Strona 39 z 42 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 1847

Wątek: Sparta Wrocław 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1711
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Zejdź chłopie na ziemie i nie podjudzaj na forum. Nic nie pisałem o potędze Motoru bo to nie jest żadna potęga i jeszcze dużo temu klubowi brakuje ażeby go tak nazywać. Przedstawiłem sytuację realistyczną jaka miał miejsce podczas dwu meczu finałowego a do Ciebie i Twoich kolegów internetowych po szalu to nie dociera bo patrzycie się "z góry" i jak taki Lublin mógłby powalczyć o złoto a w ogóle mógł się odważyć. Z góry przed meczem finałowym zakładaliście już złote medale bo jak nie wygrać z Lublinem. Rozmawiałem po meczu we Wrocławiu z wieloma "normalnymi" kibicami Waszego klubu i oni mieli do końca obawy o wynik tego meczu. Sami stwierdzili, że to była by tragedia jakby Motor wygrał na ich terenie tym bardziej, że ciśnienie na złoto Sparta miała ogromne. Ogólnie poziom kibiców na trybunach jest o wiele bardziej kulturalny niż tutaj na tym forum. Przed meczem we Wrocławiu kibice z Lublina i Wasi przybijali sobie piątki i była mega fajna atmosfera. Tutaj robicie syf i podjudzacie na każdym kroku. Podsumowując nie chcę mi się już z Tobą konwersować bo na to nie zasługujesz pieniaczu internetowy.
    Ale to jest norma, że na trybunach jest inaczej aniżeli na forum. Myślisz, że jakbyś pojechał do ZG to tam na trybunach siedzi 10k Mariuszów? To samo jest z kibicami z każdego miasta. W ostatnich latach największą popelinę na trybunach to widziałem od kibiców z Leszna. Oni patrzyli na wszystkich z góry, czuli się panami i władcami. Co zresztą można było odczuć w tym roku, bo bardzo wielu ich zniknęło z trybun po porażce w PO. Ale nie mogę też powiedzieć, że wszyscy tacy byli. Bo mogę tutaj równie dobrze przyrównać kolesi na Olimpijskim, którzy mieli wniesione na stadion czteropaki mocnego Harnasia i byli nayebani w 4 d*py.
    Także wiesz...gdzie ucho przyłożysz tam różnie znajdziesz
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #1712
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Zejdź chłopie na ziemie i nie podjudzaj na forum. Nic nie pisałem o potędze Motoru bo to nie jest żadna potęga i jeszcze dużo temu klubowi brakuje ażeby go tak nazywać. Przedstawiłem sytuację realistyczną jaka miał miejsce podczas dwu meczu finałowego a do Ciebie i Twoich kolegów internetowych po szalu to nie dociera bo patrzycie się "z góry" i jak taki Lublin mógłby powalczyć o złoto a w ogóle mógł się odważyć. Z góry przed meczem finałowym zakładaliście już złote medale bo jak nie wygrać z Lublinem. Rozmawiałem po meczu we Wrocławiu z wieloma "normalnymi" kibicami Waszego klubu i oni mieli do końca obawy o wynik tego meczu. Sami stwierdzili, że to była by tragedia jakby Motor wygrał na ich terenie tym bardziej, że ciśnienie na złoto Sparta miała ogromne. Ogólnie poziom kibiców na trybunach jest o wiele bardziej kulturalny niż tutaj na tym forum. Przed meczem we Wrocławiu kibice z Lublina i Wasi przybijali sobie piątki i była mega fajna atmosfera. Tutaj robicie syf i podjudzacie na każdym kroku. Podsumowując nie chcę mi się już z Tobą konwersować bo na to nie zasługujesz pieniaczu internetowy.
    Szczerze, to nie chce mi się wertować stron tego forum i wklejać większości twoich wpisów. Tam jest czarno na białym w jaki sposób pisałeś i prowokowałeś. Kto będzie zainteresowany to sobie to zrobi. Ty najwidoczniej stosujesz metodę wyparcia rzeczywistości i już sam nie wiesz co wypisujesz więc zluzuj koleś. Tyle.
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 25-10-2021 o 15:23

  3. Powrót do góry    #1713
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,503
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kurmandead Zobacz posta
    Jak zwykle ****a Polaczki srają we własne gniazda i robią loda obcym, którzy mają was za gorszy sort. Dla Anglosasów, dunów, szwedów, zawsze będziecie nikim, podludźmi i bankomatem bez dna. Polacy są od ******* i wyzyskiwania. W Anglii i Szwecji jeżdżą za frytki i burgera, ale żaden z tych s****ysynów nawet nie piśnie na stan toru, nie zamykają się w kiblu, tylko **********ją. Nikt by nie przerwał w tak haniebny sposób GP w innym kraju, jak podczas GP Warszawy. W Rosji tych pedałów za jaja by powiesili, włącznie z Bellamym i łysym kmiotem Castangną na czele. Ci pseudosportowcy tylko w Polsce czują się jak gwiazdeczki, bo każdy inny kraj ma w ***** ten żałosny sport dla plebsu. To nawet nie sport, tylko obwoźny cyrk z anorektykami na motorkach. Kiedyś widziałem na siłowni pewnego zdechlaka spod Wejcherowa, to nie dość, że źle wykonywał te ćwiczenia, to jeszcze brał obciążenia niczym 14 letnia, początkująca dziewczynka. To nie są nawet mężczyźni. Zostali żużlowcami, bo nie nadawali się do innych sportów i znaleźli taki durny kraj, dojną krowę w postaci Polski, która płaci za te gówno niebagatelne sumy nieadekwatne do jakości i widowiska. Czym wy się ****a barany jaracie? jacy mistrzowie świata? Świat to kilka krajów? Jak ci wszyscy angole, duny, ruscy, przyjeżdżają do swoich krajów to śmieją się do rozpuku, że znaleźli takich frajerów do dojenia i ruchania. Te wszystkie kmioty z zagranicy byliby nikim, gdyby nie Polska. To za polską kasę zdobywali i zdobywają te wszystkie tytuły, a te ****y wrocławskie potem walą konia do wygranych kacapa łaguty, podobnie jak niegdyś leszno brandzlowało się do buca Adamsa, z kolei Golloba gnoili i wygwizdywali. Tylko w Polsce obcy mają lepiej od Polaków. Macie na przykładzie ukrów, którzy zarabiają w Polsce więcej od Polaków, mają więcej przywilejów, na ich przestępstwa przymyka się oko. Liczy się tylko dobro Polaków, zapamiętajcie sobie ***** do lania i zdrajcy narodu. Najlepiej, żeby ten nędzny sport po prostu upadł.
    Oni zarabiają miliony , a ty nadal musisz zapierd**** na budowie na karnet na siłkę i jakieś wspomagacze

  4. Powrót do góry    #1714
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kurmandead Zobacz posta
    Jak zwykle ****a Polaczki srają we własne gniazda i robią loda obcym, którzy mają was za gorszy sort. Dla Anglosasów, dunów, szwedów, zawsze będziecie nikim, podludźmi i bankomatem bez dna. Polacy są od ******* i wyzyskiwania. W Anglii i Szwecji jeżdżą za frytki i burgera, ale żaden z tych s****ysynów nawet nie piśnie na stan toru, nie zamykają się w kiblu, tylko **********ją. Nikt by nie przerwał w tak haniebny sposób GP w innym kraju, jak podczas GP Warszawy. W Rosji tych pedałów za jaja by powiesili, włącznie z Bellamym i łysym kmiotem Castangną na czele. Ci pseudosportowcy tylko w Polsce czują się jak gwiazdeczki, bo każdy inny kraj ma w ***** ten żałosny sport dla plebsu. To nawet nie sport, tylko obwoźny cyrk z anorektykami na motorkach. Kiedyś widziałem na siłowni pewnego zdechlaka spod Wejcherowa, to nie dość, że źle wykonywał te ćwiczenia, to jeszcze brał obciążenia niczym 14 letnia, początkująca dziewczynka. To nie są nawet mężczyźni. Zostali żużlowcami, bo nie nadawali się do innych sportów i znaleźli taki durny kraj, dojną krowę w postaci Polski, która płaci za te gówno niebagatelne sumy nieadekwatne do jakości i widowiska. Czym wy się ****a barany jaracie? jacy mistrzowie świata? Świat to kilka krajów? Jak ci wszyscy angole, duny, ruscy, przyjeżdżają do swoich krajów to śmieją się do rozpuku, że znaleźli takich frajerów do dojenia i ruchania. Te wszystkie kmioty z zagranicy byliby nikim, gdyby nie Polska. To za polską kasę zdobywali i zdobywają te wszystkie tytuły, a te ****y wrocławskie potem walą konia do wygranych kacapa łaguty, podobnie jak niegdyś leszno brandzlowało się do buca Adamsa, z kolei Golloba gnoili i wygwizdywali. Tylko w Polsce obcy mają lepiej od Polaków. Macie na przykładzie ukrów, którzy zarabiają w Polsce więcej od Polaków, mają więcej przywilejów, na ich przestępstwa przymyka się oko. Liczy się tylko dobro Polaków, zapamiętajcie sobie ***** do lania i zdrajcy narodu. Najlepiej, żeby ten nędzny sport po prostu upadł.
    Ty jesteś głupi cały. Co za czub. Odstaw to co bierzesz bo ewidentnie ryje ci beret.

  5. Powrót do góry    #1715
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    moim zdaniem powinien zwiększyć dawkę. ewidentnie za małe efekty lecznicze przy obecnej.

  6. Powrót do góry    #1716
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Pytanie za 100 punktów.
    Magic wrzucił na instastories relacje, gdzie jest on, Lucke Becker i Kuba Bardecki.
    I Tu pytanie, czy to jest Bardecki z tych Bardeckich?
    W sensie brat, kuzyn, bratanek Bartłomieja?

  7. Powrót do góry    #1717
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    pozostaje opcja syn

  8. Powrót do góry    #1718
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    922
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Ostatnio edytowane przez jaceks1 ; 29-10-2021 o 16:49

  9. Powrót do góry    #1719
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    tez jestem za tym zeby on poszedl do taboru cyganskiego. inna sprawa ze on jest glupiutki i tam pasuje idealnie.

  10. Powrót do góry    #1720
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Jak chcemy walczyć o obrone tytułu to tylko z nim w składzie w innym wypadku stal i motor bedą faworytami do złota.

  11. Powrót do góry    #1721
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez spartanin79 Zobacz posta
    Jak chcemy walczyć o obrone tytułu to tylko z nim w składzie w innym wypadku stal i motor bedą faworytami do złota.
    to liszka byl jakims tuzem? do 12 przewaletujemy a potem odjazd. tam gdzie zmarzlik tam problemy i oni nic nie zdzialaja bo sa zwykla zbieranina w przeciwienstwie do nas. natomiast lublina ja nie traktuje powaznie mimo ze fuksem byli w finale. najlepszy jest ich menago ktory dopiero po ponad miesiacu wymyslil dlaczego przegrali

  12. Powrót do góry    #1722
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Galewski podaje, że Kowalski u nas... Ciekawe ile Rusko za niego zapłacił. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na zakontraktowanie Gustsa, którego ew. można wysłać na wypożyczenie.

  13. Powrót do góry    #1723
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Galewski podaje, że Kowalski u nas... Ciekawe ile Rusko za niego zapłacił. Mam nadzieję, że nie wpłynie to na zakontraktowanie Gustsa, którego ew. można wysłać na wypożyczenie.
    skad info?

  14. Powrót do góry    #1724
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,766
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,608 w 1,044 postach
    Z cwierkwcza. Swoją drogą Rusko jaki jest, ale swoje robi dla klubu. Noni wydymał Grzyba bez mydła.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  15. Powrót do góry    #1725
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,743
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez spartanin79 Zobacz posta
    skad info?
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/96...o-zawodnik-dok
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #1726
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Kowalski juz raz u nas byl.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #1727
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,671
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Kowalski juz raz u nas byl.
    Jak to szło? Kowalski to najbardziej przeszacowany zawodnik, który w lidze nic nie pokazał do tej pory? Na dodatek jeździ bez głowy i jak sam pisałeś szybko się rozwali tak. To co, sparingi i do gipsu? Będziecie mieli najdroższego młodzieżowego rehabilitanta w historii ligi, skoro w Gorzowie nie poszedł na 400 tysięcy za podpis i 4 tysiące za punkt

  18. Powrót do góry    #1728
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,743
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jak to szło? Kowalski to najbardziej przeszacowany zawodnik, który w lidze nic nie pokazał do tej pory? Na dodatek jeździ bez głowy i jak sam pisałeś szybko się rozwali tak. To co, sparingi i do gipsu? Będziecie mieli najdroższego młodzieżowego rehabilitanta w historii ligi, skoro w Gorzowie nie poszedł na 400 tysięcy za podpis i 4 tysiące za punkt
    Ty już nie ściemniaj tak, 400 tys za podpis to mu GKM dawał, Grzyb dogadywał się z nim na 500 tys. I ponoć jakieś kwity miał podpisać, aby Grzyba w chuya nie zrobić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1729
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,671
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty już nie ściemniaj tak, 400 tys za podpis to mu GKM dawał, Grzyb dogadywał się z nim na 500 tys. I ponoć jakieś kwity miał podpisać, aby Grzyba w chuya nie zrobić.
    Z dobrych źródeł wiem, że byly to takie kwoty jak pisalem..A co do tych ustalen miedzy stronami, to niech oni to między sobą załatwiają. Ciekawe, czy to ujrzy światło dzienne.

  20. Powrót do góry    #1730
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Jak to szło? Kowalski to najbardziej przeszacowany zawodnik, który w lidze nic nie pokazał do tej pory? Na dodatek jeździ bez głowy i jak sam pisałeś szybko się rozwali tak. To co, sparingi i do gipsu? Będziecie mieli najdroższego młodzieżowego rehabilitanta w historii ligi, skoro w Gorzowie nie poszedł na 400 tysięcy za podpis i 4 tysiące za punkt
    Nadal tak uwazam Przemku Ciućka, gdzie napisalem cos innego? Transfer na 2 lata, nie widze go na seniorce w ekstralidze. Tych lat straconych we Wlokniarzu nikt mu nie odda.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #1731
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Swego czasu byłem gorącym orędownikiem Kowalskiego w Sparcie.
    Jeżeli on do nas trafi, to będzie to niewątpliwy sukces zarządu Sparty (gdyz było to tak naprawdę jedyne nazwisko o które się walczyło w tym przede sezonie transferowym), ale czy nie za wysokim kosztem?
    Jeśli miałby jeździć za takie stawki jak mu proponował Gorzów, to i tak byłoby to delikatne przegięcie. Jeżeli będzie jeździł za więcej, to to już będzie spore przegięcie.
    Osobiście ciężko mi uwierzyć ze Sparta przelicytowała - wszak Rusko słynie z tego, ze targuje się o każdą złotówkę.
    O ile Kowalski trafi ostatecznie do Sparty, to myślę, że decydująca będzie nie kasa ale czynniki sportowe. Atmosfera w drużynie, postać Taia, który może być mentorem, a przede wszystkimi Hancocka. Wszak chyba każdy widzi, jaki postęp wykonali Gleb i Dan. Oczywiście to talenty i nie wiadomo jak z Kowalskim może być, ale tu chyba zdecydowało to, ze chciał dać sobie szansę na rozwój. I nawet za kolosalne pieniądze, nie chciał być wożony przez Zmarzlika po płotach.
    W każdym razie, ja w Kowalskiego uwierzę, jak zostanie oficjalnie ogłoszony.

  22. Powrót do góry    #1732
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,759
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nadal tak uwazam Przemku Ciućka, gdzie napisalem cos innego? Transfer na 2 lata, nie widze go na seniorce w ekstralidze. Tych lat straconych we Wlokniarzu nikt mu nie odda.
    I taki to wlasnie transfer. Jako, ze mamy przepis z Polakami na juniorce biegi juniorskie latwiej jest wygrac niz przegrac. Takze Sparta robi dobry transfer, chlopak cienkich pokona i tyle. Taki transfer w stylu Daniela Kaczmarka do Torunia, wykonac robote do konca wieku juniora i potem I liga.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goldi za jego przydatny post!

    Buszmen (30-10-2021)

  24. Powrót do góry    #1733
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No tak. Do walki o Kowalskiego stanęły trzy kluby, które mierzą w tytuł: Wrocław, Gorzów i Toruń i nie bez powodu, bo obecność Kowalskiego (mimo, że przepłacony) raczej zapewni przewagę względem pozostałych 2 drużyn na pozycjach juniorskich i ten detal powinien zdecydować o tytule. Taki regulamin, Kowalski beneficjent. Trzeba było się godzić na obco. Wrocław wziąłby Gustsa, Gorzów Kowalskiego, a Toruń jechałby z Chlupacem i paradoksalnie byłoby bardziej wyrównanie na juniorach + Lublin miałby mniejszą przewagę nad całą 3.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    karolcp3 (30-10-2021)

  26. Powrót do góry    #1734
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,671
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nadal tak uwazam Przemku Ciućka, gdzie napisalem cos innego? Transfer na 2 lata, nie widze go na seniorce w ekstralidze. Tych lat straconych we Wlokniarzu nikt mu nie odda.
    A dalej uważasz, że Kowalski szybko się rozwali? Bo głowa gorąca itp.? Co Ty masz z tym Ciućką? To jakiś pismak, z którym nie mam nic wspólnego....

  27. Powrót do góry    #1735
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    A dalej uważasz, że Kowalski szybko się rozwali? Bo głowa gorąca itp.? Co Ty masz z tym Ciućką? To jakiś pismak, z którym nie mam nic wspólnego....
    Przeciez o tym rozwaleniu sie to nie ja pisalem. Orientuj sie troche w tym co kto pisze jak już chcesz w dyskusje wchodzic.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #1736
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Ten gnojek ma więcej dogadanych umów i "uścisków dłoni prezesow" niż wyścigów w ELidze. Może i zrobi w sezonie łącznie o 10 punktow wiecej od Zielinskiego/Zupinskiego, ale się cieszę, że Termos nie wziął udziału w kolejnych licytacjach o tego pazerniaka.

  29. Powrót do góry    #1737
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    ale się cieszę, że Termos nie wziął udziału w kolejnych licytacjach o tego pazerniaka.
    No jakżeby mógł Termos brać udział w licytacji, skoro już przepłacił dwójkę innych pazerniaków - Dudka i Emila.
    Z pustego to nawet Salomon nie naleje
    Ostatnio edytowane przez Taisto ; 30-10-2021 o 12:28

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (30-10-2021)

  31. Powrót do góry    #1738
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,759
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    No jakżeby mógł Termos brać udział w licytacji, skoro już przepłacił dwójkę innych pazerniaków - Dudka i Emila.
    Z pustego to nawet Salomon nie naleje
    Jesli ktos jest fachowcem w swojej robocie to nalezy mu sie ogromna kasa.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goldi za jego przydatny post!

    Buszmen (30-10-2021)

  33. Powrót do góry    #1739
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Widzę że nagle jak się okazuje że Kowalski będzie u nas to w goszofie troluniu twierdzą że jest on baaardzo słaby, nie wart grosza i jest złotówą... a ja twierdze inaczej on już dawno był po słowie z Andrzejem ,Rusko już na gali wiedział że musimy się wzmocnić na juniorce i już wtedy był z nim dogadany a te pierdy dziennikarskie ze bije sie o niego cygańska stal gkm i kondomy z unibeksu to tylko domysły hu.... wiedzących pismaków

  34. Powrót do góry    #1740
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez spartanin79 Zobacz posta
    Widzę że nagle jak się okazuje że Kowalski będzie u nas to w goszofie troluniu twierdzą że jest on baaardzo słaby, nie wart grosza i jest złotówą... a ja twierdze inaczej on już dawno był po słowie z Andrzejem ,Rusko już na gali wiedział że musimy się wzmocnić na juniorce i już wtedy był z nim dogadany a te pierdy dziennikarskie ze bije sie o niego cygańska stal gkm i kondomy z unibeksu to tylko domysły hu.... wiedzących pismaków
    To niech kolega z breslau wbije sobie do główki, że od samego początku niektórzy są przeciwni bartusiowi w Toruniu. Łatwo sprawdzic na watku toruńskim.

  35. Powrót do góry    #1741
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Jesli ktos jest fachowcem w swojej robocie to nalezy mu sie ogromna kasa.
    Absolutnie nie neguję, że Emil jest fachowcem, bo jest.
    Jednak żaden fachowiec bez odpowiednich narzędzi, dzieła sztuki nie stworzy.

    Co nie zmienia faktu, iż jakbym miał przepłacać Emila lub Bartka, z pewnością bym przepłacił tego pierwszego.

    Hipokryzją jest dla mnie jednak pisać o pazerniakach, skoro własny klub też przepłacił pazerniaików (ale to do wcześniejszego komentarza)

  36. Powrót do góry    #1742
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,092
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jakieś potwierdzone informacje na temat tego przepłacania Dudka i Emila?
    Z kim wcześniej byli dogadani?
    Oczywiście nie znajdziesz, dlatego porównanie z Kowalskim mało trafione.
    Zresztą ja się cieszę, że Termos w końcu ulokował pieniądze w konkretne nazwiska a nie jak już bywało, w totalne niewypały typu Bogdanowicz czy Zupinski.
    Wydać 3 banki na Emila czy Dudka to raczej nie wstyd. Wydać wcale nie tak małe pieniądze na Zupinskiego powinno mu się śnić po nocach jeszcze ze 3 lata. Rok za każde wydane 100.000.

    Wracajac do Kowalskiego, skoro Spartę stać to niech wykłada te 500.000 czy 600.000.Na pewno będą to lepiej wydane pieniądze niż Termosa na tych dwóch asów.
    Tytaj bardziej chodzi o postawe Kowalskiego. Trzeba przyznać, że z przytupem wchodzi na salony, szkoda tylko, że w kufajce i gumofilcach z których słoma wystaje.
    Ale ok, ma swoje 5 minut i wykorzystuje.
    Oby to nie było jego ostatnie 5 min.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-10-2021 o 13:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  37. Powrót do góry    #1743
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wracajac do Kowalskiego, skoro Spartę stać to niech wykłada te 500.000 czy 600.000.Na pewno będą to lepiej wydane pieniądze niż Termosa na tych dwóch asów.
    Tytaj bardziej chodzi o postawe Kowalskiego. Trzeba przyznać, że z przytupem wchodzi na salony, szkoda tylko, że w kufajce i gumofilcach z których słoma wystaje.
    Ale ok, ma swoje 5 minut i wykorzystuje.
    Oby to nie było jego ostatnie 5 min.
    Wystarczy podziałać systemowo. Kowalski, Żupiński, Bartkowiak i im podobni to beneficjenci patologicznego przepisu o dwóch polskich juniorach. Można to ukrócić jedną prostą modyfikacją, ale dopóki w środowisku dominuje przeświadczenie o konieczności obowiązywania tego bubla to trudno do młodych (czy tam ich rodziców) mieć pretensje, że na tym pasożytują.

  38. Powrót do góry    #1744
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,714
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Największym pasożytem tego przepisu jest Miśkowiak. Change my mind.

  39. Powrót do góry    #1745
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jakieś potwierdzone informacje na temat tego przepłacania Dudka i Emila?
    Z kim wcześniej byli dogadani?
    Oczywiście nie znajdziesz, dlatego porównanie z Kowalskim mało trafione.
    No tu żeś walnął jak łysy grzywką o kant kuli

    Mam rozumieć, że Dudek z Emilem to w Toruniu będą jeździć za grosze z czystej miłości do Torunia i żadnego Grudziądza, Gorzowa, Leszna czy Częstochowy nie było stać, żeby choć jednego z nich ściągnąć?
    Zejdź na ziemie. Oni dostali taką kasiorę, że odechciało im się rozmów z innymi klubami.
    A od Kowalskiego różni ich tylko styl negocjacji oraz doświadczenie zawodowe. Jak on będzie w ich wieku, podobnie będzie załatwiał tematy.

    Zaś co do potwierdzonych informacji, to skoro już przy tym jesteśmy: Masz jakieś konkretne potwierdzone informację, że Kowalski negocjował z Toruniem, Gorzowem Grudziądzem lub Wrocławiem, czy opierasz sie tylko na wysrywach Ostafa i Puki?
    Ostatnio edytowane przez Taisto ; 30-10-2021 o 14:04

  40. Powrót do góry    #1746
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,743
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    No tu żeś walnął jak łysy grzywką o kant kuli

    Mam rozumieć, że Dudek z Emilem to w Toruniu będą jeździć za grosze z czystej miłości do Torunia i żadnego Grudziądza, Gorzowa, Leszna czy Częstochowy nie było stać, żeby choć jednego z nich ściągnąć?
    Zejdź na ziemie. Oni dostali taką kasiorę, że odechciało im się rozmów z innymi klubami.
    A od Kowalskiego różni ich tylko styl negocjacji oraz doświadczenie zawodowe. Jak on będzie w ich wieku, podobnie będzie załatwiał tematy.

    Zaś co do potwierdzonych informacji, to skoro już przy tym jesteśmy: Masz jakieś konkretne potwierdzone informację, że Kowalski negocjował z Toruniem, Gorzowem Grudziądzem lub Wrocławiem, czy opierasz sie tylko na wysrywach Ostafa i Puki?
    Nie no, teraz sobie sam strzelasz w kolano.

    Przecież ty na chwile obecną, bazujesz właśnie na informacji Galewskiego. Który pisze, że Kowalski wyląduje w Sparcie. Czyli tyle samo są warte te informacje co Ostafa czy Puki.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1747
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    No nie

    Albowiem parę komentarzy wyżej wyraźnie napisałem, ze w Kowalskiego uwierzę dopiero jak będzie ogłoszony

  42. Powrót do góry    #1748
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Nie chcieli dac Rusce zagranicznego juniora to sie wk*rwil i pokazal ile warte sa obecne przepisy,ktore umozliwiaja patologie w postaci takich zarobkow dla zawodnikow na starcie przygody z zuzlem. Na biednego nie trafilo, sky is the limit wiec mysle, ze poza checia wzmocnienia juniorki chcial tez zrobic na zlosc tym, co byli przeciwko zmianie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Goldi (30-10-2021), Taisto (30-10-2021), kobra102 (30-10-2021), woojo (30-10-2021)

  44. Powrót do góry    #1749
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,369
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 255 w 183 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Jesli ktos jest fachowcem w swojej robocie to nalezy mu sie ogromna kasa.
    Żupiński to fachowiec musi byc że w tamtym roku wyłożyliście sporą sumę

  45. Powrót do góry    #1750
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,759
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Żupiński to fachowiec musi byc że w tamtym roku wyłożyliście sporą sumę
    No wlasnie chodzi o to, ze nie zaluje jak ktos placi grube pieniadze komus kto sie na robocie zna typu Zmarzlik na zuzlu, Usyk w boksie czy Ronaldo w pilce. Taki amator jak Zupinski moze nawet pieniadze Zmarzlikowowi oddawac.

  46. Powrót do góry    #1751
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez spartanin79 Zobacz posta
    Widzę że nagle jak się okazuje że Kowalski będzie u nas to w goszofie troluniu twierdzą że jest on baaardzo słaby, nie wart grosza i jest złotówą... a ja twierdze inaczej on już dawno był po słowie z Andrzejem ,Rusko już na gali wiedział że musimy się wzmocnić na juniorce i już wtedy był z nim dogadany a te pierdy dziennikarskie ze bije sie o niego cygańska stal gkm i kondomy z unibeksu to tylko domysły hu.... wiedzących pismaków
    Rożnica w Stali jest taka że jak nie będzie Kowalskiego to będzie Bartkowiak. Bartkowiaka wyceniam na średnią 1,0 a Kowalskiego na 1,2... aż takiej przepaści nie ma choć Kowalski lepszy. Więc strata Kowalskiego to dla Gorzowa nie jest jakiś cios tymbardziej że potem dojdzie Paluch

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nie chcieli dac Rusce zagranicznego juniora to sie wk*rwil i pokazal ile warte sa obecne przepisy,ktore umozliwiaja patologie w postaci takich zarobkow dla zawodnikow na starcie przygody z zuzlem. Na biednego nie trafilo, sky is the limit wiec mysle, ze poza checia wzmocnienia juniorki chcial tez zrobic na zlosc tym, co byli przeciwko zmianie.
    Serio ? na złość odmroże sobie uszy i wybule 600 tyś ?

  47. Powrót do góry    #1752
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,759
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta



    Serio ? na złość odmroże sobie uszy i wybule 600 tyś ?
    Przeszkadzają Ci przepłacone pieniądze za Kowalskiego, a będziesz oglądał Orgackiego, Szczotke czy Zupinskiego w Ekstralidze tylko ze względu na PESEL. Wiesz z czym się kojarzy wtedy bieg juniorski? Z galami Najmana czy FAME MMA, gdzie ktoś przebiera się za zawodnika i bierze udział w cyrku. To nie ma nic wspólnego ze sportem i to jest większy problem.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goldi za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (30-10-2021)

  49. Powrót do góry    #1753
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Żupiński to fachowiec musi byc że w tamtym roku wyłożyliście sporą sumę
    Transfer Karola do Torunia z perspektywy czasu to był błąd, ale my mieliśmy tak naprawdę po powrocie do Eligi w skladzie po zakonczeniu wieku juniira przez IKSa tylko Marcinca, Stolpa i Rydlewskiego. Zawodników, ktorzy czterech kółek poprawnie nie byli w stanie przejechac.
    Mówiło się owszem, że młody Lewandowski może wskoczyc do składu, ale nie tak od razu.
    Gorzow jednak ma tego Bartkowiaka, Szczotkę i za chwilę Palucha, Wrocław cos tam jadącego Curzytka i (perspektywicznego?) Panicza i drugiego Curzytka.

  50. Powrót do góry    #1754
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta



    Serio ? na złość odmroże sobie uszy i wybule 600 tyś ?
    Na zlosc wzmocnie sobie sklad i oslabie tych, co byli przeciwko zmianie. Kasa we Wroclawiu to zaden problem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  51. Powrót do góry    #1755
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    A ta kasa we Wrocławiu to gdzie jest? Czy nie przypadkiem na bulwarach?

Strona 39 z 42 PierwszyPierwszy ... 293738394041 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •