Strona 41 z 111 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,845 z 4952

Wątek: Apator Toruń 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1801
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Za małą czujność?

    Dzwonienie do klubu oraz oczekiwanie i sprawdzanie komunikatu SE to za mało?

    Wcześniej program sprawdziłem, obdzwoniłem kilka osób, bo jak napisałem wcześniej plotki o zmianie godziny już krążyły.

    Nie traktuj mnie jak kretyna.
    Jakbyś napisał takie zapytanie na tym forum to bym Ci odpisał że Nsport przyspiesza relację o godzinę. Sam chciałem sie zpytać skad ta decyzja ale potanowiłem czekać na oficjalne komunikaty.

    Dawno dawno temu czytałem wywiad z kims kto układał terminarz i mówił, ze wtedy jednym z założeń było to żeby Apator i Polonia nie jeździły meczów domowych tego samego dnia. Może czas przypomnieć zarządzającym ligami aby wzieli pod uwagę to, że sa tacy kibice jak Ty a w naszym regionie sa 3 kluby blisko siebie i najlepiej by było aby mecze tych klubów były w inny dzień a jak już nie mozna to chociaż nie po sobie.

  2. Powrót do góry    #1802
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jakbyś napisał takie zapytanie na tym forum to bym Ci odpisał że Nsport przyspiesza relację o godzinę.
    Sorry stary, ale albo nie czytasz uważnie, albo nie rozumiesz tego co napisałem.

    Wiem co gadali w magazynie i sprawdziłem program NC+ na niedzielę 16 maja.
    Aby się jednak upewnić podjąłem dodatkowe kroki, poszukałem informacji u jak się łudziłem najpoważniejszych źródeł
    czyli w komunikacie SE i klubie z Torunia.


    A Ty mi wyjeżdżasz z poradami nadającymi się dla dzieciaka z podstawówki.
    Niestety wprowadzono mnie w błąd, nie szanując ani mnie kibica, a generalnie mnie człowieka.
    Chodzi o zasady, o szacunek.
    Społeczeństwo niestety chamieje na potęgę i to co mnie spotkało to jest jeden z objawów tych zmian.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  3. Powrót do góry    #1803
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    toć Semen, se pykniesz z Bydzi furką tuż po meczu przez Fordon, to może stracisz jedną serię startów, trochę adrenalinka, no nie można mieć wszystkiego, poza tym to tylko żużel, nie ma co ludzi wyzywać, gnębić i wołać o pomstę do nieba, że społeczeństwo chamieje
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  4. Powrót do góry    #1804
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie w tym rzecz kolego.
    Chodzi o zasady.
    Jak nie reagujesz, gdy Cię nie szanują
    to tak będą robić dalej.
    ...i nie dotyczy to tylko mnie czy grupki kilku, kilkunastu zapaleńców,
    to dotyczy ogólnie kibiców.
    Niestety większość ma to w pompie bo ich akurat ta konkretna sprawa nie dotyczy.
    Polactwo wychodzi.

    Na meczu przy Sportowej nie muszę być...

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    toć Semen, se pykniesz z Bydzi furką tuż po meczu przez Fordon, to może stracisz jedną serię startów, trochę adrenalinka, no nie można mieć wszystkiego, poza tym to tylko żużel, nie ma co ludzi wyzywać, gnębić i wołać o pomstę do nieba, że społeczeństwo chamieje
    Niestety chamieje i to strasznie.
    Ze zgrozą dodam, że najszybciej kobiety.
    Co nie znaczy, że wszyscy są źli.
    Większość jednak nadaje kierunek i tempo zmian.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 12-05-2021 o 18:09
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #1805
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Co do zmiany godziny meczu to myśle że nie jest to jakiś wielki problem jakoś zawsze idzie to skorygować.
    Oczywiście, że tak - dla większości nie jest to problem.

    Ale gorzej jak masz np, pracę i ustalisz np. że wychodzisz o 12.00, a zmieniają godzinę meczu i musisz wyjść już, żeby zdążyć o 10.30 to słabo, albo co gorsza nie możesz wyjść - w przypadku 5 meczów (!!!!) wyjazdowych piątkowych jest to ważne. Tak jak pisałem - w niedzielę wstępnie ustalałem wykład na 14.00, bo wiedziałem, że w ok. 1,5 godziny zdążę... gdyby mi nie odwołano wykładu to spóźniłbym się ostro na żużel z powodu tego przesunięcia.

    Dwa, czy trzy lata temu z powodu przesunięcia meczu w Lublinie - z piątku na niedzielę, czy z niedzieli na piątek - już nie pamiętam - byłem ponad 200 zł na hotelach w plecy. Bo w ostatniej chwili ktoś sobie ze SpeedwayEkstraligi/telewizji coś postanowił.

    Swego czasu jeżdziłem w ekipie, która zaliczała po kilka imprez dziennie lub tygodniowo - były rekordy typu 3 mecze ligowe w jeden dzień (bez dwóch biegów), albo 6 imprez w 8 dni (4 mecze ligowe, 1 młodzieżówka, SGP - w Polsce i w Anglii), gdzie np. lądowanie i miejsce lądowania samolotu było dobrane tak, żeby zdążyć z Poznania do Zielonej Góry i było tylko 15 minut zapasu).

    Obecnie, aż strach coś takiego by planować. Bo z powodu paru kropel (zapowiadanych) pewno by odwołali mecze, albo z powodu telewizji przesunęli o parę godzin albo dni, albo tak jak pewien klub - wpuszczano by tylko własnych karnetowców, itd. itp. Pewien świat umiera, a może już umarł....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #1806
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    https://www.polsatsport.pl/wiadomosc...yc-nowa-zaksa/

    Wybaczcie że w waszym wątku...jako wielki fan siatkówki od...dawna zakładam że to tylko kwestia 2,3 lat i Plus Liga w Toruniu,brawo dla Leona.Póki co 2 liga...ale Ona też jest mocna Marketing ''słowo'' Leon....jak magnes pozdrawiam.

  7. Powrót do góry    #1807
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Niedobrze. Żużel, koszykówka, hokej, a teraz siatkówka. Toruń jest za mały na tyle drużyn na najwyższym poziomie. Zakładam, że jeśli plan Leona wypali to albo hokej albo kosz podupadnie.
    Tradycje siatkarskie jakie takie są, ale dotyczy to siatkówki kobiecej. Męska nigdy nie była na wysokim poziomie (tzn. ja nie pamiętam).

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Falubaz7 (13-05-2021)

  9. Powrót do góry    #1808
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Niedobrze. Żużel, koszykówka, hokej, a teraz siatkówka. Toruń jest za mały na tyle drużyn na najwyższym poziomie. Zakładam, że jeśli plan Leona wypali to albo hokej albo kosz podupadnie.
    Tradycje siatkarskie jakie takie są, ale dotyczy to siatkówki kobiecej. Męska nigdy nie była na wysokim poziomie (tzn. ja nie pamiętam).
    Dobrze pamiętasz brawo żona Leona będzie w zarządzie i to Ona będzie 3mać ''ryzor'' koledze udało się podpisać kontrakt,dogadał się. Gra na przyjęciu powodzenia. Stawiam w ciemno że w nadchodzącym sezonie ( start ostatni wekend września) bedą grać dobrzeee i nie zdziwi mnie w 2022 gra już o 1 ligę.

    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Niedobrze. Żużel, koszykówka, hokej, a teraz siatkówka. Toruń jest za mały na tyle drużyn na najwyższym poziomie. Zakładam, że jeśli plan Leona wypali to albo hokej albo kosz podupadnie.
    Tradycje siatkarskie jakie takie są, ale dotyczy to siatkówki kobiecej. Męska nigdy nie była na wysokim poziomie (tzn. ja nie pamiętam).
    Zobacz Lublin......3 lata temu Luk Politechnika Lublin grała w 2 lidze w tym roku awansowali do Plus Ligi.....Zuzel,Piłka ręczna,koszykówka,siatkówka wszystko w najwyższej klasie rozgrywkowej.

  10. Powrót do góry    #1809
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    A to w siatkówce nie można sobie kupić od razu bytu w ekstraklasie?

  11. Powrót do góry    #1810
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A to w siatkówce nie można sobie kupić od razu bytu w ekstraklasie?
    No nie można

  12. Powrót do góry    #1811
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Koledzy nie jestem na bieżąco z wymysłami naszego rządu. W niedzielę w maseczce czy bez?
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  13. Powrót do góry    #1812
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Raczej w maseczce bo pomimo poluzowania obostrzeń to w pełnym reżimie sanitarnym.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    adsiz (14-05-2021)

  15. Powrót do góry    #1813
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Raczej tylko na kołowrotku przy wejściu, bo kto normalny będzie wewnątrz stadionu chodził/siedział w masce? Ja nie zamierzam.

  16. Powrót do góry    #1814
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Niedobrze. Żużel, koszykówka, hokej, a teraz siatkówka. Toruń jest za mały na tyle drużyn na najwyższym poziomie. Zakładam, że jeśli plan Leona wypali to albo hokej albo kosz podupadnie.
    Tradycje siatkarskie jakie takie są, ale dotyczy to siatkówki kobiecej. Męska nigdy nie była na wysokim poziomie (tzn. ja nie pamiętam).
    nas stać na góra 2 drużyny w najwyższej klasie. piłka ssie, bo marwit miał wielkie plany ale sam siebie nie ogarnął. kosz podupadł po zakręceniu kranu z sianem z co2, hokej jest biedny- a obecne wyniki to efekt tylko i wyłącznie zmian regulaminowych w plh ze wzgl na covid. Leon da radę, bo jakoś budowę hali trzeba wytłumaczyć, parę firm związanych z magistratem pośrednio lub bezpośrednio się dołoży i efekty przyjdą szybko. z koszem zatem się pożegnajmy.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  17. Powrót do góry    #1815
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    nas stać na góra 2 drużyny w najwyższej klasie. piłka ssie, bo marwit miał wielkie plany ale sam siebie nie ogarnął. kosz podupadł po zakręceniu kranu z sianem z co2, hokej jest biedny- a obecne wyniki to efekt tylko i wyłącznie zmian regulaminowych w plh ze wzgl na covid. Leon da radę, bo jakoś budowę hali trzeba wytłumaczyć, parę firm związanych z magistratem pośrednio lub bezpośrednio się dołoży i efekty przyjdą szybko. z koszem zatem się pożegnajmy.
    Oczywiście że da rade kwestia czasu i jestem przekonany że to będzie boom na siatkówkę w Toruniu.

  18. Powrót do góry    #1816
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Orientuje się ktoś jak będzie wyglądać sprzedaz piwka na niedzielnym meczu ? Dalej tylko sikacze 3% na ktore szkoda kasy ?

  19. Powrót do góry    #1817
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    Orientuje się ktoś jak będzie wyglądać sprzedaz piwka na niedzielnym meczu ? Dalej tylko sikacze 3% na ktore szkoda kasy ?
    Innych przecież nie mogą... zawsze ożna swoje specyfiki wnieść

  20. Powrót do góry    #1818
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Innych przecież nie mogą... zawsze ożna swoje specyfiki wnieść
    Tylko jak? Bez macanka na bramce się nie obędzie.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  21. Powrót do góry    #1819
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Idziecie na zuzel czy pić?
    Wiem, że w ostatnich sezonach w SE nie dało się oglądać naszych na trzeźwo, ale w tym roku wygląda na to, że nie trzeba nadwyrężać wątroby.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  22. Powrót do góry    #1820
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    Raczej tylko na kołowrotku przy wejściu, bo kto normalny będzie wewnątrz stadionu chodził/siedział w masce? Ja nie zamierzam.
    żeby później jakaś smutna pani z sanepidu, w trosce o wasze życie nie wlepiła klubowi kary, jak to było w ZG
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #1821
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Tylko jak? Bez macanka na bramce się nie obędzie.
    To sie bierze plecak. Wtedy macaja plecak a nie tyl za paskiem od spodni .
    Albo laduj dwie cwiarki w miejscu gdzie zazwyczaj dynda giety.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Idziecie na zuzel czy pić?
    Wiem, że w ostatnich sezonach w SE nie dało się oglądać naszych na trzeźwo, ale w tym roku wygląda na to, że nie trzeba nadwyrężać wątroby.
    Na wszelki wypadek mozna ze soba zabrac.

  24. Powrót do góry    #1822
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Oczywiście że da rade kwestia czasu i jestem przekonany że to będzie boom na siatkówkę w Toruniu.
    I kolejna drużyna krzak bez zaplecza. Hokej i koszykówka jakieś tam szkolenie zaplecza ma, siatkówka to pustynia.
    Nie wiem co lepsze.

  25. Powrót do góry    #1823
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    I kolejna drużyna krzak bez zaplecza. Hokej i koszykówka jakieś tam szkolenie zaplecza ma, siatkówka to pustynia.
    Nie wiem co lepsze.
    W tym przypadku...będzie inaczej...szkolenie owszem pewnie bedzie ale duzo później.. po awansie do plus ligi.Właśnie doczytałem Leon z ekipą już zadbali o szkolenie młodych.
    Ostatnio edytowane przez Falubaz7 ; 16-05-2021 o 11:52

  26. Powrót do góry    #1824
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Czy możliwe, że Kowalski ma takie wpływy, że "decyduje" o składzie Torunia?
    Pogadałem ze znajomym piernikiem, jako ciekawostke podał takie info właśnie, że silniki będą jeśli skład będzie mocno Toruński.
    W sumie nie mam powodu by jemu nie wierzyć, przejście Sajfu do nas też mi mówił.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  27. Powrót do góry    #1825
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Ma ktoś może wersję hymnu śpiewaną przez Kobranockę, w której pada w refrenie słowo Apator, a nie pada słowo Adriana? Tzw wersja 1a.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  28. Powrót do góry    #1826
    Użytkownik Awatar Karlg
    Dołączył
    15-09-2010
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Orientuje się może ktoś jak wygląda sprawa z wnoszeniem swojego plecaka/torby? W zeszłym roku nie można było wnosić ze sobą takich rzeczy, natomiast nie wiem czy ten stan dalej obowiązuje również w tym roku. Wysłałem pytanie przez FB w tej kwestii do klubu, ale póki co nie doczekałem się odpowiedzi. Nie kojarzę też, żeby były wcześniej jakiekolwiek informacje w tym temacie. A zdaje się również, że jakiegoś regulaminu organizacyjnego, który regulowałby te oraz inne sprawy, klub nigdzie nie publikował. Może więc tutaj ktoś coś wie.

  29. Powrót do góry    #1827
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    Będą na sprzedaż programy?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  30. Powrót do góry    #1828
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Przegraliście ale nie ma co płakać. Powinniście się skupić na utrzymaniu bo taki był cel i wzmocnić skład po sezonie

  31. Powrót do góry    #1829
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    czy Krzychu i Lambo byli w nocy na szlaku małej gastronomii toruńskiej? Przecież wynik i tak jest lepszy niż styl porażki. Jack i Paweł pięknie reszta klęczeć na groch. Pryszczak by nie był sobą jakby czegoś nie odwalił. A gdańska gwiazda wyglądała jakby licencję zdała w kwietniu.
    No nic czar prysł.... chyba.
    Ostatnio edytowane przez rotapa ; 16-05-2021 o 17:29
    Fotoplastikon. Pilnie sprzedam!!!

  32. Powrót do góry    #1830
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przegraliście ale nie ma co płakać. Powinniście się skupić na utrzymaniu bo taki był cel i wzmocnić skład po sezonie
    Zdecydowanie.
    Obraz zamazało to, że u siebie jechaliśmy z najsłabszymi na ten moment drużynami.
    Z drugiej strony fajnie by było jednak jeszcze coś wygrać u siebie, żeby nie liczyć na innych w sprawie utrzymania.

    Torem nie ma co się tłumaczyć.
    Być może było bardziej przyczepnie, ale to nas absolutnie nie tłumaczy.
    Z drugiej strony błąd w sztuce, bo jednak Czewa na twardszym by pewnie sobie tak łatwo nie poradziła.
    Za to mieliśmy fajne ściganie, szkoda tylko, że to nas częściej wyprzedzali.

    No nic, do Lublina po zwycięstwo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #1831
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Chris Holder jednak do wymiany po sezonie. Nie tak powinien jechać lider. To on zawalił mecz i nie ma widoków żeby za rok czy dwa był lepszy. Jak nie uda się sciagnać za niego mocnego obco to Jack + Lambert a na u24 sciagac Jakobsena.

    Wbrew pozorom utrzymanie nie jest takie pewne bo może się skończyć tylko na 4 punktach plus ewentualnych bonusach. Z Motorem powinno być najłatwiej choć nie łatwo

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    orlosep (16-05-2021)

  35. Powrót do góry    #1832
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Nie wiem, nie jestem specjalistą, ale czy aby toru nie ****aliśmy?

    W meczu z GKM było widać prędkość u każdego z wyjątkiem Jacka. Dziś tylko Jack brylował.

  36. Powrót do góry    #1833
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Bo to był GKM, a teraz przyjechała Częstochowa.

  37. Powrót do góry    #1834
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    sami się wkopaliście, zrobiliście tor typowo pod przeciwnika patrz Jeppesen

  38. Powrót do góry    #1835
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    Jeppesen chyba nigdy u nas nie jechał? sprawdzałem i rok temu go z Ostrowem nie było
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  39. Powrót do góry    #1836
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Jeppesen chyba nigdy u nas nie jechał? sprawdzałem i rok temu go z Ostrowem nie było
    ale tor był przyczepny

  40. Powrót do góry    #1837
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Chris Holder jednak do wymiany po sezonie. Nie tak powinien jechać lider. To on zawalił mecz i nie ma widoków żeby za rok czy dwa był lepszy. Jak nie uda się sciagnać za niego mocnego obco to Jack + Lambert a na u24 sciagac Jakobsena.

    Wbrew pozorom utrzymanie nie jest takie pewne bo może się skończyć tylko na 4 punktach plus ewentualnych bonusach. Z Motorem powinno być najłatwiej choć nie łatwo
    Lambert jeszcze za rok będzie U24, więc pewnie jakieś próby wzmocnienia pójdą za Chrisa.
    Lambo na obco i Jakobsen na U24 to nie musi być wzmocnienie.
    O ile Lambert może być lepszy niż Chris to jednak Jakobsen może być słabszy niż Robert.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-05-2021 o 18:24
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #1838
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Jeppesen chyba nigdy u nas nie jechał? sprawdzałem i rok temu go z Ostrowem nie było
    A byłem prawie pewien że komentatorzy wspominali coś o Jeppesenie w kontekście poprzedniego sezonu, odnośnie meczu w Toruniu. Ale strona R. Lacha też go nie podaje.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  42. Powrót do góry    #1839
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Młodzieżowcy masakra. Oglądając mecz miałem małe DEJA VU. Mam nadzieję że słynny Pan Ząbik i jego przesłanie do młodzieży "zdrowie jest najważniejsze" nie przyczynił się do dzisiejszego występu juniorów.

  43. Powrót do góry    #1840
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,694
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    sami się wkopaliście, zrobiliście tor typowo pod przeciwnika patrz Jeppesen
    Bajer akurat mówił że go nie interesuje drużyna przeciwna, tylko tor robi pod swoich, co akurat dzisiaj nie zdalo egzaminu, ale chyba do Bajera można mieć najmniejsze pretensjei, tak swoją droga, ciekawe czy da się zrobić tor do walki, który będzie atutem gospodarzy. Nawet Unia bronuje krawężnik i mamy wyścigi do krawężnika a nie żużel, każda drużyna która osiąga wynik, robi tor na którym nie da się walczyć, Sparta, Stal, Unia Leszno, tory to patologia tego sportu. Dzisiaj mijanki, to liść zebrany od beznadziejnego Włókniarza (jeden wystrzał Jeppesena w sezonie tego obrazu nie zmieni,).

    Holder kompletnie bez błysku, bez prędkości, bez polotu, bez chęci, Lambert niewiele lepszy, spadek raczej nie grozi, play offy też nie, dojechać na spokojnie sezon, i pomyśleć co da się lepiej zrobić.

  44. Powrót do góry    #1841
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    zuzlowcy Wlokniarza sie bardzo dobrze na MA czuja. Bajer zrobil slusznie. Wazniejsza powtarzalnosc toru, jednorazowa wtopa to nie powod do dramatyzowania, zwlaszcza, ze jak na beniaminka to i tak juz macie komfort utrzymania i solidne podwaliny pod kolejne sezony.
    Bajer poki co na wieeeelki plus po dlugich latach kiepskich managerow..
    zdrowie pierniki!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #1842
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,499
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Młodzieżowcy masakra. Oglądając mecz miałem małe DEJA VU. Mam nadzieję że słynny Pan Ząbik i jego przesłanie do młodzieży "zdrowie jest najważniejsze" nie przyczynił się do dzisiejszego występu juniorów.
    Dokładnie. Żupińskiego pominę milczeniem, ale Lewandowski
    jest z meczu na mecz coraz gorszy.

    Mało, że wychować nie potraficie, to psujecie tych, których dostajecie.
    A to już jest sztuka.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi never_mind za jego przydatny post!

    Lauda (16-05-2021)

  47. Powrót do góry    #1843
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    zuzlowcy Wlokniarza sie bardzo dobrze na MA czuja. Bajer zrobil slusznie. Wazniejsza powtarzalnosc toru, jednorazowa wtopa to nie powod do dramatyzowania, zwlaszcza, ze jak na beniaminka to i tak juz macie komfort utrzymania i solidne podwaliny pod kolejne sezony.
    Bajer poki co na wieeeelki plus po dlugich latach kiepskich managerow..
    zdrowie pierniki!
    Ale jacy żużlowcy Włókniarza? Smektała, Woryna, Jeppesen? Przecież to są nowi zawodnicy. Jedynie z głownych zawodników pojechali dobrze Madsen i Miśkowiak. Lindgren też szału nie zrobił. Jeszce raz powtarzam spie...yli z przygotowaniem toru bo to było jeżdżenie na neutralnym torze

  48. Powrót do góry    #1844
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2016
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    154
    Podziękowania: 27 w 19 postach
    Mam mieszane uczucia - niby mecz był do wygrania, jednak nasi byli strasznie wolni. Nawet jak jechali bieg na 5:1 to strasznie się męczyli aby to dowieźć, z drugiej strony jak już włókniarz prowadził to nasi nie mieli szans ich dogonić.
    Zawiódł przede wszystkim Chris, jednak po juniorach spodziewałem się trochę więcej niż jazda pół okrążenia z tyłu... A już było tak pięknie w poprzednich meczach...
    Co do Adriana, to ja nie wiem, zawsze musi coś zaliczyć, niby sytuacja meczowa, niby wpychał się między dwóch i chciał objechać po zewnętrznej, ale jednak mocno wystawił to koło i znowu ktoś leży. Jednak nie zgadzam się z powtórką w jego biegu, gdy sędzia powtarzał bieg, że się niby wstrzelił, według mnie nie powinien dostać ostrzeżenia - może to go zagotowało już.
    Z drugiej strony bardzo podobał mi się Paweł, walczył jak yyyy LEW
    No nic będzie trudno, zobaczymy jak będzie dalej z mocniejszymi drużynami u nas

  49. Powrót do góry    #1845
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez longlay1 Zobacz posta
    Mam mieszane uczucia - niby mecz był do wygrania, jednak nasi byli strasznie wolni. Nawet jak jechali bieg na 5:1 to strasznie się męczyli aby to dowieźć, z drugiej strony jak już włókniarz prowadził to nasi nie mieli szans ich dogonić.
    Zawiódł przede wszystkim Chris, jednak po juniorach spodziewałem się trochę więcej niż jazda pół okrążenia z tyłu... A już było tak pięknie w poprzednich meczach...
    Co do Adriana, to ja nie wiem, zawsze musi coś zaliczyć, niby sytuacja meczowa, niby wpychał się między dwóch i chciał objechać po zewnętrznej, ale jednak mocno wystawił to koło i znowu ktoś leży. Jednak nie zgadzam się z powtórką w jego biegu, gdy sędzia powtarzał bieg, że się niby wstrzelił, według mnie nie powinien dostać ostrzeżenia - może to go zagotowało już.
    Z drugiej strony bardzo podobał mi się Paweł, walczył jak yyyy LEW
    No nic będzie trudno, zobaczymy jak będzie dalej z mocniejszymi drużynami u nas
    A tak w ogóle mam pytanie po co zostawiliście Miedzińskiego kosztem Musielaka. Przecież to jest wbrew logice. Nic nie mam do Adriana jest bardzo sympatyczny ale ten człowiek powinien zakończyć karierę bo stanowi poważne zagrożenie na torze dla innych zawodników

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •