Strona 76 z 104 PierwszyPierwszy ... 2666747576777886 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,376 do 3,420 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3376
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Emil przyznał, że trwają negocjacje z innymi klubami. To jest ta różnica właśnie.

    .
    Widocznie taki jego intelekt. Niepotrzebnie prowokuje kłopoty. Ale przecież to specjalista od jeżdżenia w kółko, a nie wybitny myśliciel.

  2. Powrót do góry    #3377
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,247
    Kliknij i podziękuj
    1,795
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kierwa ktoś zna dobrze rosyjski. Może translator coś pochrzanił jedynie o co.mozna mieć pretensje, że właśnie tam powiedział, że odchodzi. Mogli to załatwić fajnie wspólną fota żegnamy się i tyle. Swoje zróbil dla ksul, tutaj żadnych wątpliwości.
    póki co - na 6 sezonów 5x drużynowe złoto.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #3378
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,014
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    póki co - na 6 sezonów 5x drużynowe złoto.
    Nikt zasług mu nie odmawia, ale sam tego złota nie wywalczył. Ja wiedziałem, więc mnie to jakoś mocno nie boli. Tak czy siak dla mnie liczy się Klub Sportowy Unia Leszno!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    elgato (29-08-2021)

  5. Powrót do góry    #3379
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Ja też nie pamiętam żeby ktoś na takim etapie rozgrywek wprost powiedział że odchodzi z klubu. Profeska pełną gębą.
    Mogli chociaż jakieś pozory trzymać powiedzieć że jest kontrakt do listopada, a potem zobaczymy, takie slogany standardowe.
    Ale nie, twardo powiedzieli że odchodzi. Marketingowy strzał w kolano dla klubu że do tego dopuścił przed meczem półfinałowym.
    Myślę że znajdzie sporo kibiców którzy sobie pomyślą : po co mam iść na półfinał za grube pieniądze jak jeden już jest Aniołem a drugi może Koziołkiem?

    Swoją drogą duże brawa dla Apatora za kondycję finansową klubu po kilku bardzo przeciętnych sezonach i średnią frekwencją na trybunach szykują takie dwie bomby?
    JHolder, Przedpełski i Lambert tez do tanich nie należą, Chapeau Bas .

  6. Powrót do góry    #3380
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2012
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kierwa ktoś zna dobrze rosyjski. Może translator coś pochrzanił
    Tam nie było co pochrzanić Trzy słowa - сейчас идут переговоры które znaczą wprost "negocjacje trwają". Pytanie, czy Emil faktycznie to powiedział, czy mu to przypisano

  7. Powrót do góry    #3381
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Emil przyznał, że trwają negocjacje z innymi klubami. To jest ta różnica właśnie.
    Nieprawda,to sobie sam dopowiedziales.
    Powiedzial ,ze trwaja negocjacje i tyle.
    W razie draki moze powiedziec,ze negocjuje z zona.
    Absurdalne? Pewnie,jak i ten martwy przeciez przepis.
    Zeby byly podstawy do ukarania,trzeba czekac na wywiad z Terminskim,
    o ile faktycznie Torun ma byc jego nowym klubem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 27-08-2021 o 10:01
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    antyprzemek (27-08-2021)

  9. Powrót do góry    #3382
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Wszystko kwestią kasy. Swoje już nabraliśmy, teraz większe ciśnienie a i myślę, że i w niektórych okoliczności ( wybory ) powodują, że ciężko byłoby dotrzymać kroku w ofertach. Zawsze powtarzałem, że dla mnie dużo ważniejsze od tu i teraz, jest to, by Unia w dobrej kondycji trwała latami.
    Nie sztuką jest się zastawić, postawić na sezon, dwa, ale dekadami liczyć się w lidze i innych rozgrywkach.

    Jedyne, czego się obawiam to - w obliczu mocarstwowych zapędów niektórych tj. kupowaniu na pniu, łącznie z juniorami, najlepszych w kraju - wprowadzenia KSM dla wszystkich.

  10. Powrót do góry    #3383
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarQes Zobacz posta
    Myślę że znajdzie sporo kibiców którzy sobie pomyślą : po co mam iść na półfinał za grube pieniądze jak jeden już jest Aniołem a drugi może Koziołkiem?

    .

    Emil nie jeździ za dziękuję. Ma robić za co mu płacą, jeżeli pojedzie słabo to nie zarobi zbyt dużo, jeżeli pojedzie dobrze otrzyma więcej. Taki jest jego interes.

    Ja kibicować będę Unii nie Sajfutdinowi. I dla Unii mogę iść na stadion na play offy a nie dla niego.

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Ali_G (27-08-2021), Mariusz (27-08-2021)

  12. Powrót do góry    #3384
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,893
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hulc Zobacz posta
    Nie sztuką jest się zastawić, postawić na sezon, dwa, ale dekadami liczyć się w lidze i innych rozgrywkach.
    .
    Słusznie prawisz, to zdanie podziela zarząd Falubazu. Zrobiliśmy parę zwycięstw w Extralidze, a teraz idziemy do I ligi walczyć o zwycięstwo. Wy możecie spróbować w następnym roku wygrać I ligę, żeby nie było nudno.
    Mnie by się podobał, taki leszczyńsko-zielonogórski skład-Kołodziej, Doyle, Lidsey, Fricke, Dudek, dość pewne PO i nie bez szans na wygraną ligi.

    PS
    Skrzynkę wyczyść, albo wyłącz powiadomienia.

  13. Powrót do góry    #3385
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,512
    Kliknij i podziękuj
    1,337
    Podziękowania: 974 w 600 postach
    Mówcie co chcecie, ale zakładając że to ruskie tłumaczenie jest poprawne i prawdziwe , to dla mnie taki styl informowania jest chooyowy. Za te lata w UL przydałoby się jakoś podziękować w jakimś oświadczeniu, a nie, jakiemuś dziennikarzynie walnąć takiego newsa. Jak już jest tego pewny, to mógł się zwrócić do kibiców, zarzadu: słuchajcie, było super, dziękuję, pora na nowy rozdział. A nie...
    Eeeech, minus dla Baszkira ode mnie.

  14. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    Ali_G (27-08-2021), Dominik (27-08-2021), Mariusz (27-08-2021)

  15. Powrót do góry    #3386
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Zgadzam się, że styl przekazania tej informacji jest lekko mówiąc - nie na miejscu. Mało to profesjonalne. Co nie zmienia faktu, że 1 listopada wieszam w salonie plakat z Emilem xd

  16. Powrót do góry    #3387
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Mówcie co chcecie, ale zakładając że to ruskie tłumaczenie jest poprawne i prawdziwe , to dla mnie taki styl informowania jest chooyowy. Za te lata w UL przydałoby się jakoś podziękować w jakimś oświadczeniu, a nie, jakiemuś dziennikarzynie walnąć takiego newsa. Jak już jest tego pewny, to mógł się zwrócić do kibiców, zarzadu: słuchajcie, było super, dziękuję, pora na nowy rozdział. A nie...
    Eeeech, minus dla Baszkira ode mnie.
    A za podziękowanie można wystawić fakturę? Bo jeżeli nie to... sam rozumiesz.

    Tak mi się teraz Emil z Jarkiem H. Jarkiem skojarzył....

  17. Powrót do góry    #3388
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Zgadzam się, że styl przekazania tej informacji jest lekko mówiąc - nie na miejscu. Mało to profesjonalne. Co nie zmienia faktu, że 1 listopada wieszam w salonie plakat z Emilem xd
    No chyba, że Emil po 1 listopada, znajdzie się w innym klubie. I powie, że owszem, z Termosem podali sobie rękę ale na pożegnanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    JaacPoz (27-08-2021)

  19. Powrót do góry    #3389
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Ale kto pierwszy puścił parę z ust, Baron czy Emil? Skoro wyczytał w polskich mediach wypowiedź trenera, to po co ma świecić oczami?

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Buszmen (27-08-2021)

  21. Powrót do góry    #3390
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Przetańcie płakać

    Będzie czyściej w parkingu bez Susiego

    Poza tym Emil to taki dla mnie Hampel
    Uśmiechnięty a bąki puszcza najbardziej smrodliwe

    Zdecydowanie bardziej wolę szczerego i agresywnego Pedersena czy Pawlickiego od słodziaków pokroju Emila, Jarka czy Martina


    A za medale i sukcesy jako kibic serdecznie dziękuje

    ps. i 5 września po laniu jakie nam spuści Krystyna ze swoją Spartą, ładnie w parkingu podziękować, dać jakiś dyplom i suvenire, i na żaden rewanż i mecze o brąz chłopaka już nie powoływać
    Ostatnio edytowane przez welna ; 27-08-2021 o 10:42

  22. Powrót do góry    #3391
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Ale kto pierwszy puścił parę z ust, Baron czy Emil? Skoro wyczytał w polskich mediach wypowiedź trenera, to po co ma świecić oczami?

    Baron miał prawo powiedzieć, że Emil nie chce przedłużyć umowy z Unią. To póki co zawodnik Unii Leszno i Unia może przed 1 listopada z nim o dalszej umowie rozmawiać.

    Emil nie ma prawa prowadzić negocjacji z innymi klubami. Inne kluby nie mają prawa rozpocząć negocjacji z Emilem.

    Taki przepis.

  23. Powrót do góry    #3392
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Ale kto pierwszy puścił parę z ust, Baron czy Emil? Skoro wyczytał w polskich mediach wypowiedź trenera, to po co ma świecić oczami?
    Co wolno wojewodzie ...

    Przecież klub może rozmawiać ze swoimi zawodnikami, a zawodnik nie może rozmawiać z innymi klubami przed zakończeniem rozgrywek. Więc Baron mógł powiedzieć, ze rozmowy z Emilem układają się chuyowo i nie złamał regulaminu. A Emil nie ma jeszcze prawa rozmawiać z innymi klubami, bo łamie regulamin. Widzisz różnicę ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #3393
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,566
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 386 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Przetańcie płakać

    Będzie czyściej w parkingu bez Susiego

    Poza tym Emil to taki dla mnie Hampel
    Uśmiechnięty a bąki puszcza najbardziej smrodliwe

    Zdecydowanie bardziej wolę szczerego i agresywnego Pedersena czy Pawlickiego od słodziaków pokroju Emila, Jarka czy Martina


    A za medale i sukcesy jako kibic serdecznie dziękuje
    I tu się zdecydowanie zgadzam

  25. Powrót do góry    #3394
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Teraz powstaje pytanie kto za Emila? Wg Barona na pewno nie Dudek. To kto? Fricke czy Musielak?

  26. Powrót do góry    #3395
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Co wolno wojewodzie ...

    Przecież klub może rozmawiać ze swoimi zawodnikami, a zawodnik nie może rozmawiać z innymi klubami przed zakończeniem rozgrywek. Więc Baron mógł powiedzieć, ze rozmowy z Emilem układają się chuyowo i nie złamał regulaminu. A Emil nie ma jeszcze prawa rozmawiać z innymi klubami, bo łamie regulamin. Widzisz różnicę ?

    Torunianie nie widzą tej różnicy bo oni go już uwielbiają. Taki fajny jest.

  27. Powrót do góry    #3396
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Kurtz?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #3397
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach
    Cytat Zamieszczone przez Filipek Zobacz posta
    Teraz powstaje pytanie kto za Emila? Wg Barona na pewno nie Dudek. To kto? Fricke czy Musielak?

    Każdy z tych trzech by mi pasował. Nie ten poziom sportowy , ale wszyscy raczej w Unię się wkomponują i dadzą się lubić kibicom.

  29. Powrót do góry    #3398
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Najlepszy będzie Kurtz. Tani/młody a ma potencjał na GP ridera.

  30. Powrót do góry    #3399
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Torunianie nie widzą tej różnicy bo oni go już uwielbiają. Taki fajny jest.
    Ja go tam nie uwielbiam i czy to dotyczy Emila czy kogokolwiek innego, chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że przepisy są fikcyjne i każdy zawodnik negocjuje w trakcie sezonu. Naprawdę na takie bzdury chcesz strzelać z ucha? Zależy na utrzymaniu pozorów? Kubera to kiedy z Lublinem negocjował?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #3400
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Czyli co ? Piter Pawlicki poważnie odchodzi ?

    A idźcie w chuy z takim żużlem. To ile procent Byków z krwi i kości będzie teraz w Unii ? Zaraz się okaże, ze żadnego Byka nie będzie na pozycji seniorów. Toż to podróbka jakaś będzie a nie Unia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #3401
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,363
    Kliknij i podziękuj
    1,571
    Podziękowania: 1,204 w 923 postach

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Kurtz?

    Wolałbym Tobiasza, ale Brady też mógłby być. Poziom sportowy chyba podobny, a nawet z lekkim wskazaniem a Tobiasza. Obaj jeździli w Unii, ale Tobiasz to Polak daje to szersze możliwości.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ja go tam nie uwielbiam i czy to dotyczy Emila czy kogokolwiek innego, chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że przepisy są fikcyjne i każdy zawodnik negocjuje w trakcie sezonu. Naprawdę na takie bzdury chcesz strzelać z ucha? Zależy na utrzymaniu pozorów? Kubera to kiedy z Lublinem negocjował?

    Zapytaj tych którzy ten przepis wprowadzili, po co on jest? Ja tego nie tworzyłem. Ja tylko mówię co wynika z aktualnej regulacji w tym sporcie.

  33. Powrót do góry    #3402
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,014
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co ? Piter Pawlicki poważnie odchodzi ?

    A idźcie w chuy z takim żużlem. To ile procent Byków z krwi i kości będzie teraz w Unii ? Zaraz się okaże, ze żadnego Byka nie będzie na pozycji seniorów. Toż to podróbka jakaś będzie a nie Unia.
    Jak co roku

  34. Powrót do góry    #3403
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co ? Piter Pawlicki poważnie odchodzi ?

    A idźcie w chuy z takim żużlem. To ile procent Byków z krwi i kości będzie teraz w Unii ? Zaraz się okaże, ze żadnego Byka nie będzie na pozycji seniorów. Toż to podróbka jakaś będzie a nie Unia.
    Piter właśnie przedłużył umowę

    q.r.wa brać Patryka i jest miło

  35. Powrót do góry    #3404
    Początkujący
    Dołączył
    23-08-2020
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kapitan podpisał

    Oficjalne info na stronie Unii

  36. Powrót do góry    #3405
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach

  37. Powrót do góry    #3406
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co ? Piter Pawlicki poważnie odchodzi ?

    A idźcie w chuy z takim żużlem. To ile procent Byków z krwi i kości będzie teraz w Unii ? Zaraz się okaże, ze żadnego Byka nie będzie na pozycji seniorów. Toż to podróbka jakaś będzie a nie Unia.
    Taki sport. Jak odejdą to odejdą. Nie ma sensu przepłacać ,a potem moze za rok albo dwa płakać że długi są. Trzeba jechać składem na jaki Nas stać i tyle. Tym nasz zarza u mnei największy szacunek ma że nie dopuszcza do zadłuzenia. Jest kasa na gwiazdy niech są gwiazdy a jak nei ma to odpuścić i tyle. Po tylu latach sucesów mogą przyjśc lata chudsze choc nie powiedziane, że i bez wielkich nazwisk nie uda sie pojechac fajnych sezonów. Żużel mocno się wyrównał jest kilka armat ,ale całą reszta to juz podobny poziom. Piter to Piter ja za rozsądne pieniądze napewno bym sie go nie pozbywał i mam nadzieje ze zostanie. Przedewszystkim dlatego że o Polaka cieżko na tym poziomie. Musielak ok nasz wychowanek, spoko chłopak i w ogóle, ale ja w Goscia na poziomie Ekstraligi po prostu nie wierze... Podobnie w Tungeta(pozdro Ali_G ). Choć oczywiscie wole takich zawodnikó czy też Kurtza, Tarasienke może jakiegoś Hansena czy JAkobsena niż żart w postaci Zagara i Bjerre... Jakby takich zawodników ktoś rozważał to już lepiej dać Rew do składu.

    No patrz Pan i Kapitan jednak zostaje.

    No to dawać Drabika, Fricka lub Kurtza za Emila i jedziemy(kolejność nie przypadkowa)...
    Ostatnio edytowane przez Noski ; 27-08-2021 o 11:15
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  38. Powrót do góry    #3407
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Piter zostaje na 2022…
    W przypadku odejścia Emila chyba trzeba się cieszyć

    https://unia.leszno.pl/kapitan-zosta...kolejny-sezon/

    Teraz wywalczyć chociaż tego Fricke’a i będę zadowolony

  39. Powrót do góry    #3408
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    No to Kępa został na lodzie, Drabik ostatnią deską ratunku. Dla dobra ligi dobrze, że Piter zostaje

  40. Powrót do góry    #3409
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    No to Kępa został na lodzie, Drabik ostatnią deską ratunku. Dla dobra ligi dobrze, że Piter zostaje
    Nikt Neymara nie brał pod uwagę w Lublinie

  41. Powrót do góry    #3410
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A pasowałby tam na startowym torze idealnie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  42. Powrót do góry    #3411
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    No to Kępa został na lodzie, Drabik ostatnią deską ratunku. Dla dobra ligi dobrze, że Piter zostaje
    Ja od początku uważałem, ze temat Pitera w Lublinie to tylko dla zmyłki Lublin wypuścił. Oni cały czas mieli priorytet ustawiony na Zimny/Dudek/Drabik. Kolejność nie przypadkowa.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #3412
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Jeśli Emil zamierza odejść to ja bym tam Dudka próbował ściągnąć. Dudek nie jest wcale słabszy niż Emil 2021 i nie piszcie, że Emila nie da się zastąpić.

  44. Powrót do góry    #3413
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Jeśli Emil zamierza odejść to ja bym tam Dudka próbował ściągnąć. Dudek nie jest wcale słabszy niż Emil 2021 i nie piszcie, że Emila nie da się zastąpić.
    Tu chodzi o $$$$$$$$, w drugiej kolejności pewnie lokalizacja jest ważna. Czy My czy Toruń akurat w to się wpisujemy, ale chyba tutaj nie mamy tylko $ , bo tu stawki latają niebotyczne jak się czyta tu i tam.


    Tez bym Patryka widział w Lesznie, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz.


    P.S

    Jestem ciekaw tego pomysłu z Kowalskim? Unia sprowadzić z zewnątrz juniora. Z jednej strony nierealne, z drugiej patrząc na Sadurskiego czy Pludrę… jak dodamy do tego wychowanek Janka. Mejbi.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 27-08-2021 o 11:45

  45. Powrót do góry    #3414
    Początkujący
    Dołączył
    23-08-2021
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jestem ciekaw tego pomysłu z Kowalskim? Unia sprowadzić z zewnątrz juniora. Z jednej strony nierealne, z drugiej patrząc na Sadurskiego czy Pludrę… jak dodamy do tego wychowanek Janka. Mejbi.
    A czemu próbować z zewnętrznym juniorem? Mamy w obwodzie takiego chociażby Huberta Jabłońskiego. Będzie gotowy od razu na sezon 2022 bo z lutego + zapowiada się na solidnego żużlowca. Lepiej jego zacząć objeżdzać w Elidze.

  46. Powrót do góry    #3415
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta

    Ja kibicować będę Unii nie Sajfutdinowi. I dla Unii mogę iść na stadion na play offy a nie dla niego.
    Haha a jak było GP to całe Leszno Ruskiemu kibicowało zamiast Polakom a teraz co? Haha

  47. Powrót do góry    #3416
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jechać z rolnikami. Leszno to taka mała wieś niby a kiedys jechalem sobie autem tam obok taka droga ekspresowa i patrze a tu takie miasto duze. Co za cwaniaki

  48. Powrót do góry    #3417
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Mówcie co chcecie, ale zakładając że to ruskie tłumaczenie jest poprawne i prawdziwe , to dla mnie taki styl informowania jest chooyowy. Za te lata w UL przydałoby się jakoś podziękować w jakimś oświadczeniu, a nie, jakiemuś dziennikarzynie walnąć takiego newsa. Jak już jest tego pewny, to mógł się zwrócić do kibiców, zarzadu: słuchajcie, było super, dziękuję, pora na nowy rozdział. A nie...
    Eeeech, minus dla Baszkira ode mnie.
    Dlatego coś mi tutaj mocno nie pasuje. Poczekam nanoficjalke.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  49. Powrót do góry    #3418
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,467
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Najśmieszniejsze jest to, że każdy portal opiera się na słowach trenera. Nawet ruscy. Z jednej wypowiedzi 1000 artykułów

    Poczekamy, zobaczymy.

  50. Powrót do góry    #3419
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Szybko są przedłużane kontrakty ogólnie w tym sezonie. Najgorzej będzie miał beniaminek dla którego już nic ciekawego nie będzie w październiku. Jest Doyle,Kapitan pewnie Kołodziej i Lidsay i zostanie jedno wolne miejsce. Raczej wątpię w Dudka lub Drabika więc pozostaje na dobrą sprawę Max Fricke lub w klubie pójdą inna droga i wybiorą kogoś innego

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ZZ za jego przydatny post!

    Donpedini (27-08-2021)

  52. Powrót do góry    #3420
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Najśmieszniejsze jest to, że każdy portal opiera się na słowach trenera. Nawet ruscy. Z jednej wypowiedzi 1000 artykułów

    Poczekamy, zobaczymy.
    Tyle, ze u Ruskich jakby sam Emil się wypowiadał.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •