Strona 31 z 104 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,395 z 4648

Wątek: Unia Leszno 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1351
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Serio, liczycie na Damiana ze wejdzie i nie wiadomo co zrobi? Bez jaj, chlopak ma talent, ale nie wymagajmy niewiadomo czego. Wczorajszy mecz, pokazał dlaczego Doyle, a nie Smyk/Kubera przy całym szacunku dla obu chłopaków. Mamy 5 seniorów, którzy muszą śpiąc pośladki, żeby zrobić wynik.
    Kacper rok temu powinien jeździc juz w lidze, ale sądzę ze Szymek dostał nagrodę za to czekanie, chłopakowi to się należało.
    Abolutnie każde 0 Ratajczaka cenniejsze aniżeli kolejne Sadurskiego.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Ali_G (12-04-2021)

  3. Powrót do góry    #1352
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Abolutnie każde 0 Ratajczaka cenniejsze aniżeli kolejne Sadurskiego.
    Tu chyba nie ma wątpliwości, Ratajczak gdy będzie mógł jechać musi znaleźć się w składzie. Bez żadnej presji, ale chlopak musi jechać.

  4. Powrót do góry    #1353
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Dominik (12-04-2021)

  6. Powrót do góry    #1354
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Przednie są te pretensje do Romana o poziom Pludry i Sadurskiego ("Co on robił przez ostatnie lata!?!"), może niekoniecznie tutaj, ale chociażby na FB czy Elce. Od początku startów Smyka i Domina w Lesznie byli m.in. tacy juniorzy:

    Smektała
    Kubera
    Kaczmarek - oddany na samym początku, kiedy cała trójka była zbliżona poziomem
    Lis - zdobywca Brązowego Kasku! Do dziś nie wiem dlaczego skończył "karierę"
    Trofimov
    Szlauderbach

    Już za samą pierwszą dwójkę Roman powinien mieć wieczną dyspensę od hejtu w swoją stronę, a jak widać to nie jedyni wartościowi zawodnicy z tego jednak dość krótkiego okresu. Kalendarz trochę nie zagrał na naszą korzyść, bo gdyby Szlauderbach był ten rok młodszy, to mielibyśmy teraz 3-4 juniora w lidze pod względem poziomu i trochę spokojniejszy rok z przejściem na następne "pokolenie".

    Sadurski od początku nie zapowiadał się szczególnie, w przeciwieństwie do Pludry. Kacper chyba jednak trochę za dużo kontuzji. Po tych dwóch meczach widać, że nie są wolni, ale strasznie przeszkadza im jazda w kontakcie. Jak już znajdą się na końcu to gonią, ale pierwsze kółko strasznie bojaźliwe. Szkoda, że Rawicz rusza tak późno, bo potrzebują jazdy, jazdy i jeszcze raz jazdy.

    Co do Ratajczaka. Absolutnie zgadzam się, że nie można niczego po nim oczekiwać i dopisywać do programu od razu 3-5 punktów. Ale jeśli faktycznie ma to być talent na miarę przyszłego krajowego seniora w Ekstralidze to w tym wieku powinien już wozić pojedyncze trójki w lidze - niekoniecznie w debiucie, ale pod koniec sezonu jak najbardziej. Przypomnijcie sobie jak debiutowali Zmarzlik, Dudek, Zengi, Pawliccy, Przedpełski itd. Bardzo niewielu zawodników idzie drogą Smektały.

  7. Powrót do góry    #1355
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Nie ma co się czepiać Romana, co on ma "ulepić" z takiego Sadurskiego jak tu potencjał ala Jurga jest. Bez przesady.
    Też trochę za bardzo ludzie się nakręcili na tego Pludrę po tym biegu w finale. Dużo młodego było w mediach społecznościowych w sensie sponsorów wiadomo to ważna sprawa itd. tylko kurczę nie za szybko i nie od tej strony to jest robione. Fajnie wyglądają teamowe ciuchy i w ogóle, ale skupmy się może bardziej na aspekcie sportowym. Po co młodemu manager
    Robert Kasprzak czy Łukasz Jankowski też potrafili wygrać z Jasonem Crumpem (dzięki Ballemu ) . Praca Kacper, bo ambicja spora.
    Dlatego mnie cieszy cisza z Damianem w mediach społecznościowych , bo to świadczy dobrze już o chłopaku na starcie.
    Inna kwestia to chłopak skończy 16 lat, gdzie taki Kacper będzie miał w tym roku już 19. To już duża różnica.
    Nikt nie wymaga od Damiana punktów w Ekstralidze, po prostu jest światełkiem w tunelu dla Naszego klubu. Fajnie się oglądało Krzysia Lewandowskiego na sparingach Apatora czy 1 meczu z Falubazem i życzę sobie by tak fajnie się oglądało Damiana. Niech sobie i wozi 0 ,ale to zaprocentuje w przyszłości , bo on ma jeszcze sporo czasu, w przeciwieństwie do takiego Kacpra.
    I podkreślam nikt nie oczekuje debiutów nie wiem jak Przemka Pawlickiego, na spokojnie. Bez kontuzji to raz, a dwa jest w stanie sobie powalczyć w biegach juniorskich, bo co jak co, ale papiery do jazdy ma dużo lepsze od Naszej obecnej dwójki.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-04-2021 o 11:31

  8. Powrót do góry    #1356
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2021
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Smyk

    I tak oto klub w którym się wychował został po 6 latach ,,drużyny która tu przyjechała ,, w wywiadzie dla Wlokniarz tv

  9. Powrót do góry    #1357
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Abrakadabra czy jakoś tak to patol najt z zuzelendu. Tylko on zdaje się obrażał Jankesa. Wali te same slogany co z "normalnego konta. Ot multikontowiec. Na wieść o Ratajczak się uaktywnił bo jego herezję na temat braku juniorów w Lesznie znwu szlag trafi.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  10. Powrót do góry    #1358
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Mylisz mnie z kims. Ten sam nick nie oznacza tej samej osoby.

  11. Powrót do góry    #1359
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,593
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    przecież night nie umie zdania napisać poprawnie bez literówki
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #1360
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Abrakadabra Zobacz posta
    Mylisz mnie z kims. Ten sam nick nie oznacza tej samej osoby.

    Co nie zmienia faktu, że krytykowanie Romka Jankowskiego za szkolenie narybku jest takim samym idiotyzmem,

    jak narzekanie na odkrycia A.Einsteina.

    Pludra ma pecha, że Schlauderbach blokował mu rok temu miejsce w składzie. Cóż, takie życie.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Staleczka 3 za jego przydatny post!

    Dominik (12-04-2021)

  14. Powrót do góry    #1361
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    przecież night nie umie zdania napisać poprawnie bez literówki
    Ostatnio się wyłożył właśnie na tym
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  15. Powrót do góry    #1362
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    To dalej o mnie? Panowie nie drazcie tematu, bo szkoda waszego czasu. Nie znam goscia z zuzelend. Mylicie mnie z kims.
    Jeszcze raz napisze, ten sam nick nie oznacza tej samej osoby.

    A wracajac do tematu. Jankowski taki sam jak i inni. Ma material to cos ulepi, brak materialu to z g... bicza nie ukrecisz. Taka prawda. Wiec stawianie go, tak samo jak Cieslaka za jakis magikow co to dzieki swojej mitycznej aurze z nikogo zrobia ohy i ahy jest dyskusyjne.

  16. Powrót do góry    #1363
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Tutaj zapytam, bo to bardziej adekwatne miejsce do tego tematu, temat jest w innym wątku, ale... .
    Jak wyglada sprawa opieki nad sprzętem Kubery i Smektały, czy nie mają jakichś problemów z tunerem i głównym mechanikiem ze swojego teamu? Co prawda Kubera jeszcze nie wyjechał na tor, ale chciałbym wiedzieć czego się spodziewać Po Smektale nie spodziewam się fajerwerków, choć za nim tylko 1 mecz i to mało okazji by się pokazać.
    Ciekawy jestem jak im pójdzie w sezonie, Kubera jest pzryszłościowy, a w Smyka nie wierzę.

  17. Powrót do góry    #1364
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Kubera stracił swojego głównego mechanika i gościa który mu wszystko ogarnial czyli Szmande.twraz ma Team złożony z brata i kuzyna także tego... Ponoć też zmienił tunera na dokładkę... SMYK ma team dużo bardziej ogarnięty. Od lat ten sam. W zeszłym roku jeden z mechaników przeszedl mlodego Rew jak dobrze kojarze ale to przez pandemia i ograniczenia raczej.
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    noc (12-04-2021)

  19. Powrót do góry    #1365
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Kubera stracił swojego głównego mechanika i gościa który mu wszystko ogarnial czyli Szmande.twraz ma Team złożony z brata i kuzyna także tego... Ponoć też zmienił tunera na dokładkę... SMYK ma team dużo bardziej ogarnięty. Od lat ten sam. W zeszłym roku jeden z mechaników przeszedl mlodego Rew jak dobrze kojarze ale to przez pandemia i ograniczenia raczej.
    Podziękował!
    Czyli Smyk ze swoim sprawdzonym teamem, starym tunerem, tylko domowy tor stracił. Kubera zmienił wszystko, od A do Z, wspólna jest tylko banicja. Ciekawy jestem ich jazdy w tym roku, jeśli Kubera będzie trzymał poziom nie gorszy od Smyka, mimo całkowitego pzremeblowania, to będzie dobry prognostyk.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    darsen (12-04-2021)

  21. Powrót do góry    #1366
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Tutaj zapytam, bo to bardziej adekwatne miejsce do tego tematu, temat jest w innym wątku, ale... .
    Jak wyglada sprawa opieki nad sprzętem Kubery i Smektały, czy nie mają jakichś problemów z tunerem i głównym mechanikiem ze swojego teamu? Co prawda Kubera jeszcze nie wyjechał na tor, ale chciałbym wiedzieć czego się spodziewać Po Smektale nie spodziewam się fajerwerków, choć za nim tylko 1 mecz i to mało okazji by się pokazać.
    Ciekawy jestem jak im pójdzie w sezonie, Kubera jest pzryszłościowy, a w Smyka nie wierzę.
    Smyk zawsze był takim trochę zero-jedynkowym zawodnikiem, znaczy że: jest start może dojechać z 3, nie ma startu - raczej ogony z markowaniem ataków (zazwyczaj bez efektu). Kubera jest dużo odważniejszym zawodnikiem ale ma taki "syndrom Musielaka" lubi wyłamać mocno motocykl pod koniec łuku. Trochę jak na angielskich torach. Traci wtedy dużo prędkości, co na polskich lotniskach jest ciężkie do odrobienia. Życzę obu zawodnikom jak najlepiej i oby wrócili do Leszna jako w pełni ukształtowani krajowi liderzy, chociaż krajowi.
    Z mechanikami i tunerami to kolega wyżyj wyjaśnił. Wiem tylko, że Kubera ma nowych mechaników... bo dotychczasowi zostali w Lesznie. A czy to brat czy ktoś konkretny to nie wiem.
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 12-04-2021 o 23:53

  22. Powrót do góry    #1367
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Smyk zawsze był takim trochę zero-jedynkowym zawodnikiem, znaczy że: jest start może dojechać z 3, nie ma startu - raczej ogony z markowaniem ataków (zazwyczaj bez efektu). Kubera jest dużo odważniejszym zawodnikiem ale ma taki "syndrom Musielaka" lubi wyłamać mocno motocykl pod koniec łuku. Trochę jak na angielskich torach. Traci wtedy dużo prędkości, co na polskich lotniskach jest ciężkie do odrobienia. Życzę obu zawodnikom jak najlepiej i oby wrócili do Leszna jako w pełni ukształtowani krajowi liderzy, chociaż krajowi.
    Z mechanikami i tunerami to kolega wyżyj wyjaśnił. Wiem tylko, że Kubera ma nowych mechaników... bo dotychczasowi zostali w Lesznie. A czy to brat czy ktoś konkretny to nie wiem.
    Jeśli idzie o jazdę Smyka to w mojej pamięci naprawdę ofensywny styl, moim zdaniem momentami ocierający się o brawurę zaprezentował na finale IMP 2018 w Lesznie. Jasne, na pewno miał też pojedyncze biegi w innych zawodach, gdzie jechał z zębem, ale to co on wtedy wyprawiał to był kosmos - jak na jego standardy w jeździe na dystansie. Biegi z jego udziałem byłem chyba najbardziej emocjonujące w tym turnieju. Wtedy pomyślałem sobie, że to może być taki przełom w jego karierze i już nie będzie bazował tylko na dobrym starcie, ale też będzie potrafił coś powalczyć jeśli nie wyjdzie dobrze spod taśmy. Niestety nie poszło to w tę stronę, a szkoda.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    darsen (13-04-2021)

  24. Powrót do góry    #1368
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Kubera w Smektała wybrali kasę i poszli do innych klubów i tam się niech martwią co z nimi będzie . Skończyły im się cieplarniane warunki ale taką drogę sobie wybrali i to jest ich wybór.

  25. Powrót do góry    #1369
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZZ Zobacz posta
    Kubera w Smektała wybrali kasę i poszli do innych klubów i tam się niech martwią co z nimi będzie . Skończyły im się cieplarniane warunki ale taką drogę sobie wybrali i to jest ich wybór.
    Ale zeby oceniac to trzeba calego sezonu. Smektala jeszcze mial o tyle dobrze ze pierwszy sezon jako senior odjechal w tych "cieplarnianych" warunkach a Kubera od razu na gleboka wode. Ale nawet jak pojada zle rok 2021 to i tak ich potencjal w kolejnych sezonach bedzie wyzszy niz takich KK Przemkow Buczkowskich itd.

  26. Powrót do góry    #1370
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Ale zeby oceniac to trzeba calego sezonu. Smektala jeszcze mial o tyle dobrze ze pierwszy sezon jako senior odjechal w tych "cieplarnianych" warunkach a Kubera od razu na gleboka wode. Ale nawet jak pojada zle rok 2021 to i tak ich potencjal w kolejnych sezonach bedzie wyzszy niz takich KK Przemkow Buczkowskich itd.
    może i tak... jednak i tak ciągle niższy niż Strzelca.

  27. Powrót do góry    #1371
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Ale panowie jedziecie po naszych wychowankach którzy z klubu odeszli.
    Ja im życzę samych trójek, niech się chłopaki rozwijają.
    A jak już stadiony otworzą i przyjadą ze swoimi nowymi drużynami do Leszna, to mam nadzieję że kibice Unii zgotują im pozytywny doping.

    Kto wie czy nie wrócą za kilka lat do Unii jak na emeryturę pójdzie taki Emil czy Janusz.

    Bo wielu już zapomniało jak Pawlickie poszły do Piły. Teraz to el kapitano i dalibyście się za niego pokroić, a wywinął numer nielepszy (chyba nawet gorszy) razem z bratem dekadę temu.

    Więc spokoju życzę. Niech się rozwijają.... i wracają za jakiś czas do Unii.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruczkow za jego przydatny post!

    lemur6666 (13-04-2021)

  29. Powrót do góry    #1372
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruczkow Zobacz posta
    Ale panowie jedziecie po naszych wychowankach którzy z klubu odeszli.
    Ja im życzę samych trójek, niech się chłopaki rozwijają.
    A jak już stadiony otworzą i przyjadą ze swoimi nowymi drużynami do Leszna, to mam nadzieję że kibice Unii zgotują im pozytywny doping.

    Kto wie czy nie wrócą za kilka lat do Unii jak na emeryturę pójdzie taki Emil czy Janusz.

    Bo wielu już zapomniało jak Pawlickie poszły do Piły. Teraz to el kapitano i dalibyście się za niego pokroić, a wywinął numer nielepszy (chyba nawet gorszy) razem z bratem dekadę temu.

    Więc spokoju życzę. Niech się rozwijają.... i wracają za jakiś czas do Unii.
    Swoje za uszami ma , ale wypominanie tej Piły to jest nie na miejscu.
    Nie miał nic do gadania , ledwo 16 lat było skończone.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    Phenomenon (14-04-2021)

  31. Powrót do góry    #1373
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Chłopaki szybko poszli w świat, absolutnie nic do nich nie mam. Ale nie wierzę w ich wielki rozwój....
    Może wrócą do Leszna ale chyba wtedy kiedy Unia nie będzie miała parcia na sukces

  32. Powrót do góry    #1374
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2018
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Wy tam w Lesznie to serio jakiś kult pawlickiego macie ; d Cokolwiek nie zrobi źle, zawsze spłakane niewiniątko, a media to tylko szczują..

    Z duetu Smektała/Kubera zawsze wydawało mi się, że to Smektała więcej osiągnie. Jak dla mnie lepiej się prezentował, choć głównie przy pojedynkach z Kuberą to zaobserwowałem. Ciekawe jakie statystyki między sobą mieli.
    Ostatnio edytowane przez Bartek ; 14-04-2021 o 08:33

  33. Powrót do góry    #1375
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Potrzeba odważnych decyzji.

    Z duetu Pludra - Sadurski raczej nic nie będzie.
    Każde kółko Ratajczaka, każde zero, będzie lepsze niż obecnego duetu.
    Jeśli nikt z owego obecnego duetu za 6 meczy nie będzie rokował na co najmniej 1 pkt to może warto postawić obok Ratajczaka na kogoś świeżego (Ścibak czy ktoś inny).

  34. Powrót do góry    #1376
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Potrzeba odważnych decyzji.

    Z duetu Pludra - Sadurski raczej nic nie będzie.
    Każde kółko Ratajczaka, każde zero, będzie lepsze niż obecnego duetu.
    Jeśli nikt z owego obecnego duetu za 6 meczy nie będzie rokował na co najmniej 1 pkt to może warto postawić obok Ratajczaka na kogoś świeżego (Ścibak czy ktoś inny).
    Pludra jest stosunkowo młody, dałbym jemu jeszcze troszkę czasu. Póki co kabel większy niż u Hampela, ale nie ma się co dziwić.
    No i masz zbawca Ratajczak to obowiązek jak tylko wybija jemu 16 urodziny
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  35. Powrót do góry    #1377
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Pludra ma jeszcze 3 lata juniorki, będzie ścigał się w BK. Także jeśli faktycznie ma talent, a problem w głowie to może trójki w zawodach młodzieżowych go podbudują.

  36. Powrót do góry    #1378
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Potrzeba odważnych decyzji.

    Z duetu Pludra - Sadurski raczej nic nie będzie.
    Każde kółko Ratajczaka, każde zero, będzie lepsze niż obecnego duetu.
    Jeśli nikt z owego obecnego duetu za 6 meczy nie będzie rokował na co najmniej 1 pkt to może warto postawić obok Ratajczaka na kogoś świeżego (Ścibak czy ktoś inny).
    Pludra jest stosunkowo młody, dałbym jemu jeszcze troszkę czasu. Póki co kabel większy niż u Hampela, ale nie ma się co dziwić.
    No i masz zbawca Ratajczak to obowiązek jak tylko wybija jemu 16 urodziny
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  37. Powrót do góry    #1379
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    Potrzeba odważnych decyzji.

    Z duetu Pludra - Sadurski raczej nic nie będzie.
    Każde kółko Ratajczaka, każde zero, będzie lepsze niż obecnego duetu.
    Jeśli nikt z owego obecnego duetu za 6 meczy nie będzie rokował na co najmniej 1 pkt to może warto postawić obok Ratajczaka na kogoś świeżego (Ścibak czy ktoś inny).
    Ty chyba Ścibaka w akcji nie widziałeś! Sadurski przy nim to wirtuoz techniki Taki nasz leszczyński Holta, tylko trochę wolniejszy

    Póki co, Pludra & Ratajczak. Innego wyjścia nie ma.

  38. Powrót do góry    #1380
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Niezle kozly z Lublina Was wyryyychali i to bez mydelka w bialy dzien.
    Kepa albo ma nosa albo opacznosc ziemi Lubelskiej mu sprzyja.
    Tak wyyyyyryychac rolnikow z Leszna nie placac za Kubere i zaoszczedzic tyle siana to nawet cyganom sie nie udalo, gdy Ci musieli z wlasnej kieszeni wykladac na spalona rozdzielnie.
    Rusko przeciera oczy ze zdumienia, bo siedzi w tym tyle lat a taki Kepa mlody szczaw juz 2 rok z rzedu rozstawia prezesikow.

    Kubera tez szczesliwy, taki hajs ladny przytuli, a przy okazji znienawidzil rolnikow z Leszna. Brawo Panowie.
    Przeciez bylo wiadome, że sezon w kwietniu to loteria a szczegolnie w Lublinie gdzie tam jeszcze pizga syberyjska odmiana posypki na kartofle

  39. Powrót do góry    #1381
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Tymczasem w DMPJ KSUL wystawia dwie drużyny.
    Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
    It's time to ride
    ***** ***

  40. Powrót do góry    #1382
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Niezle kozly z Lublina Was wyryyychali i to bez mydelka w bialy dzien.
    Kepa albo ma nosa albo opacznosc ziemi Lubelskiej mu sprzyja.
    Tak wyyyyyryychac rolnikow z Leszna nie placac za Kubere i zaoszczedzic tyle siana to nawet cyganom sie nie udalo, gdy Ci musieli z wlasnej kieszeni wykladac na spalona rozdzielnie.
    Rusko przeciera oczy ze zdumienia, bo siedzi w tym tyle lat a taki Kepa mlody szczaw juz 2 rok z rzedu rozstawia prezesikow.

    Kubera tez szczesliwy, taki hajs ladny przytuli, a przy okazji znienawidzil rolnikow z Leszna. Brawo Panowie.
    Przeciez bylo wiadome, że sezon w kwietniu to loteria a szczegolnie w Lublinie gdzie tam jeszcze pizga syberyjska odmiana posypki na kartofle
    Wyruchały to chyba Kuberę, który na razie jeździć nie może. No ale chłopak się cieszy, że będzie pauzowało jeden mecz a nie 3. Piękne rozpoczęcie współpracy. Zaraz się może okazać, że GKM też nie pojedzie, bo Pan Kempa postanowi przyoszczędzić raz jeszcze.

  41. Powrót do góry    #1383
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Niezle kozly z Lublina Was wyryyychali i to bez mydelka w bialy dzien.

    Ale , że co? Unia miała odpuścić? I miałaby z tego coś więcej? Tak czy inaczej nic.


    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    .

    Kubera tez szczesliwy, taki hajs ladny przytuli, a przy okazji znienawidzil rolnikow z Leszna.

    Pytanie, czy on nie stracił zbyt wiele w oczach Unii i leszczyńskich kibiców?

    Komu bardziej powinno zależeć.? Unii na dobrych relacjach z Kuberą czy Kuberze na dobrych relacjach z Unią?

    Sytuacja bywa zmienna. Unia na pewno poradzi sobie bez Kubery...

    Jest więcej dobrych zawodników na rynku niż silnych klubów....

    A Kubera to póki co dość średni zawodnik. Na pewno nie lider drużyny. Skończy się U 24 i co dalej? Albo się szybko rozwinie albo może być z niego kolejny tułacz drugoliniowy. Nie wszędzie będzie sentyment do "wychowanka". Zobaczymy.
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 19-04-2021 o 11:26

  42. Powrót do góry    #1384
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    ale czy coś daje przesłanki by Kubera miałby sobie bez Unii nie poradzić?
    No chyba wszystko w jego rękach.

    Takie gadanie, jakby wraz z podpisaniem kontraktu gdzie indziej uleciały w magiczny sposób umiejętności, które zdobył.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  43. Powrót do góry    #1385
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ale , że co? Unia miała odpuścić? I miałaby z tego coś więcej? Tak czy inaczej nic.




    Pytanie, czy on nie stracił zbyt wiele w oczach Unii i leszczyńskich kibiców?

    Komu bardziej powinno zależeć.? Unii na dobrych relacjach z Kuberą czy Kuberze na dobrych relacjach z Unią?

    Sytuacja bywa zmienna. Unia na pewno poradzi sobie bez Kubery...

    Jest więcej dobrych zawodników na rynku niż silnych klubów....

    A Kubera to póki co dość średni zawodnik. Na pewno nie lider drużyny. Skończy się U 24 i co dalej? Albo się szybko rozwinie albo może być z niego kolejny tułacz drugoliniowy. Nie wszędzie będzie sentyment do "wychowanka". Zobaczymy.
    Poziomem w sporcie zawsze się obronisz jeśli byłby cienki to nawet jak byłby miły, a przy rozstaniu leciałyby łzy to nawet Unia nie pomoże.

  44. Powrót do góry    #1386
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Zbawca Motoru oficjalnie potwierdzony .. teraz to pozostaje tylko walka o Vice majstra ...

  45. Powrót do góry    #1387
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach

    Post

    q.r.w.a

    Naprawdę dajmy już spokój tym chłopcom

    Byli
    Było fajnie bo byli Nasi

    Poszli w świat
    Szkoda, ale życzmy im jak najlepiej i przestańmy ,,ujeżdżać'' po jakby nie było naszych zdolnych wychowankach


    My mamy Doyla i niech Nam jeździ przez cały sezon tak jak przez dwie pierwsze kolejki

    Wszystko

  46. Powrót do góry    #1388
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Otóż to Wełna.

    Tym wszystkim którzy tak dobrze zycza Kuberze życzę wpieedolu na Smoku od Lublina przy 10+ Kubery.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (19-04-2021), j-rules (19-04-2021)

  48. Powrót do góry    #1389
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    q.r.w.a

    Naprawdę dajmy już spokój tym chłopcom

    Byli
    Było fajnie bo byli Nasi

    Poszli w świat
    Szkoda, ale życzmy im jak najlepiej i przestańmy ,,ujeżdżać'' po jakby nie było naszych zdolnych wychowankach


    My mamy Doyla i niech Nam jeździ przez cały sezon tak jak przez dwie pierwsze kolejki

    Wszystko
    Z tym ostatnim się nie zgadzam. Jason lubi zawodzić w spektakularny sposób. Szczególnie w PO. Liczę, że tradycji stanie się zadość.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #1390
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Otóż to Wełna.

    Tym wszystkim którzy tak dobrze zycza Kuberze życzę wpieedolu na Smoku od Lublina przy 10+ Kubery.
    To się nigdy nie stanie. Powszechnie wiadomo że Kuberze zle się jeździ na Smoczyku i nigdy mu tutaj nie pasuje...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    JODA (19-04-2021)

  51. Powrót do góry    #1391
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ale czy coś daje przesłanki by Kubera miałby sobie bez Unii nie poradzić?
    No chyba wszystko w jego rękach.

    Takie gadanie, jakby wraz z podpisaniem kontraktu gdzie indziej uleciały w magiczny sposób umiejętności, które zdobył.
    A kto tak napisał? Bo chyba nie ja?

    Ja po prostu odniosłem się do sugestii (już kilkakrotnie się z taką spotkałem), że Unia jakoby straciła bo Dominik się na nią obrazi...


    A ja sądzę, że nikt na nikogo nie powinien się obrażać w tej sprawie. A gdyby już nawet.. to uważam, że więcej do stracenia obiektywnie ma Kubera.

  52. Powrót do góry    #1392
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    To się nigdy nie stanie. Powszechnie wiadomo że Kuberze zle się jeździ na Smoczyku i nigdy mu tutaj nie pasuje...
    Zamknie wam mordy tak , że cała wieś będzie czerwona na twarzy po meczu.

  53. Powrót do góry    #1393
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zamknie wam mordy tak , że cała wieś będzie czerwona na twarzy po meczu.

    Nie wiadomo o jakiej wsi piszesz. O twojej rodzinnej?



    A ponadto żyjesz w świecie fantazji... Zapamiętam ten wpis, fajnie jest się pośmiać.

  54. Powrót do góry    #1394
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zamknie wam mordy tak , że cała wieś będzie czerwona na twarzy po meczu.
    Wiemy, tak jak Jeppesen. A teraz pora się obudzić.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  55. Powrót do góry    #1395
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Zamknie wam mordy tak , że cała wieś będzie czerwona na twarzy po meczu.
    Ale pisanie w jednym zdaniu Kubera i Doyle jest świetne Kamila Adamczewskiego też mogli zostawić zamiast Sajftudinowa.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •