Strona 5 z 48 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 2117

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Panie i Panowie czy orientujecie się jak będzie z rozpiską startową odnośnie U24? Gdzie ten zawodnik będzie przypisany do którego biegu itd. i czy będzie jechał z juniorami/seniorami?
    Powinni to zostawić trenerom - niech go sobie ustawiają jak chcą.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    https://youtu.be/G23Z4i6qRcw

    W punkt !

    Brawo Radio FON!

  3. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Gadol (07-11-2020), GriN (07-11-2020), lolex (09-11-2020), mackoxdp1 (08-11-2020), veronek (07-11-2020)

  4. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Trafnie, sama prawda.

    I faktycznie te prezentacje zawodników czy Świderskiego to tragedia.

  5. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    https://youtu.be/G23Z4i6qRcw

    W punkt !

    Brawo Radio FON!
    Właśnie miałem wklejać

    We Włókniarzu się może zmieniać skład, osoby prowadzące zespół. Niezmienna pozostanie marketingowa nędza i wszechobecny nepoztyzm. No i oczywiście idiotyczne żale urażonego narcyza, czerpiącego zyski dla swojej rodzinki.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (08-11-2020)

  7. Powrót do góry    #185
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Dla średnio zorientowanego kibica Wlokniarza to żaden news.
    Trzeba też przyznać ze ta prezentacja radia fon również słaba jak ta Wlokniarza
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    mackoxdp1 (08-11-2020)

  9. Powrót do góry    #186
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Co Ty pier*olisz? Jakie układy? Oczywiście, że nie był to typowy awans wywalczony na torze, ale reguły gry były jasne: Lokomotiv bez możliwości awansu, a Orzeł z tego prawa zrezygnował sam, więc oferta poszła do Włókniarza. Rozwiązanie równie regulaminowe jak Wasi "goście" w tym sezonie.

    O to właśnie chodzi. Zasada "Kalego".?
    A może wreszcie się odpierniczycie od "gościa" w EL. Był, nie ma i też dobrze.

    A że Stal po mistrzowsku go wykorzystała? Cóż, nie będą przepraszać.

    Walkower to tylko wasza zasługa a właściwie waszego MISIA.
    A może Stali ? W końcu to Staleczki się wystraszył i zaczął kombinować.

    Sorry Byczek. Dostałeś rykoszetem.

  10. Powrót do góry    #187
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2020
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    CKM i Motor

    Czepiaja sie goscia bo sami nie mogli z niego skozystac.A to dlatego ze mieli zbudowany zespol na 2 Polakach i conajmniej jeden z nich byl slaby i trudno bylo wyrwac sensownego krajowca z 1 ligi a zagraniczni akurat w miare niezawodzili,Sparta wymienila zagranicznego na zagranicznego,Stal za to miala konfort ze mogla wymienic kazdego bo i taka byla potrzeba w trakcie sezonu ale to dzieki temu ze 3 Polakow w skladzie Teraz teorie spiskowe o nieotycznosci itp. A gdyby byly mozliwosci w tych klubach i by z nich skozystano to by nawet pierda nie bylo bo regulamin na to pozwalal

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lucifer za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (08-11-2020)

  12. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    https://www.youtube.com/watch?v=rFp8p2a7_-A
    Dziennikarski upadek. Tyle można powiedzieć o tym filmie i dzisiejszym.
    Szczerze mówiąc to nie wiem czego gość oczekiwał.

    Generalnie jak porównuje dziennikarzy i kibiców Włókniarza i Rakowa w mediach to jest przepaść.
    Na każdej płaszczyźnie. Na tt, fejsie, w zasadzie wszędzie w mediach a zwłaszcza tutaj.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #189
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Filmik radia fon trafiony w samo sedno. Opis stanu faktycznego - bez zbędnego pieprzenia. Prywatny folwark narcyza, despoty i egocentryka do celu stabilizacji własnej rodziny i znajomych.

    Został w doskonały sposób ZAORANY. Tekst o Motorze Lublin - mistrzostwo świata. Właśnie tak to wyglada.

  14. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Havelock (08-11-2020), Kaman (08-11-2020), dockm (08-11-2020), lolex (09-11-2020), mackoxdp1 (08-11-2020)

  15. Powrót do góry    #190
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,224
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    https://youtu.be/G23Z4i6qRcw

    W punkt !

    Brawo Radio FON!
    Grubo ale czy jawiem takie pranie własnych brudów publicznie?

  16. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Według mnie to taki raczej materiał pożegnalny. Jeden kupi sobie bilet, drugi nawet nie wyda na bilet.
    Mam nadzieję, że na Raków też już ich nie wpuszczą bo poziom dziennikarstwa porażający. Dobrze, że się nie rozpłakali.
    Szczerze mówiąc nie wiem kto kogo zaorał
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #192
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    https://youtu.be/G23Z4i6qRcw

    W punkt !

    Brawo Radio FON!
    Tak troszkę nie na temat może, ale ten koleś po lewej przypomina mi młodego Drabika

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi woojo za jego przydatny post!

    blacktop (08-11-2020), mackoxdp1 (08-11-2020), sparta_mistrz (08-11-2020)

  19. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Według mnie to taki raczej materiał pożegnalny. Jeden kupi sobie bilet, drugi nawet nie wyda na bilet.
    Mam nadzieję, że na Raków też już ich nie wpuszczą bo poziom dziennikarstwa porażający. Dobrze, że się nie rozpłakali.
    Szczerze mówiąc nie wiem kto kogo zaorał
    Wyjdz z d*** prezesa to się dowiesz kto kogo zaorał.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    CKMik (09-11-2020)

  21. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Szczerze współczuję temu klubowi prezesa ktory nie nadaje sie by byc prezesem i hejterow ktorzy nie sa nawet kibicami. Chlopaki z radia fon prawdopodobnie stracili prace ale hejterzy sie ciesza ze kogos zaorali. fuck logic.

    dockm nie bede sie pastwil nad osobami zaburzonymi psychicznie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Chlopaki z radia fon prawdopodobnie stracili prace ale hejterzy sie ciesza ze kogos zaorali. fuck logic.
    Rajek jest rzecznikiem prasowym Skry. Natoński jest na etacie w Polsacie Sport. Kto i co miał stracić? Odklejasz się od rzeczywistości.

  23. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Niesamowita sprawa, że jest rzecznikiem Skry a nie stać go na bilet na mecz?
    Tego drugiego nie kojarzę z Polsatu. Na etacie Za mało widocznie zna języków.
    W każdym razie na Włókniarzu już ich nie będzie i wszyscy będą płakali jak po rozjechanym gołębiu
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-11-2020 o 12:25
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #197
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Swoją drogą, to trzeba być upośledzonym, żeby nie widzieć, jak Świącik zrobił najlepsze transfery jakie mógł, a opakował je jak gówno w papierku po cukierku. Ma na etacie typa od WłókniarzTV a nagrywane jakieś 20 sekundowe filmiki z sapiącym gościem za telefonem. Słabe strasznie.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  25. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Gadol (08-11-2020), Havelock (08-11-2020), dockm (08-11-2020), lolex (09-11-2020), muuu (08-11-2020), pakosik (08-11-2020)

  26. Powrót do góry    #198
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Moze staruszek też sie załapał na jakąs fuche ?

  27. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Trzeba być upośledzonym, żeby się czepiać takich rzeczy w sytuacji kiedy klub nie dość, że nie upadł to jeszcze przeprowadził kilka ciekawych transferów i utrzymał liderów zespołu. Hejterzy wyjątkowo wcześnie wyszli z nory ale ten poziom coraz bardziej żenujący
    Nawet cyganie się pojawili
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-11-2020 o 12:21
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #200
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Ja mam ambiwalentne odczucia po tym filmiku. W tym roku marketing dał doopy z ogłaszaniem transferów, ale w minionym sezonie akcje z zagadkami i łamigłówkami to był majstersztyk. Panowie trochę zagalopowali się z tekstami, że "Świącik nigdy nie ma szans doskoczyć do poziomu marketingowego Motoru Lublin". Tak samo nie zgodzę się z tym, że prezesowi nie zależy na klubie. Co innego zarzucić mu narcyzm, nadmierną wrażliwość itd., a co innego twierdzić, że już mu nie zależy. Również daje do myślenia odwołanie się do nagrywania filmików trzęsącą się ręką, gdy sami zrobili to samo. Ale wiadomo, ekstraligowy klub żużlowy powinien mieć wyższe standardy od lokalnego Radia Fon. Panowie dziennikarze trochę się zagotowali. Mogli poczekać i na chłodno podejść do tematu.

    Żebym nie wyszedł na klakiera czy dupowłaza. Z resztą materiału mniej lub bardziej się zgadzam i wydaje mi się, że takie zachowanie prezesa kiedyś doprowadzi go do upadku. Nie teraz, nie za rok, ale obawiam się, że kiedyś przyjdzie taki czas i jego koniec będzie smutny. Nie da się normalnie zarządzać klubem tego formatu tocząc ze wszystkimi wojny i to z tak absurdalnych powodów.
    Ostatnio edytowane przez Często się chowam ; 08-11-2020 o 13:06

  29. Powrót do góry    #201
    Użytkownik Awatar spiewako
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    198
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    W gruncie rzeczy, to pierwsza tego rodzaju publiczna wypowiedź. Fajnie jakby narracje przełużyły inne, ogólnopolskie media, co mogłoby się przełożyć realnie na interwencje miasta.

  30. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Właśnie to zwróciło moją uwagę, co do treści zgadzam się z redaktorami, tylko dało się to zrobić profesjonalnie a nie z lampą w samochodzie i czerwonymi gałami. Inny odbiór, szczególnie biorąc pod uwagę, że to samo zarzucają klubowi.
    Zarzuty w zakresie nepotyzmu i braku profesjonalizmu na forum grane jak zdarta płyta.

    Blacktop: gadając, że ludzie wypowiadający swoją opinię, nie do końca pochlebną, o prezesie nie znajdą się w przyszłym sezonie na Włókniarzu (domyślam się, że prezes nie wpuści), tylko potwierdzasz wszystko co powiedzieli.
    Druga rzecz, choroba nazywania osoby mającej inną opinię o Twoim postępowaniu niż Ty hejterem jest w klubie już chyba nieuleczalna. Ktoś kto ma uwagi do Twojego postępowania i rzeczy to nie jest hejter, jeżeli swoje uwagi wygłasza w sposób kulturalny i nie dręczy Cię nimi. No chyba, że moja kobieta i przyjaciele to moi hejterzy, to przepraszam.
    Ostatnio edytowane przez pakosik ; 08-11-2020 o 13:20
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  31. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Często się chowam Zobacz posta
    Panowie trochę zagalopowali się z tekstami, że "Świącik nigdy nie ma szans doskoczyć do poziomu marketingowego Motoru Lublin".
    Bo nie doskoczy. Musiałby zacząć zatrudniać fachowców zamiast krewnych, znajomych czy innych klakierów.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Havelock (08-11-2020)

  33. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=rFp8p2a7_-A
    Dziennikarski upadek. Tyle można powiedzieć o tym filmie i dzisiejszym.
    Szczerze mówiąc to nie wiem czego gość oczekiwał.
    E ***********, typowy świącik. Jest taki od kilku lat i to nie pierwszy raz tak się zachowuje.
    Jak na mnie się uwziął 5 lat, to zostali obdzwonieni przez niego nasi wspólni żużlowi znajomi, a mnie unikał jak ognia. Od zawsze też miał parcie na szkło i ubarwianie wszystkiego. Nie wiem czemu nagle teraz chłopaki to wszystko przekazują jako jakąś nowość

    Mnie jednak fascynuje, że nadal mimo ciągłych wtop, ma tylu wyznawców i ludzie wierzą we wszystko co powie.
    Ale to z drugiej strony też podziwiam. Może czas na swoją partię/sektę/kościół?



    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Bo nie doskoczy. Musiałby zacząć zatrudniać fachowców zamiast krewnych, znajomych czy innych klakierów.
    Tam chyba przyszły zięć (chociaż nie wiem jak to wygląda obecnie), robi dobrą robotę - filmy czy niektóre grafiki.
    Tylko brakuje pomysłu na to wszystko, bo został powielony pomysł z zagadkami.
    Zagadkami, gdzie każdy wszystko wie od kilku tygodni kto i gdzie będzie jeździł.
    Więc zagadki w transferach żużlowych to straszny pomysł
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 08-11-2020 o 13:49
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  34. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,516
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Mój klub, do którego nigdy nie dołożyłem złotówki.
    Tylko spore obcięcie dotacji miejskiej może coś ruszyć w tym grajdole. Jest na to szansa?

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Gadol (09-11-2020)

  36. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    pakosik napisał:
    gadając, że ludzie wypowiadający swoją opinię, nie do końca pochlebną, o prezesie nie znajdą się w przyszłym sezonie na Włókniarzu (domyślam się, że prezes nie wpuści), tylko potwierdzasz wszystko co powiedzieli.
    Druga rzecz, choroba nazywania osoby mającej inną opinię o Twoim postępowaniu niż Ty hejterem jest w klubie już chyba nieuleczalna. Ktoś kto ma uwagi do Twojego postępowania i rzeczy to nie jest hejter, jeżeli swoje uwagi wygłasza w sposób kulturalny i nie dręczy Cię nimi. No chyba, że moja kobieta i przyjaciele to moi hejterzy, to przepraszam.
    Swiącik jest prostym człowiekiem, który nie radzi sobie z krytyką to fakt, ale tolerowanie osób w swoim otoczeniu które nagrywają filmiki na youtubie media Fon pod tytułem "Pie###ę taki sport" na tle stadionu Włókniarza to wizerunkowe harakiri. Nagrywanie filmików pod szyldem media Fon jak to nie jest respektowany dystans społeczny przez kibiców Włókniarza, bo mu kibice z Anglii zgłaszają to też jest kolejny przykład czarnego PR który funduje klubowi koleś z czerwonymi oczami. Tak jak powiedziałem wszyscy normalnie płaczą jak po rozjechanym gołębiu.
    Co do pozostałych hejterów to traktuję to z przymrużeniem oka. To nie są kibice. Zawsze mają najwięcej do powiedzenia mimo, ze nawet na mecze nie chodzą W każdym klubie znajdzie się taka grupa antykibiców.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-11-2020 o 14:44
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  37. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Jeżeli jest prostym człowiekiem i nie ma twardej skóry to może być prezesem w gabinecie, negocjować kontrakty, sponsorów, budżet, a od mediów mieć rzecznika. Jednak, z moich obserwacji wynika, iż te media są dla prezesa głównym powodem prezesowania. Lgnie do nich jak pszczoła do miodu.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    muuu (08-11-2020), veronek (08-11-2020)

  39. Powrót do góry    #208
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Bo nie doskoczy. Musiałby zacząć zatrudniać fachowców zamiast krewnych, znajomych czy innych klakierów.
    Ale rok temu całkiem nieźle wyszło ogłaszanie transferów i szczerze mówiąc nie interesuje mnie czy odpowiedzialny za to był zięć prezesa, jego córka czy sąsiad.

    A tak z innej beczki. Myślicie, że drogą Dowhana i Komarnickiego, prezes mógłby zrobić karierę w polityce? Ma znajomości, potrafi klepać po plecach kogo trzeba. Mnie by to nie zdziwiło.

  40. Powrót do góry    #209
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Moja dziewczyna była kiedyś na praktykach w biurze poselskim, dawno temu, opowiadała mi to niedawno, dla osoby, która swoją ścieżkę zawodową zbudowała na swojej ekspertyzie i własnych umiejętnościach, popartych wykształceniem uzyskanym przy niemałym wsparciu rodziców byłem tą opowieścią zdruzgotany. Także, jak nie widzę u Pana Michała cech, które widziałbym u polityka, uważam, że ma duże szanse.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  41. Powrót do góry    #210
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Ze swą niekompetencją, skłonnością do konfliktów i parciem na szkło Świącik byłby doskonałym materiałem na polityka. Jego cechy szczególnie pasują mi do partii, która obecnie rządzi Polską.
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #211
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Dlaczego nie ogłaszają tego Jeppesena? Przecież on powinien iść na pierwszy ogień. Myślałem, że może z uwagi na jego pracę nie może zjawić się w tygodniu w Częstochowie, ale weekend minął i dalej nic. Szukają dla niego helikoptera czy może statku kosmicznego, żeby przebić Motor. A może czekają aż Leszno ogłosi Doyle'a, aby przykryć jego transfer. Ale najbardziej prawdopodobnym powodem jest nowy regulamin przynależności klubowej. Młodemu Duńczykowi chyba nie podoba się ograniczenie startów do dwóch lig.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  43. Powrót do góry    #212
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Dlaczego nie ogłaszają tego Jeppesena? Przecież on powinien iść na pierwszy ogień. Myślałem, że może z uwagi na jego pracę nie może zjawić się w tygodniu w Częstochowie, ale weekend minął i dalej nic. Szukają dla niego helikoptera czy może statku kosmicznego, żeby przebić Motor. A może czekają aż Leszno ogłosi Doyle'a, aby przykryć jego transfer. Ale najbardziej prawdopodobnym powodem jest nowy regulamin przynależności klubowej. Młodemu Duńczykowi chyba nie podoba się ograniczenie startów do dwóch lig.
    On tutaj nie przyjedzie. Wysle kwity. I tyle.

    W tym tygodniu bedzie info.

  44. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,797
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Dlaczego nie ogłaszają tego Jeppesena? Przecież on powinien iść na pierwszy ogień. Myślałem, że może z uwagi na jego pracę nie może zjawić się w tygodniu w Częstochowie, ale weekend minął i dalej nic. Szukają dla niego helikoptera czy może statku kosmicznego, żeby przebić Motor. A może czekają aż Leszno ogłosi Doyle'a, aby przykryć jego transfer. Ale najbardziej prawdopodobnym powodem jest nowy regulamin przynależności klubowej. Młodemu Duńczykowi chyba nie podoba się ograniczenie startów do dwóch lig.
    Jemu akurat nie chyba, a na pewno.

  45. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Oj. Skoro to prawda to Dżejson podpisze gdzieś kontrakt życia.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  46. Powrót do góry    #215
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marjuz Zobacz posta
    On tutaj nie przyjedzie. Wysle kwity. I tyle.

    W tym tygodniu bedzie info.
    Tym bardziej nie rozumiem dlaczego trwa to tak długo. Jeszcze się targuje? A może wczorajszy artykuł o Holcie nie był przypadkowy. Cwaniak czeka aż Ryśka potwierdzą w Rybniku, wtedy on podpisze, żeby się nie wpier**lić na minę. Ale przecież wiadomo, że u nas słowo droższe od pieniędzy, więc jak prezes mówi, że nie będzie walki o skład, to nie będzie i Jonas nie ma się czego bać.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  47. Powrót do góry    #216
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Podobno Świącik nie ma czasu, siedzą z Patisonem i klecą pozew przeciwko Rajkowi i Natońskiemu.
    Pzdr,
    Garfield

  48. Powrót do góry    #217
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    https://youtu.be/G23Z4i6qRcw

    Hehe o to chodzi?

  49. Powrót do góry    #218
    Zaawansowany Awatar pakosik
    Dołączył
    19-12-2012
    Postów
    2,816
    Kliknij i podziękuj
    1,511
    Podziękowania: 1,122 w 543 postach
    Zasadniczo o to, że we Włókniarzu zatrudnienie odnalazła większa część familii Świącików w wieku produkcyjnym. Dodatkowo są to ludzie o nieortodoksyjnym dla zajmowanego stanowiska wachlarzu umiejętności.
    ,,Przenajświętszy II-ligowy WŁÓKNIARZ"

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pakosik za jego przydatny post!

    Gadol (12-11-2020)

  51. Powrót do góry    #219
    Początkujący
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 6 postach
    Dzisiaj ostatni transfer Jeppesen.

  52. Powrót do góry    #220
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Filmik radia fon trafiony w samo sedno. Opis stanu faktycznego - bez zbędnego pieprzenia. Prywatny folwark narcyza, despoty i egocentryka do celu stabilizacji własnej rodziny i znajomych.

    Został w doskonały sposób ZAORANY. Tekst o Motorze Lublin - mistrzostwo świata. Właśnie tak to wyglada.
    Mnie nie porwało. 15 minut jechania jaki to Świącik jest niedobry. Poza tym uwielbiam takie chwalenie się "Znasz 5 języków. Sześć". Ciekawe na jakim poziomie są tak z 3 z nich I biały zegareczek na wierzchu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  53. Powrót do góry    #221
    Użytkownik
    Dołączył
    21-11-2013
    Postów
    221
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 36 w 14 postach
    Że Mrozek o gorącej krwi zatrudnił Cieślaka to się dziwię.
    Ale jeszcze bardziej się dziwię, że Cieślak poszedł do Mrozka.

  54. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Mnie nie porwało. 15 minut jechania jaki to Świącik jest niedobry. Poza tym uwielbiam takie chwalenie się "Znasz 5 języków. Sześć". Ciekawe na jakim poziomie są tak z 3 z nich I biały zegareczek na wierzchu.

    Wystarczy dawne wywiady z zagranicznymi zawodnikami Natońskiego odpalić i widać, że nawet angielski nie jest na poziomie "niebotycznym".
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  55. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez żArt Zobacz posta
    Że Mrozek o gorącej krwi zatrudnił Cieślaka to się dziwię.
    Ale jeszcze bardziej się dziwię, że Cieślak poszedł do Mrozka.
    Dziadkowi już jest wszystko jedno, byle tylko trochę grosza jeszcze wpadło.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  56. Powrót do góry    #224
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cieślaka już nikt nie chce, Rybnik to była ostatnia szansa by skubnąć trochę forsy.
    Pzdr,
    Garfield

  57. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A propos grosza... Pojawił się projekt budżetu Czwy na 2021

    125300076_959709127890245_2960864790172001640_o.png
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Bronek12 (13-11-2020)

Strona 5 z 48 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •