Strona 102 z 104 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,546 do 4,590 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4546
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,496
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Akurat Świder powiedział że są zaległości po tym jak już nie jest pracownikiem Włókniarza bo rozwiązali kontrakt, Emila kontrakt obowiązuje do końca października, więc nie może powiedzieć nawet słówka gdyby coś było do tego czasu ten argument nie może być brany pod uwagę,że Emil czy otoczenie siedzą cicho. Rusek wydoił Unię do ostatniej złotówki znając życie, i znalazł sobie nową dojarke, płacić trzeba ale takie złotowy to też nic dobrego dla dyscypliny.

  2. Powrót do góry    #4547
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Skoro był taki drogi to ktoś kazał Unii podpisywać z nim kontrakt? Ale tytuły sie zgadzały, Emil miał duży wkład w te wyniki klubu. Poczekajmy do 1 listopada, wszystko się wyjaśni. Yyyyy Majewski też powinien do końca października trzymać g.ębę na kłódkę, skoro obowiązuje tajemnica. Zwykły doopek.

  3. Powrót do góry    #4548
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Chłop może wyjść ze wsi ale wieś z chłopa nigdy w życiu.
    UNSCARED

  4. Powrót do góry    #4549
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Niezły fikolek siersciucha XD Skoro Emila okradli drugi raz, to znaczy, że z nim jest coś nie tak. Nie sierściuchu, Emil jest OK, to ty masz problem
    Ostatnio edytowane przez lego ; 14-10-2021 o 20:49
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  5. Powrót do góry    #4550
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    I taki gość jest "szefem" żużla, serio? Nie wiem skąd ten człowiek się wziął, ale psuje wizerunek całej dyscypliny.

  6. Powrót do góry    #4551
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    śmierdzący klocek napisał:
    Emil jest OK, to ty masz problem
    Jak odchodził z Bydgoszczy skandal, jak odchodził z Czewy skandal, jak odchodził z Torunia skandal i bardzo eleganckie "tam nawet nie ma z kim rozmawiać",
    teraz odchodzi z Leszna znowu w atmosferze skandalu. Tak chytry ruski jest bardzo ok a ty nie masz z tym problemu bo wraca do Torunia, zwyczajnie pyerdolisz klocek.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #4552
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    856
    Kliknij i podziękuj
    279
    Podziękowania: 109 w 83 postach
    Bylem ciekaw jakie nastroje tutaj panuja po tej twitterowej akcji.
    Nie wiem co tam jest miedzy prezesem a Emilem, ale zachowanie yyyy redaktora jest conajmniej nie na miejscu.

    Moglby sie troche... np zamknąć
    pomidor

  8. Powrót do góry    #4553
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    śmierdzący klocek napisał:

    Jak odchodził z Bydgoszczy skandal, jak odchodził z Czewy skandal, jak odchodził z Torunia skandal i bardzo eleganckie "tam nawet nie ma z kim rozmawiać",
    teraz odchodzi z Leszna znowu w atmosferze skandalu. Tak chytry ruski jest bardzo ok a ty nie masz z tym problemu bo wraca do Torunia, zwyczajnie pyerdolisz klocek.
    Z tą Częstochową to chyba żartujesz? Emil ewidentnie został przez Włókniarz (ten inny, stary) wyroochany na kasę, a tu na forum było nawet kilku piewców takiego postępowania klubu (tego starego oczywiście).

  9. Powrót do góry    #4554
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wymieniłem cztery kluby i cztery podobne sytuacje z jednym i tym samym zawodnikiem.
    p.s. Zachowanie Włókniarza oczywiście fatalne tak jak wszystkich źle zarządzanych i bankrutujących klubów, ale to za ruskim ciągną sìę caly czas problemy w klubach ktore nie mają podobno problemów finansowych. Tak swoją drogą to 2 czy 3 odejście Emila z Leszna?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  10. Powrót do góry    #4555
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 15-10-2021 o 11:13
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  11. Powrót do góry    #4556
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ja natomiast słyszałem o czyn nawet wełna zdaje się pisał, że Emil już w styczniu uzgodnił warunki kontraktu z KSUL, po czym otrzymał niebotyczną ( jak sądzę) oferte z Torunia i się zaczęło. Dlaczego Bellego?! ano dlatego, że nikogo już nie było. Rusiecki uruchomił się na tt znajomy juz dośc dawno wspominał mi, że otoczenie Sajfutdinova może syf robić
    . Rusiecki zbyt pewny siebie i jesli ma faktycznie podpisany kwit sponsorski na starty w 2022 a Susi czy inni milczą w kwestii zaległości to Majewski zrobiłz siebie thebila większego niz Puka i Ostafinski razem wzieci
    Do Darka po prowizję się zgłoś.

  12. Powrót do góry    #4557
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wymieniłem cztery kluby i cztery podobne sytuacje z jednym i tym samym zawodnikiem.
    4? Bydgoszcz, Toruń, Częstochowa, Leszno

    1. Z Bydgoszczy odchodził wiele lat, wyciągnąć go do Torunia nie szło pomimo corocznych zaległości a podchody były wielokrotne. Został w Bydgoszczy pomimo spadku do I ligi, jako ostatni, gdy legendy już dawno opuściły okręt (AJ rok przed nim). Dopiero totalna zapaść i złote góry obiecane przez największego kryminaliste który kiedykolwiek wszedł w speedway w Polsce go wyrwały z Bydgoszczy. Był tam 2 lub 3 lata za długo, nie pamiętam też, żeby jego odejście było w atmosferze skandalu.
    2. Czewa- żaden skandal. Jawna kradzież. Jeżeli to podobna sytuacja do pozostałych 3 wg Ciebie to gratuluję kręgosłupa.
    3. Toruń- żaden skandal. Termos był nowy w żużlu i nie w smak mu było płacenie wysokich sum za podpis, Emil był do tego przyzwyczajony, Grisza nie chciał takiej kwoty. To klub zdecydował się Emila pozbyć podpisując kontrakt z głupkiem i nawet nie podszedł do rozmów na następny sezon. To jest cała tajemnica a źródło mam bardzo wiarygodne. a skandal był, bo jak się Emil upomniał o rozmowy na nast sezon to usłyszał, że nie mamy o czym gadać bo już mamy Grisze.
    4. Leszno- jeżeli będzie skandal, to pierwszy w jego karierze (pomijając tunerów).
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  13. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Delejt (15-10-2021), Havelock (15-10-2021), kleczes_GKM (17-10-2021), młody_piernik2 (15-10-2021)

  14. Powrót do góry    #4558
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Ogółem Suskiewicz nie jest chyba najbystrzejszym gościem, skoro parę lat temu dali się nabrać na jakiegoś szejka z Izraela. Do tego zanim cokolwiek się dowiedzieli, to paplał w mediach, że leci do Mediolanu na spotkanie w sprawie wielkiej przyszłości, ale na razie nic nie może zdradzić. A potem nastała cisza, bo wstyd. xD Swoją drogą, jeśli Emil nie wywiąże się z przyszłorocznej umowy, to nie znaczy, że Unia może sobie olać tegoroczną - można powiedzieć, że są siebie warci. W ogóle to jest jakiś absurd, w jaki sposób funkcjonują te umowy sponsorskie.

  15. Powrót do góry    #4559
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Energo inaczej byś pisal gdyby chytry ruski wylądowal w innym klubie. Ten zawodnik jako pierwszy w czasach nowożytnych zrezygnował z udziału w GP. Nie jezdzil na treningi, a potem wybierał sobie zawody, ale do kasy zawsze był pierwszy. I jeszcze jedno jak odchodził z Torunia to niepochlebnie wypowiadał się o klubie z tego miasta, a przeciez teraz jest ten sam właściciel z którym nie bylo sensu wvzesniej rozmawiać tak a propos kręgoslupa. Idealnie będziecie do siebie pasować
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #4560
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Za to Emil po dziś dzień najlepiej wspomina Częstochowę.

  17. Powrót do góry    #4561
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez venom200 Zobacz posta
    Za to Emil po dziś dzień najlepiej wspomina Częstochowę.
    Bo tylko tam udało mu się pojechać jak w beczce śmierci
    UNSCARED

  18. Powrót do góry    #4562
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Najciekawsze w sytuacji z Emilem jest to, że kolejny raz syf dookoła niego robi się akurat wtedy, gdy chęć na podpisanie z nim kontraktu zaczyna wyrażać Toruń

    Ogólnie śmiać mi się chce, gdy czytam tę wzruszającą do łez historię. Pisałem kiedyś, że Emil z Siuśkiewiczem to takie zielone ludziki, które jeżdżą od klubu do klubu, wyciągają zeń ogromne pieniadzę a na końcu robią zadymę - że oszukali, nie zapłacili, że klub nałożył karę za absencję mimo śmierci ojca, etc. Takie bidulki, oczywiście historii z Hollowayem, tym, że śmierć taty wcale nie przeszkodziła Emilowi w jeździe w GP i że to on próbuje robić w ch.. swój klub a nie na odwrót nie ma i nigdy nie było.. Sajftudinow to taka współczesna Rosja w pigułce - ogromne pieniądze ale też ogromne kłamstwa i dezinformacja.
    Pzdr,
    Garfield

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    blacktop (15-10-2021)

  20. Powrót do góry    #4563
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Napiszą sobie jeszcze list do Putina jak to ma zwyczaju i napiszą sobie na busie jeszcze większą czcionką Wielka Rossija
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 15-10-2021 o 21:56
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #4564
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Energo inaczej byś pisal gdyby chytry ruski wylądowal w innym klubie. Ten zawodnik jako pierwszy w czasach nowożytnych zrezygnował z udziału w GP. Nie jezdzil na treningi, a potem wybierał sobie zawody, ale do kasy zawsze był pierwszy. I jeszcze jedno jak odchodził z Torunia to niepochlebnie wypowiadał się o klubie z tego miasta, a przeciez teraz jest ten sam właściciel z którym nie bylo sensu wvzesniej rozmawiać tak a propos kręgoslupa. Idealnie będziecie do siebie pasować
    Pewnie bym nic nie napisał bo obchodziło by mnie to średnio. A jak odchodził z Torunia to niepochlebnie o klubie wypowiadał się nie tylko on, ale i część kibiców, m.in ja, m.in na tym forum. Jego puszczenie do Leszna to największy błąd Termosa w historii zarządzania toruńskim klubem. Nawet puszczenie Warda było mniejszym, bo tam był jakiś argument, tylko konsekwencje okazały się tragiczne. Natomiast Emil jeżdżąc w Toruniu na MA był wybitny, pomijając jeden, najgorszy mecz w którym zdobył 9+1 przegrał w sumie z 4 rywalami.

    Druga rzecz to czytanie ze zrozumieniem. Emil chciał z Termosem rozmawiać wielokrotnie, to "ten sam prezes" miał go w dupie i dopiero po szumie medialnym zdecydował się Emilowi w 4 oczy powiedzieć żeby sobie szukał innego klubu. Do spotkania doszło gdy Grisza już dawno miał kontrakt, a Emil był w Lesznie.

    W sumie to możesz napisać cokolwiek, albo nic, dla mnie eot. szkoda mi zdrowia na Ciebie. i tak będziesz pjerdolil pod teze. natomiast Emil to jeden z bardziej lojalnych zawodników zagranicznych w lidze w ostatnich latach (oczywiscie pomijajac tunerow). za dlugo w Bydgoszczy, okradziony w Czewie, fuck w Toruniu i 7 lat w Lesznie. skandal goni skandal normalnie...
    Ostatnio edytowane przez energo ; 16-10-2021 o 11:38
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (16-10-2021)

  23. Powrót do góry    #4565
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Kolejny wpis o tym jaki chytry ruski był zayebisty. Z drugiej strony to kibice z Leszna wiedzą ile razy odchodził do ZG czy innego klubu żeby wyciągnąć perfidnie więcej kasy. No nic zobaczymy ile punktów zrobi chytry ruski w drużynowych mistrzostwach świata, a nie czekaj...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #4566
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,174
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Janusz Kołodziej: Odmówiłem Lublinowi. Nie czuję się na siłach, by zmieniać klub (laczynaspasja.pl)

    Dotarły do mnie słuchy, że dzwonił do pana Jakub Kępa, prezes Motoru Lublin. Ponoć nawet nie zdążył podać stawki, bo pan od razu mu odmówił.

    – Tak, nie czuję się na siłach, by zmieniać klub. Gdy trafiłem do Unii Leszno, to czułem się jak w drugim domu. Wiadomo, że wywodzę się z Unii Tarnów i spędziłem tam młode laty, więc obie Unie są dla mnie bardzo ważne. Może nie każdy to zrozumie, ale pieniądze nie są najważniejsze w tym wszystkim. Czuję się w Lesznie bardzo dobrze. Dodatkowo wiem, że w tym roku zawiodłem i chcę się podnieść w tym klubie i naprawić swoje błędy. Tym bardziej nie ma o czym rozmawiać z innymi klubami. Wiadomo, pieniądze też są ważne w żużlu, bo trzeba jednak inwestować w swój sprzęt, ale ja jestem zadowolony z pobytu w Unii i nie widziałem powodu, by kontynuować konwersację z prezesem Kępą.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Donpedini (17-10-2021)

  26. Powrót do góry    #4567
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Poprawić wyniki w tym samym klubie?
    Łooo panie a to zawsze mówio że zmiana otoczenia do tego jest konieczna


    Ps.Sorry ale takich ludzi jak Kołodziej już nie ma , to oldchoolowa dusza.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #4568
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    David Bellego dziś mega żużel

  28. Powrót do góry    #4569
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Przyjmij lód na głowę

    To będzie jeszcze większa pomyłka od kildemanda.To pewne.Zbyt surowy na Elige.
    Rób screeny czy co tam chcesz.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4570
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Mial tor "pod siebie". W lidze bedzie trudniej.

  30. Powrót do góry    #4571
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Przyjmij lód na głowę

    To będzie jeszcze większa pomyłka od kildemanda.To pewne.Zbyt surowy na Elige.
    Rób screeny czy co tam chcesz.
    Screen zrobiony

  31. Powrót do góry    #4572
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Bellego jest za duży (ciężki) na dzisiejszy beton w EL. Jego szczytem możliwości przy dzisiejszym sprzęcie to taki Zagar lub Przemek Pawlicki. Ale bardzo podoba mi się jego odwaga i myślenie na torze. Na przyczepniejszych torach (których prawie nie mamy w EE) może być solidny.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 17-10-2021 o 21:55

  32. Powrót do góry    #4573
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,174
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Bellego jest za duży (ciężki) na dzisiejszy beton w EL. Jego szczytem możliwości przy dzisiejszym sprzęcie to taki Zagar lub Przemek Pawlicki. Ale bardzo podoba mi się jego odwaga i myślenie na torze. Na przyczepniejszych torach (których prawie nie mamy w EE) może być solidny.

    Gdyby osiągnął w barwach Unii ligowy poziom w 2022 tych wyżej wskazanych, to nie byłoby tak źle. To byłoby wręcz całkiem dobrze.

  33. Powrót do góry    #4574
    Użytkownik Awatar Marcin123
    Dołączył
    02-10-2021
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Z Bellego może być drugi "Doyle" nie mistrz świata a wyłapana na starość perełka

  34. Powrót do góry    #4575
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Bellego według mnie nie będzie żadną pomyłką, facet w mojej opinii na to co od niego się oczekuje czyli punktowanie jako druga linia się wywiąże z nawiązką. Jedyne co może mu utrudnić to zadanie to asfalt Pana Barona w Lesznie. Każdy widzi, że na przyczepnej nawierzchni David czy Damian wygladają solidnie. Mam nadzieje nauczy się trenejro robić tor w końcu pod zawodników , może inaczej…
    nauczy się przygotowywać tor przyczepny. Reszcie na czele z Piterem taka nawierzchnia tez będzie pasować. Nie przypadek, ze na tym asfalcie Piter zrobił najgorszą średnia ever. Fury,furami, ale większość się męczyła na tym betonie. Sprzęt nie tylko za to był odpowiedzialny. Kowalskiego fury tez Davidowi raczej pomogą niż przeszkodzą. Dla mnie git. Walczy, na SON-ie pokazał , ze może rywalizować z najlepszymi. Nikt dwucyfrowych wyników nie oczekuje, jako druga linia - spokojnie da radę.

    Problem będziemy mieć gdzie indziej. Ja bardziej niż o Bellego obawiam się o Jaimona i uważam, że tutaj będzie nawiększy zawód. Niestety. Ten sezon przypadkowy nie był. Rew będzie miał według mnie dość dużo szans.

  35. Powrót do góry    #4576
    Użytkownik Awatar Marcin123
    Dołączył
    02-10-2021
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Prawda, że trzeba nauczyć się robić inaczej tor...

  36. Powrót do góry    #4577
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Baron robi Beton bo to jedyna szansa na przygotowanie w miarę powtarzalnego toru zrobi kopę to przyjedzie mu komisarz każe ubijać i przy takim składzie skończy się z topem ligi 20 punktami w czapke.
    Jak Lidsey pojedzie drugi sezon z rzędu taką kaszane to można już zacząć spokojnie mówić o jednej z większy personalnych gaf w historii klubu

  37. Powrót do góry    #4578
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Są jakieś zawody młodzieżowe jeszcze czy SAdURATOR już trenuje w swoim nowym klubie 2022?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Powrót do góry    #4579
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Są jakieś zawody młodzieżowe jeszcze czy SAdURATOR już trenuje w swoim nowym klubie 2022?
    Kasę za wyszkolenie zgarnąć i niech sobie jeździ w Krośnie i będzie git

  39. Powrót do góry    #4580
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Kasę za wyszkolenie zgarnąć i niech sobie jeździ w Krośnie i będzie git
    Za Sadurskiego pieniądze za wyszkolenie?
    Przecież będziemy musieli zapłacić prędzej by się go pozbyć

    Stawiać na Jabola, a Sadurskiemu dać wolną rękę i nie robić z niego niewolnika jak z Szlauderbacha.

  40. Powrót do góry    #4581
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Takie Krosno za 50tys może by lyklo , na 1 ligę może nie być taki zły

    U nas bardzo ważne będzie też dosprzetowienie Huberta Jabłońskiego , fajnie by było gdyby Szmanda wykorzystał swoje dobre układy u Kowalskiego i by mu załatwił silniki od Rycha, pytanie czy ma odpowiedni team żeby to ogarnąć?
    Fajnie że Bellego śmiga na Kowalskim , paradoksalnie może nie być tak źle z nami za rok

  41. Powrót do góry    #4582
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2005
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Są jakieś zawody młodzieżowe jeszcze czy SAdURATOR już trenuje w swoim nowym klubie 2022?
    Zawody są, a do tego może szuka nowego pracodawcy. Krosno nie ma juniorów.

  42. Powrót do góry    #4583
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    Kubera kiedys jechal w Wielkiej Brytanii?

  43. Powrót do góry    #4584
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    Kubera kiedys jechal w Wielkiej Brytanii?
    Nie przypominam sobie

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    xpc (20-10-2021)

  45. Powrót do góry    #4585
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    Kubera kiedys jechal w Wielkiej Brytanii?
    2019, Manchester, finał DMŚJ.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    xpc (20-10-2021)

  47. Powrót do góry    #4586
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Sadurski ma jeszcze jakieś zawody? Mijałem jego busa na A4 w kierunku Katowic.
    Czy może jechał do Zakopanego na posezonowe wakacje?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #4587
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,222
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,219 w 649 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Sadurski ma jeszcze jakieś zawody? Mijałem jego busa na A4 w kierunku Katowic.
    Czy może jechał do Zakopanego na posezonowe wakacje?
    Sadurski znowu dzisiaj w Krośnie. Myślę że to nie przypadek...

    Unia podpisała braci Knudsenow i młodego Pearsonsa z Australii z tego Castingu. Szkoda ze nie ma Hjerrilda w tym gronie... Koleś miałby szanse nawet na U24 a pod 8 spokojnie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  49. Powrót do góry    #4588
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Sadurski znowu dzisiaj w Krośnie. Myślę że to nie przypadek...

    Unia podpisała braci Knudsenow i młodego Pearsonsa z Australii z tego Castingu. Szkoda ze nie ma Hjerrilda w tym gronie... Koleś miałby szanse nawet na U24 a pod 8 spokojnie...
    Ktoś ma jakieś info, dlaczego właśnie brak tego Hjerrilda ? Nie dogadali się, czy ktoś inny go przejął ?

  50. Powrót do góry    #4589
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    330
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Sadurski znowu dzisiaj w Krośnie. Myślę że to nie przypadek...

    Unia podpisała braci Knudsenow i młodego Pearsonsa z Australii z tego Castingu. Szkoda ze nie ma Hjerrilda w tym gronie... Koleś miałby szanse nawet na U24 a pod 8 spokojnie...
    Byłem na turnieju par podejrzewam że nie wzieli Esbena bo punkty punktami ale stylowo i wzrostem to on wygląda jak brat bliżniak Woentina
    Ostatnio edytowane przez slawek-unia ; 21-10-2021 o 13:24

  51. Powrót do góry    #4590
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Ten młodszy z Knudsenow jest wart uwagi. Ciekawe czy dostaną szansę w tej lidze u24 . A w ogóle na jakich zasadach to będzie bo tych chłopaków trochę mamy. Sadurski pewnie pójdzie do Krosna bo w Lesznie raczej w lidze będzie mało jeździł lub wcale

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •