Strona 1 z 104 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2019
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 62 w 34 postach

    Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

    Dziwny, intensywny sezon za nami z kolejnym czwartym tytułem DMP z rzędu.
    Czy hegemonia będzie trwała nadal ?

    Co do składu czeka nas mała rewolucja.

    9. Emil Sajfutdinow
    10. Janusz Kołodziej
    11. Jason Doyle?
    12. Jaimon Lidsey
    13. Piotr Pawlicki
    14. Kacper Pludra
    15. Krzysztof Sadurski/Damian Ratajczak
    W obwodzie: Brady Kurtz ? i młode kangury z Australii.

    Szkoda straty naszych wychowanków w postaci Dominika Kubery i Bartka Smektały ale myślę, że oni nie mówią do widzenia tylko do zobaczenia.

    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 12-10-2020 o 09:57

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    W ogóle mi to wczoraj umknęło - skąd ten pewniak Doyle w składzie? Pili z Rusieckim czy cóś?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-09-2019
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 62 w 34 postach
    Po wczorajszych wypowiedziach Smyka i Kubera wygląda na to że inaczej nie będzie. Ale ok poprawka z mojej strony znak ? przy Jasonie.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Doyle ma dalej mechaników w Lesznie? No i chłop po 3 latach posuchy zapewne chciałby posmakować PO i mieć je jak w banku.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Z Doylem Unia będzie faworytem do 5 już z kolei DMP.
    PS. Wielkie gratulacje za kolejnego Mistrza Polski. W 4 lata zrobiliście to co mój Apator przez całą swoją historię. Zazdro!
    Ostatnio edytowane przez adsiz ; 12-10-2020 o 10:07
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    Dominik (12-10-2020), JODA (12-10-2020)

  7. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,370
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 255 w 183 postach
    Kubera odchodzi ale Smyk też to ogłosił? bo chyba mi to umknęło.

  8. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    No ponoć Doyle wczoraj był na trybunie VIP? To prawda? Ktoś to może potwierdzić?
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    W sumie w Lesznie nie chcą jeździć zawodnicy z Leszna. Może głupio im całe życie w małym mieście jeździć i chcą w większych miastach (no offense). Tylu wychowanków, a w składzie seniorskim jeden będzie.

    Przemek, Smyk, Kubera, Hampel, nie ma ich, nie ma. A Piotrek się ostro co roku targuje i grozi odejściem.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    lemur6666 (12-10-2020)

  11. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Heh, to dobre z małym miasteczkiem

    Pytanie tylko, do jakiego większego mieliby pójść? Z Lublina wszędzie daleko (w sensie Szwecja itp), w Częstochowie nie ma po czym jeździć (w związku z czym nie zarabia się za 14 meczów + PO tylko za mniej), we Wrocławiu przez pomyłkę przerobią Kuberę na Ukraińca albo cygana, do tego dużo łatwiej wpaść pod tramwaj, który codziennie wypada z szyn na dowolnej ulicy. Może sobie taki ktoś iść do Grudziądza ale tam osiągnięć sportowych zero, z kolei w Toruniu taki ktoś niepotrzebny z racji Dudka Pozostaje Falubaz, w zasadzie można powiedzieć, że miasto 2x większe to już jak metropolia

  12. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    I po co miałby do nas przyjść? By się sądzić potem o pieniądze?
    No Leszno gdyby zostawiło tych wychowanków to by te 4 złota pod rząd chyba tylko w Speedway Lidze zrobili.

    Skład Unii 2021, jeśli Nasi się sfrajerzyli i nie klepnęli Doyla wczesniej bo kiedyś ktoś komuś ręki nie oblizał to petarda na 5 złoto.
    Wczoraj Pludra sobie wchodzi na 14 bieg i wygląda jakby jeździł sobie w Unii od początku sezonu.

    Gratulacje drużyny i zarządzania twardą ręką.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    Dominik (12-10-2020)

  14. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    No ponoć Doyle wczoraj był na trybunie VIP? To prawda? Ktoś to może potwierdzić?
    Mefitzo tak wczoraj napisał. Patrząc na zachowanie młodych wczoraj zapewne tak było.
    Odejście Smyka jest dla mnie niezrozumiałe. Jest tu ktoś, kto wierzy w bajeczki pt. chciał ten sam kontrakt, co Emil?
    Po prostu nadarzyła się okazja na Doyle'a, to skorzystali...ma być finał, ale czy będzie...

    Zarząd robi po swojemu, tak jak w przypadku Pedersena...
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 12-10-2020 o 11:23

  15. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,148
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Już o tym pisałem. Żużel mocno się zmienił i są miejscami za duże pieniądze w tym sporcie by lojalność była ważniejsza niż $.
    Słuchajcie.
    Każdy na tym skorzysta. Smyk i Domin : oczywiście duże pieniądze , nowe wyzwania. Czasami by zrobić krok do przodu , trzeba "wyjść ze strefy komfortu". Może mniej trafiony przykład, ale zasiedzenie się Woryny tak naprawdę w Rybniku. Maciej też odchodził do Tarnowa by wrócić później do Wrocławia.

    Klub na tym skorzysta:
    Aspekt finansowy, bo nie ma co ukrywać,że Jason jest dostępny za pół darmo. Sportowo na pewno na tym też nie ucierpimy.
    Sponsorzy:
    Reklama w GP za rozsądną cenę. Takie są realia, udziałowcy patrzą na kasę. Wynik sportowy drużyny to właśnie powoduje zastrzyk gotówkowy. Patrzą na wynik, gdyby mieli pewność,że skład z samymi wychowankami spowoduje co mecz pełen stadion to by poszli tą drogą, ale niestety dzisiaj najważniejszy jest sukces.

    Sama osoba Jasona:
    Uważam,że odnajdzie się w drużynie sportowo. Ma niezłych grajków w składzie , poza tym lubi Smoczyka.

    To nie wina klubu,że młodzi mają lepszą ofertę finansową, ani to nie wina młodych,że chcą z niej skorzystać. Każdy z Nas najpewniej postąpił by tak samo jak oni. To sport zawodowy. Unia gdyby ich wypuściła w stylu "ala Kasprzaka" można by mieć wtedy pretensje do klubu. Tylko widać,że negocjują nie od paru dni, więc starania były,ale nie zawsze wychodzi.
    Ja rozumiem sytuacje i jestem przekonany,że to wszystkim wyjdzie na dobre.
    A My :
    Mamy kapitana.
    Jest Janek jak swój, mamy wychowanka z AUS który to co zrobił w tym roku przechodzi ludzkie pojęcie.
    Emil już długo z nami.
    No i będziemy się radować młodymi mam nadzieję. Pludra,Sadurski,Ratajczak mają od kogo się uczyć. Bieg 14 wczoraj magia,a ile radości. To będzie Nas radować 100kroć bardziej.
    Inny aspekt na plus to sama osoba Jasona. Który się tuła ,a jakby nie było do ambitnych zawodników należy.
    I tak teoretycznie przy fajnym sezonie Unia ma lepszą pozycje do negocjacji na sezon 2022 z Emilem. Raczej wszystko jest przemyślane.
    Mamy ludzi odpowiednich sterujących tym klubem , wiedzą co robią.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-10-2020 o 11:51

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (12-10-2020), darsen (12-10-2020)

  17. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Już o tym pisałem. Żużel mocno się zmienił i są miejscami za duże pieniądze w tym sporcie by lojalność była ważniejsza niż $.
    Słuchajcie.
    Każdy na tym skorzysta. Smyk i Domin : oczywiście duże pieniądze , nowe wyzwania. Czasami by zrobić krok do przodu , trzeba "wyjść ze strefy komfortu". Może mniej trafiony przykład, ale zasiedzenie się Woryny tak naprawdę w Rybniku. Maciej też odchodził do Tarnowa by wrócić później do Wrocławia.

    Klub na tym skorzysta:
    Aspekt finansowy, bo nie ma co ukrywać,że Jason jest dostępny za pół darmo. Sportowo na pewno na tym też nie ucierpimy.
    Sponsorzy:
    Reklama w GP za rozsądną cenę. Takie są realia, udziałowcy patrzą na kasę. Wynik sportowy drużyny to właśnie powoduje zastrzyk gotówkowy. Patrzą na wynik, gdyby mieli pewność,że skład z samymi wychowankami spowoduje co mecz pełen stadion to by poszli tą drogą, ale niestety dzisiaj najważniejszy jest sukces.

    Sama osoba Jasona:
    Uważam,że odnajdzie się w drużynie sportowo. Ma niezłych grajków w składzie , poza tym lubi Smoczyka.

    To nie wina klubu,że młodzi mają lepszą ofertę finansową, ani to nie wina młodych,że chcą z niej skorzystać. Każdy z Nas najpewniej postąpił by tak samo jak oni. To sport zawodowy.
    Ja rozumiem sytuacje i jestem przekonany,że to wszystkim wyjdzie na dobre.
    A My :
    Mamy kapitana.
    Jest Janek jak swój, mamy wychowanka z AUS który to co zrobił w tym roku przechodzi ludzie pojęcie.
    Emil już długo z nami.
    No i będziemy się radować młodymi mam nadzieję. Pludra,Sadurski,Ratajczak mają od kogo się uczyć. Bieg 14 wczoraj magia,a ile radości. To będzie Nas radować 100kroć bardziej.
    Inny aspekt na plus to sama osoba Jasona. Który się tuła ,a jakby nie było do ambitnych zawodników należy.
    I tak teoretycznie przy fajnym sezonie Unia ma lepszą pozycje do negocjacji na sezon 2022 z Emilem. Raczej wszystko jest przemyślane.
    Mamy ludzi odpowiednich sterujących tym klubem , wiedzą co robią.
    Ad. 1
    Zobaczymy, jak z tym Jasonem. Naprawdę wierzycie w to "za pół darmo"? Zaraz ktoś napisze, że Jason jest tańszy od Smyka.
    Przy okazji ciekawe, czy ktoś zwrócił uwagę na to, że ten zawodnik co sezon łapie jakąś kontuzję?

    Ad. 2
    To już zarząd na to zapracował...nie robią nic, żeby to się zmieniło. Nie ma zaangażowania, nie ma pasji i na koniec nie ma odpowiednich ludzi.

    Ad. 3
    Poczekaj na awans Polonii B. Nie będzie czego negocjować, Emil tylko czeka na awans gryfów.

    Ad. 4
    Nic nie jest przemyślane, jest tu i teraz. Kto te medale wypracował przez ostatnie lata? Młodzież...ta, której teraz się pozbywamy.

  18. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Ad. 1
    Zobaczymy, jak z tym Jasonem. Naprawdę wierzycie w to "za pół darmo"? Zaraz ktoś napisze, że Jason jest tańszy od Smyka.
    Przy okazji ciekawe, czy ktoś zwrócił uwagę na to, że ten zawodnik co sezon łapie jakąś kontuzję?
    Za pół darmo czyli uwzględniając sponsoring SGP - 2 banki za sezon.
    Tak czy siak z Doylem to jesteście faworytem ligi. To jest świetny ruch i brawo dla waszego zarządu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Ali nie płacz naprawdę...

    Nic nie jest przemyślane no naprawdę... Ja wiem ze ty nie lubisz tego zarządu ale jak zwykle przesadzasz. Idź marudo przejmij ten klub i pokaz jak to się robi... Gdzie masz coś niby lepiej przemyślane? W którym klubie? Od lat ten klub zdobywa medal, stoi na dosyć solidnych nogach. Jasne że mogli by bardziej popracować nad sprawami marketingowymi. Ale jak chodzi o stronę sportowa to przyczepić się nie ma czego... I jasne Józef i Rusek biorą sobie dużo droższego Doyla bo im się tak podoba i na złość wszystkim.. Jasne...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (12-10-2020)

  21. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ali nie płacz naprawdę...

    Nic nie jest przemyślane no naprawdę... Ja wiem ze ty nie lubisz tego zarządu ale jak zwykle przesadzasz. Idź marudo przejmij ten klub i pokaz jak to się robi... Gdzie masz coś niby lepiej przemyślane? W którym klubie? Od lat ten klub zdobywa medal, stoi na dosyć solidnych nogach. Jasne że mogli by bardziej popracować nad sprawami marketingowymi. Ale jak chodzi o stronę sportowa to przyczepić się nie ma czego... I jasne Józef i Rusek biorą sobie dużo droższego Doyla bo im się tak podoba i na złość wszystkim.. Jasne...
    CE,CE,CE-KA-EM!!!
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,148
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Ad. 1
    Zobaczymy, jak z tym Jasonem. Naprawdę wierzycie w to "za pół darmo"? Zaraz ktoś napisze, że Jason jest tańszy od Smyka.
    Przy okazji ciekawe, czy ktoś zwrócił uwagę na to, że ten zawodnik co sezon łapie jakąś kontuzję?

    Ad. 2
    To już zarząd na to zapracował...nie robią nic, żeby to się zmieniło. Nie ma zaangażowania, nie ma pasji i na koniec nie ma odpowiednich ludzi.

    Ad. 3
    Poczekaj na awans Polonii B. Nie będzie czego negocjować, Emil tylko czeka na awans gryfów.

    Ad. 4
    Nic nie jest przemyślane, jest tu i teraz. Kto te medale wypracował przez ostatnie lata? Młodzież...ta, której teraz się pozbywamy.

    Ad.1
    Tak uważam,że Jason jest dostępny za "pół darmo". by było Ci łatwiej to zobrazować po prostu w promocji. Pojawiła się okazja i już. Facet nie ma innej opcji, a jego pozycja negocjacyjna jest fatalna. Jak możesz rozdawać karty, nie mając w talii żadnej mocnej ?

    Ad.2
    Tu zgoda, ale pamiętaj,że większość to kibice sukcesu. Nie ważne czy są Ci wychowankowie czy nie. Dla osób tu na forum to najważniejsza wartość (wychowankowie) ,ale niestety jesteśmy w mniejszości. To jest tak jak trzymaliśmy wersję by nie "sprzedać" nazwy. Nie do pomyślenia kiedyś, dziś?

    Ad.3
    Argument z tyłka. Pożyjemy zobaczymy. Gdybanie, tak jak z tym ,że już dawno miał odejść za kasą gdzie indziej. Może się przekonamy,a może nie? Gdybać sobie można.

    Ad.4
    Właśnie to co wymieniłeś jest przemyślane czyli medale. W tym roku oczywiście Smyk czy Domin przyczynili się do złota jak cholera, ale to samo cała reszta. Z racji,że juniorami zawsze Leszno stało dobrze to był Nasz atut. Można było mieć pretensje do zarządu za "pchanie" Jonassona zamiast Tobiasza , okej?
    Ale nie można teraz obwiniać zarząd,że się nie dogadali z młodymi. Przepis swoje zrobił i uważasz,że nie chcieli się z nimi dogadać? Równie dobrze możesz mieć pretensje do Lublina czy Częstochowy za to,że sypią taką kasą.
    Tu jeden z kolegów dobrze poinformowany z klubu jak śledzę (Martines) powiedział ,że Smyk zawsze był "łasy na hajs". Każdy kij ma dwa końce - pamiętaj. Sytuacja nie jest 0/1.

  23. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ali nie płacz naprawdę...

    Nic nie jest przemyślane no naprawdę... Ja wiem ze ty nie lubisz tego zarządu ale jak zwykle przesadzasz. Idź marudo przejmij ten klub i pokaz jak to się robi... Gdzie masz coś niby lepiej przemyślane? W którym klubie? Od lat ten klub zdobywa medal, stoi na dosyć solidnych nogach. Jasne że mogli by bardziej popracować nad sprawami marketingowymi. Ale jak chodzi o stronę sportowa to przyczepić się nie ma czego... I jasne Józef i Rusek biorą sobie dużo droższego Doyla bo im się tak podoba i na złość wszystkim.. Jasne...
    Taka moja natura...z resztą sam wiesz jacy, to są ludzie. Nie marudzę bez powodu, bo nie raz wspominałem, że sportowo wszystko się broni. Czy teraz będzie tak samo? Zobaczymy.
    Pogadamy po sezonie, ale zawsze będą mogli powiedzieć, że juniorzy byli bez doświadczenia...

    Cóż magia nazwisk nawet do nas dotarła, a myślałem, że inni się w tym specjalizują. Najważniejsze, że Midas ma swojego ulubieńca

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ad.1
    Tak uważam,że Jason jest dostępny za "pół darmo". by było Ci łatwiej to zobrazować po prostu w promocji. Pojawiła się okazja i już. Facet nie ma innej opcji, a jego pozycja negocjacyjna jest fatalna. Jak możesz rozdawać karty, nie mając w talii żadnej mocnej ?

    Ad.2
    Tu zgoda, ale pamiętaj,że większość to kibice sukcesu. Nie ważne czy są Ci wychowankowie czy nie. Dla osób tu na forum to najważniejsza wartość (wychowankowie) ,ale niestety jesteśmy w mniejszości. To jest tak jak trzymaliśmy wersję by nie "sprzedać" nazwy. Nie do pomyślenia kiedyś, dziś?

    Ad.3
    Argument z tyłka. Pożyjemy zobaczymy. Gdybanie, tak jak z tym ,że już dawno miał odejść za kasą gdzie indziej. Może się przekonamy,a może nie? Gdybać sobie można.

    Ad.4
    Właśnie to co wymieniłeś jest przemyślane czyli medale. W tym roku oczywiście Smyk czy Domin przyczynili się do złota jak cholera, ale to samo cała reszta. Z racji,że juniorami zawsze Leszno stało dobrze to był Nasz atut. Można było mieć pretensje do zarządu za "pchanie" Jonassona zamiast Tobiasza , okej?
    Ale nie można teraz obwiniać zarząd,że się nie dogadali z młodymi. Przepis swoje zrobił i uważasz,że nie chcieli się z nimi dogadać? Równie dobrze możesz mieć pretensje do Lublina czy Częstochowy za to,że sypią taką kasą.
    Tu jeden z kolegów dobrze poinformowany z klubu jak śledzę (Martines) powiedział ,że Smyk zawsze był "łasy na hajs". Każdy kij ma dwa końce - pamiętaj. Sytuacja nie jest 0/1.
    Ad. 1

    Czyli tańszy od Smyka?

    Ad. 2

    Pamiętam lata "pełnego stadionu". Świat poszedł do przodu, a nasi zostali ze starym spojrzeniem. Jak coś trzeba zrobić więcej, to jest "a po co?"

    Ad. 3

    Zapisuję

    Ad. 4

    Uważam, ze woleli skorzystać z okazji i wybrali "gwiazdę".
    Ostatnio edytowane przez Ali_G ; 12-10-2020 o 12:37

  24. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Ali nie płacz naprawdę...

    Nic nie jest przemyślane no naprawdę... Ja wiem ze ty nie lubisz tego zarządu ale jak zwykle przesadzasz. Idź marudo przejmij ten klub i pokaz jak to się robi... Gdzie masz coś niby lepiej przemyślane? W którym klubie? Od lat ten klub zdobywa medal, stoi na dosyć solidnych nogach. Jasne że mogli by bardziej popracować nad sprawami marketingowymi. Ale jak chodzi o stronę sportowa to przyczepić się nie ma czego... I jasne Józef i Rusek biorą sobie dużo droższego Doyla bo im się tak podoba i na złość wszystkim.. Jasne...
    Trafione w punkt.

    A po za tym może ewentualny kontrakt Doyla jest zabezpieczeniem na sezon 2022 - jeżeli negocjacje z Emilem by się nie powiodły. Zawsze będzie łatwiej go zatrzymać niż pozyskać.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  25. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,148
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 498 w 314 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Trafione w punkt.

    A po za tym może ewentualny kontrakt Doyla jest zabezpieczeniem na sezon 2022 - jeżeli negocjacje z Emilem by się nie powiodły. Zawsze będzie łatwiej go zatrzymać niż pozyskać.
    Dokładnie.

  26. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Prawda jest taka, że ja bardzo się cieszę z faktu jazdy Smyka we Włókniarzu w przyszłym sezonie.
    Natomiast faktem jest również to, ze jeżeli przyjdzie do was Doyle to jesteście nie do ugryzienia w przyszłym sezonie.
    Co by nie mówić Jason jest zawodnikiem gwarantującym większą liczbę punktów niż Smyk.
    Rozumiem również was, że to jest jednak wychowanek punktując na dobrym poziomie ale sentymentami to możemy kierować się my kibice, a nie prezesi czy zawodnicy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  27. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Prawda jest taka, że ja bardzo się cieszę z faktu jazdy Smyka we Włókniarzu w przyszłym sezonie.
    Natomiast faktem jest również to, ze jeżeli przyjdzie do was Doyle to jesteście nie do ugryzienia w przyszłym sezonie.
    Co by nie mówić Jason jest zawodnikiem gwarantującym większą liczbę punktów niż Smyk.
    Rozumiem również was, że to jest jednak wychowanek punktując na dobrym poziomie ale sentymentami to możemy kierować się my kibice, a nie prezesi czy zawodnicy.
    Wasz owal jemu wybitnie służy jeśli do was trafi śr domowa zrobi imponująca moim zdaniem. Wyjazdy moim zdaniem też jakieś tragiczne nie były i jak na 1nrok seniora super wynik.
    Mnie ciekawi co zrobi Szlauderbach. Zostanie pod 8 + Rawicz czy też pójdzie w świat.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  28. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wasz owal jemu wybitnie służy jeśli do was trafi śr domowa zrobi imponująca moim zdaniem. Wyjazdy moim zdaniem też jakieś tragiczne nie były i jak na 1nrok seniora super wynik.
    Mnie ciekawi co zrobi Szlauderbach. Zostanie pod 8 + Rawicz czy też pójdzie w świat.
    Jego celem była 1 liga, pytanie czy gdzieś się załapie po tej zmianie regulaminu?

  29. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2018
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 16 w 11 postach
    Jeśli się ten skład potwierdzi to potrzebujemy Polaka na rezerwie w razie w. Niestety pozbywajac się młodych gniewnych ograniczamy sobie pole manewru co do Polaków w składzie. Jeśli faktycznie Smyku chce za dużo i chce odejść to pytanie dlaczego odszedł Domin? Przecież mógł zostać zamiast Bartka. Chyba że nasi chcieli Jasona tak czy siak. Ja osobiście zamiast Jasona chciałbym.... ZENGIEGO. Polak, też już u nas jeździł, kibice też go lubią a widać że po kontuzji też fajnie jedzie.

  30. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Jeśli się ten skład potwierdzi to potrzebujemy Polaka na rezerwie w razie w. Niestety pozbywajac się młodych gniewnych ograniczamy sobie pole manewru co do Polaków w składzie. Jeśli faktycznie Smyku chce za dużo i chce odejść to pytanie dlaczego odszedł Domin? Przecież mógł zostać zamiast Bartka. Chyba że nasi chcieli Jasona tak czy siak. Ja osobiście zamiast Jasona chciałbym.... ZENGIEGO. Polak, też już u nas jeździł, kibice też go lubią a widać że po kontuzji też fajnie jedzie.
    Domin po prostu zdaje sobie sprawę, że nie załapałby się do składu. Jego średnia jest sztucznie zawyżona przez biegi juniorskie.

  31. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,287
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Swoją drogą nie wiem czy któryś z Was wczoraj widział Zena
    Chodził po koronie stadionu

    Z tymże, że słowo ,,chodził” jest sporym nadużyciem...

    Szczerze to zastanawiam się jak on sobie radzi po tej kontuzji na motocyklu , ale przyznam , że po tym jak wczoraj widziałem jak Grzegorz się porusza bez kul to jestem pod wielkim wrażeniem i pełen uznania , że ponownie wsiadł na motor!
    Serio
    Pełen szacunek
    Ostatnio edytowane przez welna ; 12-10-2020 o 17:02

  32. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chris8 Zobacz posta
    Jeśli się ten skład potwierdzi to potrzebujemy Polaka na rezerwie w razie w. Niestety pozbywajac się młodych gniewnych ograniczamy sobie pole manewru co do Polaków w składzie. Jeśli faktycznie Smyku chce za dużo i chce odejść to pytanie dlaczego odszedł Domin? Przecież mógł zostać zamiast Bartka. Chyba że nasi chcieli Jasona tak czy siak. Ja osobiście zamiast Jasona chciałbym.... ZENGIEGO. Polak, też już u nas jeździł, kibice też go lubią a widać że po kontuzji też fajnie jedzie.
    Midas woli Jasona, a jak widać tutaj na forum ma nawet spore poparcie

  33. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Domin Kubera lata 2018 - 2020 na Smoku w dużym skrócie :
    70 biegów w tym tylko 22x 1 bądź 2
    Dokładnie 68,57% był gorzej niż 2
    Z zaznaczeniem Bez biegu juniorskiego
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  34. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Domin Kubera lata 2018 - 2020 na Smoku w dużym skrócie :
    70 biegów w tym tylko 22x 1 bądź 2
    Dokładnie 68,57% był gorzej niż 2
    Z zaznaczeniem Bez biegu juniorskiego
    to juz nie ma znaczenia... jedyne co możemy - to życzyć mu jak najlepiej i kibicować, niezależnie w jakiej drużynie będzie startować.

    najgorzej, że oszołomy zaczęły już swoją krucjatę... pod tytułem zgnoić Dominika.

  35. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Gnoić to będą Smyka ... (Jednak zostawiam sobie jeszcze furtkę 'nadzieja')

    Jak już o Dominiku to trochę niefortunnie że ogłosił to akurat przed TV w dniu meczu finałowego.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,514
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Mysle ze nikt nikogo gonić nie będzie.
    Taka wybrali drogę ich sprawa
    Tez jeszcze liczę na odwrót sytuacji z Smykiem... Moze sie uda.
    A jeśli nie to wypompowanie świeżej krwi w postaci Doyle moze byc tez bardzo mobilizujące dla drużyny

    Czas pokaże. Na razie cieszmy sie sukcesem.... A za rok będzie znow bardzo dobrze

  37. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Swoją drogą nie wiem czy któryś z Was wczoraj widział Zena
    Chodził po koronie stadionu

    Z tymże, że słowo ,,chodził” jest sporym nadużyciem...

    Szczerze to zastanawiam się jak on sobie radzi po tej kontuzji na motocyklu , ale przyznam , że po tym jak wczoraj widziałem jak Grzegorz się porusza bez kul to jestem pod wielkim wrażeniem i pełen uznania , że ponownie wsiadł na motor!
    Serio
    Pełen szacunek
    Swego czasu widziałem jego nogę i po tym co zobaczyłem to prędzej bym się spodziewał Władka z cygarem jako prezesa Falubazu niż Zengiego na torze
    Jego powrót na tor to WIELKA SPRAWA

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    Havelock (12-10-2020), welna (12-10-2020)

  39. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 68 w 39 postach
    Okres transferowy w Lesznie został zamknięty w dniu dzisiejszym.

    Smyk idzie do Czewy. Nic się nie ugięli. 600 tys. za podpis. Tyle nie dostaje nikt, nawet Emil. Zero woli żeby się dogadać. Podpisze prawdopodobnie na 2 lata w Częstochowie.

    Nasi chcieli zostawić obydwóch, niestety inni zrobili im wodę z mózgu i totalnie odlecieli że stawkami.

    Smyk ma jeszcze kilka dni, ale to on musi przyjść do klubu z konkretami.

    Doyle klepnięty, za podpis dostanie tyle co...Szlauderbach.

  40. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Smyk idzie do Czewy. Nic się nie ugięli. 600 tys. za podpis.




    Kurde, ten Włókniarz to wszystkich przepłaca, a w Lesznie to każdy za darmo jeździ
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  41. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Ali_G (13-10-2020), Frank_Drebin (12-10-2020), lemur6666 (12-10-2020)

  42. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,725
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Okres transferowy w Lesznie został zamknięty w dniu dzisiejszym.

    Smyk idzie do Czewy. Nic się nie ugięli. 600 tys. za podpis. Tyle nie dostaje nikt, nawet Emil. Zero woli żeby się dogadać. Podpisze prawdopodobnie na 2 lata w Częstochowie.

    Nasi chcieli zostawić obydwóch, niestety inni zrobili im wodę z mózgu i totalnie odlecieli że stawkami.

    Smyk ma jeszcze kilka dni, ale to on musi przyjść do klubu z konkretami.

    Doyle klepnięty, za podpis dostanie tyle co...Szlauderbach.
    Smyk był klepnięty juz w tamtym tygodniu.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  43. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta

    Doyle klepnięty, za podpis dostanie tyle co...Szlauderbach.
    Szlauderbach 400.000 za parafkę?
    Macie gest.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (12-10-2020)

  45. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Okres transferowy w Lesznie został zamknięty w dniu dzisiejszym.

    Smyk idzie do Czewy. Nic się nie ugięli. 600 tys. za podpis. Tyle nie dostaje nikt, nawet Emil. Zero woli żeby się dogadać. Podpisze prawdopodobnie na 2 lata w Częstochowie.

    Nasi chcieli zostawić obydwóch, niestety inni zrobili im wodę z mózgu i totalnie odlecieli że stawkami.

    Smyk ma jeszcze kilka dni, ale to on musi przyjść do klubu z konkretami.

    Doyle klepnięty, za podpis dostanie tyle co...Szlauderbach.
    To Szlauderbach taki drogi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To Szlauderbach taki drogi ?
    Pieniądze leżą na torze Mariuszku dlatego właśnie my startujemy po 5 złoto a wy ... No właśnie hehe
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Pieniądze leżą na torze Mariuszku dlatego właśnie my startujemy po 5 złoto a wy ... No właśnie hehe
    Takt, tak, wiemy. U was wszyscy jeżdżą za drobne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez tasbarg Zobacz posta
    Doyle klepnięty, za podpis dostanie tyle co...Szlauderbach.
    Sceptycy nie uwierzą, ale jak wiadomo, kasa leży na torze.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Takt, tak, wiemy. U was wszyscy jeżdżą za drobne.
    Nie , ale ty jesteś głupiutki i nie ma sensu tłumaczyć ,a na kopanie z koniem szkoda czasu .
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Za podpis tyle co Szlauderbach a punktówka MJJ-a.
    Tak się tworzy legendy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (13-10-2020), sparta_mistrz (12-10-2020)

  52. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Za podpis tyle co Szlauderbach a punktówka MJJ-a.
    Tak się tworzy legendy.
    Dodatkowo zaczynał w Rawiczu , więc to wychowanek który doczeka szansy startów w 1 składzie.LEGENDA.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Za podpis tyle co Szlauderbach a punktówka MJJ-a.
    Tak się tworzy legendy.
    Mysle, ze dodatkowo chcieli mu dac wiecej, ale on sam honorowo zaprotestowal.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  54. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nestor Zobacz posta
    Sceptycy nie uwierzą, ale jak wiadomo, kasa leży na torze.
    Tylko idiota by w to uwierzył. Napisz jeszcze ile dostanie pod stołem, w umowach sponsorskich. Też tyle co Szlauderbach ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 1 z 104 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •