Strona 42 z 48 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,846 do 1,890 z 2117

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1846
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ta drużyna ma Wielki potencjał ale nie mając dwóch pewniaków na 10+ nie ma szans na walkę o medale. Jeden mecz wyjdzie Kacprowi, nie wyjdzie Smektale i Jonasowi. Następny na odwrót. Bez liderów nie ma co liczyć że się coś poprawi. Zakładając że w przyszłym roku nadal będzie Miskowiak u Nas, to jest ostatnia szansa zrobić naprawdę wielki wynik, ale tu potrzebna jest zmiana za Lindgrena, inaczej znowu będziemy kończyć sezon w sierpniu. Nawet ten Jeppesen może zostać, gorzej nie pojedzie w przyszłym roku, a tylko lepiej, ewentualnie zawsze można go zastępować juniorami tak jak w tym roku.
    Dokładnie, bierzcie Fricke za Lindgrena i jazda po PO w przyszłym roku. To najważniejsze do zrobienia.
    Jeszcze potrzeba Smektałą zająć się szczególniej, może jakiś psycholog do "utwardzenia" w kontakcie z rywalem, bo tylko tego mu brakuje. Woryna powoli się nieco rozkręci, może nie być źle. Resztę macie ok.

  2. Powrót do góry    #1847
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    No cóż myślę, że z naszego punktu widzenia źle się stało ze Falubazy lecą. Do wzięcia od nich tylko Dudek na którego szans nie mamy. Kto go weźmie ten zapewne będzie lub jeszcze mocniejszy od nas lub kolejnym rywalem do PO (jeżeli Apator to z realnymi szansami na przegonienie nas). Reszta obecnych Falubazów jest słabsza od naszych więc wzmocnienia próżno tam szukać. No może Fricke ale wiadomo, że swojej miłości Fredki Miś nie porzuci.
    Natomiast z GkM-u można by było przy innym wyniku wczoraj wyrwać Pawilckiego, który uważam ze gwarantuje lepsze punkty niż JJ (średnia w tym roku wyższa od Woryny Smektały i Jeppesena praktycznie równa z naszym liderem Fredką). Smyk wskakuje na U-24. Dudek wtedy konkurentów nie wzmacnia więc realna szansa na podium by była, a tak utrzymamy dość drogi skład i zakręcimy się koło 5 czy 6 miejsca na koniec sezonu.
    Ratunek to Drabik ale w to już chyba nikt nie wierzy.
    Ostatnio edytowane przez Magik ; 23-08-2021 o 11:37
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  3. Powrót do góry    #1848
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    To samo mówiłem, że nam bardziej się opłaca spadek GKMu. Ale to, że nasi nie jechali jak o życie może oznaczać tylko jedno - Przemo do nas nie trafi, więc udało się dogadać z kimś innym.


    Ktoś tam wyżej pisał o Fricke. I ja też bym wziął go za Lindgrena. Nie dlatego, że będzie lepszy, bo może być równie słaby, ale mam już dość patrzenia jak Lindgren olewa mecz za meczem a Świącik go poklepuje po plecach bo się dobrze na weselu bawił.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  4. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (24-08-2021), dockm (28-08-2021), lolex (23-08-2021), muuu (23-08-2021), stanior (23-08-2021)

  5. Powrót do góry    #1849
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Weźcie Chrisa za Freda, podjedzie ciut gorzej ,ale o ile tańszy a tak na serio Włókniarz potrzebuje stabilizacji, dajcie im jechać drugi sezon w takim samym składzie,jak nie wypali to zmiany,spadek nie grozi.

  6. Powrót do góry    #1850
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Czy ktoś dobrze zorientowany powie mi, jaka jest realna szansa pogonić budowniczego domów ze Szwecji w pi.z.du z Włókniarza?
    Pzdr,
    Garfield

  7. Powrót do góry    #1851
    Użytkownik Awatar bifu
    Dołączył
    26-05-2008
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Przedstawić mu kijowe warunki finansowe ( aneks) na 2022 rok i zobaczyć co on na to ?

  8. Powrót do góry    #1852
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czy ktoś dobrze zorientowany powie mi, jaka jest realna szansa pogonić budowniczego domów ze Szwecji w pi.z.du z Włókniarza?
    Mała, niestety.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  9. Powrót do góry    #1853
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez bifu Zobacz posta
    Przedstawić mu kijowe warunki finansowe ( aneks) na 2022 rok i zobaczyć co on na to ?
    Czy akurat kijowe to nie wiem, ale podobne do Woryny czy Jeppesena, bo więcej wart nie jest. Zawsze można go zmienić jakimś P. Hansenem czy Zagarem, bez szkody dla drużyny.

  10. Powrót do góry    #1854
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Czy akurat kijowe to nie wiem, ale podobne do Woryny czy Jeppesena, bo więcej wart nie jest. Zawsze można go zmienić jakimś P. Hansenem czy Zagarem, bez szkody dla drużyny.
    Czy ja wiem. Woryna akurat jaja pokazuje na torze, a nie tylko na fotkach na instagramie.
    Także myślę że Kacper coś tam powinien dostać więcej.

    A co ma dostać Lindgren? 0 zł na przygotowanie, 0 zł za podpis, 100 zł za przyjazd na mecz, 50 000 zł za 8-11 punktów i 150 000 zł za >12 punktów.
    Inaczej nie ma sensu brać go do składu o ile kasa nie będzie leżała u niego na torze.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  11. Powrót do góry    #1855
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Na wymianę Fredki raczej nie ma co liczyć. I patrząc realnie, jacy są zawodnicy na rynku za Jeppesena, to tylko Drabika bym widział. A pewnie to odległy temat. Trzeba jechać tym składem co jest. To jest zespół z potencjałem. Zacząłbym od zmiany trenera, a najbardziej szkoda Cieślaka, bo jak się okazało po kolejnym sezonie, nie on był winny, tylko Świącik ze swoją histerią torową. Ktoś musi w końcu ogarnąć ten tor, ani ścigania, ani przewagi znajomości toru. Tak się nie da awansować do PO.

  12. Powrót do góry    #1856
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Taka ciekawostka: Jeppesen w końcu odstawił silniki od Johnsa i wczoraj jechał na sprzęcie od Hollowaya... Jak ma szybki sprzęt tak jak wczoraj to potrafi fajnie pojechać
    Ostatnio edytowane przez kibic123 ; 23-08-2021 o 14:35

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    Buszmen (23-08-2021)

  14. Powrót do góry    #1857
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Za SF: Doyl dalej w Lesznie.

    Wszyscy okopują się na potęgę. Zaraz okaże się, że Falubaz podpisze kilkuletni kontrakt z Dudkiem, byle tylko mieć go u siebie po awansie za rok. Zwycięzcy Ewinner 1. ligi znów zostanie na rynku wielkie g#wno.
    Pzdr,
    Garfield

  15. Powrót do góry    #1858
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tak jak Toruń kilkuletni kontrakt z Doylem miał
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #1859
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,783
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Mimo wszystko się łudziłem że uda się Doyla wyrwać. No nic, pozostanie się męczyć dalej z Lindgrenem...

  17. Powrót do góry    #1860
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tak jak Toruń kilkuletni kontrakt z Doylem miał
    Dudek będzie chciał dużą kasę a tej mu nikt nie da na roczny kontrakt. Czy to Kępa, Rusko czy Leszno to będzie umowa na 3 lata pewnie.
    Zresztą, szybkiego powrotu Falubazu raczej bym się nie obawiał. My idziemy raczej szlakiem Unii Tarnów.

  18. Powrót do góry    #1861
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Szkoda Doyla.
    Jeżeli Dudek zostanie w Falubazie to myślę że Drabik podpisze kontrakt życia hehe.
    Mnie jakoś Jeppesen nie przekonuje choć jak nie Drabik to nikogo lepszego nie znajdziemy.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  19. Powrót do góry    #1862
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dudek będzie chciał dużą kasę a tej mu nikt nie da na roczny kontrakt. Czy to Kępa, Rusko czy Leszno to będzie umowa na 3 lata pewnie.
    W obecnych czasach żaden zawodnik nie podpisuje kontraktu aż na 3 lata...

  20. Powrót do góry    #1863
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Ratunek to Drabik ale w to już chyba nikt nie wierzy.

    Ja wierzę bardziej niż dwa tygodnie temu
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  21. Powrót do góry    #1864
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Jak już nawet artem tak pisze, to jestem niemal pewien, że Świącik dopnie swego i tak jak w poprzednich latach uda mu się spełnić kolejny cel transferowy.

    Cytat Zamieszczone przez wavergreen Zobacz posta
    Weźcie Chrisa za Freda, podjedzie ciut gorzej ,ale o ile tańszy a tak na serio Włókniarz potrzebuje stabilizacji, dajcie im jechać drugi sezon w takim samym składzie,jak nie wypali to zmiany,spadek nie grozi.
    Ale już za dwa lata z tym samym składem seniorskim, tyle tylko, że bez Miśka i Świderka na juniorce, czekałaby nas ciężka walka o utrzymanie. Franek będzie dobry, ale w pierwszym sezonie musi zapłacić frycowe. Juniorzy nie będą robić tyle punktów na seniorach co obecni. Dlatego za Lindgrena obowiązkowo musi być jakaś petarda.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  22. Powrót do góry    #1865
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dudek będzie chciał dużą kasę a tej mu nikt nie da na roczny kontrakt. Czy to Kępa, Rusko czy Leszno to będzie umowa na 3 lata pewnie.
    Zresztą, szybkiego powrotu Falubazu raczej bym się nie obawiał. My idziemy raczej szlakiem Unii Tarnów.
    A po co Sparcie Dudek? Za kogo? Pasowalby jedynie za Woffindena, ale nie sadze zeby sie go pozbyli.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #1866
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    artem napisał:
    Ja wierzę bardziej niż dwa tygodnie temu
    Nic się nie zmieniło od dwóch tygodni.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #1867
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Nigdzie nie napisałem, że coś się zmieniło. Napisałem, że wierzę bardziej niż dwa tygodnie temu Co wcale nie oznacza, że jest to procentowo duża wiara
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  25. Powrót do góry    #1868
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2016
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 67 w 46 postach
    Jak Dudek podpisze w ZG z opcją wypożyczenia to zrobiłbym deal z nimi i zamieniłbym się na rok Oni nam Dudka My im Freda. W gratisie dorzućmy Świderskiego...

  26. Powrót do góry    #1869
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Dudek do GP wszedl, budżetu potrzebuje, za roczne wypożyczenie nikt mu kokosów nie da. Dostanie kontrakt życia 3 letni od Ruski albo Rusieckiego i tyle.

  27. Powrót do góry    #1870
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Jak już nawet artem tak pisze, to jestem niemal pewien, że Świącik dopnie swego i tak jak w poprzednich latach uda mu się spełnić kolejny cel transferowy.
    Patrząc na siano w głowie Maksa, to pewny możesz być dopiero jak złoży podpis pod kontraktem. Raz już warunki ustalał u nas, jak się skończyło ogólnie wiadomo.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    muuu (24-08-2021)

  29. Powrót do góry    #1871
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Chciałem jeszcze raz podziękować za Doyleya w tym roku, zadziwiająco szybko się dogadał na 2022. My w Lesznie akurat mega się cieszymy, ze zostaje z Nami.
    Wam współczuje Lindgrena.
    Dla mnie dwie słuszne opcje zmiany i to bym się nie zastanawiał…
    Zdecydowanie nr 1
    Max Fricke
    Który z roku na rok mega progres zalicza. Facet się rozwija fajnie, a gorzej niż Pan Fred jeździć nie będzie. Super zawodnik mocno ofensywny.

    Opcja 2.
    Po prostu Nicki Pedersen , bo jest na Waszym torze po prostu zayebiście dobry. Leży mu ten tor nieziemsko.

  30. Powrót do góry    #1872
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Chciałem jeszcze raz podziękować za Doyleya w tym roku, zadziwiająco szybko się dogadał na 2022. My w Lesznie akurat mega się cieszymy, ze zostaje z Nami.
    Wam współczuje Lindgrena.
    Dla mnie dwie słuszne opcje zmiany i to bym się nie zastanawiał…
    Zdecydowanie nr 1
    Max Fricke
    Który z roku na rok mega progres zalicza. Facet się rozwija fajnie, a gorzej niż Pan Fred jeździć nie będzie. Super zawodnik mocno ofensywny.

    Opcja 2.
    Po prostu Nicki Pedersen , bo jest na Waszym torze po prostu zayebiście dobry. Leży mu ten tor nieziemsko.
    Nawet nie porównuj tych dwóch zawodników, Dzik powoli zaczął zjeżdżać z formą, żadna przyszłość z nim, a jedynie na chwilowe przetrwanie. Fricke już prawie osiągnął poziom Dzika, niewiele odstawał, a w następnym sezonie może dorównać. Od Lindgrena w lidze, już jest lepszy. A przed nim lata jazdy, on się rozkręca, jeśli trafi na pasującą mu drużynę, i dobre silniki, będzie wartościowym zawodnikiem na długą przyszłość.

  31. Powrót do góry    #1873
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    EDIT:
    Podobno Nasi zaczęli starania o Maxa Fricke.
    Na wypadek odejścia Emila.

  32. Powrót do góry    #1874
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Już nie mam tematu rezygnacji z Freda więc nie ma co snuć różnych wizji.
    Jeżeli chcemy coś zwojować w przyszłym roku to musi przyjść mocny Polak
    zamiast Jeppesena, a Smyk na U24. Inną opcją skazujemy się co najwyżej na środek tabeli.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  33. Powrót do góry    #1875
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    EDIT:
    Podobno Nasi zaczęli starania o Maxa Fricke.
    Na wypadek odejścia Emila.
    No fajnie by było, jakby taki Emil się ruszył do Torunia czy Lublina.
    Trochę by to rozruszało rynek transferowy i może nawet wykluczyło Drabikowi inne opcje niż Włókniarz
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #1876
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    No fajnie by było, jakby taki Emil się ruszył do Torunia czy Lublina.
    Albo np Madsen lub Miśkowiak... Byłoby trochę ruchu

  35. Powrót do góry    #1877
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Albo np Madsen lub Miśkowiak... Byłoby trochę ruchu
    Albo Zmarzlik do GKMu, jak Pan Tomasz, jego idol. Ale mówimy tu o prawdopodobnych scenariuszach, a nie fantazjach forumowicza JaacaPoz
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  36. Powrót do góry    #1878
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Albo Zmarzlik do GKMu, jak Pan Tomasz, jego idol. Ale mówimy tu o prawdopodobnych scenariuszach, a nie fantazjach forumowicza JaacaPoz

    Jest już odpowiedź na Twoje dywagacje... Tak, że tego..


    Я никуда не поеду из Лешно. Здесь у меня самые лучшие фанаты и спонсоры. Мне тоже не скучно завоевывать титулы чемпиона Польши. Поэтому я останусь в Лешно еще на год. Новости о моем отъезде из Лешно ...? Я думаю это шутка. Ура!

  37. Powrót do góry    #1879
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Jest już odpowiedź na Twoje dywagacje... Tak, że tego..


    Я никуда не поеду из Лешно. Здесь у меня самые лучшие фанаты и спонсоры. Мне тоже не скучно завоевывать титулы чемпиона Польши. Поэтому я останусь в Лешно еще на год. Новости о моем отъезде из Лешно ...? Я думаю это шутка. Ура!
    Jak się chce być wiarygodnym to się podaję źródło.

  38. Powrót do góry    #1880
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Jak się chce być wiarygodnym to się podaję źródło.

    To był żart dla muuu



    Bo tu niby wszyscy, wszystko wiedzą.... A tak naprawdę niewiele wiemy

  39. Powrót do góry    #1881
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    To był żart dla muuu
    Śmieszki, heheszki.
    Możesz już zmienić nicka na JajcaPoz
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    JaacPoz (24-08-2021)

  41. Powrót do góry    #1882
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Śmieszki, heheszki.
    Możesz już zmienić nicka na JajcaPoz

    Pomyślę krufko...


  42. Powrót do góry    #1883
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Tak z ciekawości, od kiedy Drabik może podpisać nowy kontrakt? Pytam o datę.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  43. Powrót do góry    #1884
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Magik Zobacz posta
    Tak z ciekawości, od kiedy Drabik może podpisać nowy kontrakt? Pytam o datę.
    2 listopad godz 00:01

  44. Powrót do góry    #1885
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    2 listopad godz 00:01
    Dzięki. Gdzieś o uszy mi się obiło, że w jego przypadku mógłby wcześniej.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  45. Powrót do góry    #1886
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    artem napisał;
    To samo mówiłem, że nam bardziej się opłaca spadek GKMu. Ale to, że nasi nie jechali jak o życie może oznaczać tylko jedno - Przemo do nas nie trafi, więc udało się dogadać z kimś innym.
    Jeśli rozpatrujemy to w kategorii przeciwnika do przyszłorocznego P-O to zdecydowanie dla nas korzystniejszy jest spadek Falubazu. To jest zespół mocniejszy, który spadł na skutek konfliktu właścicielskiego i splotu nieszczęśliwych sytuacji przez siebie spowodowanych , natomiast GKM utrzymał się na skutek kilku nieszczęśliwych sytuacji ale przeciwników, które spowodowały, że drużyna słabsza wygrała choćby z Wrocławiem. Będą znowu kandydatem do spadku jak co roku.
    Wierzę natomiast że FZG szybko się odbuduje, bo jeszcze zanim spadli robili podchody pod wartościowych zawodników (w tym juniora) Budowanie narracji na temat Pawlickiego jest już lekko zabawne i pozostawię bez komentarza.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #1887
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Swikacik nie moze odfwizdac pierwszego sukcesu w straconym sezonie. MMPPk jednak poszly sie kochac.

    Ile jeszcze "strat" zanotuje prezes?
    Na swoim torze, z takimi juniorami, taka wtopa

  47. Powrót do góry    #1888
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    To było do przewidzenia ze Lublin wezmie ten finał. Nasi juniorzy od jakiegoś czasu bez błysku.

  48. Powrót do góry    #1889
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Finał MIMP 8 września w Częstochowie więc Świacik ma kolejną szansę na "sukces".
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  49. Powrót do góry    #1890
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Postawię odważną tezę: nasi juniorzy wygraliby wszędzie poza Częstochową i może Lublinem

    To jak fatalnie praktycznie wszyscy nasi zawodnicy jadą na naszym torze to coś nieprawdopodobnego. O co tu chodzi?

Strona 42 z 48 PierwszyPierwszy ... 324041424344 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •