Strona 12 z 48 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 2117

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,826
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Jakoś Unia 4 sezonmy robi Mistrza na AszTech, gdzie jest stajnia Kowalskiego? Chyba w 1 lidze była(Toruń). To nie jest tak że RK i długo długo nic...nie każdy ma silniki jak Zmarzlik a poza tym każdy silnik u innego zawodnika to inna bajka. Jak ktoś myśli że dostanę SILNIK OD KOWALSKIEGO i już bedzie trzaskał pod komplety to jest śmieszny...
    Powtarzam jka mantrę. Silnik to połowa sukcesu, druga to mechanik, który potrafi go dopasować do nawierzchni.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Jeśli tak to nie ma obecnie ani jednego Flemminga na poziomie dwucyfrówki w Ekstralidze.
    Pretensje do Freda pod zły adres kierowane
    A do kogo? Czy to nie firma Fred Sp. z o.o., odpowiada za przygotowanie sobie narzędzi do wykonania pracy? Czy może jednak Misio Frederika przygarnął na kontrakt amatorski?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #498
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Jeśli tak to nie ma obecnie ani jednego Flemminga na poziomie dwucyfrówki w Ekstralidze.
    Pretensje do Freda pod zły adres kierowane
    Michelsen, Thomsen, Fricke jeżdżą na FGM i wyglądają bardzo dobrze

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    A to ciekawe. Teraz za słabe wyniki danego zawodnika odpowiada tuner.

  5. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    To są kiepskie wymówki. Leon przesiadł się z FGM na Kargera, dość niszowego wśród światowej czołówki i dalej jest szybki.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Leonowi nie przystoi przywozić słabych punktów nawet jak testuje. A Lindgren to ma chyba faktycznie wyj.ebane. Ktoś trafnie wcześniej napisał, że po pierwszym szybkim biegu odłożył silnik na GP.

  7. Powrót do góry    #502
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Jakoś tak Włókniarz 2020 bardzo mi przypomina Apator 2018...

    Jeden prawdziwy lider Doyle (Madsen)
    Jeden miejscowy zagraniczny przydupas prezesa - Gwiazda Grand Prix CHolder (Lindgren)
    Jeden niedoceniony talent który błysnął rok później w innym klubie JHolder (Jeppesen)
    Jeden pierwszoligowiec z wielkimi aspiracjami Kościuch (Woryna)
    Jeden pseudolokalny matador - pewniak u siebie Holta (Smektala)

    Tylko tam był jeszcze Iversen i faktycznie słabsza młodzież.

    Więc może spaść nie spadniemy, ale nie wróży mi to PO dla tej ekipy. Obym się mylił, natomiast dzisiejszy mecz mnie mocno rozczarował.

  8. Powrót do góry    #503
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Błędem było zostawienie Lindgrena i zrezygnowanie z Doyle’a. Jestem nieobiektywny może do końca , bo akurat Jasona bardzo lubię co o Fredzie powiedzieć nie mogę.
    Jako ligowca wolałbym mieć w drużynie Jasona. To raz.
    Dwa.
    Patrząc na drugi wyścig Smyka widać było prędkość fajna i później totalnie niewidoczny co bardzo mnie zszokowało. No i na końcu tak troszkę na minę wrzucony w bieg z Leonem w parze na Emila i Jasona.
    Raczej patrzyłbym wrzucić tam Lindgrena , a na Smyka jak w Lesznie obstawiać w 13 biegach w których sobie radził.
    Woryna tez tak bez pomysłu.
    Jeppesen fajny, waleczny koleś , mogą być z niego ludzie.
    No i Misiek tak przygasł. Pierwsze wyścigi klasa i później nie było go widać.

    Macie rezerwy duże. Przerabiacie teraz to co my po porażce z Gorzowem.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (12-04-2021)

  10. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Mysle ze trochę przesadzamy. To było Leszno. Kogo miał golić Smektala ? Jak tych co zawsze goli na torze w Czrstchowie to miał teraz w swojej drużynie.
    Najpierw to piszecie przed sezonem
    ze ciężko będzie o 4 a do Leszna Gorzowa czy Wroclawia nie mamy co startować to teraz pierwszy mecz w nowych barwach dla takich młodych chłopaków jak Smyk czy Woryny przyjeżdża główny faworyt do mistrza przegrywamy i tu jakieś ogromne zaskoczenie przez was przemawia.
    Je niestety co? to kolejny raz uwierzyłem w Freda i kolejny raz się zawiodłem. Ten tylko reklamy instagram a w lidze dno. Jeżeli ktoś tu nie postawi sprawy no ostrzu noża i Fred nie zacznie w miarę punktować to zostanie nam tylko 5 miejsce.
    Z pozytywów. Młodzież. Tu jest lepiej niż myślałem zwłaszcza jeżeli chodzi o Miśka. Madsen klasa sama w sobie. Jeppesen uważam że będzie z niego duży pożytek. Troche dziwią zmiany Swidra w jego przypadku.
    Co do Smyka i Woryny to uważam że będzie z nich pożytek. Co do Smyka to byłbym na waszym miejscu ostrożny ze to opcja na jeden sezon
    Głowy do góry. Mamy fajny młody skład na PO. Oby tylko Fred zaczął traktować poważnie Włókniarz.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Magik za jego przydatny post!

    GriN (11-04-2021)

  12. Powrót do góry    #505
    Użytkownik
    Dołączył
    08-11-2013
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 66 w 38 postach
    Oczywiście, że błędem było zostawienie fredki kosztem Doyla, każdy to wiedział od listopada.

    Dzisiaj brakło właśnie punktów Fredki i Smektały, który był równie bezbarwny.
    Woryna i juniorzy uważam, że pojechali wedle oczekiwań.
    Jeppesen prezentował się najlepiej obok Madsena(nie patrzymy na punkty), to w zamian został zmieniony po trzecim starcie.
    Decyzja Świderskiego totalnie nie zrozumiała.
    Madsen też nie słyszał raczej o jeździe parą.
    Tor dawał możliwości ataku z różnych stron, tu poprawa względem ubiegłych lat.

    Ja jestem spokojny, dajmy nam jeszcze chwilę, ma być lepiej. Ważne, żeby w parkingu ekipa się komunikowała, a z tego co było widać, to brakowało i tego.

  13. Powrót do góry    #506
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Tak to bym ustawił Panie Świderski. Madsen nie może być pod 9.

    9. Fredrik Lindgren
    10. Kacper Woryna
    11. Bartosz Smektała
    12. Jonas Jeppesen
    13. Leon Madsen

  14. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,008
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 409 w 228 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Okres transferowy porażka, trener porażka. Jeden z jaśniejszych punktów, Jeppesen, nie wystawiony do nominowanych. No ale już pisałem o trenerze.
    Ruchów transferowych to ja wcale nie rozumiem. Doyle miał poprzedni sezon słaby ale na koniec i tak wykręcił średnią 2,0 pkt/bieg co jest dobrym wynikiem. Przedpelskiego Wlokniarz sobie wychował po czym oddali go a chłopak po 2 kolejkach prezentuje sie mega dobrze i jedzie sezon życia.

    Smyk sie ogarnie, bedzie mial dobre mecze i wpadli ale na koniec średnia na poziomie 1,7-1,8 pkt/bieg bedzie.
    Woryna to wtopa, bedzie jechal na poziomie jak rok temu w Rybniku i nic więcej.
    Zastanawia mnie Jeppesen, jestem jego ciekawy czy dzisiak to taki jednorazowy wystrzal czy bedzie to objawienie jak Lidsey rok temu.

    Wlokniarz ogólnie ma świetnych 3 juniorów i jesli Woryna i Lindgren beda jechali dalej tak jal dzisiaj to szkoda bedzie blokować chłopaków. Tylko czy Świderski ma jaja by pojechać 3 juniorami w meczu

  15. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Tylko czy Świderski ma jaja by pojechać 3 juniorami w meczu
    Pytanie czy o tym decyduje Świderski.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  16. Powrót do góry    #509
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,720
    Kliknij i podziękuj
    2,096
    Podziękowania: 1,003 w 493 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    Ruchów transferowych to ja wcale nie rozumiem.
    Poza upieraniem się na Lindgrena, to źle nie było. Doyla pewnie można było taniej od niego zgarnąć po tak marnym sezonie, a Fredka zaczyna coraz szybciej zjeżdżać w dół po niesamowitym sezonie cztery lata temu. Jak chcemy walczyć o medale, a nie przebimbać kolejny sezon, to nie powinno być sentymentów.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  17. Powrót do góry    #510
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Drodzy kibice lwów głowy do góry. BYki też przegrały u siebie co nie znaczy że i Wasza drużyna nie może wygrać na wyjeździe. Smyku nie ukrywajmy on jechał pierwszy mecz na Waszym torze więc nie spodziewajcie się od razu samych 3, w dodatku sprawdźcie z kim się przyszło ścigać. W każdym biegu Emil, PIotr, Kołdi czy Jason czyli zawodnicy z większym doświadczeniem i większą renomą od Bartka. Jeszcze będzie Wam punktował na lepszym poziomie ale dajcie mu czas. On jest młody i perspektywicznym zawodnikiem a w takich warto inwestować a nie Holtę czy Walaska Tak naprawdę największym winowajcą porażki jest Lindgren. Jak na lidera to pojechał słabe zawody a przy jego dwucyfrowym wyniku może i byście wygrali. W każdym razie macie naprawdę fajny młody zespół a zwycięstwa z takimi zawodnikami cieszą najbardziej. WIem co piszę bo parę sezonów to największa frajdę w Lesznie sprawiały nam zwycięstwa Bartka czy DOminika a nie "spasionych kotów"

  18. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez cures Zobacz posta
    Smektała, tak jak kolega z Leszna napisał, zawsze czuł się przy Olsztyńskiej jak ryba w wodzie, aż tu nagle po zmianie barw klubowych jedzie w Częstochowie niczym kompletny nowicjusz.
    Taki Doyle przez cały poprzedni sezon nie mógł odczytać tajników toru Włókniarza, a dziś spokojnie się spasował.
    Dlatego te wszystkie treningi przed meczami, to powinni sobie darować. Tylko w naszej lidze w takie coś się bawią, a później mają mętlik w głowie, bo tor na zawodach różni się od tego na treningu. A Lindgren to niech szuka kupca na ten jego dom, bo mam nadzieję, że już tu długo nie zagości nasza "legenda".
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  19. Powrót do góry    #512
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Dom niech ma, czemu nie. Tylko pracodawce aby miał dalej w przyszłości
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  20. Powrót do góry    #513
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    Dla mnie największą porażką jest fakt, że ta drużyna i ten trener nie myślą. Nie wyciągają wniosków, nie działają analitycznie.

    Prosty przykład? Mecz sparingowy z Krosnem - pierwsza seria 19-5 dla naszych. Przychodzi druga seria i Wojdyło ze Szczepaniakiem petują Worynę i Smektałę, potem ten sam Wojdyło niszczy Lindgrena. Wynik wysoki utrzymany bo to jednak było Krosno, ale przyjechało Leszno i pozamiatało.

    Zmiany za Jeppesena nie komentuję, zmieniać drugiego po Madsenie najlepiej wyglądającego żużlowca? Świderski chyba tylko w program spoglądał bo co miało miejsce na torze to dla niego nieistotne.

    Kolejna kwestia to przygotowanie pól startowych. Drugie pole to był kryminał, rozumiem że liczyli na wylosowanie pierwszego zestawu - no ale nie "pykło".

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Gadol (12-04-2021), muuu (12-04-2021)

  22. Powrót do góry    #514
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Cytat Zamieszczone przez chris8 Zobacz posta
    Drodzy kibice lwów głowy do góry. BYki też przegrały u siebie co nie znaczy że i Wasza drużyna nie może wygrać na wyjeździe. Smyku nie ukrywajmy on jechał pierwszy mecz na Waszym torze więc nie spodziewajcie się od razu samych 3, w dodatku sprawdźcie z kim się przyszło ścigać. W każdym biegu Emil, PIotr, Kołdi czy Jason czyli zawodnicy z większym doświadczeniem i większą renomą od Bartka. Jeszcze będzie Wam punktował na lepszym poziomie ale dajcie mu czas. On jest młody i perspektywicznym zawodnikiem a w takich warto inwestować a nie Holtę czy Walaska Tak naprawdę największym winowajcą porażki jest Lindgren. Jak na lidera to pojechał słabe zawody a przy jego dwucyfrowym wyniku może i byście wygrali. W każdym razie macie naprawdę fajny młody zespół a zwycięstwa z takimi zawodnikami cieszą najbardziej. WIem co piszę bo parę sezonów to największa frajdę w Lesznie sprawiały nam zwycięstwa Bartka czy DOminika a nie "spasionych kotów"
    Drużyna w miarę młoda i fajna, to fakt, ale największym problemem na chwilę obecną jest obecność tylko jednego lidera. W przeciętnej drużynie takich liderów jest co najmniej dwóch, lepsze drużyny posiadają ich trzech, a Leszno ma ich...pięciu (!).
    Więc jeśli nie znajdzie się drugi lider z prawdziwego zdarzenia (Lindgren nim nigdy nie będzie), to ciężko o jakikolwiek optymizm. A juniorzy, mimo iż jedni z najlepszych w lidze, póki co nie są jeszcze chyba gotowi na ciągnięcie wyniku tak jak Ułamek i Osumek w latach 95/96, czy tak jak Smyku i Kubera ostatnio w Lesznie, choć jak by dostawali częściej szanse (ale nie w odstępach co 5 czy więcej biegów), to kto wie?
    Jestem tym kim jestem...a tym kim nie jestem, tym mnie nie uczynicie...

  23. Powrót do góry    #515
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Dla mnie największą porażką jest fakt, że ta drużyna i ten trener nie myślą. Nie wyciągają wniosków, nie działają analitycznie.

    Prosty przykład? Mecz sparingowy z Krosnem - pierwsza seria 19-5 dla naszych. Przychodzi druga seria i Wojdyło ze Szczepaniakiem petują Worynę i Smektałę, potem ten sam Wojdyło niszczy Lindgrena. Wynik wysoki utrzymany bo to jednak było Krosno, ale przyjechało Leszno i pozamiatało.

    Zmiany za Jeppesena nie komentuję, zmieniać drugiego po Madsenie najlepiej wyglądającego żużlowca? Świderski chyba tylko w program spoglądał bo co miało miejsce na torze to dla niego nieistotne.

    Kolejna kwestia to przygotowanie pól startowych. Drugie pole to był kryminał, rozumiem że liczyli na wylosowanie pierwszego zestawu - no ale nie "pykło".
    Argument z polem startowym nietrafiony. Oczywiście zgoda, że było to słabe pole , ale to samo trzeba powiedzieć w takim razie o polach A i D. Zawodnicy z pól A,B,D wygrywali równo po 3 razy. Już pomijam fakt, że Piotr Pawlicki z tego też pola założył samego Leona w biegu 14. Także do pól startowych nie ma się co czepiać.

    Włókniarz obok Apatora z 1 kolejki najlepiej rozpoczął spotkanie jako gospodarz. Wygrywali 16-8. Problemy Włókniarza zaczęły się w 2 części spotkania i tutaj leży problem.
    W mojej opinii najwięcej pretensji należy mieć oczywiście do Fredrika Lindgrena i Piotra Świderskiego.
    Po pierwsze spójrzcie na biegi Fredrika i ich bilans. Biegi z udziałem Lindgrena ( 0 , -4, -4, -4, -2) czyli podsumowując Włókniarz w tych ma -14 pkt !!! Unia wygrała 8 pkt , nie 14.
    Jakim cudem Pan Świderski wystawił w 15 biegu zawodnika przegrywającego 3 biegi pod rząd 5:1 to wie już tylko on sam.

    Kolejny błąd to już tutaj mówiliście o tym 13 biegu. Jak można zastąpić Jonasa który w pierwszym biegu prawie zdobywa 2 z bonusem, w drugim starcie wygrywa z Leonem 5:1 , w trzecim przewozi 0, ale jechał na Emila i Janka!

    Inna kwestia to ustawienie par jak już wczoraj pisałem i Leon pod 9 to dla mnie błąd.

    Panie Świder popraw się.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-04-2021 o 11:33

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    muuu (12-04-2021)

  25. Powrót do góry    #516
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2021
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Smyk

    Jeżeli komuś się wydawało że Smyk to materiał na 10 pkt ....to niech sobie uświadomi że gdyby tak było to Unia by go nie puściła.

    Analiza jego kariery to
    -extra junior połączony z ciepmarnianymi warunkami w Lesznie
    -zero presji jako junior plus możliwość korzystania z podpowiedzi liderów
    -pierwszy sezon seniorski -cieplarniane warunki
    -srednia na torze domowym nieadekwatna do średniej wyjazdowej 1.2
    -mozliwosc korzystania z podpowiedzieli liderów nadal jako senior
    - rzut na kasę korzystając z mgły mózgowej prezesów Wlokniarza
    -zderzenie się z ciężką rzeczywistością dla zawodnika ,kibiców i prezesów w pierwszym meczu sezonu wnowym klubie beż cieplarnianych warunków

  26. Powrót do góry    #517
    Użytkownik Awatar mackoxdp1
    Dołączył
    12-04-2016
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    388
    Podziękowania: 40 w 26 postach
    Szczerze mówiąc nie rozumiem spuszczania się nad tym jak to jest źle i niedobrze. Można było się spodziewać, że Woryna i Smektała nie zrobią 10 pkt? Można. Lindgren pojedzie słabo bo rozjeżdźa się w trakcie sezonu? A i owszem. Madsen nie jedzie zespołowo? Standard. Gorzej już nie będzie potencjał jest, na tę chwilę każdy pojechał ile jest wstanie. Tłumaczenie się torem to trochę rak, bo był równy dla każdego i taki Jeppesen ładnie śmigał. Leszno było podrażnione, a potencjał ich seniorów jest ogromny i nawet mocnych juniorów nie potrzebują. Ważne żeby wczołgać się do czwórki, a na to szanse mamy spore ; )

  27. Powrót do góry    #518
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,322
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,338 w 553 postach
    To jest niepokojące, że mimo wszystko tym torem tłumaczyć porażkę trzeba. Ponieważ to gospodarz powinien czytać tor lepiej i co do tego chyba nie powinno być wątpliwości? Motor Lublin w ub. roku przegrywał już 10 punktami z Leszne. Spotkanie ostatecznie 10 punktami wygrał bo znając swój tor, w drugiej części spotkania odjechali. U nas dzieje się dokładnie odwrotnie - zaskoczenie na początku ale po pierwszej serii zostajemy daleko w tyle. Prosty przykład sparingu, gdzie było czarno na białym widać, że idziemy w złym kierunku. Tutaj popełniono dokładnie ten sam błąd. Za 5 dni przyjeżdża Falubaz, bez presji bo nikt od nich nie wymaga cudu. Myślicie że będzie łatwo i przyjemnie?

    Co do tego spokojnego wejścia do 4 też byłym ostrożny. Lublin nie wygląda gorzej od nas - Cierniak już zaskoczył, a Lampart przynajmniej u siebie swoje zrobi. Będzie to ciężki sezon, z wahaniami - raz Smyk zrobi 10 punktów, Woryna 3, drugim razem odwrotnie. O Liderze było sporo powyżej, nie ma co się spodziewać szału, natomiast jak ktoś pisze że Lindgren rozkręca się wraz z upływem czasu - to proszę tylko przeanalizuj jego ostatnie sezony. To początki miał dobre, a potem było tylko gorzej. Jak w tym roku będzie tak samo, to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    Adi1981 (12-04-2021)

  29. Powrót do góry    #519
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,187
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Liryczny morderca Zobacz posta
    Jeżeli komuś się wydawało że Smyk to materiał na 10 pkt ....to niech sobie uświadomi że gdyby tak było to Unia by go nie puściła.

    Analiza jego kariery to
    -extra junior połączony z ciepmarnianymi warunkami w Lesznie
    -zero presji jako junior plus możliwość korzystania z podpowiedzi liderów
    -pierwszy sezon seniorski -cieplarniane warunki
    -srednia na torze domowym nieadekwatna do średniej wyjazdowej 1.2
    -mozliwosc korzystania z podpowiedzieli liderów nadal jako senior
    - rzut na kasę korzystając z mgły mózgowej prezesów Wlokniarza
    -zderzenie się z ciężką rzeczywistością dla zawodnika ,kibiców i prezesów w pierwszym meczu sezonu wnowym klubie beż cieplarnianych warunków
    Średnie wyjazdowe Bartka:
    2020 - 1,553 (lepsza m.in od Janka Kołodzieja 1,526)
    2019 - 1,939 (lepsza od m.in od Macieja Janowskiego 1,868 , Patryka Dudka 1,711)
    2018 - 1,833 (lepsza od m.in Jasona Doyle 1,778 , Jacka Holdera 1,667)
    2017 - 1,606 (lepsza od Przemka Pawlickiego z Gorzowa wtedy 1,575)

    Gdzie tu masz 1,2?
    Opieraj się na faktach kolego , a nie zakłamujesz rzeczywistość.

    Bardzo dobrze miał Smyk w Lesznie zgoda, ale nikt pkt na torze nie dawał mu za darmo. Inna sprawa,że on jeżdżąc w Lesznie prawie zawsze miał mocnego "doparowego" , a to także przekłada się na średnią, co widać przez ostatnie lata na przykładzie chociażby Janka.

    Rzut na kasę, zgadza się. Tylko Jakby nie było zapracował sobie na to swoją formą sportową.
    Patrząc na ostatnie sezony by nie strzelać z kapelusza jak Ty:

    2020 -
    Smektała 1,863
    Kołodziej 1,870
    Dudek 1,890

    2019 -
    Smektała 1,861
    Lindgren 1,899
    Pawlicki 1,803

    2018 -
    Smektała 1,889
    Hampel 1,847
    Zagar 1,731

    2017 -
    Smektała 1,803
    Lindgren 1,887
    Kasprzak 1,826


    Teraz ładnie powinieneś przyznać się do błędu i wycofać się ze swoich bredni. Następnym razem chociaż prześledź jak było i się wypowiedz , zamiast strzelać "ślepakami" jak ludzie na sportowych. Zresztą wielce to prawdopodobne patrząc kiedy konto założyłeś.
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 12-04-2021 o 13:25

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Igelski (12-04-2021)

  31. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Torem ja bym tłumaczył gdyby od pierwszego biegu dostawali w torbę a tak nie było. Poza tym jedzie się tak jak przeciwnik pozwala. Leszno było silniejsze. Zawiódł zdecydowanie Lindgren.

  32. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,818
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Od jutra do piątku zapowiadają spore opady deszczu, może dobrze żeby meczu nie było w piątek, bo jeszcze dostaniemy drugiego liścia i widmo końca sezonu zacznie zaglądać nam w oczy. Lindgren w sparingach wyglądał źle, ale nikt nie spodziewał się że w lidze dalej będzie to samo, oczywiście nie uwierzę w żadne odkładanie silników, bo do początku Grand prix jeszcze ponad miesiąc czasu. Poza tym co on może po jednym biegu stwierdzić.

  33. Powrót do góry    #522
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Średnie wyjazdowe Bartka:
    2020 - 1,553 (lepsza m.in od Janka Kołodzieja 1,526)
    2019 - 1,939 (lepsza od m.in od Macieja Janowskiego 1,868 , Patryka Dudka 1,711)
    2018 - 1,833 (lepsza od m.in Jasona Doyle 1,778 , Jacka Holdera 1,667)
    2017 - 1,606 (lepsza od Przemka Pawlickiego z Gorzowa wtedy 1,575)

    Gdzie tu masz 1,2?
    Opieraj się na faktach kolego , a nie zakłamujesz rzeczywistość.
    Wszystko fajnie, ale miarodajna jest tylko średnia z 2020 - poprzednie lata są "zanieczyszczone" biegiem juniorskim.

  34. Powrót do góry    #523
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Średnie wyjazdowe Bartka:
    2020 - 1,553 (lepsza m.in od Janka Kołodzieja 1,526)
    2019 - 1,939 (lepsza od m.in od Macieja Janowskiego 1,868 , Patryka Dudka 1,711)
    2018 - 1,833 (lepsza od m.in Jasona Doyle 1,778 , Jacka Holdera 1,667)
    2017 - 1,606 (lepsza od Przemka Pawlickiego z Gorzowa wtedy 1,575)

    Gdzie tu masz 1,2?
    Opieraj się na faktach kolego , a nie zakłamujesz rzeczywistość.

    Bardzo dobrze miał Smyk w Lesznie zgoda, ale nikt pkt na torze nie dawał mu za darmo. Inna sprawa,że on jeżdżąc w Lesznie prawie zawsze miał mocnego "doparowego" , a to także przekłada się na średnią, co widać przez ostatnie lata na przykładzie chociażby Janka.

    Rzut na kasę, zgadza się. Tylko Jakby nie było zapracował sobie na to swoją formą sportową.
    Patrząc na ostatnie sezony by nie strzelać z kapelusza jak Ty:

    2020 -
    Smektała 1,863
    Kołodziej 1,870
    Dudek 1,890

    2019 -
    Smektała 1,861
    Lindgren 1,899
    Pawlicki 1,803

    2018 -
    Smektała 1,889
    Hampel 1,847
    Zagar 1,731

    2017 -
    Smektała 1,803
    Lindgren 1,887
    Kasprzak 1,826


    Teraz ładnie powinieneś przyznać się do błędu i wycofać się ze swoich bredni. Następnym razem chociaż prześledź jak było i się wypowiedz , zamiast strzelać "ślepakami" jak ludzie na sportowych. Zresztą wielce to prawdopodobne patrząc kiedy konto założyłeś.
    Tylko ta statystyka na nic się nie przekłada. We wcześniejszych latach ( niż 2020) Smektała był Juniorem i jeździł w biegu młodzieżowym gdzie 3 miał w prawie każdym meczu. Porównujesz z bardzo słabym jednym sezonem Kołodzieja na wyjazdach. Do tego w Unii ma zawsze mocnego doparowego, który często robi mu robotę. I nie chodzi nawet o tą, że go holuje czy coś, ale zobacz na takiego Madsena wczoraj. Jak jeździł sam przeciwko dwóm mocnym leszczynianom to dawał radę jednego wyprzedzić. Smektała rzucił się na zbyt głęboką wodę.

  35. Powrót do góry    #524
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Smyku przede wszystkim jest za ,,miękki''

    To taka kopia Kasprzaka

    ,,Wyjdzie'' to ,,pójdzie''

    Nie wystartuje to już nigdzie nogi nie włoży, a wręcz przeciwnie , i podobnie jak KK, od połowy prostej często już hamuje wspomnianą ową nogą

  36. Powrót do góry    #525
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Trochę to jednak obraźliwe dla Kasprzaka. Zawsze bazował na starcie, ale piką też umiał wejśc. Piką, która jest dla Smyka nieosiągalna.

    Wy mieliście wielu startowców, ale wszyscy oni przynajmniej na początku kariery umieli też powalczyć. Czy to Okoń czy Hampel. Później ciężkie kontuzje i wiek ich trochę przyhamowały.

    Jeśli młody chłopak w wieku 22 lat jest tam gdzie panowie w wieku 38-40 to jest coś nie bardzo halo.

  37. Powrót do góry    #526
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2021
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Średnie wyjazdowe Bartka:
    2020 - 1,553 (lepsza m.in od Janka Kołodzieja 1,526)
    2019 - 1,939 (lepsza od m.in od Macieja Janowskiego 1,868 , Patryka Dudka 1,711)
    2018 - 1,833 (lepsza od m.in Jasona Doyle 1,778 , Jacka Holdera 1,667)
    2017 - 1,606 (lepsza od Przemka Pawlickiego z Gorzowa wtedy 1,575)

    Gdzie tu masz 1,2?
    Opieraj się na faktach kolego , a nie zakłamujesz rzeczywistość.

    Bardzo dobrze miał Smyk w Lesznie zgoda, ale nikt pkt na torze nie dawał mu za darmo. Inna sprawa,że on jeżdżąc w Lesznie prawie zawsze miał mocnego "doparowego" , a to także przekłada się na średnią, co widać przez ostatnie lata na przykładzie chociażby Janka.

    Rzut na kasę, zgadza się. Tylko Jakby nie było zapracował sobie na to swoją formą sportową.
    Patrząc na ostatnie sezony by nie strzelać z kapelusza jak Ty:

    2020 -
    Smektała 1,863
    Kołodziej 1,870
    Dudek 1,890

    2019 -
    Smektała 1,861
    Lindgren 1,899
    Pawlicki 1,803

    2018 -
    Smektała 1,889
    Hampel 1,847
    Zagar 1,731

    2017 -
    Smektała 1,803
    Lindgren 1,887
    Kasprzak 1,826


    Teraz ładnie powinieneś przyznać się do błędu i wycofać się ze swoich bredni. Następnym razem chociaż prześledź jak było i się wypowiedz , zamiast strzelać "ślepakami" jak ludzie na sportowych. Zresztą wielce to prawdopodobne patrząc kiedy konto założyłeś.
    Niestety nie przyznam się .Może sredniaa rzuciłem z rękawa ale Smyk średnia 1.55 babil głównie w Rybniku ,Grudziądzu,Lublinie i Częstochowie
    Reszta to był piach i jak przeliczyłem resztę meczy to nawet 1.2 nie powąchał

    Najgorszy rodzaj zawodnika dla klubu w stosunku kasa /korzyść....Wydaje mu się że po średniej jest Bogiem i porownuje sie do Kolodzieja ,ale jak trzeba spiąć jaja na Play off lub ciężki mecz wyjazdowy i robi lipę to jest tylko uśmiechniętym Smykiem

  38. Powrót do góry    #527
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Ale mieć już rywala zamroczonego i dać sobie spuścić lanie. Co to są za nieudacznicy i patałachy, żeby nie potrafić raz wygrać z tym Lesznem przez 3 lata. Czwarty mecz z rzędu przegrany u siebie z nimi. To się w pale nie mieści. A tych wszystkich trenerów/menedżerów, to można wrzucić do jednego worka. Bezsensowne zmiany Kędziory w Rybniku, czy ostatnie popisy Ślączki i Świderskiego pokazują, że nie ma znaczenia kto to będzie prowadzić, efekt będzie taki sam. Biorą kasę za nic.
    Hej falubazy, nie chcecie Lindgrena? Wy tam chyba macie do niego sentyment. Tak do kompletu z Zagarem. A my weźmiemy od Was po sezonie Wadima, bo Jonas się sprawdził. Trzeba zrobić wszystko, żeby ściągnąć do domu Drabika, mieć swojaka na seniorce i nie szukać co roku jakiegoś Musielaka, Miedzińskiego, Przedpełskiego, Woryny. Tamci przyjdą na rok, dwa i wracają do siebie. Boryna też od razu spier*oli jak Rybnik wejdzie.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  39. Powrót do góry    #528
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Ale mieć już rywala zamroczonego i dać sobie spuścić lanie. Co to są za nieudacznicy i patałachy, żeby nie potrafić raz wygrać z tym Lesznem przez 3 lata. Czwarty mecz z rzędu przegrany u siebie z nimi. To się w pale nie mieści. A tych wszystkich trenerów/menedżerów, to można wrzucić do jednego worka. Bezsensowne zmiany Kędziory w Rybniku, czy ostatnie popisy Ślączki i Świderskiego pokazują, że nie ma znaczenia kto to będzie prowadzić, efekt będzie taki sam. Biorą kasę za nic.
    Hej falubazy, nie chcecie Lindgrena? Wy tam chyba macie do niego sentyment. Tak do kompletu z Zagarem. A my weźmiemy od Was po sezonie Wadima, bo Jonas się sprawdził. Trzeba zrobić wszystko, żeby ściągnąć do domu Drabika, mieć swojaka na seniorce i nie szukać co roku jakiegoś Musielaka, Miedzińskiego, Przedpełskiego, Woryny. Tamci przyjdą na rok, dwa i wracają do siebie. Boryna też od razu spier*oli jak Rybnik wejdzie.


    To może Gruchalski? Gość na treningach jeździ jak Gollob. Kulakow jak go pierwszy raz na torze zobaczył to pytał się czy to Zmarzlik.

  40. Powrót do góry    #529
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Hej falubazy, nie chcecie Lindgrena? Wy tam chyba macie do niego sentyment. Tak do kompletu z Zagarem. A my weźmiemy od Was po sezonie Wadima, bo Jonas się sprawdził. Trzeba zrobić wszystko, żeby ściągnąć do domu Drabika, mieć swojaka na seniorce i nie szukać co roku jakiegoś Musielaka, Miedzińskiego, Przedpełskiego, Woryny. Tamci przyjdą na rok, dwa i wracają do siebie. Boryna też od razu spier*oli jak Rybnik wejdzie.
    Możecie po sezonie wziąć Vaculika, kończy mu się kontrakt, a on ostatni raz przedłużył jakiś kontrakt z klubem w 2014. Więc można się spodziewać, że po sezonie będzie szukał kolejnego klubu. A my(jak się utrzymamy) w miejsce Zagara weźmiemy Lindgrena i będzie jeździł razem z Frickiem.
    Ostatnio edytowane przez kibic123 ; 12-04-2021 o 15:50

  41. Powrót do góry    #530
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    To może Gruchalski? Gość na treningach jeździ jak Gollob. Kulakow jak go pierwszy raz na torze zobaczył to pytał się czy to Zmarzlik.
    Właśnie widziałem wczoraj, oczy bolały od patrzenia. Z nim w składzie nie macie szans na awans. Przykład Łęgowika nic Was nie nauczył. Zdunek to chyba nigdy nie awansuje do tej ekstraligi.
    - 19 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 46 -
    '59 '74 '75 '76 '77 '78 '96 '03 '04 '05 '06 '09 '19 '22

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Top Secret za jego przydatny post!

    L (12-04-2021)

  43. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    To poprstu moje odczucia oczywiscie, wiec prosze mnie tu nie zjesc.. ale mysle, ze wczoraj Wlokniarz by wygral gdyby trenerem nadal byl Cieslak

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Havelock (12-04-2021)

  45. Powrót do góry    #532
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Właśnie widziałem wczoraj, oczy bolały od patrzenia. Z nim w składzie nie macie szans na awans. Przykład Łęgowika nic Was nie nauczył. Zdunek to chyba nigdy nie awansuje do tej ekstraligi.
    Niemoc straszna. Cieszy się bo wygrywa z Kempem czy Fienhage na treningu. Pomyśleć że on w 2019 miał lepszą śr niż Lambo czy wiele innych ciekawych nazwisk

  46. Powrót do góry    #533
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,881
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Ale mieć już rywala zamroczonego i dać sobie spuścić lanie. Co to są za nieudacznicy i patałachy, żeby nie potrafić raz wygrać z tym Lesznem przez 3 lata. Czwarty mecz z rzędu przegrany u siebie z nimi. To się w pale nie mieści. A tych wszystkich trenerów/menedżerów, to można wrzucić do jednego worka. Bezsensowne zmiany Kędziory w Rybniku, czy ostatnie popisy Ślączki i Świderskiego pokazują, że nie ma znaczenia kto to będzie prowadzić, efekt będzie taki sam. Biorą kasę za nic.
    Zaszkodził wam pierwszy mecz Unii ze Stalą, mocno się rolnicy najeżyli na wygraną. Co było do pzrewidzenia. A Włokniarz nie był w formie, dokłądnie pojechali na tyle, ile umieli, ile mogli. No, Fred trochę mało, ale on wyraźnie jest zaplątany sprzętem. Trener-świeżak też nie pomógł, samymi dobrymi zmianami mógł parę oczek zdobyć, choć raczej i tak nie wygrałby meczu. Waszym ratunkiem moze być wyciągnięcie się Lindgrena na wyższy, stabilny poziom oraz okrzepnięcie w Elidze menedżera. Juniorów macie dobrych, U24 też niezły, Madsen harpagan. Tylko nie sądzę, byście mogli z Woryną i Smektałą coś zrobić, jeśli oni sami tego nie umieją.
    Na Falubaz i GKM to wystarczy, na Unię czy Spartę to jest za mało.

    Cytat Zamieszczone przez Top Secret Zobacz posta
    Hej falubazy, nie chcecie Lindgrena? Wy tam chyba macie do niego sentyment. Tak do kompletu z Zagarem. A my weźmiemy od Was po sezonie Wadima, bo Jonas się sprawdził. Trzeba zrobić wszystko, żeby ściągnąć do domu Drabika, mieć swojaka na seniorce i nie szukać co roku jakiegoś Musielaka, Miedzińskiego, Przedpełskiego, Woryny. Tamci przyjdą na rok, dwa i wracają do siebie. Boryna też od razu spier*oli jak Rybnik wejdzie.
    Lindgrena chcemy jak najbardziej. Ale nie do pary z Zagarem, a za Zagara. Lindgren z Fricke pasowałby u nas, żadne gwiazdy, ale jakieś punkty pzrywiozą i Eligę obronią.
    A Vadim nie jest nasz, bierzcie go sobie, jak wam pozwolą. Chyba że będzie chciał do pary z Fricke za rok, to może podpisać u nas.
    Na Drabika to i my mamy apatyt jak cholera, pasowałby akurat by wskoczyć za Pepe po odbyciu kary, nikogo lepszego nie moglibyśmy znaleźć.

  47. Powrót do góry    #534
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,007
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Smyk na SF:

    - Nie na takie wyniki pracowałem całą zimę. Nie po to tutaj przychodziłem do klubu, żeby takie wyniki robić. Mieliśmy dzisiaj ciężko, bo jechaliśmy pierwszy mecz. Drużyna, która do nas dzisiaj przyjechała, już ma to spotkanie za sobą. Co za tym idzie, mogła wyciągnąć wnioski. Jechaliśmy sparingi i treningi, ale Ekstraliga rządzi się swoimi prawami - powiedział Smektała.

    Nie o take Włókniarz walczyłem!
    Pzdr,
    Garfield

  48. Powrót do góry    #535
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Średnie wyjazdowe Bartka:
    2020 - 1,553 (lepsza m.in od Janka Kołodzieja 1,526)
    2019 - 1,939 (lepsza od m.in od Macieja Janowskiego 1,868 , Patryka Dudka 1,711)
    2018 - 1,833 (lepsza od m.in Jasona Doyle 1,778 , Jacka Holdera 1,667)
    2017 - 1,606 (lepsza od Przemka Pawlickiego z Gorzowa wtedy 1,575)

    Gdzie tu masz 1,2?
    Opieraj się na faktach kolego , a nie zakłamujesz rzeczywistość.

    Bardzo dobrze miał Smyk w Lesznie zgoda, ale nikt pkt na torze nie dawał mu za darmo. Inna sprawa,że on jeżdżąc w Lesznie prawie zawsze miał mocnego "doparowego" , a to także przekłada się na średnią, co widać przez ostatnie lata na przykładzie chociażby Janka.

    Rzut na kasę, zgadza się. Tylko Jakby nie było zapracował sobie na to swoją formą sportową.
    Patrząc na ostatnie sezony by nie strzelać z kapelusza jak Ty:

    2020 -
    Smektała 1,863
    Kołodziej 1,870
    Dudek 1,890

    Teraz ładnie powinieneś przyznać się do błędu i wycofać się ze swoich bredni. Następnym razem chociaż prześledź jak było i się wypowiedz , zamiast strzelać "ślepakami" jak ludzie na sportowych. Zresztą wielce to prawdopodobne patrząc kiedy konto założyłeś.
    Nie rzucaj się tak. Na wyjazdach jest cieniutki. Zostańmy przy 2020 roku jako że jechał jako senior:
    1 kolejka - Gorzów - 1,0,1' pokonani: Karczmarz, Bartkowiak
    4 kolejka - Grudziądz - 2,3,3,W,1 pokonani: Pedersen, Prz. Pawlicki, Bjerre, A.Łaguta x2, Zieliński,
    5 kolejka - Rybnik - 1',3,3,3,2 pokonani: Milik, Lambert, Łogaczew, Woryna x2, Tudzież, Miedziński x2
    7 kolejka - Czewa - 2',3,1',1,3 pokonani: Holta x2, Lindgren x2, Przedpełski, Miśkowiak, Doyle
    9 kolejka - Wrocław - 1',1,0 pokonani: Ch.Holder
    10 kolejka - Lublin - 2,2,3,1,2,0 pokonani: Jamróg, Hampel, Michelsen, Lampart, G.Łaguta
    13 kolejka - Z Góra - 0,1,0 pokonani: Protasiewicz (U na 1 poz.)
    15 kolejka - Z Góra - 3,0,0,0 pokonani: Lindbaeck, Protasiewicz
    17 kolejka - Gorzów - 1',1,2 pokonani: J. Holder, Jasiński (W)

    Matematyka jest bezlitosna - jadąc przeciwko drużynom z PO w 5 meczach uzbierał 12+3pkt ze średnią 0,938 pkt/bieg
    Dokładając do tego Czewę i Lublin którym bardzo niewiele zabrakło do PO uzbierał 32+5pkt ze średnią 1,370 pkt/bieg
    I to jest właściwa wyjazdowa wartość Smyka. Muszę przyznać, że sam nie przypuszczałem, że jest aż tak słabo.
    W Czewie nikt tego nie sprawdził oferując mu kontrakt?
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  49. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,177
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,872 w 4,882 postach
    No i prysl mit o swietnym szkoelniu w Lesznie ,skoro wypuszczaja nic nie wartych seniorow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #537
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No i prysl mit o swietnym szkoelniu w Lesznie ,skoro wypuszczaja nic nie wartych seniorow.
    Szkolenie to jedno, a nadopiekuńczość to drugie. Liczę, że Smyk się ogarnie, albo raczej dorośnie i będzie osiągał przyzwoite wyniki choćby w lidze.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  51. Powrót do góry    #538
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,881
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Nie rzucaj się tak. Na wyjazdach jest cieniutki. Zostańmy przy 2020 roku jako że jechał jako senior:

    Matematyka jest bezlitosna - jadąc przeciwko drużynom z PO w 5 meczach uzbierał 12+3pkt ze średnią 0,938 pkt/bieg
    Dokładając do tego Czewę i Lublin którym bardzo niewiele zabrakło do PO uzbierał 32+5pkt ze średnią 1,370 pkt/bieg
    I to jest właściwa wyjazdowa wartość Smyka. Muszę przyznać, że sam nie przypuszczałem, że jest aż tak słabo.
    W Czewie nikt tego nie sprawdził oferując mu kontrakt?
    A jak pisałem że Smyk u siebie robi dobrą jazdę, a na wyjazdach traci połowę wartości i jego skuteczność w Czewie będzie zbliżona do wyników Zengoty z ostatniego roku jazd, to znawcy chcieli mnie zakrzyczeć, że niby głupoty piszę. Że Zengota nigdy nie powąchał skuteczności/średniej Smektały. Nie wiem czy zdania powoli nie zmieniają, czy trwają przy swoim, bo jakoś ucichli w temacie.
    Choc akurat temat był o Zengocie a Smyk przy okazji wypłynął.

  52. Powrót do góry    #539
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Od jutra do piątku zapowiadają spore opady deszczu, może dobrze żeby meczu nie było w piątek, bo jeszcze dostaniemy drugiego liścia i widmo końca sezonu zacznie zaglądać nam w oczy.
    A dlaczego ma meczu nie być?! Na naszym torze da się po 5 dniach deszczu jeździć bez problemu. Sam główny toromiszcz to orzekł: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/90...zow-a-on-bez-p
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  53. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Szkolenie to jedno, a nadopiekuńczość to drugie. Liczę, że Smyk się ogarnie, albo raczej dorośnie i będzie osiągał przyzwoite wyniki choćby w lidze.

    tylko Smyk w porownaniu do Kubery to jakis mega grzeczny sie wydaje. Kubera ma jakas iskrę.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Robert_Leszno (12-04-2021)

Strona 12 z 48 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •