Strona 19 z 104 PierwszyPierwszy ... 917181920212969 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 811 do 855 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #811
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta


    Nie do końca bym go winił, niestety tu potrzeba prawnika który ogarniałby jeszcze niuanse sportu żużlowego, jego regulaminu i podziału obowiązków pomiędzy stowarzyszeniem a SSA, jednym słowem takiego który dodałby 2 do 2


    A wziął jakiegokolwiek? Raczej mało prawdopodobne

  2. Powrót do góry    #812
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,182
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Ale te teksty o prawniku sa slabe,ja pierdziele.
    Kiedys wystarczyl uscisk dloni ale i tak trzeba bylo do tego dwoch uczciwych ludzi.
    Teraz nawet na pismie za malo.
    Kubera zostal wyuchany ,ale wiecej na tym straci Unia Leszno.
    Z drugiej strony pokazali jakiej klasy sa ludzmi,wiec nie sie zdziwie
    jesli splynie to po nich jak po kaczce a i pewnie szampan w sylwestra
    bedzie im lepiej smakowal.
    Czesci kibicow rowniez wystrzela nie tylko korki od szampana.

    Cytat Zamieszczone przez piterma Zobacz posta
    Co do płacenia ekwiwalentu tylko za lata amatorskie, a czy Dominik lub Smektała płacili za to że klub udostępniał im tor, trenera, ludzi i sprzęt do ogarnięcia treningu?

    Kolodziej,Hampel,PP czy wczesniej Adams placili?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-12-2020 o 07:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #813
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kubera zostal wyuchany ,ale wiecej na tym straci Unia Leszno.
    Z drugiej strony pokazali jakiej klasy sa ludzmi,wiec nie sie zdziwie
    jesli splynie to po nich jak po kaczce a i pewnie szampan w sylwestra
    bedzie im lepiej smakowal.
    ?

    Bo Kubera się skarży na Unię, to na pewno ma rację ?- ot logika.

    Jakoś Lublin go nie wspiera. Ciekawe dlaczego ?



    Nie widzę także, póki co większej straty dla Unii. Zaraz do składu wejdą nowi zawodnicy wychowani przez Jankesa i jakoś to będzie.

    Dominik miał szansę zostać w Unii i jako wychowanek na pewno byłby preferowany. Wybrał większą kasę (co akurat może się nie sprawdzić)- miał prawo. Ale niech teraz nie atakuje Unii za swe decyzje.

    Zacznie sezon później niż rywale , a od trzech meczy na jego obiecanej pozycji U24 w Lublinie będzie już jeździł inny zawodnik. Może nie być łatwo. W sumie nie dziwię się, że panikuje - pewnie gdy przechodził do Lublina nie był dość zapobiegliwy by zweryfikować swą sytuację prawną (podejście typu kingpin - po co prawnik,? sam sobie poradzę przy umowach, w końcu jestem gwiazdą... a jak nie ? A to będę wylewał żale w mediach.) a Lublin raczej mu nic nie powiedział nawet jeżeli miał już wtedy wiedzę, że sytuacja jest trudna.

    Pytanie, czy do Lublina także nie powinien kierować pretensji, bo wygląda na to, że sytuacja nie jest tak różowa jak pewnie mu obiecano przy podpisywaniu kontraktu.

    Ponadto, dlaczego Lublin nawet nie zapytał Unii czy byłaby gotowa na jakiś kompromis? Pewnie by się dogadali na niższa kwotę (lepsze to dla Unii niż nic) , ale z tego co w mediach Lublin nawet nie zapytał. Czyli od razu założyli, że jeżeli Unia się upomni o należną kasę to odstawą Dominika. od składu na początku sezonu..? Wygląda , że tak. I jak to ocenić? Czy Dominik nie powinien czuć się oszukany przez nowy klub?
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-12-2020 o 08:39

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    spiniaza1 (30-12-2020)

  5. Powrót do góry    #814
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,182
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Bo Kubera się skarży na Unię, to na pewno ma rację ?- ot logika.


    Nie,wyuchali,bo ty tak napisales.

    Nie jestem osoba ktora jak sugerujesz,sama sobie poradzi w takich sprawach bez pomocy prawnika.
    Tym bardziej,jak sie ma do czynienia z dżentelmenami w gumofilcach.
    To tylko twoje urojenia.
    Najwidoczniej Kubera ulegl tej rodzinnej atmosferze tworzonej przez Rusieckiego i Dworakowskiego
    i nie przewidzial pewnych rzeczy.
    Widac jednak wyraznie,ze jest przyzwolenie dla takich praktyk,skoro dyskusja schodzi
    na temat prawnikow i kroczkow prawnych.
    Przyznaj sie,stanal ci jak sie dowiedziales,ze Kubera nie pojedzie w pierwszych meczach.


    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nie widzę także, póki co większej straty dla Unii. Zaraz do składu wejdą nowi zawodnicy wychowani przez Jankesa i jakoś to będzie.
    Jakos mnie nie dziwi,ze nie widzisz.
    Sa ludzie ktorym jak pluniesz w twarz to mowia,ze deszcz pada.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-12-2020 o 09:13
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #815
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie,wyuchali,bo ty tak napisales.

    Nie jestem osoba ktora jak sugerujesz,sama sobie poradzi w takich sprawach bez pomocy prawnika.
    Tym bardziej,jak sie ma do czynienia z dżentelmenami w gumofilcach.
    To tylko twoje urojenia.
    Najwidoczniej Kubera ulegl tej rodzinnej atmosferze tworzonej przez Rusieckiego i Dworakowskiego
    i nie przewidzial pewnych rzeczy.
    Widac jednak wyraznie,ze jest przyzwolenie dla takich praktyk,s
    koro dyskusja schodzi
    na temat prawnikow i kroczkow prawnych.
    Przyznaj sie,stanal ci jak sie dowiedziales,ze Kubera nie pojedzie w pierwszych meczach.




    Jakos mnie nie dziwi,ze nie widzisz.
    Sa ludzie ktorym jak pluniesz w twarz to mowia,ze deszcz pada.
    Jesteś żałosny z taką retoryką.


    Lubisz popluć na innych prawda? Najpierw na działaczy Unii, a teraz na mnie. Ot radość w życiu małego człowieczka z kompleksami - obrażanie w necie innych .


    PS

    Swoja drogą ciekawe - pisanie z pogardą o całkiem sporych przedsiębiorcach potrafiących utrzymać mistrzowski klub żużlowy przez gastarbeitera ...

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-12-2020 o 09:56

  7. Powrót do góry    #816
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    No właśnie Kingpin, a ty teraz co robisz? Gumofilce masz większe niż działacze z Leszna. Być może będziesz miał swoje chwilę triumfu ( niegodne działania działaczy z Leszna) na tą chwilę wiemy tyle, że zagubiony Kubera sam nie wie co się dzieje.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  8. Powrót do góry    #817
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jakoś Lublin go nie wspiera. Ciekawe dlaczego ?
    W sumie nie dziwię się, że panikuje - pewnie gdy przechodził do Lublina nie był dość zapobiegliwy by zweryfikować swą sytuację prawną/
    Dla mnie to wygląda tak, że Unia zaskoczyła nie tylko Domina, ale także klub z Lublina. Zauważcie, że wcześniej Lublin nic nie mówił o ew. ekwiwalencie za Dominika, a jak dostali pismo, to dopiero oczy się otworzyły. Co w takiej sytuacji miał Kępa powiedzieć? Przyznać się do indolencji? Zaczął mówić, że brali to pod uwagę i niczym nie są zaskoczeni.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #818
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Dokończę jeszcze, jeśli się okaże, że KSUL robi celowo młodemu pod górkę to słabo, i jak wcześniej pisałem, że ekwiwalent zgodnie z regulaminem się należy, tak nie powinni się o niego ubiegać zwazyszy na mnóstwo medali jakie przywiózł dla klubu.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  10. Powrót do góry    #819
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    ... a jak dostali pismo, to dopiero oczy się otworzyły. Co w takiej sytuacji miał Kępa powiedzieć? Przyznać się do indolencji? Zaczął mówić, że brali to pod uwagę i niczym nie są zaskoczeni.

    Czyli kłamie?

    Super. I to są ludzie z klasą a nie "gumofilce" z Leszna


  11. Powrót do góry    #820
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,535
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Ekwiwalent miał chronic kluby przed odpływem juniorów podbieranych bezkarnie przez bogatsze kluby. Tyle że Kubera przestał być juniorem i tylko głupi zapis w regulaminie spowodował to zamieszanie, bo święta Unia zrobiła z siebie łacha. Cóż, nikt nie jest doskonały.

  12. Powrót do góry    #821
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,008
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Teksty o prawnikach są lekko śmieszne, szczególnie w odniesieniu do wychowanka który wypowiada się o klubie per "mój dom".

    Jeśli muszę zatrudniać prawników by zabezpieczać się przed domownikami to warto zastanowić się, czy w takim domu warto dalej mieszkać.

    Dwóch członków rodziny Unii uznało najwyraźniej, że nie...
    Pzdr,
    Garfield

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    lego (05-01-2021)

  14. Powrót do góry    #822
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Teksty o prawnikach są lekko śmieszne, szczególnie w odniesieniu do wychowanka który wypowiada się o klubie per "mój dom".

    Jeśli muszę zatrudniać prawników by zabezpieczać się przed domownikami to warto zastanowić się, czy w takim domu warto dalej mieszkać.

    Dwóch członków rodziny Unii uznało najwyraźniej, że nie...

    A może po prostu warto wiedzieć, co się podpisuje? Bo czasami bez złej intencji ze strony kontrahenta można "się oszukać", nie rozumiejąc skutków zapisów danej umowy.

    A ponadto, czy któryś z krytykantów Unii wie jakiej dokładnie treści zapis ma Dominik w umowie i z kim zawartej?

  15. Powrót do góry    #823
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2018
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Przynajmniej na forum zaczelo sie dziać. Domin pojedzie od 1 kolejki, Kepa doskonale o tym wie, tylko co innego mówi do pismaków.

  16. Powrót do góry    #824
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Prawnicy, doradcy, ekspertyzy i nie wiadomo co jeszcze. A Emil patrzy i wyciąga wnioski. Ciekawe czy już macie przygotowane wrzutki na niego. Że złotówa, że niewdzięcznik, bo to Wielkiej Unii zawdzięcza powrót do SGP i medal IMŚ, że klub dla niego wszystko, a on dla klubu nic - lepiej się przygotować zawczasu.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    lemur6666 (04-01-2021)

  18. Powrót do góry    #825
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Czyli kłamie?

    Super. I to są ludzie z klasą a nie "gumofilce" z Leszna

    To tylko moje gdybanie. Nie przesądzam sprawy, tylko podejrzanie dla mnie wygląda nieporuszanie tematu ekwiwalentu przed otrzymaniem pisma.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #826
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Widzę, że niektórym gul lata niemiłosiernie po kolejnym triumfie Unii i jeszcze tego nie przetrawili. Niektórzy już nawet wiedzą co zrobi Unia i jej kibice zrobią jak odejdzie Emil.
    Skoro tak w Unii źle to pytam się dlaczego jednak są chętni i to nie najgorsi grajkowie by w ją reprezentować.
    np. Hampel tak ponoć "brzydko" potraktowany przed laty, a wrócił.... jak żegnał się z kibicami i klubem Zengi, którego też Unia zrobiła rogi z Nickim... dlaczego Piter nie podpisał we Wrocławiu po słynnym już rozstaniu się z Unią, i tak dalyj i tak dalyj...
    Widocznie w Unii nie jest tak źle, jak niektórzy by chcieli, a może w innych klubach jest jeszcze gorzej, albo żużloki mają na to wyj..... ane, co bedzie się działo po ich odejściu.
    Liczy się teraz i kasa.

    Jakoś zawodnicy nagminnie nie uciekają z Unii, raczej odwrotnie. No ale Unia postępuje niemoralnie, wyru.... młodego, naiwnego chłopaka, a Apator np. już jest ok... w 2020 za darmo wypożyczył Doyla, na 2021 już nie, choć nie widzieli go nawet w składzie. Gdzie tu moralność? Sparta też dostała kiedyś ekwiwalent, a po 2 latach dostała Janowskiego jeszcze lepszego.

    Też mi się nie podoba cała sprawa z Dominikiem, ale nikt z nas (no może poza Mariuszem, bo jego wpisy są nieraz takie jakby był w trakcie rozmów i spotkań) nie widział umów, nikt z nas nie był przy rozmowach kontraktowych. Jeśli jest jak mówi Dominik to ja trzymam jego stronę.

    Pozdrawiam

    PS. Ja mam nadzieję, że Domin jednak wystartuje od pierwszej kolejki. Potrzebny w sprawie jest dialog... może nawet i taki jest.... a my tu i media jątrzymy tylko sprawę

  20. Powrót do góry    #827
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,182
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta

    Swoja drogą ciekawe - pisanie z pogardą o całkiem sporych przedsiębiorcach potrafiących utrzymać mistrzowski klub żużlowy przez gastarbeitera ...

    Nie pisalem z pogarda a jedynie uzylem paraboli.
    Pomijam ,ze jedno z drugim nie ma nic wspolnego.
    Przeciez mozna skutecznie prowadzic biznes a jednoczesnie byc msciwym gumofilcem.


    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    No właśnie Kingpin, a ty teraz co robisz? Gumofilce masz większe niż działacze z Leszna. Być może będziesz miał swoje chwilę triumfu ( niegodne działania działaczy z Leszna) na tą chwilę wiemy tyle, że zagubiony Kubera sam nie wie co się dzieje.
    No wlasnie co mam zrobic,bo nie za bardzo rozumiem ten twoj belkot?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-12-2020 o 13:40
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #828
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Zastanawia mnie stronniczość, zamiast obiektywne podejście do sprawy. Zrobiło się mało przyjemnie , być może za sprawą którejś ze stron lub obu na raz, być może za sprawą mediów. Ani Lublin ani Leszno się specjalnie na ten temat nie wypowiada, za to grzmi Dominik. Nie znam szczegółów i nie chcę nikogo bronić, wychodzi jednak na to że bez względu na sytuację zawodnik zawsze jest "święty". Wielu użytkowników tego forum wypowiada się że sportowych faktów i przeglądu sportowego nie czyta, w tej sytuacji jednak sugerują się właśnie tymi portalami i wydają oceny - hipokryzja? Życzę Kuberze jak najlepiej i niech chłopak jeździ od 1 kolejki. Poczekajmy aż sprawa się wyjaśni bo na razie tylko Kubera się wypowiada.
    "Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani” Mark Twain

  22. Powrót do góry    #829
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Dla mnie to wygląda tak, że Unia zaskoczyła nie tylko Domina, ale także klub z Lublina. Zauważcie, że wcześniej Lublin nic nie mówił o ew. ekwiwalencie za Dominika, a jak dostali pismo, to dopiero oczy się otworzyły. Co w takiej sytuacji miał Kępa powiedzieć? Przyznać się do indolencji? Zaczął mówić, że brali to pod uwagę i niczym nie są zaskoczeni.
    "Motor Lublin zamyka skład. Mark Karion i Dawid Lampart z umowami
    W sobotę 14 listopada zakończyło się jesienne okienko transferowe w polskim żużlu. W ostatnich dniach Motor Lublin podpisał umowy z dwoma zawodnikami."
    źródło: SportoweFakty

    tak ich ****a Leszno zaskoczyło, że zdążyli Kariona zatrudnić... ale Kuberze zapomnieli powiedzieć, co?

    prawda jest jedna... Kępa wiedział, nie powiedział... i żydzi nawet 50k PLN na ten mega talent.

  23. Powrót do góry    #830
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Sie zastanawiam czy ten pan ma pokoleji w głowie. Skoro jest prezesem klubu zuzlowego to powinno mu zależeć aby jechać a nie odwoływać.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-odbyl/7spt605

  24. Powrót do góry    #831
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Sie zastanawiam czy ten pan ma pokoleji w głowie. Skoro jest prezesem klubu zuzlowego to powinno mu zależeć aby jechać a nie odwoływać.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-odbyl/7spt605
    jakbyś wydawał własną kasę na tą zabawę to byś zrozumiał kto ma "pokoleji"

  25. Powrót do góry    #832
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta





    No wlasnie co mam zrobic,bo nie za bardzo rozumiem ten twoj belkot?
    Piszesz o działaczach leszna, że gumofilce ( chyba, że to nie obraża to sorry) sam robisz podobnie szkalujac ich nie znajać calej sprawy z Dominem do konca jak my wszyscy. Zrozumiale?
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  26. Powrót do góry    #833
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,182
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Dalej nie wiem co mam zrobić.

    Będąc precyzyjnym, to napisałem, że jak ma się do czynienia z dżentelmenami w gumofilcach, to trzeba mieć u boku dobrego prawnika,co zresztą sami sugerowaliście.
    Więc niejako sami ich obrażacie.


    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    jakbyś wydawał własną kasę na tą zabawę to byś zrozumiał kto ma "pokoleji"
    Po to właśnie były renegocjacje kontraktów.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-12-2020 o 17:31
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #834
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Sie zastanawiam czy ten pan ma pokoleji w głowie. Skoro jest prezesem klubu zuzlowego to powinno mu zależeć aby jechać a nie odwoływać.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-odbyl/7spt605
    Un jest stary... Trzala mu wybaczyć

  28. Powrót do góry    #835
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dalej nie wiem co mam zrobić.

    Będąc precyzyjnym, to napisałem, że jak ma się do czynienia z dżentelmenami w gumofilcach, to trzeba mieć u boku dobrego prawnika,co zresztą sami sugerowaliście.
    Więc niejako sami ich obrażacie.

    .

    Nie, ponieważ my nie sugerujemy, ze działacze Unii oszukali.

    Idzie raczej o to, że Dominik być może nie ogarnął tego co podpisał i coś mu się przywidziało a teraz płacze.

    Być może ktoś, kto potrafi przeczytać umowę ze zrozumieniem zapobiegłby jego rozczarowaniu...

    Wygląda na to, że działacze z Lublina wiedzieli. Ale,.. postanowili mu nie mówić.

  29. Powrót do góry    #836
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po to właśnie były renegocjacje kontraktów.
    no... i po tych renegocjacjach termos 100k nie jest w stanie na Zupińskiego uzbierać w terminie, co?
    zupełnie inaczej się płaci dolarami z Azotów lub z euro z miasta... a własne PLN'y trochę trudniej uzbierać. na serio nie rozróżniasz?

  30. Powrót do góry    #837
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,229
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Piszcie co chcecie ale Unia chciała się nachapac ale niestety nie trafiła na jelenia czyt. Motor. Jeżeli chce coś ugryźć z tego tortu to musi się do Motoru ładnie uśmiechnąć inaczej nic z tego nie będzie miała, jedynie kompromitacja. Motor da sobie radę przez 3 kolejki ten Karion wcale nie jest taki manekin Grisza już mu pomaga. Idioci i podli ludzie pracujący w Unii robią krzywdę tylko Dominowi
    Tyle w temacie

  31. Powrót do góry    #838
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Piszcie co chcecie ale Unia chciała się nachapac ale niestety nie trafiła na jelenia czyt. Motor. Jeżeli chce coś ugryźć z tego tortu to musi się do Motoru ładnie uśmiechnąć inaczej nic z tego nie będzie miała, jedynie kompromitacja. Motor da sobie radę przez 3 kolejki ten Karion wcale nie jest taki manekin Grisza już mu pomaga. Idioci i podli ludzie pracujący w Unii robią krzywdę tylko Dominowi
    Tyle w temacie

    Nawet nie odzywając się do Unii , nie próbując się dogadać, klub z Lublina wystawił Kuberę. Może wreszcie dotrze do chłopaka, kto go oszukał.

  32. Powrót do góry    #839
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,229
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Nawet nie odzywając się do Unii , nie próbując się dogadać, klub z Lublina wystawił Kuberę. Może wreszcie dotrze do chłopaka, kto go oszukał.
    Już chyba do niego dotarło bo wystarczająco dużo się na ten temat w mediach wypowiedział i jest to Unia a nie Motor. Dlaczego chłopie nie możesz się z tym pogodzić i szukasz błędnego usprawiedliwienia.

  33. Powrót do góry    #840
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,182
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    no... i po tych renegocjacjach termos 100k nie jest w stanie na Zupińskiego uzbierać w terminie, co?
    zupełnie inaczej się płaci dolarami z Azotów lub z euro z miasta... a własne PLN'y trochę trudniej uzbierać. na serio nie rozróżniasz?
    Nie 100.000 a 240.000 .
    Kto ustalil i jaki termin?
    Powielasz bzdury Gadola.

    Kasa za Doyla poszla czy nie dotrzymaliscie terminu?

    Poza tym wiadomo,ze renegocjacje mogly nie pokryc strat z powodu obostrzen,ale
    skoro pcha sie na fotel prezesa czy udzialowca,trzeba sobie zdac sprawe z mozliwych konsekwencji.
    Zaden klub nie mial latwo,ale odwolanie sezonu moglo kluby kosztowac jeszcze wiecej.
    Wielu sponsorow by nie wrocilo,telewizja i sponsor tytularny SE nie sypnalby groszem a sam
    produkt zwany SE nie bylby juz tak atrakcyjny w kontekscie nowej umowy.
    Stepniewskiemu i spolce wiele mozna zarzucic,ale za ogarniecie sezonu 2020 duze brawa.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 31-12-2020 o 10:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #841
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta

    tak ich ****a Leszno zaskoczyło, że zdążyli Kariona zatrudnić... ale Kuberze zapomnieli powiedzieć, co?
    Prędzej do składu wpiszą Firmuge i po dodatkowe dwa razy za niego będą objezdzac Cierniaka i Lamparta niż ujrzysz Kariona.

  35. Powrót do góry    #842
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Już chyba do niego dotarło bo wystarczająco dużo się na ten temat w mediach wypowiedział i jest to Unia a nie Motor. Dlaczego chłopie nie możesz się z tym pogodzić i szukasz błędnego usprawiedliwienia.

    Ja nie muszę szukać żadnego "usprawiedliwienia".

    Jestem kibicem Unii i zwyczajnie mam ubaw z tych oburzonych na Unię, którzy nie widzą numeru jaki wyciął Kuberze Lublin. Nawet nie próbowali o nim z Unią porozmawiać, to chyba nie jest dla nich zbyt ważny.

    Dali sporo za podpis to teraz sobie na nim oszczędzą i się wyrówna, a Dominik zdziwiony.


  36. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Dominik (31-12-2020), aphekz (31-12-2020), spiniaza1 (01-01-2021)

  37. Powrót do góry    #843
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie 100.000 a 240.000 .
    Kto ustalil i jaki termin?
    Powielasz bzdury Gadola.

    Kasa za Doyla poszla czy nie dotrzymaliscie terminu?
    tego nie wiem... z tego co tu piszesz wnioskuję, że nie...
    i pewnie termos ma więcej oleju w głowie, żeby z tymi tematami nie łazić po gazetach a kasę dostanie... czy teraz, czy później... nie ma znaczenia.


    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Poza tym wiadomo,ze renegocjacje mogly nie pokryc strat z powodu obostrzen,ale
    skoro pcha sie na fotel prezesa czy udzialowca,trzeba sobie zdac sprawe z mozliwych konsekwencji.
    Zaden klub nie mial latwo,ale odwolanie sezonu moglo kluby kosztowac jeszcze wiecej.
    Wielu sponsorow by nie wrocilo,telewizja i sponsor tytularny SE nie sypnalby groszem a sam
    produkt zwany SE nie bylby juz tak atrakcyjny w kontekscie nowej umowy.
    Stepniewskiemu i spolce wiele mozna zarzucic,ale za ogarniecie sezonu 2020 duze brawa.
    Józef pcha się na fotel prezesa? hmmm... Dowhan jest prezesem w innym klubie
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 31-12-2020 o 20:17

  38. Powrót do góry    #844
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2020
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

  39. Powrót do góry    #845
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,834
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A Emil patrzy i wyciąga wnioski. Ciekawe czy już macie przygotowane wrzutki na niego. Że złotówa, że niewdzięcznik, bo to Wielkiej Unii zawdzięcza powrót do SGP i medal IMŚ, że klub dla niego wszystko, a on dla klubu nic - lepiej się przygotować zawczasu.
    przeciez to wszystko juz bylo, ale sie pogodzili i tak pisac juz nie wolno. Bo ci zaraz gumofilce założą.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  40. Powrót do góry    #846
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    przeciez to wszystko juz bylo, ale sie pogodzili i tak pisac juz nie wolno. Bo ci zaraz gumofilce założą.
    Z gumofilcsmi to tutaj wjechaliście, i wyjść nie możecie.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  41. Powrót do góry    #847
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    3 miesiące panowie , i ruszamy z koksem

  42. Powrót do góry    #848
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    3 miesiące panowie , i ruszamy z koksem
    juz zaszczepiony, że chcesz gdzies ruszac?

  43. Powrót do góry    #849
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,561
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    juz zaszczepiony, że chcesz gdzies ruszac?
    Przed tv nie potrzeba szczepień
    Ale w razie możliwości zrobię to odrazu

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Buszmen (05-01-2021), darsen (07-01-2021)

  45. Powrót do góry    #850
    Początkujący
    Dołączył
    13-11-2018
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wiadomo co z tv ???

  46. Powrót do góry    #851
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dokończę jeszcze, jeśli się okaże, że KSUL robi celowo młodemu pod górkę to słabo, i jak wcześniej pisałem, że ekwiwalent zgodnie z regulaminem się należy, tak nie powinni się o niego ubiegać zwazyszy na mnóstwo medali jakie przywiózł dla klubu.
    Dokładnie o to chodzi. Klub wykładał kase ale Kubera się odpłacił dobrą jazdą. To jego praca

  47. Powrót do góry    #852
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,344
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,201 w 920 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dokładnie o to chodzi. Klub wykładał kase ale Kubera się odpłacił dobrą jazdą. To jego praca

    No to trzeba wprowadzić do regulaminu zasadę, że jeżeli junior zdobywał medale dla klubu, to się ekwiwalent nie należy... Ale na razie takiego zapisu brak, więc...



    Wciąż nie rozumiem tego płaczu w stronę Unii. A to, że Lublin całkowicie wystawił Dominika, nie próbując nawet rozmów w jego sprawie z Unią, to jest w porządku?
    Może niech tam też swoje żale kieruje. Bo ewidentnie Lublin jego rozwój ma w nosie. A Kubera jakoś ich nie krytukuje. Chociaż fakt - teraz od nich będzie brał pieniądze więc się nie odważy. Będzie wszem i wobec głosił, że to taki super klub jest...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 05-01-2021 o 15:48

  48. Powrót do góry    #853
    Mistrz FTSL 2018
    Dołączył
    01-01-2013
    Postów
    415
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    3 miesiące panowie , i ruszamy z koksem
    20-21 marca sparingi z Falubazem, dzisiaj jest info

  49. Powrót do góry    #854
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,632
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomaszw1994 Zobacz posta
    20-21 marca sparingi z Falubazem, dzisiaj jest info
    Chyba online w kreski.

  50. Powrót do góry    #855
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2020
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •