Strona 56 z 104 PierwszyPierwszy ... 646545556575866 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,476 do 2,520 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2476
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jakieś wyniki z Rawicza z młodzieżówki?

    Już wszystko wiadomo Unia II znów najlepsza, bardzo dobre występy chłopaków, wszyscy dwucyfrowe wyniki

  2. Powrót do góry    #2477
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Na przyszły rok będzie ostry walka o skład na pozycji juniorskiej w Unii Leszno oraz ostre kuszenie młodych chłopaków przez niektóre kluby które nie potrafią wychować własnych zawodników
    Przyszły sezon
    Pludra 20 lat
    Sadurski 19 lat
    Ratajczak 17 lat
    Mencel 16 lat
    Borowiak 16 lat
    Jabłoński 16 lat
    Buszkiewicz 17 lat
    Ścibak 19 lat
    A ci młodzi chłopcy z drugiej drużyny Unii Leszno jeżdżą coraz lepiej, depczą po piętach bardziej doświadczonym juniora i każdy z nich pewnie chciałby jeździć w pierwszej drużynie . Będzie twardy orzech do zgryzienia co z nimi zrobic

  3. Powrót do góry    #2478
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Na przyszły rok będzie ostry walka o skład na pozycji juniorskiej w Unii Leszno oraz ostre kuszenie młodych chłopaków przez niektóre kluby które nie potrafią wychować własnych zawodników
    Przyszły sezon
    Pludra 20 lat
    Sadurski 19 lat
    Ratajczak 17 lat
    Mencel 16 lat
    Borowiak 16 lat
    Jabłoński 16 lat
    Buszkiewicz 17 lat
    Ścibak 19 lat
    A ci młodzi chłopcy z drugiej drużyny Unii Leszno jeżdżą coraz lepiej, depczą po piętach bardziej doświadczonym juniora i każdy z nich pewnie chciałby jeździć w pierwszej drużynie . Będzie twardy orzech do zgryzienia co z nimi zrobic
    A te drugie drużyny to mają być? Oprócz Rawicza by stykło. Tylko 3 drużyny prowadzić to koszty a nie wiadomo co centrala pomyśli o przepływie zawodników w trakcie sezonu.

  4. Powrót do góry    #2479
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    A te drugie drużyny to mają być? Oprócz Rawicza by stykło. Tylko 3 drużyny prowadzić to koszty a nie wiadomo co centrala pomyśli o przepływie zawodników w trakcie sezonu.
    Przed sezonem czytałem wywiad z kimś z Rawicza i była mowa o większej samodzielności Kolejarza. Może to oznacza, że współpraca będzie się kończyć a wtedy Unii zostaję zgłosić druga drużynę do ligi

  5. Powrót do góry    #2480
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Emil podobno w Pradze jeździł na silniku od Kugelmana. Ze startu dobrze wychodził ale na dystansie tak nie odjeżdżał a bardziej bronił się przed atakującymi

  6. Powrót do góry    #2481
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Emil podobno w Pradze jeździł na silniku od Kugelmana. Ze startu dobrze wychodził ale na dystansie tak nie odjeżdżał a bardziej bronił się przed atakującymi
    Nie był wolny, ale też nie był szybki. Dysponował dobrymi startami i kolejny ważny aspekt to sama Praga która raczej nie sprzyja wyprzedzaniu.
    Z taka prędkością we Wrocławiu już tak różowo nie będzie.
    Coś może drgnęło, ale jakoś byłbym spokojniejszy jakby usłyszał, że to fura od Graversena, a nie Kugelmana.
    A tutaj widzę bawimy się jak Grisza z tunerami

  7. Powrót do góry    #2482
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Nie był wolny, ale też nie był szybki. Dysponował dobrymi startami i kolejny ważny aspekt to sama Praga która raczej nie sprzyja wyprzedzaniu.
    Z taka prędkością we Wrocławiu już tak różowo nie będzie.
    Coś może drgnęło, ale jakoś byłbym spokojniejszy jakby usłyszał, że to fura od Graversena, a nie Kugelmana.
    A tutaj widzę bawimy się jak Grisza z tunerami
    Patrząc z perspektywy ligii może przydałyby się 2-3 lata bez majstra. Po ostatnim meczu że Sparta utwierdziłem się w przekonaniu że co nie co się w Lesznie już znudziło j przejadło

  8. Powrót do góry    #2483
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Patrząc z perspektywy ligii może przydałyby się 2-3 lata bez majstra. Po ostatnim meczu że Sparta utwierdziłem się w przekonaniu że co nie co się w Lesznie już znudziło j przejadło
    MOim zdaniem jest zupełnie odwrotnie. Troszkę gorzej idzie to i kibiców sukcesu brak, a tych jak wiadomo najwiecej.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  9. Powrót do góry    #2484
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    MOim zdaniem jest zupełnie odwrotnie. Troszkę gorzej idzie to i kibiców sukcesu brak, a tych jak wiadomo najwiecej.
    No właśnie.
    Obiecywaliście mistrza świata Pawlickiego , a on nawet nie jest mistrzem powiatu.

    Jako kibic sukcesu czuję się oszukany.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #2485
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    MOim zdaniem jest zupełnie odwrotnie. Troszkę gorzej idzie to i kibiców sukcesu brak, a tych jak wiadomo najwiecej.
    W poprzednich latach,nie licząc ubiegłego, gdy przyjeżdżała porządna ekipa typu Wrocław czy Gorzów to ludzi bylo znacznie więcej. Ostatnio na meczu ze Sparta sporo biletów zostalo a kibiców sukcesu to widać przeważnie na finale

  11. Powrót do góry    #2486
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    No właśnie.
    Obiecywaliście mistrza świata Pawlickiego , a on nawet nie jest mistrzem powiatu.

    Jako kibic sukcesu czuję się oszukany.
    Wrócisz na stadion z podkulonym ogonem

  12. Powrót do góry    #2487
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,682
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Dobra ostatnio nie chciałem tego pisać publicznie - podpytałem Byczka czy cos slyszał, bo...dostalem info od pewnej osoby (ta sama co przed finalami powiedziała mi o odejsciu Kubery Smektały), że....Emil odchodzi z Leszna. Dziś drugie źródło i jest nim Jacek "Falubaz" to samo powiedział i również nowy klub Emila się powielił - chodzi o... Apator Toruń. Coś może więcej wiecie? Zobaczymy pewnie z czasem czy się to potwierdzi, ale mam dwa bardzo mocne źródła, które powielają te rewelacje.

  13. Powrót do góry    #2488
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    100 % Mariusz od dawna o tym wiedział, zaraz napiszę szczegóły
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  14. Powrót do góry    #2489
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Dobra ostatnio nie chciałem tego pisać publicznie - podpytałem Byczka czy cos slyszał, bo...dostalem info od pewnej osoby (ta sama co przed finalami powiedziała mi o odejsciu Kubery Smektały), że....Emil odchodzi z Leszna. Dziś drugie źródło i jest nim Jacek "Falubaz" to samo powiedział i również nowy klub Emila się powielił - chodzi o... Apator Toruń. Coś może więcej wiecie? Zobaczymy pewnie z czasem czy się to potwierdzi, ale mam dwa bardzo mocne źródła, które powielają te rewelacje.
    Nawet jeśli to można się było tego spodziewać, Emil w Lesznie jeździ 7 sezon
    W końcu doszedł czas w którym się przejadło, oczywiście jeśli to się potwierdzi, Emil pewnie czuje ze potrzebuje zmiany nowego bodźca.

    Jesli Emil odejdzie to na pewno zostawimy Doyla, pewnie będzie ładna podwyżka
    Do tego układu Janek i Piter. I mamy jedno miejsce na klasowego zawodnika.
    Oj może być ciekawie w okienku transferowym...

    Problem polega na tym że brak klasowych zawodników.
    Czy będziemy wyciągać Dudka z Falubazu?

  15. Powrót do góry    #2490
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,484
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Dobra ostatnio nie chciałem tego pisać publicznie - podpytałem Byczka czy cos slyszał, bo...dostalem info od pewnej osoby (ta sama co przed finalami powiedziała mi o odejsciu Kubery Smektały), że....Emil odchodzi z Leszna. Dziś drugie źródło i jest nim Jacek "Falubaz" to samo powiedział i również nowy klub Emila się powielił - chodzi o... Apator Toruń. Coś może więcej wiecie? Zobaczymy pewnie z czasem czy się to potwierdzi, ale mam dwa bardzo mocne źródła, które powielają te rewelacje.
    Z tego co chyba wszyscy zdążyli się zorientować, na tym forum przekazujesz informacje o tym co tam jak tam w innych klubach
    Proponuję odwrócić trochę sytuację i może coś nam szepniesz do ucha na temat Stali
    Z tego co słychać tu i tam to jest o czym gadać

  16. Powrót do góry    #2491
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,187
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Dobra ostatnio nie chciałem tego pisać publicznie - podpytałem Byczka czy cos slyszał, bo...dostalem info od pewnej osoby (ta sama co przed finalami powiedziała mi o odejsciu Kubery Smektały), że....Emil odchodzi z Leszna. Dziś drugie źródło i jest nim Jacek "Falubaz" to samo powiedział i również nowy klub Emila się powielił - chodzi o... Apator Toruń. Coś może więcej wiecie? Zobaczymy pewnie z czasem czy się to potwierdzi, ale mam dwa bardzo mocne źródła, które powielają te rewelacje.
    Ty tak na serio piszesz tutaj na forum, kto ci sprzedaje informacje o transferach? Matko bosko.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (22-07-2021)

  18. Powrót do góry    #2492
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Nawet jeśli to można się było tego spodziewać, Emil w Lesznie jeździ 7 sezon
    W końcu doszedł czas w którym się przejadło, oczywiście jeśli to się potwierdzi, Emil pewnie czuje ze potrzebuje zmiany nowego bodźca.

    Jesli Emil odejdzie to na pewno zostawimy Doyla, pewnie będzie ładna podwyżka
    Do tego układu Janek i Piter. I mamy jedno miejsce na klasowego zawodnika.
    Oj może być ciekawie w okienku transferowym...

    Problem polega na tym że brak klasowych zawodników.
    Czy będziemy wyciągać Dudka z Falubazu?
    Okienko może być ciekawe ale nie typowe wyciąganie zawodników tylko podejrzewam roszady zawodników między klubami.

  19. Powrót do góry    #2493
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Według mnie coś pękło przy renegocjacji kontraktu ze względu na pandemię przed startem sezonu 2020. Już wtedy Emil nie mógł się dogadać ale koniec końców przystał na warunki klubu . Myślałem to już będzie jego ostatni sezon w Lesznie . Dlatego było zdziwienie że na sezon 2021 podpisał kontrakt w Lesznie ale pewnie ze względu na pandemię inne klubu nie było za bardzo stać by podbić cenę ale w sezonie 2022 telewizja płaci każdemu klubowi po 6 mln zł i już zaczęło się podbijanie cen przez inne kluby. Jeśli wybrał klub z Torunia( też taka informację słyszałem) to droga otwarta . Leigh Adams był tylko jeden w tym sporcie. Przywiązany do jednych barw przez 15 lat
    Czyli będzie tak na 2022
    1.wakat
    2. Kołodziej priorytet
    3. Lidsey
    4. Doyle mam nadzieję że zostanie u nas
    5. Kapitan raczej zostanie w Lesznie
    6. Ratajczak
    7. Pludra/Mencel
    8. Jabłoński/Sadurski
    Ciekawe jaki pomysł ma klub na zastąpienie Emila oraz na juniorów( pewnie pojadą w drugim zespole choć po niektórych mogą być podchody z innych klubów)

  20. Powrót do góry    #2494
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Po sezonie znienacka ogłoszą wprowadzenie KSM-u by kluby były zaskoczone i to dopiero będzie okienko transferowe

    Co do Emila? Kurde swoje zdobył w Lesznie, nie każdy chce być drugim Leigh Adamsem.
    Ja akurat rozumiem argument, że w jakiś sposób potrzebuje zmiany. Już te ostatnie lata w negocjacjach były takie jakby cięższe. Troszkę słaby moment dla klubu , bo strata lidera dzisiaj w żużlu wiąże się z tym, że tego lidera nie masz totalnie kim zastąpić i to dosłownie.

    Z drugiej strony patrząc drużyna tez potrzebuje raczej nowych bodźców i jakiegoś przewietrzenia.
    Trzeba poczekać. Grill u Rusieckiego zawsze może wszystko zmienić. Jak Emil ma jeździć w Lesznie tylko by jeździć to bez sensu.

    Ale tak obiektywnie patrząc to Wrocław, Lublin i Toruń praktycznie najbogatsze kluby pomalutku z roku na roku tak trochę krok po kroku budują mega mocne zespoły i może być taka sytuacja, że odskoczą reszcie stawki.


    Co do Nas?
    Jeden zielonogórzanin był w Lesznie i bardzo się z tym miastem zżył , no to drugi tez da radę
    Na grilla pewnie mama Patryka przyjedzie

    A tak na poważnie to w przypadku odejścia Emila w mojej opinii nie ma szans na nikogo o podobnej bądź zbliżonej wartości.

    Jak już to klub albo pójdzie w opcje powrotu jakiegoś wychowanka typu Tobiasz i żużel for fun. Bo tutaj powrót Smyka czy Dominika nie ma szans raczej.
    Albo jakiś „wynalazek” coś pokroju Kułakow, Tarasienko, Fricke innej opcji nie ma Bo parcia na złoto tez już nie ma Czas adekwatny do czasu po 2010 i tam transferach Bjerre czy Lindgrena. Tak na przetrwanie i złapanie głodu
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 22-07-2021 o 09:15

  21. Powrót do góry    #2495
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Musielaka wszyscy chwala, bierzta.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Powrót do góry    #2496
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Musielaka wszyscy chwala, bierzta.
    Ucieszyłbym się.
    Zresztą z każdego naszego ekstraligowego wychowanka , no może poza Krzysiem
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2497
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty tak na serio piszesz tutaj na forum, kto ci sprzedaje informacje o transferach? Matko bosko.
    Bez kitu, co za gość...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #2498
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 762 w 554 postach
    Emil w Apatorze? Prędzej Pawlicki z Doylem wylądują niż Emil. Jeżeli ktoś poważny takie info wypuszcza, to znaczy że robi komuś przysługę, Jacek Falubaz lubił takie plotki puszczać z tyłka od zawsze, by pomóc klubowi w negocjacjach z innymi(ale w tym przypadku po co miałby?)sam Emil tez może chcieć klub zmienić i też takie info puszczac by jeszcze bardziej podbić ofertę np. Motoru. Chyba że zmienia się właściciel klubu w Toruniu wtedy Emil realny, ale o tym byłoby bardziej głośno niż o potencjalnych transferach, dopiero wtedy Emil czy inny Tai może przyjść do Apatora. Prędzej Zmarzlik przyjdzie niż Emil.

  25. Powrót do góry    #2499
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    W czwartek władze Komisji Orzekającej Ligi podjęły ostateczną decyzję w sprawie kar dla Fogo Unii Leszno za zły stan toru podczas ostatniego meczu z Betard Spartą Wrocław. Przedstawiciele organu dyscyplinarnego nie mieli litości dla trenera leszczyńskiego zespołu, którego ukarali sześcioma miesiącami dyskwalifikacji w zawieszeniu na 18 miesięcy. No to macie problem, teraz Baron musi być "grzeczny"

  26. Powrót do góry    #2500
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Śmiech na sali. Jakoś o karach dla Grudziądza nikt się nawet nie zająknie, a tam kartoflisko było już kilkukrotnie. Są równi i równiejsi.

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    darsen (23-07-2021)

  28. Powrót do góry    #2501
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    W czwartek władze Komisji Orzekającej Ligi podjęły ostateczną decyzję w sprawie kar dla Fogo Unii Leszno za zły stan toru podczas ostatniego meczu z Betard Spartą Wrocław. Przedstawiciele organu dyscyplinarnego nie mieli litości dla trenera leszczyńskiego zespołu, którego ukarali sześcioma miesiącami dyskwalifikacji w zawieszeniu na 18 miesięcy. No to macie problem, teraz Baron musi być "grzeczny"
    Jaki problem? Zawiasy

    Zaraz managerem będzie Gryczka, a Baron kierownikiem drużyny i luzik.
    Rusko z Ruska zrobił Polaka to My z Barona zrobimy kierasa, a co

    Kara do przewidzenia z racji braku sympatii do Naszego cudownego leszczyńskiego otoczenia. Gdyby było inaczej to Ziółkowski i Kuciapa mieliby dożywotnią banicję

    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Śmiech na sali. Jakoś o karach dla Grudziądza nikt się nawet nie zająknie, a tam kartoflisko było już kilkukrotnie. Są równi i równiejsi.
    No raczej. Ja jeszcze czekam za jakąś konkretną karą za brak osoby przy wywiadach po meczu z Wrockiem

    Browar w łapę i popcorn, to dopiero początek komedii spokojnie
    No i trzeba dodać rozbiórkę drużyny teraz sukcesywnie tydzień po tygodniu w mediach
    Zapomniałem.
    Bo już nie mamy Emila i Jasona.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 22-07-2021 o 18:25

  29. Powrót do góry    #2502
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Jason i Emil w Toruniu już klepnięci.

    Do tego Jack Holder polskim seniorem , a Przedpelskiemu cofają licznik na u24.
    Ależ tam będzie paczka , kupuje karnet na ich stadion.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #2503
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Jason i Emil w Toruniu już klepnięci.

    Do tego Jack Holder polskim seniorem , a Przedpelskiemu cofają licznik na u24.
    Ależ tam będzie paczka , kupuje karnet na ich stadion.
    A Nicki trenerem. Także kupuje karnet na Unibaxy

  31. Powrót do góry    #2504
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,545
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jak już nam Doyla zabiorą i Emila.
    To Przemek z Tobiaszem będą musieli wrócić

  32. Powrót do góry    #2505
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Jeszcze zapomnieliscie o CHolderze licznik cofany i jako polski mlodziezowiec , bo w tym sezonie tylko ich pokonuje jak znalazl bedzie

  33. Powrót do góry    #2506
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Po dzisiejszej wypowiedzi Lindgrena raczej jest na wylocie z Częstochowy więc w sam raz do nas

  34. Powrót do góry    #2507
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jak już nam Doyla zabiorą i Emila.
    To Przemek z Tobiaszem będą musieli wrócić
    Wełna już pić pewnie zaczął...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    welna (23-07-2021)

  36. Powrót do góry    #2508
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ten wasz prezydent chyba dzisiaj po kubusiu był, i zaczął pisac do Stepnia na TT:

    "Hej @Stepniewski_W, co jeszcze zrobisz aby dobić Leszno? Jesteś zadowolony, że masz taką władzę? Działasz na szkodę żużla w Polsce!" - napisał w mediach społecznościowych Łukasz Borowiak.
    Wpis iście wkrewionego kibica. Ale prezydentowi jednak nie przystoi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #2509
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,512
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Napisał prawdę. Unia kary za to nie dostanie.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    darsen (23-07-2021)

  39. Powrót do góry    #2510
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ten wasz prezydent chyba dzisiaj po kubusiu był, i zaczął pisac do Stepnia na TT:



    Wpis iście wkrewionego kibica. Ale prezydentowi jednak nie przystoi.
    A ty co przeciwnik demokracji?

    Prawdę napisał prezydent.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #2511
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    A ty co przeciwnik demokracji?

    Prawdę napisał prezydent.
    Nie o prawdę czy fałsz mi chodzi, ale o formę w jakiej to napisał. Zagaił do Stępnia jak jakiś żul spod budki z piwem. Prezydentowi tak nie przystoi.

    No ale skoro u was to dopuszczalna forma to OK.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2512
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ale skoro u was to dopuszczalna forma to OK.
    Odezwała się forumowa ostoja kultury.
    UNSCARED

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    darsen (23-07-2021), lego (23-07-2021), mentikk (22-07-2021)

  43. Powrót do góry    #2513
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Śmiech na sali. Jakoś o karach dla Grudziądza nikt się nawet nie zająknie, a tam kartoflisko było już kilkukrotnie. Są równi i równiejsi.
    Andrzejem z Andrzejem zapewne dobrze się znają, a skoro Baron z jednym z nich ma na pieńku, no to mamy, to co mamy.

    Śmiech na sali. Chyba lepiej w 1 lidze jeździć

    P.S. zapomniałbym o naszym kochanym Wojtku...ależ ma ból pewnej części ciała
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 22-07-2021 o 22:23

  44. Powrót do góry    #2514
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Andrzejem z Andrzejem zapewne dobrze się znają, a skoro Baron z jednym z nich ma na pieńku, no to mamy, to co mamy.

    Śmiech na sali. Chyba lepiej w 1 lidze jeździć

    P.S. zapomniałbym o naszym kochanym Wojtku...ależ ma ból pewnej części ciała
    A to już 10 lat
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2515
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie o prawdę czy fałsz mi chodzi, ale o formę w jakiej to napisał. Zagaił do Stępnia jak jakiś żul spod budki z piwem.
    dostosował język do adresata
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Powrót do góry    #2516
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    807
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 72 w 51 postach
    Do gory sikacie i nic nie wiecie tak NIE WOLNO pisac

  47. Powrót do góry    #2517
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,322
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    A ty co przeciwnik demokracji?

    Prawdę napisał prezydent.

    W dość słabej formie. Trochę jednak taki tekst w wykonaniu prezydenta ośmiesza miasto.

    Nie ta forma a i treść wątpliwa.

  48. Powrót do góry    #2518
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,082
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Niestety, ale to prawda. Pewne rzeczy - z racji urzędu - prezydentowi nie przystoją. Jest osobą publiczną, z góry utożsamianą z władzami miasta.
    Tutaj nie rozdziela się opinii prywatnej od publicznej. Powinien był się powstrzymać od takiego komentarza. A już na pewno nie pisać o tym tak publicznie w social media.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #2519
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Może nie powinien tego napisać jako prezydent ....ale jako kibic napisał szczerą prawdę!!!!!!

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Ali_G (23-07-2021)

  51. Powrót do góry    #2520
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Ale jaką prawdę? Zawiasy to bardzo łagodna kara, a to już nie pierwszy raz, kiedy były jaja z torem w Lesznie. Sparta bez ceregieli dostała karę finansową, a Śledź był zawieszony na kilka spotkań. Od TV żadnej kary nie dostaliście.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •