Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 4952

Wątek: Apator Toruń 2021 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach

    Apator Toruń 2021 - wątek klubowy

    1. Jack Holder
    2. Chris Holder
    3. Paweł Przedpełski
    4.
    5. Robert Lambert (U24)
    6. Karol Żupiński
    7. Krzysztof Lewandowski

    Po awansie czas wrócić do Ekstraligowej rzeczywistości. Znamy już praktycznie wszystkie karty i w przypadku powyższych nazwisk nie powinno być już niespodzianek. Wiemy już, że ostatnie miejsce w formacji seniorskiej uzupełni ktoś z trójki Miedziński, Musielak, Zengota.
    Czy ten skład gwarantuje utrzymanie? Na pierwszy rzut oka wygląda moim zdaniem słabo, ale gdy widzimy jaka popelina szykuje się w Grudziądzu, a nawet w Zielonej Górze, no to można zachować resztki optymizmu.
    Na minus na pewno brak lidera z prawdziwego zdarzenia oraz słaby mental drużyny. Powiedzmy sobie szczerze, że zarówno Chris jak i Paweł to zawodnicy, u których musi zagrać bardzo wiele czynników do dobrej dyspozycji.
    Bez marudzenia, należy pochwalić klub za transfer Lambo, który może okazać się bardzo przyszłościowy. Choć rok temu podobne nadzieje wiązaliśmy z Wiktorem, a wszystko wskazuje na to, że na ten moment go w naszych barwach nie zobaczymy.
    Juniorka? Jeśli Bajerski postawi na Lewandowskiego od pierwszego meczu to będzie to w końcu odważna decyzja, a papiery do jazdy chłopak ma. Żupiński? Podobał mi się w tegorocznym spotkaniu z Wybrzeżem na Motoarenie, sporo ma do udowodnienia, ale chyba nie było lepszego nazwiska w naszym zasięgu.
    Liczę, że Bajerski poukłada to wszystko do kupy, bo zeszły sezon moim zdaniem trochę przespał, ale to może tylko moje wrażenie.
    Jak zwykle duże znaczenie będzie miał terminarz, w ostatnich latach zaczynaliśmy fatalnie, liczę zatem na jakaś niespodziankę i wygrane na własnym torze, co może pozwoli przyciągnąć ludzi na stadion.
    Trzymam kciuki za utrzymanie i zrobienie dobrego gruntu pod sprzedaż klubu w dobre ręce. O tym, że zmieni się u nas polityka transferowa oraz ogólny marketing już przestałem wierzyć. Bez dobrego marketingu i wyników zapewne dalej będzie trwała mizeria jeśli chodzi o frekwencję i totalny brak klimatu żużla jak dawniej.
    No i ostatnia rzecz - tor. Liczę, że ktoś jednak pójdzie po rozum do głowy i zacznie robić ciekawszą nawierzchnię, bo jeśli Bajer nastawi przez zimę cały team na kolejny nudny rok, gdzie liczą się tylko starty, no to w dobie komisarzy i nowych wytycznych może się niezłe zdziwić. Powrót widowiska na Motoarenie to powinien być priorytet.

    Parafrazując Mrozka, w 2021 jedziemy o mistrzostwo Polski. Czyli o 6 miejsce.


  2. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Penhall (13-10-2020), kingpin (13-10-2020), orlosep (13-10-2020), peper (13-10-2020)

  3. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Z torem może być problem, bo Bajer twierdzi, że naszym pasuje
    Zderzenie z zawodnikami ekstraligowymi może być jednak w tej materii bardzo bolesne.
    Skoro po przegranym starcie mieli problemy z 1- ligowymi średniakami,to o czym mówimy?
    Oczywiście swój tor to zawsze swój tor i mam nadzieję, że chociaż zmiany podczas meczu opanują.
    Już mieliśmy taki sezon, że na początku szło średnio, ale od 8 biegu odjeżdżali jak TGV.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    To będzie sezon praktycznie 4 meczy w porywach 5.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  5. Powrót do góry    #4
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    GKM zostawia Lachbauma na u24, to w zasadzie sprawia, że oddają chyba kwestię spadku walkowerem. Musiałby KK wejść na poziom z sezonu 2014, Shamek na poziom z 2010, a Nicki z 2007, to może i o medale pojadą. Ale jakby mało to możliwe
    Może coś faktycznie na rzeczy z planowanym powiększaniem E-ligi... Chociaż Nsport raczej gra na mocniejszą 1 ligę gdyby stracili prawa do E-ligi (Eurosport, ale oby nie !)
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    GKM zostawia Lachbauma na u24, to w zasadzie sprawia, że oddają chyba kwestię spadku walkowerem. Musiałby KK wejść na poziom z sezonu 2014, Shamek na poziom z 2010, a Nicki z 2007, to może i o medale pojadą. Ale jakby mało to możliwe
    Może coś faktycznie na rzeczy z planowanym powiększaniem E-ligi... Chociaż Nsport raczej gra na mocniejszą 1 ligę gdyby stracili prawa do E-ligi (Eurosport, ale oby nie !)
    Ja tam nie wiem, skad oni tego Lachbauma wzieli ale nie wiem takze, w czym taki Romeczek mialby ustepowac Kvechowi w warunkach ligowych.

  7. Powrót do góry    #6
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja tam nie wiem, skad oni tego Lachbauma wzieli ale nie wiem takze, w czym taki Romeczek mialby ustepowac Kvechowi w warunkach ligowych.
    To mało wiesz o żużlu

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Porównanie trochę nie na miejscu. 17 letni Łotysz obrobił w tym roku m.in. Kułakowa i Musielaka, podczas gdy Igor i Kamil nie przyjechali przed nimi ani razu nawet jako koledzy z pary.
    Plus jakieś Fajferki, Mroczki czy Gomólskie też dzieciak zaliczył.
    Fajfer najlepszy polski senior 1 ligi AD 2020.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    GKM zostawia Lachbauma na u24, to w zasadzie sprawia, że oddają chyba kwestię spadku walkowerem. Musiałby KK wejść na poziom z sezonu 2014, Shamek na poziom z 2010, a Nicki z 2007, to może i o medale pojadą. Ale jakby mało to możliwe
    Może coś faktycznie na rzeczy z planowanym powiększaniem E-ligi... Chociaż Nsport raczej gra na mocniejszą 1 ligę gdyby stracili prawa do E-ligi (Eurosport, ale oby nie !)
    Rynek u24 już przebrany, ale na moje pytanie do pewnej osoby pracującej w klubie czy faktycznie stawiają na Lakhbauma jako u24, odpowiedział:
    "Nie czytaj Puki". Tylko,ze zbytnio wiele lepszych zawodników od Romka nie ma na rynku.
    Z drugiej strony, jeżeli weźmiemy za prawdę to co piszą w tekście mamy chyba przyznanie się do błędu z stronie GKMu, sporo było tych w zeszłym roku domagających się większej ilości szans dla Romana. Teraz gdy jest to realne kręcą nosem Fakt, wychodzi, ze w tym składzie Lachbauma zastąpi......Lagutę, a to spadek poziomu kolosalny. Zainwestowanie w sprzęt dla Lachbauma, zatrudnienie mechanika wyłącznie dla niego, to może być taki game changer dla Lachbauma,juz na tych osiołkach, zdarzało się wyskoczyć i przywieźć Doyle,Przedpełskiego,Milika,Szczepaniaka. Dziwne jednak, ze musiał czekać tyle lat,aby dostać prawdziwą szansę,zbawić nas pewnie nie zbawi, ale nie robiłbym z niego typowego ogórka. Menago zawodnika, też nie potrafił przez te 3 sezony załatwić mu startów lige niżej czy dwie, dopiero teraz klub upchał go na kilka meczów do Rzeszowa.

    Spogladam co tam mieliśmy w GKM, jakie średnie w 2015:
    Laguta - 1,973 myślę, ze stac Pedersena na tyle może więcej. Nicki miał teraz ponad 2,0 w słabszej ekipie może lekko podskoczyć.
    Buczek - 1,792 podobnie tutaj Bjerre, w
    Gollob - 1,611 Przemek lub KK
    Okoniewski - 1,444 Przemek lub KK
    Jeleniewski - 1,094 gość na u24
    Nowak 0,723 Łobodziński
    Łęgowik - 0,708 Zieliński/Lotarski
    Trzensiok - 0,250

    Tamten skład, to był sportowo spadek w tamtym sezonie, ale GKM walczyl własciwie do końca. Przynajmniej przed ostanim meczem w Zielonce miał matematyczne szanse na utrzymanie. Fakt, ze wówczas GKM miał silny atut toru. Mysle, ze nie trzeba nawiazac do srednich z lat podnych przez ciebie. Tylko troche je poprawić w porownaniu do tego co było w 2015. Spróbować odzyskać atut toru, nawierzchnia przeleży przez zimę mam nadzieję, ze nie bedzie sie sypać i nauczeni juz jak ją odpowiednio przygotować, będzie mieli tor po swojej stronie.

  9. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Najnowsze wieści mówią, że szykujemy wschodnią krew pod nr 8. Tylko co na to Pawcio?

  10. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Juniorka? Jeśli Bajerski postawi na Lewandowskiego od pierwszego meczu to będzie to w końcu odważna decyzja, a papiery do jazdy chłopak ma.
    Tu bym się na chwilę na juniorach jeszcze zatrzymał. Lewandowski w składzie na ligę? Jeszcze chyba nie, choć wiecej będzie widać jego przydatność po sparringach. Slabiutenki Marciniec ktoś pisał, że ma zejść na dalszy plan. Oby.
    Mnie się obiło o uszy, że równo za tydzień odbędzie się ostateczny kasting na juniorów Ekstraligowego Apatora.

    Ja na miejscu Termosa zaprosił bym Mariusza Staszewskiego do rozmowy o pracę. Pomoc Bajerskiemu i Cholderowi w szlifowaniu "diamentów" na pewno się by przydała.
    Ostrovia podobno finansowo ledwo zipie (niestety).

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    tez o Staszewskim pomyslalem, ale u nas to zbyt hermetyczne środowisko. Nie wiem, czy wpuszczą obcego w swoje interesy, a jak wpuszczą, to jak będzie traktowany. Jeszcze zacznie negować wypracowany latami schemat działania szlifierni.

    Co z Chlupacem? Ma on dalej kontrakt czy nie ma?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Tobiasz był dziś gościem Best Speedway TV (mozecie obejrzec na FB). Stwierdził, że finansowo są dogadani z klubem i jeśli inne aspekty zagrają, to Tobiasz zostaje. Wyglądał na wyluzowanego i pewnego siebie.
    Był gościem do którego w sezonie byłem najmniej przekonany. Jednak im dłużej sezon trwal to jeździł coraz lepiej i pewniej.
    W przeciwieństwie do reszty naszego składu.
    Nie sądzę, by był to zawodnik na dwucyfrowki w lidze. Kiedykolwiek. Ale w sumie fajny chłopak, stara się, chcę... Totalnie mi takie rozwiązanie nie przeszkadza.

    Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    karolcp3 (15-10-2020), wokie (17-10-2020)

  14. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,745
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,572 w 914 postach
    Przede wszystkim w dobie gówno torów na których nie da się wyprzedzać jest w stanie wystrzelić spod taśmy i dowieźć kilka trójek. Zdecydowanie wygląda na lepszą opcję niż Miedziak na tą chwilę.
    #GetWellDarky

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi apator_uk za jego przydatny post!

    karolcp3 (15-10-2020), rotapa (15-10-2020)

  16. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Miedziak musiał dostać gwarancje startów gdyby Torun awansowal. Na darmo nie schodził lige niżej.
    Wrócił do Torunia i to Wasz wychowanek.

    Zapewne Tobiasz i Miedziak beda. Więc Przedpelskiego nie bedzie. Rok temu mogl wrócić ale wolał zostać w Częstochowie.

    Miedziak na pewno dostał papier, że wrazie powrotu do ekstraligi bedzie mial pewny skład.

  17. Powrót do góry    #14
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Miedziak musiał dostać gwarancje startów gdyby Torun awansowal. Na darmo nie schodził lige niżej.
    Wrócił do Torunia i to Wasz wychowanek.

    Zapewne Tobiasz i Miedziak beda. Więc Przedpelskiego nie bedzie. Rok temu mogl wrócić ale wolał zostać w Częstochowie.

    Miedziak na pewno dostał papier, że wrazie powrotu do ekstraligi bedzie mial pewny skład.
    PP jest pewny w 2021 roku.
    Fotoplastikon. Pilnie sprzedam!!!

  18. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Mam podobne odczucia. Nie jest to jakiś wirtuoz, ale w obecnej sytuacji chyba rozsądne rozwiązanie, zamiast jakiś kolejny roczny epizod.

  19. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    No i w razie spadku mamy już jednego krajana. Ciekawe na ile podpisze Lambert skoro nasz byt w lidze nie będzie zapewniony.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  20. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    tylko kiedy ostatnio Tofik przyzwoicie zapunktował w ekstralidze?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  21. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    tylko kiedy ostatnio Tofik przyzwoicie zapunktował w ekstralidze?
    2014 jako junior
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  22. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    W 2017 na MA. 10 punktów w pięciu startach plus tradycyjnie taśma.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  23. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Twarde tory obowiązują w SE już od jakiegoś czasu, Tobiasz też miał już na nich okazję jeździć.
    Fakt, start jest jego mocna strona, choć często po prostu próbuje oszukać a w dobie mikroruchow łatwo mu nie będzie.
    Często po wygranym starcie nie potrafił dowieźć punktów.
    Nasi zdaja sobie sprawę, że jeśli postawią na Musielaka, bedzie on musiał zainwestować sporo w sprzęt aby nie tracić w łatwy sposób pozycji wywalczonych na starcie.
    Nie wiem czy to się uda, bo on kilka szans na zadomowienie się w SE miał i żadnej nie wykorzystał.
    Moim zdaniem Tobiasz jest opcja rezerwowa, dlatego kontrakt nie jest do końca dograny i zdaje się, że on też o tym wie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    no i w elidze po presja sie zacznie tasmowanie i zbieranie warnow., nerowowka i wyniki typu T, 1,0,-
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2020
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    tylko kiedy ostatnio Tofik przyzwoicie zapunktował w ekstralidze?
    W Częstochowie miał kilka fajnych występów. Wiadomo, że on nic nie gwarantuje, ale jeśli robiłby 5 punktów na mecz to nie będę narzekał, a nie jest to granica nie do przeskoczenia.

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Był gościem do którego w sezonie byłem najmniej przekonany. Jednak im dłużej sezon trwal to jeździł coraz lepiej i pewniej.
    W przeciwieństwie do reszty naszego składu.
    Nie sądzę, by był to zawodnik na dwucyfrowki w lidze. Kiedykolwiek. Ale w sumie fajny chłopak, stara się, chcę... Totalnie mi takie rozwiązanie nie przeszkadza.

    Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
    Kiedyś miałem podobne nadzieje związana z Gomółą. Co z niego zostało - każdy widzi. Jedyna nadzieja w tym, że Tofik nie jest rudy i nie rozsyła fankom zdjęć swojego pindola. No i koniec końców zupełnie innych charakter.
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Kiedyś miałem podobne nadzieje związana z Gomółą. Co z niego zostało - każdy widzi. Jedyna nadzieja w tym, że Tofik nie jest rudy i nie rozsyła fankom zdjęć swojego pindola. No i koniec końców zupełnie innych charakter.
    Rudy oblech pindola wysyłał?
    XDdddddd

    Tofik jest *****isty gość, fajny charakter

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Kiedyś miałem podobne nadzieje związana z Gomółą. Co z niego zostało - każdy widzi. Jedyna nadzieja w tym, że Tofik nie jest rudy i nie rozsyła fankom zdjęć swojego pindola. No i koniec końców zupełnie innych charakter.
    A skąd wiesz ? Wysłał ci ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A skąd wiesz ? Wysłał ci ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    2015 rok, mecz 1/2finałowy w Lesznie. Klub podstawia 3 autokary. W jednym z nich młode fanki, jedna chwali się że Gomólski na snapczacie wysyła jej zdjęcia pindola. Pokazuje foty, ktoś robi szum "ej kurde, Gomóla fiflaka rozzsyła dziewczynom" i pół autokaru ogląda foty.

    Tak było, nie zmyślam.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-10-2020)

  31. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    No Dudek pasowałby idealnie, ale chyba to zwykły fejur jest

  32. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,835
    Kliknij i podziękuj
    440
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Tą myszą będzie zgrzeblarka z krwi i kości Grzegorz Zet.

  33. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A skąd wiesz ? Wysłał ci ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Się nie interesuj, bo kociej mordki dostaniesz. Albo zasłabniesz, jak QŃ.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Jego starty były wartością dodaną, zanim zabrano się ostro za czołgistów. Teraz trudno powiedzieć, czy są radę w SE. Wg mnie nie.

  35. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Może spal tego fajana i wracaj na SyFy.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Buszmen (19-10-2020)

  37. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2020
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Może spal tego fajana i wracaj na SyFy.
    Po co? Tam jest umieralnia od paru lat. Słabo kolego słabo z toba. No coz pamietaj jedno.l Tam skad ja wracam, to portale dopieor ida

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Może spal tego fajana i wracaj na SyFy.
    10
    3.
    22
    11
    2
    50
    2
    3
    61
    9
    4
    1
    42
    4
    10
    17
    58
    -----
    224
    900
    419
    516
    522
    930
    297
    112
    191
    175
    275
    306
    614
    1259
    207
    209

    roznica miedzy SF a mijescem gdzie jestem w ilosci komentarzy w ostatnich artykulach.Po co miłabym wracac na SF?

  38. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Aha, czyli w kosmosie życie jednak istnieje.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Dominik (19-10-2020)

  40. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Różaniec wskazuje bardziej na jakis klasztor.

    Jutro na MA zawody Nice Cup. Z 33 osobowej obsady tylko dwójka naszych Janik i Lewandowski.
    Czyżby Stolp, Bieliński i Rydlewski dali sobie już spokój że speedwayem?

  41. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Jak masz klucze do tajemnej furtki na MA to się chętnie wybiorę

  42. Powrót do góry    #36
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Jakis czas temu obilo mi sie o uszy ze Justin Stolp po dzwonie w Dauga mial pekniety, ktorys krag w kregoslupie.
    Nie wiem czy to prawda czy nie ale patrzac na ten rok z zuzla sie raczej wyleczyl.

  43. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Różaniec wskazuje bardziej na jakis klasztor.

    Jutro na MA zawody Nice Cup. Z 33 osobowej obsady tylko dwójka naszych Janik i Lewandowski.
    Czyżby Stolp, Bieliński i Rydlewski dali sobie już spokój że speedwayem?
    Bieliński skończył dawno, chyba w ogóle w tym roku nie jezdzil. a Stolp kontuzja w Dauga

  44. Powrót do góry    #38
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2020
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Różaniec wskazuje bardziej na jakis klasztor.

    Jutro na MA zawody Nice Cup. Z 33 osobowej obsady tylko dwójka naszych Janik i Lewandowski.
    Czyżby Stolp, Bieliński i Rydlewski dali sobie już spokój że speedwayem?
    Obecnie wszyscy sa do wywalnie z klubu. Wszyscy sienie nadaja do zuzla łaczanie z Marcincem. Jedyna nadzieja na lepsze jutro to Duchiński. Reszta moze zwijac zagiel. Nic z nich nie bedzie nigdy. Szkdoa, że Paweł nei dostal od boga głowy Łukasza. Mielibysmy drugiego Jagusia na lata.

  45. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,870
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Czyli wychodzi na to, że skład już gotowy.
    Holderowie, Lambert, Przedpelskim, Zupinski, Marciniec.
    Drugi polski senior zostanie wybrany na wiosnę między Musielakiem i Miedzińskim, gdyż obaj podpiszą kontrakty.
    Źródło Przegląd Sportowy.

  46. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Obstawiam, że to super inteligentny pomysł Pani Prezes.

    A co do Stolpa to gdzieś na Facebooku mignęło mi, że trenuje sporty walki, żużel chyba odpuścił.

  47. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Czyli wychodzi na to, że skład już gotowy.

    Źródło Przegląd Sportowy.
    niezły żart
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  48. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Czyli wychodzi na to, że skład już gotowy.
    Holderowie, Lambert, Przedpelskim, Zupinski, Marciniec.
    Drugi polski senior zostanie wybrany na wiosnę między Musielakiem i Miedzińskim, gdyż obaj podpiszą kontrakty.
    Źródło Przegląd Sportowy.
    Ten sam PS donosi, że Musielak ma konkretna propozycje z Gdanska, więc jaki sens miałaby dla niego umowa z nami i czekanie do wiosny?
    Na wiosne nie będzie już tak dobrych ofert, bo kluby wytrzepia się z kasy na kontrakty w listopadzie.

    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Jeszcze Zengote niech dorzuca niech sobie powalczy o skład i będziemy mieli ROW Rybnik bis. Na ten moment na moje oko nasz skład wydaje się być najsłabszy i wszystko powyżej 8 miejsca będzie dla mnie niespodzianką.
    To podaj skład Falubazu, GKM-u i Motoru.
    Pamiętaj też, że Kolchoz pisał o spadku tej drużyny która nie będzie miała Lamberta a podpisze kontrakt z Michelsen em, więc ja jestem całkowicie spokojny. Łatwa kasa u buka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 20-10-2020 o 09:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Z Krakowiakiem to nie jest tak, że ZG go "ułożyła", a Toruń był be. Jak sam Norbert przyznaje w Toruniu trochę sam się ugotował, bo myślał, że jest już świetnym juniorem. Poza tym w tym czasie sporo urósł i po złapaniu kontuzji się pogubił. Potem był Start i tam nastąpiła odbudowa. Falubaz wziął świeżego zawodnika i trafił w 10 na loterii.
    Błąd Torunia polegał na olaniu zawodnika z problemami, ale to dotyczyło w naszym klubie nie tylko Krakowiaka.

  50. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Z Krakowiakiem to nie jest tak, że ZG go "ułożyła", a Toruń był be. Jak sam Norbert przyznaje w Toruniu trochę sam się ugotował, bo myślał, że jest już świetnym juniorem. Poza tym w tym czasie sporo urósł i po złapaniu kontuzji się pogubił. Potem był Start i tam nastąpiła odbudowa. Falubaz wziął świeżego zawodnika i trafił w 10 na loterii.
    Błąd Torunia polegał na olaniu zawodnika z problemami, ale to dotyczyło w naszym klubie nie tylko Krakowiaka.
    No pewnie, że nie. Ale juniorzy to gówniarze, siano w głowie, przypomnijcie sobie siebie w wieku 17-18 lat. To od klubu i ludzi którzy w nim pracują zależy jak pokierują karierą młodego, albo czy zaufają i dadzą mu się wyszumieć/urosnąć/oszczać pomnik kopernika i zbiorą plony później. Norbert się u nas mocno zagotował, był hajs, było ciśnienie na wynik i stąd masa niepotrzebnych upadków i opinia porcelanowego. Generalnie: żeby jeździć na żużlu trzeba być trochę 3.14erdolniętym, więc od żadnego kolarza w tym wieku nie oczekuję rozsądku, umiaru i zapału do pracy. od tego jest klub, lub Romek w Lesznie (on prostuje chłopaków najlepiej).
    Natomiast jedno nie ulega wątpliwości: Krakowiak przychodząc do nas miał papiery na jazdę, już wtedy. Gdyby nie Gniezno to pewnie skończyłby karierę. Do nas pasowali do tej pory tylko tacy, którzy byli mega uparci na kontynuowanie kariery, niekoniecznie utalentowani. Mieliśmy takich 3, lub 4 z Iksem. 1-2, to byłby przypadek, ale 3-4 to już schemat.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  51. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Z Krakowiakiem to nie jest tak, że ZG go "ułożyła", a Toruń był be. Jak sam Norbert przyznaje w Toruniu trochę sam się ugotował, bo myślał, że jest już świetnym juniorem. Poza tym w tym czasie sporo urósł i po złapaniu kontuzji się pogubił. Potem był Start i tam nastąpiła odbudowa. Falubaz wziął świeżego zawodnika i trafił w 10 na loterii.
    Błąd Torunia polegał na olaniu zawodnika z problemami, ale to dotyczyło w naszym klubie nie tylko Krakowiaka.
    Norbert zrobił w Falubazie ogromne postępy. Ten transfer uratował mu karierę i myśle że jeszcze wszystkich zaskoczy jako U24. Pytanie tylko czy ta kontuzja nie odciśnie się negatywnie na jego postawie. Wypadek wydawał się niegroźny ale obrażenia są bardzo poważne.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •