Strona 100 z 104 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,456 do 4,500 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4456
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach

  2. Powrót do góry    #4457
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Na początku napiszę że nie mam za złe odejścia DOminika bo każdy ma prawo zmienić klub


    Co do interpretacji wczorajszych słów to każdy może to odebrać na swój sposób. Ja to niestety odebrałem jakby DOminik miał źle w Lesznie i chciał odejść. Inaczej brzmią słowa najlepszą decyzją jest "odejście z Leszna" a inaczej "najlepszą decyzją było przejście do Motoru". Zdaje sobie sprawę, że nie miałby pewnego miejsca w składzie Unii na ten rok (choć za Jaimona by na pewno jeździł) i zrobił dobry ruch zmieniając klub. Jednak z zeszłym roku w czasie finału mówił że do zobaczenia, że będzie chciał wrócić mocniejszy, a wczorajsze słowa odebrałem jako informację, że tak szybko nie wróci skoro to była najlepsza decyzja. Możliwe że jeszcze Kubera będzie z bykiem, ale niesmak pozostał. Przypomnę że to tylko moje odczucia i wiadomo, że każdy może to rozumieć w inny sposób.
    Bo młody, "mało mądry" i życia nie zna. Ilu było takich, którzy odchodzili, Pana Boga za nogi łapali bo takie bajońskie kontrakty pod nosem... i w tej euforii uważali że to był strzał w 10tkę.
    Strzał w 10tkę gdy wszystko wychodzi. Skończy U24, pojedzie jak Buczek - wówczas niech podeśle kilka wywiadów i zdjęć z obecnym prezesem.
    We mnie te słowa także wzbudziły niesmak..... a jak pięknie mówił po ostatnim złocie "wrócę silniejszy.."...
    Uważam, że nie ma do czego wracać: tylko głupiec odpuściłby takie Eldorado, takich kibiców, klub i zarząd

    Pamiętam Adamczewskiego zauroczonego przejściem do Falubazu .."wszyscy sobie pomagamy".... Szczęście Domina, że jedzie jak killer...Pawlicki tez kiedyś jeździł jak killer

    Emocje mam już mniejsze, bo po takiej wypowiedzi u młodego człowieka wystarczy tylko czekać i odpilnować... bo czy była to dobra decyzja- pokażą lata, a nie jeden sezon w klubie, który purta aktualnie pieniędzmi.

    pozdrawiam z Leszna

  3. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (28-09-2021), JaacPoz (28-09-2021), Jap (30-09-2021), gronek (28-09-2021)

  4. Powrót do góry    #4458
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez gumis-pl Zobacz posta
    Nic ciekawego nie powiedział. Podziękował za współpracę i tyle.
    Zmienia klub żeby być lepszym zawodnikiem, nowe wyzwania itd itp


    Zresztą p. Michał jest za miękki żeby poruszać ciężkie tematy z żużlowcami
    To się nazywa bezpieczne dziennikarstwo

  5. Powrót do góry    #4459
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,447
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Bo młody, "mało mądry" i życia nie zna. Ilu było takich, którzy odchodzili, Pana Boga za nogi łapali bo takie bajońskie kontrakty pod nosem... i w tej euforii uważali że to był strzał w 10tkę.
    Strzał w 10tkę gdy wszystko wychodzi. Skończy U24, pojedzie jak Buczek - wówczas niech podeśle kilka wywiadów i zdjęć z obecnym prezesem.
    We mnie te słowa także wzbudziły niesmak..... a jak pięknie mówił po ostatnim złocie "wrócę silniejszy.."...
    Uważam, że nie ma do czego wracać: tylko głupiec odpuściłby takie Eldorado, takich kibiców, klub i zarząd

    Pamiętam Adamczewskiego zauroczonego przejściem do Falubazu .."wszyscy sobie pomagamy".... Szczęście Domina, że jedzie jak killer...Pawlicki tez kiedyś jeździł jak killer

    Emocje mam już mniejsze, bo po takiej wypowiedzi u młodego człowieka wystarczy tylko czekać i odpilnować... bo czy była to dobra decyzja- pokażą lata, a nie jeden sezon w klubie, który purta aktualnie pieniędzmi.

    pozdrawiam z Leszna
    Gdyby został w Lesznie to równie dobrze mógłby go czekać los Tobiasza i Przemka, czyli przeżuty i wypluty kosztem wynalazków ze Skandynawii albo co gorsza Francji.

  6. Powrót do góry    #4460
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Jaimon Lidsya pokerowe zagranie. Dzięki zbijaniu średniej będzie mógł pojechać w przyszłorocznej lidze u24. Majstersztyk Jaimo !!!

  7. Powrót do góry    #4461
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Słuchał ktoś elki o 13? Podobno był Emil, "pożegnać się".
    Już kiedyś takie radiowe pożegnanie słyszałem , nie wspominam tego zawodnika zbyt dobrze

    Emilowi należy podziękować bo zrobił mega robotę przez te 7 Sezonów.
    Jedyny minus to moment ogłoszenia tego odejścia , mocny niesmak.
    Mam nadzieję że ten silnikowo-Tunerowy transfer pomoże mu dojechać technicznie do Zmarzlika i Laguty.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    spitt22 (28-09-2021)

  9. Powrót do góry    #4462
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Tak a propo..Ktoś (media) szybciej ode mnie podał, że Emil odchodzi z Unii i idzie do Torunia? Sportsboard w tym roku jest najszybszym źródłem informacji...

    Po punktacji wygląda to bardzo dobrze - mógłby ktoś napisać o stylu jazdy Oskara Palucha na dzisiejszym turnieju na Smoku?

    PS Mialem już wcześniej pytać. Można gdzieś tą Waszą kiełbasę stadionową kupić poza stadionem? Bo czekanie na nią do kwietnia to mega długi szmat czasu

  10. Powrót do góry    #4463
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    Był ktoś na tych młodzieżowych zawodach w Lesznie??? Jak prezentował się Hubert Jabłoński???? Oraz pozostałe młode byczki z tali kart Romana Jankowskiego

  11. Powrót do góry    #4464
    Super Typer Grand Prix Awatar Scroll
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    3,633
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 802 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta

    PS Mialem już wcześniej pytać. Można gdzieś tą Waszą kiełbasę stadionową kupić poza stadionem? Bo czekanie na nią do kwietnia to mega długi szmat czasu
    Wędliny u Stasia Leszno ul. Przemysłowa.
    Wpisz w google

    Tam kupisz "kiełbasę żużlową"


    PS Mialem już wcześniej pytać. Można gdzieś tą Waszą kiełbasę stadionową kupić poza stadionem? Bo czekanie na nią do kwietnia to mega długi szmat czasu
    Wędliny u Stasia Leszno ul. Przemysłowa.
    Wpisz w google

    Tam kupisz "kiełbasę żużlową"

  12. Powrót do góry    #4465
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta

    PS Mialem już wcześniej pytać. Można gdzieś tą Waszą kiełbasę stadionową kupić poza stadionem? Bo czekanie na nią do kwietnia to mega długi szmat czasu
    Co Wy macie z tą kiełbasą?
    https://elka.pl/content/view/92905/633/

  13. Powrót do góry    #4466
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,647
    Kliknij i podziękuj
    111
    Podziękowania: 564 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez windykator Zobacz posta
    Co Wy macie z tą kiełbasą?
    https://elka.pl/content/view/92905/633/
    Jest najlepsza na świecie. Zdarzyło mi się w tym sezonie w lipcu przyjechac 1,5 h przed Waszym meczem z GKM-em, poprosic ochrone by mnie wpuscila na stadion, że ja przyjechalem tylko po kielbasę, wyjsc ze stadionu, kupic dwie kiełby i wrócić do Gorzowa. Także tego . To do tego sklepu będę musial podjechać w jakąś sobotę.

    PS Ta kiełbasa ma renome u Bartka Zmarzlika. Ten juz po ostatnim meczu wsiadal do busa i jak tylko się dowiedział, że dla Emila robione jest mini pożegnanie z kiełbą to Bartek wylecial jak strzała z busa. Tata mówił mu, że on nie może takich rzeczy jeść, a on na to "ale to kiełbasa z LEszna i muszę ją zjeść" - po czym poleciał po nią

    Dzieki za informacje o kiełbie
    Ostatnio edytowane przez Przemek ; 28-09-2021 o 19:10

  14. Powrót do góry    #4467
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Damian upadek coś groźnego?

    Hubert Jabłoński pięknie nam się rozwija oby tak dalej i za rok z Ratajczakiem na juniorce

  15. Powrót do góry    #4468
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Koniec sezonu.

    Złamany palec.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #4469
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Naprawdę tak trudno takie zawody nagrać i udostępnić kibicom? Szkoda słów...weźcie się w końcu do roboty, bo reszta klubów odjechała pod każdym względem...a potem zdziwienie, że mało ludzi na stadionie.

  17. Powrót do góry    #4470
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Naprawdę tak trudno takie zawody nagrać i udostępnić kibicom? Szkoda słów...weźcie się w końcu do roboty, bo reszta klubów odjechała pod każdym względem...a potem zdziwienie, że mało ludzi na stadionie.
    Kto odjechał, i pod jakim względem. Chyba troszke przesadzasz. Zaden klub nie nagrywa tego typu eventów
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Powrót do góry    #4471
    Użytkownik Awatar windykator
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    217
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 56 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jest najlepsza na świecie. Zdarzyło mi się w tym sezonie w lipcu przyjechac 1,5 h przed Waszym meczem z GKM-em, poprosic ochrone by mnie wpuscila na stadion, że ja przyjechalem tylko po kielbasę, wyjsc ze stadionu, kupic dwie kiełby i wrócić do Gorzowa. Także tego . To do tego sklepu będę musial podjechać w jakąś sobotę.

    PS Ta kiełbasa ma renome u Bartka Zmarzlika. Ten juz po ostatnim meczu wsiadal do busa i jak tylko się dowiedział, że dla Emila robione jest mini pożegnanie z kiełbą to Bartek wylecial jak strzała z busa. Tata mówił mu, że on nie może takich rzeczy jeść, a on na to "ale to kiełbasa z LEszna i muszę ją zjeść" - po czym poleciał po nią

    Dzieki za informacje o kiełbie
    Wysłać Ci kilo Inpostem? Do paczkomatu? Coś ekstra dla Bartka?

  19. Powrót do góry    #4472
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Kto odjechał, i pod jakim względem. Chyba troszke przesadzasz. Zaden klub nie nagrywa tego typu eventów
    Byczek już mi się nie chce tego więcej tłumaczyć. Ja nie lubię minimalizmu, a ten jest uprawiany od dawna w naszym klubie. 4 tytuły pod rząd, pasmo sukcesów. Powiedz mi proszę, czy widzisz jakieś działania klubu, który na przyklad rozbudował dział marketingu, szukał interakcji z kibicami?

    To był czas na zbudowanie frekwencji na następne lata. Tego czasu nie wykorzystano.

  20. Powrót do góry    #4473
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Bez przesady. Na frekwencję ma wpływ więcej czynników niż sam marketing. Też nie uważam, byśmy jakoś odstawali in minus od pozostałych klubów. Swoją drogą był tu na forum kilka lat temu taki jegomość z Tarnowa (nie pamiętam nicku, może nadal zagląda), który przekonywał, jaki to wspaniały marketing mają w klubie, etc. Gdzie jest dzisiaj sportowo i finansowo Tarnów, a gdzie Leszno każdy wie Uważam, że ludzie kierujący leszczyńskim klubem, to nie są przypadkowe osoby i mają łeb do robienia interesów. Gdyby działania działu marketingowego (chyba z tym działem trochę na wyrost, ale niech zostanie) przynosiły takie wspaniałe rezultaty, to pewnie byłoby już więcej osób odpowiedzialnych za tę materię, bo przecież nikt rozsądny nie zrezygnowałby z nadwyżki w budżecie.

    Szkoda mi odejścia Emila. To naprawdę świetny zawodnik. To że prędzej, czy później odejdzie było oczywiste, ale jakoś tak po prostu przykro, że nie zobaczymy go w przyszłym roku z bykiem na plastronie.

  21. Powrót do góry    #4474
    Użytkownik
    Dołączył
    18-08-2013
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 35 w 14 postach

  22. Powrót do góry    #4475
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomas Zobacz posta
    Bez przesady. Na frekwencję ma wpływ więcej czynników niż sam marketing. Też nie uważam, byśmy jakoś odstawali in minus od pozostałych klubów. Swoją drogą był tu na forum kilka lat temu taki jegomość z Tarnowa (nie pamiętam nicku, może nadal zagląda), który przekonywał, jaki to wspaniały marketing mają w klubie, etc. Gdzie jest dzisiaj sportowo i finansowo Tarnów, a gdzie Leszno każdy wie Uważam, że ludzie kierujący leszczyńskim klubem, to nie są przypadkowe osoby i mają łeb do robienia interesów. Gdyby działania działu marketingowego (chyba z tym działem trochę na wyrost, ale niech zostanie) przynosiły takie wspaniałe rezultaty, to pewnie byłoby już więcej osób odpowiedzialnych za tę materię, bo przecież nikt rozsądny nie zrezygnowałby z nadwyżki w budżecie.

    Szkoda mi odejścia Emila. To naprawdę świetny zawodnik. To że prędzej, czy później odejdzie było oczywiste, ale jakoś tak po prostu przykro, że nie zobaczymy go w przyszłym roku z bykiem na plastronie.
    Zatem nie wyprowadzam z błędu
    Taki dział, jak marketing w naszym klubie nie istnieje.

    Porównywanie do Tarnowa, gdzie duza część budżetu opierała się na Zakładach Azotowych trochę nietrafione. Zakręcili kurek i tyle zostało z Tarnowa...

  23. Powrót do góry    #4476
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,746
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach

  24. Powrót do góry    #4477
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    A można.

    Wygląda na to że tylko UL przeczytała nowe zapisy w regulaminie.

    Z tym Bellego to *******i koncertowo , oby Rew się szybko rozwijał bo będzie potrzebny
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4478
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    A można.

    Wygląda na to że tylko UL przeczytała nowe zapisy w regulaminie.

    Z tym Bellego to *******i koncertowo , oby Rew się szybko rozwijał bo będzie potrzebny
    Rew na razie jedzie kaszanę , wiem że on po poważnej kontuzji , ale nie liczył b na niego , bardziej wierzę w powrót do formy z poprzedniego sezonu Jaimona.... Trzeba znaleźć dobre silniki i zapieprzac

  26. Powrót do góry    #4479
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,447
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Żeby nie było, że jestem wiecznym pesymistą, to powiem, że nawet cieszę się z tego transferu. Będzie więcej okazji do startów dla Damiana i być może Huberta.

  27. Powrót do góry    #4480
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,554
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 126 w 99 postach
    No to
    1.Pawlicki
    2. Bellego
    3. Lidsey
    4. Kołodziej
    5. Doyle
    6. Ratajczak
    7. Jabłoński
    8. Szlauderbach/Rew
    I jadymy w 2022 NZUL

  28. Powrót do góry    #4481
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Słabo to wygląda. Przy pikowaniu kapitana wręcz nie napawa optymizmem. Jedyna pociecha to Damian
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  29. Powrót do góry    #4482
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Pożyjemy zobaczymy co będzie
    Damiana czeka sporo jazdy w przyszłym sezonie , oby bez kontuzji , to jego rozwój może ruszyć do przodu

    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Słabo to wygląda. Przy pikowaniu kapitana wręcz nie napawa optymizmem. Jedyna pociecha to Damian
    Kapitan i lidsey muszą wrócić na poziom z poprzedniego sezonu , i wtedy będzie ciekawie , no i najważniejsze żeby domowy tor stał się naszym atutem i Bellego chociaż w Lesznie dorzucał 6-7 pkt

  30. Powrót do góry    #4483
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    I bardzo dobrze, wszystkim nam przyda się „zredukowany bieg” co do oczekiwań na przyszły rok po tych sytych latach. Mowilem już nie raz, transfer taki jak zainteresowanie żużlem w Lesznie. Ja tam w chłopaków wierzę, ewentualne zwycięstwa nad lepszymi rywalami będą smakowały wyśmienicie.
    Nie tylko miejsce , a postawa drużyny jest wyznacznikiem i nie jest powiedziane, ze po osiągnięciu nie wiem 5 czy 6 miejsca za rok będziemy bardziej zadowoleni z chłopaków niż w tym roku po 4 miejscu


    1). Pawlicki
    2). Kołodziej
    3). Lidsey
    4). Bellego
    5). Doyle
    6). Ratajczak
    7). Jabłoński
    8). Rew

    P.S
    Jakoś bardziej niż o Bellego martwię się Jaimonem. Chłopak w tym roku nie przypominał w niczym tego Jaimona sprzed 2 lata.
    Ja mimo wszystko jestem dobrej myśli. Lepiej się jest miło zaskoczyć, niż niemiło rozczarować.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 29-09-2021 o 19:23

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    tomason (29-09-2021)

  32. Powrót do góry    #4484
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    nie wiem jak wy i tegie glowy z parkingu... ale ja bylbym za torem przyczepnym...
    kaski niech zawodnikom wystaja... ale przyczepnie zeby bylo... bo w****ia mnie juz powoli ten zuzel na lodzie.

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jakoś bardziej niż o Bellego martwię się Jaimonem. Chłopak w tym roku nie przypominał w niczym tego Jaimona sprzed 2 lata.
    Ja mimo wszystko jestem dobrej myśli. Lepiej się jest miło zaskoczyć, niż niemiło rozczarować.
    wszyscy poza Doylem i Ratajczakiem muszą motoryniki na złom oddać i kupić coś o normalnego... i to wystarczy.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi aphekz za jego przydatny post!

    Dominik (29-09-2021)

  34. Powrót do góry    #4485
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Ratajczak najlepszym juniorem PO śr 1.56 (info guru stats) za nim duet Lubelski. Jak sobie przypomnę te śmiech, że niby czekamy za nim jak na zbawienie.....
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Ali_G (29-09-2021), JODA (30-09-2021)

  36. Powrót do góry    #4486
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    nie wiem jak wy i tegie glowy z parkingu... ale ja bylbym za torem przyczepnym...
    kaski niech zawodnikom wystaja... ale przyczepnie zeby bylo... bo w****ia mnie juz powoli ten zuzel na lodzie.

    .
    Moze z 10 lat temu, ale nie w erze komisarzy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #4487
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Ratajczak najlepszym juniorem PO śr 1.56 (info guru stats) za nim duet Lubelski. Jak sobie przypomnę te śmiech, że niby czekamy za nim jak na zbawienie.....
    A jak pisałem o tym ze ten chłopak zrobi już teraz różnice , to znawcy z forum mnie tu pouczali że ona ma wozić zera i się uczyć..
    Ten chłopak ma duży talent jest pracowity
    Za rok może sprawić że ten poziom z PO spokojnie powiezie cały sezon....oby bez konutzji.
    I jestem przekonany że jak Hubert Jabłoński dostanie szansę od początku...to biegi juniorskie w połowie sezonu będą naszą mocną stroną , kolejny odważny chłopak z dobrymi startami

  38. Powrót do góry    #4488
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,175
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,187 w 907 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    A jak pisałem o tym ze ten chłopak zrobi już teraz różnice , to znawcy z forum mnie tu pouczali że ona ma wozić zera i się uczyć..
    Ten chłopak ma duży talent jest pracowity
    Za rok może sprawić że ten poziom z PO spokojnie powiezie cały sezon....oby bez konutzji.
    I jestem przekonany że jak Hubert Jabłoński dostanie szansę od początku...to biegi juniorskie w połowie sezonu będą naszą mocną stroną , kolejny odważny chłopak z dobrymi startami
    Super jest ten optymizm... Oby się sprawdziło.



    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Moze z 10 lat temu, ale nie w erze komisarzy.

    Też sobie tak pomyślałem. Niestety, nie ten czas.

  39. Powrót do góry    #4489
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,496
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Trochę bajki opowiadacie w tym Lesznie z oszczędnym Józefem, większość ludzi pisała że za Doyle'a Toruń nie dostał ani złotówki,a na kanale magazyn żużel pojawił się wywiad z panią prezes Apatora gdzie wprost powiedziała, że za Jasona Unia Leszno musiała zapłacić "małe odstepne", czyli jakieś 150-200 tysięcy sam transfer Jasona was musiał kosztowac.

  40. Powrót do góry    #4490
    Początkujący
    Dołączył
    28-09-2021
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Rew na razie jedzie kaszanę , wiem że on po poważnej kontuzji , ale nie liczył b na niego , bardziej wierzę w powrót do formy z poprzedniego sezonu Jaimona.... Trzeba znaleźć dobre silniki i zapieprzac
    A może warto byłoby spróbować te jednostki od tunera powiązanego z BMW?

  41. Powrót do góry    #4491
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Trochę bajki opowiadacie w tym Lesznie z oszczędnym Józefem, większość ludzi pisała że za Doyle'a Toruń nie dostał ani złotówki,a na kanale magazyn żużel pojawił się wywiad z panią prezes Apatora gdzie wprost powiedziała, że za Jasona Unia Leszno musiała zapłacić "małe odstepne", czyli jakieś 150-200 tysięcy sam transfer Jasona was musiał kosztowac.
    Wiadomo, że trzeba było zapłacić jak piszesz, może z 200k ale co to ma do oszczędnego Józefa? Przecież Doyle jest warty duuużo więcej i gdyby nie on to w tym roku bylibyśmy w czarnej dupie.

  42. Powrót do góry    #4492
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,090
    Kliknij i podziękuj
    130
    Podziękowania: 493 w 310 postach
    Bellego jeździ na Kowalskim proszę bardzo. Nawet nie wiedziałem, Baron w Elce o tym wspomniał.

    Bellego jeździ na Kowalskim proszę bardzo. Nawet nie wiedziałem, Baron w Elce o tym wspomniał.
    Prezes rozmawiał z 3 zawodnikami z Polski którzy nie byli zainteresowani jazdą dla Unii.

    1). Kubera
    2). Smektała
    3). Dudek

    ?

  43. Powrót do góry    #4493
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Kubera i Smektała ? wątpie

    Dudek,Musielak i ktoś jeszcze

  44. Powrót do góry    #4494
    Początkujący
    Dołączył
    30-09-2021
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Obstawiam: Dudek, Hampel, Kowalski.

  45. Powrót do góry    #4495
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Kubera i Smektała ? wątpie

    Dudek,Musielak i ktoś jeszcze
    A skąd taka teza? Podejrzewam, że był to naturalny kierunek, tylko za dużo się wydarzyło. Dobrze, ze Dudek do nas nie trafił...nie dali by mu żyć w ZG

  46. Powrót do góry    #4496
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,410
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    A skąd taka teza? Podejrzewam, że był to naturalny kierunek, tylko za dużo się wydarzyło. Dobrze, ze Dudek do nas nie trafił...nie dali by mu żyć w ZG
    My to nie Gorzów więc spokojnie

  47. Powrót do góry    #4497
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    A skąd taka teza? Podejrzewam, że był to naturalny kierunek, tylko za dużo się wydarzyło. Dobrze, ze Dudek do nas nie trafił...nie dali by mu żyć w ZG
    Nieprawda. Mielibyśmy, prócz sławetnej kiełby, jeszcze jeden bodziec, by ze dwa razy w sezonie zjawić się na Smoku. A Patrykowi będę kibicował w SGP, jakoś nie umiem trzymać kciuków za Bartka, to już sxybciej za Magica, ale też jakoś niechętnie.
    Tak czy siak, okazja uciekła, w Toruniu nie mają kiełby, a i sam Toruń za daleko. Musimy awansować i za rok zjawię się na Smoku, nie ma wyjścia.

  48. Powrót do góry    #4498
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-09-2013
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 283 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    wszyscy poza Doylem i Ratajczakiem muszą motoryniki na złom oddać i kupić coś o normalnego... i to wystarczy.
    Obawiam się że to nie wystarczy. Ostatnimi czasy odnoszę wrażenie że zbytnio gloryfikujemy silniki oraz to kto je przygotowuje, że jak przygotuje je Kowalski to super silnik a jak ktoś inny to nie, to czemu taki Madsen potrafi śmigać na Grawersenie, Lambert na Hollowaya, a u nas Pawlicki od 4 lat nie może znaleźć szybkiego sprzętu. Ostatnio zastanawiam sie czy w przypadku Piotra to jest problem z tunerami czy raczej z samym Piotrem, że nie potrafi ustawić sprzętu który ma. Że u Piotra za mało sportu a za dużo lansu. Patrzę na karierę Zmarzlika i Piotra, to gdzie oni byli 7 lat temu i gdzie są dzisiaj, 7-10 lat temu byli na porównywalnym poziomie o ile Piotr nie był nawet lepszy (zwłaszcza indywidualne osiągniecie za juniora). A dzisiaj jesteśmy w miejscu w którym mówimy "o Piotr zrobił 11 pkt w meczu całkiem dobry występ" oraz "Zmarzlik coś ma zadyszkę zrobił dzisiaj tylko 11 pkt. " Jeden jest pełnym zawodowcem a drugi najlepsze wyniki osiąga w social mediach.

    Dalej mam dziwne wrażenie że gdyby zamienić im silniki to Piotr wrzuciłby 10 fotek z Redbulem, 2 fotki z biegów po lesie, do tego 3 utrwalające co będzie konsumował, a na torze ciągle by jechał popelinę i szukał szybkich silników, natomiast Zmarzlik siedziałby w tym czasie na torze, szukał jak najlepszych ustawień dla silników, i nawet jeśli w najbliższym meczu pierwszy bieg by mu nie wyszedł to wiedziałby jakie korekty zrobić w ustawieniach silnika i w kolejnych biegach byłby już szybki.

  49. Powrót do góry    #4499
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Od dawna to powtarzam, był papa sprzęt jechał. Tutaj jest problem. I wbrew temu co piszesz to on dużo czasu spędza na torze, ale jak ktoś nie ogarnia to nic nie wymysla. Choć przyznam, iż myślałem że Mikołajczak coś poradzi.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  50. Powrót do góry    #4500
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,981
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nieprawda. Mielibyśmy, prócz sławetnej kiełby, jeszcze jeden bodziec, by ze dwa razy w sezonie zjawić się na Smoku. A Patrykowi będę kibicował w SGP, jakoś nie umiem trzymać kciuków za Bartka, to już sxybciej za Magica, ale też jakoś niechętnie.
    Tak czy siak, okazja uciekła, w Toruniu nie mają kiełby, a i sam Toruń za daleko. Musimy awansować i za rok zjawię się na Smoku, nie ma wyjścia.
    Jakoś dziwnie byłoby oglądać Patryka w barwach Unii. Dobrze się stało, choć na pewno ofertę od nas dostał, bo kiedyś był już przecież blisko Unii.

    Wszystkie ręce na pokład i wracajcie, bo będzie trochę nudnawo w tym roku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •