Strona 37 z 48 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 2117

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Jeśli Kowalski (lub Miśkowiak) nie pojawią się w składzie na Toruń i Grudziądz zamiast Jeppesena lub Smektały to Świącikowi krzyż na drogę

    Natomiast jeśli faktycznie chce budować młodzież to za rok powinniśmy jechać składem:
    1. Madsen
    2. Drabik
    3. Lindgren
    4. Miśkowiak
    5. Woryna
    6. Świdnicki
    7. Kowalski
    8. Karczewski

    I powalczyć o taki team za wszelką cenę z celem: utrzymanie.

  2. Powrót do góry    #1622
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Jeśli Kowalski (lub Miśkowiak) nie pojawią się w składzie na Toruń i Grudziądz zamiast Jeppesena lub Smektały to Świącikowi krzyż na drogę

    Natomiast jeśli faktycznie chce budować młodzież to za rok powinniśmy jechać składem:
    1. Madsen
    2. Drabik
    3. Lindgren
    4. Miśkowiak
    5. Woryna
    6. Świdnicki
    7. Kowalski
    8. Karczewski

    I powalczyć o taki team za wszelką cenę z celem: utrzymanie.
    Chyba sam w to nie wierzysz?
    Nikt z jakimkolwiek zmysłem taktycznym nie wystawi najlepszego juniora ligi na pozycji seniora.
    Szanse Drabika na przejście do Włókniarza są tak samo małe jak na jazdę dla Sparty.
    4 juniorów w składzie? Tego już dawno chyba nie grali w ELidze
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #1623
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Kowalski juz jest w Sparcie, akurat tutaj "informator" z Gorzowa mial pewne info.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #1624
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Kowalski juz jest w Sparcie, akurat tutaj "informator" z Gorzowa mial pewne info.
    Kurna dalibyscie szanse na emocje w PO a nie w waszym semi juz po pierwszym meczu bedzie wszystko jasne, w finale rowniez po pierwszym meczu

  5. Powrót do góry    #1625
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Ale ja nie wypowiadam sie co do PO bo nie mam wiedzy, piszę że na 2022 jest zaklepany
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #1626
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Z całej naszej paczki juniorów Kowalski jest mniej rokujący niż Świdnicki lub Karczewski, ale mimo wszystko wolałbym go w Częstochowie.

  7. Powrót do góry    #1627
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Z tym Świdnickim bym się niestety tak nie rozpędzał. Dla mnie niestety to kolejny materiał na typowego Czaję. Jeśli on w DMPJ przegrywa biegi z 16 latkami, to nie ma się co oszukiwać, koniec juniorki i druga liga.

    Kowalski mam wrażenie dysponuje większym potencjałem.

    Nie wierze natomiast że odejdzie od nas Miśkowiak. Ma poukładane w głowie, wie że żadna drużyna z topu nie da mu pewnych 5 biegów.

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Buszmen (03-08-2021)

  9. Powrót do góry    #1628
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dokładnie, Świdnicki to taki Czaja/Gruchalski. Startowiec ogólnie, a w walce straszne problemy ma. Już mecze w Opolu go nawet trochę obnażyły.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #1629
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Z tym Świdnickim bym się niestety tak nie rozpędzał. Dla mnie niestety to kolejny materiał na typowego Czaję. Jeśli on w DMPJ przegrywa biegi z 16 latkami, to nie ma się co oszukiwać, koniec juniorki i druga liga.

    Kowalski mam wrażenie dysponuje większym potencjałem.

    Nie wierze natomiast że odejdzie od nas Miśkowiak. Ma poukładane w głowie, wie że żadna drużyna z topu nie da mu pewnych 5 biegów.
    Ale da mu szanse na medale DMP. A jemu został tej juniorki chyba tylko rok, prawda? Może też już patrzeć przyszłościowo pod kątem kolejnych lat i jazdy jako U24. Nie bez powodu on zresztą podpisuje roczne kontrakty jako junior - chyba właśnie po to, aby wybierać najlepsze pod siebie oferty. Może też poczeka na rozwój sytuacji w Włókniarzu i co będzie montowane... Akurat jako junior on nawet w listopadzie będzie mógł przebierać w ofertach...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #1630
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Ty na prawdę uważasz że kawałek żelastwa w lidze polskiej ma dla nich jakiekolwiek znaczenie? Łaguta jest chytry na kasę, 4 mecze więcej - to się liczyło. W dupie ma medale i trofea drużynowe. W przypadku Miśkowiaka 4 mecze mogą być istotne, ale po pierwsze - ostatnie dwa sezony przed startem rozgrywek byliśmy upatrywani jako pewniak do PO - wyszło jak wyszło. To oznacza że w żadnej drużynie nie możesz być pewnym awansu do pierwszej 4 przed startem sezonu.

    Po drugie, jadąc w drużynie typu aktualna Sparta, masz w meczu pewne 3 biegi, czasem może 4. 18 meczów x 3.5 biegu = 63 biegi. Aktualnie Miśkowiak ma 12 spotkań i 50 biegów. Spokojnie w 14 meczach może obskoczyć 60 biegów albo i więcej (przy dobrze podpisanym kontrakcie). No i akurat u nas ma gwarancję (o czym wspominał Świącik) startu na U24 po zakończeniu juniora.

    Kowalskiego pewnie pożegnamy (szkoda, ale jeszcze bardziej żal go marnować, ludzka przyzwoitość nakazuje go puścić niech się rozwija). Mamy natomiast Karczewskiego i jakby to ode mnie zależalo to ustawiłbym skład:

    1. Madsen
    2. Świdnicki (U24)
    3. Woryna
    4. P.Pawlicki/Smektała(w ostatecności)/Drabik(nierealne)/Dudek(nierealne)
    5. Michaelsen
    6. Karczewski
    7. Miśkowiak

    I Misiek wskakuje za najsłabszego seniora w meczu. Karczewski MUSI jeździć i w ekstralidze i w drugiej lidze jako gość. Nie ma zmiłuj.

  12. Powrót do góry    #1631
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Myślę, że "kawałek żelastwa" ma znaczenie. Może nie takie jak zarobiona kasa, ale jednak sukces też się jakoś liczy. Inaczej po co zawodnicy jeździliby w SGP czy IMŚJ? Przecież tam pieniędzy zbyt dużych nie ma. A okazuje się, że taki Lindgren na SGP jeździ zupełnie inaczej niż w lidze. Nawet w takiej drużynie jak Sparta junior na poziomie Miśkowiaka może liczyć na dodatkowe biegi w przypadku słabszej jazdy kolegów. Taki Czugunow czy Bewley mieli też słabsze spotkania. Oczywiście nie zrobi tyle biegów co we Włókniarzu, ale jednak. Z tym, że nie szedłbym tutaj w kierunku uzasadniania, że u Was ma tyle biegów, bo tak miało być. A to mam wrażenie sugerujesz. Jedzie tyle biegów, bo macie kevlar na U24. Tak samo by pewnie miał w Lublinie (Buczkowski), Grudziądzu (większość drużyny), czy Falubazie (Tonder/Pawliczak), a nawet Gorzowie (Birkemose/Karczmarz). Więc Częstochowa nie jest pod tym względem wyjątkowa.
    Aczkolwiek osobiście wydaje mi się, że Misiek w Czewie zostanie. Ma wszystko tam chyba poukładane, pasuje mu to, bo widać, że wyniki robi bardzo dobre. Po prostu twierdzę, że gdyby chciał odejść, to znajdzie na siebie i chętnych i argumenty do odejścia. I każda też drużyna zaoferuje mu gwarancję, że po zakończeniu wieku juniora wskoczy jako U24/Polak senior.

    Kowalski faktycznie lepiej, aby poszedł gdzieś gdzie będzie jeździł. To jest problem bogactwa w juniorach. Chociaż dziwi mnie, że nie dano mu kilku szans pojechania jako U24, albo nie wstawiono pod 8/16 żeby chociaż miał kilka prób pojechania za tego U24 z rezerwy. Ale jak już ma iść, potencjalnie do Sparty, to najlepiej by było, aby to było już teraz przed ostatnią kolejką RZ, jeśli to wypożyczenie nadal wchodzi w grę. Odjechanie meczu przeciwko Falubazowi byłoby i dla drużyny i dla samego zawodnika najlepszą formą treningu przed PO.

    Jeśli ten Karczewski rzeczywiście ma spore możliwości, to też nie czekałbym z wstawieniem go do składu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #1632
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Nie nie, ja tutaj nie piszę o medalach indywidualnych. Te są dla żużlowców istotne (kwestia sponsorów indywidualnych itp.itd). Lindgren to doskonały przykład. To medale drużynowe mają dla nich marginalne znaczenia (piszę tutaj o zdecydowanej większości żużlowców, aczkolwiek nie o wszystkich).

    Myślę, że Miśkowiak ma na tyle wszystko poukładane, że po prostu nie będzie na ostatni sezon juniorki chciał kombinować. Ile było takich przykładów, pogoni za nieco lepszą kasą i potem zjazd (Kaczmarek, Hlib, Pieszczek - to takie pierwsze z brzegu przykłady zmarnowanych karier przez słaby ostatni sezon juniorski).

  14. Powrót do góry    #1633
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No zgoda. Tak jak mówię. Mało realne wydaje mi się odejście Miśka z Włókniarza. Ale nie niemożliwe. Chłopak jak zechce to w całej lidze znajdzie sobie pracodawcę. Ale wydaje mi się, że we Włókniarzu ma na tyle dobre warunki, że zostanie.
    Chociaż z drugiej strony może też podejść do tego tak, że jednak chce gwarancji jazdy w PO. Chociaż przed sezonem wydawało się, że szanse są na to bardzo duże, to jednak nie poszło. Są wszak zawodnicy, którzy wymagają takich obietnic. Aż dziw, że się Włókniarzowi nie udało z tak dobrą parą juniorską, która robiła to, co przez ostatnie lata robili juniorzy leszczyńscy. A to znaczy tylko tyle, że gdzieś na pozycjach juniorskich była zbyt duża dziura, której nie udało się młodziakom załatać. Ale to już temat do prezesa.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Powrót do góry    #1634
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    A czy przypadkiem nie ma od przyszłego sezonu 6-ciu drużyn w PO ?

    Nawet przy zachowaniu tego skladu by mieli gwarancje wiekszej ilosci meczoe.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    Gadol (04-08-2021)

  17. Powrót do góry    #1635
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Na ten moment to chyba niemal nic nie wiemy co będzie w przyszłym sezonie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #1636
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  19. Powrót do góry    #1637
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    6 drużyn w PO i ćwierćfinały to fajna sprawa. Po pierwsze trzeba być lebiodą by do nich nie wejść, po drugie nawet dwie porażki mogą wystarczyć na awans do półfinałów i walkę o medale.
    Pzdr,
    Garfield

  20. Powrót do góry    #1638
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    6 drużyn w PO i ćwierćfinały to fajna sprawa. Po pierwsze trzeba być lebiodą by do nich nie wejść, po drugie nawet dwie porażki mogą wystarczyć na awans do półfinałów i walkę o medale.
    Idealna sprawa, MiŚ będzie mógł do sukcesów szkoleniowych dołożyć udany atak na PO przy zebraniu o dotację miejską.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malak za jego przydatny post!

    Gadol (05-08-2021)

  22. Powrót do góry    #1639
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    6 drużyn w PO i ćwierćfinały to fajna sprawa. Po pierwsze trzeba być lebiodą by do nich nie wejść, po drugie nawet dwie porażki mogą wystarczyć na awans do półfinałów i walkę o medale.
    Czyli..... jest szansa?
    Jeszcze tylko KSM i urastamy do rangi faworytów.

    A zaraz, tor!!!!!
    Kvrwa zapomniałem,zgłosiłem kandydaturę do programu "zgłoś remont" na HGTV.
    Podobno Krzysio Miruć tworzy na indywidualne zamówienie....
    Poszedłbym va-bank i przemalował tor na róż.
    Ostatnio edytowane przez lolex ; 04-08-2021 o 22:53

  23. Powrót do góry    #1640
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...owiaka/qje2tt0

    Czujemy się w Częstochowie bardzo dobrze i szczerze mówiąc w ogóle nie myślimy o zmianie zespołu. Jesteśmy już po wstępnych ustaleniach z prezesem Świącikiem i za rok chcemy reprezentować barwy Włókniarza. Wszystko nam odpowiada, więc nie zwracamy uwagi na spekulacje i przynajmniej na razie nie będziemy rozmawiać z innymi zespołami. Dla zawodnika w tym wieku ważniejsze od pieniędzy są stabilizacja i rozwój, a wszystko to mamy w Częstochowie – mówi nam opiekun zawodnika, Robert Miśkowiak.
    I wszystko jasne.

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-kluby/73tyb13

    Trzymam kciuki. Oby się udało. Chyba w klubie widzą, że marne są szanse na wymianę Freda, dlatego zmienili obiekt pożądania i wszystkie działania pójdą w tym kierunku. Mam nadzieję, że chłopak okaże się mądry i w sierpniu wyjedzie na nasz tor. Przez odsunięcie ojca prawie zniszczył sobie karierę.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  24. Powrót do góry    #1641
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Ja to już pisałem dawno że dla Świacika Drabik to cel numer 1 a ludzie pisali że to mało prawdopodobne nie wiadomo czemu

  25. Powrót do góry    #1642
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ja tam młodego Drabika nie rozumiem.
    Wraca po takiej przerwie, gdzie wutees zniszczył mu psychikę i skazał na pożarcie i kibiców i i opinii publicznej, więc przydałoby się chociaż przez rok odbudować.
    A gdzie to mu się nie uda najlepiej, jak nie w miejscu, gdzie nawet po słabszych występach będą go nosić na rękach, tylko dlatego że jeździ we Włókniarzu?

    Kasa, kasą, ale akurat Świącik jest mistrzem w tworzeniu rodzinnej atmosfery w klubie
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  26. Powrót do góry    #1643
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Zanim przeczytałem powyższe od Puki, to słyszałem właśnie, że Apator ostro zabiega o Drabika. Chcieliby go wymienić za Miedziaka i do tego gadają z Emilam (za starszego Holdera). Ciekawe ile się z tych plotek sprawdzi.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #1644
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Fajnie by sie teraz poczytalo te posty, jak bluzgaliscie na Drabika w przerwie miedzy 2019-2020, jak was po raz kolejny olal. Jak mu przypisywaliscie gejostwo, wymyslaliscie jakies niestworzone historie a na koniec stwierdzaliscie, ze macie w d*pie czy bedzie u was kiedykolwiek jezdzic mysle, ze bedziecie ostatnim klubem gdzie zdecyduje sie jezdzic,glownie przez to malomiasteczkowe piekielko, ktorego uczestnikiem niechybnie by sie stal.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 05-08-2021 o 13:31
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #1645
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Jeżeli faktycznie rozmowy są na zaawansowanym etapie, to jestem dobrej myśli. Bo tak naprawdę, to wszystko zależało tylko od chęci powrotu samego zainteresowanego. Jeżeli rozmawia, to chyba chce wrócić. A jeżeli w grze pozostał oprócz nas tylko Apator i Falubaz, to ja nie widzę innej opcji niż Włókniarz.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  29. Powrót do góry    #1646
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...-kluby/73tyb13

    Trzymam kciuki. Oby się udało. Chyba w klubie widzą, że marne są szanse na wymianę Freda, dlatego zmienili obiekt pożądania i wszystkie działania pójdą w tym kierunku. Mam nadzieję, że chłopak okaże się mądry i w sierpniu wyjedzie na nasz tor. Przez odsunięcie ojca prawie zniszczył sobie karierę.
    Ze tak zacytuje twoja wypowiedz 6.10.2019

    "Sama prawda. To jest głupi chłopak. Nie ta klasa co Zmarzlik, Smektała czy Kubera. On skończył w ogóle jakąś szkołę oprócz podstawówki? Dla mnie on już nie istnieje. Nigdy więcej nie bierzcie pod uwagę Sraczki przy ustalaniu składu. Do Rusko i Klocowej pasuje jak ulał. Nie wróżę mu sukcesów na arenie międzynarodowej jak już będzie seniorem. Jeżeli nawet kiedyś wejdzie do GP, to szybko z niego odpadnie jak Przemek Pawlicki".

    Komentarz chyba zbedny.

  30. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi Abrakadabra za jego przydatny post!

    Awkop (05-08-2021), L (05-08-2021), Leonidas (05-08-2021), karolcp3 (05-08-2021), kleczes_GKM (06-08-2021), lego (05-08-2021), never_mind (05-08-2021), sparta_mistrz (05-08-2021)

  31. Powrót do góry    #1647
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    No i teraz jest właśnie chwila prawdy dla niego. Czy chłopak ma trochę rozumu w głowie, czy jednak miałem rację i nie ma co go żałować. Czy syn marnotrawny zasłużył na wybaczenie, bo rzeczą ludzką jest błądzić.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  32. Powrót do góry    #1648
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    433
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Hahaha dobre, usmialem sie. Tak trzymaj (sic!)

  33. Powrót do góry    #1649
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ja tam młodego Drabika nie rozumiem.
    Wraca po takiej przerwie, gdzie wutees zniszczył mu psychikę i skazał na pożarcie i kibiców i i opinii publicznej, więc przydałoby się chociaż przez rok odbudować.
    A gdzie to mu się nie uda najlepiej, jak nie w miejscu, gdzie nawet po słabszych występach będą go nosić na rękach, tylko dlatego że jeździ we Włókniarzu?

    Kasa, kasą, ale akurat Świącik jest mistrzem w tworzeniu rodzinnej atmosfery w klubie
    To może miś adoptuje młodego, atmosfera będzie jeszcze bardziej rodzinna i przy okazji rozwiąże się konflikt młody-slamer

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Fajnie by sie teraz poczytalo te posty, jak bluzgaliscie na Drabika w przerwie miedzy 2019-2020, jak was po raz kolejny olal. Jak mu przypisywaliscie gejostwo, wymyslaliscie jakies niestworzone historie a na koniec stwierdzaliscie, ze macie w d*pie czy bedzie u was kiedykolwiek jezdzic mysle, ze bedziecie ostatnim klubem gdzie zdecyduje sie jezdzic,glownie przez to malomiasteczkowe piekielko, ktorego uczestnikiem niechybnie by sie stal.

    Myślę, że jeśli wziąć pod uwagę wszystkie zespoły to cz-wa jest jednak przedostatnia, ostatni jest wrocek

    P.S.
    Poza wrockiem wszystkie kluby w e-lidze są "małomiasteczkowe", a jazda w "wielkim mieście" młodemu drabikowi na zdrowie za bardzo nie wyszła, co więcej aby to zdrowie ratować musiał przyjmować kroplówki i pogorszył swoją sytuację jeszcze bardziej. Może więc ta "małomiasteczkowość" nie będzie taka zła (bez względu gdzie wyląduje).
    Ostatnio edytowane przez bartiromo1 ; 05-08-2021 o 14:26

  34. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartiromo1 za jego przydatny post!

    Słowianka (05-08-2021), lolex (05-08-2021), muuu (05-08-2021), veronek (05-08-2021)

  35. Powrót do góry    #1650
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,083
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Jeżeli faktycznie rozmowy są na zaawansowanym etapie, to jestem dobrej myśli. Bo tak naprawdę, to wszystko zależało tylko od chęci powrotu samego zainteresowanego. Jeżeli rozmawia, to chyba chce wrócić. A jeżeli w grze pozostał oprócz nas tylko Apator i Falubaz, to ja nie widzę innej opcji niż Włókniarz.
    Normalnym jest, że rozmowy toczone są przez zawodników z kilkoma klubami na raz. Tak więc wszystkie te kluby mogą być dobrej myśli. Jeśli rozmawia z trzema klubami, to znaczy, że do trzech klubów chce przejść?
    Przypuszczam, że po prostu robi sobie rozeznanie i patrzy kto jest najbardziej na niego zdesperowany.
    Jak na moje to najbardziej optymalnym rozwiązaniem wydaje się z tej trójki Apator. Szanse na PO (zwłaszcza przy PO dla 6 drużyn) są. A do tego nie będzie zmieniany juniorem. A nie tak dawno przecież któryś z kolegów przekonywał mnie, że Miśkowiak ma zapewnione we Włókniarzu 5 biegów w każdym meczu. Ciekawe czyim kosztem? W Toruniu raczej zmieniany by nie był. Chociaż najpewniejszy pod kątem stałego miejsca w składzie z tej trójki byłby Falubaz, który po prostu nie ma kogo wstawić, a już tym bardziej kim zastąpić.
    Cały czas na rynku jest też Motor, który będzie szukał Polaka w miejsce Buczka.
    Rozumiem Wasze nastawienie, bo Drabik w Włókniarzu to magnes na kibica i dobre wspomnienia, ale patrząc realnie z boku, to szanse macie takie same jak każdy inny potencjalny pracodawca.

    Cytat Zamieszczone przez bartiromo1 Zobacz posta
    To może miś adoptuje młodego, atmosfera będzie jeszcze bardziej rodzinna i przy okazji rozwiąże się konflikt młody-slamer http://www.sportsboard.pl/images/icons/old/icon7.gif




    Myślę, że jeśli wziąć pod uwagę wszystkie zespoły to cz-wa jest jednak przedostatnia, ostatni jest wrocek http://www.sportsboard.pl/images/icons/old/icon19.gif

    P.S.
    Poza wrockiem wszystkie kluby w e-lidze są "małomiasteczkowe", a jazda w "wielkim mieście" młodemu drabikowi na zdrowie za bardzo nie wyszła, co więcej aby to zdrowie ratować musiał przyjmować kroplówki i pogorszył swoją sytuację jeszcze bardziej. Może więc ta "małomiasteczkowość" nie będzie taka zła (bez względu gdzie wyląduje).
    No poza 2 tytułami IMŚJ i medalami DMP to w zasadzie nic za czasów Sparty dobrego go nie spotkało, fakt
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #1651
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartiromo1 Zobacz posta
    To może miś adoptuje młodego, atmosfera będzie jeszcze bardziej rodzinna i przy okazji rozwiąże się konflikt młody-slamer http://www.sportsboard.pl/images/icons/old/icon7.gif




    Myślę, że jeśli wziąć pod uwagę wszystkie zespoły to cz-wa jest jednak przedostatnia, ostatni jest wrocek http://www.sportsboard.pl/images/icons/old/icon19.gif

    P.S.
    Poza wrockiem wszystkie kluby w e-lidze są "małomiasteczkowe", a jazda w "wielkim mieście" młodemu drabikowi na zdrowie za bardzo nie wyszła, co więcej aby to zdrowie ratować musiał przyjmować kroplówki i pogorszył swoją sytuację jeszcze bardziej. Może więc ta "małomiasteczkowość" nie będzie taka zła (bez względu gdzie wyląduje).
    https://www.youtube.com/watch?v=X2XWBcd5jn0

  37. Powrót do góry    #1652
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Normalnym jest, że rozmowy toczone są przez zawodników z kilkoma klubami na raz. Tak więc wszystkie te kluby mogą być dobrej myśli. Jeśli rozmawia z trzema klubami, to znaczy, że do trzech klubów chce przejść?
    Przypuszczam, że po prostu robi sobie rozeznanie i patrzy kto jest najbardziej na niego zdesperowany.
    Jak na moje to najbardziej optymalnym rozwiązaniem wydaje się z tej trójki Apator. Szanse na PO (zwłaszcza przy PO dla 6 drużyn) są. A do tego nie będzie zmieniany juniorem. A nie tak dawno przecież któryś z kolegów przekonywał mnie, że Miśkowiak ma zapewnione we Włókniarzu 5 biegów w każdym meczu. Ciekawe czyim kosztem? W Toruniu raczej zmieniany by nie był. Chociaż najpewniejszy pod kątem stałego miejsca w składzie z tej trójki byłby Falubaz, który po prostu nie ma kogo wstawić, a już tym bardziej kim zastąpić.
    Cały czas na rynku jest też Motor, który będzie szukał Polaka w miejsce Buczka.
    Rozumiem Wasze nastawienie, bo Drabik w Włókniarzu to magnes na kibica i dobre wspomnienia, ale patrząc realnie z boku, to szanse macie takie same jak każdy inny potencjalny pracodawca.


    No poza 2 tytułami IMŚJ i medalami DMP to w zasadzie nic za czasów Sparty dobrego go nie spotkało, fakt

    Jak to czyim - fredki "GP" lindgrena: 2xmisiek, 2xmody drabik i każdy z nich ma po 5 biegów, a FL będzie doglądał fachowców co by mu nie zbudowali domu jak przy ul.Alternatywy 4

    Czy w końcowym rozrachunku cena za te medale nie była zbyt wygórowana ?

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartiromo1 za jego przydatny post!

    muuu (05-08-2021)

  39. Powrót do góry    #1653
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartiromo1 Zobacz posta

    Czy w końcowym rozrachunku cena za te medale nie była zbyt wygórowana ?http://www.sportsboard.pl/images/icons/old/icon7.gif
    O jakim końcowym rozrachunku mówimy i o jakiej cenie?
    Przypomnijmy sobie fakty.
    Maksym dostał kroplówkę? Dostał.
    Przyznał się? Przyznał.
    Odpowiadał na pisma POLADY? Nie odpowiadał.
    Dostał od Sparty alternatywę, gdy już było gorąco, czy napieprzamy się z POLADA czy przyznajesz się i idziesz od razu w zawieszenie? Dostał.
    Potem wkurzał się na Rusko? Wkurzał.
    Ale to cały czas były jego wybory.
    Więc powtórzę, o jakiej cenie mówimy? I gdzie tu tak naprawdę wina Sparty Wrocław?
    Wystarczyło by nie zlać pism...
    A jak pisałem w innym wątku - poszli z POLADA na otwartą wojnę i się przeliczyli. I Sparta (bo kwasy i brak Majstra) i Maksym (bo zawieszenie).

  40. Powrót do góry    #1654
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    No i teraz jest właśnie chwila prawdy dla niego. Czy chłopak ma trochę rozumu w głowie, czy jednak miałem rację i nie ma co go żałować. Czy syn marnotrawny zasłużył na wybaczenie, bo rzeczą ludzką jest błądzić.
    jednak kongresowka to są mega dzbany. jak można coś takiego napisać po wylanych przez was na niego mega litrów pomyj. ja bym wolał zakończyć karierę niż wracać na ta wioche

  41. Powrót do góry    #1655
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Faktycznie bo Drabik to jedyny zawodnik w historii, ktorego zrugano za wystawienie"macierzystego" klubu. Na Gollobie psy wieszano, na Kolodzieju, na Hampelu, Jedrzejakowi grozono.
    Takie zachowania ze strony kibicow byly, sa i tu was zaskocze - beda.

    Serio myslicie, ze Maks ma w glowie - o kurde, pojechali mnie na sportsboardzie, nie wroce tam.
    No bez jaj. Sami wszyscy jestescie tacy idealni, ze swoim zawodnikom tylko i wylacznie berlo pucujecie?

  42. Powrót do góry    #1656
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeszcze Macius, Macius!!!!!

  43. Powrót do góry    #1657
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Zanim przeczytałem powyższe od Puki, to słyszałem właśnie, że Apator ostro zabiega o Drabika.
    A ja słyszałem, że już nie ma co zabiegać, bo ten bedzie w ZG. Tyle, że sytuacja z wiadomych wzgledow może się jeszcze odwrócić o tzw "360"stopni.

  44. Powrót do góry    #1658
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez PUG Zobacz posta

    Serio myslicie, ze Maks ma w glowie - o kurde, pojechali mnie na sportsboardzie, nie wroce tam.
    Tylko taka techniczna uwaga... Do czego ma wracać Maksym?
    Albo jeszcze inaczej - żeby dokądś wrócić, trzeba najpierw odejść
    A młody Drabik nigdy zawodnikiem Włókniarza nie był
    Jak mnie pamięć nie myli, to on tylko raz się z ojcem na jakimś turnieju przejechał w plastronie Włókniarza i tyle.
    On w ogóle nie jest Częstochowski.
    Ja wiem, że sentyment do nazwiska jest u Was spory i fajnie, ale naprawdę, darujcie sobie teksty o synu marnotrawnym i tak dalej, bo to totalnie żałosne.
    Jeśli przyjdzie do Włókniarza (a jak go znam to nie przyjdzie, gdyż zawsze chciał budować swoją legendę, a nie jechać na nazwisku ojca) to będzie po prostu kolejnym najemnikiem. Taki sam on Częstochowski jak Smektała i Woryna. No pomijając oczywiście figurę jego ojca i to, że kiedyś tam kręcił kółka na Waszym torze.
    Ale na tej samej zasadzie można było powiedzieć, że Karol Ząbik to też był syn marnotrawny Sparty, bo się uczył jeździć na Olimpijskim.

  45. Powrót do góry    #1659
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Smieszne to jest, ze rozbierasz na czynniki pierwsze temat pod tytulem: napisane jest nie wroce albo nie przyjde.
    Nie ma to zadnego znaczenia. Pokazac chcialem tylko zarys sytuacji jak moze wygladac i nic wiecej. A czy jest napiszane nie wroce/nie przyjde/ kompletnie znaczenia nie ma. Odniosles sie do najmniej istotnej rzeczy.

  46. Powrót do góry    #1660
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    jednak kongresowka to są mega dzbany. jak można coś takiego napisać po wylanych przez was na niego mega litrów pomyj. ja bym wolał zakończyć karierę niż wracać na ta wioche
    Przekaż te mądrości Prostakowi, że robi błąd i albo niech ucieka z ukraińskiej wioski, albo niech kończy karierę

    Janowski-transparent.jpg
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  47. Powrót do góry    #1661
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Dajcie spokoj, Maksyma Drabika nie bedzie w Czestochowie i tyle. To juz bardziej prawdopodobna bylaby jego jazda w Sparcie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #1662
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Ale atlasowcy mają ból d*py.

    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    On w ogóle nie jest Częstochowski.
    Spokojnie. Maksiu wróci, przejeździ 20 lat u nas i już nikt nie będzie pamiętał, że kiedyś był wrocławski.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  49. Powrót do góry    #1663
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Przekaż te mądrości Prostakowi, że robi błąd i albo niech ucieka z ukraińskiej wioski, albo niech kończy karierę

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=6341
    wiesz po co był ten trans czy tylko tak z kongresowkowej głupoty go wrzuciles parobku jakich pełno we Wrocławiu z kongresówki ?

  50. Powrót do góry    #1664
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A ja słyszałem, że już nie ma co zabiegać, bo ten bedzie w ZG.

    chyba jako kolejny wspólnik
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  51. Powrót do góry    #1665
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Ale atlasowcy mają ból d*py.



    Spokojnie. Maksiu wróci, przejeździ 20 lat u nas i już nikt nie będzie pamiętał, że kiedyś był wrocławski.
    To lecimy jeszcze raz:

    "Sama prawda. To jest głupi chłopak. Nie ta klasa co Zmarzlik, Smektała czy Kubera. On skończył w ogóle jakąś szkołę oprócz podstawówki? Dla mnie on już nie istnieje. Nigdy więcej nie bierzcie pod uwagę Sraczki przy ustalaniu składu. Do Rusko i Klocowej pasuje jak ulał. Nie wróżę mu sukcesów na arenie międzynarodowej jak już będzie seniorem. Jeżeli nawet kiedyś wejdzie do GP, to szybko z niego odpadnie jak Przemek Pawlicki".

    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 37 z 48 PierwszyPierwszy ... 27353637383947 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •