Strona 37 z 111 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 4952

Wątek: Apator Toruń 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wyniki mamy niby niezłe, ale to GKM ma dwa ponadprogramowe punkty.
    My niestety, mam nadzieję, że tylko na razie. nie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  2. Powrót do góry    #1622
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    A w Toruniu bez zmian.

  3. Powrót do góry    #1623
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Latać po różnych wątkach i wrzucać memy ze Sportowychfaktów. O tym, że jesteś denny wie każdy kto przeczytał co najmniej trzy twoje posty, ale przekraczasz kolejne granice

  4. Powrót do góry    #1624
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Latać po różnych wątkach i wrzucać memy ze Sportowychfaktów. O tym, że jesteś denny wie każdy kto przeczytał co najmniej trzy twoje posty, ale przekraczasz kolejne granice
    Sam sie *******

  5. Powrót do góry    #1625
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Od lat Polonia pałęta się po 2 i 1 ligach to żal d.upsko ściska. Ignorować tego przedszkolaka, niech sobie poprawia samopoczucie.

  6. Powrót do góry    #1626
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Od lat Polonia pałęta się po 2 i 1 ligach to żal d.upsko ściska. Ignorować tego przedszkolaka, niech sobie poprawia samopoczucie.
    Nieokrzesany gburze z zacofanej wioski, to torunskie pieski wchodza ciagle na bydgoski watek w przerwie miedzy jednym a drugim dojeniem byka ( wasze wiejskie zabawy wasza sprawa) zeby podbudowac swoja nic nie znaczaca egzystencje. Ja nie szwendam sie po.innycn watkach ewentualnie u was cos podrzuce o mutacyjnym psychopacie Miedziaku

  7. Powrót do góry    #1627
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jesli GKM spadnie to do was pasuje Przemo Pawlicki za Miedziaka. Taki solidny rider nie żaden lider ktory swoje punkty robi. Innego polaka i tak ciężko będzie wam wyrwać

  8. Powrót do góry    #1628
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jesli GKM spadnie to do was pasuje Przemo Pawlicki za Miedziaka. Taki solidny rider nie żaden lider ktory swoje punkty robi. Innego polaka i tak ciężko będzie wam wyrwać
    Ja już mówiłem, że brałbym go przed tym sezonem. On jest bardzo szybki na motoarenie. Zobaczycie, że w piątek zrobi 11-12 punktów.

  9. Powrót do góry    #1629
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Nieokrzesany gburze z zacofanej wioski, to torunskie pieski wchodza ciagle na bydgoski watek w przerwie miedzy jednym a drugim dojeniem byka ( wasze wiejskie zabawy wasza sprawa) zeby podbudowac swoja nic nie znaczaca egzystencje. Ja nie szwendam sie po.innycn watkach ewentualnie u was cos podrzuce o mutacyjnym psychopacie Miedziaku
    Przetrzyj ekran.

  10. Powrót do góry    #1630
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Wyniki mamy niby niezłe, ale to GKM ma dwa ponadprogramowe punkty.
    My niestety, mam nadzieję, że tylko na razie. nie.
    Wygramy w Grudziądzu. No ale wiadomo, do tego czasu i różne zdarzenia losowe mogą też być. Nie da się ukryć, że GKM wybitnie przyfarcił, bo nawet z Wrockiem bez Taia ale z ZZ zebraliby bankowo...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #1631
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Przetrzyj ekran.
    A po co? Czyzby nadszedl ten dzien kiedy napiszesz cos inteligentnego? A moze tylko tak podpuszczasz a skonczy sie na tym ze bedziesz rozprawial nad roznicami miedzy glebogryzarka a glebofrezarka?

  12. Powrót do góry    #1632
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Miedziak z GKM - em zakręci się znowu koło 10 pkt. Potem wyjazd do silnego Lublina a następnie bardzo ważny mecz z Częstochowa.
    Nie wiem czy on się ogarnie na wyjazdy, ale na MA cholernie go potrzebujemy.
    Nie wiem też czy Bajer nie powinien go na wyjazdach puszczać z łatwiejszym numerem.
    Taki KK natrzepal punktów ze Sparta na łatwiejszych przeciwnikach i 10 pkt do dorobku drużyny dorzucił.
    Miedziak że Sparta i Lesznem zaczynał z trudnymi rywalami, z gównianych pól startowych.
    To też nie pomaga.
    O ile w przypadku Sparty i Leszna ciężko mówić o łatwiejszych nazwiskach, to np. w innych drużynach coś by znalazł.
    Wiadomo jaka Adrian ma psyche, być może jakiejś sensowniejsze wejście w mecz, gdzie będzie miał łatwiej zapunktować, trochę mu pomoże.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Howard (28-04-2021), Staleczka 3 (26-04-2021), longlay1 (27-04-2021)

  14. Powrót do góry    #1633
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Łatwiejszy na wyjazdy jest już przeznaczony dla Chrisa
    Z Miedziakiem to jedyne co pozostało zrobić to cofnąć czas i zostawić Musielaka a jego pchnąć w Polskę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #1634
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Przemo mógłby tylko na MA jeździć w lidze.

  16. Powrót do góry    #1635
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Łatwiejszy na wyjazdy jest już przeznaczony dla Chrisa
    Z Miedziakiem to jedyne co pozostało zrobić to cofnąć czas i zostawić Musielaka a jego pchnąć w Polskę.
    Zarówno w Lesznie jak i we Wrocławiu zdziwił mnie brak taktycznej w 14 biegu. W obu meczach Przedpełski był zawodnikiem nr 2 w zespole ale taktyka nie dostał. O ile we Wrocławiu mecz był przegrany a wynik właściwie dobry to mozna było dać Chrisowi 5 start ale już w Lesznie kwestia pkt meczowych była otwarta i powinno być rzucone wszystko co najlepsze. Może byc tak że Bajerskiego satysfakcjonowały "Piękne przegrane" i dał pojeździć wszystkim ale czas już sie przestawić i powalczyć o pkt na wyjeździe.

    Sprawdzałem regulamin i Musielak byłby lepszy. Jego (0) jest wiecej warte niż (w) Adriana

    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Przemo mógłby tylko na MA jeździć w lidze.
    To moze czas zbudowac 2 drużyny, jedną na dom a drugą na wyjazd.

  17. Powrót do góry    #1636
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez wujek_sam Zobacz posta
    Zapewniam Cię, że decyzja odnośnie wyboru Adrian - Tobiasz nie należała do Bajera.
    Hmm, a ja całą zimę tutaj czytałem, że Termińscy chcą Musielaka.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Zarówno w Lesznie jak i we Wrocławiu zdziwił mnie brak taktycznej w 14 biegu.
    Poza dziwną zmianą Lewego za Żupińskiego, Bajer raczej obronił się swoimi decyzjami.

  18. Powrót do góry    #1637
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Łatwiejszy na wyjazdy jest już przeznaczony dla Chrisa
    Z Miedziakiem to jedyne co pozostało zrobić to cofnąć czas i zostawić Musielaka a jego pchnąć w Polskę.
    No i Chris trzepie jakies punkty.

    Madry Polak po szkodzie,chociaz o ile sie nie myle,Ty od zawsze byles za zostawieniem Tobiasza.

    Miedziak ma sprzet,to pokazal na MA i bylo widac w biegu z Piterem.
    Tylko ten chaos w jedzie jest porazajacy.
    Moze niech sprobuje innych ustawien motocykla.
    On chyba ma ustawiony dosc zadziornie,bo widac w jego jedzie
    kazda dziurke na torze,kazda koleinke a przeciez niektorzy jada po takich jak
    Maybachem z Nivomatem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #1638
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Miedziak z GKM - em zakręci się znowu koło 10 pkt. Potem wyjazd do silnego Lublina a następnie bardzo ważny mecz z Częstochowa.
    Nie wiem czy on się ogarnie na wyjazdy, ale na MA cholernie go potrzebujemy.
    Nie wiem też czy Bajer nie powinien go na wyjazdach puszczać z łatwiejszym numerem.

    Bardzo trafna uwaga taktyczna. Nr 2 jest dla mocnego lidera a nie dla piątego seniora.

    Można go spróbować z czwórki. Na początek 2 juniorów i wewnętrzne pole a w 8 wyścigu znowu junior.

    W Toruniu też zmienić nr 11 na 10. A tak w ogóle jestem mile zaskoczony postawą drużyny Apatora.

    Jestem pewny, że doczekacie się zwycięstwa na wyjeździe. Pozdrawiam.

  20. Powrót do góry    #1639
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Zarówno w Lesznie jak i we Wrocławiu zdziwił mnie brak taktycznej w 14 biegu. W obu meczach Przedpełski był zawodnikiem nr 2 w zespole ale taktyka nie dostał. O ile we Wrocławiu mecz był przegrany a wynik właściwie dobry to mozna było dać Chrisowi 5 start ale już w Lesznie kwestia pkt meczowych była otwarta i powinno być rzucone wszystko co najlepsze. Może byc tak że Bajerskiego satysfakcjonowały "Piękne przegrane" i dał pojeździć wszystkim ale czas już sie przestawić i powalczyć o pkt na wyjeździe.
    w meczu z Lesznem to akurat sie prosil taktyk w 15 biegu, Lambo za PP wlasnie. PP zaczal kaleczyc, Lambo na 14 znalazl. ale ja rowniez jestem zdania, ze dobrze, ze Bajer taktykami nie szasta. poszedl urzedowy za Miedziaka i basta. zeby osiagnac w tej lidze cokolwiek, to cala 4ka musi byc w jako takiej formie (plus Miedziak na MA).

    GKM- DJ lubi tu jezdzic, Przemek tez, moze 40 ukulaja. Natomiast wygrac z nimi w piatek to nasz psi obowiazek. Mimo sentymentu do tego miasta w tym roku wygladaja paskudnie, okropnie. to w zasadzie juz druzyna pierwszoligowa. zeby sie nie okazalo, ze jedyne punkty w calym sezonie zrobia na WTSie...
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  21. Powrót do góry    #1640
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a na moje to się za fajnie zrobiło.... na razie to programowe 2 punkty i nic więcej. do utrzymania potrzeba punktów a nie ocen za styl. na razie to mamy poklepywanie po plecach i oby to się przełożyło na punkty bo jak nie to jesteśmy w czarnej za zakrętem

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    stone_gossard (26-04-2021)

  23. Powrót do góry    #1641
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    w meczu z Lesznem to akurat sie prosil taktyk w 15 biegu, Lambo za PP wlasnie. PP zaczal kaleczyc, Lambo na 14 znalazl. ale ja rowniez jestem zdania, ze dobrze, ze Bajer taktykami nie szasta. poszedl urzedowy za Miedziaka i basta. zeby osiagnac w tej lidze cokolwiek, to cala 4ka musi byc w jako takiej formie (plus Miedziak na MA).

    GKM- DJ lubi tu jezdzic, Przemek tez, moze 40 ukulaja. Natomiast wygrac z nimi w piatek to nasz psi obowiazek. Mimo sentymentu do tego miasta w tym roku wygladaja paskudnie, okropnie. to w zasadzie juz druzyna pierwszoligowa. zeby sie nie okazalo, ze jedyne punkty w calym sezonie zrobia na WTSie...
    Taktyczna w 15-tym? przy minus 4, chyba nawet najlepszy menago nie dalby rady jej zrobic nie bylo takiej mozliwosci cos zle spojrzales
    pozdrawiam

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi dominiktor za jego przydatny post!

    Morciasz (26-04-2021), energo (26-04-2021)

  25. Powrót do góry    #1642
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Jacek Klop by dał radę. Oprotestowałby gaźnik... Lewandowskiego, zabrane 2 pkt i masz -6. Think different, graj ostro i płać drobniakami
    Ostatnio edytowane przez lego ; 26-04-2021 o 20:29
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  26. Powrót do góry    #1643
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    No fakt JackF uciekl mi z radarow przez ta jego wczesniejsza emeryture

  27. Powrót do góry    #1644
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a na moje to się za fajnie zrobiło.... na razie to programowe 2 punkty i nic więcej. do utrzymania potrzeba punktów a nie ocen za styl. na razie to mamy poklepywanie po plecach i oby to się przełożyło na punkty bo jak nie to jesteśmy w czarnej za zakrętem
    Ale jak, chciałeś wywieźć z Wrocka i Leszna coś więcej niż dobre wrażenie?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #1645
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    w meczu z Lesznem to akurat sie prosil taktyk w 15 biegu, Lambo za PP wlasnie. PP zaczal kaleczyc, Lambo na 14 znalazl. ale ja rowniez jestem zdania, ze dobrze, ze Bajer taktykami nie szasta. poszedl urzedowy za Miedziaka i basta. zeby osiagnac w tej lidze cokolwiek, to cala 4ka musi byc w jako takiej formie (plus Miedziak na MA).

    GKM- DJ lubi tu jezdzic, Przemek tez, moze 40 ukulaja. Natomiast wygrac z nimi w piatek to nasz psi obowiazek. Mimo sentymentu do tego miasta w tym roku wygladaja paskudnie, okropnie. to w zasadzie juz druzyna pierwszoligowa. zeby sie nie okazalo, ze jedyne punkty w calym sezonie zrobia na WTSie...
    Z tym kaleczeniem bym nie przesadzał po jednym biegu a Lambert w 14 pojechał swoje i raczej nic nie znalazł tylko rywale byli słabi. Lindsey ogólnie był słaby a PiPa strasznie się meczył w tym biegu. Paweł był szybszy od Chrisa i mógł to wykorzystać a jesli nawet nie to byłby lepiej dopasowany na 15 bieg. A tam juz wszystko sie mogło zdarzyć, nawet to że spadnie z 1 na ostatnia pozycję.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale jak, chciałeś wywieźć z Wrocka i Leszna coś więcej niż dobre wrażenie?
    W Lesznie była okazja na jakieś punkty i szkoda że jej nie wykorzystaliśmy. Osobiście odnoszę wrażenie że nawet nie spróbowaliśmy. Leszno było słabe tego dnia i już takie nie bedzie a my dalismy sygnał, że mozemy walczyc wszędzie i nikt na luzie do meczu z nami nie podejdzie.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    Semen (27-04-2021)

  30. Powrót do góry    #1646
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Nie ma co gdybać Panowie ujechalismy 43 i ani mniej ani wiecej Wynik fajny ale bedzie mial znaczenie TYLKO przy ewentualnym zwyciestwie z UL u nas a o to bedzie cholerka ciezko
    Ostatnio edytowane przez dominiktor ; 26-04-2021 o 21:24

  31. Powrót do góry    #1647
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Mecz ogólnie kontrolowany przez Byki, ale duże pochwały dla Aniołów za ilość trójek, tutaj przegrana tylko 7-8.

  32. Powrót do góry    #1648
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Taktyczna w 15-tym? przy minus 4, chyba nawet najlepszy menago nie dalby rady jej zrobic nie bylo takiej mozliwosci cos zle spojrzales
    pozdrawiam
    masz rację. za dużo płynów musiałem przyjąc w trakcie meczu. klepnalem glupote, bo w podswiadomosci mi zostalo, ze juz przed nominowanymi czulem, ze w 15 Pawel nie dzwignie, a jakos bylem spokojny o brytola. jak to czulem to bylo -6
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  33. Powrót do góry    #1649
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta



    W Lesznie była okazja na jakieś punkty i szkoda że jej nie wykorzystaliśmy. Osobiście odnoszę wrażenie że nawet nie spróbowaliśmy. Leszno było słabe tego dnia i już takie nie bedzie a my dalismy sygnał, że mozemy walczyc wszędzie i nikt na luzie do meczu z nami nie podejdzie.
    Nie wiem czy byla okazja.Moim zdaniem nie z takim Miedziakiem.
    Do polowy zawodow trzymalismy sie bardzo dobrze,ale potem Unia nieco odjechala.
    Zabraklo po prostu kilku punktow 5 seniora.
    Na plus,ze znowu wygrywamy nominowane,ale nie wiem czy byla szansa na cos wiecej.
    Aby tak sie stalo,trzeba bylo liczyc na Chrisa i Pawla.Pawel mial ciezkie zadanie
    a Chris jak zwykle,w decydujacych momentach ciezko na niego liczyc,szczegolnie na wyjazdach.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-04-2021 o 06:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #1650
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,784
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ale jak, chciałeś wywieźć z Wrocka i Leszna coś więcej niż dobre wrażenie?
    Przed meczami na pewno chciało się wywieźć przede wszystkim to dobre wrażenie, po meczach można gdybać, że we Wrocku, gdyby nie błędy to dałoby się dokulać do 40/41, a w Lesznie może nawet pokusić przy odrobinie szczęścia o remis - np. gdyby Lewandowski pokonał Pludrę w XII i gdyby nie parę innych błędów - choć w Lesznie i tak troche tego szczęścia było - bo gdyby Miedziak dostał czerwoną... itd.

    Ogólnie jest dobrze za styl. Punktów na razie za wiele nie ma. Ale wszystko przed nami. Wyniki we Wrocku i Lesznie wskazują, że u siebie w rewanżach nie jesteśmy na straconej pozycji i choćby z Lesznem możemy powalczyć o bonusa... choć wiadomo, że to tylko gdybanie i równie dobrze Unia może nas na własnym
    torze pyknąć np, do 37. Teraz cel - Grudziądz i szalony pojedynek - Kasprzak kontra Miedziński...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #1651
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    No tak, ale punktów jest na razie tyle ile przewidywaliśmy że będzie. Dobre wrażenie w bonusie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #1652
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Co się Stolpowi stało?

  37. Powrót do góry    #1653
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Toruńscy działacze chcieli wydymać Toffika, teraz.... Miedziak wydymał ich.
    Coś pięknego.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #1654
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    nie zapomnij wody spuścić
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  39. Powrót do góry    #1655
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Toruńscy działacze chcieli wydymać Toffika, teraz.... Miedziak wydymał ich.
    Coś pięknego. ������
    Hm? Porażki z Walaskiem czy Hansenem pokazały, że Musielak jest w odpowiedniej lidze.

  40. Powrót do góry    #1656
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Toruńscy działacze chcieli wydymać Toffika, teraz.... Miedziak wydymał ich.
    Coś pięknego. ������
    Czemu nas wydymał? Coś odyebau?

    Akurat na VI rundę (mecz z Wlokniarzem)nam stadion otworzą. Oby nie tylko na chwilę.

    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Hm? Porażki z Walaskiem czy Hansenem pokazały, że Musielak jest w odpowiedniej lidze.
    Tak czy inaczej, życzę Sławkowi powodzenia!

  41. Powrót do góry    #1657
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Hm? Porażki z Walaskiem czy Hansenem pokazały, że Musielak jest w odpowiedniej lidze.
    Czyli, żeby uznać że jeździ dobrze w 1 lidze to by musiał mieć 3.0?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #1658
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Czyli, żeby uznać że jeździ dobrze w 1 lidze to by musiał mieć 3.0?
    Było głupie stwierdzenie to jest i taka odpowiedź. Umówmy się jeden chłop jeździ w PLZ drugi w Elidze. W tym sezonie ich już nie porównamy. Jeden będzie miał pod taśmą Gruchalskiego drugi Woffindena. Decyzja zapadła i nie widzę sensu pisania 'a bo Musielak w Krośnie'.

  43. Powrót do góry    #1659
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Rok temu obaj jechali w tej samej lidze i w tej samej drużynie...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (28-04-2021)

  45. Powrót do góry    #1660
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    od 15.05 kibice wracają na trybuny (max 25% obłożenia)
    Mamy fuksa, że 6 kolejkę z Włókniarzem jedziemy w niedzielę 16.05 więc mecz odbędzie się z kibicami.

  46. Powrót do góry    #1661
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Hm? Porażki z Walaskiem czy Hansenem pokazały, że Musielak jest w odpowiedniej lidze.
    Porażki Miedzińskiego z każdym, pokazują, że jego miejsce na pewno nie jest w elice.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1662
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Rok temu obaj jechali w tej samej lidze i w tej samej drużynie...
    No tak. No, ale Buszmen ja wiem, że po to jest forum aby biadolić, analizować co by było gdyby. Transfer poszedł, nawet jeśli kibice Torunia i sam Bajerski uznałby, że Tofeek lepszy to nie ma już możliwości zaproszenia go na mecz. A też nie ma sensu teraz takie czekanie na zera i kompromitacje biegowe Adriana. Bo jak widać taki jest cel kolegi z Leszna.

  48. Powrót do góry    #1663
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Miedzin walnie 9 punktów w piątek i znów przyczyni się do ważnej misji pod tytułem utrzymanie. Nie ma sensu po nim cisnąć bo chyba nikt nie spodziewał się, że będzie jakimś koksem na wyjazdach. Jedziemy zgodnie z planem. Jeżeli zarząd będzie miał lepszą opcję na rok następny to proszę bardzo ale Musielak był w klubie na miejscu i sztab szkoleniowy widział jak prezentuje się na tle Adriana?
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  49. Powrót do góry    #1664
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Zewsząd słychać że priorytet to mecze na MA a tu Miedziak był lepszy. Trzeba
    wszystko zrobić żeby na MA były piękne zwycięstwa nie piękne przegrane i
    w tym ma pomóc Miedziak.

  50. Powrót do góry    #1665
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Możemy gdybać ale w meczu z ZG Tofik nie pojechałby lepiej od Adriana, a jego wynik mocno przybliżył bonus w dwumeczu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •