Strona 79 z 104 PierwszyPierwszy ... 2969777879808189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,511 do 3,555 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3511
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wątpię, ale wtedy to Józef już takim medalowym herosem nie będzie. I wróci do miana zwykłego chłopa w gumofilcach.
    Ale skoro będzie limit 3mln to wszyscy bedą musieli się zmieścić. My damy radę, a reszta?
    BTW czy na 1 ligę aktor Karolak i redaktor Lis też będą chadzać?
    It's time to ride
    ***** ***

  2. Powrót do góry    #3512
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    na dzien dzisiejszy branie drabika to jak kupowanie kota w worku, fricke to samo i az dziw ze tylko welna sie na nim poznal. on moze byc co najwyzej slabym doparowym w EL albo dobrym sredniakiem w zielonce czy grudziadzu. zreszta on chyba pojdzie do rybnika przy ich awansie
    Fricke, to materiał na lidera w kolejnych latach. Ta drużyna, która go weźmie nie zawiedzie się, bo chłopak uwierzył w siebie i jedzie tak, jakie ma możliwości. Technicznie jest znakomitym zawodnikiem.

  3. Powrót do góry    #3513
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Niech inni przepłacają. Oby później nie było zgrzytania zębami. Co niektórzy zapominają, że oprocz odwodnienia, plandeki trzeba jeszcze 2 zespół zmontować a to też spore koszty. O stawkach tych u-24 już piszą na tt. Niezła krwawica.
    P podzience Bogu za Józefa chyba nie muszę mówić.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  4. Powrót do góry    #3514
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Karolaki, to tylko baloniki przy otwarciu nowego sklepu, by klienci zauważyli nową ofertę, nową konkurencję. To lukrowana przynęta do łątwiejszego złąpania potencjalnego sponsora na haczyk. Przyczyny obecnych kłopotów Falubazu, są w tym człowieku, który łowił tą pzrynętą, a nie w przynęcie.
    Nie chcę sie sprzeczać, bo i szczególnie genezy upadku Falubazu nie rozkładałem na czynniki pierwsze... ale za czasów Dowhana klub miał się dobrze.
    Była marka, była feta i pieniądze też były. Nie pamiętam czy pozostawił jakieś długi w klubie.
    jeżeli zostawił - nie dyskutuję zbytnio.
    Jeżeli natomiast zostawił klub na czysto... zbytnio nie byłoby do czego się dczepić, skoro granie Jego kartą na ówczesne czasy sie sprawdzało.
    Kurczę- poprostu jaki by nie był - za Jego prezesury ten klub funkcjonował

    pozdrawiam z Leszna

  5. Powrót do góry    #3515
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Fricke, to materiał na lidera w kolejnych latach. Ta drużyna, która go weźmie nie zawiedzie się, bo chłopak uwierzył w siebie i jedzie tak, jakie ma możliwości. Technicznie jest znakomitym zawodnikiem.
    Nie jedzie bo uwierzył w siebie, a silniki jadą
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Powrót do góry    #3516
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Ale skoro będzie limit 3mln to wszyscy bedą musieli się zmieścić. My damy radę, a reszta?
    BTW czy na 1 ligę aktor Karolak i redaktor Lis też będą chadzać?
    Tomek to stary kibic Falubazu. Zestawianie go z Karolakiem jest mega słabe.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #3517
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tomek to stary kibic Falubazu. Zestawianie go z Karolakiem jest mega słabe.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Jeśli tak to PRZEPRASZAM
    It's time to ride
    ***** ***

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Londi za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (29-08-2021)

  9. Powrót do góry    #3518
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,860
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    Nie chcę sie sprzeczać, bo i szczególnie genezy upadku Falubazu nie rozkładałem na czynniki pierwsze... ale za czasów Dowhana klub miał się dobrze.
    Była marka, była feta i pieniądze też były. Nie pamiętam czy pozostawił jakieś długi w klubie.
    jeżeli zostawił - nie dyskutuję zbytnio.
    Jeżeli natomiast zostawił klub na czysto... zbytnio nie byłoby do czego się dczepić, skoro granie Jego kartą na ówczesne czasy sie sprawdzało.
    Kurczę- poprostu jaki by nie był - za Jego prezesury ten klub funkcjonował

    pozdrawiam z Leszna
    Przecież Dowhan jest głównym reżyserem tego co mamy teraz w FZG. Rzecz jasna, miał swój złoty okres gdzie zrobił dużo dla klubu. I tego nikt mu nie odbiera. Ale finisz swojej działalności zyebał totalnie. W dużym skrócie, na koniec narobił długów, potem przyprowadził kolesi i wykupili klub. A potem opuścił kolesi wycofując się rakiem. I teraz głośno krzyczy, co złego to nie ja, to oni.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #3519
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie jedzie bo uwierzył w siebie, a silniki jadą
    Byc moze z silnikami coś jest na rzeczy...nie mówię nie.Trzeba pamiętać, że jego przejście do Sparty (w atmosferze skandalu) kosztowało go utratę mechanika, który został w ROWie. Max wg mnie popełnił wtedy wielki błąd odchodząc z ROWu.

    Jeśli ktoś śledzi poczynania Maxa, to wie, że ten zawodnik ma papiery na jazdę, co też udowodnił w tym roku w ZG.

  11. Powrót do góry    #3520
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Fricke, to materiał na lidera w kolejnych latach. Ta drużyna, która go weźmie nie zawiedzie się, bo chłopak uwierzył w siebie i jedzie tak, jakie ma możliwości. Technicznie jest znakomitym zawodnikiem.
    jeszcze wy chcecie nam widły w plecy wyebac ?

  12. Powrót do góry    #3521
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    jeszcze wy chcecie nam widły w plecy wyebac ?
    Po słowach Maxa można wywniskowac, że Falubaz ma jakieś tam pierszeństwo

  13. Powrót do góry    #3522
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Po słowach Maxa można wywniskowac, że Falubaz ma jakieś tam pierszeństwo
    Podobno życzenia na święta będą mogli wysyłać dzień przed resztą.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #3523
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Fricke w Lesznie ? Bardzo chętnie. Ale jakoś nie wierzę. Nr 1 był dla mnie Dudek ale raczej też nieaktualne. Więc zostaje Brady. 4 mistrzostwa i tak się już przejadły co było widać po meczach w RZ. Potrzeba kilka lat, może 2-3 żeby moda i chęci na chodzenie na mecze wróciła. Za dużo sukcesów w ostatnich latach i trybuny na pół puste niestety

  15. Powrót do góry    #3524
    Stały bywalec Awatar elgato
    Dołączył
    21-09-2014
    Postów
    1,254
    Kliknij i podziękuj
    512
    Podziękowania: 695 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Fricke w Lesznie ? Bardzo chętnie. Ale jakoś nie wierzę. Nr 1 był dla mnie Dudek ale raczej też nieaktualne. Więc zostaje Brady. 4 mistrzostwa i tak się już przejadły co było widać po meczach w RZ. Potrzeba kilka lat, może 2-3 żeby moda i chęci na chodzenie na mecze wróciła. Za dużo sukcesów w ostatnich latach i trybuny na pół puste niestety
    A ja się cieszę, że Dudek znalazł dom gdzieś indziej...Moment kiedy Falubaz wróciłby do elity- stałby siędla nas dniem, kiedy na nowo trzeba szukać lidera... nie dziekuję...

    pozdrawiam z Leszna

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi elgato za jego przydatny post!

    Ali_G (29-08-2021)

  17. Powrót do góry    #3525
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,804
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Fricke w Lesznie ? Bardzo chętnie. Ale jakoś nie wierzę. Nr 1 był dla mnie Dudek ale raczej też nieaktualne. Więc zostaje Brady. 4 mistrzostwa i tak się już przejadły co było widać po meczach w RZ. Potrzeba kilka lat, może 2-3 żeby moda i chęci na chodzenie na mecze wróciła. Za dużo sukcesów w ostatnich latach i trybuny na pół puste niestety
    U nas nie było mody na komplety w RZ. Osobiście uważam, że pikników mniej bo drużyna jechała słabiej.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  18. Powrót do góry    #3526
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Panowie, ale jaka moda, o co chodzi? Kogo to jest rola, żeby przyciągnąć ludzi na stadion? Ja przyjeżdżam z Zielonej Góry, bo kocham ten klub i rolą klubu jest, żeby takich kibiców było jak najwięcej. Wtedy nie trzeba się martwić o klasę sportową rywala. Mimo znakomitych wyników my musimy rozmawiać o frekwencji...absurd, ale fakt.

    Prawda jest taka, że od kilku sezonów ludzie przychodzą wyłącznie na PO, wtedy jest stadion pełny. Choć i tutaj pojawiły się problemy, bo klub wywindował ceny biletów.

    Ci ludzie są, trzeba ich zachęcić do przyjscia na stadion.

  19. Powrót do góry    #3527
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Fricke w Lesznie ? Bardzo chętnie. Ale jakoś nie wierzę. Nr 1 był dla mnie Dudek ale raczej też nieaktualne. Więc zostaje Brady. 4 mistrzostwa i tak się już przejadły co było widać po meczach w RZ. Potrzeba kilka lat, może 2-3 żeby moda i chęci na chodzenie na mecze wróciła. Za dużo sukcesów w ostatnich latach i trybuny na pół puste niestety
    Ja bym popracował nad marketingiem. Jakieś atrakcje pod stadionem, koncerty, prezentacja drużyny z pompą, różne akcje które kiedyś były.
    Teraz nawet relacji ze spotkań nie ma jak kiedyś to było robione, nie mówiąc o jakiś akcjach na telewizji klubowej nie wiem „Dzień z Januszem Kolodziejem” , jakieś relacje z pracy z młodzieżą Romana.

    Ludzi trzeba ponownie zachęcić do przyjścia na stadion. Ja uważam, że pandemia ludzi „nauczyła” lenistwa i to widać na każdym kroku.
    Nawet głupie pójście na siłownie czy coś podobnego przed lockdownem, a po to jest niebo,a ziemia.
    Wyniki i sukcesy przez ostatnie lata tez swoje zrobiły, ale uwazam klub daje bardzo mało od siebie by ludzi zaciągnąć na stadion.

  20. Powrót do góry    #3528
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,160
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    A ja się cieszę, że Dudek znalazł dom gdzieś indziej...Moment kiedy Falubaz wróciłby do elity- stałby siędla nas dniem, kiedy na nowo trzeba szukać lidera... nie dziekuję...

    pozdrawiam z Leszna


    Moment w którym Falubaz spadł z elity też jest dniem w którym musicie szukać lidera.
    Jak nie spojrzysz, doopa z tyłu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    elgato (29-08-2021)

  22. Powrót do góry    #3529
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Byc moze z silnikami coś jest na rzeczy...nie mówię nie.Trzeba pamiętać, że jego przejście do Sparty (w atmosferze skandalu) kosztowało go utratę mechanika, który został w ROWie. Max wg mnie popełnił wtedy wielki błąd odchodząc z ROWu.

    Jeśli ktoś śledzi poczynania Maxa, to wie, że ten zawodnik ma papiery na jazdę, co też udowodnił w tym roku w ZG.
    Ale później Courtney przyszedł do Sparty i też gówno z tego było. Fricke już z nim nie współpracuje, Bewley chyba też nie. Tak czy siak Fricke to dla was ciekawy wybór i kolejny Aussie w drużynie.

  23. Powrót do góry    #3530
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Ale później Courtney przyszedł do Sparty i też gówno z tego było. Fricke już z nim nie współpracuje, Bewley chyba też nie. Tak czy siak Fricke to dla was ciekawy wybór i kolejny Aussie w drużynie.
    Później, to już było po herbacie...
    Fricke miał za sobą bardzo dobry sezon w ROWie i...Andrzej mu zamieszał w głowie. Wg mnie nie pasował do Sparty i zmienił klub w złym momencie.

  24. Powrót do góry    #3531
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Panowie, ale jaka moda, o co chodzi? Kogo to jest rola, żeby przyciągnąć ludzi na stadion? Ja przyjeżdżam z Zielonej Góry, bo kocham ten klub i rolą klubu jest, żeby takich kibiców było jak najwięcej. Wtedy nie trzeba się martwić o klasę sportową rywala. Mimo znakomitych wyników my musimy rozmawiać o frekwencji...absurd, ale fakt.

    Prawda jest taka, że od kilku sezonów ludzie przychodzą wyłącznie na PO, wtedy jest stadion pełny. Choć i tutaj pojawiły się problemy, bo klub wywindował ceny biletów.

    Ci ludzie są, trzeba ich zachęcić do przyjscia na stadion.
    W poprzednich latach jak przyjeżdżał Wrocław, Gorzów czy ZG to trybuny potrafiły się wypełnić w przynajmniej w 3/4 . A w tym ?
    Zgadzam się . Trzeba ich zachęcić. Tylko w w moim odczuciu to sie wszystko przejadło. Celebracja tytułu w 2017 czy 18 jakaś była. A później? 2019 już była taka sobie . 2020 nie byłem wiec nie wiem.
    RZ w tym sezonie frekwencja mizerna nawet na mecz że Sparta.

  25. Powrót do góry    #3532
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Moment w którym Falubaz spadł z elity też jest dniem w którym musicie szukać lidera.
    Jak nie spojrzysz, doopa z tyłu.
    Moment w którym spadł FZG akurat znam aż zbyt doskonale.
    POZ Zach. - Jordanowo 31pln.
    30km przed ZG dostaje wiadomość że mecz odwołany
    Dzwonię do funfla że na kawę wpadam. Oczywiście wjeżdżając do ZG piękna pogoda
    Parkując auto na osiedlu uszkadzam oponę. Wysiadam z auta słyszę pssssssssssssssss...
    Wymieniam na zapas. Wracam do domu.
    Jordanowo - POZ Zach. 31pln
    Następnego dnia mój wulkanizator mówi że niestety nie można naprawić - nowa opona.
    Po pracy pisze maila z prośbą zwrot pieniędzy za bilet. I co? Odmowa bo zwroty były do godz. 16. Ja pisałem o 18...
    Także wyjazd do ZG kosztował mnie 500pln a żużla nie widziałem.
    It's time to ride
    ***** ***

  26. Powrót do góry    #3533
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    W poprzednich latach jak przyjeżdżał Wrocław, Gorzów czy ZG to trybuny potrafiły się wypełnić w przynajmniej w 3/4 . A w tym ?
    Zgadzam się . Trzeba ich zachęcić. Tylko w w moim odczuciu to sie wszystko przejadło. Celebracja tytułu w 2017 czy 18 jakaś była. A później? 2019 już była taka sobie . 2020 nie byłem wiec nie wiem.
    RZ w tym sezonie frekwencja mizerna nawet na mecz że Sparta.
    Potwierdzasz tylko to o czym pisałem. Ostatnie fety, to nawet nie wiem, jak to skomentować. Było słabiutko, ale to juz temat po stronie klubu...

    W tym roku raczej nam, to nie grozi

  27. Powrót do góry    #3534
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,190
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,929 w 3,241 postach
    Fricke to taka lepsza wersja Kurtza. We Wroclawiu czekalismy 3 lata az odpali i poza jedna seria w 2019 - na silnikach Magica - to byly stracone 3 lata. Szykujcie sie na wyjazdy, z ktorych bedzie przywozic nierzadko po 3,4 punkty - to jest ten typ zawodnika, ktoremu jak nie idzie od poczatku zzawodow, to juz nie idzie do konca. Zero wyciagania wnioskow.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #3535
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Fricke to taka lepsza wersja Kurtza. We Wroclawiu czekalismy 3 lata az odpali i poza jedna seria w 2019 - na silnikach Magica - to byly stracone 3 lata. Szykujcie sie na wyjazdy, z ktorych bedzie przywozic nierzadko po 3,4 punkty - to jest ten typ zawodnika, ktoremu jak nie idzie od poczatku zzawodow, to juz nie idzie do konca. Zero wyciagania wnioskow.
    Tylko my tu nikogo lepszego nie potrzebujemy.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #3536
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,190
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,929 w 3,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Później, to już było po herbacie...
    Fricke miał za sobą bardzo dobry sezon w ROWie i...Andrzej mu zamieszał w głowie. Wg mnie nie pasował do Sparty i zmienił klub w złym momencie.
    Taaaa, nastepny wyniszczony przez Rusko xD 3 lata wystawiania do skladu, wspomagania silnikami innych zawodnikow a na koncu i tak standardowo - wina Rusko facet srednio nadaje sie na 3 lidera w druzynie i tyle, moze faktycznie jak u was bedzie 2ga linia, bez oczekiwan na poziomie 7-8 pkt z kazdego wyjazdu to sie sprawdzi.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  30. Powrót do góry    #3537
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Taaaa, nastepny wyniszczony przez Rusko xD 3 lata wystawiania do skladu, wspomagania silnikami innych zawodnikow a na koncu i tak standardowo - wina Rusko facet srednio nadaje sie na 3 lidera w druzynie i tyle, moze faktycznie jak u was bedzie 2ga linia, bez oczekiwan na poziomie 7-8 pkt z kazdego wyjazdu to sie sprawdzi.

    Taaaa i nagle w Falubazie przypomniał sobie, że jeździć potrafi...dziwna sprawa

  31. Powrót do góry    #3538
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,190
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,929 w 3,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Taaaa i nagle w Falubazie przypomniał sobie, że jeździć potrafi...dziwna sprawa
    Ile on mial tych udanych meczow w slabym Falubazie,gdzie o punkty mial o wiele latwiej niz w Sparcie? Dla mnie to jechal na tym samym poziomie co w poprzednich latach. Mial udane pierwsze 2-3 mecze, a potem to juz kaszana, poza koncowka. W GP punkty ciula, ale w 2019 jako rezerwowy jezdzil w finalach. Nie zaklinaj rzeczywistosci, chociaz widze ze probujesz na sile cos udowodnic. Wy Kurtzowi podziekowaliscie znacznie szybciej - to co, wina Rusieckiego?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #3539
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Fricke teraz w Falubazie zrobił średnią 1.816, a więc niewiele lepszą niż w Sparcie w sezonie 2019, kiedy miał średnią 1.802. Zresztą w Falubazie przy takich słabych kolegach z zespołu łatwiej o punkty.

  33. Powrót do góry    #3540
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,855
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez elgato Zobacz posta
    A ja się cieszę, że Dudek znalazł dom gdzieś indziej...Moment kiedy Falubaz wróciłby do elity- stałby siędla nas dniem, kiedy na nowo trzeba szukać lidera... nie dziekuję...

    pozdrawiam z Leszna
    Po pierwsze, Dudka nie bralibyście na lidera, bo takich macie już.
    Po drugie, póki w Falubazie "góra" się nie zmieni, Duzers nie będzie się spieszył z powrotem. A nie słychać by obecni właściciele spieszyli się do odejścia. W tej sytuacji, pobyt Duzersa na obczyźnie potrwa kilka lat, sądzę że co najmniej 3-4. A na dłuzej nie ma sensu planowąć składu.
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Taaaa, nastepny wyniszczony przez Rusko xD 3 lata wystawiania do skladu, wspomagania silnikami innych zawodnikow a na koncu i tak standardowo - wina Rusko facet srednio nadaje sie na 3 lidera w druzynie i tyle, moze faktycznie jak u was bedzie 2ga linia, bez oczekiwan na poziomie 7-8 pkt z kazdego wyjazdu to sie sprawdzi.
    Może Frike tak jak np. Artem Łaguta potrzebował kilku lat, by okrzepnąć w Extralidze?
    Sądzę że Max nie pojedzie gorzej niz w tym roku, stawiam dolary przeciw orzechom. Nawet w SGP pokazuje, że jest wartościowym zawodnikiem, walcząc jak równy z równym z Doyle, Thomsenem czy Madsenem, byle zdrowie mu służyło i silniki jakie takie miał w ramach. Zarówno SGP jak i liga polska, oddaje jego prawdziwą obecną wartość, Emila nie zastąpi 1:1, ale nie będzie gorszy od Thomsena, Lamberta czy JHoldera.

  34. Powrót do góry    #3541
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,233
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Alan weź się zdecyduj FRICKE czy Musielak? LEPSZEJ okazji nie będzie na powrót wychowanka o którego tam dzielnie walczysz od lat. .. Nawet cię poprę tym razem! Znów musisz to sobie zapisać
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  35. Powrót do góry    #3542
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Alan weź się zdecyduj FRICKE czy Musielak? LEPSZEJ okazji nie będzie na powrót wychowanka o którego tam dzielnie walczysz od lat. .. Nawet cię poprę tym razem! Znów musisz to sobie zapisać
    Wojtek

    Wierzysz w to, że zarząd bierze Tobiasza pod uwagę? Generalnie trochę im (zarządowi)się posypała koncpecja składu, bo przecież w kolejnych sezonach dalej mieliśmy walczyc o najwyższe cele. Kubera, Smekatala...Emil. To przeciez połowa "złotego skladu".

    Wg mnie Tobiasz wróci do KSUL, ale jeszcze nie teraz.

  36. Powrót do góry    #3543
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,233
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,223 w 651 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Wojtek

    Wierzysz w to, że zarząd bierze Tobiasza pod uwagę? Generalnie trochę im (zarządowi)się posypała koncpecja składu, bo przecież w kolejnych sezonach dalej mieliśmy walczyc o najwyższe cele. Kubera, Smekatala...Emil. To przeciez połowa "złotego skladu".

    Wg mnie Tobiasz wróci do KSUL, ale jeszcze nie teraz.
    Myślę że bierze ale też cały czas uważam że Toffek jednak niie dał by rady. Presją by go zjadła..

    Z drugiej strony już widzę to gadania jak będzie Kurtz że Rusiecki znów woli Australijczyka od Polaka wychowanka...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  37. Powrót do góry    #3544
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,328
    Kliknij i podziękuj
    1,567
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Myślę że bierze ale też cały czas uważam że Toffek jednak niie dał by rady. Presją by go zjadła..

    Z drugiej strony już widzę to gadania jak będzie Kurtz że Rusiecki znów woli Australijczyka od Polaka wychowanka...

    To może jednak Krzysio...? Nawet chyba został "Rajderem XIV kolejki".... Ma potencjał (nieco ukryty ale zawsze...).

  38. Powrót do góry    #3545
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Tobiasz i Ekstraliga , proszę Was. Lubię chłopaka, ale powiedzmy sobie wprost - jest to żużlowiec 1 ligowy. Nie wpychajmy go na siłę do Ekstraligi , po co? Na chwile? Ten Tobiasz z Miedziakiem przegrał walkę o skład, nie mówiąc już o tym, że ma najsłabszą głowę do tego sportu obok Adriana.

    Te takie lokalne podejście do budowaniu składu należy włożyć między bajki. Jedynie powrót Przemka miałby jakikolwiek sens sportowo.

    Brady,Brady,Brady… ciekawe czy on jest w ogóle jest chętny do powrotu? Bo może mi się wydaje, ale w Łodzi chyba mu bardzo dobrze.

    Dajmy czas Józefowi, coś wykombinuje.

  39. Powrót do góry    #3546
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,547
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Zarząd coś wykombinuje i będzie dobrze

  40. Powrót do góry    #3547
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,002
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Myślę że bierze ale też cały czas uważam że Toffek jednak niie dał by rady. Presją by go zjadła..

    Z drugiej strony już widzę to gadania jak będzie Kurtz że Rusiecki znów woli Australijczyka od Polaka wychowanka...
    Toffek musi poukładać głowę, bez tego nie będzie wyniku. Skoro stać go na awanas do GP challenge (szkoda, że final odbył się na takim gownianym torze), to dlaczego nie może skutecznie rywalizować w ekstralidze?

    Narazie żaden z prezesów ekstraligi nie obdarzył go zaufaniem. Owszem, w Rybniku nie wyszło....Jednak skoro w Ekstralidze punktują: Miedziński, Buczkowski, Woźniak, Przemek Pawlicki, to nie uważam, żeby Tobiasz nie mógł znów powalczyć o punkty w ekstraligowym zespole.

  41. Powrót do góry    #3548
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    810
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 74 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Toffek musi poukładać głowę, bez tego nie będzie wyniku. Skoro stać go na awanas do GP challenge (szkoda, że final odbył się na takim gownianym torze), to dlaczego nie może skutecznie rywalizować w ekstralidze?

    Narazie żaden z prezesów ekstraligi nie obdarzył go zaufaniem. Owszem, w Rybniku nie wyszło....Jednak skoro w Ekstralidze punktują: Miedziński, Buczkowski, Woźniak, Przemek Pawlicki, to nie uważam, żeby Tobiasz nie mógł znów powalczyć o punkty w ekstraligowym zespole.
    Z tym pkt Miedziaka i Buczka przesadziles, raczej ciulaja ..a Wozniak i PP to ciut wyzsza polka od Toffika jednak

  42. Powrót do góry    #3549
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,828
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Fricke teraz w Falubazie zrobił średnią 1.816, a więc niewiele lepszą niż w Sparcie w sezonie 2019, kiedy miał średnią 1.802. Zresztą w Falubazie przy takich słabych kolegach z zespołu łatwiej o punkty.
    Frycek ma znowu dobra koncowke sezonu, idealnie na robienie dealu. Dorzuci dwa dobre wystepy na MA w SGP . W trakcie sezonu Falubazy szczegolnie wniebowziete nie byly.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Buszmen (30-08-2021), Leonidas (30-08-2021)

  44. Powrót do góry    #3550
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    UNIA LESZNO PO RAZ KOLEJNY BARDZO NIEETYCZNIE POSTEPUJE NA RYNKU TRANSFEROWYM UWAGA NA TEN KLUB

    NIE DOŚĆ ze pawlicki ktory byl juz dogadany z Kępą musial podpisac kontrakt na nowy sezon, to jeszcze w chamski sposob UNIA podkupila lidera toruniowi i NEGOCJOWALA Z CHOLDEREM GDY JESZCZE TRWAL SEZON przez co torun zostaje bez lidera na nowy sezon, bo chamsko podkupili holdera. CO ZA NIEETYCZNE ZACHOWANIA, chris dostal podobno kosmiczna oferte z unii i bedzie w przyszlym sezonie liderem leszczcyznian i zapewne poprowadzi unie do srebrnego medalu 2022 bo unia bedzie slabsza tylko niz Motor majac w skladzie dwoch bylych australijskich mistrzow swiata, ale to bedzie paka.

  45. Powrót do góry    #3551
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,488
    Kliknij i podziękuj
    1,325
    Podziękowania: 971 w 597 postach
    Uuuuuu, ktoś tu zapomniał o porannej porcji tabletek.

  46. Powrót do góry    #3552
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    ZAZDROŚCISZ PEWNIE NAM W LUBLINIE skladu i klubu i miasta, ja sobie slucham budki suflera i jem pyszny cebularz i popijam kawka a wy pewnie w smrodzie sniadanko POZDRAIWMA MIMO WSZYSTKO

  47. Powrót do góry    #3553
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,224
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    ZAZDROŚCISZ PEWNIE NAM W LUBLINIE skladu i klubu i miasta, ja sobie slucham budki suflera i jem pyszny cebularz i popijam kawka a wy pewnie w smrodzie sniadanko POZDRAIWMA MIMO WSZYSTKO
    Chłopie weź nie pisz bzdur i zmień ten nick bo tylko wstyd przynosisz Lublinowi. Chyba, że piszesz to dla jaj to możesz bazgrać.

  48. Powrót do góry    #3554
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,578
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Widać że co poniektórzy zatrzymali się na etapie przedszkola

  49. Powrót do góry    #3555
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    TEZ UWAZAM ZE ZIBLY niepotrzebnie sie zdenerowal A ZE BEDZIE HOLDER to sie przekonacie w listopadzie jak bedzie witany przez tlumy TYLKO CZY APATOR NIE ZACZNIE KUBLA POMYJ WYLEWAC ZA TAKIE AKCJE CHORE A PAWLICKI JUZ SOBIE REKE PODAL Z KEPA PODOBNIEZ Z TEGO CO MOWIA W OKOLICACH

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •