Strona 188 z 269 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190198238 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,416 do 8,460 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8416
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To zależy gdzie ucho przyłożysz. Mnie zastanawia jak ty wyliczyłeś te 60%

    Owszem, Kubicki mocno chce, główny boss też dał zielone światło, ale ja mam mieszane odczucia. Jeden z klubów SE zaoferował Patrykowi za sam podpis więcej niż gość zarobił w całym sezonie 2021 w SE w FZG. I spora stawkę za pkt. Drugi klub, znacznie bardziej pasujący mu pod względem logistycznym, z kasa za bardzo nie szaleje przy swojej ofercie, ale bardziej próbuje go namówić na swoje tradycje i walkę o medale, a tym samym na ogólną stabilizację. Ale kontrakt minimum 2 lata. Trzeci klub oferuje mu mniejsza kasę niż ten pierwszy ale większa niż ten drugi. No i babcie w pobliżu, jeszcze maja w zanadrzu. Są jeszcze dwa inne kluby, które się kontaktowały, ale bardziej rozpoznawały grunt, niż oferowały konkrety. O kwoty nie pytajcie bo ich nie znam. Sam jestem ciekaw, co wybierze Patryk. Nie wiem ile musiałby mu zaoferować FZG aby został. Ale nie wydaje mi się aby te 60% na pozostanie było realne. No, chyba, że by się główny boos mocno wkrewił i zaszalał. W co jednak mocno wątpię. Bo to wyrachowany gość jest. Ale faktycznie, decyzje jeszcze nie zapadły.

    No i podobno senator zapadł sie pod ziemię, a w klubie chcą z nim uzgodnić jakieś kwestie związane z funkcjonowaniem spółki.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ano nie znam. Mogę się tylko domyślać, ze Zimny już dał im cynk, że zostaje w Stali. Więc jak FZG spadł, to rzucili się na Patryka. I zaproponowali za sam podpis kosmiczną kwotę. Ale z tego co wiem, logistycznie Dudkom to nie pasuje. Za daleko jest.

    Drugi klub, mimo, że gada cały czas z Emilem, gada tez z Dudkiem. I chyba to nie jest tak, ze jak sa oferty to zaraz się dogadają. To jeszcze potrwa jakiś czas. Tym bardziej, że młody Drabik jeszcze nie zdecydował czy w ogóle wraca do żużla. Gada prezesom, że najpierw musi pojeździć na treningu a potem się zastanowi czy w ogóle wróci. Albo zgłupiał do reszty, albo przeciąga celowo.
    Dwa posty, w stylu typowego dziennikarzyny. Same teorie, bajki i domysly, pomyslalbym ze jesteś Darek O.

    Jednak czytając wcześniejsze posty, postawiłbym na kogos z waszego klubu, chyba ze naprawde jesteś tak glupi i popierasz wszystko co robią

  2. Powrót do góry    #8417
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Robisz odlot całkowity i analizujesz tylko fragment tego co dla twojej teorii się sprawdziło. I powiem ci tak, miałbyś sporo racji, gdyby celem przed FZG na sezon 2021 było dostanie się do PO. A tymczasem całkowicie zapominasz, że celem było uniknięcie spadku ze SE. A tym samym pytanie które się nasuwa, którzy z zawodników ponoszą za to winę.

    Jeszcze raz napiszę, najważniejsze mecze przed FZG, aby osiągnąć cel, to były mecze z Toruniem i Grudziądzem. Z nimi biliśmy się o utrzymanie. Niestety, bonusa z Toruniem nie wyszarpaliśmy. Mimo, że U24 zrobił nam 11 pkt. Czyli zrobił wynik dużo ponad normę. Kto w tym meczu zawiódł twoim zdaniem ?

    Jeśli chodzi o inne mecze na naszym torze. Wiadomym było, że głównie one będą miały znaczenie. Wiadomo też było, że nie mamy wymiataczy ani an juniorce, ani na U24. Mimo to, jak ci pokazał właśnie Szmacianek, w tych niektórych meczach, które były na styk, to U24 zrobiło minimum co można było od nich wymagać. Ale jeśli minimum dla takiego Pawliczaka, były 3+2 w meczu z Lublinem i dwukrotne pokonanie Kubery, to niestety ale taki Protas nie zrobił nawet minimum zdobywając tylko 3 pkt. On jako druga linia, u siebie na torze, powinien zrobić minimum te 5-8 pkt. Mecz z Czewą, prosze bardzo. Tonder robi 3 pkt. Ale Fricke robi 8 pkt w 5 biegach. Jak an lidera za mało. I kosmiczny babol Patryka w 15 biegu. Który kosztuje nas co najmniej jeden pkt w tabeli. Jak sie potem okazuje, pkt na wagę utrzymania w SE. Następny mecz z Lesznem, U24 przywożą łącznie 3+2. Czyli też swoje minimum. A liderzy ? Zagar przywozi w 5 biegach 7 pkt w tym dwie śliwki. Patryk przywozi w 5 biegach 9 pkt w tym jedną śliwkę. A co najgorsze, znowu robi babola w 15 biegu. I nikt nie mówi, że miał zrobić komplet w tym meczu.

    Czyli analizując całość, jeśli się mnie spytasz, którzy zawodnicy zawinili najbardziej w kwestii spadku FZG, to ja ci od razu odpowiem, ze seniorzy FZG. A U24 zrobili swoje. A w najważniejszych meczach z Toruniem i Grudziądzem u siebie, zrobili znacznie więcej niż od nich można było wymagać. I już tylko te mecze powinny nam dać utrzymanie w SE. A mecze u siebie z Lublinem, Czewą czy Lesznem, powinny być tylko dodatkiem do utrzymania. Można było te mecze nawet wygrać, tyle, że seniorzy nie udźwignęli tego.

    Gdyby natomiast celem drużyny było wejście do PO. To wtedy uznałbym, ze ani formacja juniorów, ani U24, ani seniorów nie dała rady. I winą za taką sytuację obciążyłbym dosłownie wszystkich zawodników.

    I na koniec, zawodnicy U24 to jest tylko dopełnienie drużyny. Cały wynik drużyny opiera się na seniorach którzy teoretycznie, regularnie jada po 5 biegów w meczach. Oraz na liderach drużyny. Na nich to spoczywa największy ciężar. Dlatego właśnie oni zarabiają najwięcej. Tonder/Pawliczak/Kvech to nie lambert od którego nalezy wymagać znacznie więcej.
    Jesteś głupi jak but.
    Skoro zawodnicy pojechali dokładnie to, czego spodziewaliśmy się po nich, to jak oni mogą być winnymi spadku? Ani Tonder, ani Dudek, ani Frick, ani Kvech niczemu nie są winni, winni są wyłącznie właściciele i zarząd, który zmontował skład, któremu już jesienią przepowiadaliśmy spadek. To żadna tajemnica od października ubiegłego roku. Tylko w zarządzie i w teoim głupim łbie, nie wiedzieć czemu ulęgła się myśl, że się utrzymujemy, a przy dobrych wiatrach nawet PO . Po prostu poyebało wam się we łbach, tobie i zarządowi.

  3. Powrót do góry    #8418
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piotrekzg Zobacz posta
    Minęło tyle lat, a klimat ten sam. Te samo SB co naście lat temu. Pocieszne jak zawsze. Miazga.




    I naprawdę uważacie, że teraz właściciel Stelmetu, który już parę lat temu wypadł z listy najbogatszych Polaków (co przynajmniej w teorii oznacza majątek mniejszy niż 400 mln złotych) ot tak z uśmiechem na ustach. W imię operacji "Złoty but out" wyciągnie z kieszeni kilka milionów PLN (wolnych środków), by zbudować teraz dream team na I ligę i wrócić do Ekstraligi? Z żądzą mistrzostwa, niczym wygłodniały pit bull wypuszczony w kurniku? Chciałbym, no ale chyba nie. Przynajmniej ja chyba za mało się znieczulam by poczuć te flow. Choć mam wrażenie, że prędzej mnie odetnie, niż zdążę aż tak popłynąć. W te mocarstwowe wizje, gdzie dramat naszego klubu okazał się nagle sygnałem, że idziemy po mistrza. I to nie jednego.
    Majatek Bieńkowskiego był liczony min. od wrtości giełdowej Stelmetu. Wycena giełdowa nie jest tozsama z wartoscia jako taką. Jak Akcje kosztowały 31 zł to wartośc majatku była inna niz jak kosztowały 5 zł, mimo że fizycznie nic sie nie zmieniło , stały te same budynki itp.Poprzez emise akcji za 31, a potem skup za 9 , praktycznie za darmo ma się 30 milionow, jak doliczysz inflacje i brak potrzeby zaciagania kredytu na 45 mln to już z tego tytułu zbieże sie niezła sumka praktycznie za darmo.Teraz jeszcze szał zakupów bo był covid i wszyscy urzadzali ogrody plus tarcze antykryzysowe i interes się kręci.

  4. Powrót do góry    #8419
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Dwa posty, w stylu typowego dziennikarzyny. Same teorie, bajki i domysly, pomyslalbym ze jesteś Darek O.

    Jednak czytając wcześniejsze posty, postawiłbym na kogos z waszego klubu, chyba ze naprawde jesteś tak glupi i popierasz wszystko co robią
    Ciezko momentami uwierzyć że to nie jest Kamil Kawicki. Bardzo podobne myślenie i wypowiedzi.

  5. Powrót do góry    #8420
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2021
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    Kamil Kawicki podobno w klubie był/jest nazywany Klakier. Umie chłop płynąć z nurtem. To by się zgadzało

  6. Powrót do góry    #8421
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Dwa posty, w stylu typowego dziennikarzyny. Same teorie, bajki i domysly, pomyslalbym ze jesteś Darek O.

    Jednak czytając wcześniejsze posty, postawiłbym na kogos z waszego klubu, chyba ze naprawde jesteś tak glupi i popierasz wszystko co robią
    Kto ci pajacu powiedział, ze popieram wszystko co robią ?

    Pierwszy ich krytykowałem za Zagara. Publicznie ich krytykowałem za ofertę dla Nickiego, i obiecałem tutaj, że jak go zakontraktują to ja karnetu już nie kupię. Krytykowałem ich za KSM, jak Domagała coś nawijał, ze warto temat przemyśleć i może by to poprzeć. I krytykowałem za wiele innych rzeczy. Ale to nie znaczy, ze za wszystko co tutejsi "eksperci" orzekną, mam ich krytykować. Opanuj się chłopie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #8422
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Dwa posty, w stylu typowego dziennikarzyny. Same teorie, bajki i domysly, pomyslalbym ze jesteś Darek O.

    Jednak czytając wcześniejsze posty, postawiłbym na kogos z waszego klubu, chyba ze naprawde jesteś tak glupi i popierasz wszystko co robią
    Mario jest znany. Nie pracuje w klubie, ale nie jest anonimowy. A to całe pisanie to po prostu kompilacja prasowych spekulacji.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. Powrót do góry    #8423
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Tak po krótkich przemyśleniach doszedłem do wniosku że ten spadek i 10 kolejnych lat spędzonych nawet w drugiej lidze nam się przyda bo to uczy pokory. Po 16 latach wracamy do punktu wyjscia. Znowu będzie rodzinnie,wróci dwóch Grześków może Łoktajew,Żyto jak się ogarnie to już jest,Puk nieco wyłachany ale po spadku Tarnowa zwarty i gotowy a może jeszcze Freda w końcu medaliki wypierdzielą . W gruncie rzeczy w pierwszej lidze jest dość duży wybór zawodników i to wcale nie najgorszych bynajmniej nie gorszych od Zagara. Na Ekstraligę nie zasługujemy trzeba to sobie otwarcie powiedzieć. Dream Team był już przerabiany ale juniorzy jak punktów nie robią to w ekstralidze rzeczywistość jest brutalna. Falubaz juniorów ekstraligowych nie posiada a nawet niektórzy do pierwszej ligi się nie nadają.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  9. Powrót do góry    #8424
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Znowu zaczyna sie saga Dudka. Tym razem szczerze zycze zeby zagral na trabie zarzadowi za zeszly sezon transferowy i poszedl w swiat. Zrobi dobrze dla siebie, a nasi wlodarze niech sie pocą sami probujac wrocic do SE. Jeszcze Protas niech pojdzie do Polonii i bedzie w ogole cacy. Mamy w koncu jego 2 nastepcow, wiec limit Polakow w skladzie spelniony

    Zagar
    Iversen
    Tonder
    Pawliczak
    Zbigniew Suchecki / Kej Kej
    Tufft
    Ragus

    I wojujemy lige.

    Edit. Na zyczenie Kej Kej
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 25-08-2021 o 08:48

  10. Powrót do góry    #8425
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Do pełni szczęścia w tym drim timie Ksysia brakuje mi.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  11. Powrót do góry    #8426
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Trzymajcie kciuki. Prawdopodobnie dzisiaj spotkanie Patryka w klubie.

  12. Powrót do góry    #8427
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kto ci pajacu powiedział, ze popieram wszystko co robią ?

    Pierwszy ich krytykowałem za Zagara. Publicznie ich krytykowałem za ofertę dla Nickiego, i obiecałem tutaj, że jak go zakontraktują to ja karnetu już nie kupię. Krytykowałem ich za KSM, jak Domagała coś nawijał, ze warto temat przemyśleć i może by to poprzeć. I krytykowałem za wiele innych rzeczy. Ale to nie znaczy, ze za wszystko co tutejsi "eksperci" orzekną, mam ich krytykować. Opanuj się chłopie.
    Krytykowales,owszem ale tych co krytykowali zarzad za polityke transferowa.
    Nie przypominam sobie abys choc raz skrytykowal Domagale za Zagara.
    Dla ciebie to byl ciekawy sklad.
    I w sumie nic nikomu do tego ,mogles miec takie zdanie,ale po co
    teraz posuwasz takie kocopoly?
    Dla ciebie kazdy kto krytycznie podchodzil do skladu na 2021 byl poyebem i placzkiem a
    teraz nagle chcesz powiedziec,ze stales z tymi poyebami i placzkami w jednym szeregu?
    Nie,ty stales zawsze tam gdzie stalo ZOMO.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-08-2021 o 09:41
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #8428
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Nie ma co biadolić. Spadek z ligi to nie jest katastrofa i koniec świata. Należy brać przykład z Torunia, który błyskawicznie do elity wrócił i dzisiaj nikt nie pamięta, że byli w pierwszej lidze. Oczywiście o awans nie będzie łatwo, ale można skonstruować mocny skład na zaplecze nawet bez Dudka.

    W pierwszej kolejności uderzałbym do Musielaka. Mimo ogólnej niechęci do niego to na pierwszą ligę jest to jeden z sensowniejszych Polaków. Bardziej by mi pasował chyba tylko Oskar Fajfer, ale jego to raczej ciężko byłoby ruszyć. Spadów z ekstraligi jednak nie będzie zbyt wielu. A jak już będą to pewnie tacy goście jak Buczkowski. Drugim Polakiem powinien pozostać jednak Protasiewicz, o ile nie zakończy kariery. Sam byłem jednym z tych co mówili, że obecny sezon powinien być jego ostatnim w ekstralidze i nadal się tego trzymam. Jednak spadek sporo zmienia, bo myślę, że Protasiewicz w pierwszej lidze spokojnie da radę jechać jeszcze na wysokim poziomie. Jeżeli alternatywą miałby być ktoś pokroju Gomólskiego, Szczepaniaka lub Kościucha to lepiej postawić na dziadka Piotra. I nie ma znaczenia, że po ewentualnym awansie on już na ekstralige by się nie nadał. W ogóle bym nie konstruował składu myśląc takimi kategoriami, bo teraz to praktycznie każdy beniaminek ma 3/4 składu do wymiany przy awansie.

    Zakładam, że Dudka w klubie nie będzie. Powalczyłbym ostro o Fricke'a. Jeżeli będzie chciał zostać to powinien być priorytet jeśli chodzi o zawodników zagranicznych i nie wykluczałbym jego pozostania jeżeli zaproponują mu sensowny kontrakt (wysoka punktówka na poziomie ekstraligowym + mocny skład z perspektywą awansu). Poza tym teraz pewnie napiszę coś kontrowersyjnego, ale nie rezygnowałbym pochopnie z Zagara. On oczywiście zawalił ten sezon, ale na pierwszą ligę to wciąż może być bardzo sensowny grajek. I jeżeli nie będzie za niego sensownego zmiennika albo Fricke zechce jednak zostać w ekstralidze to ja bym dał mu szansę na rehabilitację. Na dzisiaj taki Tungate albo Liglad to nie gwarantują nic lepszego niż Słoweniec. Tonderowi i Pawliczakowi bym podziękował, bo jeśli ktoś myśli że oni lekką ręką zdobywaliby punkty w pierwszej lidze to są w błędzie. Pawliczak to jest zawodnik na drugą ligę mimo szczerych chęci i starań z jego strony. A Tonder poza dobrym startem to nie ma w ogóle żadnych atutów. Słaba psychika, częste obalanie się i to irytujące hamowanie nogą w połowie prostej. Z czegoś takiego nic się nie urodzi.

    Jeśli chodzi o juniorkę to uważam, że Ragus da radę. Zresztą dałby też radę w ekstralidze, bo przebłyski fajnej jazdy u niego były. Jego największy problem to słabe starty i nad tym elementem musi popracować. Przydałby mu się jakiś sensowny partner potrafiący jeździć. Tuffta też bym mimo wszystko zostawił jako tego trzeciego w razie w, bo wiadomo jak kontuzjogenny jest sport, szczególnie wśród juniorów.

    Podstawową kwestią jest jednak by właściciele klubu odpowiedzieli sobie na pytanie o chcą jechać w 2022. Jeżeli o szybki awans to nie ma co płakać i szukać winnych spadku tylko trzeba to wziąć na klatę i brać się ostro do roboty.
    TeamLindgren

  14. Powrót do góry    #8429
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Skład widział bym taki:
    1.Kułakow
    2.Jakiś sensowny U24, który po awansie mógłby być mocnym punktem drużyny - Najlepsza opcja to Luke Becker, jeśli nie będzie chciał iść do ekstraligi
    3.Musielak/Zengota
    4.Fricke/Tarasenko/Kurtz
    5.Protasiewicz
    6.Ragus
    7.Jakiś sensowny junior, który po awansie mógłby przywozić ważne punkty

    I po awansie postarać się o powrót Dudka...

  15. Powrót do góry    #8430
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Powinniscie 3 Mac kciuki aby Duzers na teraz poszedł w świat, bo 1 liga nic mu nie da. On i tak wróci.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  16. Powrót do góry    #8431
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    2.Jakiś sensowny U24, który po awansie mógłby być mocnym punktem drużyny - Najlepsza opcja to Luke Becker, jeśli nie będzie chciał iść do ekstraligi
    Dlaczego nie Tonder? ^^

  17. Powrót do góry    #8432
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 969 w 596 postach
    Wydaje mi się, że większe szanse są na to, że Dudek jednak zostanie, a Fricke odejdzie. No, chyba że nastąpi legendarne "wkoorwienie Bieńkowskiego", to i Maxa zatrzymamy. To byłoby najlepsze rozwiązanie, gdyby zatrzymać Maxa, Patryka i PP. Trzon drużyny byśmy mieli.

  18. Powrót do góry    #8433
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    A ja nie rozumiem tej teorii, że trzeba jeździć w ekstralidze i trzymać poziom. Były już przykłady, że niekoniecznie. Tak na szybko

    2003 - Nicki 1 liga, mistrz świata
    2018 - Hancock 2 liga, 5 miejsce 2 GP

  19. Powrót do góry    #8434
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Reptile

    W pierwszej kolejności uderzałbym do Musielaka. Mimo ogólnej niechęci do niego to na pierwszą ligę jest to jeden z sensowniejszych Polaków. Bardziej by mi pasował chyba tylko Oskar Fajfer, ale jego to raczej ciężko byłoby ruszyć. Spadów z ekstraligi jednak nie będzie zbyt wielu. A jak już będą to pewnie tacy goście jak Buczkowski. Drugim Polakiem powinien pozostać jednak Protasiewicz, o ile nie zakończy kariery. Sam byłem jednym z tych co mówili, że obecny sezon powinien być jego ostatnim w ekstralidze i nadal się tego trzymam. Jednak spadek sporo zmienia, bo myślę, że Protasiewicz w pierwszej lidze spokojnie da radę jechać jeszcze na wysokim poziomie. Jeżeli alternatywą miałby być ktoś pokroju Gomólskiego, Szczepaniaka lub Kościucha to lepiej postawić na dziadka Piotra. I nie ma znaczenia, że po ewentualnym awansie on już na ekstralige by się nie nadał. W ogóle bym nie konstruował składu myśląc takimi kategoriami, bo teraz to praktycznie każdy beniaminek ma 3/4 składu do wymiany przy awansie.
    Do takich zawodników jak Musielak, Hansen, Kułakov, nie ma po co teraz uderzać, skoro oni ze swoimi klubami walczą w PO. Dopiero w pod koniec września, oni sami będa wiedzieli an czym stoją.

    Odnośnie Protasa. Tak się zastanawiam, czy ja na jego miejscu, wiedząc, ze jest potrzebny FZG na szybki awans, a potem, po ewentualnym awansie, dostanie kopa w tyłek, chciałbym w ogóle zostać w FZG w takim układzie. Po chuy mu to ? Zresztą Bydzia już robi podchody pod niego.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Powinniscie 3 Mac kciuki aby Duzers na teraz poszedł w świat, bo 1 liga nic mu nie da. On i tak wróci.
    Nie tak szybko wróci, najtrudniej jest odejść. A potem to już co sezon czekasz aż ktoś ciebie przelicytuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #8435
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pozbycie się Protasiewicza przed I ligą idealnie wpisywałoby się w komuszą politykę transferową w tym śmiesznym klubie. Strzelam w ciemno, że należy się oswajać z takim wydarzeniem.

  21. Powrót do góry    #8436
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Pozbycie się Protasiewicza przed I ligą idealnie wpisywałoby się w komuszą politykę transferową w tym śmiesznym klubie. Strzelam w ciemno, że należy się oswajać z takim wydarzeniem.
    Dziadu jeden, jeszcze nie tak dawno, krytykowałeś klub, że takiego Pepe nie śmią w ogóle ruszać. Że ma pewne miejsce w drużynie, itd...

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Skład widział bym taki:
    1.Kułakow
    2.Jakiś sensowny U24, który po awansie mógłby być mocnym punktem drużyny - Najlepsza opcja to Luke Becker, jeśli nie będzie chciał iść do ekstraligi
    3.Musielak/Zengota
    4.Fricke/Tarasenko/Kurtz
    5.Protasiewicz
    6.Ragus
    7.Jakiś sensowny junior, który po awansie mógłby przywozić ważne punkty

    I po awansie postarać się o powrót Dudka...
    Jeśli w ZG ma być szybki awans do SE, to nie ma co bawić się w jakieś półśrodki. Tylko trzeba solidnie przepłacić zawodników i stworzyć coś takiego:

    1. Dudek
    2. Fricke
    3. Zagar
    4. Zengi
    5. Pepe
    6. Ragus
    7. Junior
    8. Tonder/Pawliczak

    Zakładam, ze w I lidze U24 nie będzie obowiązywał.

    W tym układzie to ma w ogóle sens. Jak wywalczą awans do SE to już masz gotowy trzon drużyny na SE w osobach Dudek, Fricke, Zen (o ile dojdzie do swojej optymalnej formy). Wtedy po awansie dokupujesz 2 w miarę sensownych zawodników i możesz walczyć w SE. Żaden Musielak, Kułakow czy inny Tarasenko z Kurtzem nie da ci gwarancji awansu do SE. A przy jakimś pechu, kontuzji, itd, nawet może nie być PO.

    Jak stracimy Dudka i Fricke, to w żadne ich powroty nie wierzę. Bo niby jakim składem chciałbyś ich zachęcić do powrotu do FZG, po ewentualnym awansie, jak trzeba by wymienić w zasadzie całą drużynę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #8437
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Specjalnie dla ciebie oszołomie dopiszę, że nazwisko "Protasiewicz" padło w kontekście I ligi.

    Cytat z dłou jest oczywiście usunięty, bo przecież stary komuch likwiduje idiotyzmy, na których go przyłapano i nie ma co odpowiedzieć.

    Zamieszczone przez Mariusz
    Teraz wystarczyło tylko, chociaż zremisować jakiś mecz u siebie z Lublinem/Czewą/Lesznem. I tu znowu nasi liderzy dali doopy. Z Lublinem Pepe pojechał totalny piach, a w meczu z Czewą czy Lesznem, Patryk nie sprostał zadaniu w 15 biegu.

    Noż karwa nie może być tak, ze w takim meczu na szczycie, Patryk robi łącznie 9 pkt, a zawodnik II linii, Protas robi 10+2. A Zagar 7 pkt.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 25-08-2021 o 10:31

  23. Powrót do góry    #8438
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Przed sezonem pisałem, że analogiczna bardzo sytuacja jak w latach 1997 i 1998.
    Był w 97 wynik lepszy niż się wszyscy spodziewali w sumie średnim składem - był i u nas w 2020 lepszy niż myślano.
    Wtedy myślano, że skoro raz tak się udalo, że większość pojechała optymistyczny wariant to w następnym sezonie będzie podobnie. Teraz też tak myślano i mówiono nawet otwarcie ("nikt na nas nie stawiał a bylismy w czwórce...").

    Wtedy osłabialiśmy się na pozycji juniorskiej bo Walasek (IMPJ) kończył wiek młodzieżowca i teraz też osłabialiśmy się na juniorce.

    Wtedy był jeden jako taki lider a reszta przeciętnych seniorów i słabsza juniorka (choć niebo lepsza niż dziś bo Smoter i Kłopot) - teraz było to samo.

    Wtedy był spadek w kolejnym roku po całkiem niespodziewanym i dobrym sezonie - teraz niestety to samo.

    Niestety wszystko się potwierdziło jak pisałem przed sezonem, analogie były aż zanadto widoczne. Wtedy też niektórzy zaklinali rzeczywistość, że przejscie Walaska w wiek seniora wzmocni skład seniorski zespołu i tego typu brednie. Wyszło jak wyszło. Trudno było liczyć, ze każdy pojedzie 100% lub 120% swoich możliwości.
    To i tak mielismy fuksa, że nie było poważnych i długich kontuzji "liderów".

  24. Powrót do góry    #8439
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Na dzień dzisiejszy to Musielak > Zengota i to bezdyskusyjnie. Według mnie Zengota już nigdy nie będzie zawodnikiem ekstraligowym i pozostanie takim średniakiem na 8 punktów w pierwszej lidze. Poza tym ten temat był już przerabiany i raczej nie zdał egzaminu.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 25-08-2021 o 10:37
    TeamLindgren

  25. Powrót do góry    #8440
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dla Zengoty żużel zrobił się zbyt kontuzjogenny. Bez tego uznałbym, że to ciągle zawodnik na 8 punktów w obu ligach. Taki typ.

  26. Powrót do góry    #8441
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Specjalnie dla ciebie oszołomie dopiszę, że nazwisko "Protasiewicz" padło w kontekście I ligi.

    Cytat z dłou jest oczywiście usunięty, bo przecież stary komuch likwiduje idiotyzmy, na których go przyłapano i nie ma co odpowiedzieć.

    http://www.sportsboard.pl/images/misc/quote_icon.png Zamieszczone przez Mariusz http://www.sportsboard.pl/images/but...post-right.png
    Teraz wystarczyło tylko, chociaż zremisować jakiś mecz u siebie z Lublinem/Czewą/Lesznem. I tu znowu nasi liderzy dali doopy. Z Lublinem Pepe pojechał totalny piach, a w meczu z Czewą czy Lesznem, Patryk nie sprostał zadaniu w 15 biegu.

    Noż karwa nie może być tak, ze w takim meczu na szczycie, Patryk robi łącznie 9 pkt, a zawodnik II linii, Protas robi 10+2. A Zagar 7 pkt.
    O czym ty znowu nawijasz bolszewiku jeden ? Żadnych wpisów nie usuwałem.

    I nie rozumiem po co dajesz te cytaty. Gdzie ja tam niby twierdziłem, że Pepe trzeba wyyebac ze składu ? Sam nie raz jechałeś tutaj po kapitanie, kilka razy wieszczyłeś, że powinie zakończyć karierę. A teraz pyerdolisz coś, ze pewnie klub się go pozbędzie, mimo, ze nic takiego jeszcze nie nastąpiło, i oczywiście udajesz oburzonego. Hipokryta pełną gębą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #8442
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Żaden Musielak, Kułakow czy inny Tarasenko z Kurtzem nie da ci gwarancji awansu do SE. A przy jakimś pechu, kontuzji, itd, nawet może nie być PO.
    Obecnie to Kułakow/Tarasenko nie są gorsi od Zagara, a Musielak jest lepszy od Zengoty...

    Zagar po prostu jeździ na "nazwisku"...

  28. Powrót do góry    #8443
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    O czym ty znowu nawijasz bolszewiku jeden ? Żadnych wpisów nie usuwałem.

    I nie rozumiem po co dajesz te cytaty. Gdzie ja tam niby twierdziłem, że Pepe trzeba wyyebac ze składu ? Sam nie raz jechałeś tutaj po kapitanie, kilka razy wieszczyłeś, że powinie zakończyć karierę. A teraz pyerdolisz coś, ze pewnie klub się go pozbędzie, mimo, ze nic takiego jeszcze nie nastąpiło, i oczywiście udajesz oburzonego. Hipokryta pełną gębą.
    Oczywiście, że jechałem po Protasiewiczu. Jak nieprzygotowany do biegu był wykluczny w Częstochowie gdy nie zdążał pod taśmę, gdy we wspomnianym meczu z Lublinem nie zrobił wyniku opierającego się o przyzwoity. Wtedy to go taki cep jak ty bronił z klapkami na oczach.

    Gdy Protasiewicz zaczął jechać lepiej, przyznałem się do błędu, czego ty nie potrafiłeś nigdy, piesku.

  29. Powrót do góry    #8444
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Według mnie nie będzia ani Fricka ani Zagara w Falubazie za rok. Zobaczcie co sie dzieje. Sporo zawodników już teraz ogłasza pozostanie w swoich klubach. Wrocław, Częstochowa i Gorzów pojadą praktycznie niezmienionymi składami. W Lublinie będą się starali o Dudka za Buczkowskiego. Być może zwolni się miejsce w Lesznie za Emila(Dudek, Fricke?). Taki Grudziądz pewnie pojedzie znowu niezmienionym składem i będzie walczyć o 7 miejsce, bo nie ma kim się wzmocnić. Beniaminek będzie w rozpaczliwej sytuacji już na starcie obojętnie kto awansuje. Zwyczajnie nie mają się kim wzmocnić. Zostają właśnie zawodnicy spadającego Falubazu i Chris Holder. Dlatego w ciemno zakładam, że taki Zagar trafi właśnie tam. Podobnie jak Fricke szczególnie jakby Rybnik awansował, bo przecież dobrze zna środowisko.

  30. Powrót do góry    #8445
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Przed sezonem pisałem, że analogiczna bardzo sytuacja jak w latach 1997 i 1998.
    Był w 97 wynik lepszy niż się wszyscy spodziewali w sumie średnim składem - był i u nas w 2020 lepszy niż myślano.
    Wtedy myślano, że skoro raz tak się udalo, że większość pojechała optymistyczny wariant to w następnym sezonie będzie podobnie. Teraz też tak myślano i mówiono nawet otwarcie ("nikt na nas nie stawiał a bylismy w czwórce...").

    Wtedy osłabialiśmy się na pozycji juniorskiej bo Walasek (IMPJ) kończył wiek młodzieżowca i teraz też osłabialiśmy się na juniorce.

    Wtedy był jeden jako taki lider a reszta przeciętnych seniorów i słabsza juniorka (choć niebo lepsza niż dziś bo Smoter i Kłopot) - teraz było to samo.

    Wtedy był spadek w kolejnym roku po całkiem niespodziewanym i dobrym sezonie - teraz niestety to samo.

    Niestety wszystko się potwierdziło jak pisałem przed sezonem, analogie były aż zanadto widoczne. Wtedy też niektórzy zaklinali rzeczywistość, że przejscie Walaska w wiek seniora wzmocni skład seniorski zespołu i tego typu brednie. Wyszło jak wyszło. Trudno było liczyć, ze każdy pojedzie 100% lub 120% swoich możliwości.
    To i tak mielismy fuksa, że nie było poważnych i długich kontuzji "liderów".

    Ale ironia losu polega właśnie na tym, że my nie mieliśmy prawa spaść tym składem ze SE. A jednak tego dokonaliśmy. To jest sztuka dopiero.

    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Według mnie nie będzia ani Fricka ani Zagara w Falubazie za rok. Zobaczcie co sie dzieje. Sporo zawodników już teraz ogłasza pozostanie w swoich klubach. Wrocław, Częstochowa i Gorzów pojadą praktycznie niezmienionymi składami. W Lublinie będą się starali o Dudka za Buczkowskiego. Być może zwolni się miejsce w Lesznie za Emila(Dudek, Fricke?). Taki Grudziądz pewnie pojedzie znowu niezmienionym składem i będzie walczyć o 7 miejsce, bo nie ma kim się wzmocnić. Beniaminek będzie w rozpaczliwej sytuacji już na starcie obojętnie kto awansuje. Zwyczajnie nie mają się kim wzmocnić. Zostają właśnie zawodnicy spadającego Falubazu i Chris Holder. Dlatego w ciemno zakładam, że taki Zagar trafi właśnie tam. Podobnie jak Fricke szczególnie jakby Rybnik awansował, bo przecież dobrze zna środowisko.
    No jeśli będzie tak jak piszesz, i stracimy Dudka i Fricke, to możemy szykować się na dłuższy pobyt w I lidze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #8446
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale ironia losu polega właśnie na tym, że my nie mieliśmy prawa spaść tym składem ze SE. A jednak tego dokonaliśmy. To jest sztuka dopiero.
    Dlaczego nie mieliśmy prawa spaść takim składem?
    Jeden lider - Dudek, jeszcze Fricke coś tam szarpał
    Druga linia - Protas, Zagar
    Reszta to plastrony w składzie...
    Ciężko jest się utrzymać w trzech i pół zawodnika...

  32. Powrót do góry    #8447
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Przeciez wiekszosc pisala, ze bedziemy walczyc o utrzymanie poczawszy od podpisania kontraktow i przez wiekszosc sezonu, to jak nie miala prawa spasc tym skladem? Po punktach Grudziadza z Wrockiem juz pisalem, ze tych pkt moze zabraknac do utrzymania. I zabraklo.
    puknij sie w czolo laiku.

  33. Powrót do góry    #8448
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Powinniscie 3 Mac kciuki aby Duzers na teraz poszedł w świat, bo 1 liga nic mu nie da. On i tak wróci.
    Jestem identycznego zdania. Jak teraz nie pójdzie to utknie w "średniactwie" , które zaczęło się u niego dwa lata temu. Pierwsza liga tylko znowu to pogłębi. W tym sezonie coś u niego ruszyło i szkoda samemu skazywać się na brak rozwoju. A ambicje chłopak ma raczej wysokie

  34. Powrót do góry    #8449
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dziadu jeden, jeszcze nie tak dawno, krytykowałeś klub, że takiego Pepe nie śmią w ogóle ruszać. Że ma pewne miejsce w drużynie, itd...



    Jeśli w ZG ma być szybki awans do SE, to nie ma co bawić się w jakieś półśrodki. Tylko trzeba solidnie przepłacić zawodników i stworzyć coś takiego:

    1. Dudek
    2. Fricke
    3. Zagar
    4. Zengi
    5. Pepe
    6. Ragus
    7. Junior
    8. Tonder/Pawliczak

    Zakładam, ze w I lidze U24 nie będzie obowiązywał.

    W tym układzie to ma w ogóle sens. Jak wywalczą awans do SE to już masz gotowy trzon drużyny na SE w osobach Dudek, Fricke, Zen (o ile dojdzie do swojej optymalnej formy). Wtedy po awansie dokupujesz 2 w miarę sensownych zawodników i możesz walczyć w SE. Żaden Musielak, Kułakow czy inny Tarasenko z Kurtzem nie da ci gwarancji awansu do SE. A przy jakimś pechu, kontuzji, itd, nawet może nie być PO.

    Jak stracimy Dudka i Fricke, to w żadne ich powroty nie wierzę. Bo niby jakim składem chciałbyś ich zachęcić do powrotu do FZG, po ewentualnym awansie, jak trzeba by wymienić w zasadzie całą drużynę.
    Mario sorry ale z takim skladem po awansie jesteśmy w znów w tym samym miejscu(czyli czarnej dlupie) ... za Zagra <Tarasenko,za Zengiego <Kvech pod 8 jakiś małolat ja to Widze właśnie tak wrazie awansu praktycznie szukasz 1 zawodnika w przypadku twojego składu aż 4

  35. Powrót do góry    #8450
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    A Liszki nie chcecie?
    On w Zielonej dobrze jeździ zazwyczaj i nie będzie jakoś przesadnie drogi.

  36. Powrót do góry    #8451
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Dlaczego nie mieliśmy prawa spaść takim składem?
    Jeden lider - Dudek, jeszcze Fricke coś tam szarpał
    Druga linia - Protas, Zagar
    Reszta to plastrony w składzie...
    Ciężko jest się utrzymać w trzech i pół zawodnika...
    Bo sportowo to Grudziądz był jednak najsłabszy. Z tą różnicą, że miał więcej szczęścia i lepszy jednak kalendarz rozgrywek.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #8452
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 969 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale ironia losu polega właśnie na tym, że my nie mieliśmy prawa spaść tym składem ze SE. A jednak tego dokonaliśmy. To jest sztuka dopiero.



    No jeśli będzie tak jak piszesz, i stracimy Dudka i Fricke, to możemy szykować się na dłuższy pobyt w I lidze.
    Oczywiście że mieliśmy i bardzo wielu ludzi o tym wiedziało, pisało i mówiło. Ci co pisali tak jak Ty, że nie mieliśmy prawa, jedynie zaklinali rzeczywistość i sami sobie to wmawiali.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    t_zg (25-08-2021)

  39. Powrót do góry    #8453
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    A Liszki nie chcecie?
    On w Zielonej dobrze jeździ zazwyczaj i nie będzie jakoś przesadnie drogi.
    Liszka bardziej wam się przyda w drużynie U24...

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo sportowo to Grudziądz był jednak najsłabszy. Z tą różnicą, że miał więcej szczęścia i lepszy jednak kalendarz rozgrywek.
    GKM miał lepszych juniorów oraz zawodników U24... My niestety mieliśmy same plastrony na tych pozycjach

  40. Powrót do góry    #8454
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Do takich zawodników jak Musielak, Hansen, Kułakov, nie ma po co teraz uderzać, skoro oni ze swoimi klubami walczą w PO. Dopiero w pod koniec września, oni sami będa wiedzieli an czym stoją.
    Hahaha, z choinki się normalnie urwał. W ekstralidze PO, a zawodnicy układają się od pewnego czasu, a ten chce czekać na koniec rozgrywek
    Z takimi mądralami, to załatwicie skład, ale na walkę o utrzymanie, a nie o awans
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  41. Powrót do góry    #8455
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta



    GKM miał lepszych juniorów oraz zawodników U24... My niestety mieliśmy same plastrony na tych pozycjach
    Grudziadz mial wiecej szczescia,ot co.
    Nadprogramowe punkty ze Sparta zalatwily sprawe a
    tez kalendarz a wlasciwie sytuacja Wlokniarza im nieco pomogla.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-08-2021 o 11:01
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #8456
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    GKM miał lepszych juniorów oraz zawodników U24... My niestety mieliśmy same plastrony na tych pozycjach
    Seniorzy poziom zblizony

  43. Powrót do góry    #8457
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Mario sorry ale z takim skladem po awansie jesteśmy w znów w tym samym miejscu(czyli czarnej dlupie) ... za Zagra <Tarasenko,za Zengiego <Kvech pod 8 jakiś małolat ja to Widze właśnie tak wrazie awansu praktycznie szukasz 1 zawodnika w przypadku twojego składu aż 4
    Nie no, co ty gadasz ? Kvech to póki co Zenowi może motorki zapychać. A Zagar to w zasadzie na dzisiaj ten sam poziom co Tarasenko. Tyle, ze ten drugi nieco młodszy jest i bardziej perspektywiczny. No i jeśli zrobią taki skład, ze Zagara zastąpią Tarasenko, to OK, nie mam nic przeciwko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #8458
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo sportowo to Grudziądz był jednak najsłabszy. Z tą różnicą, że miał więcej szczęścia i lepszy jednak kalendarz rozgrywek.
    I następny złoty cytat Mariusza Nie mieliście żadnego pecha, kontuzji czy złego kalendarza. Trójka seniorów na dodatek pojechała lepiej niż rok wcześniej.
    Spadła najsłabszą drużyną w lidze, koniec, kropka.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  45. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    Malin017 (25-08-2021), kibic123 (25-08-2021), t_zg (25-08-2021)

  46. Powrót do góry    #8459
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Wystarczyło dogadać się z Doylem i zamknąć szybko temat tego transferu, a nie proponować mu Jepsenowe stawki. Jeszcze pamiętam jak Mariusz chwalił prezesa, że ten mu proponuje śmieszne pieniądze...

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    t_zg (25-08-2021)

  48. Powrót do góry    #8460
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    I następny złoty cytat Mariusza Nie mieliście żadnego pecha, kontuzji czy złego kalendarza. Trójka seniorów na dodatek pojechała lepiej niż rok wcześniej.
    Spadła najsłabszą drużyną w lidze, koniec, kropka.

    100 % racji. W dodatku oddalismy 2 najlepszych u24 zostawiajac gosci, co robia przez caly sezon 4 pkt na wyjazdach + juniorzy, ktorzy raczej statystami byli. To sie po prostu nie moglo udac o czym pisalismy w Listopadzie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •