Strona 31 z 111 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 4952

Wątek: Apator Toruń 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1351
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Zastanawiające jest to czy to były szybsze ścieżki czy szybsze motocykle.
    Warto też zwrócić uwagę na zwycięstwa indywidualne - Toruń 7, Zielona 8... a niby to my mieliśmy 4 jockerów, a Falubaz tylko 2.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #1352
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Ale za to z zerami wyglądamy ładnie 3 zera i 1 W.

  3. Powrót do góry    #1353
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,844
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Warto też zwrócić uwagę na zwycięstwa indywidualne - Toruń 7, Zielona 8... a niby to my mieliśmy 4 jockerów, a Falubaz tylko 2.
    No i gdyby nie feralny bieg 13 to FZG miałby 9 indywidualnych wygranych a Apator 6.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #1354
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ale za to z zerami wyglądamy ładnie 3 zera i 1 W.
    Tyż prawda. Chwała Lewandowskiemu i Żupińskiemu, bo kiedyś to 4 zera albo i 5 zer to sama młodzież nam przywoziła....
    No nic - zobaczymy jak to w sezonie będzie w tych XIV i XV biegach, gdzie startują najlepsi. Oby jak najwięcej niespodzianek
    takich jak w XIV z Zielona. Janowski, Woffinden, Łaguta... no ciekawe.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  5. Powrót do góry    #1355
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Warto też zwrócić uwagę na zwycięstwa indywidualne - Toruń 7, Zielona 8... a niby to my mieliśmy 4 jockerów, a Falubaz tylko 2.
    Wlasciwie to Falubaz mial dwoch,bo 6 z 8 trojek przywiozl Fricke z Dudkiem.
    Podobnie u nas.Tez wlasciwie dwoch pojechalo dobrze reszta srednio lub slabo,choc
    trzeba sobie zdawac sprawe z tego,ze to nie liga czeska i o trojki nie jest latwo.
    Liczy sie wynik a ten nieco lepszy niz sama jazda.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    kibic01 (07-04-2021)

  7. Powrót do góry    #1356
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach

  8. Powrót do góry    #1357
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach

  9. Powrót do góry    #1358
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach

  10. Powrót do góry    #1359
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Jest moc!!!
    Przynajmniej w sztabie trenersko-właścicielskim.

  11. Powrót do góry    #1360
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nareszcie z jajem.
    Jedziemy po zwyciestwo.
    Zawsze tak powinni byc.
    Duch w narodzie nie ginie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (09-04-2021), lego (09-04-2021), orlosep (09-04-2021)

  13. Powrót do góry    #1361
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Jak za Kniazia zawsze jechaliśmy o zwycięstwo i po mistrza.

  14. Powrót do góry    #1362
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Najniższy wymiar kary. Wstydu nie było, choć parę oczek mogło być więcej. Dzięki chłopaki.
    Ostatnio edytowane przez rotapa ; 09-04-2021 o 22:23
    Fotoplastikon. Pilnie sprzedam!!!

  15. Powrót do góry    #1363
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,594
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Ja już rozumiem, czemu ten klub z Gdańska dopominał się tak gorliwie o te 240 tysięcy za Żupińskiego. Chcieli mieć jak najszybciej kasę na koncie, bylebyśmy się nie rozmyślili.

    Żupiński to jeden wielki wałek, oszustwo. No cóż, zdarza się, wydymali nas na sporą sumkę, Zdunek i rodzice Karola. 240 tysięcy, żeby zera woził ładne? Żeby nawet Liszki czy Curzytka nie powąchał?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Arczi (09-04-2021), L (10-04-2021)

  17. Powrót do góry    #1364
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Mi się ten zespół podoba. Jest trzech młodych - Jack, Paweł i Lambo, którzy fajnie walczą i ciągną wynik. Z każdym meczem juniorzy też powinni jechać lepiej.
    A nasze obawy sprzed sezonu na razie się nie sprawdzają, tzn. biegi nominowane, w których mamy dodatni bilans:
    5:1
    3:3
    4:2
    3:3
    Oby tak dalej.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dede za jego przydatny post!

    Arczi (09-04-2021), stone_gossard (10-04-2021)

  19. Powrót do góry    #1365
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez rotapa Zobacz posta
    Najniższy wymiar kary. Wstydu nie było, choć parę oczek mogło być więcej. Dzięki chłopaki.
    Wynik bardzo ok. Parę biegów też.
    Szkoda paru błędów np. Jacka Holdera w IV i IX, czy Lamberta (może w końcu pojedzie bliżej bandy niż kreski), zatem coś tam
    uciekło, bo mogła być "4" z przodu wyniku. Ale i tak jest dobrze i daje jakieś nadzieję w rewanżu, choć wcale łatwo nie będzie.
    We Wrocku Bewley niestety zatrybił. Młodzież nasza poległa na czysto z wrocławską 1:7, ale ważne, że seniorzy nie stracili żadnego
    punktu na rzecz wrocławskich juniorów. Tu w przeciwieństwie do wielu komentujących uważam, że nie jest to zaskoczeniem i totalne
    nawalanie w Żupińskiego jest niesłuszne.
    Największą porażką meczu komentatorzy...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Howard (10-04-2021), stone_gossard (10-04-2021)

  21. Powrót do góry    #1366
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Powtórzę to, co napisałem w wątku meczowym - dajmy im czas. Podpasował nam terminarz na początek sezonu. Zobaczcie jak inaczej mogłoby to wyglądać, gdyby początek był ułożony wspak, tzn. Zielona wyjazd, Wrocław dom, Leszno dom, Grudziądz wyjazd. 4 mecze i 0 pkt całkiem realne. A tak - dwa wyjazdy z góry spisane na straty, gdzie dobrym wynikiem jesteśmy w stanie podnieść morale. Po 4 kolejkach powinniśmy mieć 4 pkt ze sporymi nadziejami na bonusy i ze spokojem jechać dalej.

    Turbo podoba mi się Przedpełski - wygląda zupełnie inaczej niż w poprzednich latach: jest szybkość, jedzie szerzej, z pomysłem i nie tylko przy kredzie. Lambo to będzie kozak prędzej czy później, byle go nigdzie nie oddawać. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że przy odrobinie szczęscia możemy w tym roku nie przegrać u siebie żadnego meczu.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawko.trn za jego przydatny post!

    Howard (10-04-2021)

  23. Powrót do góry    #1367
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    W koncu po wielu latach jest druzyna ktorej sie fajnie kibicuje.
    W PS czytalem ,ze Terminski zapowiadal wygrana a przyczynic do tego mieli sie duzo lepsi juniorzy.Motywacja,motywacja ale w przypadku 16 letniego chlopaka moze to tworzyc niepotrzebna presje,dajmy im spokojnie pokonywac kolejne kolka a efekty przyjda.
    A w Lesznie moze warto dac szanse Musielakowi?

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    Howard (10-04-2021), orlosep (10-04-2021)

  25. Powrót do góry    #1368
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Ja już rozumiem, czemu ten klub z Gdańska dopominał się tak gorliwie o te 240 tysięcy za Żupińskiego. Chcieli mieć jak najszybciej kasę na koncie, bylebyśmy się nie rozmyślili.

    Żupiński to jeden wielki wałek, oszustwo. No cóż, zdarza się, wydymali nas na sporą sumkę, Zdunek i rodzice Karola. 240 tysięcy, żeby zera woził ładne? Żeby nawet Liszki czy Curzytka nie powąchał?
    Tak jak pisałem w wątku meczowym. Ten chłopak jedzie tam gdzie ma mecz w kalendarzu, ale wyjeżdżając na tor nie wie po co to robi. Będzie 3 - ok, będzie 0 - ok. Przyjmie każdy wynik, zero zawziętości i myślenia ''jestem najlepszy''. Nie bez powodu Bajerski mówiąc o nim po pierwszym meczu od razu odpowiedział ''psycholog''.

  26. Powrót do góry    #1369
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawko.trn Zobacz posta
    Powtórzę to, co napisałem w wątku meczowym - dajmy im czas. Podpasował nam terminarz na początek sezonu. Zobaczcie jak inaczej mogłoby to wyglądać, gdyby początek był ułożony wspak, tzn. Zielona wyjazd, Wrocław dom, Leszno dom, Grudziądz wyjazd.
    Z takim terminarzem to komplet zwycięstw XD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (10-04-2021)

  28. Powrót do góry    #1370
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    W koncu po wielu latach jest druzyna ktorej sie fajnie kibicuje.
    W PS czytalem ,ze Terminski zapowiadal wygrana a przyczynic do tego mieli sie duzo lepsi juniorzy.Motywacja,motywacja ale w przypadku 16 letniego chlopaka moze to tworzyc niepotrzebna presje,dajmy im spokojnie pokonywac kolejne kolka a efekty przyjda.
    A w Lesznie moze warto dac szanse Musielakowi?
    Musielak na wyjazdy a Miedzin w domu? To nie jest dobry pomysł, ani dla nich, ani dla klubu. Oddajcie Tobiasza gdzieś w Polskę, szkoda sezon mu blokować. Musielak na wyjazdach pojedzie tyle co Miedziak, a wdomu Adi będzie zdecydowanie lepszy. I swój.
    Porzućcie te mrzonki i pomysły o Tobiaszu.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Arczi (09-04-2021)

  30. Powrót do góry    #1371
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Mnie w sumie martwi tylko jedna rzecz.
    Patrzac na jazde Macka,w jednym biegu Laguty czy nawet tego mlodego Bentleja
    zazdroszcze im jednej rzeczy,spasowania z wlasnym torem.
    Nie pamietam kiedy ktorys z naszych chlopakow z taka latwoscia i dystansem dzielacym
    od przeciwnika wygral jakis bieg.
    Wiem,ze Wroclaw to inny tor,przede wszystkim dluzszy i chyba z lagodniejszymi lukami wiec na nim latwiej uzyskiwac jakies
    wieksze predkosci i budowac przewage,ale w niektorych biegach ta przewaga byla imponujaca.

    Cieszy jak juz ktos wspomnial kolejna wygrana w biegach nominowanych.
    Poki co nie wyglada to zle a przeciez Wroclaw to chyba najsilniejszy sklad
    na nominowane w lidze,biorac pod uwage fajne wejscie w sezon Daniela.Jedynie Leszno moze sie z nimi rownac.

    Adrian spasowany z MA,wyjazd iscie rybnicki,ale to poczatek sezonu a i przeciwnik z tej najwyzszej polki.
    Najgorsza rzecz ktora teraz Bajer moglby zrobic to puscic Musielaka do Leszna.
    Mam nadzieje,ze do tego nie dojdzie,bo sie zacznie taktyka Gajewskiego ktora sie kompletnie nie sprawdzila.

    Takiego wystepu juniorow mozna sie bylo spodziewac.
    Lewandowski potrzebuje nieco objezdzenia w zawodach i nabrania doswiadczenia
    a Zupa pokazuje ,ze zeszloroczna niemoc trwa dalej.
    Oby psycholog mu pomogl,bo wyglada na bezradnego a przeciez pokazal kilka razy,ze jechac potrafi.
    Choc ta sztywna sylwetka i kwadratowe luki niepokoja.

    Ogolnie poczatek sezonu na plus.
    Wyniki co prawda takie jakich mozna sie bylo spodziewac,ale widac ducha w druzynie,zadziornosc i chec walki.
    Pomijam Chrisa,bo on jak to on,robi za mentora zdobywajacego po dobrym starcie przydatne punkty.
    Z jego strony raczej nutki szalenstwa sie nie mozna spodziewac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #1372
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Dopóki w zespole będzie Musielak to Miedziakowi łatwo nie będzie. Tym bardziej po słabszym meczu, gdzie już przewija się nazwisko Musielaka pod kątem składu.

  32. Powrót do góry    #1373
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    W koncu po wielu latach jest druzyna ktorej sie fajnie kibicuje.
    Fajnie być kibicem Apatora w tym sezonie. Sami swoi, wzmocnieni młodym Lambertem (być może na lata). Fajny skład, jest się z kim utożsamiać, zazdroszczę.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  33. Powrót do góry    #1374
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Nawet do zwycięstwa zabrakło kilku pkt juniorów lub JD w naszym składzie
    Ale jak na razie nawet dobrze to wygląda aż się chce iść na stadion



    I Pan Przemek na plus:


    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/93...ign=newswidget
    Ostatnio edytowane przez koot ; 10-04-2021 o 10:37

  34. Powrót do góry    #1375
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Rzeczywiście temu zespołowi aż chce się kibicować.

  35. Powrót do góry    #1376
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Rzeczywiście temu zespołowi aż chce się kibicować.
    Nie chce się chwalić, ale pisałem Wam to już od dawna. Oby nie spaść, bo trzeba będzie ten skład rozmontować, a w przyszłych latach będziemy się bić o medale przy pełnych trybunach. Brakuje pkt juniorów, ale już nie brakuje juniorów. Adi pewnie będzie jeździł dopóki nie będzie potrzebny u24 z pl.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  36. Powrót do góry    #1377
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Nawet do zwycięstwa zabrakło kilku pkt juniorów lub JD w naszym składzie
    Co do juniorów to więcej oczekiwałem od Żupińskiego i nie chodzi tu o punkty, ale o styl w jakim tych punktów nie zdobywa.
    Lewandowski to zajefajny chłopak i pewnie będzie jeździł lepiej niż cała plejada Apatoriańskich "gwizad" z minionej pięciolatki, ale on ciągle płaci frycowe. Oby chłopaka nie odstawili, bo w Marcińca umiejętności nie wierzę.

    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    Dopóki w zespole będzie Musielak to Miedziakowi łatwo nie będzie. Tym bardziej po słabszym meczu, gdzie już przewija się nazwisko Musielaka pod kątem składu.
    Miedziak pojechał 7 biegów i to że Bajer nie postawił na niego po jego 2 biegu we Wrocku to dobry ruch.
    Ciągle może przez to zmobilizować Miedziaka, bo ciągle też pozostaje opcja wypożyczenia.

    Jestem prawie pewien, że do Leszna pojedziemy z Musielakiem, bo to tor który go wychował.
    Jak tam Musielak błyśnie, to pojedzie z Grudziądzem. I jak w tym meczu też błyśnie to zostanie, a Adi będzie musiał wybrać czy walczyć o skład, czy może się dogadać z niższą ligą.

    Moje serce jest za Adrianem, ale rozum podpowiada Tobiasz, bo to może być mimo wszystko inwestycją w polskiego seniora na przyszłość, bo Adi ma bliżej niż dalej końca kariery (niestety polskich seniorów będzie coraz mniej)

    Podsumowując Adika i juniorów
    Gdyby Adi zrobił 4 pkt więcej, a juniorzy 2 pkt więcej, to na pewno mecz by się inaczej układał (nie byłoby RT), ale może byśmy remis ugrali
    Jednak to tylko gdybanie, którym pocieszam się, że wynik nie był taki złu i tak jak Wy widzę chęć jazdy w drużynie u progu sezonu i też bardzo mi się chce na trybuny
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 10-04-2021 o 14:06
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1378
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Ciekawią mnie ruchy transferowe po tym sezonie w Toruniu. Kogoś trzeba bedzie wymienić żeby walczyć o wyższe cele.Juniorka jest na kilka lat ale seniorke trzeba wzmocnic

  38. Powrót do góry    #1379
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Jak spadnie Falubaz to naturalnie Duzers.

  39. Powrót do góry    #1380
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Ja bym dał Musielaka na wyjazdy a Adriana na MA do końca pierwszej rundy. Miedziński nic już na wyjeździe nie gwarantuje a Musielakowi zawsze jakiś start wyjdzie i coś tam przywiezie. Myślę że obaj by byli zadowoleni z takiego rozwiązania.
    #GetWellDarky

  40. Powrót do góry    #1381
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Akurat z takiego rozwiązania pewnie żaden z nich nie byłby zadowolony a już na pewno Musielak, który byłby zmuszony trenować na torze na którym by nie jeździł.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    spitt22 (10-04-2021)

  42. Powrót do góry    #1382
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havelock Zobacz posta
    Jak spadnie Falubaz to naturalnie Duzers.
    A jeśli GKM, to Kasprzak?
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Akurat z takiego rozwiązania pewnie żaden z nich nie byłby zadowolony a już na pewno Musielak, który byłby zmuszony trenować na torze na którym by nie jeździł.
    To oczywiste, żonglowanie dwoma zawodnikami na zmianę, to kompletna porażka. Wiązanie nadziei z Musielakiem jako seniorem Polakiem, to nieporozumienie w kontekście najbliższych lat. To już lepiej wziać jakiegoś Jamroga czy Pieszczka. A na teraz lepiej z Miedziakiem zostać, on na wyjeździe poziomem równy Musielakowi, a u siebie jest lepszy. I swój.
    Ale może się mylę, wstawią Musielaka do drużyny na tor, na którym się wychował i chłopak pokaże, ze stać go na więcej?!

  43. Powrót do góry    #1383
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wypożyczyć do Bydgoszczy, będą mieli kogoś za Zengotę
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    lego (10-04-2021)

  45. Powrót do góry    #1384
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawią mnie ruchy transferowe po tym sezonie w Toruniu. Kogoś trzeba bedzie wymienić żeby walczyć o wyższe cele.Juniorka jest na kilka lat ale seniorke trzeba wzmocnic
    Kasprzaka weźmiecie

  46. Powrót do góry    #1385
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Akurat z takiego rozwiązania pewnie żaden z nich nie byłby zadowolony a już na pewno Musielak, który byłby zmuszony trenować na torze na którym by nie jeździł.
    Myślę że jest mniej zadowolony nie jeżdżąc w ogóle. Najgorsze rozwiązanie to trzymanie obu i wieczna niepewność czy nie zostanie się odstawionym od składu po słabszym występie.
    #GetWellDarky

  47. Powrót do góry    #1386
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Pewnie, że tak
    Dlatego powinien być jak najszybciej wypożyczony.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #1387
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wypożyczyć do Bydgoszczy, będą mieli kogoś za Zengotę
    Możesz sobie kpić ze mnie i "mojego" Zengoty, ale on nie jest gorszy niż Musielak, a po tym sezonie prawdopodobnie będzie lepszy niż kilku Polaków-senioró jeżdżących w Elidze, nie mówiąc o "niższoligowcach". Ten sezon ma na odbudowanie, ale w przyszłym moze robić po 5-9 pkt, czyli pzoiom Woźniaka czy Smektały.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Pewnie, że tak
    Dlatego powinien być jak najszybciej wypożyczony.
    Tak byłoby najlepiej dla wszystkich.

  49. Powrót do góry    #1388
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawią mnie ruchy transferowe po tym sezonie w Toruniu. Kogoś trzeba bedzie wymienić żeby walczyć o wyższe cele.Juniorka jest na kilka lat ale seniorke trzeba wzmocnic
    Zarówno J. Holder, jak i Lamber mogą wystrzelić z formą i stać się prawdziwymi liderami, wtedy wzmocnienia nie będą potrzebne. A szansa że któryś z nich wystrzeli jest dość duża, standardowo C.Holdera nie będzie kim zastąpić bo przyzwoitych punktów na Motoarenie żaden senior za rozsądne pieniądze nie gwarantuje, a Polacy zostaną bo Polskich seniorów nie będzie na rynku (chyba że spadnie Falubaz), więc według mnie są spore szanse, że ten skład będzie jechać także w 2022, przy objeżdżonych juniorach, i zbudowanym liderze może to być drużyna która powalczy o playoffy.

  50. Powrót do góry    #1389
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Na rynku będzie choćby Drabik.
    Podejrzewam, że również ktoś z Unii Leszno, choć bardziej wygląda na Emila czy Kołodzieja niż Pawlickiego.
    Pierwszy nie jeździ jako Polak, drugi z każdym rokiem ma dość żużla i potrafi śpiąc poślady jedynie na koniec sezonu.
    Jednak czy i jakie będą zmiany okaże się podczas sezonu i zależy od samych zawodników.
    Z jednej strony wygląda na to, że wystarczy ktoś solidniejszy za Adriana / Chrisa aby bić się o medale z drugiej jak wspomnieliście, wygląda na to, że mamy w końcu fajna ekipie.
    Tylko jak długo ta ekipa będzie fajna wygrywając z dwiema-trzema drużynami i honorowo przegrywając z resztą ligi?
    Jack i Robert mogą wskoczyć na wyższy poziom, mają do tego predyspozycje i wtedy walka o coś więcej nie musi być uzależniona od wzmocnień.
    Zobaczymy jak to się w tym sezonie potoczy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Powrót do góry    #1390
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    pzoiom Woźniaka czy Smektały.


    Mówienie, że Zengi jeszcze będzie prezentował poziom Szymka albo Smyka, to niczym nie poparte fantazje. Sukcesem jest już sam powrót, a ekstraligowa rzeczywistość jest brutalna. Ciekawe zmiany to będą za dwa lata...

  52. Powrót do góry    #1391
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Możesz sobie kpić ze mnie i "mojego" Zengoty, ale on nie jest gorszy niż Musielak, a po tym sezonie prawdopodobnie będzie lepszy niż kilku Polaków-senioró jeżdżących w Elidze, nie mówiąc o "niższoligowcach". Ten sezon ma na odbudowanie, ale w przyszłym moze robić po 5-9 pkt, czyli pzoiom Woźniaka czy Smektały.
    .
    Smiała teza biorąc pod uwagę, że Smektała tak naprawdę dopiero zaczyna, i już w 1 roku startów jako senior uzyskał śr jakiej sympatyczny Grzesiu nie powąchał w całej karierze. Nie odbieram jemu możliwosci, bo może wskoczyć na jakiś super poziom, ale czy to możliwe, sam nie wiem. Natomiast SMektała to wypisz wymaluj Artem Łaguta. Super szybki sprzet start i dzida.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Goldi (10-04-2021)

  54. Powrót do góry    #1392
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Z jednej strony wygląda na to, że wystarczy ktoś solidniejszy za Adriana / Chrisa aby bić się o medale z drugiej jak wspomnieliście, wygląda na to, że mamy w końcu fajna ekipie.
    skład jest taki, że nawet jak nic z nim nie zrobimy, to i tak się wzmocnimy. Juniorzy, Jack i Lambo będą tylko lepsi. Paweł nie wiem, oby tą formę utrzymał bo nie spodziewałem się że będzie jechał tak dobrze. Chris nie jest tak stary, żeby mu groził zjazd z obecnego poziomu. no a Miedzin to Miedzin.

    Za 2 lata będzie ciekawiej, ale nie wiem czy jest sens już teraz wątek zaśmiecać. nie wiem też, czy jest sens się już teraz tym martwić. Lambo wyskoczy z u24, odpadnie Adrian i będzie nam trzeba krajowego u24. jeżeli młodzież będzie się rozwijać, to zmian za 2 lata też bym nie robił, plastron do składu i juniorzy po 5 biegów.

    naprawdę, jest tak fajnie, że nie róbmy sobie kuku Doyleami, Emilami, Duzersami... fundament zayebisty, budujmy dalej i skupmy się wyłącznie na juniorach (obecnych, innych, szkółce).
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  55. Powrót do góry    #1393
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Za miedziaka najlepszy byłby Drabik ale on na 99% we Wlokniarzu będzie. Dobra opcja na druga linie byłby Przemek Pawlicki który w przeciwienstwie do Miedziaka coś jedzie na wyjazdach ale warto poczekac do konca sezonu

  56. Powrót do góry    #1394
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Bierzcie Pawliczaka lub Tondera bo Mariusz przewiduje ze to będzie top na średnia 1,5 - 1,7

  57. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    Torretoo (10-04-2021)

  58. Powrót do góry    #1395
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Szarpanie się jesienią o TOP zagraniczniaka będzie bez sensu - wymienimy Chrisa, ale po sezonie Lambert skończy U24 i tak czy siak będzie trzeba kogoś odrzucić. Także podejrzewam, że sezon 2022 pojedziemy z Chrisem, i będzie to być może ostatni sezon Chrisa w Ekstralidze, gdyż w układzie z U24 po prostu nikt go w 2023 nie zatrudni. Chyba, że liga zostanie powiększona do 10 drużyn.

    Wszystkie środki na pokład, aby dokupić drugiego Polaka. Kołodziej, Dudek, Smektała, Kubera, Piotr Pawlicki - kogoś trzeba nadpłacić, przepłacić, przebić.
    Wymiana Miedziaka na np. Kołodzieja, pozwala realnie marzyć o PO.

    ----------------------------------------------------------------------------------------------

    Mam wielką nadzieję, że w Lesznie pojedzie Musielak, zrobi 0,0,d,0 i zakończy się ta na prawdę irytująca dyskusja, mająca na celu dyskredytowanie pozycji Adriana Miedzińskiego w drużynie. Reszta Polski jeszcze rozumiem, ale że takie pierdoły krążą w środowisku toruńskim, to ręce opadają.
    Tydzień temu, jak Adrian z Pawłem załatwiali nam wynik meczu - wszyscy podnieceni. A od wczoraj wraca dyskusja, aby zamienić Adriana na gościa, który co prawdą jeździ jak ogórek, ale jest sympatyczny.

    We Wrocławiu Miedziu pojechał 2 biegi. W 1 swoim starcie miał dobre wyjście ze startu, ale odprowadził go Woffinden i miał po biegu. Gdyby ruszał do tego biegu z pola wewnętrznego, sytuacja byłaby inna. W 2 starcie przegrał z Woffindenem.

    Czyli drużyna robi marne 39 punktów, ale jesteśmy zadowoleni, bo powalczyła, ale Miedziu jest ble, bo przegrał 2x z Woffindenem. Okej.

    Ani Miedziak, ani Musielak, nie stanowią dla Apatora perspektywy na przyszłość - jeden za stary, drugi ogórek - i jak napisałem wyżej - wzmocnienie tej pozycji jest warunkiem, aby drużyna szła w górę.
    Ale Miedziak to wychowanek, jezdzi tu 18 sezon, połamał dla klubu z 20 kości, jest ostatnim zawodnikiem, który wprowadził klub do finału (Zielona Góra 2016), w 1 meczu sezonu wygrał nam mecz. Dodatkowo nie istnieje jakiekolwiek kryterium sportowe, aby stwierdzić, że Musielak daje więcej. A sportowo na MotoArenie, Adrian jest mocniejszy.
    Jeśli klubowi uda się zimą zatrudnić mocnego Polaka, być może będzie to ostatni sezon Adriana w Apatorze.

    Dlatego niech Unia zweryfikuje Tobiasza i niech leci do Krosna. A Miedziak na MotoArenie w pojedynkach z ligową czołówką jeszcze sprawi sporo radości.

  59. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Arczi (10-04-2021), stone_gossard (10-04-2021)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •