Strona 29 z 42 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 1847

Wątek: Sparta Wrocław 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Znowu piszesz jak Robi Boli cię, że ktoś zarabia dużo, a nie ma w tym nic złego. To co piszesz to jednak kwestia wysokości zarobków, a nie systemu płac. Zamiast piłki możesz wrzucić np. żeńską koszykówkę czy piłkę ręczną. Płacenie za punkty nie ma żadnego logicznego uzasadnienia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #1262
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Przeciez to jest kolejne wcielenie Kolchoza, z kim Ty w dyskusje wchodzisz
    Inteligencie za jakiego się uważasz, nie jestem klonem p. Kolchoza a jeżeli tak uważasz to masz okazję sprawdzić mnie po numerze IP. Z zamieszczonych wcześniejszych przez Ciebie na tym forum postów wynika, że masz duże doświadczenie w inwigilowaniu użytkowników. Siejesz jad na każdym forum, obrażasz ludzi i patrzysz na nich z góry. Ja też nie jestem święty ale przynajmniej potrafię przyznać się do błędu bo nikt nie jest nie omylny. A jeżeli uważasz, że nie ma z kim dyskutować to zapraszam możemy podyskutować. Co za jad na tym forum

  3. Powrót do góry    #1263
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Totalnie się nie zrozumieliśmy. Co do zarobków to nigdy w życiu! Tutaj podzielam zdanie takiego Stanowskiego, że Messi czy Ronaldo zasługują na te +30mln€ rocznie.
    Nigdy mnie nie bolało, że ktoś ma czegoś więcej, życie jest tak piękne, że możemy mieć więcej, to tylko zależy od nas samych
    Chodzi mi o to, że system plac w pewnym sensie powoduje, że mamy jeszcze w tym sporcie chęć wygrywania, rywalizacje.
    Czasem do Pruszcza na crossa wpadał Kossakowski byłem w szoku jak chłop się zmienił przez speedway. Jak go poznawałem przez Górskiego (kopie zawodowo w piłkę za fajny pieniądz bez żadnej presji) był normalnym chłopakiem po samochodówce, a tam głos się łamał, mało pewny siebie, trochę jąkała, gość totalnie bez życia w wieku 20/21 lat. To bycie w cieniu każdego, bycie ciągle na końcu, brak sensownych wypłat chyba go tak dołowało. Jak skończył karierę to jakby nowe życie dostał. Potrzeba dużo charakteru żeby sobie radzić w tym sporcie, na torze, ale i w rozmowach o warunkach kontraktu.
    Tobie chodzi o to, że np. Lindgren ustala jakąś kwotę i otrzymuje ją co mecz niezależnie od zdobyczy punktowej?

  4. Powrót do góry    #1264
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    poki jest garstka zawodnikow to bez sensu jest wprowadzenie ryczaltu za mecz/sezon.
    To bedzie realne obnizenie poziomu, zrobienie z ligi poletka testowego. W damskiej koszykowce czy w innym hokeju zawsze sie znajdzie ktos do gry.

    Nie przekonuje mnie totalnie argument, ze zuzlowcy musieliby sie starac tak samo jak przy punktowce bo nikt by ich nie zatrudnil w nastepnym sezonie - uwazam to za falsz.
    Nawet przy punktowce zatrudnia sie dalej roznych Holderow czy Iversenow, zawsze ktos zaufa, albo wmowi sobie ze dany zawodnik u niego sie odrodzi.
    Jest ich (zuzlowcow) po prostu za malo, nie jest to kopanie pilki czy rzucanie do kosza, ze zastapisz byle kim jakiegos grajka, ktory odwala maniane.

    Taki Juventus bez Christiano jest w stanie jeszcze ugrac cokolwiek. W zuzlu jak ci lider kladzie mecze to moze sie okazac, ze zamiast walki o medale to LECISZ. A jak lecisz, to zapomnij o kasie. Kolo sie zamyka.

    Punktowka na ten moment jako jedyna daje realny sposob wyceny uslug zawodnikow. Im wieksza tym lepsza, o ile nie jest to tylko pieniadz obiecany.
    Duza kasa sciagnie mlodych, jakby bylo dwa razy wiecej zuzlowcow mozna sie zastanawiac nad reforma.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  5. Powrót do góry    #1265
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    poki jest garstka zawodnikow to bez sensu jest wprowadzenie ryczaltu za mecz/sezon.
    To bedzie realne obnizenie poziomu, zrobienie z ligi poletka testowego. W damskiej koszykowce czy w innym hokeju zawsze sie znajdzie ktos do gry.

    Nie przekonuje mnie totalnie argument, ze zuzlowcy musieliby sie starac tak samo jak przy punktowce bo nikt by ich nie zatrudnil w nastepnym sezonie - uwazam to za falsz.
    Nawet przy punktowce zatrudnia sie dalej roznych Holderow czy Iversenow, zawsze ktos zaufa, albo wmowi sobie ze dany zawodnik u niego sie odrodzi.
    Jest ich (zuzlowcow) po prostu za malo, nie jest to kopanie pilki czy rzucanie do kosza, ze zastapisz byle kim jakiegos grajka, ktory odwala maniane.

    Taki Juventus bez Christiano jest w stanie jeszcze ugrac cokolwiek. W zuzlu jak ci lider kladzie mecze to moze sie okazac, ze zamiast walki o medale to LECISZ. A jak lecisz, to zapomnij o kasie. Kolo sie zamyka.

    Punktowka na ten moment jako jedyna daje realny sposob wyceny uslug zawodnikow. Im wieksza tym lepsza, o ile nie jest to tylko pieniadz obiecany.
    Duza kasa sciagnie mlodych, jakby bylo dwa razy wiecej zuzlowcow mozna sie zastanawiac nad reforma.
    oprocz plaskiej stawki daloby sie to nadrobic premiami za wygrane, udzialem w playoffach itp.

  6. Powrót do góry    #1266
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Najlepiej zuzlokom wcale nie placic.
    Przeciez 99% z nich jezdzi dla adrenaliny
    i kibicow.
    Ten 1% to zlotowy nie warte szacunku.
    W kilku klubach juz to zreszta przerabiali,co
    prawda z roznym skutkiem ale dalo sie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #1267
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Ja bym podzielił kase na przygotowanie na 14 spotkań (powiedzmy jako taki travel) I przed każdym meczem przelew. Nie jedziesz nie dostajesz. Bo pózniej taki Kasprzak weżmie 400 tysiecy i pauzuje pół sezonu albo kontuzja itp. Jeśli będą PO to dodatkowe 1/14 za każdy mecz...Kasa przed sezonem dla zawodników musi być bo jednak ponoszą oni spore koszty.

    Co do punktówki to jednak nie może byc tak że zawodnik który robi 12 pkt zarobi tyle co ten który zrobi 4 więć musi być jakaś motywacja

  8. Powrót do góry    #1268
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Może jakieś torowisko do ścigania wreszcie będzie skoro Leszno wzięli teraz pod kowadło ,co ?
    Jakaś zewnętrzna przyczepna te sprawy .

  9. Powrót do góry    #1269
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Mam nadzieje, ze jutro nie bedzie zadnej zabawy w transakcje wiazane - 2 pkt dla Wlokniarza w zamian za Kowalskiego na PO.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Powrót do góry    #1270
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    To już prędzej Falubazowi oddamy 2pkt, aby Kvecha nigdzie nie wypożyczał i trzymał dla nas w razie "w"

  11. Powrót do góry    #1271
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Mam nadzieje, ze jutro nie bedzie zadnej zabawy w transakcje wiazane - 2 pkt dla Wlokniarza w zamian za Kowalskiego na PO.
    Toś ale wymyślił. Jak by Czewa miała być w PO, przy waszej pomocy, to na pewno opłacałoby im się was wzmacniać.

    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    To już prędzej Falubazowi oddamy 2pkt, aby Kvecha nigdzie nie wypożyczał i trzymał dla nas w razie "w"
    Nam wystarczy jeden pkt oddać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1272
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Toś ale wymyślił. Jak by Czewa miała być w PO, przy waszej pomocy, to na pewno opłacałoby im się was wzmacniać.


    No jednak dla sponsorow to byc w PO i zajac 4 miejsce (z szansa na braz) albo w ogole do niego nie wejsc to spora roznica.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Powrót do góry    #1273
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No jednak dla sponsorow to byc w PO i zajac 4 miejsce (z szansa na braz) albo w ogole do niego nie wejsc to spora roznica.
    Żadna różnica, nawet dla sponsorów. Liczy się tylko finał i złoto. Reszty nikt nie pamięta nawet.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1274
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Toś ale wymyślił. Jak by Czewa miała być w PO, przy waszej pomocy, to na pewno opłacałoby im się was wzmacniać.
    Swiacikowi pali sie grunt pod nogami 2 sezon bez PO a okrzykniety królem Polowania.Także on smiało by poszedł na ten deal i w półfinale Włokniarz-Gorzów. Czewa wygrała w Gorzowie i wcale nie byliby bez szans (jakieś 55 do 45 w procentach na Stal)

  15. Powrót do góry    #1275
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Ale jednak dwa dodatkowe mecze, z droższymi biletami to jest zysk dla klubu, zawodnicy raczej też nie będą płakać za dodatkowe punkty

  16. Powrót do góry    #1276
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malak Zobacz posta
    Ale jednak dwa dodatkowe mecze, z droższymi biletami to jest zysk dla klubu, zawodnicy raczej też nie będą płakać za dodatkowe punkty
    Dobra, przekonałeś mnie. Dajcie jutro wygrać Czewie.

    Oni będą mieli większą motywację na mecz w Grudziądzu. A Świącik i tak wyroluje Rusko z Kowalskim.

    A tak na serio, to jeśli Sparta zdecyduje się na taki manewr, to tylko wtedy jak sobie przekalkulują, na którego z przeciwników chcieliby wpaść w półfinale.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #1277
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,425
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Nie bedzie układu. Przewalcujecie nas do 36/37 i na tym sie skończy.

  18. Powrót do góry    #1278
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dobra, przekonałeś mnie. Dajcie jutro wygrać Czewie.

    Oni będą mieli większą motywację na mecz w Grudziądzu. A Świącik i tak wyroluje Rusko z Kowalskim.

    A tak na serio, to jeśli Sparta zdecyduje się na taki manewr, to tylko wtedy jak sobie przekalkulują, na którego z przeciwników chcieliby wpaść w półfinale.
    Po pierwsze - ja za Włókniarzem. Po drugie - Wrocław nie ma żadnego interesu w podkładaniu się Włókniarzowi. Gdyby jeszcze mogło to skutkować wyrzuceniem Unii z PO, to może, może, ale takiej opcji nie ma.

    Zwracałem tylko uwagę, że jednak być czy nie być w PO, szczególnie w przypadku Świącika ma dość duże znaczenie. Natomiast to się nie stanie, Włókniarz jedzie do tyłu, podobnie jak na początku sezonu.

  19. Powrót do góry    #1279
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Mecz z Włókniarzem był ciężki, ale w sumie tego należało się spodziewać.
    Musimy podziękować naszemu byłemu zawodnikowi... Piotrowi Swiderskiemu, który uśpił swoich juniorów. I Miśkowiak i Świdnicki byli w gazie, a trener gości ich przytrzymał. Nie wiem na co on liczył, ale trzeba było jechać tymi, którzy jadą. Juniorzy mogli dać zwycięstwo Częstochowianom. Tak się nie stało.

    Z drugiej strony, należy bić brawa Śledziowi. Dwa razy wykazał się taktycznym nosem, z czego pierwszy raz to naprawdę pokerowa zagrywka. Mam tu na myśli, że od razu puścił taktyczną, nie budował Bewleya. Ponadto, gdy wydawało się iż logicznym jest puszczenie z rezerwy taktycznej Janowskiego, on puścił Woffindena, któremu dał szanse na połapanie ustawień. Nie ma co się oszukiwać, że bez punktów starszego z Anglików, tez byśmy tego meczu nie wzięli.
    Druga z mądrych decyzji to puszczenie w 14 Bewleya. Nie było to wcale oczywiste, bo w pewnym momencie Czugunow też się dobrze prezentował. Jednak nie jestem przekonany, czy Czugunow w 14 zrobiłby tyle samo ile Bewley.

    Imponował mi pozytywnie Curzytek, tyle tylko, że pary starczało mu na półtora okrążenia. Widać, że ma szybki sprzęt, ale to tyle... Jeśli jeszcze ktoś sądzi, że stawianie na Kowalskiego w playoff to błąd, po tym meczu powinien zmienić swoje zdanie.
    W pojedynku z Motorem czy nawet Unią jeden czy dwa dodatkowe punkty juniora mogą być na wagę złota tudzież awansu do finału. Jeśli jest opcja by to wykorzystać i wypożyczyć juniora Włókniarza - trzeba to zrobić!

  20. Powrót do góry    #1280
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    ... i nie ma to nic wspolnego z cisnieniem, po prostu TRZEBA to zrobic!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #1281
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ... i nie ma to nic wspolnego z cisnieniem, po prostu TRZEBA to zrobic!
    Jak ci napisze, że mamy ciśnienie, to tobie spadnie... ciśnienie w majtkach i przestaniesz w kółko pisać o ciśnieniu Sparty.
    Jeśli tak, to warto.
    Mamy ciśnienie.
    Ulżyło?

  22. Powrót do góry    #1282
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    zwisa mi to, po prostu smieje sie z twoich bzdur.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #1283
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    zwisa mi to, po prostu smieje sie z twoich bzdur.
    To jak chcesz merytorycznie podyskutować o "moich bzdurach" to ustępuję ci pola.
    Więc proszę wytknij te bzdury i je sensownie uargumentuj.
    Chyba, że tylko szczekać bez sensu potrafisz...

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    spartanin79 (26-07-2021)

  25. Powrót do góry    #1284
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,819
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,614 w 1,049 postach
    Ciśnienie na majstra jest i to przeogromne. Zreszta kto by nie miał?! No może aktualnie nic się nie stanie jeśli ksul 5raz z rzędu nie weźmie.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  26. Powrót do góry    #1285
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Z drugiej strony, należy bić brawa Śledziowi. Dwa razy wykazał się taktycznym nosem, z czego pierwszy raz to naprawdę pokerowa zagrywka. Mam tu na myśli, że od razu puścił taktyczną, nie budował Bewleya.
    Ciekawe czy jak w przypadku Chomskiego, tak i tu piękny DarO napisze o genialnym zmyśle taktycznym Śledzia, który wrzuca Woffindena za Bewleya.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 26-07-2021 o 13:23
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #1286
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ciekawe czy jak w przypadku Chomskiego, tak i tu piękny DarO napisze o genialnym zmyśle taktycznym Śledzia, który wrzuca Woffindena za Bewleya.
    Wątpliwe. Aczkolwiek nie ciągnie mnie ani odrobinę, żeby się przekonać
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #1287
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Pytanie do fanów statystyki i matematyki
    Jaki układ wyników musi paść, by Sparta trafiła w półfinale na Stal Gorzów?
    I czy jest to w ogóle możliwe?

  29. Powrót do góry    #1288
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Pytanie do fanów statystyki i matematyki
    Jaki układ wyników musi paść, by Sparta trafiła w półfinale na Stal Gorzów?
    I czy jest to w ogóle możliwe?
    To nie jest możliwe. Stal już ma pewne 2-3 miejsce.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi speedwayfzg za jego przydatny post!

    Taisto (28-07-2021)

  31. Powrót do góry    #1289
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Ale w tym meczu Vastervik-Dackarna Artiom na trasie robił Maćka. Najwięcej co mógł zrobić Maciek to walka do 2 łuku 1 okrążenia, a spotykali się 3 razy.
    Prędkość niesamowita, w sumie medal GP nie byłby zdziwieniem po tych wszystkich trójkach które regularnie robi od kilku sezonów w każdej lidze.

  32. Powrót do góry    #1290
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Artiom jak ma spasowany motor do toru, jest zazwyczaj niełapalny, ale tak jak jeszcze we Wrocławiu może odpalić i nie zdziwię się jak wygra dwie rundy tak w kolejnych turniejach już jakimś terminatorem raczej nie będzie.
    Choć życzę mu oczywiście medal, tak jak i pozostałym Spartanom

  33. Powrót do góry    #1291
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Artiom jak ma spasowany motor do toru, jest zazwyczaj niełapalny, ale tak jak jeszcze we Wrocławiu może odpalić i nie zdziwię się jak wygra dwie rundy tak w kolejnych turniejach już jakimś terminatorem raczej nie będzie.
    Choć życzę mu oczywiście medal, tak jak i pozostałym Spartanom
    W Toruniu zazwyczaj też ładnie śmiga i jeśli przed ostatnimi 2 rundami będzie się liczył w walce o złoto, może być ciekawie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #1292
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Pytanie do fanów statystyki i matematyki
    Jaki układ wyników musi paść, by Sparta trafiła w półfinale na Stal Gorzów?
    I czy jest to w ogóle możliwe?
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    To nie jest możliwe. Stal już ma pewne 2-3 miejsce.
    W czystej teorii obie ekipy mógłby wyprzedzić w tabeli Motor i wtedy Stal ze Spartą jechałyby półfinał ze sobą jako ekipy z miejsce 2-3. Ale, żeby tak się stało to Motor musi wygrać w Lesznie. Sparta przegrać w Gorzowie i u siebie z Falubazem, a Stal przegrać w Toruniu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Taisto (29-07-2021)

  36. Powrót do góry    #1293
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Tai po SGP klasa zachowanie. Wyszedł do kibiców i nawet wskoczył na sektor na trybunie wschodniej. Można wiele mówić o jego słabszej formie, ale zawodnika o większej klasie niż on w zespole nie mamy i mówię to z całym szacunkiem do Janowskiego. Zawsze powinien mieć miejsce w Sparcie.

  37. Powrót do góry    #1294
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,807
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Tai po SGP klasa zachowanie. Wyszedł do kibiców i nawet wskoczył na sektor na trybunie wschodniej. Można wiele mówić o jego słabszej formie, ale zawodnika o większej klasie niż on w zespole nie mamy i mówię to z całym szacunkiem do Janowskiego. Zawsze powinien mieć miejsce w Sparcie.
    Mistrz świata postawił sobie poprzeczkę wysoko i nawet jak teraz jest 6 w generalce to pojawia się krytyka. Sobotnie trójki cieszyły, bo niektórzy za szybko go skreślili.

  38. Powrót do góry    #1295
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    odnoszę wrażenie ze wygrana w Gorzowie nie była najlepszym pomysłem i mimo wszystko to wygrał ten mecz Gorzów

  39. Powrót do góry    #1296
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    To fakt, Stal zapewne zeszmaci sie w Toruniu i w 1/2 wpadamy na Leszno. Z calej czworki zdecydowanie najsilniejszy rywal. Ale i Stal moze sie na takim kombinowaniu przejechac.

    Leszno w latach 2018-2020 nie kombinowalo, nie ustawialo sobie rywala i trzeba isc ich sladem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #1297
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Nie ma znaczenia z kim będziemy jechać, na tym etapie każdy jest ciężkim przeciwnikiem. Motor niby słaby, ale najlepiej ze wszystkich drużyn spasowany ze swoim torem, na którym decyduje głównie start, a ten element u naszych kuleje. Do tego mocni juniorzy.

  41. Powrót do góry    #1298
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Dokladnie, trzeba jechac swoje i nie ogladac sie na reszte. Jak sie Stal chce szmacic to ich sprawa, ale skonczy sie dla nich wstydliwa porazka z Lublinem w 1/2.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #1299
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Żeby wam do głupiego łba nie przyszło na ostatni mecz dać odpocząć jakiemuś porządnemu zawodnikowi bardzo proszę

  43. Powrót do góry    #1300
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Nawet jakby dali jednemu odpocząć to wiele nie zmieni. Wyjmij jednego z liderów, to Falubaz co najwyżej dobije do 40 pkt Jest zbyt duża różnica poziomów, aby Sparta miała się czegoś obawiać. Ewentualnie mogą już wypożyczać Kowalskiego i puszczać go z rezerwy żeby się na Falubazie objeżdżał na Olimpijskim...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #1301
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Raz już w 2007 byly cyrki z meczem Sparta - Falubaz
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #1302
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,684
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    QUOTE=sparta_mistrz;2156194]Dokladnie, trzeba jechac swoje i nie ogladac sie na reszte. Jak sie Stal chce szmacic to ich sprawa, ale skonczy sie dla nich wstydliwa porazka z Lublinem w 1/2.[/QUOTE]

    Ty to jesteś głupi. Pisałem w wątku Unii, że regulaminów i to od meczu Stali zależy jak będą wyglądać pary półfinałowe. Ty zaraz piszesz o jakichś kombinacjach i szmaceniu. Za dużo Ruski się naogladales?

    Już to widzę jak Bartek wjeżdża w taśmę.. Jak Birkemose, Karczmarz , Pytlewski i Ralcewicz będą przegrywać z miejscowymi to uznasz to za ustawie? Może druga linia Stali też położyła się w meczu ze Sparta a Pyton uprawiał dywersję?

  46. Powrót do góry    #1303
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Stal musi przegrać w Toruniu za wszelka cene

  47. Powrót do góry    #1304
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Coś sie ruszyło ze szkoleniem - dobre i to.
    Jak z tego będzie choć jeden niezły wychowanek to i tak będzie sukces.
    A miejsce ma potencjał, w końcu bardzo blisko jest siedziba firmy Betard, niedaleko (kilka minut drogi) mieszka też Tai. Jestem pewien, że gdyby kilka razy wpadł na trening, to przyciągnąłby wielu młodych z okolicznych miejscowości

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...stepcy/f2jjn6p

    PS: Choć Janowski z tego co mnie pamięć nie myli to kółka głównie w Pawłowicach kręcił i u Pawlickich

  48. Powrót do góry    #1305
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    QUOTE=sparta_mistrz;2156194]Dokladnie, trzeba jechac swoje i nie ogladac sie na reszte. Jak sie Stal chce szmacic to ich sprawa, ale skonczy sie dla nich wstydliwa porazka z Lublinem w 1/2.
    Ty to jesteś głupi. Pisałem w wątku Unii, że regulaminów i to od meczu Stali zależy jak będą wyglądać pary półfinałowe. Ty zaraz piszesz o jakichś kombinacjach i szmaceniu. Za dużo Ruski się naogladales?

    Już to widzę jak Bartek wjeżdża w taśmę.. Jak Birkemose, Karczmarz , Pytlewski i Ralcewicz będą przegrywać z miejscowymi to uznasz to za ustawie? Może druga linia Stali też położyła się w meczu ze Sparta a Pyton uprawiał dywersję?[/QUOTE]

    jak potrafi pisać donosy na Janowskiego to i potrafi wjechać w taśmę

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    kobra102 (06-08-2021)

Strona 29 z 42 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •