Strona 43 z 48 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,891 do 1,935 z 2117

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1891
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta

    To jak fatalnie praktycznie wszyscy nasi zawodnicy jadą na naszym torze to coś nieprawdopodobnego. O co tu chodzi?
    A bo to tak u nas jest.
    Jak nasi zawodnicy za czasów Cieślaka jeździli marnie na torze - to afery, wystąpienia w TV, wszystko wina Cieślaka i prezes musi sam tor robić i go orać.
    Gdy po zaoraniu nic się nie zmieniło, jest tak jak chciał prezes, a wyników i lepszego widowiska jak nie było tak nie ma - to cisza. Prezes ratuje jeże i czym się nie przejmuje.

    Dziwactwo.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  2. Powrót do góry    #1892
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A bo to tak u nas jest.
    Jak nasi zawodnicy za czasów Cieślaka jeździli marnie na torze - to afery, wystąpienia w TV, wszystko wina Cieślaka i prezes musi sam tor robić i go orać.
    Gdy po zaoraniu nic się nie zmieniło, jest tak jak chciał prezes, a wyników i lepszego widowiska jak nie było tak nie ma - to cisza. Prezes ratuje jeże i czym się nie przejmuje.

    Dziwactwo.
    Nie tylko u was. Unia Leszno też lepiej się prezentuje na wyjazdach niż u siebie, podobnie Stal Gorzów. FZG też za bardzo swój tor nie leży. W Toruniu też narzekają, że atutu swojego toru to oni nie mają. Grudziądz, po przebudowie, też nie jest zadowolony ze swojego toru. Widać, ze to jest jakaś ogólna tendencja. I sam nie wiem co jest tego powodem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1893
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    U nas powodem jest zmiana toromistrza. Jeszcze w sezonie kiedy był Kędziora to wyglądało to super, bo Lechu potrafił poprowadzić go za rękę. Po jego odejściu niestety widzimy jakiej klasy fachowcem jest nasz toromistrz. Tylko gdzie znaleźć innego, Andzia ma wiadome problemy, a szkółki toromistrzów nie ma
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  4. Powrót do góry    #1894
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Fajne tory i widowiska skonczyly sie wraz z przesadnym wciskaniem kitu, ze to najlepsza liga na swiecie, ze nie wolno meczow odwolywac, ze mecz zagrozony to robimy betoniade. Dodatkowo jacys smieszni ludzie , ktorzy zostali komisarzami. A szczytem juz jest taki Krzyzaniak, Wozniak, chyba jeszcze marek Kepa, gdzie za ich czasow to kaski tylko bylo widac i sie jechalo i bylo show. To ci panowie stracili jakiekolwiek jaja. Ale tak to jest jak wynagrodzenie wyplaca elipa czy tam gksz.

  5. Powrót do góry    #1895
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Nie zgodzę się. Teraz widowiska w Ekstralidze są znacznie lepsze niż jeszcze kilkanaście lat temu, nie mówiąc o tym co było kilkadziesiąt lat temu.

    Natomiast bezradność naszych zawodników na Olsztyńskiej robi się powoli absurdalna.

  6. Powrót do góry    #1896
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie tylko u was. Unia Leszno też lepiej się prezentuje na wyjazdach niż u siebie (...)
    Bardziej mi chodzi o to, że kiedyś u nas można było robić tor i chociaż było widowisko. Można było odrobić przegrany start na dystansie tak, że przecież TV co chwile klaskała z ekscytacji.
    Od 2-3 sezonów tylko jazda gęsiego i nuda. A to samo w sobie powoduje frustracje zawodników, bo jedzie z tyłu i potem dostaje ********* bo nie wie jakie przełożenia zakładać i przekombinowuje ostatecznie. Gówno takie.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  7. Powrót do góry    #1897
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    U nas powodem jest zmiana toromistrza. Jeszcze w sezonie kiedy był Kędziora to wyglądało to super, bo Lechu potrafił poprowadzić go za rękę. Po jego odejściu niestety widzimy jakiej klasy fachowcem jest nasz toromistrz. Tylko gdzie znaleźć innego, Andzia ma wiadome problemy, a szkółki toromistrzów nie ma
    Tylko jeżeli chodzi o to "prowadzenie za rękę" za Kędziory, to była o to awantura. Jak głównego z pomagierami opi....ł za to, że robią tor odwrotny niż chciał. Poszli na skargę do Misia a ten ich bronił, aż szambo musiało publicznie wybić. Bo przecież toromistrz to swój chłopak, zawsze dzień dobry prezesowi mówi i złego słowa na Misia nie powie...

    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Ale tak to jest jak wynagrodzenie wyplaca elipa czy tam gksz.
    Kto płaci?! PZM czy GKSŻ miałyby się dzielić kasą?! Wypłaty dla sędziego czy komisarza są na głowie klubów.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  8. Powrót do góry    #1898
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,847
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,131 w 1,486 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Nie zgodzę się. Teraz widowiska w Ekstralidze są znacznie lepsze niż jeszcze kilkanaście lat temu, nie mówiąc o tym co było kilkadziesiąt lat temu.

    Natomiast bezradność naszych zawodników na Olsztyńskiej robi się powoli absurdalna.
    Ja z rozrzewnieniem wspominam "tamten" tor w Czewie. Oczami wyobraźni widzę mecz Czewa-Z.Góra w 2013 roku, gdzie od pierwszego wyścigu harce były na całej szerokości toru. Szczególnie Hampela, gdy dwóch rywali cisnęło go z prawej i z lewej od startu do mety, ale dowiózł!
    Owszem, jest przyjemniej niż dawniej, ale niestety nie w Czewie. Kilkanaście lat temu palce lizałem w Czewie, a teraz zostały piękne wspomnienia...jest źle, ani widowiska u was nie ma, ani ten tor wam nie służy. To już na wyśmiewanym torze falubazowym, trafiają się ładniejsze mecze, kto by pomyślał?

  9. Powrót do góry    #1899
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2013
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 36 w 26 postach
    Z mojego źródełka płyną informację, że Jeppesen zostaje

  10. Powrót do góry    #1900
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2012
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Na tą ligę U24 jak znalazł. Otrzaska się tam przez sezon to może czegoś się nauczy.

  11. Powrót do góry    #1901
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez patryk92 Zobacz posta
    Z mojego źródełka płyną informację, że Jeppesen zostaje
    Czyli jedziemy o środek tabeli
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  12. Powrót do góry    #1902
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Czyli jedziemy o środek tabeli
    Czyli o miejsce w szóstce PO

    Bo tak szczerze - sytuacja wygląda obecnie tak, że beniaminek EL dostanie do dyspozycji najgorszy z możliwych szrot zawodniczy na pewny spadek. Z dużą dozą prawdopodobieństwa do do awansu wystarczy zatem wyprzedzić jednego przeciwnika w tabeli.

    Miejsce w środku a więc w PO jest więc jak najbardziej realne
    Pzdr,
    Garfield

  13. Powrót do góry    #1903
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Jeśli już wiadomo że Drabik nie dla nas to trzeba szybko zatrzymać Jeppesena i tyle. Lepszej opcji na U24 nie będzie na rynku. Gorzej jak w tym sezonie Lindgren , Smektała i Jeppesen już chyba nie pojadą bo nie da się.

  14. Powrót do góry    #1904
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    A tak prawdę mówiąc to znając naturę Misia i jego chęć zablysniecia w mediach to nie chce mi się wierzyć że nie przeprowadzi jakiegoś głośnego transferu. Ot takie przeczucie
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  15. Powrót do góry    #1905
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    A tak prawdę mówiąc to znając naturę Misia i jego chęć zablysniecia w mediach to nie chce mi się wierzyć że nie przeprowadzi jakiegoś głośnego transferu. Ot takie przeczucie
    Troche jest za cicho w naszym obozie a to nie jest w jego stylu. Może coś w tym być ale nie ma sie co napalać na cuda.

  16. Powrót do góry    #1906
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta



    Kto płaci?! PZM czy GKSŻ miałyby się dzielić kasą?! Wypłaty dla sędziego czy komisarza są na głowie klubów.
    Gadol, to skoro placi klub to czemu nie chodza w koszulkach z logo Wlokniarza, Apatora itd? Przeciez zuzlowe wladze sie tak ustawily regulaminem, ze taki wspomniany Krzyzaniak pracuje dla GKSZ a wyplate robi tylko klub.
    Umowe zlecenie/dzielo czy jakakolwiek inna ma z klubem taki pan? No nie a z kim? A to KTO FIZYCZNIE przelewa pieniadze jest malo istotne. W tym temacie to elipa czy tam gksz osiagnely poziom mistrozwski. Mamy pracownikow - placa kluby.

  17. Powrót do góry    #1907
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta
    Gadol, to skoro placi klub to czemu nie chodza w koszulkach z logo Wlokniarza, Apatora itd? Przeciez zuzlowe wladze sie tak ustawily regulaminem, ze taki wspomniany Krzyzaniak pracuje dla GKSZ a wyplate robi tylko klub.
    Umowe zlecenie/dzielo czy jakakolwiek inna ma z klubem taki pan? No nie a z kim? A to KTO FIZYCZNIE przelewa pieniadze jest malo istotne. W tym temacie to elipa czy tam gksz osiagnely poziom mistrozwski. Mamy pracownikow - placa kluby.
    Czy z GKSŻ/PZM/Ekstraligą ma taki sędzia umowę o pracę/dzieło/zlecenie? Czy w żużlu są sędziowie zawodowi jak w piłce, na kontrakcie z federacją?

    W jakiej innej dyscyplinie sportowej w Polsce za pracę sędziego płacą związki sportowe, a nie organizator zawodów? Jak podasz jakieś sensowne przykłady, to możesz krytykować GKSŻ czy PZM.

    A czemu nie chodzą w koszulkach klubowych? Znasz takie pojęcie jak bezstronność arbitra?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  18. Powrót do góry    #1908
    Początkujący
    Dołączył
    31-08-2021
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nazwisko Drabik znowu zacznie wybrzmiewać na trybunach Włókniarza w kolejnych sezonach, gratulacje Miejsce wychowanka jest w domu.
    Zaważyły względy sprzętowe, i dojście do tunera, pierwszy sezon po powrocie na rozjeżdżenie, nie można oczekiwać nie wiadomo czego. Nie ma zaplecza, nie ma sprzętu, nie ma nic, MiŚ duży kredyt zaufania Maksowi zapewni.

  19. Powrót do góry    #1909
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    tak jest
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  20. Powrót do góry    #1910
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Tak oczywiście. Myślę że nikt tutaj za bardzo w Drabika we Włókniarzu nie wierzy...

    //EDIT:

    Ok, zakładajac że jest w tym czastka prawdy - argumenty brzmia sensownie. Na pewno byłby to najlepszy marketingowo transfer ostatnich lat. Trzymam kciuki.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 31-08-2021 o 12:05

  21. Powrót do góry    #1911
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Maksiu już dzisiaj kręci kółka na Olsztyńskiej.
    Najlepsze to są te pismaki, które twierdziły, że już jest w Toruniu. A jak się okazało, że tam będzie Dudek, to zaczęli go przypisywać do Lublina. Zgaduj zgadula. Tak naprawdę, to g*wno wiedzą gdzie on jest.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  22. Powrót do góry    #1912
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jeśli to prawda to zero zaskoczenia. Wiedziałem że Świacik zrobi wszystko aby Drabik był w Częstochowie to ludzie pisali jaka Czewa

  23. Powrót do góry    #1913
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Guzik wiecie. Drabik na 100% w Lublinie ze Zmarzlikiem po tym jak Pawlicki wyru##ał Kępę. Poczytajcie w wątku lublińskim, kibice już czekają na lotnisku z goździkami.
    Pzdr,
    Garfield

  24. Powrót do góry    #1914
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Maksiu już dzisiaj kręci kółka na Olsztyńskiej.
    Pomijając wszystko, to na pewno dziś kręci kółka jak leje bez przerwy od wczorajszego późnego wieczora.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (31-08-2021)

  26. Powrót do góry    #1915
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,509
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,869 w 1,757 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Guzik wiecie. Drabik na 100% w Lublinie ze Zmarzlikiem po tym jak Pawlicki wyru##ał Kępę. Poczytajcie w wątku lublińskim, kibice już czekają na lotnisku z goździkami.
    Nie jestem na bieżąco z kwiatami, tulipany wyszły z mody?

  27. Powrót do góry    #1916
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Nie jestem na bieżąco z kwiatami, tulipany wyszły z mody?
    Promo w Kaufland na goździki mają, to wzięli hurtowo
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #1917
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Gdyby udało się z Maksymem to na pozycję U24 mielibyśmy Jeppesena, Smektałę i Drabika?

    Będzie w tym składzie potencjał na wiele lat o ile chłopaki się rozjadą.

  29. Powrót do góry    #1918
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Gdyby udało się z Maksymem to na pozycję U24 mielibyśmy Jeppesena, Smektałę i Drabika?
    Bedą walczyć o skład jak w Falubazie: Tonder, Pawliczak i Kvech

  30. Powrót do góry    #1919
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,847
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,131 w 1,486 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Guzik wiecie. Drabik na 100% w Lublinie ze Zmarzlikiem po tym jak Pawlicki wyru##ał Kępę. Poczytajcie w wątku lublińskim, kibice już czekają na lotnisku z goździkami.
    Mówisz w Lublinie??? kolchoz postanowił/zaręczał że Lublin leci, więc się dziwię. Jeszcze rozumiem Zmarzlika do I ligi z Griszą i Hampelem, jakaś odmiana mu potrzebna, bo już się chłopakowi pewnie nudziło w Extra, ale w Drabika w Motorze to nie uwierzę, póki nie zobaczę. Maksymowi jest potrzebna jazda na najwyższym poziomie, by wrócić do formy.
    A goździki mogą być, byle nie białe róże, bo to symbol nienawiści.

  31. Powrót do góry    #1920
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Co do Maksyma, na pewno dziś był w częstochowskiej delegaturze NFZ

  32. Powrót do góry    #1921
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Mówisz w Lublinie??? kolchoz postanowił/zaręczał że Lublin leci, więc się dziwię. Jeszcze rozumiem Zmarzlika do I ligi z Griszą i Hampelem, jakaś odmiana mu potrzebna, bo już się chłopakowi pewnie nudziło w Extra, ale w Drabika w Motorze to nie uwierzę, póki nie zobaczę. Maksymowi jest potrzebna jazda na najwyższym poziomie, by wrócić do formy.
    A goździki mogą być, byle nie białe róże, bo to symbol nienawiści.
    Pewnie będą słoneczniki ale pewnie każdy się poświęci i przywita Maxa kwiatami konopii indyjskiej.

  33. Powrót do góry    #1922
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Zazwyczaj Misia jest pełno w mediach a ostatnio coś cisza być może z Drabikiem to prawda Jeśli tak , to szacun dla Prezesa, bo mimo że nie jeździł nigdy dla Nas w lidze, to nazwisko robi swoje. Ale dopóki nie podpisze to nic nie wiadomo. Także do 1 listopada dużo czasu.

  34. Powrót do góry    #1923
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Jeśli już wiadomo że Drabik nie dla nas to trzeba szybko zatrzymać Jeppesena i tyle. Lepszej opcji na U24 nie będzie na rynku. Gorzej jak w tym sezonie Lindgren , Smektała i Jeppesen już chyba nie pojadą bo nie da się.
    Liga szwedzka - Fredrik Lindgren (3,3,3,3,3),Bartosz Smektała trzy trójeczki plus dwa bonusiki co daje 15. Tam chyba chipów nie włączają i kierownice się nie trzęsą
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  35. Powrót do góry    #1924
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,847
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,131 w 1,486 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Liga szwedzka - Fredrik Lindgren (3,3,3,3,3),Bartosz Smektała trzy trójeczki plus dwa bonusiki co daje 15. Tam chyba chipów nie włączają i kierownice się nie trzęsą
    Szwedzka liga nie jest równoważna do polskiej, ale występ w Grudziądzu obecnego i zeszłorocznego, trzeciego zawodnika świata to coś, czego długo nie zapomnę. A jego jedyny punkt w czterech startach, gdy bohatersko hamując nogami musiał wyprzedzić Orgackiego, był to krem de la krem tego wieczoru. A na rezerwie daremnie Miśko ze Świdnickim czekali, zawodnicy w tym meczu jakby z kosmosu w porównaniu do trzeciego zawodnika świata. A Smyk jechał normalnie, tu i tu.
    Mam nieodparte wrażenie, że Smyk dochodzi powoli do ładu po zmianie otoczenia, w pzryszłym sezonie będzie już lepszy, stabilniejszy, taki jakiego znamy z Leszna.

  36. Powrót do góry    #1925
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Zmiana na Kędziore pod względem toru jak najbardziej okej, w szatni raczej bez większych różnic.
    Zna ktoś może powody, dlaczego Ułamek nie jest wykorzystywany w żaden sposób w klubie?

  37. Powrót do góry    #1926
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Wedlug moich informacji maksym drabik bedzie jezdzil we wlokniarzu podobniez tak samo zachowal sie do grzyba jak pawelicki do kepy ktory juz reke podal i zostawil klub w potrzebie stal gorzow nie ma zastepstwa dla zmarzlika ktory bedzie jezdzil w motorze

  38. Powrót do góry    #1927
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    To co piszesz kłóci się z moimi informacjami, podobno Drabik był klepnięty przez Kępę, było nawet ustalone że jak Zmarzlik będzie latał na treningi do LUB awionetką to po drodze zahaczy o Rudniki by zabrać Drabika ze sobą?
    Pzdr,
    Garfield

  39. Powrót do góry    #1928
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Zmiana na Kędziore pod względem toru jak najbardziej okej, w szatni raczej bez większych różnic.
    Zna ktoś może powody, dlaczego Ułamek nie jest wykorzystywany w żaden sposób w klubie?
    Bo pomaga wujkowi Józefowi w UKS Rędziny?

    Co do Lecha, to najmniej się cieszy nasza ekipa od robienia toru zapewne, znów będą yebani za fuszerkę.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Garfield (01-09-2021)

  41. Powrót do góry    #1929
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez KlakierOstafa Zobacz posta
    Nazwisko Drabik znowu zacznie wybrzmiewać na trybunach Włókniarza w kolejnych sezonach, gratulacje Miejsce wychowanka jest w domu.
    Zaważyły względy sprzętowe, i dojście do tunera, pierwszy sezon po powrocie na rozjeżdżenie, nie można oczekiwać nie wiadomo czego. Nie ma zaplecza, nie ma sprzętu, nie ma nic, MiŚ duży kredyt zaufania Maksowi zapewni.
    Mysle ze kolega niepotrzebnie narobił nadziei kibicom Włókniarza ponieważ gdzie nie przyłożyć ucha to jednak Drabik jest w Motorze

    Co do trenera to Lechu z pewnością lepszy od Swidra ale szkoda ze nie udało się wyrwać Staszewskiego
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  42. Powrót do góry    #1930
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Mysle ze kolega niepotrzebnie narobił nadziei kibicom Włókniarza ponieważ gdzie nie przyłożyć ucha to jednak Drabik jest w Motorze

    Co do trenera to Lechu z pewnością lepszy od Swidra ale szkoda ze nie udało się wyrwać Staszewskiego
    A nie lepszy byłby Ślączka? Przecież w GKM mają jeszcze Kempesa, który rok odpoczął i poduczył się trochę angielskiego.

  43. Powrót do góry    #1931
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Pomijając wszystko, to na pewno dziś kręci kółka jak leje bez przerwy od wczorajszego późnego wieczora.
    artem chciałem Ci odpowiedzieć na pw ale masz pełną skrzynkę i nie przyjmuje
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    artem (03-09-2021)

  45. Powrót do góry    #1932
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Szwedzka liga nie jest równoważna do polskiej, ale występ w Grudziądzu obecnego i zeszłorocznego, trzeciego zawodnika świata to coś, czego długo nie zapomnę. A jego jedyny punkt w czterech startach, gdy bohatersko hamując nogami musiał wyprzedzić Orgackiego, był to krem de la krem tego wieczoru. A na rezerwie daremnie Miśko ze Świdnickim czekali, zawodnicy w tym meczu jakby z kosmosu w porównaniu do trzeciego zawodnika świata. A Smyk jechał normalnie, tu i tu.
    Mam nieodparte wrażenie, że Smyk dochodzi powoli do ładu po zmianie otoczenia, w pzryszłym sezonie będzie już lepszy, stabilniejszy, taki jakiego znamy z Leszna.
    Mam nieodparte wrażenie że ktoś Fredziowi posmarował jednak bo to już wygłupy były. Bieg z Pedersenem był komiczny gdzie jeden i drugi nie wiedział który ma przegrać. Mieli chyba dwóch różnych zleceniodawców i nastąpiło splątanie kwantowe
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 04-09-2021 o 03:40
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  46. Powrót do góry    #1933
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spiewako Zobacz posta
    Co do Maksyma, na pewno dziś był w częstochowskiej delegaturze NFZ
    Dobrze że nie w CBA


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #1934
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Jonas Jeppesen zostaje we Włókniarzu. Czyli pozycja U24 obsadzona.

  48. Powrót do góry    #1935
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    No , także skład bez zmian, tym razem Play offy powinny być bo pokonać GKM i Beniaminka to wielki wyczyn nie będzie

Strona 43 z 48 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •