Strona 42 z 111 PierwszyPierwszy ... 3240414243445292 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 4952

Wątek: Apator Toruń 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    zuzlowcy Wlokniarza sie bardzo dobrze na MA czuja. Bajer zrobil slusznie. Wazniejsza powtarzalnosc toru, jednorazowa wtopa to nie powod do dramatyzowania, zwlaszcza, ze jak na beniaminka to i tak juz macie komfort utrzymania i solidne podwaliny pod kolejne sezony.
    Bajer poki co na wieeeelki plus po dlugich latach kiepskich managerow..
    zdrowie pierniki!
    Jak tak ma wyglądać atut toru to ja podziękuję.
    Praktycznie każdy zawodnik Włókniarza był szybszy od naszych, oprócz Woryny rzecz jasna.
    Nasi dowozili zwycięstwa ze strasznym bólem a Włókniarz praktycznie na luzaku.
    Jestem przeciwnikiem tłumaczenia się torem, więc nie rozgrzeszam ich, piszę tylko jak to widziałem.

    Na Zupinskiego patrzeć się nie da.
    W Lublinie i tak nic juniorzy nie ujada, ale wziąłbym Marcinca.

    Ktoś pisał,że Lewy coraz słabszy.
    Nie, po prostu trafił na duzo silniejszego przeciwnika a że demonem prędkości nigdy nie był, wygląda to jak wygląda.
    Mecz jednak ewidentnie zawalił Chris.
    Dwa razy 1-5 to o 2 za dużo.
    Beznadziejnie wolny dziś był a poza tym ta szarpana jazda nie pomaga.
    Robili go jak szkolkowicza.
    Wstyd.

    Paweł chyba 3 raz w 15 i 3 śliwka.
    Pasowalloby zacząć poprawiać te statystyki.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 16-05-2021 o 19:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #1847
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    przydatny kubeł wody na głowy marzące o naszym PO czy spadku Włokniarzy. Robić swoje, utrzymać ligę i myśleć o wzmocnieniach. Liczyłem na prace Bajera nad torem i juniorami. Tu wypada poniżej oczekiwań.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 16-05-2021 o 20:00
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    apator_uk (16-05-2021), karolcp3 (16-05-2021), stone_gossard (16-05-2021)

  4. Powrót do góry    #1848
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2005
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 20 w 10 postach
    Byłem, widziałem i powiem tak : w telewizji jeździli lepiej .

  5. Powrót do góry    #1849
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    przydatny kubeł wody na głowy marzące o naszym PO czy spadku Włokniarzy. Robić swoje, utrzymać ligę i myśleć o wzmocnieniach. Liczyłem na prace Bajera nad torem i juniorami. Tu wypada poniżej oczekiwań.
    za to coraz bardziej wypełniający w dresie

    https://www.youtube.com/watch?v=zCNrbirT4KY jak poczytałem wypociny Termosa po meczu to jakoś mi się skojarzyło to nie są leszcze panie prezesie....

    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    przydatny kubeł wody na głowy marzące o naszym PO czy spadku Włokniarzy. Robić swoje, utrzymać ligę i myśleć o wzmocnieniach. Liczyłem na prace Bajera nad torem i juniorami. Tu wypada poniżej oczekiwań.
    Ostatnio edytowane przez rotapa ; 16-05-2021 o 20:31
    Fotoplastikon. Pilnie sprzedam!!!

  6. Powrót do góry    #1850
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    a gdyby Termos mógł przestać komentować. Podobno mamy nową jakość. Już za chwilę przyjadą dużo mocniejsze ekipy.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Morciasz (17-05-2021)

  8. Powrót do góry    #1851
    Użytkownik Awatar orlosep
    Dołączył
    20-09-2011
    Postów
    486
    Kliknij i podziękuj
    1,183
    Podziękowania: 44 w 30 postach
    Mecz zawalił Chris. Tak to jest przy tak skonstruowanej drużynie. Czterech średniaków, z czego dwóch bez nadziei że będą lepsi. A raczej z opcją że będą wtopy. Przy Adrianie z gory jest to założone przy meczach wyjazdowych.

    Wolni byli już w meczu z Falubazem. I nadal są. Tylko przeciwnicy coraz bardziej wymagający.

    Karol Żupiński podobnież spalił się mentalnie w ekstralidze... Ciekawe czy to prawda. Może faktycznie potrzene mu są jakieś zajęcie w ramach treningu motywacyjnego.
    Ostatnio edytowane przez orlosep ; 16-05-2021 o 20:37

  9. Powrót do góry    #1852
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Chris był po meczu załamany i nie można się temu dziwić. Startował na tych samych silnikach, co we wcześniejszych meczach, ale tym razem nic nie działało, tak jak powinno. Mam pewną teorię, co do przyczyn jego gorszej formy, ale nie będę o tym mówił publicznie – dodaje Bajerski.
    Pewnie poszedł w tango jak wczoraj knajpy otworzyli. Lata już nie te, że po baletach wstanie o 13:00 i pojedzie jak kiedyś...

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Oracle za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (16-05-2021)

  11. Powrót do góry    #1853
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Zobaczyłem tor,i od razu wiedziałem,że tor pod Jeppesena,jak to jest w tym klubie,że nikt nie potrafi zrozumieć,że atut własnego toru to podstawa,widać po meczy Wrocek-Gorzów,niestety w Toruniu do dziś nikt tego raczej nie zrozumiał.lub nie potrafi tego zrobić!!!Juniorzy jadą coraz gorzej,Żupiński nie jedzie kompletnie nic,Lewandowski jedzie coraz gorzej,jechał ofensywnie,w kontakcie,niestety teraz jest o wiele gorzej,oczywiście nie jego wina,to bardzo młody zawodnik,ale coś nie pyka w klubie znów.Bajerski enigmatycznie mówi o problemach Ch.Holdera,ile mam słuchać o prywatnych problemach tego zawodnika!!!Wolni,nie potrafili zrozumieć,że po pierwszym łuku prosta nie jedzie po zewnętrznej,tylko kreda,do połowy toru,a oni uporem maniaka własnie tam robili błędy,jak to jest,że nikt tego nie widział,nie potrafił przekazać?????To nie jest tak,że nagle wszyscy z Czewy zaczęli jechać,ale to znaczy,o niemocy,błędach na własnym torze Torunia!!!!Wygraliśmy tylko 2 mecze u siebie z najsłabszymi drużynami u siebie,oby nie było zdziwienia na koniec sezonu!!Stare demony wróciły!
    Mam dość słuchania Holdera,że mu przykro,on ma jechać na poziomie,no i oczywiście nie ma autorytetu w klubie,by mógł pier...,pięścią w stół!
    Ostatnio edytowane przez jaca2003 ; 16-05-2021 o 22:21

  12. Powrót do góry    #1854
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Ludzie, na pięć meczów nie wyszedł nam jeden. Ochłońcie. Serio, ktoś myślał że Lewandowski nawiąże walkę z Miśkowiakiem albo seniorami Włókniarza ? Zrobił swoje, pokonał Kowalskiego który jedzie dobry sezon fajną, zadziorną jazdą, a tu teksty że się cofa. Albo że drużyna źle zbudowana bo nie ma lidera - ale biegi nominowane przegraliśmy po raz pierwszy dziś. To jest sezon w którym mamy walczyć o 6 miejsce i tak to trzeba postrzegać, licząc jednocześnie na rozwój Lewego, Jacka, Lambo i Pawełka.

    Albo teksty że Chris nie jest liderem - a kto o zdrowych zmysłach zakładał że nim będzie ?

  13. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Słoniuu za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (16-05-2021), Staleczka 3 (17-05-2021), j-rules (17-05-2021), kingpin (17-05-2021), stone_gossard (17-05-2021)

  14. Powrót do góry    #1855
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Niestety niespodzianki nie było.
    Wygląda na to, że na MA najprawdopodobniej niczego już nie wygramy.
    Tabela wygląda tak:

    6.GKM +3
    7.-8. Apator i Falubaz(kolejność alfabetyczna) 0

    Ewentualne dwa bonusy mogą nie wystarczyć...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  15. Powrót do góry    #1856
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Ja tam się już na żużlu nie znam, zdziadziałem i chyba przestałem już go rozumieć. Zdałem sobie z tego sprawę po meczu Gorzowa w Lesznie i dziś po meczu Wrocławia z Gorzowem, to się tylko potwierdziło. Zawsze byłem zdania, że bez dobrych juniorów nic drużyna nie osiągnie. Po prostu się nie da! I co? Da się i już nic nie rozumiem. Jakim cudem zawodnicy typu Czugunow czy Bewley wygrywają dla Wrocławia mecz z Gorzowem?! Gdzie jedzie Zmarzlik, Vaculik i Woźniak? Nie ogarniam.

    Ale wracając na nasze podwórko, wiedziałem, że dziś będzie bardzo ciężko ale mimo wszystko liczyłem na wygraną jednym punktem, bo jak nie dziś, to kiedy? Z kim?
    Dobrze, że nadzieja umiera ostatnia i nadal wierzę, że uda się nam utrzymać, bo potencjał w drużynie jest, tylko sam już nie wiem, czego brakuje ale tak jak powiedziałem, ja już się nie znam na tym sporcie, jak widać?

  16. Powrót do góry    #1857
    Użytkownik Awatar jaca2003
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 67 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Ludzie, na pięć meczów nie wyszedł nam jeden. Ochłońcie. Serio, ktoś myślał że Lewandowski nawiąże walkę z Miśkowiakiem albo seniorami Włókniarza ? Zrobił swoje, pokonał Kowalskiego który jedzie dobry sezon fajną, zadziorną jazdą, a tu teksty że się cofa. Albo że drużyna źle zbudowana bo nie ma lidera - ale biegi nominowane przegraliśmy po raz pierwszy dziś. To jest sezon w którym mamy walczyć o 6 miejsce i tak to trzeba postrzegać, licząc jednocześnie na rozwój Lewego, Jacka, Lambo i Pawełka.

    Albo teksty że Chris nie jest liderem - a kto o zdrowych zmysłach zakładał że nim będzie ?
    Jak na 5 meczy nie wyszedł nam jeden?Przeciez 3 przegraliśmy,to znaczy że 2 przegrane nam wyszły?To ile mamy z tych meczy punktów?Nikt nie oczekuje od Lewandowskiego cudów,ale widać regres!!Holder nie ma byc liderem,ale na motoarenie 3 pkt,.to jest wynik?No nie róbmy komedii.Wygraliśmy powtarzam 2 mecze u siebie z najsłabszymi drużynami,i różowo nie jest niestety!
    Chwaląc lipe robimy tylko sobie krzywdę,w innych klubach są "krótkie piłki"a nie tłumaczenia!!!
    Ostatnio edytowane przez jaca2003 ; 16-05-2021 o 22:57

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jaca2003 za jego przydatny post!

    lego (17-05-2021), orlosep (16-05-2021)

  18. Powrót do góry    #1858
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Zostały 4 mecze u siebie i to z teoretycznie najlepszymi zespołami. Wygrana w dwóch z nich plus bonus na ZG i GRU daje nam 10 punktów czyli raczej git. Pytanie tylko z kim mamy wygrać.

  19. Powrót do góry    #1859
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Jakakolwiek szansa na zwycięstwo to chyba tylko z Lublinem.

  20. Powrót do góry    #1860
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    w sumie nadal się dziwię, jak Włókniarz z nami wygrał, mając do dyspozycji właściwie trzech zawodników, czyli Madsena, Jeppesena i Miśkowiaka, rozumiem, jak ktoś wygrywa mecz ekipą Sajftudinow, Kołodziej, Doyle, ale nie nieopierzonym U24 (który chyba u nas jechał pierwszy raz w życiu) i juniorem

    to naprawdę zaświadczyło o naszej słabości

    ja już nie chcę znowu spadać z ligi, halo, przy tylu przepisach składy są totalnie zabetonowane, beniaminek ma gorzej niż kiedykolwiek, trzeba nam się utrzymać pilnie

    nie rozumiem przytyków do toru, jadą taki Chris Holder, który odjechał 500 meczów na naszym torze, i jedzie Jeppesen, który nie odjechał chyba żadnego, no to co za różnica jaki tor, tu powinien Chris dominować
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  21. Powrót do góry    #1861
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Zostały 4 mecze u siebie i to z teoretycznie najlepszymi zespołami. Wygrana w dwóch z nich plus bonus na ZG i GRU daje nam 10 punktów czyli raczej git. Pytanie tylko z kim mamy wygrać.
    Mysle, ze z tymi najlepszymi zrobicie nie jedna niespodzianke dokladnie jak dzis zrobiliscie bo mimo wszystko ludzie stawiali na was wiec porazka to niespodzianka do tego dea bonusy i 8 pkt starczy na utrzymanie orzy tej kaszance w ZG i Gru. A i nadprogramy jakis jeden- dwa pkt w ZG lub GrU mnie nie zdziwia. Apator sie pomprostu spokojnie utrzyma ale nic wiecej. Siódme poty o utrzymanie beda w ZG i GRU za to Czewa raczej pewna najgorszej poza 8 miejsce 5 pozycji po RZ.

  22. Powrót do góry    #1862
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    młody_pierniku2:
    My jesteśmy mocni na I ligę...

    Perspektywiczni Lambo i Jack to za mało na Ekstraligę.

    Torretto bądź poważny. Jaka niespodzianka?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Powrót do góry    #1863
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    Ciągle chcieliśmy toru do walki. Dziś w końcu można było walczyć to mówicie, że kluczem jest robienie pod siebie. Ja to jednak wolę taki tor jak dziś i niech nasi na takim trenują i znajdą ustawienia, bo już pierwszy bieg pokazał że są w lesie

  24. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi versus za jego przydatny post!

    Semen (16-05-2021), młody_piernik2 (16-05-2021), stone_gossard (17-05-2021)

  25. Powrót do góry    #1864
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Mecz piekny, w koncu sporo walki, ale konsekwencją takiego toru był mecz w palnik. Starty wygrywalismy znacząco, dalej było mega wolno.

    Jednoscieżkowy tor, i wygralibysmy 48:42.

    Teraz pytanie, co wybieramy..... Czterech młodych Holderów w składzie
    Z takim torem do walki mozemy nie wygrac juz nic. Ekipy ktore przyjadą, mają grajków do jazdy na dystansie. Niech zatem mądrzejsi ode mnie obiorą właściwy kurs na dalsze mecze.


    mimo wszystko powinnismy ugrac miejsce w elipie bonusami z GKM i Zieloną.

  26. Powrót do góry    #1865
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Nie byloby mowy o torze gdyby nie padaka Chrisa.
    Nie ma co zwalac winy na Lewandowskiego,W Miedziaka
    czy nedze Zupinskiego.
    Lambo tez sie nie popisal,ale cos tam przynajmniej szarpal.
    Tyle w temacie.

    Mozecie mi wskazac mecz w ktorym cala druzyna pojechal dobry mecz?
    Ja takiego nie pamietam.
    Wyjazdy zawala Miedziak,w domu jak nie Jack to Chris a i Lambert ma tylko momenty.
    W meczu z GKM padaka Jacka nie miala zadnych konsekwencji,wczoraj juz tak rozowo nie bylo,
    bo brakowalo punktow Chrisa.
    Moze bysmy nie musieli z gory skazywac nas na porazke z Lublinem czy nawet Lesznem u siebie ale pod warunkiem,ze cala druzyna
    pojedzie dobry mecz.
    Poki co to sie jeszcze nie zdarzylo,ale zdarzyc sie moze.
    Teraz Lublin i zobaczymy jak tam sobie poradza.

    Jeszcze taka mala dygresja.
    Oczywiscie nie ja musze wykladac pieniadze wiec latwo pisac,ale
    ciekawe jak sie czuja dzis nasi wlodarze majac
    na uwadze,ze pozalowali 300.000 na Miska a zaplacli
    przynajmniej tyle samo za Karola.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-05-2021 o 06:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #1866
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Misiek to te 3 paczki rocznie wyciaga od duzego Misia, teraz to juz pewnie wiecej nawet. Przychodził jako wolny zawodnik.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 17-05-2021 o 07:33
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #1867
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    jako kibic z Tarnowa czuje duzy niesmak gdy czytam wasze narzekania.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    energo (17-05-2021), polewaczka (17-05-2021), stone_gossard (17-05-2021)

  30. Powrót do góry    #1868
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    no i stało się.

    w tym momencie jesteśmy na poziomie ZG. A GKM jest +3

    także w tym momencie musimy wygrać z Lublinem u siebie i wypadałoby albo w Grudziądzu albo w ZG ale zdobycie tam bonusów będzie sukcesem.

    wczoraj zawalili wszyscy. na czym oni jeżdżą. nawet jak wyszli ze startu to później jak ogórki ich objeżdżali.

  31. Powrót do góry    #1869
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Znając nasz tor i naszą drużynę mówię do kumpla zobaczysz Woryna zdobędzie ok 10 pkt,
    Woryna pojechał na swoim poziomie za to rudy zaskoczył, przeważnie z nami ktoś zaskakuje.
    Ale jak to w tym sezonie kolejna piękna porażka

  32. Powrót do góry    #1870
    Stały bywalec Awatar T_rex
    Dołączył
    15-05-2003
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 28 w 16 postach
    1. Brak atutu własnego toru - od kiedy to się ciągnie ?
    2. Brak prędkości - męczarnie z utrzymaniem pozycji, objeżdżanie Chrisa jak szkółkowicza.
    3. Zawodnicy typu Jeppesen czy Miśkowiak którzy odwiedzają Motoarenę raz do roku i jadą z nami jak z dziećmi.
    4. Flash - backi z 2019 r. - czyli widmo regularnych porażek u siebie - przyjadą już tylko mocniejsze drużyny.
    5. Nie chcę krytykować juniorów, ale wyjeżdża Świdnicki pierwszy raz na tor i nie ma problemów z prędkością ani z jazdą na dystansie...
    6. Chris Holder po takim meczu ma czas żeby odpisywać krytykującym go kibicom na facebooku - i sarkastycznie życzyć im miłego dnia w pracy w poniedziałek.
    Ostatnio edytowane przez T_rex ; 17-05-2021 o 11:20

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi T_rex za jego przydatny post!

    Arczi (17-05-2021), jaca2003 (17-05-2021)

  34. Powrót do góry    #1871
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jako kibic z Tarnowa czuje duzy niesmak gdy czytam wasze narzekania.
    Nareszcie toruński wątek zaczyna przypominać poprzednie, bo ostatnio tylko Semen trzymał fason.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (17-05-2021), Gadol (17-05-2021)

  36. Powrót do góry    #1872
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nareszcie toruński wątek zaczyna przypominać poprzednie, bo ostatnio tylko Semen trzymał fason.


    Ja już słyszałem że Madsen pojechał na Gravesenie bo....... chciał się pokazać swojemu.......
    przyszłemu pracodawcy bo wiadomo w Czewie juz spalony.

    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    życzyć im miłego dnia w pracy w poniedziałek.

    Nie wiedziałem że Krzyś jest tak samo miły po za torem jak na torze

  37. Powrót do góry    #1873
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez T_rex Zobacz posta
    1. Brak atutu własnego toru - od kiedy to się ciągnie.
    2. Brak prędkości - męczarnie z utrzymaniem pozycji, objeżdżanie Chrisa jak szkółkowicza.
    3. Zawodnicy typu Jeppesen czy Miśkowiak którzy odwiedzają Motoarenę raz do roku jada z nami jak z dziećmi.
    4. Flash - backi z 2019 r. - czyli widmo regularnych porażek u siebie - przyjadą już tylko mocniejsze drużyny.
    5. Nie chcę krytykować juniorów, ale wyjeżdża Świdnicki pierwszy raz na tor i nie ma problemów z prędkością ani jazda na dystansie...
    6. Chris Holder po takim meczu ma czas żeby odpisywać krytykującym go kibicom na facebooku - i sarkastycznie życzyć im miłego dnia w pracy w poniedziałek.
    Ad. 1. pełna zgoda. Do tego tor niedzielny był przeciwko i Chrisowi i Lambo - nie mieli swoich tradycyjnych ścieżek. I słabo lano wodę... w dzisiejszych czasach komisarzy tory to już nie są tory.
    Ad. 2. pełna zgoda. Byliśmy wolni i objeżdżani niemiłosiernie nawet po zdecydowanie wygranych startach. Bieg III, gdy z 5:1 zrobiło się 3:3... mecz w Ostrowie się przypomniał - ale tam było bagno, a tu własny tor.
    Ad. 3. zdarza się. Sarkastycznie można spytać, czy kiedyś Miedziak zrobi 13 na wyjeździe jak to zrobił Miśkowiak w Toruniu
    Ad. 4. przed sezonem było wiadomo, że walczymy w grupie drużyn do miejsc 6-8. Niskie porażki we Wrocku i Lesznie narobiły smaka, a wygrane u siebie z najsłąbszymi drużynami - Zieloną i Grudziadzem niektórych wbiły w samouwielbienie. Ale w sumie nic się nie zmieniło. Trzeba liczyć na jakiegoś fuksa u siebie z Lublinem, Lesznem, Wrocławiem, czy Gorzowem, i na jakiś bonusy w Zielonej, czy Grudziądzu.
    Ad. 5. Lewandowski to debiutant, ale też trzeba zauważyć, że ten tor w niedzielę też mu nie pasował - on lubi mieć lekko przyczepnie, a nie pył pod kołem. Niepokoi słabość Żupińskiego, który po pierwszym łuku był drugi, a na drugim był już czwarty z wielką stratą - a wszystko przegrywał o prostą. Tu nie ma alternatywy, choć może lepiej jednak wstawiać na rezerwę Marcińca, wtedy jest jakieś pole manewru - a Lambo niech będzie w składzie normalnie.
    Ad. 6. Chris Holder - nie pokonał nikogo w tym meczu, tak naprawdę przywiózł trzy zera.
    7. zwróciliście uwagę ile zer przywieziono z 4 pola?
    8. kontrowersyjnie - mecz był do wygrania - ale na innym torze i z innym Chrisem Holderem i bez wiadomo jakiej szarży Miedziaka, słabość Lindgrena można było wykorzystać - ale popłeniono zbyt wiele błędów i dlatego Włókniarz wygrał bezdyskusyjnie mając Madsena, Jeppesena i zaskakująco dobrego Miśkowiaka i resztę zawodników dorzucających swoje - poza wspomnianym Lindgrenem. Czyli tak jak parę osób pisało przed meczem, że torunianie są w stanie wygrać to 10, ale 8-punktowa porażka też nie zdziwi. Choć porażka nie była zaskoczeniem - to niestety łatwość tego jak przegraliśmy jest delikatnie mówiąc słaba.
    9. młodzież częstochowska - toruńska 17:3 - 14 punktów różnicy! Pogrom, tak baprawdę Lewandowski pokonał tylko jednego przeciwnika.
    10. do rozważenia - może w XIV od małej powinien jechać Lambo, a od dużej J.Holder?
    11. I na koniec - pierwszy mecz sezonu z kibicami, pierwszy mecz po awansie u siebie z kibicami, mecz po wygranych z Zieloną, Grudziądzem i dobrej posawie na wyjazdach, mecz na który mogło wejść tylko 1/4 kibiców... a mimo to, do ostatniej chwili były wolne bilety. Zaskoczenie?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Powrót do góry    #1874
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    11. I na koniec - pierwszy mecz sezonu z kibicami, pierwszy mecz po awansie u siebie z kibicami, mecz po wygranych z Zieloną, Grudziądzem i dobrej posawie na wyjazdach, mecz na który mogło wejść tylko 1/4 kibiców... a mimo to, do ostatniej chwili były wolne bilety. Zaskoczenie?
    Biletów nie było już w czwartek (sprawdzałem), poza tym patrząc na trybuny myślę że było jednak sporo więcej kibiców niż te dozwolone nieco ponad 3000.

  39. Powrót do góry    #1875
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Biletów nie było już w czwartek (sprawdzałem), poza tym patrząc na trybuny myślę że było jednak sporo więcej kibiców niż te dozwolone nieco ponad 3000.
    A ja patrzyłem w piątek do systemu i były na zieloną i niebieską.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  40. Powrót do góry    #1876
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Ja już słyszałem że Madsen pojechał na Gravesenie bo....... chciał się pokazać swojemu.......
    przyszłemu pracodawcy bo wiadomo w Czewie juz spalony.
    Jeden taki rudy już drugi rok z rzędu się pokazuje i oszczędza najlepsze opony na Toruń, ale tutaj trzeba jeszcze na interview udowodnić, że zna się także najlepsze ścieżki do Moskwy.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 17-05-2021 o 11:28
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  41. Powrót do góry    #1877
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Wynik nie szokuje. Włókniarz był do ukucia, ale oczywiście klasycznie jeśli chcesz pojechać mecz życia, przyjedź na MotoArenie - Misiek i Jeppesen. Nie zmienia to faktu, że nawet przy ich dyspozycji wczoraj, 10 punktów Lamberta i 10 punktów Holdera powinno wystarczyć do wygrania spotkania, więc po prostu - nawalili.

    Jeśli szukać plusów, to kubeł zimnej wody na głowy pionu kierowniczo-zarządzającego. Odrywanie się od ziemi bajkami o PO czy słuszności wyboru Doyle-Holder wyszły bokiem.

    I jeszcze w kwestii Chrisa - pragnę zwrócić uwagę, jaki on jest wyjątkowo... głupi? Albo nie wiem, nie ma konsultacji i wyciągania wniosków na bieżąco po biegach? Ktoś w ogóle nad tym panuje ?

    No bo tak : facet jedzie 3 wyścigi. 1 łuk, w każdym z tych biegów pokonuje w identyczny sposób - na wyjściu wynosi się szerzej, pod bandę.
    I od 1 biegu, gdy tylko tam wyjedzie - traci prędkość.

    W biegu numer 3, odskakuje mu Jeppesen.
    W biegu numer 6 wygrywa start, prowadzi, i idiotycznym sposobem na pokonanie 1 łuku spada na 3 miejsce.
    W biegu 8 - start przegrany, jedzie 3, i dalej konsekwentnie na 1 łuk szeroko wyjście, kompletnie nie nawiązuje walki z parą Misiek/Smektała.

    I o ile jeszcze w 1 biegu, niby rozumiem, szukasz - ale Chris był na próbie toru, i chyba po jest jedziesz tępy Kangurze na próbę toru, aby skumać, że na tym silniku, przy tych ustawieniach, podróżowanie na tym łuku w ten sposób jest bez sensu. A nie po to, by robić świece.
    No i trwa mecz - widzisz, że jadąc w ten sposób nie budujesz prędkości, że nikt inny tak nie jedzie, że Włókniarze z tego łuku wychodzą raczej węziej i są szybcy.
    A i tak konsekwentnie, 12 kółek, pokonujesz w ten sposób. Czym się chłop kieruje?

    -----------------------------------------------------------

    6 czerwca trzeba wygrać w Zielonej Górze i zamknąć temat utrzymania.
    Jak się nie uda, to zacznie się maraton spotkań na MA - Wrocław, Leszno, Lublin, Gorzów - i trzeba będzie wygrać 3 spotkania.

    Także lepiej spiąć poślady 6 czerwca.
    Ostatnio edytowane przez Krajesky ; 17-05-2021 o 11:38

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Lauda (17-05-2021), T_rex (17-05-2021)

  43. Powrót do góry    #1878
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    786
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 116 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta

    6 czerwca trzeba wygrać w Zielonej Górze i zamknąć temat utrzymania.
    Jak się nie uda, to zacznie się maraton spotkań na MA - Wrocław, Leszno, Lublin, Gorzów - i trzeba będzie wygrać 3 spotkania.

    Także lepiej spiąć poślady 6 czerwca.
    Trzymam kciuki

  44. Powrót do góry    #1879
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Trzymam kciuki
    Jak mówią, dobry sąsiad to skarb.

  45. Powrót do góry    #1880
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A ja patrzyłem w piątek do systemu i były na zieloną i niebieską.
    wydaje mi się że taki był plan, żeby ciągle była końcówka biletów )) na stadionie na moje oko było zdecydowanie więcej niż 25% pojemności, bo to by oznaczało trybunę główną, trochę na prostej i pustawe łuki.
    Ostatnio edytowane przez wojtasik ; 17-05-2021 o 14:02

  46. Powrót do góry    #1881
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2019
    Postów
    300
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 83 w 42 postach
    Gdy ja sprawdzałem biletów nie było - być może je dorzucili, na co wskazuje właśnie rzeczywista ilość kibiców na stadionie. Natomiast zwróciła moją uwagę dużo mniejsza nawet niż w poprzednim sezonie ilość reklam sponsorskich na stadionie.

  47. Powrót do góry    #1882
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nareszcie toruński wątek zaczyna przypominać poprzednie, bo ostatnio tylko Semen trzymał fason.
    Wydawać się mogło, ze po spadku i przy drużynie perspektywicznej, ale złozonej ze średniaków kibice będa zresetowani ale widac nie. Kibicowskie marudzenie wylazło z szafy. Nawet było żądanie walenia pięścią w stół. Dobrze ze jeszcze Bajerski stanowisko utrzymał a Termiński klubu sprzedawać nie musi. No ale do końca sezonu jeszcze troche meczy to i zaczną się głosy o powrocie Gajewskiego albo Fratczaka do nowego/starego projektu żużlowego. A przed sezonem pewnie z 90% kibiców toruńskich przewidywało przegraną z Włókniarzem u siebie.

    Co do samego meczu. Kilka lat temu często i gęsto o demonie przygotowania toru na Motoarenie mówił Kościecha. Dach który chroni przed deszczem powoduje taki mikroklimat który nie wystepuje na innych stadionach. Prawdopodobnie pogoda jaka przed tym meczem zmieniła całkowicie tor co było widać w jeżdzie naszych zawodników. Jeżdzenie po toruńsku nic nie dawało bo szybkie ściezki były gdzieś indziej. Jedno jest pewne, sposób przygotowania toru przy tej pogodzie się nie sprawdził i trzeba poszukać innego rozwiązania a jak się nie da, to dopasować sie toru który tworzy los, tak jak wczoraj.

  48. Powrót do góry    #1883
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Rozumiem, że ma się swoje domowe nawyki, ustawienia wpisane w kajet, ale od grajków pokroju Holderow, Pawła, Adriana czy Lamberta należy chyba wymagać czegoś więcej niż od Pawliczaka który też potrafi punktować jak ma "swój" tor i jechać do tyłu jak jest bardziej wilgotno niż zazwyczaj.
    Daleki jestem od lamentowania, bo spodziewałem się ciężkiego meczu, ale styl tej porażki niestety pozostawia niesmak.
    Przecież my nie przegraliśmy gorszym skladem, słabszymi zawodnikami a po prostu spasowaniem.
    Wczoraj po torze nie czarował Zmarzlik, Emil czy Janowski a Madsen z juniorem i zawodnikami którzy do tej pory byli jednymi z większych rozczarowań sezonu..
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-05-2021 o 14:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #1884
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Natomiast zwróciła moją uwagę dużo mniejsza nawet niż w poprzednim sezonie ilość reklam sponsorskich na stadionie.
    To zrozumiałe. Pewno patrzą sponsorzy na to czy kibice będą, w jakich ilościach itp. A wiadomo, że dopiero trzeci mecz był z kibicami i to tylko w 1/4.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  50. Powrót do góry    #1885
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Kurła, jeden słabszy mecz i już tyle lamentu. Zaliczyliście fajne wejście w sezon, wygrane z bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie i dobra postawa na wyjazdach (porażki bez wstydu). Nikt przecież nie zakładał, że wygracie wszystko u siebie. Musiała przyjść porażka. Nie powracałbym jednak do rozmów na temat spadku i heroicznej walki o utrzymanie Trzeba wyciągnąć wnioski i szykować się na pozostałe mecze na własnym torze i wyjazdy do ZG/Grudziądza. Wy macie wszystko w swoich rękach, musicie tylko wykonać należycie robotę, jaka jest do wykonania. I żeby pisał to Wam gorzowianin? Więcej wiary, lepiej, że dostaliście w plecak teraz, niż w meczu, który rzeczywiście decydowałby o utrzymaniu. Macie swoje problemy, ale wciąż macie przewagę i spore zaliczki przed rewanżami w Zielonej Górze i Grudziądzu. Jeśli wypuścicie z rąk bonusy i nie wygracie u siebie choćby z Motorem, to wtedy będzie można zacząć drżeć. A na luzie macie potencjał, żeby ograć też kogoś z zestawu Gorzów/Wrocław/Leszno.

  51. Powrót do góry    #1886
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Co do samego meczu. Kilka lat temu często i gęsto o demonie przygotowania toru na Motoarenie mówił Kościecha. Dach który chroni przed deszczem powoduje taki mikroklimat który nie wystepuje na innych stadionach. Prawdopodobnie pogoda jaka przed tym meczem zmieniła całkowicie tor co było widać w jeżdzie naszych zawodników. Jeżdzenie po toruńsku nic nie dawało bo szybkie ściezki były gdzieś indziej. Jedno jest pewne, sposób przygotowania toru przy tej pogodzie się nie sprawdził i trzeba poszukać innego rozwiązania a jak się nie da, to dopasować sie toru który tworzy los, tak jak wczoraj.
    Oj tam mikroklimat. Czewa była w potrzebie, więc podziękowaliśmy Medalikom za odbudowanie Pawła i Adriana. Bajer wysłał Krzycha na przedmeczowy melanż i przy okazji udzielił Świącikowi korepetycji z przygotowania toru. Toruńskie ścieżki wrócą na trudniejszych przeciwników. Tylko ten młody Cholder jakiś niekumaty był wczoraj albo niewtajemniczony i pojechał po Zmarzlikowemu. Trzeba nad nim jeszcze trochę popracować.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  52. Powrót do góry    #1887
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Wydawać się mogło, ze po spadku i przy drużynie perspektywicznej, ale złozonej ze średniaków kibice będa zresetowani ale widac nie. Kibicowskie marudzenie wylazło z szafy. Nawet było żądanie walenia pięścią w stół. Dobrze ze jeszcze Bajerski stanowisko utrzymał a Termiński klubu sprzedawać nie musi. No ale do końca sezonu jeszcze troche meczy to i zaczną się głosy o powrocie Gajewskiego albo Fratczaka do nowego/starego projektu żużlowego. A przed sezonem pewnie z 90% kibiców toruńskich przewidywało przegraną z Włókniarzem u siebie.

    Co do samego meczu. Kilka lat temu często i gęsto o demonie przygotowania toru na Motoarenie mówił Kościecha. Dach który chroni przed deszczem powoduje taki mikroklimat który nie wystepuje na innych stadionach. Prawdopodobnie pogoda jaka przed tym meczem zmieniła całkowicie tor co było widać w jeżdzie naszych zawodników. Jeżdzenie po toruńsku nic nie dawało bo szybkie ściezki były gdzieś indziej. Jedno jest pewne, sposób przygotowania toru przy tej pogodzie się nie sprawdził i trzeba poszukać innego rozwiązania a jak się nie da, to dopasować sie toru który tworzy los, tak jak wczoraj.
    W pełni popieram. Po wczorajszym meczu mam pewien niesmak, bo nie dość że porażka to jeszcze z jelenia gora. Natomiast obiektywnie stało się niewiele, szkoda meczu, cel pozostał ten sam.
    Martwi: wczorajsza niemoc okrutna Krzycha. Jest cienki, ale bez przesady. Trochę Lewandowski. No i Lambo, od niego oczekuję dużo więcej. Słabo wyglądało to jego kurczowe trzymanie się kredy, jak ktoś go zmusił do wyjazdu za środek toru to miałem wrażenie że tam był szybszy, a na następnym łuku znowu kreda...

    Z pozytywów Jack i Paweł. PP imponuje mi w tym sezonie, nawet jak nie wozi punktów to jego jazdy z takim zębem jak w tym roku nie widziałem nigdy.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  53. Powrót do góry    #1888
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Rozumiem, że ma się swoje domowe nawyki, ustawienia wpisane w kajet, ale od grajków pokroju Holderow, Pawła, Adriana czy Lamberta należy chyba wymagać czegoś więcej niż od Pawliczaka który też potrafi punktować jak ma "swój" tor i jechać do tyłu jak jest bardziej wilgotno niż zazwyczaj.
    Daleki jestem od lamentowania, bo spodziewałem się ciężkiego meczu, ale styl tej porażki niestety pozostawia niesmak.
    Przecież my nie przegraliśmy gorszym skladem, słabszymi zawodnikami a po prostu spasowaniem.
    Wczoraj po torze nie czarował Zmarzlik, Emil czy Janowski a Madsen z juniorem i zawodnikami którzy do tej pory byli jednymi z większych rozczarowań sezonu..
    Nie jesteś daleki od lamentowania bo właśnie lamentujesz. Co wczoraj zawiodło to widzieliśmy ale mamy Bajerskiego i 7 zawodników aby to poprawić czy to przez wiekszy reżim w przygotowaniu toru "po toruńsku" czy też spasowanie sie z torem neutralnym takim jak wczoraj. Taki Jepessen przyjechał tutaj i nie wiedział jak jechać więc jeździł najkorzystniejszym torem a nasi nawet jak jechali dobrze to nawyk sciągał ich tam gdzie było niekorzystnie.

    Co do stylu to nie był najgorszy. Walczyli na torze w przeciweństwie do lat słusznie minionych w parkingu. W 2008 tez dostaliśmy z Włókniarzem tyle, że 34:59 jesli mnie pamięc nie myli. A potem jednak coś tam wywalczyliśmy.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 17-05-2021 o 15:46

  54. Powrót do góry    #1889
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Napisalem to co wczoraj widziałem, nic mniej i nic więcej niż Ty.
    Możesz to nazywać lamentowaniem
    Po prostu nie spodziewałem się, że przyjedzie jedna z najsłabszych drużyn SE i nas zleje w trojke na luzaku.
    Podobny wynik ale w drugą stronę, znając łatwość MA i jazdę tu Włókniarza w poprzednich latach uznalbyl za dobry. Jednak takiej słabości nie przewidziałem.
    Włókniarz ani w Zielonej ani w Grudziądzu nie będzie miał tak łatwo jak miał wczoraj.
    Pisanie o klimacie, dachu i torze, gdzie wiekszosc naszych seniorów
    przejeździła na MA w różnych warunkach po 1000 kolek jest zwykła wymówka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-05-2021 o 15:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    orlosep (17-05-2021)

  56. Powrót do góry    #1890
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Mecz fajny ze względu na ściganie. Więcej wyprzedzali naszych ale cóż. Nastroje były mocno uzależnione od terminarza. Gdybyśmy mieli wyjazdy do ZG I GDZ i tam byłoby w palnik to przekonany jestem, że większość widzialaby nas ponownie w lidze niżej. Porażek będzie więcej a za porażkami przyjdzie krytyka. Celujemy w miejsca 6-8 i tyle.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •