Strona 24 z 48 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 2117

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Najgorszą sytuację ma właśnie Motor... Oni oprucz spotkań u siebie, to nigdzie nie są w stanie już wygrać....
    W Zielonej byli i w Grudziądzu też... I tam padł remis... Został Toruń ale tam faktycznie z taką formą wyjazdową nie ma co liczyć na punkty, Motor u siebie wygląda rewelacyjnie ale na wyjeździe dramat.

    I Włókniarz i Unia mają jeszcze wyjazdy do Zielonej Góry. I Włókniarz jedzie do Grudziądza a Leszno do Torunia i tu szanse nasze i wasze są bardzo duże na zwycięstwo.

    Na ten moment najgorszy układ ma Motor i zobaczymy jak to się ułoży
    Nie powiedziałbym, że Motor ma najgorszą sytuację. Wystarczy wygrać 1 pkt ze Stalą, mają szanse na bonus ze Spartą, jakieś teoretyczne szanse na bonus w Lesznie. 6pkt w 100% pewnych na torze u siebie. I do tego jeszcze ten Toruń, gdzie nie są bez szans na remis czy wygraną, a bonus mają pewny.
    Cała reszta drużyn ma trudne mecze i pełno niewiadomych.
    Chciałbym, aby Motor wylądował na 5 tym miejscu, bo Unia, Stal, Włókniarz, Sparta to wg mnie ciekawsze drużyny na PlayOff, ale to daleka droga.

  2. Powrót do góry    #1037
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie mam nic do betonowych torów wręcz przeciwnie, ale te fale w Lublinie i jazda jedną ścieżką to jest przykre naprawdę. Tor drugoligowy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #1038
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie mam nic do betonowych torów wręcz przeciwnie, ale te fale w Lublinie i jazda jedną ścieżką to jest przykre naprawdę. Tor drugoligowy.
    Przecież takie tory są chyba wszędzie i to nawet we Wrocławiu gdzie przez ostatnie lata był chyba najlepiej przygotowany tor do ścigania. Grzyb coś tam płakał o drugi łuk w Lublinie i cyk nie lepiej było na ostatnim meczu w Gorzowie

  4. Powrót do góry    #1039
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie są wszędzie, a wręcz przeciwnie - nigdzie takiego syfu nie ma.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    spitt22 (05-06-2021)

  6. Powrót do góry    #1040
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    No to pochwal się na których torach można jechać kilkoma ścieżkami wykorzystując całą szerokość?

  7. Powrót do góry    #1041
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    No to pochwal się na których torach można jechać kilkoma ścieżkami wykorzystując całą szerokość?
    Już nigdzie, bo liczy się wynik, a nie przyjemność kibiców

    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Wczoraj podczas równania toru w jednym z traktorów dostrzegłem Andzie Puczyńskiego.

    Działał cały sezon w klubie czy mamy jakiś wielki comeback ?
    A nie wiem czy to Andzia ale widać było pomysł jakiś na tor - nie był on polewany równo na całej długości, nie lano też standardowej ilości wody co równianie, tylko raz mniej, raz więcej. To samo z traktorami i ich zgarnianiem nawierzchni.
    Jeśli to sprawka klubu, to 10/10. A jeśli tak kazał komisarz, to powtarzajmy te ruchy co mecz
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  8. Powrót do góry    #1042
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie powiedziałbym, że Motor ma najgorszą sytuację. Wystarczy wygrać 1 pkt ze Stalą, mają szanse na bonus ze Spartą, jakieś teoretyczne szanse na bonus w Lesznie. 6pkt w 100% pewnych na torze u siebie. I do tego jeszcze ten Toruń, gdzie nie są bez szans na remis czy wygraną, a bonus mają pewny.
    Cała reszta drużyn ma trudne mecze i pełno niewiadomych.
    Chciałbym, aby Motor wylądował na 5 tym miejscu, bo Unia, Stal, Włókniarz, Sparta to wg mnie ciekawsze drużyny na PlayOff, ale to daleka droga.
    We Wrocławiu 35 pkt nie zdobędą, a w Toruniu też ich ciężko widzę. Motor u siebie super siła... Wyjazd totalna klapa
    Z takim Kubera i Hampelem na wyjeździe nie ma kim kąsać

  9. Powrót do góry    #1043
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Wygrana za tydzień, otwiera nam autostradę do PO. Wykorzystując aktualną dyspozycję seniorów, i maksymalnie wykorzystując dysproporcje między nami a Lesznem na pozycji juniorskiej, możemy śmiało pokusić się o 2 punkty, i ze spokojną głową podchodzić do kolejnych spotkań. Układ meczy w fazie rewanżowej wyjątkowo dla nas sprzyjający.

  10. Powrót do góry    #1044
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jeśli wygramy 2 domowe mecz z Toruniem i Gorzowem i dwa wyjazdy do Zielonej i Grudziądza to da nam 23 pkt i Play Offy bez oglądania się na innych. Przy symulacji założyłem że Gorzów i Lublin wygrają w Toruniu co takie pewne nie jest. Także wszystko w naszych rękach.

  11. Powrót do góry    #1045
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Najcięższy z tych meczów wydaje się domowy z Gorzowem
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  12. Powrót do góry    #1046
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Już nigdzie, bo liczy się wynik, a nie przyjemność kibiców


    Otóż to ale według jednego tutaj tylko Lublin robi taki tor, a reszta niby świetne widowiska zapewnia

  13. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Lublin jak obroni bonusa z Lesznem i Wrocławiem to potrzebujemy punktów w Lesznie, bo wątpię w punkty z Wrocławiem.

  14. Powrót do góry    #1048
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Otóż to ale według jednego tutaj tylko Lublin robi taki tor, a reszta niby świetne widowiska zapewnia
    Jakbym miał wskazywać, kto robi najgorszą kaszanę z torem i wiedzie prym w tym od dawna, to jest to Wrocław.
    No czasem nie da się tam meczy oglądać, a program wypełniać można po 30m od startu.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #1049
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Jakbym miał wskazywać, kto robi najgorszą kaszanę z torem i wiedzie prym w tym od dawna, to jest to Wrocław.
    No czasem nie da się tam meczy oglądać, a program wypełniać można po 30m od startu.
    Sorry, ale mecze u was kompletnie niczym sie nie roznia. I pomyslec, ze kiedys to byl najbardziej widowiskowy tor w Polsce. Wiec upadek tym wiekszy.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #1050
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,542
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Wygrana za tydzień, otwiera nam autostradę do PO. Wykorzystując aktualną dyspozycję seniorów, i maksymalnie wykorzystując dysproporcje między nami a Lesznem na pozycji juniorskiej, możemy śmiało pokusić się o 2 punkty, i ze spokojną głową podchodzić do kolejnych spotkań. Układ meczy w fazie rewanżowej wyjątkowo dla nas sprzyjający.
    Naprawdę bardzo serio bierzesz pod uwagę to że Woryna Smektala i Lindgren będę regularnie kroić Doyle, Kołodzieja Emila i Pitera w Lesznie?... Ja myślę że będę na noże walczyć ale z Lidseyem... Juniorzy jasne na wasza korzyść, ale nie zdziwi mnie 3-3 w juniorskim

  17. Powrót do góry    #1051
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Naprawdę bardzo serio bierzesz pod uwagę to że Woryna Smektala i Lindgren będę regularnie kroić Doyle, Kołodzieja Emila i Pitera w Lesznie?... Ja myślę że będę na noże walczyć ale z Lidseyem... Juniorzy jasne na wasza korzyść, ale nie zdziwi mnie 3-3 w juniorskim
    Jak ja lubię tego chłopaka! Mieć chociaż 25% tego optymizmu, z 10 zł w drobnym bilonie i już można wszystko zaczynać od nowa!

    Bez kozery: 26 pkt. Wókniarzy do absolutny max., no chyba, że Pludra zdefektuje to 28...

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Jjasiek (05-06-2021)

  19. Powrót do góry    #1052
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Naprawdę bardzo serio bierzesz pod uwagę to że Woryna Smektala i Lindgren będę regularnie kroić Doyle, Kołodzieja Emila i Pitera w Lesznie?... Ja myślę że będę na noże walczyć ale z Lidseyem... Juniorzy jasne na wasza korzyść, ale nie zdziwi mnie 3-3 w juniorskim
    Po tym poście, biorę pod uwagę, że masz problemy z wyciąganiem wniosków z tekstu pisanego

  20. Powrót do góry    #1053
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez kubaht Zobacz posta
    Jeśli chodzi o juniorów, to wielki plus dla Świącika, tak jak już kiedyś pisałem, jeśli nic się nie popsuje, to zabezpieczył klub do bodaj 2027 sensownymi juniorami. Wyniki 15-letnich Kupca i Karczewskiego napawają dużym optymizmem.
    Wszystko fajnie tylko to sa chlopaki naplywowi, nie stad. Nawet Swidnicki nie jest z samej Czestochowy i wyszedl spod reki Kafla. Szkolenia jak nie bylo tak nie ma. Swiacik, lub kto inny wyszukuje chyba mlode talenty, rzuca kase na stol, bo ma ja z miasta i tu potem odbywa sie 'szkolenie". Tylko co jak tej kasy zabraknie. No i chyba nasi, lokalni chlopcy sie nie garna do speedwaya. Ogolnie mam wrazenie, ze szkolenie totalnie lezy w naszym kraju. Jezdza na mini ci, ktorych rodzice maja kase i moga sobie pozwolic na inwestycje w dziecko.

    No i jeszcze jedno. Jaka dzialalnosc prowadzi teraz stowarzyszenie, o ile w ogole jakas?

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PUG za jego przydatny post!

    muuu (06-06-2021)

  22. Powrót do góry    #1054
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    PUG napisał:
    No i chyba nasi, lokalni chlopcy sie nie garna do speedwaya. Ogolnie mam wrazenie, ze szkolenie totalnie lezy w naszym kraju. Jezdza na mini ci, ktorych rodzice maja kase i moga sobie pozwolic na inwestycje w dziecko.
    Bzdura. Chłopaki w Częstochowie i Rędzinach śmigają na minitorach, których ilości inne ośrodki żużlowe mogą nam pozazdrościć. Szkolenie leżało i leży a i tak jesteśmy ostatnią wyspą speedwaya na świecie. Uwielbiam takich malkontentów
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #1055
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    PUG napisał:

    Bzdura. Chłopaki w Częstochowie i Rędzinach śmigają na minitorach, których ilości inne ośrodki żużlowe mogą nam pozazdrościć. Szkolenie leżało i leży a i tak jesteśmy ostatnią wyspą speedwaya na świecie. Uwielbiam takich malkontentów
    Mowie o szkolce Wlokniarza geniuszu.

  24. Powrót do góry    #1056
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Odnoszę wrażenie, że nie wiesz o co chodzi. Bredzisz coś o minitorze, więc ci odpowiedzialem ze mamy kilka minitorów. Na dużym torze jezdzi już kilkunastu chlopakow z czego zdecydowana wiekszosć jest z Czestochowy. Załozyles konto zeby troche nabruzdzić i ponazekac.

    Nie musisz się tutaj produkować, nie zmieni to wysokosci dotacji na szkolenie mlodzieży
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  25. Powrót do góry    #1057
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Ty to tak kazdemu ublizasz?? Muszisz miec wysoki budzet na protetyka.

    Wymien mi 7 z tych kilkunastu zuzlowcow ze szkolki WLOKNIARZA, skoro jest tak super- nie minitoru. Wracajac do tej masy juniorow , ktora ponoc jest w szkolce - ilosc nie zawsze idzie w jakosc. Na pewno pamietasz jak stowarzyszenie szkolilo, kto dzis jezdzi z tych juniorow sprzed 10 lat? Nikt. Taka smutna prawda.
    Co do tych kilku minitorow - sam wymieniles 2, to pisalem, ze w wiekszosci to rodzice loza na wychowanie tych dzieciakow.

    Na nic nie narzekam ale nie zrozumiales. Nie bruzdze i tez tego nie kumasz. Dyskutuje sobie, rozmawiam, kulturalnie a ty od razu z piana na ryju. Znajomi mnie ostrzegali , ze jak zaczne tu pisac to pojawi sie taki jeden no i jestes.

    To powiedz mi jeszcze teraz, czym sie obecnie zajmuje stowarzyszenie.

    Milej niedzieli

  26. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie zauważyłem, zebym w jakikolwiek sposób ci ublizał Może jesteś przewrażliwiony nieco na swoim punkcie? Widzę, natomiast że jesteś dobrze zbriefowany żeby tutaj pisać, tylko trochę doprecyzuj pytanie. Chodzi ci o chlopakow na 250 czy 500. Przed licencją czy po bo niektorzy juz jeżdżą z sukcesami w MDMP. Generalnie to masz pecha, bo akurat juniorka spisuje się przyzwoicie na tle innych ośrodkow w kraju chociaz domyslam się że tobie chodzi tutaj o srodki z miasta.

    Mam ubaw z ciebie, bo udajesz milego i kulturalnego, a wyjezdzasz tutaj z piana na ryju. Ogarnij się trochę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #1059
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Generalnie to masz pecha, bo akurat juniorka spisuje się przyzwoicie na tle innych ośrodkow w kraju chociaz domyslam się że tobie chodzi tutaj o srodki z miasta.
    Spisuje się dobrze, bo tak działa póki co szkolenie w kraju, że porządni juniorzy wychodzą z klubów co jakoś 5 lat. Bo ci którzy coś jadą, blokują miejsce innym perspektywicznym asom i nie mają gdzie chłopaki się uczyć prawdziwego żużla. I zaraz nasi juniorzy "skończą się", a prym na tle innych nieopierzonych łebków, będą wiedli ci z np Zielonej Góry.

    Zgadzam się, że póki co nie ma na co narzekać ale też trzeba przyznać, że stosunek jakości do ilości wypuszczanych juniorów nie jest wysoki.

    Plus dla świącika, że wyłapuje w okolicy rokujących "14-latków" i przyciąga ich do klubu. Taka taktyka wydaje się najrozsądniejsza i może zapewnić ciągłość punktującej formacji juniorskiej.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #1060
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Ciekawe czemu nie ma Kowalskiego dzis na juniorach?

  29. Powrót do góry    #1061
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie zauważyłem, zebym w jakikolwiek sposób ci ublizał Może jesteś przewrażliwiony nieco na swoim punkcie? Widzę, natomiast że jesteś dobrze zbriefowany żeby tutaj pisać, tylko trochę doprecyzuj pytanie. Chodzi ci o chlopakow na 250 czy 500. Przed licencją czy po bo niektorzy juz jeżdżą z sukcesami w MDMP. Generalnie to masz pecha, bo akurat juniorka spisuje się przyzwoicie na tle innych ośrodkow w kraju chociaz domyslam się że tobie chodzi tutaj o srodki z miasta.

    Mam ubaw z ciebie, bo udajesz milego i kulturalnego, a wyjezdzasz tutaj z piana na ryju. Ogarnij się trochę.
    Chodzi mi konkretnie ilu jest w szkolce chlopakow. Zawody ligowe to 500 a nie 250. 250 to przedszkole a mini tor to zlobek, z ktorego niektorzy niedocieraja do przedszkola.
    I nie chodzi mi o srodki z miasta. Ja sie zastanawiam jak ta szkolka funkcjonuje, kogo wychowala. Bo o tym cisza totalna. Przeciez chyba ci, co jada w MDMP nie pojawili sie nagle jak w Harrym Poterze.

    I ponawiam pytanie, czym zajmuje sie stowarzyszenie. Czy ono odpowiada za szkolenie czy inny podmiot? Swiacik ma to do siebie, ze lubi sie chwalic a tutaj cisza. Mowi sie tylko w kontekscie szkolenia Swidnickiego przez Drabika. I w sumie tyle. A co z reszta? Teraz juz rozumiesz o co mi chodzi?

  30. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slawek1976 Zobacz posta
    Ciekawe czemu nie ma Kowalskiego dzis na juniorach?
    Bo jest rotacja. Najwięcej jeżdżą Kupiec i Karczewski. Na pozostałych dwóch miejscach rotacja Miśkowiak/Kowalski/Świdnicki.

  31. Powrót do góry    #1063
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Bo jest rotacja. Najwięcej jeżdżą Kupiec i Karczewski. Na pozostałych dwóch miejscach rotacja Miśkowiak/Kowalski/Świdnicki.
    Mnie zastanawia co daje Miśkowiakowi jazda w takich zawodach...

  32. Powrót do góry    #1064
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Kowalski nie jezdzi nawet w juniorskich zawodach, a wystawiacie tam zawodnika z TOP10 ekstraligi? Bez kitu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Mnie zastanawia co daje Miśkowiakowi jazda w takich zawodach...
    Glowa. Ma dominowac i caly czas miec swiadomosc, ze jest najlepszy. Potem przychodzi liga i ta glowa pracuje odpowiednio.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goldi za jego przydatny post!

    muuu (07-06-2021)

  35. Powrót do góry    #1066
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Glowa. Ma dominowac i caly czas miec swiadomosc, ze jest najlepszy. Potem przychodzi liga i ta glowa pracuje odpowiednio.
    bez jaj

  36. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    bez jaj
    Zawodnikom brakuje jazdy i to mówi każdy jeden.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  37. Powrót do góry    #1068
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-08-2006
    Postów
    1,251
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 187 w 105 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Bo jest rotacja. Najwięcej jeżdżą Kupiec i Karczewski. Na pozostałych dwóch miejscach rotacja Miśkowiak/Kowalski/Świdnicki.

    Ty tak poważnie ?Dość ze chłopakowi zabierają ligę to jeszcze w juniorach .Jak można porównać Świdnickiego i Kowalskiego ?Tak właśnie zniechęca sie zawodnika do jazdy .Cos mi sie wydaje ze Swidnicki jest faworyzowany bo to z Częstochowy a i Drabik w teamie tez plus .Przy wygranym meczu z Motorem nie można było dać choć jednego biegu ?Co do Miskowiaka no może ma frajdę jazdy pól okrążenia w przodzie.

    I jeszcze jedna sprawa czy Świdnicki i Kowalski nie mogli być wypożyczeni do Rybnika Łodzi gdzie wzięto by ich z pocałowaniem ręki a i wyższy poziom .Chyba ze to blokuje regulamin.?

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Slawek1976 za jego przydatny post!

    Lafan (08-06-2021)

  39. Powrót do góry    #1069
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Za rok konieczna będzie II drużyna
    1. Kowalski
    2. Polis
    3. Świdnicki
    4. Dróżdż
    5. Miśkowiak
    6. Kupiec
    7. Karczewski

    na zastępstwo Łęgowik - bo zapewne co chwila Kowalski, Świdnicki czy Miśkowiak mieliby inne mecze/turnieje.

    Co więcej: taki skład biłby się o awans w II lidze! Mam nadzieję, że Świącik odpowiednio spożytkuje kasę z Ekstraligi i zrobimy swój drugi team lub np. założymy swoją drużynę w Krakowie jeśli na projekt chcemy patrzeć przyszłościowo (także z potencjalnym awansem do I ligi i poszerzeniem ekspozycji sponsorów na oba kluby).

  40. Powrót do góry    #1070
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No pytanie jak to z tymi II drużynami, bo nikt chyba póki co nie wie, czy one pojadą w 2 lidze, czy jeszcze osobna liga i na jakich zasadach zawodnicy będą tam występować. Trochę śmieszne, że to pomysł dość rewolucyjny, ma być już w przyszłym roku a zero konkretów padło.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Gadol (08-06-2021)

  42. Powrót do góry    #1071
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Za rok konieczna będzie II drużyna
    1. Kowalski
    2. Polis
    3. Świdnicki
    4. Dróżdż
    5. Miśkowiak
    6. Kupiec
    7. Karczewski

    na zastępstwo Łęgowik - bo zapewne co chwila Kowalski, Świdnicki czy Miśkowiak mieliby inne mecze/turnieje.

    Co więcej: taki skład biłby się o awans w II lidze! Mam nadzieję, że Świącik odpowiednio spożytkuje kasę z Ekstraligi i zrobimy swój drugi team lub np. założymy swoją drużynę w Krakowie jeśli na projekt chcemy patrzeć przyszłościowo (także z potencjalnym awansem do I ligi i poszerzeniem ekspozycji sponsorów na oba kluby).
    Watpie ze to przejdzie w 2 lidze. 16 zespołow to nie realne. Poza tym nie wiem czy taki Polis nie bedzie wolał 1 ligi czy nawet drugiej ligi w barwach Opola. Po prostu Wlokniarz bedzie musial duzo piniedzy wydać na 1 drużyne i na 2 może aż tyle nie zostać

  43. Powrót do góry    #1072
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    2 druzyny to kompletnie nieuzasadniony ekonomicznie ruch. Dwa razy wiecej zawodników "do utrzymania" czestsze ogarnianie toru, podwojna organizacja imprez a co za tym idzie tez koszty.
    Ktos powie, ze kibice beda mieli wiecej spotkan i wiekszy wplyw do kasy klubu. No niby tak, ale kibic to raczej oczekuje walki o najwyzsze cele i po kilku meczach w 2 lidze, majac do wyboru Ekstralige i 2 lige i patrzac w swoj budzet to chyba wiadomo co wybierze.

  44. Powrót do góry    #1073
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jak już konieczna jest 2 drużyna to zdecydowanie bym wolał żeby ona była w Częstochowie a nie podpinać się pod Kraków. Zebrać troche nazwisk z Częstochowy co się pałętają po 2 lidze , dorzucić młodzików i z jednego u21 zagranicznego na przyuczenie pod kątem 1 drużyny jakby ten chory przepis u24 dalej przetrwał.

  45. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    2 druzyny to kompletnie nieuzasadniony ekonomicznie ruch. Dwa razy wiecej zawodników "do utrzymania" czestsze ogarnianie toru, podwojna organizacja imprez a co za tym idzie tez koszty.
    Ktos powie, ze kibice beda mieli wiecej spotkan i wiekszy wplyw do kasy klubu. No niby tak, ale kibic to raczej oczekuje walki o najwyzsze cele i po kilku meczach w 2 lidze, majac do wyboru Ekstralige i 2 lige i patrzac w swoj budzet to chyba wiadomo co wybierze.
    Bzdura kompletna. Właśnie "drużyny rezerw" bo o tym jest mowa, to najlepszy z możliwych ruchów. Bo systematycznie możesz objeżdżać różnych młodych zawodników. Nawet tych zagranicznych, sprawdzając na bieżąco ich umiejętności. Budżety klubów II ligowych to jakieś 1 mln pln, uśredniając oczywiście. Kasa od TV na klub to jakieś 5,5 - 6 mln pln. Więc o jakiej ty ekonomii mówisz ? Wolałbyś aby tą kasę przejedli liderzy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1075
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    2 druzyny to kompletnie nieuzasadniony ekonomicznie ruch. Dwa razy wiecej zawodników "do utrzymania" czestsze ogarnianie toru, podwojna organizacja imprez a co za tym idzie tez koszty.
    Ktos powie, ze kibice beda mieli wiecej spotkan i wiekszy wplyw do kasy klubu. No niby tak, ale kibic to raczej oczekuje walki o najwyzsze cele i po kilku meczach w 2 lidze, majac do wyboru Ekstralige i 2 lige i patrzac w swoj budzet to chyba wiadomo co wybierze.
    10 drużyn w Ekstralidze, 10 drużyn w I lidze, reszta w II lidze (8-12 zespołów). Zapewne będzie można albo stworzyć drugi zespół, albo działać jako "partnerski" klub - patrz Leszno-Rawicz.

    Koszt utrzymania takiego zespołu nie będzie większy niż utrzymania juniorów, przecież wszelakie turnieje zaplecza kadry, DMPJ, BK i inne też nie są dochodowe. A ja z chęcią na takie mecze pójdę i pewnie z 500-1000 kibiców na każdym się pojawi.

  47. Powrót do góry    #1076
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No dobra tyle tylko, że ten projekt jest kompletnie nieprzygotowany. Na moje to skończy się osobną ligą i meczami w środku tygodnia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No dobra tyle tylko, że ten projekt jest kompletnie nieprzygotowany. Na moje to skończy się osobną ligą i meczami w środku tygodnia.
    A czemu nie piątek/sobota/niedziela ?

    Przecież mogą jeździć naprzemiennie. Pierwsza drużyna jedzie wyjazd, a drużyna rezerw jedzie dom.

    Ponoć marynarki mają już ten projekt gotowy. Nie wiem na co czekają z publikacją jego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #1078
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No dobra tyle tylko, że ten projekt jest kompletnie nieprzygotowany. Na moje to skończy się osobną ligą i meczami w środku tygodnia.
    Ale drużyna rezerw jest potrzebna do objechania juniorów i zawodników którzy nie łapią się na skład w ekstralidze, a nie walczyć o jakieś najwyższe cele z seniorami z ekstraligi.

  50. Powrót do góry    #1079
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A czemu nie piątek/sobota/niedziela ?

    Przecież mogą jeździć naprzemiennie. Pierwsza drużyna jedzie wyjazd, a drużyna rezerw jedzie dom.

    .
    Ja mowie o tym, ze wydatki na 2 druzyne moga byc wyzsze niz przychody i projekt upadnie. Chyba, ze klub zacznie dokladac do tego. Zobacz co bylo z druzyna niemiecka.Poznan mowil nie, bo daleki wyjazd i bla bla. Nie wzieli pod uwage meczu u siebie i przychodu. Zauwazyli tylko wydatek. Wiec o tym mowie.

    Taki projekt to wcale nie latwa sprawa. Trzeba okreslicz czy drugie druzyny moga awansowac klase wyzej, czy tylko te, ktore "nominalnie" jada w 2 lidze.

    Do tego nie widze innego sposobu jak jazda naprzemiennie i to w innych dniach, czyli np wyjazd 1 druzyny w piatek, 2 druzyna u siebie w niedziele.

    Tak juz zartobliwie, gdyby takie mecze byly rozgrywane w ten sam dzien, wyjazd i dom, to Swiacik musialby sie sklonowac by byc w dwoch parkach maszyn jednoczesnie. Tego polski speedway moglby nie uniesc.

  51. Powrót do góry    #1080
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Ja mowie o tym, ze wydatki na 2 druzyne moga byc wyzsze niz przychody i projekt upadnie. Chyba, ze klub zacznie dokladac do tego. Zobacz co bylo z druzyna niemiecka.Poznan mowil nie, bo daleki wyjazd i bla bla. Nie wzieli pod uwage meczu u siebie i przychodu. Zauwazyli tylko wydatek. Wiec o tym mowie.
    Co Ty piszesz. Obecna umowa z tv daje klubom ekstraligi coś koło 2 mln od nowego sezonu będzie to około 6 mln z czego trzeba utrzymać drużyne rezerw. Wg Ciebie nie starczy ?

Strona 24 z 48 PierwszyPierwszy ... 14222324252634 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •