Strona 29 z 48 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,305 z 2117

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1261
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Najważniejsze, że Świącik po drugiej siódemce w sezonie Madsena trzasnął pięścią i nie pozwolił, żeby lider woził „takie marne” punkty. Nie zdziwię się, jak Leon po sezonie 2022 też trzaśnie, ale drzwiami.

    Natomiast nie przeszkadzają jeszcze marniejsze punkty trzeciego zawodnika świata. Nie chce mi się tego nawet liczyć, ale jestem w stanie uwierzyć, że w ciągu pobytu w Częstochowie nasz lider zdobył więcej „jednocyfrówek” niż dwucyfrówek.

    O Smektale szkoda pisać, jest mi przykro po prostu, że mu nie wychodzi, ale wygląda na to, że jeżeli nie będzie miał top sprzętu to niewiele osiągnie, bo po trasie to kolejna inkarnacja Hampela (choć tutaj chyba mu trochę umniejszam jednak).

    O taktyce już pisałem w wątku meczowym. Puszczanie Miskowiaka na Zmarzlika to kryminał, Świdnicki by Jasinskiego ogarnął, spasował się na bieg 12, a Miśkowiak miałby start w 14.

  2. Powrót do góry    #1262
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Treneiro w pigułce

    https://fb.watch/6vpqPnyzEb/
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #1263
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Zawaliliście sobie PO tym meczem praktycznie. Chyba, ze misja z gatunku niemożliwych we Wrocławiu by wrócić do gry.

    Na pewno podziękowałbym po sezonie FL. Jego postawa jest dramatyczna.
    Jonas? Raczej tutaj bym także podziękował , fajny , waleczny, ale Ekstraliga za wysoki level.
    Smyk zawodzi, ale Polaków jest jak na lekarstwo i po prostu dałbym mu szanse, to samo Kacprowi.
    Skoro Przedpełski potrafi zrobić taki progres to samo jest w stanie dokonać jeden i drugi.

    Patrząc realnie na wzmocnienia.
    Numer 1.
    Maksym Drabik. Powinniście stanąć na głowie by ściągnąć go do siebie. Dodatkowo osłabiacie ewentualnie konkurencje na pozycji u24.
    Numer 2.
    Realna opcja zagraniczna?
    Hmm…
    Tu jest problem. Bo zamieniać na Zagara czy Fricke to nic nie da.
    Szczerze? Wole jakieś nazwisko pokroju Kułakow,Tarasienko, Łogaczow którzy notują sukcesywnie progres.

    Ewentualnie atakować Patryka jak Falubaz spadnie. Może kusić Michelsena , ale ciężko go będzie z Lublina wyrwać. Doyle … Nie wiem.
    Opcja Pedersen na Waszym torze tez brzmi dobrze.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 03-07-2021 o 04:15

  4. Powrót do góry    #1264
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Spojrzałem w aktualne statystyki. Pierwszy nasz żużlowiec to oczywiście jedyny któremu się w przeciągu sezonu dostało od boskiego prezesa - Leon Madsen.

    Drugi jest Kuba Miśkowiak, tu zdziwienia nie ma, obaj ponad 2pkt/bieg.

    I teraz zaczyna się zabawa, bo trzeci aktualnie jest...
    Mateusz Świdnicki, że średnią 1.68.

    Kurtyna.

    To pokazuje dramat konstrukcji tej drużyny. Kilka milionów złotych wyje*ne w pi*du. I żaden z zawodników znajdujący się dalej na tej liście nie został z nazwiska podkreślony ani przez trenera, ani przez prezesa. Wonty były tylko do tego sklasyfikowanego najwyżej.

    Maestria przywódcy.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (03-07-2021), muuu (03-07-2021)

  6. Powrót do góry    #1265
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Na pewno podziękowałbym po sezonie FL. Jego postawa jest dramatyczna.
    Jonas? Raczej tutaj bym także podziękował , fajny , waleczny, ale Ekstraliga za wysoki level.
    Smyk zawodzi, ale Polaków jest jak na lekarstwo i po prostu dałbym mu szanse, to samo Kacprowi.
    Skoro Przedpełski potrafi zrobić taki progres to samo jest w stanie dokonać jeden i drugi.

    Patrząc realnie na wzmocnienia.
    Numer 1.
    Maksym Drabik. Powinniście stanąć na głowie by ściągnąć go do siebie. Dodatkowo osłabiacie ewentualnie konkurencje na pozycji u24.
    Numer 2.
    Realna opcja zagraniczna?
    Hmm…
    Tu jest problem. Bo zamieniać na Zagara czy Fricke to nic nie da.
    Szczerze? Wole jakieś nazwisko pokroju Kułakow,Tarasienko, Łogaczow którzy notują sukcesywnie progres.
    Zgadzam się ogólnie, też wolałbym któregoś z Rosjan, których wymieniłeś, bo u nich przynajmniej te punkty byłyby wyszarpane. Tylko problem jest jeden - Lindgren nie odejdzie. Raz, że ma kontrakt na 2022, dwa, że on tu zbudował dom (ze świecą szukać tak wiernego zawodnika), trzy że przyjaciel MŚ, a przyjaciół się nie zdradza.

    Na pewno bym chciał, żeby został Woryna, z biegiem sezonu się trochę ogarnął i pokazuje, że mu zależy. U Smektały jest jakieś zrezygnowanie, nie wiem - ja bym bardziej go widział ogólnie jako U24 i za mniejsze pieniądze… o ile on sam by chciał zostać. Tylko to pociągałoby za sobą konsekwencje w postaci konieczności ściągnięcia Polaka-lidera, a ostatni raz taką sytuację mieliśmy za czasów Seby Ułamka w latach 2003-2008 i może potem naciągając Holtę w latach 2010 i 2013. Przez lidera rozumiem zawodnika aspirującego do średniej 2,0, a nie lepszego od kolegów w składzie. Wątpliwe rozwiązanie, więc nie podejrzewam wielkich roszad na przyszły sezon. Natomiast zabawa może być przed 2023, o ile faktycznie powiększą Ekstraligę.

  7. Powrót do góry    #1266
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Spojrzałem w aktualne statystyki. Pierwszy nasz żużlowiec to oczywiście jedyny któremu się w przeciągu sezonu dostało od boskiego prezesa - Leon Madsen.

    Drugi jest Kuba Miśkowiak, tu zdziwienia nie ma, obaj ponad 2pkt/bieg.

    I teraz zaczyna się zabawa, bo trzeci aktualnie jest...
    Mateusz Świdnicki, że średnią 1.68.

    Kurtyna.

    To pokazuje dramat konstrukcji tej drużyny. Kilka milionów złotych wyje*ne w pi*du. I żaden z zawodników znajdujący się dalej na tej liście nie został z nazwiska podkreślony ani przez trenera, ani przez prezesa. Wonty były tylko do tego sklasyfikowanego najwyżej.

    Maestria przywódcy.
    No ale tak na serio, po przeanalizowaniu waszego składu i rynku zawodników, to taki Świącik zrobił chyba wszystko co mógł zrobić. Doyle nie liczę, bo tu chyba kasy mu nie starczyło. Problem jest u was jednak taki, ze jak czwórka seniorów czyli Fred (5), Woryna (5), Smyk (3) i JJ (0)robi w sumie 13 pkt na swoim torze to jest jakaś masakra. A dwójka juniorów robi 15 pkt. Takie wpadki mogą się przytrafić gdzieś na wyjeździe na nielubianym torze. Ale u siebie nie mają prawa. Jeśli drużyna poważnie myśli o PO. Tylko, że kto przed sezonem mógł przewidzieć, ze ci seniorzy pojada aż taki piach ? Na papierze ta ekipa wyglądała na sensowna. A realu jak jest to każdy widzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #1267
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Mając 3 juniorów w formie i puszczać ciągle Jeppesena na u-24 to trzeba być albo ślepym, albo głupim. No chyba, że Misio gwarancję startów daje nawet 3 linii. To gratulacje.
    Nie widzisz zaleznosci pomiedzy tym kto jest sponsorem stadionu, jednym z glownych klubu i Jeppesena?

    Ogolnie wydaje mi sie ze juz mozna zegnac sie z Madsenem. Gosc 2 sezon zrzedu ma 8 spotkan mniej i kase za te spotkania. Co powiedzial Artiom przechodzac do Sparty? Ze ma dosc sezonow bez PO. Myslicie, ze Madsen jest zadowolony z takiego obrotu sprawy? Przeciez dla niego to tak lekkim siusiakiem w te dwa sezony ponad pol banki w plecy.

    A Swiderski z Dymkiem to frajerzy, ze nie puszczaja Mateusza wiecej razy i nie o jezdzaja Kowalskiego. Za rok moze sie okazac, ze Kowalski ma wdupie bycie statysta i pojdzieregularnie jezdzic tam, gdzie juniorzy sa slabi. Ofert mu nie braknie.

  9. Powrót do góry    #1268
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Natomiast nie przeszkadzają jeszcze marniejsze punkty trzeciego zawodnika świata. Nie chce mi się tego nawet liczyć, ale jestem w stanie uwierzyć, że w ciągu pobytu w Częstochowie nasz lider zdobył więcej „jednocyfrówek” niż dwucyfrówek.
    Ale to piszę od dawna. Za dużo sentymentów.
    A tu prawie cała rodzina Świącików przyjaźni się z rodziną Lindgrenów. No jak mają ich w takiej sytuacji pozbawić Freda miejsca w klubie?
    Nigdy żaden klub nie wyszedł na tym dobrze, jak prezes miał tak bliskie relacje z zawodnikami. Powinien stać z boku i oceniać - tak jak w fabryce czy w sklepie. Obijasz się, popełniasz błędy, nie robisz wyników, to wypowiedzonko i nara.

    Eh.



    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Patrząc realnie na wzmocnienia.
    Numer 1.
    Maksym Drabik. Powinniście stanąć na głowie by ściągnąć go do siebie. Dodatkowo osłabiacie ewentualnie konkurencje na pozycji u24.
    Ale kupujesz kota w worku. Nie wiesz co z nim teraz będzie i jego głową, a też wielu go będzie chciało. Nie wiem czy jest sens się licytować, ale jakby myślał, to by by przyszedł do nas i miałby czas się odbudować. Bo gdzie jak nie u nas, mu wybaczą słabsze występy i ew pajacowanie



    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Nie widzisz zaleznosci pomiedzy tym kto jest sponsorem stadionu, jednym z glownych klubu i Jeppesena?
    A wiesz, że Jeppesen i Świdnicki mają tego samego sponsora, który też jest sponsorem stadionu? Więc była by zamiana jednego na drugiego zawodnika tej samej "Stajni"
    Co za teoria
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 03-07-2021 o 10:43
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #1269
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Nie widzisz zaleznosci pomiedzy tym kto jest sponsorem stadionu, jednym z glownych klubu i Jeppesena?

    Ogolnie wydaje mi sie ze juz mozna zegnac sie z Madsenem. Gosc 2 sezon zrzedu ma 8 spotkan mniej i kase za te spotkania. Co powiedzial Artiom przechodzac do Sparty? Ze ma dosc sezonow bez PO. Myslicie, ze Madsen jest zadowolony z takiego obrotu sprawy? Przeciez dla niego to tak lekkim siusiakiem w te dwa sezony ponad pol banki w plecy.

    A Swiderski z Dymkiem to frajerzy, ze nie puszczaja Mateusza wiecej razy i nie o jezdzaja Kowalskiego. Za rok moze sie okazac, ze Kowalski ma wdupie bycie statysta i pojdzieregularnie jezdzic tam, gdzie juniorzy sa slabi. Ofert mu nie braknie.
    Tylko napisz mi kto z obecnych ekip będzie naprawdę chciał Lindgrena i Madsena? Myślę, że na pewno beniaminek i ewentualnie ktoś z duetu Zielona Góra/Grudziądz w zależności która ekipa się utrzyma w PGE. Może Toruń ale tam są Holdery.... Przy tym beznadziejnym przepisie o dwu obcokrajowców może być ciężko.

  11. Powrót do góry    #1270
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Kolejny mecz przegrany głównie przez lidera Lindgrena. Szlak człowieka trafia, że Doyle był na wyciągnięcie ręki a zostaliśmy ze Szwedem. I najgorsze, że nie ma perspektyw w tym żeby wyciągnąć kogoś mocnego.


    PS. Drabik ma ofertę z pewnego klubu na poziomie niebotycznym dla nas.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    muuu (03-07-2021)

  13. Powrót do góry    #1271
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Skład Waszej drużyny na papierze wygląda imponująco np w porównaniu do składu Motoru. Ale nie wiem czy nie popełniliście błędu dawać na dwóch polskich seniorow młodych jeszcze nie opierzonych zawodnikow. U nas wiadomo Buczek do odbudowy i Hampel co ma kabel ale to jest jednak doświadczenie i rutyna. W ciężkich sytuacjach taki Hampel jest w stanie się spiąć i odjechać ewentualnie coś młodym podpowiedzieć o Buczku nie wspomnę bo już moja cierpliwość i wiara w odbudowanie się skończyła.

  14. Powrót do góry    #1272
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Poważnie moglibyście się zastanowić nad Miśkowiakiem pod 8/16. Świdnicki i Kowalski (chociaż on ostatnio chyba zniknął z radaru) powinni dawać sobie radę z młodzieżowcami, a gdyby ktoś notował wyjątkowo słaby mecz, to i tak Miśkowiak może po razie za nich wskoczyć. Ale domyślnie mógłby zastępować po 2x w meczu Smektałę/Jeppesena, i to w biegach w których ci dwaj nie mieliby przeciwko sobie juniorów. I oczywiście 5 bieg oszczędzony na nominowane. Trochę waszym problemem jest brak liderów oprócz Madsena, każdy może zaskoczyć ale każdy też może nie przywieźć żadnej trójki, ale Miśkowiak daje wam możliwości taktyczne, których do końca nie wykorzystujecie. Bo to że dwa mrazy pojedzie za Jeppesena i wystrzela się ze swoich startów przed nominowanymi to trochę mało.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    PUG (03-07-2021)

  16. Powrót do góry    #1273
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta




    A wiesz, że Jeppesen i Świdnicki mają tego samego sponsora, który też jest sponsorem stadionu? Więc była by zamiana jednego na drugiego zawodnika tej samej "Stajni"
    Co za teoria
    Swidnicki w zdecydowanie mniejszym wymiarze, dodatkowo pamietaj, ze to junior, dla klubu i przy podpisywaniu kontraktow "niepewny junior". Jeppesen to ten kozak z super 2cyfrowka w zeszlym roku w jakims smiesznym barazu. I komu dasz gwarancje startow w kontrakcie? Swidnicki ma 3 biegi z urzedu (zakladajac , ze nie jedzie z taktyka za niego Miskowiak). Jeppesen takiego komfortu nie ma. W teorii po 1 biegu moze isc pod prysznic a jednak tego mu nie robia. Czemu? No zapisy w kontakcie za pewne. Chomski sie nie patyczkowal i wywali juz w 5 biegu taktyka, liczyla sie dla niego druzyna a nie jakas "wschodzaca gwiazdeczka". Jeppesen i Swidnicki to zupelnie dwa inne poziomy kontraktowe. Jak pozakuje zycie popelniono blad. I to wielblad!.

  17. Powrót do góry    #1274
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Dziwna drużyna ten Włókniarz. Na papierze przed sezonem wyglądało to bardzo obiecująco. W teorii mocni liderzy, świetna juniorka, a do tego wartościowi polscy zawodnicy, przy których można było śmiało dopisać - rozwojowi. Początek ligi tymczasem beznadziejny, naznaczony kilkoma porażkami w tym taką, która chyba przelała czarę goryczy, a więc baty z Wrocławiem jadącym bez Woffindena. I w momencie kiedy wielu obserwatorów speedway'a zaczęło spisywać Włokniarza na straty i raczej widzieć ich w dolnych rejonach tabeli, przyszło nadzwyczajne przebudzenie. Wygrana w Toruniu, Gorzowie, zmiażdżenie Lublina u siebie. Wydawało się, że coś zaskoczyło i Czewa będzie w Play Off groźna dla każdego, a sam finał jest jak najbardziej realny. I w tym momencie znowu trach gładka porażka z Gorzowem u siebie, strata punktu bonusowego i w zasadzie koniec nadziei na awans do czwórki. Naprawdę ciężko mi zrozumieć koleje losu Częstochowy w tym, ale i w poprzednich sezonach. Czy to aby na pewno zły dobór składu czy może raczej nieodpowiednie przygotowanie toru, niewłaściwe osoby na wysokich stanowiskach w klubie? Potencjał na jakiś niezły wynik był, ale został brawurowo zaprzepaszczony.

  18. Powrót do góry    #1275
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    A propos sentymentów to przypomnę tylko, że Świącik też zapraszał Madsena do domu na GP i cykał sobie fotki a potem, no cóż..
    Pzdr,
    Garfield

  19. Powrót do góry    #1276
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    gdybyście domowe mecze jeździli na Motoarenie, to PO byłoby formalnością
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    muuu (03-07-2021)

  21. Powrót do góry    #1277
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez brindel Zobacz posta
    Dziwna drużyna ten Włókniarz. Na papierze przed sezonem wyglądało to bardzo obiecująco. W teorii mocni liderzy, świetna juniorka, a do tego wartościowi polscy zawodnicy, przy których można było śmiało dopisać - rozwojowi. Początek ligi tymczasem beznadziejny, naznaczony kilkoma porażkami w tym taką, która chyba przelała czarę goryczy, a więc baty z Wrocławiem jadącym bez Woffindena. I w momencie kiedy wielu obserwatorów speedway'a zaczęło spisywać Włokniarza na straty i raczej widzieć ich w dolnych rejonach tabeli, przyszło nadzwyczajne przebudzenie. Wygrana w Toruniu, Gorzowie, zmiażdżenie Lublina u siebie. Wydawało się, że coś zaskoczyło i Czewa będzie w Play Off groźna dla każdego, a sam finał jest jak najbardziej realny. I w tym momencie znowu trach gładka porażka z Gorzowem u siebie, strata punktu bonusowego i w zasadzie koniec nadziei na awans do czwórki. Naprawdę ciężko mi zrozumieć koleje losu Częstochowy w tym, ale i w poprzednich sezonach. Czy to aby na pewno zły dobór składu czy może raczej nieodpowiednie przygotowanie toru, niewłaściwe osoby na wysokich stanowiskach w klubie? Potencjał na jakiś niezły wynik był, ale został brawurowo zaprzepaszczony.
    Przyczyny:
    1) Brak dobrego trenera przy takim potencjale zawodników. Myślę, że Cieślak by to ogarnął,
    2) Brak atutu własnego toru
    przez to chimrryczna jazda Smektaly i Woryny u siebie
    3). Najważniejszy punkt - Swiacik w parku maszyn. Wy... e go z parku maszyn po co on jestam potrzebny i robi presję na zawodnikach. To jest taki Mrozek bis.

  22. Powrót do góry    #1278
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    I komu dasz gwarancje startow w kontrakcie? Swidnicki ma 3 biegi z urzedu (zakladajac , ze nie jedzie z taktyka za niego Miskowiak). Jeppesen takiego komfortu nie ma. W teorii po 1 biegu moze isc pod prysznic a jednak tego mu nie robia. Czemu? No zapisy w kontakcie za pewne.
    Ale kogo na kogo chcesz zmieniać?
    Cieniasa na innego gamonia? Jakby było u nas 2-3 liderów, to spoko, można mieć w tej sytuacji pretensję.
    Ale nie jedzie nikt poza Madsenem i juniorami. A i to w kratkę.
    U nas póki co, nikt stając pod taśmą nie gwarantuje 3 punktów. Nie mamy żadnej pewnej rakiety by gonić wynik taktyczną, albo by nie przegrywać z nim biegów.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  23. Powrót do góry    #1279
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ale kogo na kogo chcesz zmieniać?
    Cieniasa na innego gamonia? Jakby było u nas 2-3 liderów, to spoko, można mieć w tej sytuacji pretensję.
    Ale nie jedzie nikt poza Madsenem i juniorami. A i to w kratkę.
    U nas póki co, nikt stając pod taśmą nie gwarantuje 3 punktów. Nie mamy żadnej pewnej rakiety by gonić wynik taktyczną, albo by nie przegrywać z nim biegów.
    Mowie o tym, ze juz lepiej Swidnickiego puszczac za Jeppesena bo potem jest sytuacja, ze Miskowiak wystrzelany i w nominowanym, w 14 biegu jedzie Smektala i Lindgren co razem zeskrobali 7 pkt! Z czego Freda chyba 2 razy na 5:1 przywiezli. Swiderski mialby Miskowiaka do dyspozycji na bieg 14.

  24. Powrót do góry    #1280
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Problemem jest beznadziejny sezon Lindgrena. No nie da się tego nadrobić jak zawodnik nr 2 w drużynie robi po 5-8 punktów co mecz. Do tego Smektała wejście w seniora też ma takie sobie. Wydaje mi się, że on nie jest jeszcze przygotowany do takiej roli jaką ma we Włókniarzu czyli trzeci prowadzący parę. Może lepiej by punktował gdyby miał pozycję jak Kubera w Lublinie, jako u24, a tutaj na papierze jest jednym z liderów i widocznie tego nie dźwiga. Inna sprawa, że on jest tak bezjajeczny, że ciężko się na to patrzy. Poza startem nie ma nic, a wyprzedzany jest częściej od Woźniaka. Porównuje się go tutaj do Hampela, a do dawnego JH ze szczytu formy to jest mu bardzo daleko, bo choć Hampel nigdy nie był wielkim walczakiem to nie tracił pozycji tak często i w tak pipkowaty sposób jak obecny Smektała. Od Woryny akurat ja bym więcej nie wymagał. Dla mnie to od początku była druga linia na 5-7 punktów i nie licząc tragicznego początku to on swoje robi. To nie on powinien jechać w 15 wyścigu i ratować tam wynik.

    Inna sprawa to ten tor, bo Włókniarz faktycznie optycznie lepsze wrażenie robił na wyjazdach niż u siebie. Wydaje mi się jednak, że wynika to z charakterystyki tego obiektu. Są po prostu w Polsce tory, które są łatwe i jak ich nie przygotujesz to nie są żadną wielką tajemnicą dla innych drużyn, a większość zawodników raczej te tory lubi. Do takich obiektów zaliczają się Toruń, ZG i właśnie Częstochowa. Szkoda mi was, bo po cichu wam kibicowałem w walce o medale, ale niestety jak się przegrywa u siebie trzy mecze to nie da się tego nadrobić i być w PO. Wrocław i Lublin u siebie nie stracili punktu, Gorzów i Leszno miały po jednej wpadce, a Częstochowa przegrała aż trzykrotnie. Przynajmniej dwa razy za dużo.
    TeamLindgren

  25. Powrót do góry    #1281
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    A propos sentymentów to przypomnę tylko, że Świącik też zapraszał Madsena do domu na GP i cykał sobie fotki a potem, no cóż..
    Kiedys Swiacik wyzywal Miedzinskiego od psychopaty a potem go wzial do druzyny. Jak trktowac w takim razie powaznie tego typa?

  26. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi PUG za jego przydatny post!

    Gadol (03-07-2021), lego (03-07-2021)

  27. Powrót do góry    #1282
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Co do Smyka nie mam pojęcia co się stało, ale jestem przekonany, że powinniście go zostawić. Warunek jeden, adekwatne pieniądze do tego sezonu, to samo Kacper. Niech zostaną, ale wziąć na klatę wynik jaki osiągali w tym roku i zrobić wszystko by to nadrobić w kolejnym.
    Bartek potrafił u Nas na seniorce robić fajną robotę.
    2020 - 1,863 (19 miejsce)
    2019 - 1,861 (19 miejsce)
    2018 - 1,889 (18 miejsce)
    2017- 1,803 (24 miejsce)

    Oczywiście tylko 2020 był seniorem, tez zaczynał u Nas mecze biegami z Emilem. Jest potencjał i to ogromny, ale co jest nie tak to muszą wiedzieć w klubie. Jak i w Lesznie tak i u Was ma cieplarniane warunki, mam nadzieje , ze zostanie i się zrehabilituje za ten sezon u Was.
    Nie zrobić numeru , gdzie ponownie będzie szukał najlepszej opcji $$$$. Wręcz nie wypada.

    A co do Kacpra? Tez nie możecie mówić,ze więcej się nie należy spodziewać. Jakby jeździł cały sezon jak jeździ teraz to okej, ale 1 cześć sezonu nie pomagał w żadnym stopniu i tez punktu Wam uciekły, teraz jakże potrzebne.

    Na Maksyma bym postawił, gdzie jak nie w Czewie ma wrócić na dobre tory, kwestia pieniędzy. Ten sezon ostatni we Wrocławiu dla mnie żaden wyznacznik, za to co z nim Rusko robił i jak traktował. Zniszczył go w tamtym sezonie jako zawodnika.
    Lindgren wiem kontrakt ma itd. , ale tutaj dla mnie nie ma opcji innej jak odejście. Od takiego zawodnika trzeba wymagać. Granice zostały przekroczone. Jeszcze ma szanse to nadrobić , ale Wrocław to ciężki teraz na odbudowę…

    No i nie mogę nie wspomnieć o zabijaniu potencjału Kowalskiego. Wiem Jonas pojechał pare fajnych spotkań, ale tutaj już tez przegięcie. Misiek, Świdnicki i Kowalski powinni od dawna jeździć razem w drużynie. Kto na seniorce? Niech tam Świderski sobie kombinuje.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 03-07-2021 o 13:17

  28. Powrót do góry    #1283
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    gdybyście domowe mecze jeździli na Motoarenie, to PO byłoby formalnością
    Nie sądzę, bo problemem są przegrane z Lesznem, Gorzowem i z Wrocławiem, a takie mecze na "neutralnym" torze w Toruniu byłyby dla Włókniarza równie trudne.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #1284
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Co do Smyka nie mam pojęcia co się stało, ale jestem przekonany, że powinniście go zostawić. Warunek jeden, adekwatne pieniądze do tego sezonu, to samo Kacper. Niech zostaną, ale wziąć na klatę wynik jaki osiągali w tym roku i zrobić wszystko by to nadrobić w kolejnym.
    Bartek potrafił u Nas na seniorce robić fajną robotę.
    2020 - 1,863 (19 miejsce)
    2019 - 1,861 (19 miejsce)
    2018 - 1,889 (18 miejsce)
    2017- 1,803 (24 miejsce)

    Oczywiście tylko 2020 był seniorem, tez zaczynał u Nas mecze biegami z Emilem. Jest potencjał i to ogromny, ale co jest nie tak to muszą wiedzieć w klubie. Jak i w Lesznie tak i u Was ma cieplarniane warunki, mam nadzieje , ze zostanie i się zrehabilituje za ten sezon u Was.
    Nie zrobić numeru , gdzie ponownie będzie szukał najlepszej opcji $$$$. Wręcz nie wypada.

    A co do Kacpra? Tez nie możecie mówić,ze więcej się nie należy spodziewać. Jakby jeździł cały sezon jak jeździ teraz to okej, ale 1 cześć sezonu nie pomagał w żadnym stopniu i tez punktu Wam uciekły, teraz jakże potrzebne.

    Na Maksyma bym postawił, gdzie jak nie w Czewie ma wrócić na dobre tory, kwestia pieniędzy. Ten sezon ostatni we Wrocławiu dla mnie żaden wyznacznik, za to co z nim Rusko robił i jak traktował. Zniszczył go w tamtym sezonie jako zawodnika.
    Lindgren wiem kontrakt ma itd. , ale tutaj dla mnie nie ma opcji innej jak odejście. Od takiego zawodnika trzeba wymagać. Granice zostały przekroczone. Jeszcze ma szanse to nadrobić , ale Wrocław to ciężki teraz na odbudowę…
    No dobra wskaż mi teraz klub dla Lindgrena na przyszły sezon bo ja tego nie widzę.

  30. Powrót do góry    #1285
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    No dobra wskaż mi teraz klub dla Lindgrena na przyszły sezon bo ja tego nie widzę.
    Beniaminek.

  31. Powrót do góry    #1286
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Jaja to będą jak Lindgren będzie się bił w GP o medale.

  32. Powrót do góry    #1287
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Spojrzałem w aktualne statystyki. Pierwszy nasz żużlowiec to oczywiście jedyny któremu się w przeciągu sezonu dostało od boskiego prezesa - Leon Madsen.

    Drugi jest Kuba Miśkowiak, tu zdziwienia nie ma, obaj ponad 2pkt/bieg.

    I teraz zaczyna się zabawa, bo trzeci aktualnie jest...
    Mateusz Świdnicki, że średnią 1.68.

    Kurtyna.

    To pokazuje dramat konstrukcji tej drużyny. Kilka milionów złotych wyje*ne w pi*du. I żaden z zawodników znajdujący się dalej na tej liście nie został z nazwiska podkreślony ani przez trenera, ani przez prezesa. Wonty były tylko do tego sklasyfikowanego najwyżej.

    Maestria przywódcy.
    Przecież Świącik to mistrz PRu. Dlaczego skrytykował publicznie Madsena? Bo wiedział, że ten prędzej czy później się pozbiera, a media hucznie ogłosiły, iż to zasługa prezesa Świącika!

    Problemem Włókniarza nie są zawodnicy tylko sam prezes i ludzie jakimi się otacza. Kombinacje z torem, który musi być koniecznie dobry dla widowiska, ale niekoniecznie dla drużyny. Dla kibica i klubu na koniec sezonu ostatecznie liczy się wynik, a nie ilość mijanek na torze. Dla Świącika najważniejsza jest własna popularność, stąd go tyle w social media i na stronach o żużlu. Wynik drużyny jest dla niego sprawą drugorzędną.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    Gadol (03-07-2021)

  34. Powrót do góry    #1288
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Problemem jest to, że nie ma kim zastąpić Lindgrena. Nie wiem jak można było mieć Doyla, któremu wszystko się tu podobało, który miał być gościem na kilka sezonów i pozbyć się go kosztem Lindgrena. Wszyscy ****owaliśmy na słabe mecze Doyla w zeszłym roku, ale mimo wszystko gość wykręcił 2.0 na koniec sezonu. To co dla Jasona jest podłogą, dla Lindgrena jest sufitem.
    Kto realnie jest do wyrwania?
    Pedersen? Nie pasuje tu kompletnie
    Michelsen? Może to nie jest zła opcja?
    Dudek? Nie ma szans
    Myśle ze jedyną opcją jest utrzymanie tego co mamy, ewentualnie Drabik za Jeppesena, w co tez nie chce mi się wierzyć.

  35. Powrót do góry    #1289
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    No dobra wskaż mi teraz klub dla Lindgrena na przyszły sezon bo ja tego nie widzę.
    Proszę bardzo, odpowiedz jest bardzo prosta.
    GKM Grudziądz w przypadku utrzymania, ewentualnie ten kto awansuje.
    Grudziądz od dawna się słyszy, że z chęcią by przygarnął Fredkę.
    W ich przypadku za Bjerre.

  36. Powrót do góry    #1290
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Przyczyny:
    1) Brak dobrego trenera przy takim potencjale zawodników. Myślę, że Cieślak by to ogarnął,
    2) Brak atutu własnego toru
    przez to chimrryczna jazda Smektaly i Woryny u siebie
    3). Najważniejszy punkt - Swiacik w parku maszyn. Wy... e go z parku maszyn po co on jestam potrzebny i robi presję na zawodnikach. To jest taki Mrozek bis.
    Cieślak to takie słowo-wytrych ale na mnie już nie działa. Nasłuchałem się wystarczająco, że „on Doyle’a jeździć na nauczy”, „tor jest w porządku” itd. Jego magia już uleciała, w Rybniku też widzę, że ostatnio to nie była jego wina, skoro jechał tylko Holta i Łogaczow, to co on ma zrobić. Więc jeżeli nie ma z niego wartości dodanej, to szkoda sobie może zaprzątać nim głowę. Zresztą sam fakt, że wylądował w Rybniku też o czymś świadczy, nie było jakiegoś tłumu chętnych na niego w Ekstralidze.

    Atut własnego toru to temat rzeka, nie wiem co powiedzieć, liczyłem na tor jak z Lublinem, znowu była lipa. Widocznie to był wypadek przy pracy. Natomiast jeżeli Włókniarz wygra z Toruniem i w Grudziądzu, to będzie to kolejny sezon, kiedy więcej zwycięstw będzie odniesionych na wyjeździe niż u siebie, co jest na swój sposób żenujące.

    Świącik dopóki będzie prezesem, dopóty będzie w parkingu maszyn. To nie jest osoba reformowalna.

    EDIT: jeszcze trzeba sobie odpowiedzieć czego się chce od przyszłego sezonu. Bo jeżeli od 2023 ma być powiększona Ekstraliga, to może zamiast znowu przepalać miliony, to warto ten sezon wykorzystać na rozpoznanie sił na 2023, wykorzystanie Miskowiaka i Świdnickiego w pełnym zakresie i przetestowanie ich przed seniorką. Może też spróbowanie wspomnianych wcześniej Kułakowa czy Tarasienki, zrobienie jakichś podstaw niż dalsza wiara, że Lindgren kiedyś nam wygra sezon, bo to już raczej nastąpiło, a nie nastąpi.
    Ostatnio edytowane przez Malak ; 03-07-2021 o 13:58

  37. Powrót do góry    #1291
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,166
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 500 w 316 postach
    Cytat Zamieszczone przez Żet Zobacz posta
    Problemem jest to, że nie ma kim zastąpić Lindgrena. Nie wiem jak można było mieć Doyla, któremu wszystko się tu podobało, który miał być gościem na kilka sezonów i pozbyć się go kosztem Lindgrena. Wszyscy ****owaliśmy na słabe mecze Doyla w zeszłym roku, ale mimo wszystko gość wykręcił 2.0 na koniec sezonu. To co dla Jasona jest podłogą, dla Lindgrena jest sufitem.
    Kto realnie jest do wyrwania?
    Pedersen? Nie pasuje tu kompletnie
    Michelsen? Może to nie jest zła opcja?
    Dudek? Nie ma szans
    Myśle ze jedyną opcją jest utrzymanie tego co mamy, ewentualnie Drabik za Jeppesena, w co tez nie chce mi się wierzyć.
    Niby ten Pedersen nie pasuje, ale punkty zdobywa. Gdyby Falubaz go miał dzisiaj , zamiast Mateja czy Fricke w mojej opinii nie miałby takich problemów z utrzymaniem.
    Patrząc na jego ostatnie średnie:
    2021- 2,145
    2020- 2,057
    2019- 2,032
    2018- 2,432


    Fredka w żadnym sezonie nie był lepszy. W 2018 roku tylko przebił średnia 2,000.
    Na 13 sezonów! To masakra.
    Nicki na 15 sezonów , średnia 2,000 przekraczał 13 razy.
    Bez porównania. Z czym do ludzi?
    Nicki problemowy, specyficzny, ok. Wole takiego zawodnika, ale punktującego w lidze, a nie takiego bezproblemowego Freda który raz na 13 lat przekroczył średnia 2,000 , a w GP jedzie.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 03-07-2021 o 14:06

  38. Powrót do góry    #1292
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Jaja to będą jak Lindgren będzie się bił w GP o medale.
    A masz co do tego jakieś wątpliwości ?
    Skasował hajs u nas na rozbudowe domu a reszta to inwestycja w GP.

  39. Powrót do góry    #1293
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Czy Wlokniarz ma jeszcze jakieś szanse matemtyczne na PO ?

  40. Powrót do góry    #1294
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Czy Wlokniarz ma jeszcze jakieś szanse matemtyczne na PO ?
    Jeśli reszta drużyn postanowi popełnić zbiorowe samobójstwo - to tak, mamy jeszcze szanse na PO

  41. Powrót do góry    #1295
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Nie mamy żadnych szans. Ten mecz pogrzebał cudowny sezon juniorów.

    Natomiast Kacper Woryna - kupił mnie. Po gościu faktycznie widać że oddaje serducho, ile potrafi tyle daje od siebie. Nieustępliwością to zjada i wysrywa Smektałe. Widać u niego żal po meczu, załamanie, faktycznie to przeżył. To nie jest taki po prostu najemnik, warto dać mu jeszcze szansę, zostawić go na przyszły rok.

    Jak słyszę natomiast że Smyk już rozsyła oferty po klubach i rozpoczyna licytacje, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Dostał gwiazdorski kontrakt, jedzie jak gówno a do negocjacji to pierwszy. Tu powinna być renegocjacja za poziom który prezentuje. Jak mu tak po drodze do Zielonej Góry to niech spier**la.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    muuu (03-07-2021)

  43. Powrót do góry    #1296
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Czy Wlokniarz ma jeszcze jakieś szanse matemtyczne na PO ?
    Pier.ola ze nie ma szans a szanse mimo wszystko pod warunkiem przegranej Lublina bez bonusa w Toruniu i Lesznie oraz zwyciestwa w Grudziadzu Czewy bo u siebie z Toruniem przyjmuje jako pewnika. W takim wypadku sa w PO bo maja bonus na Motorze. O opcjach ze wejda za Leszno to nie wspominam bo takie pomysky moze miec tylko sikawkowy z ZG.

  44. Powrót do góry    #1297
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    We Włókniarzu nic się i tak nie zmieni. Gdyby MiŚ wydawał swoje pieniądze i brak Play Off dał mu po kieszeni to może by się trochę zastanowił. A tak? Pomarudzi trochę, stwierdzi, że ma fajną drużynę w fajnej atmosferze i pensje dla rodziny pozostaną bezpieczne.
    Bycie prezesem to dla Świącika szczyt szczytów i będzie się tego trzymał za wszelką cenę. Najwyżej zaskomli do RM o wyższą dotację i tyle.
    Tylko wyjazd MiSia z klubu może coś zmienić. Czy to jest możliwe?

  45. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Gadol (03-07-2021), dockm (29-07-2021), herbie13 (03-07-2021), muuu (03-07-2021)

  46. Powrót do góry    #1298
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Pier.ola ze nie ma szans a szanse mimo wszystko pod warunkiem przegranej Lublina bez bonusa w Toruniu i Lesznie oraz zwyciestwa w Grudziadzu Czewy bo u siebie z Toruniem przyjmuje jako pewnika. W takim wypadku sa w PO bo maja bonus na Motorze. O opcjach ze wejda za Leszno to nie wspominam bo takie pomysky moze miec tylko sikawkowy z ZG.
    Policz kolego, bo Ci matematyka szwankuje. Włókniarz ma 14 punktów i realnie do zdobycia 6 (3 za Apator, 3 w Grudziądzu). Na punkty we Wrocławiu nikt normalny nie liczy. To da 20.

    Motor ma 14, mecz u siebie z ZG (3) mecz w Toruniu (minimum 1), mecz u siebie z Grudziądzem (3) i mecz w Lesznie (liczmy nawet 0). To daje 21.

    Tutaj już nic więcej się nie wydarzy. Wczorajszy mecz pogrzebał wszystko, został frajersko oddany, 4 żużlowców z uwzględnieniem 3 zawodnika świata zdobyło 13 punktow. To niewybaczalne.

  47. Powrót do góry    #1299
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Pier.ola ze nie ma szans a szanse mimo wszystko pod warunkiem przegranej Lublina bez bonusa w Toruniu i Lesznie oraz zwyciestwa w Grudziadzu Czewy bo u siebie z Toruniem przyjmuje jako pewnika. W takim wypadku sa w PO bo maja bonus na Motorze. O opcjach ze wejda za Leszno to nie wspominam bo takie pomysky moze miec tylko sikawkowy z ZG.
    Zapomniałeś chyba o wyjeździe Czewy do Wrocławia i tam też pewnie w plecy. Liczysz na to, że Motor nawet nie obroni bonusa w Toruniu, nie wierzę w to spodziewam się nawet wygranej Motoru. To co los dał Czewie w Zielonej zabrał im teras sprawiedliwie na własnym torze.

  48. Powrót do góry    #1300
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Policz kolego, bo Ci matematyka szwankuje. Włókniarz ma 14 punktów i realnie do zdobycia 6 (3 za Apator, 3 w Grudziądzu). Na punkty we Wrocławiu nikt normalny nie liczy. To da 20.

    Motor ma 14, mecz u siebie z ZG (3) mecz w Toruniu (minimum 1), mecz u siebie z Grudziądzem (3) i mecz w Lesznie (liczmy nawet 0). To daje 21.

    Tutaj już nic więcej się nie wydarzy. Wczorajszy mecz pogrzebał wszystko, został frajersko oddany, 4 żużlowców z uwzględnieniem 3 zawodnika świata zdobyło 13 punktow. To niewybaczalne.
    Nigdy nie mów nigdy. Bo nie wiesz czy np. taki Wrocek nie bedzie chciał sobie wybrać przeciwnika do PO, lub nie będzie chciał Lublina w PO, ze względu na to, że tor Lubelaków im nie pasi. A wtedy nienormalne staje się wytłumaczalne.

    Nie takie akcje Rusko już odstawiał.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #1301
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Cieślak to takie słowo-wytrych ale na mnie już nie działa. Nasłuchałem się wystarczająco, że „on Doyle’a jeździć na nauczy”, „tor jest w porządku” itd. Jego magia już uleciała, w Rybniku też widzę, że ostatnio to nie była jego wina, skoro jechał tylko Holta i Łogaczow, to co on ma zrobić. Więc jeżeli nie ma z niego wartości dodanej, to szkoda sobie może zaprzątać nim głowę. Zresztą sam fakt, że wylądował w Rybniku też o czymś świadczy, nie było jakiegoś tłumu chętnych na niego w Ekstralidze.

    Atut własnego toru to temat rzeka, nie wiem co powiedzieć, liczyłem na tor jak z Lublinem, znowu była lipa. Widocznie to był wypadek przy pracy. Natomiast jeżeli Włókniarz wygra z Toruniem i w Grudziądzu, to będzie to kolejny sezon, kiedy więcej zwycięstw będzie odniesionych na wyjeździe niż u siebie, co jest na swój sposób żenujące.

    Świącik dopóki będzie prezesem, dopóty będzie w parkingu maszyn. To nie jest osoba reformowalna.

    EDIT: jeszcze trzeba sobie odpowiedzieć czego się chce od przyszłego sezonu. Bo jeżeli od 2023 ma być powiększona Ekstraliga, to może zamiast znowu przepalać miliony, to warto ten sezon wykorzystać na rozpoznanie sił na 2023, wykorzystanie Miskowiaka i Świdnickiego w pełnym zakresie i przetestowanie ich przed seniorką. Może też spróbowanie wspomnianych wcześniej Kułakowa czy Tarasienki, zrobienie jakichś podstaw niż dalsza wiara, że Lindgren kiedyś nam wygra sezon, bo to już raczej nastąpiło, a nie nastąpi.
    Punk nr 4: Smektala i Woryna jako polscy seniorzy. Są to świetni i rozwojowi zawodnicy ale nie na teraz ewentualnie U24 patrz Smektala a Woryna jako drugi polski senior. Na obecną chwilę jeszcze nie można o nich mówić jako typowi polscy seniorzy. Są jeszcze mlodzi i nie pociągną tego wózka. Taki Holta lub Przedpelski plus Woryna i Smektala na U24 to chyba było by lepiej. Macie bardzo dobry skład ale perspektywiczny rozwojowy. Za Freda proponował bym Wam Dzikusa jak GKM spadnie. On zaprowadzi tam porządek w pozytywnym tego słowa znaczeniu..

  50. Powrót do góry    #1302
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Tak czytam ten wątek i zastanawiam się... czy Nikodem to tylko spekulacja czy też realny kandydat z którym są prowadzone rozmowy? Bo jeśli tak, to moim zdaniem brać i się nie zastanawiać.
    Pzdr,
    Garfield

  51. Powrót do góry    #1303
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jak zerkam na liczbę trójek Włókniarzy we wczorajszym meczu to przypominam sobie jak Vaculika nie chcieli i ogarnia mnie pusty śmiech za ile mogli go mieć i kogo mają obecnie. Legendarnego Freda ze średnią około 1.6 gorszą od obu juniorów który bodajże raz przekroczył średnia 2,0 na sezon a obecnie ma najgorszą od kilkunastu lat.

    Jak na drugiego zawodnika w drużynie przynajmniej tak zakontraktowanego to rzeczywiscie creme de la creme.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #1304
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,596
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Za ile mogli mieć Vaculika?
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  53. Powrót do góry    #1305
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Jak zerkam na liczbę trójek Włókniarzy we wczorajszym meczu to przypominam sobie jak Vaculika nie chcieli i ogarnia mnie pusty śmiech za ile mogli go mieć i kogo mają obecnie. Legendarnego Freda ze średnią około 1.6 gorszą od obu juniorów który bodajże raz przekroczył średnia 2,0 na sezon a obecnie ma najgorszą od kilkunastu lat.

    Jak na drugiego zawodnika w drużynie przynajmniej tak zakontraktowanego to rzeczywiscie creme de la creme.
    Vaculika wiadomo szkoda ale po co jak mieli na talerzu Doyla. Nie wiem kto tam rządzi ale to był strzał w kolano!

Strona 29 z 48 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •