Strona 109 z 269 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119159209 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,905 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4861
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    PS Większym skandalem od tego wyniku jest chyba jeszcze to piwopodobne coś za 9zł Złodzieje!
    Fakt. Troche sie wczoraj zdziwilem jak pani dziewiątaka zawolala za ten shit. Chyba po dlugiej przerwie czas powrocic do tradycji procentowania z 2h przed meczem na gorce, albo przy stacji. Jeszcze zrozumialbym, gdyby te 9 zl bylo za normalne dobre piwo 0.5...ale nie za ten napoj piwopodobny w kubku 0.4 nalewanym do 3/4 wysokosci.

  2. Powrót do góry    #4862
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Piwo na obiektach sportowych chyba urzędowo ma obniżony poziom alkoholu przez co smakuje jak szczyny. To już lepiej wypić bezalkoholowe piwo.

  3. Powrót do góry    #4863
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Tak, wczoraj babka mowila ze ma 3 procent. To nie jest piwo...i kuzwa 9 zl. 0.5 wody mineralnej - 6 zl. A wniesc swojej nie mozna, bo nie i ch*j.

  4. Powrót do góry    #4864
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Nasi rajderzy są w koszmarnej formie i tyle.
    Jasne, z torem zaryzykowali, ale ku*rwa mać - mamy najłatwiejszy tor w lidze, robimy najłatwiejszą nawierzchnię, czyli beton i co?
    Dwie gwiazdy z GP nie potrafią nic jechać, tak samo Patryk, który koniecznie do tego GP chce wrócić.
    Bez względu na tor i super formę Sparty każdy z nich powinien przy słabym dniu w takich warunkach 7-8 punktów robić.

    Mecze z Gorzowem, Lublinem i Wrocławiem to był łomot na swoim torze tylko pewne okoliczności tych 2 pierwszych spotkań sprawiły, że skończyło się w miarę wyrównanym wynikiem. Wczoraj już tak nie było i był łomot od 1 do 15 biegu.

    A najlepsze, że nadal mamy szansę się utrzymać i trzeba o to walczyć.
    Na dziś jednak nadziei na wygraną z Apatorem nie mam.

  5. Powrót do góry    #4865
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kozi cycku...
    Mario w przeciwieństwie do naszych speedrowerowców, wciąż w formie ekstraligowej.
    TYLKO FALUBAZ

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Malak (31-05-2021)

  7. Powrót do góry    #4866
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jak Żyto powiedział przed meczem, że Protas był najlepszy na treningu, to od razu mi się zapaliła czerwona lampka.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #4867
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Mario w przeciwieństwie do naszych speedrowerowców, wciąż w formie ekstraligowej.
    W formie takiej jak Sparta w Zielonej

  9. Powrót do góry    #4868
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Spadniemy ,posiedzimy lige nizaj az bedzie nowy zarzad,nowi kibice,nowy głód sukcesu i nowi zawodnicy.

    Swiat sie nie skonczy.

  10. Powrót do góry    #4869
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Najgorsze w tym wszystkim jest to że chyba tylko kibicom zależy na tym klubie bo reszta ma kompletnie wyj...ne
    Chyba potwierdzają się plotki z zimy że przez wojnę na górze ,celowo pogrążają Falubaz
    Lipa na Zastalu ,Koszarek odchodzi a za chwilę zrobi to Dudek
    Oba kluby jeszcze nie dawno były wzorem dla innych a za moment zostanie z tego kupa gruzu
    O tym że miasto czyli Kubicki ma w tym wielki udział już mi się nie chcę pisać

  11. Powrót do góry    #4870
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Nasi rajderzy są w koszmarnej formie i tyle.
    Jasne, z torem zaryzykowali, ale ku*rwa mać - mamy najłatwiejszy tor w lidze, robimy najłatwiejszą nawierzchnię, czyli beton i co?
    Dwie gwiazdy z GP nie potrafią nic jechać, tak samo Patryk, który koniecznie do tego GP chce wrócić.
    Bez względu na tor i super formę Sparty każdy z nich powinien przy słabym dniu w takich warunkach 7-8 punktów robić.


    Mecze z Gorzowem, Lublinem i Wrocławiem to był łomot na swoim torze tylko pewne okoliczności tych 2 pierwszych spotkań sprawiły, że skończyło się w miarę wyrównanym wynikiem. Wczoraj już tak nie było i był łomot od 1 do 15 biegu.

    A najlepsze, że nadal mamy szansę się utrzymać i trzeba o to walczyć.
    Na dziś jednak nadziei na wygraną z Apatorem nie mam.
    No dokładnie, to samo mówiłem. Przecież to jest niewytłumaczalne. Zreszta nie tylko my chyba tak uważamy:

    Na mecz ze Spartą Falubaz przygotował bardzo twardy tor co zdaniem wielu ekspertów było błędem.

    - Nie chcę rozmawiać na ten temat - mówi Huszcza. - Czasami tłumaczenia zawodników mnie dziwią. Coś mówią o jakiś ścieżkach. Przecież tam się jedzie, gdzie się jedzie. Trzeba jechać i koniec. Po całym torze się jeździ.

    - Nie chcę mówić, czy Falubaz dobrze zrobił, że przygotował taki tor i co powinien zrobić na Apator. To już nie do mnie pytanie - powiedział Huszcza. - Póki co wierzę, że drużyna się otrząśnie i nie dojdzie do tego, że spadniemy.
    Nawet dziadek Huszcza nie bierze takich tłumaczeń torem za poważne. Ja rozumiem, że taki Fricke, Patryk czy Zagar mogą preferować tory lekko przyczepne czy nawet mocno przyczepne. Ale żeby trzech gości ze SGP robiło razem podobną ilość punktów co jeden zawodnik który dopiero co rozpoczął sezon i dopiero co wszedł w seniorskie ściganie ? Przecież to się w pale nie mieści.

    A może jest jakiś zator finansowy i gościom nie płacą na czas ? I stąd ten marazm w drużynie ? A my tu kombinujemy, ze to tor im nie odpowiadał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #4871
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Falubaziaki, pytanie do was.

    Bilety na sektor gości będzie można kupić online?

    Dawno nie byłem na wyjeździe i nie do końca sie orientuję jak to teraz wygląda.

  13. Powrót do góry    #4872
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Niestety, ale w tym sporcie mało jest sytuacji, gdzie kluby są prowadzone z pasji i zamiłowania do żużla przez wiele lat, bez żadnych afer i kwasów w tle. Do głowy przychodzi mi tylko Leszno. W każdym ośrodku wygląda to dość podobnie, przychodzi sobie jeden z drugim, pakuje kasę, w tle mając jakiś plan, jak przy tym skorzystać i popchnąć do przodu własne cele/interesy, zazwyczaj polityczne. W Gorzowie też to było przerabiane, najpierw z Władkiem, potem Irkiem bileterem, a obecnie z Grzybem. Zawsze była jakaś afera i siwy dym, gdy dochodziło do przekazywania władzy, z szaf wylatują wówczas różne trupy, najczęściej z sześcioma zerami na końcu

    Wczorajszy mecz pokazał, że w Zielonej Górze nie ma o wiele więcej, niż samej drużyny (mam tu na myśli to, że obecnie to jest zlepek, a nie drużyna). Brakuje również toru i pomysłu. Jeśli w połowie sezonu prowadzone są eksperymenty z nawierzchnią, to jest to zwyczajnie dowód na totalną amatorkę. Takie sprawy powinny być dograne przed sezonem. Zebranie całej drużyny, ustalenie planu, dogadanie toru, jaki chce zespół i konsekwentne trzymanie się ustaleń. A tu co mamy? Raz taka nawierzchnia, raz taka, teraz z kolei całkowicie inna koncepcja. Dobrze, że przynajmniej temat U24 w końcu się wyjaśnił, a w zasadzie to wyjaśnił to sam Tonder.

    Przyszłość FZG nie rysuje się w różowych barwach. Ryba psuje się od głowy, więc ewentualny spadek może oczyścić atmosferę na tyle, że z okrętu uciekną wszelkie szczury, które chciały się tylko ogrzewać w ekstraligowym klimacie, działając na niekorzyść klubu.

    O 18ej w radio pewnie będzie Frątczak. Can't wait

  14. Powrót do góry    #4873
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Ktoś tu pisał, że Piotrek Żyto i profesor pakują walizki. A do mnie przed chwilą dotarło info, że nic się nie zmienia. Żyto zostaje, kapitan również, i spinają poślady na Apator.

    I dobrze, bo już się bałem, ze rozpłaczą się jak baby.

    O 18ej w radio pewnie będzie Frątczak. Can't wait
    Zbytnich emocji nie oczekuj. Zdaje się, ze panowie już sobie pogadali na osobności.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #4874
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dobra to zacznę nietypowo, wczoraj miałem problem z karnetami bo te z zeszłego roku są identyczne jak tegoroczne. Czy taki problem był chociaż dać jakąś nalepkę z rokiem na tej plastikowej karcie? Ja rozumiem, że oszczędności i pewnie korzystają z tych samych plastików, które zamówili rok temu (swoją drogą brzydkie te paski ale to kwestia gustu...) ale chociaż mogli jak kiedyś dać naklejkę/hologram. Na całym karnecie nie ma informacji, na który to rok.

    Idąc dalej - tor. Na normalnym może byśmy ugrali 40:50 więc w sumie Żyto zaryzykował i tyle. Co mieliśmy do stracenia? Przegrana to przegrana, chociaż zawodnicy nie powinni na własnym torze schodzić poniżej pewnego poziomu. Czy twardo czy przyczepnie to u siebie, każde warunki powinny być obczajone.

    I na koniec przyznaję rację Carlitosowi - ten klub jest raczej skazany na porażkę i to nawet jakby cudem się sportowo obronili przed spadkiem w tym sezonie. Tu nie chodzi nawet o pozyskiwanie nowych sponsorów jak pisał ktoś kilka postów wstecz. Oni nawet tracą dawnych najwierniejszych.

    W ten weekend, jeszcze przed meczem, rozmawiałem z dyrektorem jednej z prężnych zielonogórskich firm. W przeszłości sponsorowali klub całe lata i to w niezgorszym wymiarze. Oczywiście ze względu na sentyment i kibicowanie bo nie z pobudek biznesowych oczywiście (ewentualne korzyści nie rekompensują kosztów poniesionych). Okazało się, że obecnie sponsorują jednego zawodnika indywidualnie ale na klub w tym sezonie nie dali ani złotówki. Od razu odpowiadam, że sytuacja firmy od czasu ogłoszenia "pandemii Covid" jest lepsza niz była wcześniej. Akurat ich nisza rynkowa ma nawet lepszy okres prosperity.
    Na moje pytanie skąd taka decyzja o zaprzestaniu sponsorowania, odpowiedź była krótka: w tym klubie nie ma z kim gadać. Po prostu tak oceniają to partnerzy biznesowi od wielu lat.
    Co prawda niejaki działacz K., który był z nimi w kontakcie od lat dalej działa ale przelała się podobno czara goryczy spowodowana jego traktowaniem kontrahentów klubu. Nie chcę tu wchodzić w zbytnie szczegóły na forum publicznym, więc napiszę tylko, że była ponoć słaba delikatnie mówiąc. Brak kultury, szacunku, bufonada, olewanie i traktowanie jak petentów za komuny to ponoć norma. Poza tym wrazenie jest takie, że poza gburnym pracownikiem nie ma tam autentycznie partnera do rozmowy w tym klubie.
    Także co tu myśleć o nowych sponsorach jak obrzydła współpraca zagorzałym kibicom i wieloletnim sponsorom, którzy przeżyli już niejednego prezesa w tym klubie i zawsze wspierali druzynę finansowo.

    Z tego wszystkiego uważam, że Carlitos ma rację to się musi rozpaść i trzeba trzymać kciuki za jakieś nowe rozdanie i nowych ludzi w klubie.
    Chociaż uważam, w przeciwieństwie do Carlitosa, że Dowhan też ma swoje za uszami i jest współwinny sytuacji, wojence i zamieszaniu. Nie wiem nawet czy obecna słaba postawa druzyny nie jest mu trochę na rękę, patrząc że głowne odium spadnie na większościowych udziałowców (Kubicki & Bieńkowski).

  16. Powrót do góry    #4875
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Mariusz.
    Piętrek musi zostać bo to jedyna osoba która jeszcze zjawia się w tygodniu na Wroclawskiej, zarządzających nie zobaczysz i do nikogo się nie dodzwonisz
    Profesja pełną parą.
    Żeby było jeszcze zabawniej to żaden z polwlascicieli nie zabrał głosu po tej kompromitacji..
    Teraz widać że wstyd się przyznać i coś powiedzieć o śmierdzącym swoim jajku.

  17. Powrót do góry    #4876
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta

    Przyszłość FZG nie rysuje się w różowych barwach. Ryba psuje się od głowy, więc ewentualny spadek może oczyścić atmosferę na tyle, że z okrętu uciekną wszelkie szczury, które chciały się tylko ogrzewać w ekstraligowym klimacie, działając na niekorzyść klubu.

    O 18ej w radio pewnie będzie Frątczak. Can't wait

    Odszedł "różowy koszul" to skąd mają być różowe barwy

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartiromo1 za jego przydatny post!

    Steady (31-05-2021)

  19. Powrót do góry    #4877
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Bronienie Żyty to jawna kpina i brak trzeźwego spojrzenia na sytuacje

    Pisanie , że kombinował z torem bo w normalnych warunkach Falubaz był bez szans z Wrocławiem to nic innego jak robienie z siebie kabareciarza i żartownisia

    Każdy kibic , każdy , nawet ten z 2-miesięcznym stażem doskonale wiedział , że Wrocław na każdym torze jest poza zasięgiem ZG

    I Żyto zamiast potraktować to jako genialny trening z ultra mocnym zespołem przed najważniejszym meczem sezonu , o.djeb.al kabaret przez duże K , i zadrwił ze wszystkich , którzy mają dobro zielonogôrskiego speedway”a w swoim sercu

    I przestańcie naprawdę bronić kogoś , kogo po takiej akcji nie da się obronić

    Wczoraj swoim ,,pomysłem” zbudował cały zespół ... zwłaszcza tych , od których ligowy byt Falubazu zależy najbardziej ( Dudek, fricke , zagar)
    No chyba , że faktycznie zaczynacie wierzyć w to, że Tonder, to następca Kapitana, będzie powtarzalny i z takim Tonderem żaden Dudek, czy Fricke do niczego Wam są już niepotrzebni .....
    Ostatnio edytowane przez welna ; 31-05-2021 o 18:44

  20. Powrót do góry    #4878
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Bronienie Żyty to jawna kpina i brak trzeźwego spojrzenia na sytuacje

    Pisanie , że kombinował z torem bo w normalnych warunkach Falubaz był bez szans z Wrocławiem to nic innego jak robienie z siebie kabareciarza i żartownisia

    Każdy kibic , każdy , nawet ten z 2-miesięcznym stażem doskonale wiedział , że Wrocław na każdym torze jest poza zasięgiem ZG

    I Żyto zamiast potraktować to jako genialny trening z ultra mocnym zespołem przed najważniejszym meczem sezonu , o.djeb.al kabaret przez duże K , i zadrwił ze wszystkich , którzy mają dobro zielonogôrskiego speedway”a w swoim sercu

    I przestańcie naprawdę bronić kogoś , kogo po takiej akcji nie da się obronić

    Wczoraj swoim ,,pomysłem” zbudował cały zespół ... zwłaszcza tych , od których ligowy byt Falubazu zależy najbardziej ( Dudek, fricke , zagar)
    No chyba , że faktycznie zaczynacie wierzyć w to, że Tonder będzie powtarzalny i z takim Tonderem żaden Dudek, czy Fricke do niczego Wam są już niepotrzebni .....
    Oj Welna, taki stary kibic a dalej dajesz się nabierać zawodnikom i ekspertom.

    Nie był przypadkiem fakt, iż już przed meczem Zyto wyjaśnił czemu jest taki tor a nie inny. Bo sami zawodnicy chcieli. Co przyznał sam Zagar płaczliwym tonem przed kameą TV. No to Zyto im zrobił tor jaki chcieli. A ty tutaj jeszcze bronisz trójkę profesjonalistów, zawodników ze SGP, którzy razem ujechali prawie tyle ile "amator" Tonder. I nikt od nich kompletów nie wymagał, ale skoro młodzian robi 9 pkt a dziadek Pepe jakoś ukulał te 7 pkt, to ci profesjonaliści powinni chociaż koło 10 pkt się zakręcic. Niezaleznie od faktu na jakim torze jechali. Bo przecież zawodnicy Sparty na innym torze nie jechali. A ty nam tutaj coś jeszcze pyerdolisz, że Żyto w depresje tych zawodowców wpędził.

    Jeszcze może psychoanalityka, im karwa chcesz zafundować, na koszt klubu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #4879
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Dobra to zacznę nietypowo, wczoraj miałem problem z karnetami bo te z zeszłego roku są identyczne jak tegoroczne. Czy taki problem był chociaż dać jakąś nalepkę z rokiem na tej plastikowej karcie? Ja rozumiem, że oszczędności i pewnie korzystają z tych samych plastików, które zamówili rok temu (swoją drogą brzydkie te paski ale to kwestia gustu...) ale chociaż mogli jak kiedyś dać naklejkę/hologram. Na całym karnecie nie ma informacji, na który to rok.

    Idąc dalej - tor. Na normalnym może byśmy ugrali 40:50 więc w sumie Żyto zaryzykował i tyle. Co mieliśmy do stracenia? Przegrana to przegrana, chociaż zawodnicy nie powinni na własnym torze schodzić poniżej pewnego poziomu. Czy twardo czy przyczepnie to u siebie, każde warunki powinny być obczajone.

    I na koniec przyznaję rację Carlitosowi - ten klub jest raczej skazany na porażkę i to nawet jakby cudem się sportowo obronili przed spadkiem w tym sezonie. Tu nie chodzi nawet o pozyskiwanie nowych sponsorów jak pisał ktoś kilka postów wstecz. Oni nawet tracą dawnych najwierniejszych.

    W ten weekend, jeszcze przed meczem, rozmawiałem z dyrektorem jednej z prężnych zielonogórskich firm. W przeszłości sponsorowali klub całe lata i to w niezgorszym wymiarze. Oczywiście ze względu na sentyment i kibicowanie bo nie z pobudek biznesowych oczywiście (ewentualne korzyści nie rekompensują kosztów poniesionych). Okazało się, że obecnie sponsorują jednego zawodnika indywidualnie ale na klub w tym sezonie nie dali ani złotówki. Od razu odpowiadam, że sytuacja firmy od czasu ogłoszenia "pandemii Covid" jest lepsza niz była wcześniej. Akurat ich nisza rynkowa ma nawet lepszy okres prosperity.
    Na moje pytanie skąd taka decyzja o zaprzestaniu sponsorowania, odpowiedź była krótka: w tym klubie nie ma z kim gadać. Po prostu tak oceniają to partnerzy biznesowi od wielu lat.
    Co prawda niejaki działacz K., który był z nimi w kontakcie od lat dalej działa ale przelała się podobno czara goryczy spowodowana jego traktowaniem kontrahentów klubu. Nie chcę tu wchodzić w zbytnie szczegóły na forum publicznym, więc napiszę tylko, że była ponoć słaba delikatnie mówiąc. Brak kultury, szacunku, bufonada, olewanie i traktowanie jak petentów za komuny to ponoć norma. Poza tym wrazenie jest takie, że poza gburnym pracownikiem nie ma tam autentycznie partnera do rozmowy w tym klubie.
    Także co tu myśleć o nowych sponsorach jak obrzydła współpraca zagorzałym kibicom i wieloletnim sponsorom, którzy przeżyli już niejednego prezesa w tym klubie i zawsze wspierali druzynę finansowo.

    Z tego wszystkiego uważam, że Carlitos ma rację to się musi rozpaść i trzeba trzymać kciuki za jakieś nowe rozdanie i nowych ludzi w klubie.
    Chociaż uważam, w przeciwieństwie do Carlitosa, że Dowhan też ma swoje za uszami i jest współwinny sytuacji, wojence i zamieszaniu. Nie wiem nawet czy obecna słaba postawa druzyny nie jest mu trochę na rękę, patrząc że głowne odium spadnie na większościowych udziałowców (Kubicki & Bieńkowski).
    Dowhan ma swój wielki „wkład” w rozpad Falubazu. Szczególnie w rozwalenie szkółki żużlowej, nigdy tego nie negowałem. Najgorsze jest to, że klub należy do 3 gości, którzy się okopali na swoich pozycjach z czego jeden zwyczajnie zwariował, drugi ma to w dupie a trzeci gówno może i nie sadze żeby komuś oddali akcje ot tak po prostu. A kupić to tego nikt nie kupi.
    Może się okazać że trzeba będzie pozwolić im na całkowite zatopienie klubu by coś się zmieniło. Czyli zaczynalibyśmy od 3 ligi po totalnym bankructwie a może i karencji rocznej.
    A jeśli to nie da efektu to trzeba będzie myśleć o nowym klubie i też od 3 ligi. Ciekawe jak wygląda temat licencji na logotyp Falubazu bo przecież SSA nie jest jego właścicielem. I kto by miał to poprowadzić ? Jeśli Dowhan dopuści do takiego upadku to nikt nie będzie chciał z nim robić klubu od nowa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #4880
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Mariusz
    Ja się na nic nie daje nabierać
    To Ty raczej wierzysz w to co MUSIAŁ powiedzieć Zagar przed kamerami

    Zagar chciał twardego toru....

    Tak
    A ja chce złota DMP dla Gorzowa

    To mniej więcej taka sama ,,prawda''...

    Więcej mi się nie chce drążyć
    Napisałem bez emocji, z boku, bo jakby nie było, jakoś mi po Unii najbliżej właśnie do Falubazu

    Wszystko.

  23. Powrót do góry    #4881
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Welna w niedziele mecz „o wszystko” . Wypyerdalasz Żyto i co dalej ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #4882
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Welna w niedziele mecz „o wszystko” . Wypyerdalasz Żyto i co dalej ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Zaczynam budować Falubaz od zera

  25. Powrót do góry    #4883
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zaczynam budować Falubaz od zera
    Ok ale jeszcze nie jesteśmy zdegradowani a ty już nas namawiasz na wywieszenie białej flagi. Spokojnie; na to jeszcze przyjdzie czas. Póki co nie spadliśmy i trzeba zrobić wszystko by wygrać ten mecz.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  26. Powrót do góry    #4884
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zaczynam budować Falubaz od zera
    A kto ma go budować od zera???
    Jedynie Piotrowi Żyto zależy na tym klubie i robi za trenera i rzecznika prasowego.

  27. Powrót do góry    #4885
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Tak, Zyto chociaz cos robi, kombinuje i nie ucieka przed mediami. Jest jaki jest ale nie jego wina, ze na torze gdzie rywale czuja sie dobrze i potrafia dopasowac, gdzie Tonder sobie radzi to nasi zawodowcy sa bezbronni. Trener za nich na motor nie wsiadzie. Dostal slaby sklad i kombinuje. Moze jakby zarzad robil co powinien i pozyskiwal wieksze srodki od sponsorow to bylby lepszy sklad, lepsze wyniki a za tym lepsza atmosfera. Proste.

  28. Powrót do góry    #4886
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    I nawet senator przemówił:

    Tydzień temu napisałem, że najważniejsze mecze dopiero przed Falubazem. Toruń i Grudziądz będą kluczowe w walce o utrzymanie PGE Ekstraligi. Po ewentualnej porażce u siebie z eWinner Apatorem zarząd i ludzie odpowiedzialni za klub będą mogli powoli gasić światło przy W69. Tylko zwycięstwo utrzymuje nas przy życiu, ale i tak o bycie Marwis.pl Falubazu zadecyduje potyczka w GKM-ie. Zwyciężymy za trzy, jesteśmy uratowani. Oczywiście ważne będą także bezpośrednie batalie między innymi uwikłanymi w bitwę o uniknięcie degradacji. Nadzieja umiera ostatnia, dlatego wciąż wierzę w szczęśliwe zakończenie tej historii

    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Czyżby już ręce zacierał ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4887
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Tak chwalicie tego Żyto to napiszcie za co on jest w ogóle w tym klubie odpowiedzialny
    Jego głównym zadaniem przecież nie jest bycie rzecznikiem prasowym, czy kontakt z mediami.
    Kto jest odpowiedzialny za przygotowanie toru, który najlepiej będzie pasował naszym zawodnikom i wyciśnie najwięcej z naszych zawodników?
    Przecież dwa ostatnie mecze to totalna klapa.
    Żyto dostał słaby skład, ale ten skład na torze w W69 jest jeszcze gorszy niż myśleliśmy. Kto za to odpowiada? Kawicki?
    Jakoś GKM, Motor, Sparta mają tory, przygotowanie toru które są wartością dodaną dla drużyny.

    Przed nami mecze o wszystko z Toruniem i Czewą, a my w czwartej kolejce jako gospodarze, dwa miesiące po inauguracji, jesteśmy na etapie "zaskakiwania siebie torem"
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 31-05-2021 o 21:20

  30. Powrót do góry    #4888
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Tak chwalicie tego Żyto to napiszcie za co on jest w ogóle w tym klubie odpowiedzialny
    Jego głównym zadaniem przecież nie jest bycie rzecznikiem prasowym, czy kontakt z mediami.
    Kto jest odpowiedzialny za przygotowanie toru, który najlepiej będzie pasował naszym zawodnikom i wyciśnie najwięcej z naszych zawodników?
    Przecież dwa ostatnie mecze to totalna klapa.
    Żyto dostał słaby skład, ale ten skład na torze w W69 jest jeszcze gorszy niż myśleliśmy. Kto za to odpowiada? Kawicki?
    Jakoś GKM, Motor, Sparta mają tory, przygotowanie toru które są wartością dodaną dla drużyny.

    Przed nami mecze o wszystko z Toruniem i Czewą, a my w czwartej kolejce jako gospodarze, dwa miesiące po inauguracji, jesteśmy na etapie "zaskakiwania siebie torem"
    Cały czas narzekasz na tego Żyto, jak Skórnicki był trenerem to na niego też pewnie narzekałeś. Zrozum to, że mamy po prostu słabych zawodników.

    Pokaż mi lepszego kandydata na trenera, niż Żyto...

  31. Powrót do góry    #4889
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Piętrek jest odpowiedzialny za wszystko...
    Za tor.
    Za niedziałające tel.
    Zastępuje prezesa.
    Zastępuje rzecznika..
    Zajęć ma w chu.. i nie wszystko ogarnia na czas
    aaaaa
    W tym stresie zapomniał jeszcze wstawić wynik meczu na Fejsie klubowym
    Ostatnio edytowane przez vsv ; 31-05-2021 o 21:35

  32. Powrót do góry    #4890
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach

  33. Powrót do góry    #4891
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Cały czas narzekasz na tego Żyto, jak Skórnicki był trenerem to na niego też pewnie narzekałeś. Zrozum to, że mamy po prostu słabych zawodników.

    Pokaż mi lepszego kandydata na trenera, niż Żyto...
    Nie cały czas, tylko w konkretnych przypadków i jeszcze to uzasadniam. Zaraz się dowiem, że nie można krytykować trenera za to, że nie potrafi przygotować toru tak, aby wycisnąć maksa ze składu, albo aby przeciwnik stracił atuty.

  34. Powrót do góry    #4892
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach

    icon12.gif

    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Piętrek jest odpowiedzialny za wszystko...
    Za tor.
    Za niedziałające tel.
    Zastępuje prezesa.
    Zastępuje rzecznika..
    Zajęć ma w chu.. i nie wszystko ogarnia na czas
    Dokładnie, Żyto musiał się nawet tłumaczyć z transferów, które przeprowadził Prezes

  35. Powrót do góry    #4893
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Raczej PŻ nie kontraktowal tych zawodnikow przed sezonem.

  36. Powrót do góry    #4894
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie cały czas, tylko w konkretnych przypadków i jeszcze to uzasadniam. Zaraz się dowiem, że nie można krytykować trenera za to, że nie potrafi przygotować toru tak, aby wycisnąć maksa ze składu, albo aby przeciwnik stracił atuty.
    Przygotował elegancki tor na mecz z Gorzowem no i prowadzili 20-10 ale mamy słabych zawodników, którzy nie potrafili utrzymać tej przewagi...

  37. Powrót do góry    #4895
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Dokładnie, Żyto musiał się nawet tłumaczyć z transferów, które przeprowadził Prezes
    Nie oczekuję od Żyto, aby się tłumaczył ze składu. Niech skupi się na tym za co mu płacą. Doskonale wiemy, że drużyna jest słaba i musi wygrywać u siebie i trzeba z niej wycisnąć maxa na W69.
    Powyżej zadałem pytanie, za co odpowiedzialny jest Żyto. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Przygotował elegancki tor na mecz z Gorzowem no i prowadzili 20-10 ale mamy słabych zawodników, którzy nie potrafili utrzymać tej przewagi...
    Chyba teraz żartujesz. Mecz trwa 15 biegów, a nie 5 Dobrze przygotował tor to Motor na Spartę.
    Przecież w meczu z Gorzowem 2/3 meczu Gorzów był super spasowany a Fricke, Zagar i Protas nikogo nie pokonali z seniorów Stali. Nawet taki Woźniak jechał ponadprogramowo tak im pasował tor przygotowany przez Żyto.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 31-05-2021 o 21:38

  38. Powrót do góry    #4896
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Chyba teraz żartujesz. Mecz trwa 15 biegów, a nie 5 Dobrze przygotował tor to Motor na Spartę.
    A to wina Żyto, że Profesor startował jak szkółkowicz, a Zagar jechał do tyłu i Fricke skończyły się silniki???

    Motor wygrał ze Spartą bo ma dobrych zawodników...

  39. Powrót do góry    #4897
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,879
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Żyto dostał słaby skład, ale ten skład na torze w W69 jest jeszcze gorszy niż myśleliśmy. )
    Mów za siebie.

  40. Powrót do góry    #4898
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,479
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Dajcie spokój Piotrowi Żyto, co ma zrobić jak 3 "liderów" robi łącznie 10pkt i pokonuje w całym meczu 3 rywali?

    Niestety tak kończy każdy klub, który jest "zarządzany" przez ludzi bez pasji i zaangażowania.

    Ps. Przykro to mówić, ale Kubicki & Spółka dopinają zarżnięcia Falubazu w imię walki politycznej. Tak to jest jak politycy mają bezpośredni wpływ na funkcjonowanie klubu
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 31-05-2021 o 21:46
    Tylko Falubaz

  41. Powrót do góry    #4899
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    A to wina Żyto, że Profesor startował jak szkółkowicz, a Zagar jechał do tyłu i Fricke skończyły się silniki???

    Motor wygrał ze Spartą bo ma dobrych zawodników...
    To poproszę jeszcze raz informację. Za co odpowiedzialny jest Żyto. Bo jak wygrywamy 20:10 to zasługa Żyto, ale jak później nasi nie jadą, a przeciwnik czuje się świetnie na naszym torze to już wtedy wina zawodników
    Jakoś ta trójka Protas, Fricke, Zagar jechała lepiej na wyjeździe we Włókniarzu A Woźniak nigdzie tak swobodnie nie latał jak u nas. Gdzie tu atut naszego toru? Bo ja nie widzę.

  42. Powrót do góry    #4900
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    To poproszę jeszcze raz informację. Za co odpowiedzialny jest Żyto. Bo jak wygrywamy 20:10 to zasługa Żyto, ale jak później nasi nie jadą, a przeciwnik czuje się świetnie na naszym torze to już wtedy wina zawodników
    Jakoś ta trójka Protas, Fricke, Zagar jechała lepiej na wyjeździe we Włókniarzu A Woźniak nigdzie tak swobodnie nie latał jak u nas. Gdzie tu atut naszego toru? Bo ja nie widzę.
    Dobra niech Ci będzie. Żyto jest winny sytuacji FZG i trzeba go zwolnić, bo Profesor i Zagar jadą do tyłu. Fricke skończyły się silniki to też oczywiście wina trenera. Odejścia wieloletnich sponsorów i brak nowych to też jego wina...

  43. Powrót do góry    #4901
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Jak zniknie Falubaz to po nas oni i Leszno będą najbardziej stratni, proste. Krosno czy tam Lublin nigdy nie wzbudzi taki emocji co „odwieczny wróg”.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #4902
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Podobno chodzą słuchy że Piętrek przebiera się za blond lale i udaje księgowa która od początku roku chce przelać na konta kasę zawodnikom, tylko do tej pory nie może ich nigdzie znaleźć

  45. Powrót do góry    #4903
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Dobra niech Ci będzie. Żyto jest winny sytuacji FZG i trzeba go zwolnić, bo Profesor i Zagar jadą do tyłu. Fricke skończyły się silniki to też oczywiście wina trenera. Odejścia wieloletnich sponsorów i brak nowych to też jego wina...
    Sorry, ale teraz piszesz nie na temat. Nie obwiniałem Żyto o całą sytuację w Falubazie, nie rozumiem tylko tych zachwytów nad nim. Nie wiem po co mi piszesz o sponsorach, wiadomo, że to nie wina Żyto. Mi wystarczy jak zrobi tor na którym wyciągnie maxa z naszych, a nie będzie autostradą dla przeciwników.

  46. Powrót do góry    #4904
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    To poproszę jeszcze raz informację. Za co odpowiedzialny jest Żyto. Bo jak wygrywamy 20:10 to zasługa Żyto, ale jak później nasi nie jadą, a przeciwnik czuje się świetnie na naszym torze to już wtedy wina zawodników
    No a kogo jak nie zawodników ? Kto im ustawia motory ? Przecież nie Zyto. Nie nadążyli ze zmianami i dostali w palnik. Jak mieliśmy Cieślaka i Doyle jechał kichę w PO z Lesznem na naszym torze, to była wina Cieślaka ?

    Jakoś ta trójka Protas, Fricke, Zagar jechała lepiej na wyjeździe we Włókniarzu A Woźniak nigdzie tak swobodnie nie latał jak u nas. Gdzie tu atut naszego toru? Bo ja nie widzę.
    Atut toru jest wtedy jak masz zawodników w formie, którzy dysponują odpowiednim sprzętem. I sami wiedzą jaki chcą mieć tor. Natomiast żaden atut toru ci nie pomoże, jak tzrech podstawowych zawodników robi zaledwie 10 pkt.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 31-05-2021 o 21:54
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (01-06-2021), kibic123 (31-05-2021)

  48. Powrót do góry    #4905
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    To poproszę jeszcze raz informację. Za co odpowiedzialny jest Żyto.
    Odpowiedzialny jest za przygotowanie toru(nie jego wina, że zawodnicy są na tyle słabi, że nie potrafią się do niego dopasować) oraz za ustalenie składu i zmiany w czasie meczu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •