jego synowie - byłby jakiś punkt odniesienia
    Potencjał on pokazał już niejednokrotnie, w różnego rodzaju turniejach indywidualnych, gdzie dorównywał lub pokonywał zawodników ekstraligowych. Od razu nie będzie robił po 7 czy 10 pkt, to nie talent Zmarzlika czy Sayfutdinova, ale po kilku meczach odjechanych w pełnym wymiarze, mógłby te punkty robić. Sądzę, że jeżdżąc cały czas, teraz byłby gdzieś na poziomie Lidseya. Tyle, że w sytuacji Falubazu, każdy punkt meczowy jest na wagę utrzymania i pewnie strach przed spadkiem u Żyty, zablokował starty Czecha.

  22. Powrót do góry    #7491
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Protas ma 46 lat, więc szacuje , ze gość odejdzie w ciagu tych dwóch lat. Więc potrzeba nam krajowego seniora na poziomie ok 1.5 - 1.6. Już teraz durniu wiesz, czemu jestem zwolennikiem zostawienia pary Tonder/Pawliczak na U24 ? Więc jak któryś z nich da radę to zastąpi Protasa. A jak nie da rady to się pożegnają z FZG. I trzeba będzie szukać kogoś innego.

    Hehe dobre. Czyli mamy czekac 2 lata, aby potwierdzilo sie to, co pisze wiekszosc forum - nie dadza rady wspiac sie na ten poziom - zeby zmienic ich na Ragusa i Tuffta pod u24 i dyskusja zacznie sie od nowa " Jesli Tufft albo Ragus beda zdobywali regularnie 1.5 w lidze to zastapia Protasa ".

  23. Powrót do góry    #7492
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Hehe dobre. Czyli mamy czekac 2 lata, aby potwierdzilo sie to, co pisze wiekszosc forum - nie dadza rady wspiac sie na ten poziom - zeby zmienic ich na Ragusa i Tuffta pod u24 i dyskusja zacznie sie od nowa " Jesli Tufft albo Ragus beda zdobywali regularnie 1.5 w lidze to zastapia Protasa ".
    No, wtedy już nie Protasa, a Pawliczaka i Tondera.
    A co będzie jak akurat po trzech latach chłopaki odpalą tryb Pepe i zrobią około 1,5 pkt? Może lepiej przetrzymać ich przynajmniej 5-6 lat, aby nie starcić tego potencjału, który może się uwolnić natychmiast w innej już drużynie?
    Że Mariusz posuwa takie pierdoły, to nikogo nie dziwi, ale że Żyto oślepł i nie widzi, że jeszcze dłuuugo z nich zawodników Eligowych nie będzie? A prawdopodobnie nigdy, bo to widać że nie mają talentu. To obecnie zawodnicy 2 ligowi, bo na 1 ligę słabo się nadają, raczej nie zastąpiliby np.U24 Lyagera czy Gały, który nie łapie się do składu. Ich miejsce jest w drugiej lidze, a jak solidnie popracują, to mają szanse załapać się do 1 ligi.
    Jeśli Falubaz im podziękuje, ciekawy jestem czy znajdą się na nich chętni w 1 lidze? Bo że w Extra nikt ich nie zechce, to przecie oczywiste. I nie chodzi o to, by chłopakom dopiec, bo np. Pawliczak stara się. Ale dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane, a ich umiejętności nie pozwalają na rywalizację w Extralidze, niestety. nIech chłopaki idą do 1 ligi, jeśli ktoś ich zatrudni, albo nawet do drugiej, tam się objeżdżają i podnoszą umiejętności.

  24. Powrót do góry    #7493
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Jemu potrzebna jest jazda, a z czasem pokaże swój potencjał. Oczywiście Mariola nie skomentował wyników, bo to nie po jego myśli, że pokonał czołowych juniorów e-ligi. Ba. Nawet tego killera z Leszna. Szkoda, że nie jechali jego synowie - byłby jakiś punkt odniesienia
    No oczywiście, że jemu potrzebna jest jazda, aby dalej się rozwijać. Przecież tego nikt nie neguje. Tak jak Tonderowi i Pawliczakowi.

    I co ja mam komentować ? Że Kvech zlał naszych czołowych juniorów w jakichś egzotycznych zawodach ? Jak taki Tonder, w niektórych meczach SE, wygrywał z seniorami SE to wtedy ty milczałeś.

    A tego killera z Leszna to przecież Pawliczak też pokonał w bezpośrednim pojedynku na W69. Więc jakiś punkt odniesienia miałeś.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Hehe dobre. Czyli mamy czekac 2 lata, aby potwierdzilo sie to, co pisze wiekszosc forum - nie dadza rady wspiac sie na ten poziom - zeby zmienic ich na Ragusa i Tuffta pod u24 i dyskusja zacznie sie od nowa " Jesli Tufft albo Ragus beda zdobywali regularnie 1.5 w lidze to zastapia Protasa ".
    No póki Protas jeździ, to i tak czekasz. Więc w czym problem ?

    I przypominam ci, że większość tutejszych znawców, w swoim czasie twierdziło, ze taki Zengi za juniora, to beztalencie i wyżej chuya nie podskoczy. I po skończeniu wieku juniora, zda sprzęt. Więc nie szarżuj tak z tą większością, bo życie szybko może ciebie zweryfikować.

    A Kvech niech jeździ w tym Krośnie i niech pokazuje swój potencjał. I jak będzie robił to skutecznie to może wygryzie nasze perełki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #7494
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No póki Protas jeździ, to i tak czekasz. Więc w czym problem ?

    I przypominam ci, że większość tutejszych znawców, w swoim czasie twierdziło, ze taki Zengi za juniora, to beztalencie i wyżej chuya nie podskoczy. I po skończeniu wieku juniora, zda sprzęt. Więc nie szarżuj tak z tą większością, bo życie szybko może ciebie zweryfikować.

    A Kvech niech jeździ w tym Krośnie i niech pokazuje swój potencjał. I jak będzie robił to skutecznie to może wygryzie nasze perełki.

    Pierydolisz jak potluczony. Zengota za juniora raz ze mial za przeciwnikow Woffindenow. Wardow itp - nie bylo wynalazkow typu Tufft w innych druzynach, a dwa byl za juniora bardzo dobrym juniorem. Chlopaki w wieku seniora nie dorastaja do piet Zengiemu w wieku juniora. Owszem sporo osob twierdzilo ze Zengi to nie talent czystej wody, ale pracowitoscia doszedl do fajnych wynikow juz za juniora - wiec nie zaklinaj rzeczywistosci. Zreszta inne czasy, inny regulamin itd. Jakos Zengi nie narzekal na brak chetnych na jego jazde.

    Nie. Nie mamy czekac 2 lata, tylko dac jezdzic komus z umiejetnosciami, a mamy zakontraktowanego Kvecha.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 05-08-2021 o 10:03

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    mentikk (05-08-2021), speedwayfzg (05-08-2021)

  27. Powrót do góry    #7495
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Zengota za juniora jeżdził w 2 ostatnich latach na poziomie sredniej

    2008 1,43
    2009 1,68

    Wiec to nie sa wyniki na konczenie kariery

  28. Powrót do góry    #7496
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Dokladnie. Dla porownania Janowski w 2008 mial niższą średnia. W ogole co my porownujemy... Trzeba byc glupkiem, zeby porownywac czasy juniorow z tamtych lat a obecnie, gdzie musi byc 2 plastronow, byle byli z PL. Wtedy bylo sporo naprawde zayeb istych grajkow na juniorce.

  29. Powrót do góry    #7497
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ale to teraz jest najlepsza liga świata. Więc i pewnie juniorzy najlepsi
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Marsh (05-08-2021), t_zg (05-08-2021)

  31. Powrót do góry    #7498
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=0qsBq2F4NXQ

    Wpisuje Tonder amazing i nic nie wyskakuje

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    mentikk (05-08-2021), t_zg (05-08-2021)

  33. Powrót do góry    #7499
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=0qsBq2F4NXQ

    Wpisuje Tonder amazing i nic nie wyskakuje

    Ajj, szkoda, filmik chyba spadł z powodu licencji i praw autorskich, ale kiedyś jak wpisałeś Tonder Show to miałeś piękny występ w Grudziądzu z wykluczeniami, gdzie prawie jeszcze nam Protasiewicza skasował, wjeżdżając mu na plecy

  34. Powrót do góry    #7500
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Ciekawą informacją jest włączenie się do walki o swojego wychowanka, działaczy Włókniarza Częstochowa. Wcześniej wydawało się, że klub odpuści walkę o tego zawodnika, bo ze względu na kiepskie relacje z tatą Sławomirem Drabikiem trudno wyobrazić sobie współpracę obu panów podczas meczów w Częstochowie. Ostatecznie jednak sentyment obu stron zwyciężył, a rozmowy są na zaawansowanym etapie.

    To jednak wcale nie oznacza, że Drabik wróci do Włókniarza. Żużlowiec ma jeszcze bardzo ciekawe oferty z eWinner Apatora Toruń i marwis.pl Falubazu Zielona Góra. Oferty finansowe ze wszystkich trzech klubów są do siebie zbliżone, a decydujące mogą okazać się inne względy.

    PS coś cwierka o Drabiku, widzicie to?

  35. Powrót do góry    #7501
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Ajj, szkoda, filmik chyba spadł z powodu licencji i praw autorskich, ale kiedyś jak wpisałeś Tonder Show to miałeś piękny występ w Grudziądzu z wykluczeniami, gdzie prawie jeszcze nam Protasiewicza skasował, wjeżdżając mu na plecy
    Tam też wina była 50/50, bo Protasiewicz nie przewidział, że Tonder nie opanuje motocykla?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #7502
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Ponoć jeśli się utrzymamy, ma dojść do wymiany za Protasa KejKej, a Dudka wchodzi z buta Buczkowski. I jedziemy z nimi jak ze świniami dzikimi. Tako rzecze Domagała.

    Ps. KejKej ponoć już nowego jołrapa o Falubazie pisze i będzie nowy hymn. Zdetronizuje Ksyś Karolaka.
    Falubaz to MAGIA!!!

  37. Powrót do góry    #7503
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta

    PS coś cwierka o Drabiku, widzicie to?
    To on bierze pod uwagę starty w pierwszej lidze?
    Ostatnio edytowane przez chloroform ; 05-08-2021 o 16:08

  38. Powrót do góry    #7504
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    To on bierze pod uwagę starty w pierwszej lidze?
    A nawet gdybyśmy się utrzymali, to wątpliwe żeby poszedł do klubu z taką sytuacją i opinią jak Falubaz. Na opinię pracuje się długo a traci ją bardzo szybko. Podejrzewam, że jesteśmy że tak powiem ostatnim wyborem dla każdego z topowych zawodników na rynku.

  39. Powrót do góry    #7505
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    o juz o Zengote zahacza ktos jakies 15 lat wstecz?
    Aktualna pozycja Falubazu to jak nic wina Tuska

  40. Powrót do góry    #7506
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Ajj, szkoda, filmik chyba spadł z powodu licencji i praw autorskich, ale kiedyś jak wpisałeś Tonder Show to miałeś piękny występ w Grudziądzu z wykluczeniami, gdzie prawie jeszcze nam Protasiewicza skasował, wjeżdżając mu na plecy
    Cały mecz:



    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    ...To jednak wcale nie oznacza, że Drabik wróci do Włókniarza. Żużlowiec ma jeszcze bardzo ciekawe oferty z eWinner Apatora Toruń i marwis.pl Falubazu Zielona Góra. Oferty finansowe ze wszystkich trzech klubów są do siebie zbliżone, a decydujące mogą okazać się inne względy.

    PS coś cwierka o Drabiku, widzicie to?
    Ja z chęcią bym go widział. Zresztą przed 2020 Maks był bardzo blisko zg.

  41. Powrót do góry    #7507
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta

    Ja z chęcią bym go widział. Zresztą przed 2020 Maks był bardzo blisko zg.
    Myślę, że wielu z nas chętnie by go widziało w składzie, ale bądźmy realistami. Drabik to w obecnej chwili najciekawszy zawodnik do wzięcia. Inni też go chętnie zobaczą w składzie, więc konkurencja duża, będzie drogo, nawet bardzo drogo. No i to co Carlitos wspomniał parę postów wyżej, obecnie brak renomy, nawet kibice nie mają dobrej opinii o tym co się dzieje w klubie.

  42. Powrót do góry    #7508
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Myślę, że wielu z nas chętnie by go widziało w składzie, ale bądźmy realistami. Drabik to w obecnej chwili najciekawszy zawodnik do wzięcia. Inni też go chętnie zobaczą w składzie, więc konkurencja duża, będzie drogo, nawet bardzo drogo. No i to co Carlitos wspomniał parę postów wyżej, obecnie brak renomy, nawet kibice nie mają dobrej opinii o tym co się dzieje w klubie.
    Tak naprawdę wystarczy pokonać Apator, bo nie wiem czy Maksym chce być we Włokniarzu. A to już wydaje się możliwe, dołożyć do tego zestawienia Pedersena i juniora to może być ciekawie

  43. Powrót do góry    #7509
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A nawet gdybyśmy się utrzymali, to wątpliwe żeby poszedł do klubu z taką sytuacją i opinią jak Falubaz. Na opinię pracuje się długo a traci ją bardzo szybko. Podejrzewam, że jesteśmy że tak powiem ostatnim wyborem dla każdego z topowych zawodników na rynku.
    Z topowych pewnie tak.

    Ale chętnie Drabika bym widział w ZG również, co pisałem wielokrotnie.

  44. Powrót do góry    #7510
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A nawet gdybyśmy się utrzymali, to wątpliwe żeby poszedł do klubu z taką sytuacją i opinią jak Falubaz. Na opinię pracuje się długo a traci ją bardzo szybko. Podejrzewam, że jesteśmy że tak powiem ostatnim wyborem dla każdego z topowych zawodników na rynku.
    Z ciekawości zapytam. A jaką opinię ma teraz Falubaz?
    Wisi komuś kasę? Kogoś oszukał, wydymał z kasy?
    W sezonie 2018 byliśmy na podobnym etapie co obecnie. W okresie transferowym przyszedł Vaculik, Nicki i jeszcze ściągnęli Krakowiaka.

  45. Powrót do góry    #7511
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Z ciekawości zapytam. A jaką opinię ma teraz Falubaz?
    Wisi komuś kasę? Kogoś oszukał, wydymał z kasy?
    W sezonie 2018 byliśmy na podobnym etapie co obecnie. W okresie transferowym przyszedł Vaculik, Nicki i jeszcze ściągnęli Krakowiaka.
    Jeśli chodzi o płatności, wszystko jest wypłacane w 100% Z tym nie ma żadnych problemów, no i oczywiście na czas.

  46. Powrót do góry    #7512
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Jeśli chodzi o płatności, wszystko jest wypłacane w 100% Z tym nie ma żadnych problemów, no i oczywiście na czas.
    Tak też myślałem, czyli moje pytanie nadal aktualne dla dwóch kolegów powyżej
    Ok, polityka klubu w tym roku mi się nie podobała, ale zastanawiam się na ile jest prawdziwe to czarnowidztwo kreowane przez niektóre osoby. Czy np. Carlitos ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat, czy po prostu ot tak sobie pisze.
    Fajnie, że Falubaz jest wypłacalny. Osiągamy to przy stosunkowo niskiej frekwencji na stadionie.

  47. Powrót do góry    #7513
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Z topowych pewnie tak.

    Ale chętnie Drabika bym widział w ZG również, co pisałem wielokrotnie.
    O Drabiku pisaliśmy ostatniej jesieni, generalnie 90% kibiców/forumowiczów Falubazu chciałoby go w klubie. Niestety, sytuacja od jesieni zmieniła się całkowicie, miejsca dla Maxa Drabika już nie ma w Falubazie.
    Jeśli Dudek nie odchodzi, to miejsce drugiego Polaka i U24 obejmuje duet MT i DP, z Fricke kontrakt aktualny nadal, więc za kogo? Za Zagara? A to już zalatuje spadkiem.
    Te wszystkie dywagacje, to ozcywiście w kontekście utrzymania się, bo inaczej nie mają sensu, Drabik do I ligi nie pójdzie.

  48. Powrót do góry    #7514
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Po co wam Drabik? Macie Tondera i Pawliczaka na U24. Trzeciego chcecie do walki o sklad?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #7515
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Z ciekawości zapytam. A jaką opinię ma teraz Falubaz?
    Wisi komuś kasę? Kogoś oszukał, wydymał z kasy?
    W sezonie 2018 byliśmy na podobnym etapie co obecnie. W okresie transferowym przyszedł Vaculik, Nicki i jeszcze ściągnęli Krakowiaka.
    Ludzie wiedzą jak bardzo skonfliktowani są właściciele Falubazu. To wyglada fatalnie na zewnątrz. Mówisz przyszedł Vacul. A wiesz jak odchodził ? On od nas dostał taka ofertę jak w Gorzowie. Wcale nie gorszą i co ? W ogóle nie chciał z nami gadać. Chciał być w drużynie ze Zmarzlikiem bo to szansa na dostęp do lepszego sprzętu i nowinek. I było po negocjacjach.
    A co może zaoferować Falubaz?
    Żeby ktoś sensowny tu przyszedł to musisz mu zapłacić dużo więcej niż oferuje konkurencja i pokazać drużynę która będzie się biła o finał. To ilu my musielibyśmy ludzi tu sprowadzić żeby o ten finał walczyć ? U24+topowy junior+lider z top 5 a i takie wzmocnienia nie gwarantują finału. A ile by to kosztowało ?
    I na koniec last but not least - niby kto miałby ich do tego Falubazu przekonać ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •