Strona 2 z 42 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1847

Wątek: Sparta Wrocław 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Tak tylko...

    "Wonder when i will sign a 2021 contract for poland
    or will it just be Sweden next year"

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Tak tylko...

    "Wonder when i will sign a 2021 contract for poland
    or will it just be Sweden next year"
    Też mnie razi, że kraj dzięki któremu zarabia największą kasę jest napisany z małej litery a jakaś hobbystyczna Szwecja z dużej. Taki oto mają szacunek do naszego kraju gwiazdy zza granicy.

  3. Powrót do góry    #48
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    A niżej popełnił jeszcze inny błąd - "dident", także z ojczystym językiem również ma problem.

    Swoją drogą ciekawe o co chodzi. W ostatnich latach Sparta dosyć późno ogłaszała podpisane kontrakty, Taia nawet pod koniec okienka transferowego. Teraz okienko jeszcze się nie otworzyło, a Tai pierze "brudy" w mediach, czego też nigdy nie robił.

    Rusko może się spodziewa powtórki z tego roku i obniża koszta. Niemniej w covidovej Polsce raczej i tak będą płacić lepiej niż w Szwecji.

  4. Powrót do góry    #49
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Ale nie należy się dziwić temu, że Tai popełnił jakiś błąd. On sam przyznawał, że niechętnie chodził do szkoły i gdyby nie żużel, to pewnie pracowałby gdzieś na budowie albo coś w tym stylu. Oczywiście nic nie mam do osób tak pracujących, bo życie różne scenariusze pisze.
    Generalnie to Angole nie przykładają wagi do tego jak piszą itp. Często zdarza się u mnie w pracy, że Angole pytają mnie jak przeliterować jakiś wyraz. A ja nie jestem jakimś masterem z angielskiego. I to wcale nie jakieś skomplikowane wyrazy, tylko coś czego używa się na co dzień. Ale mniejsza z tym.

    Też nie wiem co o tym myśleć. Może w klubie czekają na zakończenie sprawy Drabika i dopiero wtedy będą podpisywać kontrakty. Ale wydawać się mogłoby, że umowa z Taiem i Maćkiem, to nie powinna być od tego zależna.
    Ostatnio edytowane przez woojo ; 28-10-2020 o 14:32

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Niestety młode pokolenie Polaków, w swej większości, też nie przywiązuje uwagi do poprawności językowej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    + historii, kultury, tradycji.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Twój guru przywiązuje, do tej między 1945 a 1987
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Juz z*eba musiala pojsc z klubu,bo usunal wpis. Element negocjacji i tyle.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,245
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 136 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Juz z*eba musiala pojsc z klubu,bo usunal wpis. Element negocjacji i tyle.
    Czyli mobbing stosuje Sparta?
    To jest przykład mobbingu i zastraszania pracownika.

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Fakt - kara dla dopingowicza mogla sie juz w tym momencie konczyc, a tak dopiero sie zacznie.

  12. Powrót do góry    #57
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Fakt - kara dla dopingowicza mogla sie juz w tym momencie konczyc, a tak dopiero sie zacznie.
    Ale to nie jest Wasz problem. Tak więc...

  13. Powrót do góry    #58
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Jak mu dadzą taka karę jak straszą to jest to koniec kariery Drabika wątpię żeby chciał wracać do zużla znając jego charakter , jak dla mnie palanty ale trudno szkoda .

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    dadzą mu tyle ile uradzą. po prostu trzeba wyjść z tego zaściankowego żużla, że tutaj nie ma dyskusji. nie ma z duchem sportu. antydopingowcy są zero-jedynkowi.

    szczerze wątpię w 4 lata ale 2 lata i po odwołaniu 18 miesięcy... być może

    zobaczcie co zrobili z mistrzem świata na 100m - zawieszony na 2 lata bo nie stawił się na kontroli... 0-1. bez dyskusji.

    szkoda tylko Drabika że dał się wciągnąć w gierki przedłużające bo mógłby być już w połowie kary.

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    A skąd wiesz, że sam nie chciał się odwoływać?

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Dla mnie postawa Rynkowskiego od samego poczatku postepowania jest absolutnie skandaliczna i daje gwarancje, ze w tej sprawie polada nie bedzie bezstronna.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    A skąd wiesz, że sam nie chciał się odwoływać?
    Z reakcji jak dotarło do niego dla kogo grał "jego" mecenas i w jakie guano go wpakował?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Ale to nie jest Wasz problem. Tak więc...
    Tak wiec co? Jak Dudek stosowal " doping " to tez wszyscy sie udzielali . Bardzzo dobrze, ze zawieszenie bedzie, niedobrze jedynie ze zarzad Sparty wciagnal w swoje gierki mlodego przez co sprawa jest tylko odwleczona w czasie... i jak napisal Elendir...byloby juz pewnie w polowie albo pod koniec okresu zawieszenia.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 29-10-2020 o 16:52

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dodatkowo przypadłoby to na skrócony sezon z obciętymi zarobkami...
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Może całe klu jest takie ,że polada czeka na ofertę od AR w tych dzisiejszych czasach nic już mnie nie zdzwi .

  21. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Może całe klu jest takie ,że polada czeka na ofertę od AR w tych dzisiejszych czasach nic już mnie nie zdzwi .
    Jasne. Ruski rząd ani potężne amerykańskie federacje nie potrafiły na antydopingówkę wywrzeć wpływu, zrobi to Andrew. Co Wy tam bierzecie?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Ale to nie jest Wasz problem. Tak więc...
    A skąd wiesz, że nie może to być nasz problem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,245
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 136 w 120 postach
    Dla Drabika rok kary oznacza koniec z zuzlem.
    Nie bedzie w transie, rytmie meczowym... szkoda chlopaka

  24. Powrót do góry    #69
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Ta... rok kary = koniec z żużlem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Z reakcji jak dotarło do niego dla kogo grał "jego" mecenas i w jakie guano go wpakował?
    Ale to on na to przyzwolił i rozpoczął cały proces, któremu dał zielone światło...

    Niektórzy Rusko uważają za jakiegoś tajemniczego władcę świata, pewnie Kaczor to tylko jego marionetka...

  26. Powrót do góry    #71
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A skąd wiesz, że nie może to być nasz problem ?
    Dla Ciebie to każdy pierd tu i ówdzie jest Twoim problemem i masz najwięcej do powiedzenia na każdy temat.

    Przecież to było do przewidzenia, że sępy zlecą się tutaj, zaraz po ukazaniu się jakiekolwiek wiadomości na temat "dopingowicza".
    To jest pieprzenie, że nie trzeba było walczyć z poladą i już byłoby po zawieszeniu. Skoro była szansa na uniknięcie kary to nie widzę powodu, aby nie wykorzystać wszystkich możliwości, które są dostępne.
    I co teraz? Wszyscy zwolennicy surowego ukarania Maksyma za "ciężkie przestępstwo dopingowe" są zadowoleni? Rok, dwa wystarczy? Czy jednak powinni mu do/je/bać 4 latka?

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez woojo Zobacz posta
    Dla Ciebie to każdy pierd tu i ówdzie jest Twoim problemem i masz najwięcej do powiedzenia na każdy temat.
    Widzę, że masz spore problemy ze ogarnięciem prostego tekstu. Pytając skąd wiesz, że nie może to być nasz problem, miałem na myśli to, że być może FZG jest zainteresowany kontraktem z Drabikiem. Musisz sobie wyregulować zaskok.

    Przecież to było do przewidzenia, że sępy zlecą się tutaj, zaraz po ukazaniu się jakiekolwiek wiadomości na temat "dopingowicza".
    To jest pieprzenie, że nie trzeba było walczyć z poladą i już byłoby po zawieszeniu. Skoro była szansa na uniknięcie kary to nie widzę powodu, aby nie wykorzystać wszystkich możliwości, które są dostępne.
    I co teraz? Wszyscy zwolennicy surowego ukarania Maksyma za "ciężkie przestępstwo dopingowe" są zadowoleni? Rok, dwa wystarczy? Czy jednak powinni mu do/je/bać 4 latka?
    Tu też ci średnio wyszło. Akurat ja od samego początku afery dopingowej tu żadnej nie widziałem. A jedynego kogo bym ukarał to klub kara finansową, za zaniedbania przy przestrzeganiu procedur antydopingowych. Oczywiście, że trzeba było walczyć o swoje. Ale można było to robić, nie przedłużając tego cyrku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Dla Drabika rok kary oznacza koniec z zuzlem.
    Nie bedzie w transie, rytmie meczowym... szkoda chlopaka
    Ochłoń

  29. Powrót do góry    #74
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    462
    Podziękowania: 166 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Widzę, że masz spore problemy ze ogarnięciem prostego tekstu. Pytając skąd wiesz, że nie może to być nasz problem, miałem na myśli to, że być może FZG jest zainteresowany kontraktem z Drabikiem. Musisz sobie wyregulować zaskok.



    Tu też ci średnio wyszło. Akurat ja od samego początku afery dopingowej tu żadnej nie widziałem. A jedynego kogo bym ukarał to klub kara finansową, za zaniedbania przy przestrzeganiu procedur antydopingowych. Oczywiście, że trzeba było walczyć o swoje. Ale można było to robić, nie przedłużając tego cyrku.
    Qźwa... Ale jak to? Tak bez wyzwisk? Dobrze się czujesz?
    Ty nie ogarnąłeś mojego textu. Pisząc "Ale to nie jest Wasz problem" miałem na myśli, że nie inni nie muszą się martwić o cały ten cyrk, bo to sprawa Sparty i Maksyma. I wszystko co teraz się będzie działo, czyli "grillowanko", to będzie dotyczyło WuTeeS'u.

    Drabik w FZG? No ja raczej nie widziałbym tego

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Prośbę mam do bardziej zorientowanych. Sprawę Drabika w natłoku doniesień obserwowałem szczątkowo, bo wiadomo, że więcej by się przeczytało gówna niż rzeczy prawdziwych. Może mi w związku z tym ktoś napisać, dlaczego ciągle się czeka na decyzje, dlaczego teraz jest gadka o 4 latach a nie o roku jak u Dudka na ten przykład? Z góry dzięki.

  31. Powrót do góry    #76
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Prośbę mam do bardziej zorientowanych. Sprawę Drabika w natłoku doniesień obserwowałem szczątkowo, bo wiadomo, że więcej by się przeczytało gówna niż rzeczy prawdziwych. Może mi w związku z tym ktoś napisać, dlaczego ciągle się czeka na decyzje, dlaczego teraz jest gadka o 4 latach a nie o roku jak u Dudka na ten przykład? Z góry dzięki.
    max co może dostać zawodnik za stosowanie dopingu to 4 lata - za użycie substancji zabronionej (co w przypadku MD nie miało miejsca).
    za przyznanie się do stosowania dopingu zanim stwierdzi to polada - kara to max 2 lata.
    natomiast co do MD to nie użył on substancji zabronionej tylko przyjął kroplówkę która przekracza objętościowo normy wyznaczone przez poladę. mógł starać się o wsteczne tue i polada nie mogła go zawiesić do momentu aż teraz TA uznał że jednak procedura przyznania tue była nienależycie przeprowadzona. więc zawieszenie to zapewne kwestia szybka.

    natomiast co do długości zawieszenia to już kwestia otwarta - jak dla mnie 1rok to realna opcja.

  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Wicuch za jego przydatny post!

    Mossberg (30-10-2020), sobotch (30-10-2020)

  33. Powrót do góry    #77
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Drabik zawieszony od 30 października, nieoficjalnie zawieszenie ma potrwać tyle, by mógł wrócić od początku sezonu 2022.

  34. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Czyli zawieszony za kroplowke na dluzej niz Dudek, ktory stosowal (nieswiadomie) doping? Kpina.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (03-11-2020)

  36. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Tak, kroplówkę w takiej ilości robi się po to, aby wypłukać organizm z niedozwolonych substancji.

  37. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 76 w 40 postach
    Wypłukał doping i się przyznał. Gdzie tu logika?

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Bury za jego przydatny post!

    Mossberg (03-11-2020), woojo (03-11-2020)

  39. Powrót do góry    #81
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Tak, kroplówkę w takiej ilości robi się po to, aby wypłukać organizm z niedozwolonych substancji.
    Nie wiem w jakiej d*pie siedziales ostatnie pol roku ale to idiotyczne twierdzenie bylo obalone sto razy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (03-11-2020)

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Tak, kroplówkę w takiej ilości robi się po to, aby wypłukać organizm z niedozwolonych substancji.
    Hmm, a zwykli ludzie, nie sportowcy, w szpitalach, też wypłukują niedozwolone substancje ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Tym nie mniej śmierdziało wałem na kilometr skoro świadkowie nie byli w stanie nawet ustalić jednej spójnej wersji wydarzeń

  43. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Kara tyczy się kroplówki o płukaniu nic nie słyszałem ale widzę tu inne informacje mają.

  44. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,255
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 126 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Tym nie mniej śmierdziało wałem na kilometr skoro świadkowie nie byli w stanie nawet ustalić jednej spójnej wersji wydarzeń
    Jeśli na podstawie tego co powiedziała ta paniusia, że były wątpliwości po zeznaniach świadków, które były sprzeczne i postanowiono rozstrzygnąć je na niekorzyść zawodnika to to jest skandal. W prawie w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności a wszelkie wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego/obwinionego. Dlaczego nie dano wiary zawodnikowi i jego obrońcy skoro przekonywali, że to było konieczne dla Jego zdrowia? To jest jakaś amatorka.

    Posłużę się cytatem z portalu nawirazu.com

    "Jest to sytuacja nowa, a wręcz kuriozalna w orzecznictwie, gdy w momencie jakichkolwiek wątpliwości, czy niejasności rozstrzyga się na niekorzyść zainteresowanego. Istnieje zasada, iż winę należy udowodnić. Jak się okazuje niekoniecznie jeśli chodzi o polski Trybunał Arbitrażowy. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, iż: „Nikt w tej sprawie nie oceniał pana Drabika, czy jego winy o złamaniu przepisów antydopingowych. Był tylko oceniany właściwy tryb i czy decyzja POLADY była w tej sprawie odpowiednia.” – podsumowała Troicka-Sosińska. To zapytamy po raz kolejny – dlaczego w wypadku wątpliwości – a więc sytuacji niejednoznacznej – wydano orzeczenie niekorzystne dla zawodnika?"

    I to by było na tyle. Skandal, który dyskwalifikuje tych ludzi z pracy w tej instytucji na czele z celebrytą Rynkowskim.
    Aha. Do żywych wrócił niejaki Ostafiński. Teraz będzie żerował na interii.
    Ostatnio edytowane przez Mossberg ; 03-11-2020 o 19:03

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Jeśli na podstawie tego co powiedziała ta paniusia, że były wątpliwości po zeznaniach świadków, które były sprzeczne i postanowiono rozstrzygnąć je na niekorzyść zawodnika to to jest skandal. W prawie w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności a wszelkie wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego/obwinionego. Dlaczego nie dano wiary zawodnikowi i jego obrońcy skoro przekonywali, że to było konieczne dla Jego zdrowia? To jest jakaś amatorka.
    To żadna amatorka. To nie sąd powszechny gdzie obowiązuje zasada domniemanej niewinności i trzeba dowieść winy. Oni tak właśnie działają. Cała ta WADA czy POLADA twierdzi, że to zawodnik ma udowodnić swoją niewinność. Jeśli nie jest w stanie to jest winny. W sportach typowo wytrzymałościowych może i to ma jakieś uzasadnienie, bo tam szprycowanie się jest na porządku dziennym i trzeba przyznać, że daje sporą przewagę. Jednak w takim sporcie jak żużel powinni pogonić to tałatajstwo. Bo tylko robią niepotrzebne zamieszanie. W tym sporcie nie widzę żadnych korzyści z ewentualnego dopingowania się. Jedyne co to komisarze powinni robić testy na alkohol czy narkotyki. Ale to tylko ze względu na bezpieczeństwo samych zawodników.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    woojo (03-11-2020)

  47. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,496
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mossberg Zobacz posta
    Jeśli na podstawie tego co powiedziała ta paniusia, że były wątpliwości po zeznaniach świadków, które były sprzeczne i postanowiono rozstrzygnąć je na niekorzyść zawodnika to to jest skandal. W prawie w Polsce obowiązuje domniemanie niewinności a wszelkie wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego/obwinionego. Dlaczego nie dano wiary zawodnikowi i jego obrońcy skoro przekonywali, że to było konieczne dla Jego zdrowia? To jest jakaś amatorka.

    Posłużę się cytatem z portalu nawirazu.com

    "Jest to sytuacja nowa, a wręcz kuriozalna w orzecznictwie, gdy w momencie jakichkolwiek wątpliwości, czy niejasności rozstrzyga się na niekorzyść zainteresowanego. Istnieje zasada, iż winę należy udowodnić. Jak się okazuje niekoniecznie jeśli chodzi o polski Trybunał Arbitrażowy. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, iż: „Nikt w tej sprawie nie oceniał pana Drabika, czy jego winy o złamaniu przepisów antydopingowych. Był tylko oceniany właściwy tryb i czy decyzja POLADY była w tej sprawie odpowiednia.” – podsumowała Troicka-Sosińska. To zapytamy po raz kolejny – dlaczego w wypadku wątpliwości – a więc sytuacji niejednoznacznej – wydano orzeczenie niekorzystne dla zawodnika?"

    I to by było na tyle. Skandal, który dyskwalifikuje tych ludzi z pracy w tej instytucji na czele z celebrytą Rynkowskim.
    Aha. Do żywych wrócił niejaki Ostafiński. Teraz będzie żerował na interii.
    W dopingu masz domniemanie winy, zupełnie odwrotnie niż w Polskim prawie, Trybunał rozpatrywal odwolanie które głównie wytykało błędy procesowe od przylapania Młodego na tej kroplowce, mecenas wiedział że to nie ma sensu, typowa zagrywka by zyskać trochę czasu do wyroku. Bardzo dziwna jest ta sprawa, rozumiem klub, wydali kasę więc mogli poświęcić Maksa by do PO wjechać, ale zawodnik czemu się nie bronił? Nie stać go by pójść do jakiejś kancelarii neutralnejj zasięgnąć porady? Żadnych układów z agencja? Nikt by go z tego nie wybronił, ale te 6 miesięcy zawieszenia było jak najbardziej w zasięgu, tylko obrona musi jakakolwiek chęć obrony wykazać.
    Oby to się dobrze dla niego skończylo, nasi go oszczędza, maksa nie dają, pozostaje liczyć że wada się sprawie dokladniej nie przyjrzy, bo jak się przyjrzy to ma chłopak problem.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 04-11-2020 o 02:26

  48. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Sprawa jest o tyle smieszna ,ze Drabik sam wypalil a badanie nie wykazalo w jego organizmie zabronionych substancji.
    Moim zdaniem po otrzymaniu wyniku badan,sprawa powinna byc zakonczona jakas kara pieniezna.
    Stalo sie inaczej,nie wiem czy ze wzgledow proceduralnych czy moze faktycznie taka dawka moze wyplukac
    z organizmu jakas zabronionia substancje.Twierdzicie,ze nie,ok.Tym wieksze nieporozumienie ta sprawa.
    Mniejsza z tym,mleko sie wylalo i na ta chwile najwieksza wina Drabola lub jego lekarza bylo niewystapienie w jakims normalnym terminie
    o wsteczne TUE.
    Kuriozum tej sytuacji polega na tym ,ze Drabol byl czysty co wykazalo badanie a otrzyma kare za doping zamiast za zlamanie procedur.
    Przeciez kara za to drugie powinna byc jakas symboliczna.Nieunikniona,bo jednak przepisy sa jasne,ale symboliczna,moim zdaniem j/w pieniezna.
    Moze nawet dosc wysoka,aby byla przestroga dla innych lamiacych procedury,ale nie zawieszenie,bo na dopingu nie byl.
    To jest zupelnie inny przypadek niz Patryka,Griszy czy Darcego u ktorych wykryto zabronione substancje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-11-2020 o 07:48
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sprawa jest o tyle smieszna ,ze Drabik sam wypalil a badanie nie wykazalo w jego organizmie zabronionych substancji.
    Moim zdaniem po otrzymaniu wyniku badan,sprawa powinna byc zakonczona jakas kara pieniezna.
    Stalo sie inaczej,nie wiem czy ze wzgledow proceduralnych czy moze faktycznie taka dawka moze wyplukac
    z organizmu jakas zabronionia substancje.
    Twierdzicie,ze nie,ok.Tym wieksze nieporozumienie ta sprawa.
    Mniejsza z tym,mleko sie wylalo i na ta chwile najwieksza wina Drabola lub jego lekarza bylo niewystapienie w jakims normalnym terminie
    o wsteczne TUE.
    Kuriozum tej sytuacji polega na tym ,ze Drabol byl czysty co wykazalo badanie a otrzyma kare za doping zamiast za zlamanie procedur.
    Przeciez kara za to drugie powinna byc jakas symboliczna.Nieunikniona,bo jednak przepisy sa jasne,ale symboliczna,moim zdaniem j/w pieniezna.
    Moze nawet dosc wysoka,aby byla przestroga dla innych lamiacych procedury,ale nie zawieszenie,bo na dopingu nie byl.
    To jest zupelnie inny przypadek niz Patryka,Griszy czy Darcego u ktorych wykryto zabronione substancje.
    jak masz chwilę przyjrzyj się sprawie zdyskwalifikowanej Rosji która nie wystąpi na igrzyskach w Tokio, później na zimowych w Pekinie oraz w Katarze na finałach MŚ w piłce (jako kraj - bo niezdyskwalifikowani zawodnicy mogą wystąpić chyba pod flagą neutralną).
    tam ze sprawy dopingu zrobiono machinę i stosowano w ramach państwa prawie wszystkie dostępne metody i sztuczki jakie świat zna.
    właściwie oficjalnie wprowadzono meldonium jako środek regeneracyjny w sporcie i zapewne dzięki pomocy lekarzy, specjalistów, dietetyków i kończąc na pompowaniu krwi niemowląt chyba kręcono złote medale na wszystkich ważniejszych imprezach lekkoatletycznych i innych (vide Szarapowa czy Łaguta).

    dlatego ja stwierdzam, że skoro tam się nie udało kroplówką wypłukać niczego to Drabik też by tego w pojedynkę nie zdołał zrobić.

    ale jak zwykle patrząc na Polandię i sposób działania jej urzędów - siusiak to ich obchodzi, bo wszystko co zawodnik może zrobić to przyjąć karę a cała reszta to tylko nikomu niepotrzebna robota papierkowa którą musiałby robić urząd a tego na pewno oni nie chcą.

  50. Powrót do góry    #90
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sprawa jest o tyle smieszna ,ze Drabik sam wypalil a badanie nie wykazalo w jego organizmie zabronionych substancji.
    Moim zdaniem po otrzymaniu wyniku badan,sprawa powinna byc zakonczona jakas kara pieniezna.
    Stalo sie inaczej,nie wiem czy ze wzgledow proceduralnych czy moze faktycznie taka dawka moze wyplukac
    z organizmu jakas zabronionia substancje.Twierdzicie,ze nie,ok.Tym wieksze nieporozumienie ta sprawa.
    Mniejsza z tym,mleko sie wylalo i na ta chwile najwieksza wina Drabola lub jego lekarza bylo niewystapienie w jakims normalnym terminie
    o wsteczne TUE.
    Kuriozum tej sytuacji polega na tym ,ze Drabol byl czysty co wykazalo badanie a otrzyma kare za doping zamiast za zlamanie procedur.
    Przeciez kara za to drugie powinna byc jakas symboliczna.Nieunikniona,bo jednak przepisy sa jasne,ale symboliczna,moim zdaniem j/w pieniezna.
    Moze nawet dosc wysoka,aby byla przestroga dla innych lamiacych procedury,ale nie zawieszenie,bo na dopingu nie byl.
    To jest zupelnie inny przypadek niz Patryka,Griszy czy Darcego u ktorych wykryto zabronione substancje.


    Kolego, jasno i klarownie piszesz, ale żeby teraz takich opinii było z 1000 i wszystkie przesłane listem poleconym do tych ,,mądrych" inaczej. Może by dostał max 6 miesięcy ?
    Kibice, robimy akcję ?

Strona 2 z 42 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •