Strona 45 z 48 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,981 do 2,025 z 2117

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1981
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Myślę, że po frekwencji u nas ładnych parę lat temu na DPŚ i SECu skutecznie się wyleczyli z organizowania takich imprez. I o ile na GP pewnie by się udało zapełnić trybuny, to takich imprez nie przychodzi oglądać dużo osób. Kibic żużlowy jest kibicem ligowym.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  2. Powrót do góry    #1982
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Myślę, że po frekwencji u nas ładnych parę lat temu na DPŚ i SECu skutecznie się wyleczyli z organizowania takich imprez. I o ile na GP pewnie by się udało zapełnić trybuny, to takich imprez nie przychodzi oglądać dużo osób. Kibic żużlowy jest kibicem ligowym.
    być może ale jeśli ostatni turniej odbywał by sie w Częstochowie i Misiek miałby szanse na mistrza to troche ludzi by jednak przyszło. Odpowiednia reklama,ceny biletów i kibice sie znajdą

  3. Powrót do góry    #1983
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Frekwencja na zawodach pozaligowych mogła być wyższa, ale u nas nigdy nie potrafiono tego dobrze sprzedać. Takie wydarzenie powinno być całodniowym eventem dla rodzin z tuzinem atrakcji w mieście i dookoła stadionu, a zawodami żużlowymi tylko na deser.

  4. Powrót do góry    #1984
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    być może ale jeśli ostatni turniej odbywał by sie w Częstochowie i Misiek miałby szanse na mistrza to troche ludzi by jednak przyszło. Odpowiednia reklama,ceny biletów i kibice sie znajdą
    TA znajdą się, przyszło być max 2 tysiące kibiców.
    Jedynie poza meczami ligowymi tylko GP byłoby w stanie zapełnić trybuny.

  5. Powrót do góry    #1985
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Panowie wiecie może, gdzie można swobodnie zaparkować w okolicach stadionu Kolejarza w Opolu? Może ktoś z Was był ostatnio?

  6. Powrót do góry    #1986
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Wiadomo coś więcej co z Miśkowiamiem? Do tej pory nie ogłoszono że zostaje, a szkoda byłoby stracić mistrza świata

  7. Powrót do góry    #1987
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Panowie wiecie może, gdzie można swobodnie zaparkować w okolicach stadionu Kolejarza w Opolu? Może ktoś z Was był ostatnio?
    Obok stadionu jest dosc spory parking, ale nie wiem jak to teraz wyglada tzn. czy nie trzeba by tam byc dosc szybko przy zwiększonym zainteresowaniu miejscowych. Kilka lat temu parkowałem godzine przed meczem bez problemu ale wtedy Opole nie walczylo o awans.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    dockm (02-10-2021)

  9. Powrót do góry    #1988
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Wiadomo coś więcej co z Miśkowiamiem? Do tej pory nie ogłoszono że zostaje, a szkoda byłoby stracić mistrza świata
    Pewnie muszą hajs dogadać. Miśkowiak nie chce się stąd rusząć. Ma pewny plac tak teraz jak i będzie miał 22 lata jako u24.

  10. Powrót do góry    #1989
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Czytam sobie ocieplanie wizerunku Pana Lindgrena na stronie oficjalnej klubu.

    Czemu my człowieka z depresją męczyliśmy na torze? I to jakąś poważną, bo nawet teraz woli psa przed partnerką. O kibicach nawet nie wspomina.
    Przecież zdrowie ważniejsze, więc spokojnie można było ligę jechać Kowalskim czy kimś innym. Wtedy my sami byśmy się lepiej czuli kibicując Włókniarzowi, jak i patrząc na bidulka a zwłaszcza na jego przepiękną jazdę w cyklu GP.
    Same profity.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (07-10-2021), dockm (10-10-2021)

  12. Powrót do góry    #1990
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    To by wiele tłumaczyło, wiele razy w tym sezonie wyglądał jakby mu się po prostu nie chciało (zly stan psychiczny daje taki oznaki przeważnie i tak się odbiera człowieka z depresją)w wariant oszczednosciowy na GP nie ma co wierzyć, nikt nie odpuscilby 200-300 tysięcy z punktowki więcej by się na GP przygotowywać.

  13. Powrót do góry    #1991
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Patrząc na wypowiedź szwedzkiego inwalidy, to czy Włókniarz ma status zakładu pracy chronionej, że takowego trzymano w składzie?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  14. Powrót do góry    #1992
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Nie wiedziałem, że depresja i covid dają inne objawy w lidze polskiej a inne w GP...
    Pzdr,
    Garfield

  15. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Gadol (08-10-2021), Jjasiek (07-10-2021), dockm (10-10-2021), muuu (08-10-2021)

  16. Powrót do góry    #1993
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Nie wiedziałem, że depresja i covid dają inne objawy w lidze polskiej a inne w GP...
    Semantyka i drobne nieścisłości. Tam the pression, tu depresja

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Sopell za jego przydatny post!

    Garfield (08-10-2021)

  18. Powrót do góry    #1994
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Swiącik mówi ze jak nie dostanie ekwiwalentu to wycofuje się ze szkolenia

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wi...entem-za-niego

  19. Powrót do góry    #1995
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Skoro już tak mówi to znaczy, że tego ekwiwalentu pewien nie jest.
    Tym bardziej, że jak wierzyć PS, w kontrakcie Kowalski ma wpisana sumę odstępnego 50.000.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #1996
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Wiem ze niektórzy nie śledzą takich tematów, nikt tak naprawdę nie wie, czy ekwiwalent się Wlokniarzowi należy poza naszym forumowym Mariuszem. Raczej się nie należy z powodu przeszłości Kowalskiego, ale to rozstrzygnie GKSŻ i w najblizszym czasie wyda decyzję w tej sprawie.
    Przepisy w tej kwestii są bardzo niejasne.
    Ostatnio edytowane przez Piernik ; 10-10-2021 o 19:37

  21. Powrót do góry    #1997
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    A to nie jest tak, że Włókniarz ściągając Kowalskiego do siebie płacił 120k za jego wyszkolenie Wandzie (?), a za kolejne 2 lata szklenia go przez Włókniarz ma płacić nam ktoś inny?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  22. Powrót do góry    #1998
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Swiącik mówi ze jak nie dostanie ekwiwalentu to wycofuje się ze szkolenia

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wi...entem-za-niego
    W tym fragmencie Swiacik powiedział wszystko poza odpowiedzią na zadane pytanie: czy ekwiwalent za Kowalskiego się należy. To dla mnie oczywisty dowód na to, że Michał wie, że się nie należy dlatego pali głupa jakimiś wypowiedziami o wspaniałym szkoleniu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #1999
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Lech Kędziora zostaje oficjalnie trenerem Eltrox Włókniarza Częstochowa. W sezonie 2022 doświadczony szkoleniowiec poprowadzi nasz zespół w rozgrywkach PGE Ekstraligi.

  24. Powrót do góry    #2000
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Z Kędziorą bardzo dobry ruch. Może zyskamy wreszcie atut toru.

  25. Powrót do góry    #2001
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez GriN Zobacz posta
    Z Kędziorą bardzo dobry ruch. Może zyskamy wreszcie atut toru.
    jak Bydgoszcz? ale mozna sie spodziewac, ze bedzie tylko jedna sciezka pod banda

  26. Powrót do góry    #2002
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Zamiana Świderskiego na Kędziorę to jest zamiana Malucha na Fiata 126p. Nie zmieni się absolutnie NIC

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Buszmen (11-10-2021)

  28. Powrót do góry    #2003
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/96...alem-pod-tasme

    kolejny as.

    "Ale trzeba też wiedzieć, że tylko bodajże dwa mecze nie były w tym sezonie zagrożone. O tym kibice mogą nie wiedzieć albo nie pamiętać, jak to działa. Że składaliśmy pisemne prośby o zdjęcie zagrożenia, jeśli prognozy się nie sprawdzały. Ale gdy do meczu zostają już tylko godziny, to cudu z torem się nie zrobi. Starałem się go robić z toromistrzem i innymi osobami pod nas. Zapraszam na stanowisko fachowców, którzy czują, że zrobiliby to lepiej."

    Ale Świderski kurde. Tobie za to wszystko płacą, a nie innym. Ty masz wpaść na pomysł jak z zagrożonego meczu zrobić nasz atut.
    Może np wystarczyło trenować na ubitym twardym torze? Ale nie wiem, mi za to nie płacą i nie muszę się na tym znać.

    Płaczesz, że Lindgren nie chciał trenować, był w słabej formie, nie słuchał Cię. To było mu dać 2 szanse w meczu na punkty i wtedy wrzucać za niego juniorów. Dokładnie tak, jak traktuje się cienkiego zawodnika w składzie. Albo wysłać Fredkę w którąś z niedziel na kozetkę do lekarza i jechać Kowalskim, Świderskim, Miśkowiakiem i resztą. Bardziej by mu to pomogło niż kaleczenie jazdy i dobijanie jego depresji.

    Tyle wlanego żalu, dawno nie widziałem w wywiadzie
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  29. Powrót do góry    #2004
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/96...alem-pod-tasme

    kolejny as.

    "Ale trzeba też wiedzieć, że tylko bodajże dwa mecze nie były w tym sezonie zagrożone. O tym kibice mogą nie wiedzieć albo nie pamiętać, jak to działa. Że składaliśmy pisemne prośby o zdjęcie zagrożenia, jeśli prognozy się nie sprawdzały. Ale gdy do meczu zostają już tylko godziny, to cudu z torem się nie zrobi. Starałem się go robić z toromistrzem i innymi osobami pod nas. Zapraszam na stanowisko fachowców, którzy czują, że zrobiliby to lepiej."

    Ale Świderski kurde. Tobie za to wszystko płacą, a nie innym. Ty masz wpaść na pomysł jak z zagrożonego meczu zrobić nasz atut.
    Może np wystarczyło trenować na ubitym twardym torze? Ale nie wiem, mi za to nie płacą i nie muszę się na tym znać.

    Płaczesz, że Lindgren nie chciał trenować, był w słabej formie, nie słuchał Cię. To było mu dać 2 szanse w meczu na punkty i wtedy wrzucać za niego juniorów. Dokładnie tak, jak traktuje się cienkiego zawodnika w składzie. Albo wysłać Fredkę w którąś z niedziel na kozetkę do lekarza i jechać Kowalskim, Świderskim, Miśkowiakiem i resztą. Bardziej by mu to pomogło niż kaleczenie jazdy i dobijanie jego depresji.

    Tyle wlanego żalu, dawno nie widziałem w wywiadzie
    No właśnie Świder wyraźnie mówi, że mu nie płacą, heh
    Pzdr,
    Garfield

  30. Powrót do góry    #2005
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,661
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 760 w 552 postach
    Włókniarz nie płaci od kilku miesięcy? Nowe, nie znałem.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Lipa_PL (13-10-2021)

  32. Powrót do góry    #2006
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Ciekawe jak wyglądają płatności zawodników. Swider ile może mieć z 8k ? to nie jest jakieś obciązenie. Nie mówie że Wlokniarz nie płaci ale to zastanawiające. Oczywiście jak klub dostanie kase z nowej umowy to problem zniknie

  33. Powrót do góry    #2007
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Wiedział cymbał w co uderzyć w wywiadzie zeby sie zrobił szum a zawodnicy ktorym niby nie placimy podpisali nowe kontrakty i zadowoleni pojada w przyszlym sezonie.

    Jak dobrze że ten szkodnik odchodzi bo żal patrzeć na gościa.

  34. Powrót do góry    #2008
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2016
    Postów
    107
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 46 w 19 postach
    Każda wypowiedź przez cały sezon tego człowieka wyglądała tak, że można to było nagrać w marcu 2021 i zapętlić na wszystkie wywiady. Teraz wielki wysryw. Bardzo dobra decyzja, won.
    Lechu jaki by nie był, to w 2017 sprawy torowe był zawsze dograne top, od świtu na traktorze. O ile mnie pamięć nie myli, to w 2017 jedyną porażką była ta z Lesznem u siebie.

  35. Powrót do góry    #2009
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Wszystko o tym narcyzie udającym, czy raczej uczącym się dopiero fachu trenera mówi fragment:

    Bo naprawdę, za dużo się tego naczytałem i nasłuchałem. A to pięć grzechów Świderskiego, a to źle, a to be, a to fuj. Niełatwo się to przyswaja. Jak pomyślę, że miałbym dalej działać w tym środowisku, to chyba nie bardzo.
    Serio? Do niedawna czynny zuzlowiec, obecnie kandydat na trenera nie radzi sobie z krytyką dziennikarzy i kibiców? Skąd się ten chłop urwał?

    Trochę swiatła na konflikt na linii kolarze - pan prawie trener rzucili w PS. Świder braki w charyzmie próbował nadrabiać apodyktycznym momentami podejściem do kolarzy. Jak więc nie przyjmował rad i prób dyskusji nad problemami do siebie, to w końcu usłyszał od kilku kolarzy, by wy.....brał się na wycieczkę
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 13-10-2021 o 16:32
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  36. Powrót do góry    #2010
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Facet ma chyba jednak trochę racji. Wylało się w ciągu sezonu wiadro pomyj na jego łeb, ale umówmy się, że Świderski ma zerowy wpływ na :

    - Fredrika Lindgrena, który ma status świętej krowy, i jadąc padaczkę w lidze w GP robi 4 miejsce i wyprzedza Janowskiego, a w lidze dno. Fredrik może opowiadać bajki o covidzie, ale prawda jest taka, że ma fobie mistrzostwa świata, a Włókniarz stanowi wyłącznie bankomat.
    - oddanie Przedpełskiego, sprowadzenie Woryne
    - wprowadzenie przepisu U24
    - sprowadzenie Jeppesena na pozycje U24
    - toksyczną postać Pana Prezesa, który całkowicie podważa autorytet trenera.

    Największym grzechem Piotra Świderskiego jest to, że zgodził się na współpracę z Michałem Świącikiem. Jeśli wierzysz jakkolwiek w swój warsztat, nie wchodzisz do takiego bagna jak zarządzanie Włókniarzem.
    Obserwowałem z dość bliska park maszyn na meczu "o tlen" Apator - Włókniarz. Centralną postacią w parkingu był Świącik. Ostatnim człowiekiem o takiej charakterystyce zachowania w parkingu, jaką sobie przypominam, to Jacek Frątczak w Toruniu, i nic dobrego z tego nie wynikało.

    A Lech Kędziora ma wywalone, dorobi se do emeryturki jako słup Świącika. Zresztą, patrząc na jego karierę w ostatnich sezonach - Włókniarz, Rybnik, Bydgoszcz, teraz Włókniarz - Panu Kędziorze bardzo musi odpowiadać rola człowieka odpowiedzialnego za wypełnianie programu.

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Havelock (15-10-2021), Staleczka 3 (13-10-2021)

  38. Powrót do góry    #2011
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    A Lech Kędziora ma wywalone, dorobi se do emeryturki jako słup Świącika. Zresztą, patrząc na jego karierę w ostatnich sezonach - Włókniarz, Rybnik, Bydgoszcz, teraz Włókniarz - Panu Kędziorze bardzo musi odpowiadać rola człowieka odpowiedzialnego za wypełnianie programu.
    Ty chyba po sezonie 2017 zacząłeś dopiero śledzić żużel? Bo patrząc na liczbę medialnych i nie tylko, przepychanek między Kędziorą a Świącikiem w tamtym sezonie, to nazwanie Kędziory słupem we Włókniarzu 2017 trąci ignoranctwem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  39. Powrót do góry    #2012
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Facet ma chyba jednak trochę racji. Wylało się w ciągu sezonu wiadro pomyj na jego łeb, ale umówmy się, że Świderski ma zerowy wpływ na :

    - Fredrika Lindgrena, który ma status świętej krowy, i jadąc padaczkę w lidze w GP robi 4 miejsce i wyprzedza Janowskiego.
    Formalnie Janowski byl 4, poprawili juz na stronie SGP
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #2013
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Pan Świderski dziwnym trafem bardzo głośno żegna się ze swoimi pracodawcami. Zapewne jest kompletnie bez winy i to on jest jedynym pokrzywdzonym.

    Bardzo smutny jest los Pana Piotra.

    Natomiast gorszy od "trenera" Świderskiego jest "adwokat" Najman.

    Kabaret Częstochowa

  41. Powrót do góry    #2014
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Pan trener Świderski ma problem, że ktoś dostrzega i wymienia jego błędy, ocenia jego pracę.

    Panu ekspertowi Świderskiemu w stacji nSport+ łatwo przychodziło ocenianie pracy innych.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    muuu (15-10-2021)

  43. Powrót do góry    #2015
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ja też podpisuje się pod tym, że Kędziorze delikatnie mówiąc powiewa to, czy będzie miał na cokolwiek wpływ. Ma już swoje lata, emeryturka już w zasadzie tuż tuż więc jak jest okazja powypełniać program i przy tym zarobić to czemu nie? Gdyby rzeczywiście chciał być menedżerem przez duże M to nie pchałby się do Włókniarza, a na pewno nie po przygodach z fajnymi ludźmi z klubu w 2017 r.

    A Świder? No cóż... Młody jeszcze jest i chyba zbyt ambitny, uznał widocznie, że menedżer drużyny Eligowej może decydować swoją osobą o wynikach drużyny i ta utopijna naiwność go zgubiła. Trudno. Płakać po nim nie będę ale też nie mam do niego pretensji bo o co? Niech mu się dobrze wiedzie czy to w żużlu, czy poza nim. Przynajmniej nasz speedway wzbogacił się o kolejnego naocznego świadka fajnej i rodzinnej atmosfery jaka panuje rzekomo w CKM..
    Pzdr,
    Garfield

  44. Powrót do góry    #2016
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Przynajmniej nasz speedway wzbogacił się o kolejnego naocznego świadka fajnej i rodzinnej atmosfery jaka panuje rzekomo w CKM..
    A czy on za nią w żaden sposób nie odpowiadał? Co do tworzenia rodzinnej atmosfery przez Świdra:

    nenes.jpeg
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  45. Powrót do góry    #2017
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Haha no tu Nyga ma absolutną rację, normalny trener dałby po prostu jeździć juniorom a nie trzymał na siłę w składzie swojego podopiecznego paralityka
    Pzdr,
    Garfield

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    muuu (15-10-2021)

  47. Powrót do góry    #2018
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Ułamek vs Najman XD

  48. Powrót do góry    #2019
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Maslanka dosc celnie odpowiedzial Swiderskiemu
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/96...n-tak-kariery-

    Swiderski sie faktycznie ladnie w tv tylko usmiechal. Swoja droga to przypomnijcie sobie jak go zatrudnial Swiacik jaki byl zadowolony (prezes) l, jak mowil, swieza krew, swieze spojrzenie, nie jakies stare jak Cieslaka, to on uratowal potem lige bla bla bla. Mitomai, obaj panowie, i Swiderski i Swiacik.

    Swoja droga to zalosne jest to, ze Najman sie wypowiada w tym temacie, ze Maslanka tez mu odpowiada (mimo iz ma racje)
    Po co dawac pozywke mediom i robic syf. Brakuje jeszcze teraz wypowiedzi Swiacika. Pewnie sie taka pojawi. Drabol chyba ma najlepsze podejscie do tego. Oleje temat cieplym moczem i nadal bedzie robil swoje i po prostu swiderskiemu reki nie poda. Tyle.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PUG za jego przydatny post!

    Gadol (14-10-2021)

  50. Powrót do góry    #2020
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Swoja droga to zalosne jest to, ze Najman sie wypowiada w tym temacie, ze Maslanka tez mu odpowiada (mimo iz ma racje)
    Po co dawac pozywke mediom i robic syf. Brakuje jeszcze teraz wypowiedzi Swiacika.
    Śmieszne jest też to, że przecież świącik jest dokładnie taki sam jak Świderski.
    Nic sobie nie da powiedzieć, on jest alfą i omegą, zawsze ma rację. I tylko u Świderskiego mu to przeszkadza
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Gadol (15-10-2021)

  52. Powrót do góry    #2021
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Śmieszne jest też to, że przecież świącik jest dokładnie taki sam jak Świderski.
    Nic sobie nie da powiedzieć, on jest alfą i omegą, zawsze ma rację. I tylko u Świderskiego mu to przeszkadza
    Swiacik ma o sobie mniemanie, ze wszystko wie, umie i ze jest nieomylny. Kazde zdanie inne niz Swiacika jest nieakceptowalne.
    Mamy juz sobote, a Swiacik nadal nie wypowiedzial sie w sprawie Swiderskiego. W koncu mu ktos dobrze doradzil, zeby trzymac jezyk za zebami. Ale, ze Swiacik posluchal? Az w szoku jestem. Facet jest w takiej goracej wodzie kapany, ze pewnie mial ochote juz 30 sekund po przeczytaniu odpowiedziec Swiderskiemu. Bo o taka powsciagliwosc, zeby samemu nie odpowiedziec go nie podejrzewam.

  53. Powrót do góry    #2022
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Może mu odcięli dostęp do neta i jeszcze nic nie wie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  54. Powrót do góry    #2023
    Użytkownik Awatar Marcin123
    Dołączył
    02-10-2021
    Postów
    100
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    dzisiaj Mistrzowie Świata w magazynie u

    https://bestspeedwaytv.pl/magazyn-zu...strzow-swiata/

  55. Powrót do góry    #2024
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Wywiad ze Świącikiem w Tygodniku Żużlowym. Nie ma żadnych zaległości finansowych wobec Świderskiego, sprawą zajmie się dział prawny. MŚ był na tyle dobry, że chciał Świderskiemu zapłacić za pół miesiąca gratis, po zakończeniu umowy. Komedia.

    Kowalski ma propozycje kontraktu, i wypożyczenia na 2022, w 2023 podstawowy junior u nas. Klub w lidze ma prowadzić Lech + Slammer, dodatkowo ma być nowa osoba do pracy z juniorami.

  56. Powrót do góry    #2025
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    a ta kasa "za nic" to miała być z misiowej kieszeni czy z konta spółki?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Strona 45 z 48 PierwszyPierwszy ... 354344454647 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •