Strona 90 z 104 PierwszyPierwszy ... 40808889909192100 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,006 do 4,050 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4006
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Kiedy wraca Pludra bo Sadurskiego się nie da oglądać
    Co to za różnica czy w programie będzie 0 przy Sadurskim czy „w” przy Kacprze ?

  2. Powrót do góry    #4007
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    No właśnie według mnie Kacper jakieś tam pojedyncze punkty zdobywał a Sadurski wogole nic nie zdobyl

  3. Powrót do góry    #4008
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,228
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    A my nie mamy tam jakiegoś innego 16latka. Dawać chłopaka do skladu bo ani z Pludry ani z Sadurskiego żużlowca nie będzie.

  4. Powrót do góry    #4009
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    No właśnie według mnie Kacper jakieś tam pojedyncze punkty zdobywał a Sadurski wogole nic nie zdobyl
    Już zapomniałeś jak w Grudziądzu walczył z Lachbaumem? Łaska kibica..

    Dawać do Składu Jabłońskiego. Pludre i Sadurskiego sprzedać. Jak wjedzie Krosno to z łatwością łykniemy za nich po 200 tys...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  5. Powrót do góry    #4010
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Już zapomniałeś jak w Grudziądzu walczył z Lachbaumem? Łaska kibica..

    Dawać do Składu Jabłońskiego. Pludre i Sadurskiego sprzedać. Jak wjedzie Krosno to z łatwością łykniemy za nich po 200 tys...
    Ale niestety Jabłoński z Gorzowem nie będzie mógł jeszcze jechać bo dopiero w przyszłym sezonie a mi chodzi jeszcze o ten sezon

  6. Powrót do góry    #4011
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Damian dzisiaj na silniku Rysia. Ciekawe

  7. Powrót do góry    #4012
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Damian dzisiaj na silniku Rysia. Ciekawe
    Toc dawno na RK jeździ. Kumpel mówi, że młody ma 4 kompletne motocykle +9 jednostek. Młody troszkę ogłady i będzie malina. Nie ma się też nad czym zastanawiać i szykować Jablonskiego.
    Całościowo widać jak na dłoni ile znaczą juniorzy. Choć przyznam, że byłem pewny, że oeyzvtajich seniorach mielimy lige ponownie.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  8. Powrót do góry    #4013
    Użytkownik Awatar guard6
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    90
    Podziękowania: 79 w 43 postach
    Szkoda, 4 tytuły z rzędu, 5 tytułów w ostatnie 6 lat i narazie koniec.

    Teraz wszystkie ręce na pokład i wywalczyć brąz. Bo bez medalu kończyć to tak frajersko by było

  9. Powrót do góry    #4014
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Toc dawno na RK jeździ. Kumpel mówi, że młody ma 4 kompletne motocykle +9 jednostek. Młody troszkę ogłady i będzie malina. Nie ma się też nad czym zastanawiać i szykować Jablonskiego.
    Całościowo widać jak na dłoni ile znaczą juniorzy. Choć przyznam, że byłem pewny, że oeyzvtajich seniorach mielimy lige ponownie.
    Fajnie Dobrucki powiedział. Dla Damiana w Lesznie problem to ten beton, na przyczepnym ten start ma mniejsze znaczenie, albo inaczej…
    Łatwiej wystartować gdy jest więcej materiału. Co było widać dzisiaj po reakcji startowej Damiana. Każda bardzo dobra.

    Może czas skończyć z tym betonem i robić przyczepne nawierzchnie. Sam Damiano mówił ,ze w Czewie na MIMP tor mu mega odpowiadał i taki lubi.

    Ja nam dość tego betonowiska, to trochę nie nasze DNA.

    Zresztą w Gorzowie udane miał zawody nie było betonu.
    W ZG tez było przyczepniej.

    Daje to do myślenia.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-09-2021 o 21:10

  10. Powrót do góry    #4015
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,858
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ,..

    Musicie pier Barona pogonić bo on tylko na batonach się zna

  11. Powrót do góry    #4016
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Musicie pier Barona pogonić bo on tylko na batonach się zna
    Za późno. Widać jaka robotę z torem robi Staszewski w Ostrowie. Taki tor bym sobie życzył.

    Bardzo dużo prawdy jest w tym co piszesz. Baron to beton.

  12. Powrót do góry    #4017
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta

    Daje to do myślenia.
    Baronowi nie daje...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  13. Powrót do góry    #4018
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Inny temat a może i podobny
    Pawlicki
    Średnia w domu 44 1,371
    Na wyjeździe 2,025 i średnia 10 w całej ekstralidze
    A na wyjeździe gdzie jeździliśmy to w większości właśnie robią lekko przyczepny tor a my w Lesznie beton lub ultra beton i widać że Piter się męczy mocno na Smoku

  14. Powrót do góry    #4019
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Baronowi nie daje...
    Dobre
    Tym mnie rozbawiłeś

    Tez muszę przyznać Ci racje

  15. Powrót do góry    #4020
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Baron ostatnie lata wlasnie w ten sposób szykował tor na PO. Żadne zaskoczenie. Wg mnie nie było atmosfery w tym zespole, a wcześniej była ona widoczna na każdym kroku.

    Trzeba pogodzić się z porażką i wziąć się do pracy, bo spacerku ze Stalą nie będzie.

  16. Powrót do góry    #4021
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Mając skład jak mieliśmy ze Smykiem i Dominem to mogliśmy zrobić tor obojętnie jaki , bo i tak „żarło”.
    Teraz gdy trzeba coś zrobić by atut zbudować to pojawia się problem.
    Mamy zawodników którzy potrafią się ścigać i wyniki na naszym torze pokazują, ze coś tutaj nie gra.

    Liczę na poprawę pod tym względem. Klimat jest nadal, nie ma takiego głodu może jak był wcześniej. No i widać te problemy sprzętowe u nas, Janek nagły zjazd i to nic innego jak sprawy sprzętowe.
    Troszkę tez wychodzi nam to uzależnienie od Ashleya. Kiedyś musiał mieć dołek i go ma, a co za tym idzie mają go też wszyscy zawodnicy u nas.
    Także wiele składowych w tym roku tak średnio gra.
    Od Barona który nic nie zmieniał w składzie i ten tor jakoś nie potrafił wprawić w nasz atut.
    I poszczególni zawodnicy jak Piter,Emil czy Jaimon.
    Wiadomo co było wkalkulowane czyli juniorzy.
    Te problemy sprzętowe do tego.

    Jak wyciśniemy brąz to będzie mega wynik. Ja zawiedziony brakiem finału nie jestem , stało jak się stało byli lepsi i tyle
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-09-2021 o 22:48

  17. Powrót do góry    #4022
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,858
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Baronowi nie daje...
    Ale on zawsze robił taki tor we Wro było to samo ,kreda i wypisujemy programy .
    Tylko teraz ogólnie komisarze z centrali chyba naciskają na takie tory

  18. Powrót do góry    #4023
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Nasi boją sie przygotować inny tor i dlatego tak, to wygląda. Komisarze tylko czekają wraz z kierownikiem gości

  19. Powrót do góry    #4024
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Problemem głównym Unii Leszno w tym sezonie był zjazd Ashleya Hollowaya.
    Cała reszta to pochodne tego głównego problemu.

    Problemem dodatkowym w mojej opinii wkrótce stanie się Piotr Baron.
    I nie chodzi o to, że jest złym menadżerem, a bardziej chodzi o to, że bedzie on tutaj szósty sezon i mam spore obawy czy jego metody się po prostu "nie przejadły".

    Jeśli chodzi o tor, to kiedy zespół jest w dołku to raczej szykuje się tory przyczepne aby ścieżek do wyprzedzania nie było.
    Ale czy to pomogłoby w meczu z Wrocławiem to wątpię. Sparta miała mega mocnych liderów w dobrej formie, a u nas liderem był tylko Doyle.

  20. Powrót do góry    #4025
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,583
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Obecnie na Ashleyu jeździ w Lesznie tylko Kołodziej bo już nawet Lidsey jeździ na sprzęcie od Jacka Rempały a Damian ma jednostki od Kowalskiego . Wcześniej jeździł prawie cały skład oprócz Doyle. Coś się zacięło w tych jednostkach

  21. Powrót do góry    #4026
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Tymczasem kapitan po meczu nie był zbyt zmartwiony porażką... Nie wiem mi coś w tym naszym klubie nie gra. Za dużo zaszło zmian, to odejście Smyka i Kubery odbija nam się czkawką. Skoro Emil potrzebuje zmian, to mógł powiedzieć o tym sezon wcześniej...nasi działacze są przegranymi.

  22. Powrót do góry    #4027
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Tymczasem kapitan po meczu nie był zbyt zmartwiony porażką... Nie wiem mi coś w tym naszym klubie nie gra. Za dużo zaszło zmian, to odejście Smyka i Kubery odbija nam się czkawką. Skoro Emil potrzebuje zmian, to mógł powiedzieć o tym sezon wcześniej...nasi działacze są przegranymi.
    ****a Alan ty jesteś jakiś chory... Przegrani działacze którzy doprowadzili do zdobycia 7 złotych medali w ciągu 17 lat swoich rządów. Życzę każdemu takich przegrywow. I nie zaczynaj znowu tej swojej gadki o Kuberze I Smektala bo nudny jesteś. Będziesz miał Bellego od następnego sezonu i znowu będziesz narzekał chociaż ciągle gadałeś że nie mają brać gwiazd tylko właśnie takich zawodników...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (14-09-2021)

  24. Powrót do góry    #4028
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Tymczasem kapitan po meczu nie był zbyt zmartwiony porażką... Nie wiem mi coś w tym naszym klubie nie gra. Za dużo zaszło zmian, to odejście Smyka i Kubery odbija nam się czkawką. Skoro Emil potrzebuje zmian, to mógł powiedzieć o tym sezon wcześniej...nasi działacze są przegranymi.
    Zgodziłbym się gdyby los nie podarował im Jasona. Jakby nie było dogadali się z nim i obronili tym samym.
    Z Dominem czy Bartkiem zamiast Jasona nie bylibyśmy w PO.
    Nie uważam, żeby czkawką odbijało nam się ich odejście. Ludzie w klubie znają się na rzeczy i nie powiem na nich złego słowa, patrząc jak to wygląda w innych ośrodkach. Pamiętajcie , że Ci ludzie prowadzą klub który jest najmniejszym ośrodkiem w lidze z bardzo specyficznym środowiskiem na czele.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-09-2021 o 23:33

  25. Powrót do góry    #4029
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    ****a Alan ty jesteś jakiś chory... Przegrani działacze którzy doprowadzili do zdobycia 7 złotych medali w ciągu 17 lat swoich rządów. Życzę każdemu takich przegrywow. I nie zaczynaj znowu tej swojej gadki o Kuberze I Smektala bo nudny jesteś. Będziesz miał Bellego od następnego sezonu i znowu będziesz narzekał chociaż ciągle gadałeś że nie mają brać gwiazd tylko właśnie takich zawodników...
    Wojtek wiesz co...zakończ już te osobiste wycieczki. Bo ile można...jak Ci coś nie pasuje, to ignoruj. Będzie nam łatwiej.

    Jak to mawia Józef historię trzeba znać, ale z historii się nie żyje...tak, to leciało? Skoro tak uwielbiasz zarząd, to Twoja sprawa i masz do tego prawo. Ja w odróżnieniu od Ciebie na patrzę na sukcesy, tylko analizuje ruchy klubu, które mają bezpoedeni wpływ na najbliższą przyszłość KSUL.

    Tak, jak dawno temu tutaj napisałem, kiedyś się sukcesy skończą...

  26. Powrót do góry    #4030
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wojtek wiesz co...zakończ już te osobiste wycieczki. Bo ile można...jak Ci coś nie pasuje, to ignoruj. Będzie nam łatwiej.

    Jak to mawia Józef historię trzeba znać, ale z historii się nie żyje...tak, to leciało? Skoro tak uwielbiasz zarząd, to Twoja sprawa i masz do tego prawo. Ja w odróżnieniu od Ciebie na patrzę na sukcesy, tylko analizuje ruchy klubu, które mają bezpoedeni wpływ na najbliższą przyszłość KSUL.

    Tak, jak dawno temu tutaj napisałem, kiedyś się sukcesy skończą...
    Nie uwielbiam tego zarządu i mam do niego wiele uwag i nie wszystko mi się podoba o czym nie raz tutaj pisałem. Ale mam też szacunek za to co zrobili i robią i co Unia za ich kadencji osiągnęła. Prowadzenie klubu raczej polega na tym by go prowadzić do sukcesów, a nie do ograniczania się do analiz... Ruchu klubu wynikają i wynikały z wielu aspektów, ale głównie finansowy wychodzi na pierwszy plan. Mysle że jakby Rusiecki z Józefem po 2020 pożegnali Emil a zostawili Kubere i Smyka o ile ci w ogóle by zostali w co i tak wątpię to większość kibiców pukała by się w czoło, dziś byśmy i tak w finale nie byli ani nawet w play off i nie miał byś żadnej gwarancji że nie było by tej samej sytuacji jaka masz z Emilem teraz czyli Smyka czy Kubery myślami w innym klubie. Ty jesteś taki kibic romantyk co to za wszelką cenę chce dalej myśleć że wychowankowie to wartośc dodana i oni za klubem pójdą w ogień nawet jak będzie źle, że na słaba Unie ale ze swojakami przy tanim bilecie i dobrym marketingu będą walić tłumy itp itd...

    Tak sukcesy kiedyś się kończą. Ale mieliśmy ich ostatnio całkiem sporo i to normalne że teraz przyjdzie słabszy okres i czas na zmiany po to by znów moc zaatakować i pójść do przodu. Nie da się być ciągle na topie tym bardziej, że konkurencja spora, bogatsza i z większymi możliwościami...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  27. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Donpedini (13-09-2021), Robert_Leszno (14-09-2021)

  28. Powrót do góry    #4031
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    I pomyśleć, że zarząd Unii pogonił z klubu nierokującego Michelsena, który nie spełnił pokładanych w nim obietnic, terminował w 1., a teraz jest liderem ekstraligowej drużyny i uczestnikiem GP. Cytując klasyka ("Konsul") jak to się człowiek może pomylić Mam dziwne przeczucie, że nasz zarząd stawiając na duet Don Mateo i Los Damianos zamiast na chaotycznego Kvecha, któremu ewidentnie brakuje objeżdżenia za kilka lat będzie pluł sobie w brodę, że nie związał się kontraktem z rokującym i mającym na pierwszy rzut kibicowskiego oka dryg do speedwaya zawodnikiem.

  29. Powrót do góry    #4032
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Macie w swoich szeregach wielki talent. Damian Ratajczak. Odpowiedzcie sobie tylko na pytanie czy Kubera i Smyk rozwinęli się dzięki Baronowi... W dwumeczu zawiódł mnie Janek Kołodziej, bo co jak co, ale jestem fanem jego talentu. Jeżeli będzie nadal pikował w dół to w przyszłym sezonie nie wróżę wam sukcesu. Piter chyba też niewiele musi, skoro w tym roku dostał więcej za podpis niż w poprzednim sezonie, a jechał o wiele gorzej. Mam nadzieję, że zdobędziecie brąz, bo Stal nie zasługuje nawet na medal z czekolady.

  30. Powrót do góry    #4033
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Macie w swoich szeregach wielki talent. Damian Ratajczak. Odpowiedzcie sobie tylko na pytanie czy Kubera i Smyk rozwinęli się dzięki Baronowi... W dwumeczu zawiódł mnie Janek Kołodziej, bo co jak co, ale jestem fanem jego talentu. Jeżeli będzie nadal pikował w dół to w przyszłym sezonie nie wróżę wam sukcesu. Piter chyba też niewiele musi, skoro w tym roku dostał więcej za podpis niż w poprzednim sezonie, a jechał o wiele gorzej. Mam nadzieję, że zdobędziecie brąz, bo Stal nie zasługuje nawet na medal z czekolady.
    Każdy miał słabszy okres z naszych zawodników poza Jasonem tak na prawdę.
    Gdyby nie Janek to byśmy sobie w PO Unii nie oglądali. Nie mam do Janka pretensji , bo za uszy ciągnął nas cały sezon praktycznie. Stało jak się stało, już tu pisaliśmy problemy sprzętowe dotknęły każdego zawodnika jeżdżącego na Ashleyu, Janka po prostu najpóźniej.
    Patrząc np na Martina Vaculika który wszedł trochę w buty Emila i jest obok Lambo jednym z tych ważniejszych klientów u Ashleya widać problemy.

  31. Powrót do góry    #4034
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,562
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Nie wiem jak ale trzeba mocno zastanowić się nad przygotowaniem nawierzchni w Lesznie.... To co w tym roku było to był dramat, Baron musi znalesc coś co przypasuje większości drużyny...
    Widzimy jak w tym sezonie jeździliśmy na wyjazdach, naprawdę całkiem dobrze. A jak w Lesznie? Żaden atut... I przykład z wczoraj Ratajczaka i z Zielonej Góry dobitnie to pokazuje... Chłopak na swoim torze gdzie trenuje sobie radził słabo... A na wyjazdach naprawdę pomagał i wyglądał o niebo lepiej

    W przyszłym roku mając słabsza drużynę trzeba znalesc atut toru i to najważniejszy cel

    No i wprowadzenie Huberta Jabłońskiego do Damiana... 2, 3 sezony i możemy mieć znów bardzo mocna parę juniorską

  32. Powrót do góry    #4035
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Nie wiem jak ale trzeba mocno zastanowić się nad przygotowaniem nawierzchni w Lesznie.... To co w tym roku było to był dramat, Baron musi znalesc coś co przypasuje większości drużyny...
    Widzimy jak w tym sezonie jeździliśmy na wyjazdach, naprawdę całkiem dobrze. A jak w Lesznie? Żaden atut... I przykład z wczoraj Ratajczaka i z Zielonej Góry dobitnie to pokazuje... Chłopak na swoim torze gdzie trenuje sobie radził słabo... A na wyjazdach naprawdę pomagał i wyglądał o niebo lepiej

    W przyszłym roku mając słabsza drużynę trzeba znalesc atut toru i to najważniejszy cel

    No i wprowadzenie Huberta Jabłońskiego do Damiana... 2, 3 sezony i możemy mieć znów bardzo mocna parę juniorską
    Dokładnie. Nasi męczą na tym betonowisko, gdzie widać gołym okiem, ze nawet będąc w du#ie z silnikami jakoś odnajdujemy się lepiej na nawierzchniach przyczepniejszych. Może to zle słowo, ale takich odsypujących się, a nie asfalt jaki mamy w Lesznie.
    Janek mimo obecnie problemów sprzętowych także woli mieć trochę materiału jest mega ofensywny, o Jasonie nie wspomnę.

    Możemy sobie mówić o zawodnikach x czy y mogli lepiej itd, ale dla mnie podsumowanie jest jedno.
    Półfinał pierwszy ze Spartą. Mieli pogodę, trenowali, tor mogli przygotować jaki chcieli i szybko zostaliśmy zweryfikowani.
    Tym samym składem z dużymi problemami sprzętowymi osiągamy z tym samym rywalem na jego torze lepszy wynik niż w Lesznie. Damiana wynik w Lesznie i Wrocławiu jest tego najlepszym przykładem.

    W Lesznie tor w tym roku był robiony potencjalnie przeciwko gościom, zamiast jak w Lublinie czy Ostrowie chłopaki piłować ta sama nawierzchnie cały czas i robić ja pod siebie.
    A my raz twardo, raz ultra beton. Owszem kara nałożona na Barona tez może i miała tutaj jakieś znaczenie, ale dochodzimy do absurdu,ze niedługo nie będziemy potrafić zrobić tor przyczepnego i bezpiecznego.

    Przykład Staszewskiego w Ostrowie gdzie maja podobny tor do Smoka, jego powtarzalność i przygotowanie super. Chłopaki są spasowani z tym torem bardzo dobrze, właśnie takiego toru w Lesznie oczekuje.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 13-09-2021 o 10:19

  33. Powrót do góry    #4036
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Dokładnie. Nasi męczą na tym betonowisko, gdzie widać gołym okiem, ze nawet będąc w du#ie z silnikami jakoś odnajdujemy się lepiej na nawierzchniach przyczepniejszych. Może to zle słowo, ale takich odsypujących się, a nie asfalt jaki mamy w Lesznie.
    Janek mimo obecnie problemów sprzętowych także woli mieć trochę materiału jest mega ofensywny, o Jasonie nie wspomnę.

    Możemy sobie mówić o zawodnikach x czy y mogli lepiej itd, ale dla mnie podsumowanie jest jedno.
    Półfinał pierwszy ze Spartą. Mieli pogodę, trenowali, tor mogli przygotować jaki chcieli i szybko zostaliśmy zweryfikowani.
    Tym samym składem z dużymi problemami sprzętowymi osiągamy z tym samym rywalem na jego torze lepszy wynik niż w Lesznie. Damiana wynik w Lesznie i Wrocławiu jest tego najlepszym przykładem.

    W Lesznie tor w tym roku był robiony potencjalnie przeciwko gościom, zamiast jak w Lublinie czy Ostrowie chłopaki piłować ta sama nawierzchnie cały czas i robić ja pod siebie.
    A my raz twardo, raz ultra beton. Owszem kara nałożona na Barona tez może i miała tutaj jakieś znaczenie, ale dochodzimy do absurdu,ze niedługo nie będziemy potrafić zrobić tor przyczepnego i bezpiecznego.

    Przykład Staszewskiego w Ostrowie gdzie maja podobny tor do Smoka, jego powtarzalność i przygotowanie super. Chłopaki są spasowani z tym torem bardzo dobrze, właśnie takiego toru w Lesznie oczekuje.
    Idę o zakład, że przy takim torze jak teraz był w Ostrowie, w Lesznie posypałyby się kary (miłościwie panujący Pan Wojtek, tylko na to czeka). BTW. Nie wszyscy zawodnicy z Ostrowa byli z niego zadowoleni

    Dobra, to co w tych piekarniach słychać pod kątem 2022?
    Mi tam kierunek 1 ligowy odpowiada. Może Patrick Hansen? Waleczny chłopak i wygląda na to, że duża przyszłość przed nim.

  34. Powrót do góry    #4037
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Waszym problemem nie jest tor tylko juniorzy. To co było waszym wielkim atutem obróciło się przeciwko wam pare Kubera-Szlauderbach zastapiła para Ratajczak -Pludra. Sam Kubera miał średnia lepszą od łacznej tej dwójki. Ratajczak wczoraj we Wrocławiu dołożył punktów i mecz był na styku. Pomijam wpadki Emila i Kolodzieja. Druga sprawa to Jaimon. Przeciez przy takich juniorach w elidze i przepisie u24 powinien robić więcej punktów a średnia mu spadła

  35. Powrót do góry    #4038
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Teraz się obudzili że tor jest przygotowany be ... Od 5 lat powtarzam że takie przygotowanie nawierzchni odpycha kibica.

    No ale wcześniej był skład co by i na gównie wygrywał więc było cacy.

    Ps.powtarzalność toru w Ostrowie ? Do czasu jazdy w elidze
    Banda płaczków zacznie mu tor walcować od 1 kolejki
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #4039
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Teraz się obudzili że tor jest przygotowany be ... Od 5 lat powtarzam że takie przygotowanie nawierzchni odpycha kibica.

    No ale wcześniej był skład co by i na gównie wygrywał więc było cacy.

    Ps.powtarzalność toru w Ostrowie ? Do czasu jazdy w elidze
    Banda płaczków zacznie mu tor walcować od 1 kolejki
    Staszewski jeszcze nie wie co go czeka, ale wygląda na to, że fajnie prowadzi ten zespół. Świetne wrażenie robią też ich juniorzy. Chyba główny kandydat do awansu i wiem, że chęci mają, wiec szykują nam się derby z prawdziwego zdarzenia

    Trzeba sobie powiedzieć, że w tym sezonie każdy zawodnik zaliczył spory zjazd formy (oprócz Jasona), więc wynik nie mógł być inny. Z drugiej strony Sparta chyba spodziewała się dość łatwego spotkania u siebie, a nie pokazaliśmy się ze złej strony.

    Przed nami dwumecz ze Stalą...pytania czy wszyscy zawodnicy maja motywację, żeby o ten medal powalczyć? Nie można odmówić zasług Emilowi, ale jego postawa we Wrocku to dla mnie największe rozczarowanie. Nie było ognia w tej drużynie...tak jakby na sparing sobie przyjechali.

  37. Powrót do góry    #4040
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Emil myślami cholera wie gdzie ...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  38. Powrót do góry    #4041
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Emil to od pewnego czasu prezentuje taką formę typowo Toruńską
    Tylko Jason potrafił trzymać formę u nas.

  39. Powrót do góry    #4042
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,820
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Emil wygląda jak Fredka w Częstochowie.w Lidze się nie chce , liczy się tylko GP. W meczu i 3 miejsce szalu też nie zrobi. Ale i tak lepiej jego 5 pkt , bo medal to medal w lidze.

  40. Powrót do góry    #4043
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,562
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Pasuje w sam raz do Torunia po jego ostatnich meczach totalnie mi nie jest żal że odchodzi.... Lubię gościa, wiele zrobił dla Unii ale widać że jest zmęczony i dobrze ze idzie

  41. Powrót do góry    #4044
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Emil zachował się przede wszystkim nieprofesjonalnie
    I to jest rzecz o którą klub powinien mieć pretensje.

    Przecież każdy wie, że zawodnicy rozmowy o kontraktach zaczynają już w maju i w lipcu wszystko jest ,,poukładane''
    Jedynie Falubaz tu dostosowuje się do regulaminu i oni jako jedyni idą ,,na zakupy'' w dniu 1 listopada ....

    I nikt nie jest zły na Ruska, że odchodzi, tylko wqr.wa mam nawet i ja, że tak bezczelnie i otwarcie od dwóch miesięcy się tym chwali.
    Wystarczyłoby jak na profesjonalistę i sportowca przystało na każde pytanie o ewentualnej ,,przeprowadzce'' odpowiadać jednym zdaniem.
    ,, Sezon się jeszcze nie skończył, przed nami najważniejsze mecze sezonu i walka o medale. O sezonie 2022 będę mógł z państwem rozmawiać po zakończonych ostatnim biegu w tym roku w barwach Unii''

    i koniec kropka.

    A ja wczoraj rano czytam z typem wywiad po sobotnim GP a on tam nawija, że potrzebuje zmian i tak i tak już dużo zrobił dla klubu''.
    Pytam się ... jak to ma działać pozytywnie i motywować resztę drużyny, jak ich lider wyraźnie mówi :
    ,,W D.U.P.I.E mam Was i te półfinały''

    To jest po prostu nieuczciwe i mało fair w stosunku do wszystkich.
    Do zarządu, kolegów z drużyny, kibiców.

    Wyobraźmy sobie sytuacje, że jedziemy ten półfinał z Toruniem i Rusek pojechałby to samo co wczoraj...

    Wiecie co by było .
    No właśnie.

    I mi tylko o to kwestię się rozchodzi.
    O nic więcej.
    Jest wolny rynek, ma prawo iść gdzie chce.
    Ale należy to zrobić z klasą i szacunkiem do ludzi, którym jakby nie było wiele zawdzięcza.
    I przede wszystkim w odpowiednim momencie i czasie.

    Wszystko w temacie Emila.
    Ostatnio edytowane przez welna ; 13-09-2021 o 13:40

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    JODA (13-09-2021), Robert_Leszno (14-09-2021), Vector (13-09-2021)

  43. Powrót do góry    #4045
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Na fb jest info o biletach na mecz o 3 miejsce.

    Jak dobrze widze "zapomniano o karnetowiczach"......

    Sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich kibiców!!

    Jeśli nie ma pomyłki w tej informacji to "brawo" Zarząd

  44. Powrót do góry    #4046
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,011
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrzychoJ Zobacz posta
    Na fb jest info o biletach na mecz o 3 miejsce.

    Jak dobrze widze "zapomniano o karnetowiczach"......

    Sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich kibiców!!

    Jeśli nie ma pomyłki w tej informacji to "brawo" Zarząd
    A co tam obiecali?

    Biletów raczej nie zabraknie. Jeśli godzina będzie przyzwoita, to ruszam z juniorem

  45. Powrót do góry    #4047
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    I pomyśleć, że zarząd Unii pogonił z klubu nierokującego Michelsena, który nie spełnił pokładanych w nim obietnic, terminował w 1., a teraz jest liderem ekstraligowej drużyny i uczestnikiem GP. Cytując klasyka ("Konsul") jak to się człowiek może pomylić Mam dziwne przeczucie, że nasz zarząd stawiając na duet Don Mateo i Los Damianos zamiast na chaotycznego Kvecha, któremu ewidentnie brakuje objeżdżenia za kilka lat będzie pluł sobie w brodę, że nie związał się kontraktem z rokującym i mającym na pierwszy rzut kibicowskiego oka dryg do speedwaya zawodnikiem.
    Zarząd to się nie pomylił. Musielak wchodził w wiek seniora, a rok później Pawlicki. Nie było miejsca więc ktoś musiał odejść. Jesli mowa o pomyłkach to pomylił się Falubaz jak oddali Iversena ktorego wziela Stal a ten byl tam liderem przez kilka kolejnych sezonów.

  46. Powrót do góry    #4048
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    A co tam obiecali?

    Biletów raczej nie zabraknie. Jeśli godzina będzie przyzwoita, to ruszam z juniorem
    Mecz 16 lub 16:30. Nasze mecze są w Eleven a wieczorne finał y w Nsport. Zawsze tak było i teraz też nic się nie zmieni.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  47. Powrót do góry    #4049
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,829
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Było by miło gdyby kibicie w liczbie przynajmniej 10tys się pojawili, ale to raczej nierealne. Ceny spoko.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  48. Powrót do góry    #4050
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,197
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Z Emilem zgoda.
    Mało profesjonalnie. Powinien jako lider ciągnąć ten wózek do końca , a z tym ogłoszeniem to już w ogóle. Wrzucenie granatu do własnej szatni. Nie robi się tak tuz przed najważniejszą fazą sezonu. Dalej będę mu kibicował w GP i jestem mu wdzięczny za te wszystkie lata, ale liczyłem na profesjonalizm i walkę do samego końca.
    Szkoda.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •