Strona 40 z 111 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 4952

Wątek: Apator Toruń 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1756
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    O Aleksie ciężko powiedzieć że kiedykolwiek rokował, gdyby tak było, to na pewno uwaga klubu byłaby większa, ale jak klub bierze juniora z takich czy innych pobudek, to powinien zapewnić mu najlepsze możliwe warunki do rozwoju, tylko że z drugiej strony naprawdę było widać po jego pierwszych kołkach, że z tej mąki chleba nie będzie. Ciężki temat z tymi juniorami.

  2. Powrót do góry    #1757
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Ciekawy chłopak ten Norick Blödorn.
    Sylwetka jak Zupinski, ale skill lepszy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-05-2021 o 14:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #1758
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    O Aleksie ciężko powiedzieć że kiedykolwiek rokował, gdyby tak było, to na pewno uwaga klubu byłaby większa, ale jak klub bierze juniora z takich czy innych pobudek, to powinien zapewnić mu najlepsze możliwe warunki do rozwoju, tylko że z drugiej strony naprawdę było widać po jego pierwszych kołkach, że z tej mąki chleba nie będzie. Ciężki temat z tymi juniorami.
    Chłopaczek na tej grupie widać dużo się udziela. Dla mnie takie gadanie jakie mamy w każdym sporcie coś jak jak Kosecki, któremu Sterling przeszkodził w karierze albo Orlando Sa, któremu inni przeszkodzili być drugim Ronaldo. Rydlewskiemu przeszkodził Sobczyński, a mógł być drugi Zmarzlik.

  4. Powrót do góry    #1759
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ciekawy chłopak ten Norick Blödorn.
    Sylwetka jak Zupinski, ale skill lepszy.
    Ile on ma lat? Brać go póki czas.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  5. Powrót do góry    #1760
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Ile on ma lat? Brać go póki czas.
    W czerwcu skończy 17.
    W 2020 jechał w finale IMEJ w Gdańsku (1,3,1,3,1)

  6. Powrót do góry    #1761
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Spokojnie, małolat był bardzo dobrze spasowany z ultrabetonem, który musiało zrobić Loko.
    Czasy biegów po nawet około 73, 74 i 75s mówią wiele.
    Występ godny uwagi, ale tak naprawdę, popatrzcie z kim on tam rywalizował.
    Puknął dwa razy Andersena, który nie wiedzieć czemu nie skończył jeszcze kariery...

    Zobaczymy co będzie jechał w innych meczach.

    .
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-05-2021 o 09:14
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  7. Powrót do góry    #1762
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Spokojnie, małolat był bardzo dobrze spasowany z ultrabetonem, który musiało zrobić Loko.
    Czasy biegów po nawet około 73, 74 i 75s mówią wiele.
    Występ godny uwagi, ale tak naprawdę, popatrzcie z kim on tam rywalizował.
    Puknął dwa razy Andersena, który nie wiedzieć czemu nie skończył jeszcze kariery...

    Zobaczymy co będzie jechał w innych meczach.

    .
    On ma 17 lat puknał Gustsa który ma być top1 juniorów ligi Jonassona czy 2x Andersena który jednak coś potrafi. Wyśmienity występ

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    never_mind (11-05-2021)

  9. Powrót do góry    #1763
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Świetny, ale nie podoba mi się to co teraz się wyprawia.
    Jeden mecz i już robi się z chłopaków nie wiadomo kogo.
    Spokojnie to na razie tylko jeden mecz w dodatku na jakiejś totalnie niecodziennej nawierzchni.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #1764
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Przypominam iż Żupiński rok temu na Motoarenie zrobił 10 pkt.
    Jeden mecz to za mało aby ocenić zawodnika.
    Odesłaliśmy Musielaka aby nie psuć atmosfery.
    Ściąganie jakiegoś Niemca co pojechał jeden dobry mecz
    na dzień dzisiejszy mija sie z celem.

    Zresztą mamy Chlupacka. Jest wogóle jakiś pomysł na niego ?
    Jako gość do 2 ligi ? Kolejny to Marciniec vel Kiełbasa.
    Mógłby iść jako gość albo dać mu szanse np. w Lublinie.
    Zupiński szału na torze Motoru nie zrobi wiec nic nie
    tracimy zamieniając ich.

  11. Powrót do góry    #1765
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ivan Zobacz posta
    Przypominam iż Żupiński rok temu na Motoarenie zrobił 10 pkt.
    Jeden mecz to za mało aby ocenić zawodnika.
    Odesłaliśmy Musielaka aby nie psuć atmosfery.
    Ściąganie jakiegoś Niemca co pojechał jeden dobry mecz
    na dzień dzisiejszy mija sie z celem.

    Zresztą mamy Chlupacka. Jest wogóle jakiś pomysł na niego ?
    Jako gość do 2 ligi ? Kolejny to Marciniec vel Kiełbasa.
    Mógłby iść jako gość albo dać mu szanse np. w Lublinie.
    Zupiński szału na torze Motoru nie zrobi wiec nic nie
    tracimy zamieniając ich.
    Nie graj na giełdzie, nie zarobisz!

  12. Powrót do góry    #1766
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    A już w niedzielę kolejny super ważny mecz (a który to nie będzie ważny?). Lindgren, Madsen, Smektała,
    Woryna, Miskowiak i nasz pogromca z Ostrowa Jeppesen.
    Dzisiejsze mecze pokazały, że dobre wyniki w Lesznie i Wrocławiu mogą się na nic zdać jeżeli przegramy
    z tymi ekipami u siebie, a przecież jeszcze mamy do ugoszczenia i Gorzów, który idzie jak burza i wygrał
    w Zielonej prawie tyle, co my z Zieloną u siebie, a i Lublin może zatrybić u nas...
    Plusem ostatniej kolejki (i to wcale nie jest śmianie się z czyichś nieszczęść), że Częstochowa i Zielona
    mają już po dwie porażki u siebie, a my na razie czyste konto... szkoda, że GKM wygrał fuksem z Wrockiem,
    bo też miałby dwie w plecy.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  13. Powrót do góry    #1767
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Nie graj na giełdzie, nie zarobisz!
    Ale u buka na 100%, wystarczy tylko obstawiać abarotno to co zaleca kolchoz i łatwa kaska poleci. Ma gość odwrotną celność 10/10.

  14. Powrót do góry    #1768
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A już w niedzielę kolejny super ważny mecz (a który to nie będzie ważny?). Lindgren, Madsen, Smektała,
    Woryna, Miskowiak i nasz pogromca z Ostrowa Jeppesen.
    Dzisiejsze mecze pokazały, że dobre wyniki w Lesznie i Wrocławiu mogą się na nic zdać jeżeli przegramy
    z tymi ekipami u siebie, a przecież jeszcze mamy do ugoszczenia i Gorzów, który idzie jak burza i wygrał
    w Zielonej prawie tyle, co my z Zieloną u siebie, a i Lublin może zatrybić u nas...
    Plusem ostatniej kolejki (i to wcale nie jest śmianie się z czyichś nieszczęść), że Częstochowa i Zielona
    mają już po dwie porażki u siebie, a my na razie czyste konto... szkoda, że GKM wygrał fuksem z Wrockiem,
    bo też miałby dwie w plecy.
    Nie no, wy nie patrzcie na Grudziadz, Czestochowe czy Zg a na Gorzow, Wroclaw, Leszno i Lublin. Jedziecie o PO a nie o utrzymanie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Powrót do góry    #1769
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Refleksja z wczoraj: patrząc na postawę lindgrena, zagara, frickea i innych przypomnijcie mi tego posta jak będziemy kolejny raz Krzycha wymieniać po sezonie.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  16. Powrót do góry    #1770
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Refleksja z wczoraj: patrząc na postawę lindgrena, zagara, frickea i innych przypomnijcie mi tego posta jak będziemy kolejny raz Krzycha wymieniać po sezonie.
    Zawodnicy którzy jak dotąd nie przywieźli jeszcze biegowego zera w tym sezonie: Bartosz Zmarzlik, Emil Sajfutdinow i... Chris Holder.

  17. Powrót do góry    #1771
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Refleksja z wczoraj: patrząc na postawę lindgrena, zagara, frickea i innych przypomnijcie mi tego posta jak będziemy kolejny raz Krzycha wymieniać po sezonie.
    No ja bym jednak zamienił Ch.Holdera na Lindgrena.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  18. Powrót do góry    #1772
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ja bym jednak zamienił Ch.Holdera na Lindgrena.
    A nie na Zagara? Przecież on swojej drużynie, ma wygrywać mecze podobno. Nie chcesz takiego zawodnika, który decyduje o losach meczu i rozstrzyga je na korzyść swojej drużyny?

  19. Powrót do góry    #1773
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Świetny, ale nie podoba mi się to co teraz się wyprawia.
    Jeden mecz i już robi się z chłopaków nie wiadomo kogo.
    Spokojnie to na razie tylko jeden mecz w dodatku na jakiejś totalnie niecodziennej nawierzchni.
    Przecież to tylko w kontekście zbliżających się problemów drużyny. W 2023 będziemy mieli wybór (prawdopodobnie) Chris - Robert i wakat na u24. Jeżeli jeszcze coś fajnego młody Niemiec pokaże to warto byłoby się nim zaopiekować, dać kontrakt i wypożyczyć do 2 ligi. Drugi raz taki Lambo się nam nie trafi a na szybką zmianę przepisów też nie ma co liczyć.

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Refleksja z wczoraj: patrząc na postawę lindgrena, zagara, frickea i innych przypomnijcie mi tego posta jak będziemy kolejny raz Krzycha wymieniać po sezonie.
    Spokojnie z tymi ocenami. Terminarz ułożył się w taki sposób, że mieliśmy u siebie dwie najsłabsze drużyny. Dodatkowo mieliśmy Wrocek gdzie Chris kilka meczy tam zaliczył. Przyjedzie podrażniony lew, który też ma swoje problemy a później to już będzie walka o życie.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  20. Powrót do góry    #1774
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    dokładnie tak. na razie zrobiliśmy plan minimum. ZG i Grudziądz, które miały trudniejszy kalendarz. Jeżeli chcemy złapać trochę oddechu musimy wygrać z Częstochową u siebie i bonusy na Grudziądzu i ZG to plan minimum, który powinien zapewnić utrzymanie, patrząc na to jak jadą pozostali.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Morciasz (10-05-2021)

  22. Powrót do góry    #1775
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    dokładnie tak. na razie zrobiliśmy plan minimum. ZG i Grudziądz, które miały trudniejszy kalendarz. Jeżeli chcemy złapać trochę oddechu musimy wygrać z Częstochową u siebie i bonusy na Grudziądzu i ZG to plan minimum, który powinien zapewnić utrzymanie, patrząc na to jak jadą pozostali.
    W sumie to fajnie być beniaminkiem, a nie "etatową drużyną walczącą o złoto".
    Teraz każda wygrana jest przyjemnością i porażka małą ilością punktów też cieszy
    Wygrana z Częstochową, jeżeli taka będzie, to kolejny krok do utrzymania - ale tylko krok,
    bo najcięższe pojedynki - z mocnymi u nas, i z kandydatami do utrzymania - na wyjeździe
    dopiero przed nami.

    Ciekawe kto otworzy wątek meczowy z Częstochową i jaki poziom tam dyskusji będzie.
    Ech.... fajnie było w 1-lidze
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  23. Powrót do góry    #1776
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ja bym jednak zamienił Ch.Holdera na Lindgrena.
    w menadżerze mańskich tak, ale biorąc pod uwagę czynniki poboczne nie wiem czy Ci to jego skuteczność zrekompensuje.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  24. Powrót do góry    #1777
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    jak tam udało wam się kupić bilety? mnie ledwo, bo strona ledwo chodzi. ..

    Przemysław Terminski powinien załatwić bilety VIP dla użytkowników sportsboard.pl
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #1778
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,878
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Jak sympatie i oceny kibiców szybko zmieniają sie, zależnie od danej chwili. Apator 2-3 lata temu znajdował się dokładnie w tym samym miejscu ligowych zmagań co obecnie, a ile wtedy było narzekania, na zarzad, na drużynę. A dzisiaj...radość, nadzieja.
    Wystarczyło tylko wprowadzić kozę, a przed tym sezonem wyprowadzić ją z domu, od razu lepiej się żyje.

  26. Powrót do góry    #1779
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Ja ciągle walczę. Już przeczytałem wszystkie komunikaty o awarii serwera.

  27. Powrót do góry    #1780
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez ARJ Zobacz posta
    Ja ciągle walczę. Już przeczytałem wszystkie komunikaty o awarii serwera.
    U mnie wyskakiwała czerwona strona z errorem, ale potem już się udało.
    Z tym, że w sektorze, który był oznaczony jako 27 wolnych biletów, biletów wolnych może z 6 było.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #1781
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    Mi się jakoś udało kupić bilet dla znajomego bo sam aby uniknąć nerwów kupiłem karnety, ale tam jest jakiś poważniejszy problem z tym serwerem
    Z trzech posiadanych tam kont działa mi jedno.
    W przypadku dwóch pozostałych jest informacja że konto nie istnieje w tym jedno poprzez, które kupowałem bilety i karnety na ligę i SGP od czasu kiedy tylko można było robić to online.
    Ludzie skarżą się też, że zakładają konta i nie otrzymują linku aktywacyjnego, a bez tego konto nie będzie działało.
    Ten problem nie jest od wczoraj tylko gdzieś od dwóch lat nie potrafią z tym nic zrobić.

  29. Powrót do góry    #1782
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    na ten moment jest ponad 1000 biletów widzę, to sporo, myślałem, że większe zainteresowanie będzie
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  30. Powrót do góry    #1783
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Pierwszy etap sezonu zamknięty. Wygraliśmy, co należało wygrać, przewaga do walki o bonus zbudowana. Tam, gdzie nie było nadziei, udało się zostawić po sobie dobre wrażenie.
    Tylko za dobre wrażenie, punktów do tabeli nie dają.
    Emocje dopiero się zaczynają i analizując terminarz zarówno nasz, jak i FalubazoGKMu, proponuję na okres od 15 maja do 4 lipca zaopatrzyć się w odpowiednie ilości melisy.

    Matematyka jest prosta - mamy 5 spotkań ze śmietanką ligi na MotoArenie. 3 zwycięstwa oraz 2 bonusy w Zielonej oraz Grudziądzu gwarantują Apatorowi w tym momencie utrzymanie (przy założeniu, że FalubazoGKMu nie wygra niz na wyjezdzie).
    Każda porażka FalubazoGKMu u siebie z kimkolwiek z TOP5 zwiększa Apatorowi margines błędu.

    Włókniarz jest upokorzony, a wiadomo jakie w Częstochowie mają kompleksy Torunia - ewentualna wygrana na MA zarówno w kontekście morali drużyny jak i sytuacja w tabeli jest dla nich jak tlen. Mocne widowisko się szykuję i mam tylko nadzieje, że dobre wyniki w ostatnim miesiącu nieco chłopaków nie uśpią...

  31. Powrót do góry    #1784
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Zatem Panowie żarty się skończyły, zaczynają się schody. Nareszcie, bo to już połowa maja, matura za pasem, a tu nie ma kogo krytykować, ani do czego się przypyerdolić. A w tej Częstochowie mają tak fajnie
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  32. Powrót do góry    #1785
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    To jest jakaś paranoja. Chciałem kupić 2 bilety dla znajomych. Moje konto nie działa a nowego zupełnie nie da się założyć. Trochę amatorka.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  33. Powrót do góry    #1786
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A w tej Częstochowie mają tak fajnie
    Wiem, że to jeszcze trochę czasu... ale ciekawe jak częstochowianie przywitają Miedzińskiego i Przedpełskiego....

    ps. mecz przełożony z 16.30 na 15.15...
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 11-05-2021 o 12:14
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #1787
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta

    ps. mecz przełożony z 16.30 na 15.15...
    Najlepsza żużlowa liga świata

  35. Powrót do góry    #1788
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Stępnięwski i jego patologia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
    Plotki o zmianie godzin chodziły już od kilku dni.
    Wczoraj dzwoniłem do klubu, czy to prawda, że mecz rozpocznie się o wcześniejszej godzinie.
    Nikt nic o tym nie wiedział, powiedziano mi , że mecz zaczyna się o 16:30.
    Nie dałem wiary , bo nasz klub to pośmiewisko i najczęściej sami nie wiedzą o czymś, o czym cała Polska już wie.
    Poczekałem na komunikat Stępniewski Ekstrakał (w skrócie SE) , no i około południa ukazał się komunikat 18/2021 datowany na 10 maja 2021,
    z informacją, że mecz zacznie się o 16:30.
    No to załatwianie biletu na mecz Polonia B -ROW, załatwianie ekipy i auta.

    Dzisiaj dowiaduje się, ze cała tyn SE ma kibiców w dupie, bo se NC+ zażyczyło , że między meczami SE puści jakąś gównianą piłkę.
    PZPR był jednak bardziej przewidywalny...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #1789
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Stępnięwski i jego patologia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
    Plotki o zmianie godzin chodziły już od kilku dni.
    Wczoraj dzwoniłem do klubu, czy to prawda, że mecz rozpocznie się o wcześniejszej godzinie.
    Nikt nic o tym nie wiedział, powiedziano mi , że mecz zaczyna się o 16:30.
    Nie dałem wiary , bo nasz klub to pośmiewisko i najczęściej sami nie wiedzą o czymś, o czym cała Polska już wie.
    Poczekałem na komunikat Stępniewski Ekstrakał (w skrócie SE) , no i około południa ukazał się komunikat 18/2021 datowany na 10 maja 2021,
    z informacją, że mecz zacznie się o 16:30.
    No to załatwianie biletu na mecz Polonia B -ROW, załatwianie ekipy i auta.

    Dzisiaj dowiaduje się, ze cała tyn SE ma kibiców w dupie, bo se NC+ zażyczyło , że między meczami SE puści jakąś gównianą piłkę.
    PZPR był jednak bardziej przewidywalny...
    Prezes / prezesi na pewno to czytają i na pewno się do Ciebie odezwą.
    Tylko daj znać kto będzie pierwszy - Przemysław Termiński, Jerzy Kanclerz, czy Wojciech Stępniewski... a może ktoś z telewizji?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  37. Powrót do góry    #1790
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    muszą zrobić miejsce na "wydarzenie dnia" Aż sobie Piłkarski Poker obejrzę
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  38. Powrót do góry    #1791
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Niemożliwe, przecież Stępniewski to menedżer roku. Załatwił taki kontrakt z tv i tak rozpopularyzował żużel.
    Jednym zdaniem Najśmieszniejszy Grajdoł Świata.

  39. Powrót do góry    #1792
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wywrotastopapuas Zobacz posta
    WBIJCIE SOBIE DO TYCH PUSTYCH ŁBÓW, PEDAŁY, ŻE TEN ŚMIESZNY PSEUDO SPORT NIC NIE ZNACZY!


    ...a jak nie wiesz co to uczciwość to nie zabieraj głosu.

    EDIT: Kochanka to sobie szukaj gdzie indziej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  40. Powrót do góry    #1793
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Stępnięwski i jego patologia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
    Plotki o zmianie godzin chodziły już od kilku dni.
    Wczoraj dzwoniłem do klubu, czy to prawda, że mecz rozpocznie się o wcześniejszej godzinie.
    Nikt nic o tym nie wiedział, powiedziano mi , że mecz zaczyna się o 16:30.
    Nie dałem wiary , bo nasz klub to pośmiewisko i najczęściej sami nie wiedzą o czymś, o czym cała Polska już wie.
    Poczekałem na komunikat Stępniewski Ekstrakał (w skrócie SE) , no i około południa ukazał się komunikat 18/2021 datowany na 10 maja 2021,
    z informacją, że mecz zacznie się o 16:30.
    No to załatwianie biletu na mecz Polonia B -ROW, załatwianie ekipy i auta.

    Dzisiaj dowiaduje się, ze cała tyn SE ma kibiców w dupie, bo se NC+ zażyczyło , że między meczami SE puści jakąś gównianą piłkę.
    PZPR był jednak bardziej przewidywalny...
    Akurat co roku przy Multi-lidze były zmienione godziny, więc to było do przewidzenia. Mecz w Bydgoszczy od tygodnia jest przełożony na 13:00.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #1794
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Toś Amerykę odkrył...

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Prezes / prezesi na pewno to czytają i na pewno się do Ciebie odezwą.
    Tylko daj znać kto będzie pierwszy - Przemysław Termiński, Jerzy Kanclerz, czy Wojciech Stępniewski... a może ktoś z telewizji?
    Jerzy Kanclerz poinformował kibiców o zmianie godziny meczu w Bydgoszczy dostatecznie wcześnie,
    więc do niego nie można mieć pretensji.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  42. Powrót do góry    #1795
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Zatem Panowie żarty się skończyły, zaczynają się schody. Nareszcie, bo to już połowa maja, matura za pasem, a tu nie ma kogo krytykować, ani do czego się przypyerdolić. A w tej Częstochowie mają tak fajnie
    No i otworzyłeś sezon narzekań. Semen jak na razie nie zawodzi.

    Na koniec Magazynu żużlowego w niedziele w Nsport zaprosili na relacje z Torunia o nietypowej porze o 15. Niepotrzeba było plotek aby sie domyslić ze mecz bedzie conajmniej o godzinę szybciej. Dzisiaj dali komunikat o której i nie bardzo rozumiem w czym problem. Za czasów Bronka o której bedą mecze informowali kilka dni wczesniej i nie było ustalonych stałych godzin i jakoś wszyscy z tym zyli. Dzisiaj przyspieszyli mecz o godzine i wielkie halo że nie poinformowali o tym przed startem rozgrywek.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (11-05-2021), stone_gossard (12-05-2021)

  44. Powrót do góry    #1796
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Dzisiaj przyspieszyli mecz o godzine i wielkie halo że nie poinformowali o tym przed startem rozgrywek.
    A czytałeś wypowiedź Semena? On potwierdzał godzinę, żeby pod to dopasować sobie wyjazd na mecz do Bydzi z Rybnikiem. Potwierdzono mu i zorganizował wyjazd, kupił bilety etc.
    Ja w niedzielę miałem mieć wycieczkę o 14.00, na całe szczęście przełożono - bo gdyby była na 14.00 to na przełożony mecz na 15.15 bym nie zdążył.
    Ludzie naprawdę mają plany, pracują, żyją dynamicznie i zmienianie terminu - godziny, a zwłaszcza dnia - może wiele popsuć,
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Semen (11-05-2021)

  46. Powrót do góry    #1797
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    No i otworzyłeś sezon narzekań. Semen jak na razie nie zawodzi.

    Na koniec Magazynu żużlowego w niedziele w Nsport zaprosili na relacje z Torunia o nietypowej porze o 15. Niepotrzeba było plotek aby sie domyslić ze mecz bedzie conajmniej o godzinę szybciej. Dzisiaj dali komunikat o której i nie bardzo rozumiem w czym problem. Za czasów Bronka o której bedą mecze informowali kilka dni wczesniej i nie było ustalonych stałych godzin i jakoś wszyscy z tym zyli. Dzisiaj przyspieszyli mecz o godzine i wielkie halo że nie poinformowali o tym przed startem rozgrywek.
    Z całym szacunkiem,zapytam: Czytałeś uważnie, ze zrozumieniem co napisałem?
    Ja wiedziałem, o tym, że chodzą nieoficjalne informacje o zmianie godziny.
    Sprawdzałem to u wielu źródeł. Sprawdzałem w klubie, który powinien być, wręcz wyrocznią!
    Byłem na tyle ostrożny, mając doświadczenie poprzednich lat funkcjonowania klub pod światłym przewodem Właściciela,
    że nie uwierzyłem i czekałem na oficjalny komunikat na stronieSpeedway Ekstrakału.
    około godziny 12.30 takowy ukazał się na tejże stronie!
    Mając poważne(hhehehheheehhehe) info od agendy poważnego Pana Stępniewskiego (hheheehehehehe),
    uruchomiłem cąłą machinę wyjazdową czyli zakup biletów na mecz Polonia B. - ROW(co nie jest takie łatwe i co potwierdzą bydgoszczanie)
    zebranie ekipy , auta i szofera.
    ...i powiem szczerze. że jestem porażony tym ,że wielu forumowiczów strofuje mnie za moje oburzenie.
    Nasuwa mi się jeden wniosek:
    To chyba nie są kibice tylko telewidzowie.
    ...może jednak się mylę i sport jako taki umarł.
    Stary jestem ,więc się dziwię, może zamiast sportu to juz jest tylko tv show?
    No bo jak powiedziął mi jeden koleś robiący w tv, widownię zawsze można wkleić...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  47. Powrót do góry    #1798
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Skoro w niedziele w magazynie Majewski zapraszal na 15.00,klamka juz wtedy zapadla.
    Tez nie rozumiem dlaczego w klubie w poniedzialek nikt o niczym nie wiedzial.
    Byc moze nie mieli jeszcze oficjalnego komunikatu,ale musieli wiedziec,ze cos jest na rzeczy.
    W takim przypadku mowienie,ze mecz na pewno bedzie o 16.30 jest dziadostwem,bo wystarczylo
    powiedziec,ze sami nie wiedza i czekaja na komunikat z centrali.
    Sam jestem kibicem telewizyjnym i w sumie mi to zwisa,ale Semena rozumiem.
    Taki kibic jak on,ktory chetnie obskakuje rowniez okoliczne stadiony nie ma latwo w tym
    burdelu a co by nie mowic,mecz w Bydgoszczy zapowiada sie bardzo atrakcyjnie.
    Rozumiem tez,ze nie zawsze da sie wszystkim dogodzic,ale jakies minimum profesjonalizmu
    trzeba wymagac.Oni jednak co chwile udowadniaja,ze najlepsza liga swiata i profesjonalizm
    to tylko pusty slogan i pisze to pomimo tego,ze moim zdaniem telewizja wraz z SE zrobila duzo dobrego
    dla dyscypliny.Jednak takie kwiatki jak ten z przeplywem informacji,co w obecnych czasach wydaje sie
    tylko i wylacznie zaniedbaniem,wplywa na postrzeganie profesjonalizmu tych ludzi.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-05-2021 o 06:04
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #1799
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Z całym szacunkiem,zapytam: Czytałeś uważnie, ze zrozumieniem co napisałem?
    Ja wiedziałem, o tym, że chodzą nieoficjalne informacje o zmianie godziny.
    Sprawdzałem to u wielu źródeł. Sprawdzałem w klubie, który powinien być, wręcz wyrocznią!
    Byłem na tyle ostrożny, mając doświadczenie poprzednich lat funkcjonowania klub pod światłym przewodem Właściciela,
    że nie uwierzyłem i czekałem na oficjalny komunikat na stronieSpeedway Ekstrakału.
    około godziny 12.30 takowy ukazał się na tejże stronie!
    Mając poważne(hhehehheheehhehe) info od agendy poważnego Pana Stępniewskiego (hheheehehehehe),
    uruchomiłem cąłą machinę wyjazdową czyli zakup biletów na mecz Polonia B. - ROW(co nie jest takie łatwe i co potwierdzą bydgoszczanie)
    zebranie ekipy , auta i szofera.
    ...i powiem szczerze. że jestem porażony tym ,że wielu forumowiczów strofuje mnie za moje oburzenie.
    Nasuwa mi się jeden wniosek:
    To chyba nie są kibice tylko telewidzowie.
    ...może jednak się mylę i sport jako taki umarł.
    Stary jestem ,więc się dziwię, może zamiast sportu to juz jest tylko tv show?
    No bo jak powiedziął mi jeden koleś robiący w tv, widownię zawsze można wkleić...
    Przyznam się nie przeczytałem dokładnie ale jak już pisałem informację o zmianie godziny meczu podał Majewski w niedziele w Magazynie żuzlowym. Widac że nie zachowałeś zbyt małą czujność bo jeśli mecz Polonia - Row został przyspieszony o godzine, a wszystkie mecze Ekstraligi i I ligi sa uzależnione od ramówki telewizyjnej, powinieneś przejrzeć program stacji Nsport. Na każdym portalu z programami tv jest on podawany na nastepne kilkanaście dni. Czy ktos chce czy nie ale umowy z telewizją sa po podpisywane, kasa wzięta i cześć autonomiczności klubów oddana w ręce telewizji, a jak widać co do godziny meczu na pewno.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A czytałeś wypowiedź Semena? On potwierdzał godzinę, żeby pod to dopasować sobie wyjazd na mecz do Bydzi z Rybnikiem. Potwierdzono mu i zorganizował wyjazd, kupił bilety etc.
    Ja w niedzielę miałem mieć wycieczkę o 14.00, na całe szczęście przełożono - bo gdyby była na 14.00 to na przełożony mecz na 15.15 bym nie zdążył.
    Ludzie naprawdę mają plany, pracują, żyją dynamicznie i zmienianie terminu - godziny, a zwłaszcza dnia - może wiele popsuć,
    Co do zmiany godziny meczu to myśle że nie jest to jakiś wielki problem jakoś zawsze idzie to skorygować. Natomiast co do zmiany dnia to sie zgodzę. Działają mi na nerwy te "profesjonalne" przekładania meczów ze względu na prognozowane opady. Człowiek ustawia sobie dzień a nawet cały tydzien aby byc tego dnia o tej porze czy to przed telewizorem czy na stadionie a tu buch. Przewidywacze pogody zapowiedzieli opady na 1mm i juz mecz odwołany. I weź sobie teraz zmieniaj plany. To juz lepiej jechać na stadion i tam się dowiedzieć, że meczu nie będzie.

  49. Powrót do góry    #1800
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Przyznam się nie przeczytałem dokładnie ale jak już pisałem informację o zmianie godziny meczu podał Majewski w niedziele w Magazynie żuzlowym. Widac że nie zachowałeś zbyt małą czujność bo jeśli mecz Polonia - Row został przyspieszony o godzine, a wszystkie mecze Ekstraligi i I ligi sa uzależnione od ramówki telewizyjnej, powinieneś przejrzeć program stacji Nsport. Na każdym portalu z programami tv jest on podawany na nastepne kilkanaście dni. Czy ktos chce czy nie ale umowy z telewizją sa po podpisywane, kasa wzięta i cześć autonomiczności klubów oddana w ręce telewizji, a jak widać co do godziny meczu na pewno.
    Za małą czujność?

    Dzwonienie do klubu oraz oczekiwanie i sprawdzanie komunikatu SE to za mało?

    Wcześniej program sprawdziłem, obdzwoniłem kilka osób, bo jak napisałem wcześniej plotki o zmianie godziny już krążyły.

    Nie traktuj mnie jak kretyna.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •