Strona 38 z 42 PierwszyPierwszy ... 283637383940 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 1847

Wątek: Sparta Wrocław 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1666
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    A udalo im sie polaczyc z tym Tuska i Trzaskowskiego czy jeszcze nad tym pracują?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #1667
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A udalo im sie polaczyc z tym Tuska i Trzaskowskiego czy jeszcze nad tym pracują?
    O czym ty durniu piszesz ? Przecież, póki co, nie ma tam żadnego polityka. Zwykli mieszkańcy zrobili z tego aferę. A ty próbujesz robić z tego od razu sprawę polityczną. Niczym Józek Pinior.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1668
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem za co został skazany ? Pewnie za niewłaściwe składowanie tych odpadów. Bo to tez była w swoim czasie afera. Tym razem zrobiła się afera z czego innego. Firma w której prezesem (i chyba współwłaścicielem jest Rusko) miała rzekomo podpisać umowę z inna firmą na recykling tych odpadów, tak aby pozbyć się resztki chromu z tego materiału, a następnie po tym recyklingu mieli wykorzystać ten materiał jako podkład pod budowę obwodnicy Wrocka. Mieli nawet jakieś kwity na to, ze ten materiał rzekomo recyklingowali. Rzecz w tym, że mieszkańcy zauważyli, iż wywrotki wożą ten materiał bezpośrednio z hałdy na budowę. Więc ludzie się zorganizowali, sami pobrali próbki tego materiału i na swój koszt wysłali do kilku laboratoriów. I tam wyszło, że zawartość chromu w tym materiale przekracza 9 krotnie dopuszczalne normy. Problem się zrobił jeszcze większy jak się okazało, że obwodnica z tym podkładem, przechodzi w niektórych miejscach jakieś 200 m od ujęć wody pitnej dla czterdziestu kilku miejscowości. Ludzie się wkrewili, ściągnęli TV, i zrobiła się duża chryja. Kwity w urzędach gmin czy w Urzędzie Marszałkowskim mówią, że zawartość chromu w tym kruszywie jest na odpowiednim poziomie. A kwity z badań które zlecili mieszkańcy mówią, że ta zawartość przekracza 9 krotnie normy. Czyli ktoś tu mocno ściemnia. Nie wiem kto, ale stawiam na tych co to chcieli pozbyć się tej hałdy materiału.
    Był "skazany" za niewłaściwe składowanie odpadów i tam też w grę wchodziło zagrożenie zdrowia i życia mieszkańców, no ale został ostatecznie uniewinniony. Teraz w tę aferę jest zamieszanych tyle różnych podmiotów, że ciężko będzie bezpośrednio wskazać winnego i wątpię, aby to jakoś mocno dotknęło Rusko. Jeśli już to powinny beknąć władze, że do czegoś takiego dopuściły.

  4. Powrót do góry    #1669
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,794
    Kliknij i podziękuj
    1,708
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Był "skazany" za niewłaściwe składowanie odpadów i tam też w grę wchodziło zagrożenie zdrowia i życia mieszkańców, no ale został ostatecznie uniewinniony. Teraz w tę aferę jest zamieszanych tyle różnych podmiotów, że ciężko będzie bezpośrednio wskazać winnego i wątpię, aby to jakoś mocno dotknęło Rusko. Jeśli już to powinny beknąć władze, że do czegoś takiego dopuściły.
    Oczywiście nie wiem jak to się skończy. Ale władze razcej nie bekną, boz tego co pokazywali w TV to kwity dostarczone władzom, potwierdzały, że zawartość chromu w tym materiale jest OK. Pytanie czy kwity były fałszywe ? Czy może ktoś celowo nie te próbki wysłał do badania ? Pytanie również czy w ogóle ktoś recyklingował ten materiał, tak jak twierdzi firma Rusko. Zdaje się, że ktoś chciał się pozbyć trefnego towaru, i doszło tam do sporych przekrętów. A winnych niech szuka prokurator.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #1670
    Użytkownik Awatar Marcin123
    Dołączył
    02-10-2021
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    dzisiaj Mistrzowie Świata w magazynie u

    https://bestspeedwaytv.pl/magazyn-zu...strzow-swiata/

  6. Powrót do góry    #1671
    Początkujący
    Dołączył
    06-08-2021
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marcin123 Zobacz posta
    dzisiaj Mistrzowie Świata w magazynie u

    https://bestspeedwaytv.pl/magazyn-zu...strzow-swiata/
    Ooo, jest tam Medżik? Aaa Mistrzowie

  7. Powrót do góry    #1672
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez rose21 Zobacz posta
    Ooo, jest tam Medżik? Aaa Mistrzowie
    Ooo, jest tam Bartula? Aaa, mistrzowie

  8. Powrót do góry    #1673
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Orientuje się ktoś kiedy planowane jest wypuszczenie biletów na przyszłoroczne GP na olimpijskim?

  9. Powrót do góry    #1674
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Do sztabu szkoleniowego Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego dołączyły dwie osoby. Są to: Wojciech Kończyło oraz Piotr Mikołajczak.

    Wojciech Kończyło to były zawodnik Sparty. Barw wrocławskiego klubu bronił w latach 70-tych i 80-tych. Teraz we Wrocławskim Towarzystwie Sportowym ma zajmować się szkoleniem najmłodszych adeptów sportu żużlowego, aż do osiągnięcia licencji w klasie 250 cc. Będzie też ściśle współpracował z trenerem pierwszej drużyny Dariuszem Śledziem oraz konsultantem ds. szkolenia i sportu Gregiem Hancockiem.

    Piotr Mikołajczak w ostatnim sezonie był menadżerem drugoligowego zespołu OK Bedmet Kolejarza Opole, który dotarł do finału tych rozgrywek. Wcześniej był związany z GTM Startem Gniezno. We Wrocławiu będzie managerem ds. sportu, a jego głównym zadaniem będzie koordynowanie pracy pierwszej drużyny oraz drużyn juniorskich i wsparcie administracyjno-logistyczne sztabu trenerskiego.

    https://wts.pl/wzmocnienia-sztabu-sz...go-wts-sparta/
    Nowe twarze w sztabie szkoleniowym.

  10. Powrót do góry    #1675
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Nowe jak nowe... Ale gdzie nowy traktorzysta?!

    A na poważnie, to Kończyło to wcale nie taka nowa twarz. Swego czasu już szkółkę prowadził. Nawet nie wiem czy z Nieścierukiem nie współpracował, bo to było jakoś w latach 90 jeszcze.
    Swoją drogą, to on dobrą robotę robi w tych Przecławicach.

  11. Powrót do góry    #1676
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Tai ma załamaną kość piszczelową i udową.
    Niby teraz ma czas na spokojną rekonwalescencję, niemniej ciekawe w jakim stopniu te złamania wpłyną na przygotowania do sezonu 2022.

  12. Powrót do góry    #1677
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Serio? I zszedł z tym z toru w miarę płynnie? Dość nieprawdopodobne.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #1678
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Sam Tai o tym mówił, więc to prawda.

    Cóż... złamanie złamaniu nie równe, do tego dochodzi pewnie adrenalina.
    Sam miałem kiedyś złamaną rękę i normalnie funkcjonowałem przez kilka dni, niezbyt mnie to bolało, ale kontrolnie poszedłem na rtg i okazało się, że jednak złamanie.

  14. Powrót do góry    #1679
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,112
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Jak mu się udało pomaszerować do parkingu, to to raczej nie zlamanie. Przeczytałem ten jego opis na insta i fracture może oznaczać też pęknięcie, więc może nie będzie tak źle.

  15. Powrót do góry    #1680
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ale ten Tai się zrobił porcelanowy. Szkoda chlopaka, bo mam wrażenie że z sezonu na sezon tylko większego kabla będzie łapał jak się tak łamie...

  16. Powrót do góry    #1681
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Przede wszystkim to nie da się ukryć, że Tai o wiele bardziej kalkuluje, od kiedy urodziły mu się córki - choćby nie wiadomo jak zaklinał rzeczywistość w komentarzach na instagramie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #1682
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,112
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Ja nie widzę w tym nic dziwnego, że zaczął kalkulować. Ma 3 tytuły, ma tego DMP, nadal jest w topie sgp i w pge, a swoje jednak przyjął w ostatnich 3 latach zdrowotnie.

    Zaraz się okaże, że Bewley zamieni się z Taiem rolami w Sparcie

  18. Powrót do góry    #1683
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Sam Tai o tym mówił, więc to prawda.

    Cóż... złamanie złamaniu nie równe, do tego dochodzi pewnie adrenalina.
    Sam miałem kiedyś złamaną rękę i normalnie funkcjonowałem przez kilka dni, niezbyt mnie to bolało, ale kontrolnie poszedłem na rtg i okazało się, że jednak złamanie.
    To chyba jakieś drobne pęknięcie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #1684
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,112
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Na oficjałce Sparty też jest mowa o pęknięciach.

  20. Powrót do góry    #1685
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Jak Dan (bo o naszą trójcę można być spokojnym) przełoży taką formę z Wysp na ligę to może nie odczujemy tak mocno braku sensownych juniorów w przyszłym sezonie ---> https://twojportalzuzlowy.pl/memoria...party-wroclaw/

  21. Powrót do góry    #1686
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Jak Dan (bo o naszą trójcę można być spokojnym) przełoży taką formę z Wysp na ligę to może nie odczujemy tak mocno braku sensownych juniorów w przyszłym sezonie ---> https://twojportalzuzlowy.pl/memoria...party-wroclaw/
    Odczujecie odczujecie.Liszka miał całkiem niezły sezon (śr prawie 1,2)

    Teraz wyobraż sobie finał z Motorem w składach z 2022

    Panicz z 0 pkt za Liszke który zrobił 4 pkt w dwumeczu (2 pkt na Curzytku i po punkcie na Lamparacie i Cierniaku) .2 punkty z urzędu przejmuje Curzytek

    Drabik za Buczkowskiego (5 pkt i 3 pkt)...Drabik może tyle zrobić w jednym meczu

    Nie wspominając o rundzie zasadniczej gdzie Liszka potrafił zrobić 6 pkt

    Ja nie pisze że wy będziecie słabi ale na pewno słabsi w jakimś ułamku jak w 2021


    A druga sprawa czy Janowski jest w stanie powtórzyć taki sezon bo to tak na prawde 1 jego MEGA sezon.Miewał już srednią 2,2 ale 2,5+ jeszcze nie.
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 24-10-2021 o 12:30

  22. Powrót do góry    #1687
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    No bez drugiego juniora na pewno będziemy słabsi, choć dla Curzytka będzie to sezon prawdy. Teoretycznie powinien iść w górę, ale nie zdziwię się, gdy utrzyma obecny poziom.
    W każdym razie, pisałem już, ze nie rozjedziemy ligi walcem jak w obecnym sezonie.
    Janowski i Łaguta, raczej nie powtórzą tak dobrego sezonu, więc będą minimalnie słabsi. W górę jednak powinien iść Dan i Gleb. Zatem jakoś to się tam wyrówna.
    Nie zmienia to faktu, iż bez drugiego juniora szanse na obronę tytułu będą małe. Stal Gorzów nie będzie miała dziur, Motor może nie będzie miał mega armat, ale tez to będzie drużyna kompletna.
    Na ten moment, Sparta ma jeden juniorski plastron w składzie, ale... Poczekajmy jak rozwiąże się sprawa z zagranicznymi juniorami, a także na to co wykombinuje Rusko.
    Doprawdy nie wiem jakiego polskiego juniora mógłby on ściągnąć (cały czas liczę na Trześniewskiego, ale to moje pobożne życzenie). Za kilkanaście dni, wszystko będzie wiadomo.

  23. Powrót do góry    #1688
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    No bez drugiego juniora na pewno będziemy słabsi, choć dla Curzytka będzie to sezon prawdy. Teoretycznie powinien iść w górę, ale nie zdziwię się, gdy utrzyma obecny poziom.
    W każdym razie, pisałem już, ze nie rozjedziemy ligi walcem jak w obecnym sezonie.
    Janowski i Łaguta, raczej nie powtórzą tak dobrego sezonu, więc będą minimalnie słabsi. W górę jednak powinien iść Dan i Gleb. Zatem jakoś to się tam wyrówna.
    Nie zmienia to faktu, iż bez drugiego juniora szanse na obronę tytułu będą małe. Stal Gorzów nie będzie miała dziur, Motor może nie będzie miał mega armat, ale tez to będzie drużyna kompletna.
    Na ten moment, Sparta ma jeden juniorski plastron w składzie, ale... Poczekajmy jak rozwiąże się sprawa z zagranicznymi juniorami, a także na to co wykombinuje Rusko.
    Doprawdy nie wiem jakiego polskiego juniora mógłby on ściągnąć (cały czas liczę na Trześniewskiego, ale to moje pobożne życzenie). Za kilkanaście dni, wszystko będzie wiadomo.
    Szok to co piszesz. Cały czas liczysz na kombinacje Ruski odnośnie zagranicznego juniora? Przecież to piłkarski poker gołym okiem a Ty jeszcze o tym oficjalnie. Brak słów i jeszcze dopierdolyles z Trzesniewskim. Pojechałeś po bandzie.

  24. Powrót do góry    #1689
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Pojechałeś po bandzie.
    Uważaj bo ci żyłka pęknie

    I pewnie, że piszę oficjalnie to, o czym się mówi. Jak widzę jesteś następnym Ruskofobem, który wierzy w mityczna moc Andrzeja, który sam bez zgody innych prezesów wprowadza zmiany w żużlu

    A tak na poważnie - tak wiem, że jesteś trollem i Twoje zdanie jest tyle warte co zdanie chińczyka sadzącego ryż na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, niemniej mam z ciebie bekę i dlatego ci odpisuje
    Doceń to kołchozie/amstafie/ipocośtam czy jak ci tam ostatecznie

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Buszmen (24-10-2021)

  26. Powrót do góry    #1690
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Uważaj bo ci żyłka pęknie

    I pewnie, że piszę oficjalnie to, o czym się mówi. Jak widzę jesteś następnym Ruskofobem, który wierzy w mityczna moc Andrzeja, który sam bez zgody innych prezesów wprowadza zmiany w żużlu

    A tak na poważnie - tak wiem, że jesteś trollem i Twoje zdanie jest tyle warte co zdanie chińczyka sadzącego ryż na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, niemniej mam z ciebie bekę i dlatego ci odpisuje
    Doceń to kołchozie/amstafie/ipocośtam czy jak ci tam ostatecznie
    Trolem pajacu to jesteś Ty pisząc takie farmazony i się do tego przyznawać oficjalnie. Bekę to ja mam z ciebie jak napisałeś, że przewalcowaliscie ligę. Finał wygraliście fartem nie będę już się powtarzał w jaki sposób. Wiem, że ten Motor ci nie pasuje ale niestety będziesz musiał się z tym męczyć.

    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Uważaj bo ci żyłka pęknie

    I pewnie, że piszę oficjalnie to, o czym się mówi. Jak widzę jesteś następnym Ruskofobem, który wierzy w mityczna moc Andrzeja, który sam bez zgody innych prezesów wprowadza zmiany w żużlu

    A tak na poważnie - tak wiem, że jesteś trollem i Twoje zdanie jest tyle warte co zdanie chińczyka sadzącego ryż na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, niemniej mam z ciebie bekę i dlatego ci odpisuje
    Doceń to kołchozie/amstafie/ipocośtam czy jak ci tam ostatecznie
    Jeszcze gówniarzu piszesz żebym docenił to, że odpisujesz. No kurla brak słów kim ty jesteś ażeby mi tak odpisywać, chyba w necie się dziecko dowartosciowywujesz bo jak byś mi to powiedział w realu to robił byś pompki na wysokości lamperi.

  27. Powrót do góry    #1691
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Kolchoz, yebnij sie w ten pusty dzban dziwolagu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #1692
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Lubelak pisze coś o farcie rywali? Przecież to nie kto inny jak właśnie Motor jest największym farciarzem play-off. Motor, który do finału awansował psim swędem! Gdyby półfinały były tydzień, dwa później to Stal by Motor rozjechała

  29. Powrót do góry    #1693
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Dobra nie kłocic mi się tu. Tylko pisać kto za Liszke ma być. Na forum Rzeszowa pisali że Majcher w Gdańsku a jeden z juniorów Ostrowa ma być gościem w Poznaniu. Więc Ci chyba odpadają.Trześniewski też mówił ze nie zmienia barw. Więc kto ?

  30. Powrót do góry    #1694
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Może Panicz dostanie w końcu okazję po roku bycia plastronem?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #1695
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    100
    Podziękowania: 89 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Może Panicz dostanie w końcu okazję po roku bycia plastronem?
    to minimalnie wyzszy poziom niz Pytlewski

  32. Powrót do góry    #1696
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dobra nie kłocic mi się tu. Tylko pisać kto za Liszke ma być. Na forum Rzeszowa pisali że Majcher w Gdańsku a jeden z juniorów Ostrowa ma być gościem w Poznaniu. Więc Ci chyba odpadają.Trześniewski też mówił ze nie zmienia barw. Więc kto ?
    Jest jeszcze Swiercz z Tarnowa. Juz raz Rusko wzial zawodnika po ciezkiej kontuzji i zrobil z niego mistrza swiata juniorow
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #1697
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    to minimalnie wyzszy poziom niz Pytlewski
    Jak nie będzie jeździł to pozostanie na tym poziomie. Albo dać mu jeździć, albo puścić do II ligi na wypożyczenie. Inaczej będzie to kolejne zmarnowane nazwisko.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #1698
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Kolchoz, yebnij sie w ten pusty dzban dziwolagu.
    K... a ile mam Ci razy powtarzać, że nie jestem żadnym kolchozem debilu. Widzę, że masz już internet po wichurach. Nie filozofuj odrabiaj lekcję i pakuj plecak na jutro.

    Cytat Zamieszczone przez JasnePełne Zobacz posta
    Lubelak pisze coś o farcie rywali? Przecież to nie kto inny jak właśnie Motor jest największym farciarzem play-off. Motor, który do finału awansował psim swędem! Gdyby półfinały były tydzień, dwa później to Stal by Motor rozjechała
    Kim niby miała ta Stal rozjechać Motor? Samym Zmarzlikiem ewentualnie Vaculikiem? Bo Thomsen i Woźniak jakoś nic nadzwyczajnego nawet w pełnej dyspozycji nie pokazali. A gdzie U 24 i juniorzy gdzie Motor zjada Stal na śniadanie. A Sparta miała farta w finale bo jakby nie poobijani juniorzy i brakujący Grisza to by polegli. Grisza jezdzi w kratkę ale w nominowanych się spina i było by po Sparcie.

  35. Powrót do góry    #1699
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Jesteś zwykłym lokalnym szowinistą, który nie potrafi docenić klasy innej drużyny. Ciągle gdybasz i rozważasz co by było. Zachłysnąłeś się "potęgą" swojego klubiku zbudowanego głównie za kasę ze SSP. Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. I ciesz się, że macie swoje 5 minut. Przypomnę, że stosunkowo nie tak dawno temu była taka drużyna jak Unia T. Kasa z państwa płynęła tam strumieniami. Później kurek zakręcono. Gdzie teraz są? Na przyszłość trochę pokory dzieciaku radzę ci zachować. I nie spinaj się tak bo stajesz się komiczny.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mossberg za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (24-10-2021)

  37. Powrót do góry    #1700
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Odczujecie odczujecie.Liszka miał całkiem niezły sezon (śr prawie 1,2)

    Teraz wyobraż sobie finał z Motorem w składach z 2022

    Panicz z 0 pkt za Liszke który zrobił 4 pkt w dwumeczu (2 pkt na Curzytku i po punkcie na Lamparacie i Cierniaku) .2 punkty z urzędu przejmuje Curzytek

    Drabik za Buczkowskiego (5 pkt i 3 pkt)...Drabik może tyle zrobić w jednym meczu

    Nie wspominając o rundzie zasadniczej gdzie Liszka potrafił zrobić 6 pkt

    Ja nie pisze że wy będziecie słabi ale na pewno słabsi w jakimś ułamku jak w 2021


    A druga sprawa czy Janowski jest w stanie powtórzyć taki sezon bo to tak na prawde 1 jego MEGA sezon.Miewał już srednią 2,2 ale 2,5+ jeszcze nie.
    Ale Artem miewał 2.5 a w tym roku miał niżej. W takim dwumeczu odejmij wtedy rezerwy taktyczne. Oczywiście Sparta będzie słabsza, a inne drużyny (nie tylko Motor) mocniejsze, ale w tym roku to była przepaść. A co do Lublina to zobaczymy Kuberę i MM za rok, bo też pojechali życiowe sezony.
    Jeżeli Tai po tych urazach nie zejdzie z formą, a silniki RK będą dalej topowe, to Wrocek będzie trudny do pokonania dla każdego nawet u siebie. Różnica może być jedynie taka, że zamiast kontrolowanego 42-48, jak w wielu meczach w tym roku, to Wrocław w roli gościa może trzymać wynik koło remisu taktycznymi. Coś jak Gorzów w 2021.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-10-2021 o 20:03
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  38. Powrót do góry    #1701
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,023
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Buszmen ja mam wrażenie że Kubera to życiowy sezon ma dopiero przed sobą. Totalnie w gościa nie wierzyłem ale potem wskoczył na wyższy level. Mówie tu o jeżdzie lepszej niż teraz i jakieś 1,9-2,0 na bieg

  39. Powrót do góry    #1702
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tyle może zrobi, ale to będzie ten sam poziom, bo w tym roku średnia zaniżona pierwszą połową sezonu. Może i pojechać lepiej, ale może i gorzej. Dla mnie nic pewnego.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #1703
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2019
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Nawet z Łagutą (skąd pomysł że dałby więcej niż ZZ-tki za niego?) czy zdrowymi juniorami nic by Motor w finale nie ugrał. Jeśli tak sobie gdybamy, to gdyby Sparta utrzymała koncentrację do końca spotkania w Lublinie, to byłoby kompletnie pozamiatane już po pierwszym meczu. Tak jak w 2019 Unia załatwiła sprawę w pierwszym meczu we Wrocławiu.
    Tak, Stal w pełni sił wyeliminowałby Motor.

    Jaki nowy junior będzie we Wrocławiu? Wygląda na to, że łotewski...

  41. Powrót do góry    #1704
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Przestancie juz dyskutowac z tym typem, nie bylo w tym roku scenariusza w ktorym Motor mogl w finale pokonac Sparte. Z Laguta dostaliby jeszcze wiekszy lomot.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 24-10-2021 o 22:33
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (25-10-2021)

  43. Powrót do góry    #1705
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przestancie juz dyskutowac z tym typem, nie bylo w tym roku scenariusza w ktorym Motor mogl w finale pokonac Sparte. Z Laguta dostaliby jeszcze wiekszy lomot.
    Ale emanuje z ciebie pewność siebie i wywyższanie się ponad stan. Trochę pokory dzieciaku bo życie cie zweryfikuje.

  44. Powrót do góry    #1706
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    typ wiesza swoim nie ich medale, i pisze o pokorze.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Powrót do góry    #1707
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Ale o co ta spina? Sezon się skończył, medale rozdane, historia już zapisana. Teraz to już tematem jest kolejny sezon i nowa walka o medale. Nie ma już o czym gdybać.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1708
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    970
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Jasne, że można gdybać... Czy gdyby np. Drabik nie był zawieszony to Motor by dostał w palnik dwa razy po 60-30?

    Może coś jest w tym co pisał Mariusz, że ten zbychu/ipocostam/amstaf/kolchoz, to wcale nie z Lublina jest.
    Przecież nie można aż tak bardzo srać do własnego gniazda
    Możliwe, że mu jakiś kibic Motoru odbił dziewczynę w internecie i teraz się chłopaczyna mści starając się skompromitować Motor w oczach innych.

  47. Powrót do góry    #1709
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ale emanuje z ciebie pewność siebie i wywyższanie się ponad stan. Trochę pokory dzieciaku bo życie cie zweryfikuje.
    I kto to pisze. Koleś, który deprecjonuje na każdym kroku tegorocznego DMP i wypisuje androny o mega potędze Motoru i co by było gdyby.

  48. Powrót do góry    #1710
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,209
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    I kto to pisze. Koleś, który deprecjonuje na każdym kroku tegorocznego DMP i wypisuje androny o mega potędze Motoru i co by było gdyby.
    Zejdź chłopie na ziemie i nie podjudzaj na forum. Nic nie pisałem o potędze Motoru bo to nie jest żadna potęga i jeszcze dużo temu klubowi brakuje ażeby go tak nazywać. Przedstawiłem sytuację realistyczną jaka miał miejsce podczas dwu meczu finałowego a do Ciebie i Twoich kolegów internetowych po szalu to nie dociera bo patrzycie się "z góry" i jak taki Lublin mógłby powalczyć o złoto a w ogóle mógł się odważyć. Z góry przed meczem finałowym zakładaliście już złote medale bo jak nie wygrać z Lublinem. Rozmawiałem po meczu we Wrocławiu z wieloma "normalnymi" kibicami Waszego klubu i oni mieli do końca obawy o wynik tego meczu. Sami stwierdzili, że to była by tragedia jakby Motor wygrał na ich terenie tym bardziej, że ciśnienie na złoto Sparta miała ogromne. Ogólnie poziom kibiców na trybunach jest o wiele bardziej kulturalny niż tutaj na tym forum. Przed meczem we Wrocławiu kibice z Lublina i Wasi przybijali sobie piątki i była mega fajna atmosfera. Tutaj robicie syf i podjudzacie na każdym kroku. Podsumowując nie chcę mi się już z Tobą konwersować bo na to nie zasługujesz pieniaczu internetowy.

Strona 38 z 42 PierwszyPierwszy ... 283637383940 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •