Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 701

Wątek: SGP - Wrocław - I Runda 28.08.2020

  1. Powrót do góry    #226
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    A Panowie z podium nie powinni klęknąć przed Antkiem?
    BLM?
    te bzdury to tylko w USA. idiotyzm. a pozniej moze nie reagowac na polecenia policji i robic heca jak ta ost akcja. facet szedl do samochodu i co? mogl wyciagnac spluwe i postrzelic policjantow...

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,500
    Kliknij i podziękuj
    1,331
    Podziękowania: 973 w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    te bzdury to tylko w USA. idiotyzm. a pozniej moze nie reagowac na polecenia policji i robic heca jak ta ost akcja. facet szedl do samochodu i co? mogl wyciagnac spluwe i postrzelic policjantow...
    Robi, ja tak dla żartu...O czy Ty dla mnie rozmawiasz?

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Robi, ja tak dla żartu...O czy Ty dla mnie rozmawiasz?
    niech ludzie wiedza. a jak nie chca wiedziec to tylko o nich swiadczy.

    no nic. Zimny -10. Madsen -8. zostalo "tylko" 7 rund.

  4. Powrót do góry    #229
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Emil jest wyżej od Zimnego, mial trzy trójki.
    Nie jest. Decydują miejsca z 1/2.

    Właściwa generalka.
    https://www.speedwaygp.com/results/205
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Robi (28-08-2020)

  6. Powrót do góry    #230
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie jest. Decydują miejsca z 1/2.
    no tez mi sie wydawalo ze najpierw ci z 3 msc, pozniej z 4 msc.

  7. Powrót do góry    #231
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Widać trenerską rękę Kempesa
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Drapichrust za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-08-2020)

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,810
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ale to remisy od 9 w dol i dla zawodnikow: z 3 msc i 4 msc.

  10. Powrót do góry    #233
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ze dzis bedzie pi.da nie wynik wiedzialem po 3 serii, pierwsze dwie zamazaly obraz, ze moze cos byc. Byl poprostu wolny. Na szczescie Emil i Leon nie odjechalu. We Wrocku zaczyna padac i ma padac do poludnua plus chlodniej wiec zobaczymy co przyniesie jutro.

    Ps. Pierwsze moje GP we Wrocku, wies jak c.uj. Caly WTS ponad Duzersem i Zimnym bo Janos Bog wiadomo, ale nawet Frickowi bardziej kibicowali. Teksty typu Tajus i Glebus pomine, bo byl orgazm jak Glebus w 5 serii prowadzil.. ale zdechlo i do nie wszedl 1/2. Wrogos do Leszna niewyobrazalana, teksty typu jeden do drugiego „patrz jaki odwazny w szaliku Leszna” a kolega dl niego „ to szalik Rzeszowa kretynie” ale mozna wybaczyc bo Panowie pewnie bylo po 12 sikaczach.. na poczatku

    Pozdro! Oby jutro Zimny co odrobil.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-08-2020)

  12. Powrót do góry    #234
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Na IMŚ w szaliku Leszna... Brawo...

    To nie liga...

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-08-2020)

  14. Powrót do góry    #235
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Jak bedzie padac do poludnia, to moze wyjsc za*ebisty tor.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  15. Powrót do góry    #236
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2010
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Też mnie zastanawiało to ustalanie miejsc. Na miejscach 9-16 nie ma remisów tylko liczymy 3, 2 itd, ewentualnie bezpośrednie.

    Z kolei w tych 5-8 to dużo na logikę może być mozliwości.

    1. Liczenie pkt po 5 biegach - odpada, bo Bartek byłby ósmy.
    2. Liczenie pkt po 6 biegach - tez odpada, bo Bartek byłby siódmy, przed Vaculikiem którego wyprzedza w takiej sytuacji tylko bezpośrednim pojedynkiem, reszte mieli na remis.
    3. Bartek w końcu jednak był 6 szósty, czyli musi być jedna z tych dwóch opcji

    5 jest lepszy z trzecich miejsc w półfinałach po zasadniczej
    6 jest gorszy z nich
    7 jest lepszy z czwartych miejsc w półfinałach po zasadniczej
    8 jest gorszy z nich

    Albo ta druga opcja - tak samo tylko pkt liczone po zasadniczej + półfinałach. Która z tych dwóch opcji to nie mam pojęcia, po wynikach tego turnieju nie da sie stwierdzić, bo Bartek w obu przyladkach jest za Madsenem.

    Znajdzie się gdzies jakiś dokładny regulamin? To w zasadzie jest ważne. Te pojedyncze pkt i zasady ich przyznawania mogą na końcu decydować o medalach.

  16. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Powinny byc jakies dodatkowe punkty, np za miejsca 1-3 w rundzie zasadniczej.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-08-2020), Raf_Lublin (29-08-2020)

  18. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Na takich torach jak ten dzisiejszy to kacap wygra jeszcze 5 razy. Idź pan w ch)uj z takim torem i z takim GP. To jak posuwanie laski, która już ledwo widzi na oczy i mimo,że bardzo chce to tak naprawdę nie ma dla niej znaczenia czy masz morde jak Ronaldo czy jak Kononowicz.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (29-08-2020), sparta_mistrz (29-08-2020)

  20. Powrót do góry    #239
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ze dzis bedzie pi.da nie wynik wiedzialem po 3 serii, pierwsze dwie zamazaly obraz, ze moze cos byc. Byl poprostu wolny. Na szczescie Emil i Leon nie odjechalu. We Wrocku zaczyna padac i ma padac do poludnua plus chlodniej wiec zobaczymy co przyniesie jutro.

    Ps. Pierwsze moje GP we Wrocku, wies jak c.uj. Caly WTS ponad Duzersem i Zimnym bo Janos Bog wiadomo, ale nawet Frickowi bardziej kibicowali. Teksty typu Tajus i Glebus pomine, bo byl orgazm jak Glebus w 5 serii prowadzil.. ale zdechlo i do nie wszedl 1/2. Wrogos do Leszna niewyobrazalana, teksty typu jeden do drugiego „patrz jaki odwazny w szaliku Leszna” a kolega dl niego „ to szalik Rzeszowa kretynie” ale mozna wybaczyc bo Panowie pewnie bylo po 12 sikaczach.. na poczatku

    Pozdro! Oby jutro Zimny co odrobil.
    Tak tak ty byłeś...
    Koło mnie jak zwykle leszczyniaki, ale ludzie spoko, fajnie się gadało i obyło się bez rzucania krzesełek.

    Niektórym czasami polecam odejście od monitora i wypuszczenia na świeżym powietrzu zalegających w dupie pierdów.

  21. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Tak tak ty byłeś...
    Koło mnie jak zwykle leszczyniaki, ale ludzie spoko, fajnie się gadało i obyło się bez rzucania krzesełek.

    Niektórym czasami polecam odejście od monitora i wypuszczenia na świeżym powietrzu zalegających w dupie pierdów.
    Z Cb taki sam cymbal jak z tych baranow kolo mnie. Pier.ol dalej te swoje chude kawalki jak WTS WTS podczas gdy Glebus po polfinal lecial. Co za kretyn.

    Co chcesz wiedziec na dowod ze bylem i jestem we Wrocku? Ze pada, siapi co chwile i wieje od ok. 22:45?

    Ps. JA bylem ty nie.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 29-08-2020 o 00:11

  22. Powrót do góry    #241
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,518
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez pi-o-trek Zobacz posta
    Też mnie zastanawiało to ustalanie miejsc. Na miejscach 9-16 nie ma remisów tylko liczymy 3, 2 itd, ewentualnie bezpośrednie.

    Z kolei w tych 5-8 to dużo na logikę może być mozliwości.

    1. Liczenie pkt po 5 biegach - odpada, bo Bartek byłby ósmy.
    2. Liczenie pkt po 6 biegach - tez odpada, bo Bartek byłby siódmy, przed Vaculikiem którego wyprzedza w takiej sytuacji tylko bezpośrednim pojedynkiem, reszte mieli na remis.
    3. Bartek w końcu jednak był 6 szósty, czyli musi być jedna z tych dwóch opcji

    5 jest lepszy z trzecich miejsc w półfinałach po zasadniczej
    6 jest gorszy z nich
    7 jest lepszy z czwartych miejsc w półfinałach po zasadniczej
    8 jest gorszy z nich

    Albo ta druga opcja - tak samo tylko pkt liczone po zasadniczej + półfinałach. Która z tych dwóch opcji to nie mam pojęcia, po wynikach tego turnieju nie da sie stwierdzić, bo Bartek w obu przyladkach jest za Madsenem.

    Znajdzie się gdzies jakiś dokładny regulamin? To w zasadzie jest ważne. Te pojedyncze pkt i zasady ich przyznawania mogą na końcu decydować o medalach.
    No przecież ci podałem regulamin. Decydują msc w półfinałach, a dalej miejsce w RZ. Sam zresztą to prawidłowo rozpisałeś.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #242
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Kilku zawodników chciało złożyć protest w sprawie opon ale skutecznie im ten pomysł wybito z głowy
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...e-opon/rvg578t
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #243
    Początkujący
    Dołączył
    19-07-2010
    Postów
    23
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Tak, to że decyduja miejsca z półfinałów to wydedukowałem wyżej, ale nie wiedziałem czy decydują potem punkty z 5 czy 6 startów.
    W regulaminie jest jednak mowa o klasyfikacji po zasadniczej, czyli po 5.

    To miałoby znaczenie przy 7-8 miejscu bo np:
    Miejsca po zasadniczej:
    7. Zawodnik A 8 (3,2,2,1,0)
    8. Zawodnik B 8 (0,1,2,2,3), czyli to samo, ale A był lepszy w bezpośrednim.

    Po półfinałach
    7. Zawodnik B 8 (0,1,2,2,3,0)
    8. Zawodnik A 8 (3,2,2,1,0,w).

    Ale z regulaminu, który czytałem na stronie PZM wynika jasno, że nie ma to znaczenia. Czyli podsumowując, gdyby był w GP Nicki to mógłby śmiało w półfinale markować swój defekt ma ostatnim łuku, na 4 pozycji i nic by nie stracił.

  25. Powrót do góry    #244
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Kilku zawodników chciało złożyć protest w sprawie opon ale skutecznie im ten pomysł wybito z głowy
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...e-opon/rvg578t
    był jakiś wywiad podczas któregoś meczu, jak jakiś zawodnik mówił, że testował będzie opony tej firmy, bo nich w gp używać będzie. Widać, że ci mądrzejsi wiedzieli, że nic nim nie zrobią używając tych opon, teraz czekamy na resztę zawodników, którzy na gp przesiądą się na te opony

  26. Powrót do góry    #245
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2019
    Postów
    434
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 132 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez inzynier Zobacz posta
    Kilku zawodników chciało złożyć protest w sprawie opon ale skutecznie im ten pomysł wybito z głowy
    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...e-opon/rvg578t
    Niech no zgadne: Madsen, Zmarzlik, Lindgren, Doyle

  27. Powrót do góry    #246
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,581
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Ale podobno te opony są miękkie i powodują że motycykl żużlowy jedzie szybciej...pewnie jutro, najpóźniej za tydzień cała 16 pojedzie już pewnie na anlasach chyba że wcześniej zabronią z nich korzystać

  28. Powrót do góry    #247
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2014
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 76 w 45 postach
    Nie zabronią tych opon, bo producent jest partnerem bsi i całego cyklu GP. Wszyscy zawodnicy na pewno nie będą używać tych opon, ponieważ niektórzy mają podpisane umowy z mitasem i muszą używać tylko ich opon

  29. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Thomaso Zobacz posta
    Nie zabronią tych opon, bo producent jest partnerem bsi i całego cyklu GP. Wszyscy zawodnicy na pewno nie będą używać tych opon, ponieważ niektórzy mają podpisane umowy z mitasem i muszą używać tylko ich opon
    Jeszcze dwa lata z tym gównianym BSI... i wjeżdża Eurosport z One sport.

  30. Powrót do góry    #249
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Ciekawe tylko co z ligą, skoro tam można bez problemu sprawdzić podobno. Dobrze, że Sparta jedzie w niedziele z Grudziądzem, to akurat żadnej stronie nie będzie się opłacać sprawdzać, ale Gorzów pewnie będzie chętny do kontroli opon

  31. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    wszyscy moi 4 faworyci do finalu jakby sie zmowili i odpadli w 1/2.
    Artiom masakrator, przepasc.

    Niby cos tam mijanek bylo, ale jakos bez emocji.
    Na plus Fredka, chociaz jego akcja to byla gruba przesada.
    Rozwazalem tam wine Zmarzlika, ale jednak jej nie widze - przeciez w momencie gdy FL sie decydowal rozpedzony wcinac w krede to BZ byl w sumie daleko z przodu na pewnym prowadzeniu i wybieral sobie najlepsze trajektoriu. Sam fakt, ze sie nie wyglebal o tym swiadczy - chciacl za wszelka cene na tej sciezce pozostac. Mogl sie FL nie przewracac to by przerwania biegu nie bylo i nie byloby sprawcy.
    Zadne 50/50 i nic od siebie BZ nie dodal (klamstwa smolenskie)
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 29-08-2020 o 06:57
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #251
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    lalo cala noc wiec jest szansa, ze dzisiaj bedzie lepszy tor.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    kingpin (29-08-2020)

  34. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    lalo cala noc wiec jest szansa, ze dzisiaj bedzie lepszy tor.
    Dokladnie, kałuże na ulicach duze by nie powiedziec ogromne .

  35. Powrót do góry    #253
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,174
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Nie wiem czy Anlasy sa regulaminowe czy nie,ale ci co podpisali z Mitasem wylacznosc sami sa sobie winni.
    Zdaje sie ,ze na lidze tez juz ktos uzywal tureckich opon a skoro procedura kontroli jest taka prosta,dlaczego
    nikt nie zlozyl protestu?Moze zlozyl ale wyniki nie pokazaly niczego wbrew regulaminowi?
    Tego nie wiemy wiec poki co wstrzymalbym sie od wyciagania wnioskow na podstawie bajdurzenia Puki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #254
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Jeżeli w grę wchodzi pomiar twardości, to wystarczy zmierzyć w kilku punktach za pomocą twardościomierza Shore'a o odpowiednim zakresie. Pomiar można wykonać na miejscu w ciągu 20 sekund. O tym 2-3 miesięcznym pomiarze w laboratorium, to zwyczajna bzdura. Nie ma metod pomiaru gumy, które wykonuje się tak długo. To nie jest pomiar starzeniowy czy wytrzymałościowy, który musi potrwać te kilka dni, głównie ze względu na konieczność stworzenia oprzyrządowanie pomiarowego.
    Ostatnio edytowane przez Raf_Lublin ; 29-08-2020 o 08:34

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Raf_Lublin za jego przydatny post!

    Kaman (29-08-2020), kingpin (29-08-2020)

  38. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem czy Anlasy sa regulaminowe czy nie,ale ci co podpisali z Mitasem wylacznosc sami sa sobie winni.
    Zdaje sie ,ze na lidze tez juz ktos uzywal tureckich opon a skoro procedura kontroli jest taka prosta,dlaczego
    nikt nie zlozyl protestu?
    Moze zlozyl ale wyniki nie pokazaly niczego wbrew regulaminowi?
    Tego nie wiemy wiec poki co wstrzymalbym sie od wyciagania wnioskow na podstawie bajdurzenia Puki.
    Bo te opony niedawno weszły na rynek. Bodajże w Gorzowie Thomsen ich używa. Ale nikt nie wiedział prędzej, że są one miększe i bardziej przyczepne. Ja nawet nie wiedziałem że aby były one regulaminowe to muszą być o odpowiedniej twardości. Widział ktoś zapis w regulaminie który definiuje jak twarda musi być opona ? W lidze w Gorzowie będzie teraz okazja to sprawdzić.

    Ale bezczelnością FIM i BSI jest sam fakt, że dopuścili do używania opon których nikt nie zbadał czy są regulaminowe. W F1 byłaby afera jak diabli, tam producent zna wymogi. A jak już czytam, że zawodnikom wczoraj wybili z głowy składanie protestów bo producent opon jest partnerem BSI czy FIM, to ja nie mam więcej pytań.

    Za PS:

    Tuż po zawodach do naszej redakcji zgłosiła się osoba ze środowiska żużlowego, która kilka dni temu przeprowadziła własne testy opon. Przeprowadzone przez nią doświadczenia wskazują, że opona Anlas jest znacznie miększa od konkurencyjnego ogumienia firmy Mitas, ale przede wszystkim od wymogów wpisanych do regulaminu. Dzięki swojej specyfice tureckie opony mają zapewniać zawodnikom lepszą przyczepność, a dzięki temu przewagę nad rywalami.
    Jeśli to prawda to ja nie mam więcej pytań. Taka opona daje zawodnikom sporą przewagę, i na starcie i na trasie. I tu SE powinna wyjaśnić ten temat odnośnie używania tej opony w SE. Jeśliby ta opona dostała szlaban na SE ze względu na nieregulaminowa twardość, to to BSI miałoby niezły ból doopy. Bo wtedy trzeba by było anulować wyniki SGP z Wrocka.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-08-2020 o 09:20
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #256
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,879
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dojrzał do szampanów na podium, zostawił kompleksy za sobą i jedzie bez względu na rangę wyścigu.
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    no nie zartuj, rozpaczliwe zaciaganie recznego nawet dzisiaj kilka razy bylo ale rakiete mial taka, ze w niczym mu to nie przeszkadzalo bo szybko nadrabial.
    Nie chodzi o jazdę, a o psychikę. Wczoraj jechał dobrze bez względu o co ten wyścig, zarówno 4-5 serię o nic, jak i stresujący stert w półfinale i finale, dał radę. Chodzi tylko i wyłącznie o samo psychiczne dźwignięcie stresu, czego do tej pory nie umiał dokonać, mimo równie szybkiego sprzętu. Jazda w półfinałach, a także w lidze w rozstrzygających wyścigach (15-tych) dotąd słabo mu wychodziła, wczoraj unicestwił problem.

    PS
    Ta cała nowa punktacja znowu uczyniła wyniki pojedynczych rund mało przejrzystymi. To co było jasne i czytelne znowu "poprawili", nudzą się ci krawaciarze, muszą od czasu do czasu coś spyerdolić, żeby później z dumą i rozgłosem to naprawić, cymbały urzędnicze.

  40. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Mi się turniej nawet względnie podobał, ale może to też wynikać z tego, że jestem spragniony prawdziwego speedwaya po tym co nam serwuje(szczególnie w tym sezonie) "najwspanialsza i najlepsza" liga świata. Było trochę walki i mijanek, chociaż tor się zmieniał co serię. Raz mieliśmy fajne ściganie, za chwilę jechali gęsiego.

    Janowski jest w niezłym gazie i mało brakowało aby to wziął. Jednak żółta pszczoła z Rosji wczoraj sprzętowo w innej galaktyce. Może w końcu Łaguta przełoży świetną jazdę z lig na GP. Fredka też w finale znalazł się nieprzypadkowo, bo od trzeciej serii był już szybki, a obraz punktowy zaburzyło wykluczenie w ostatniej serii. Ważny turniej w kontekście walki o medal.

    Największy zawód? Chyba Zagar, dla niego to już drugie słabe zawody z rzędu i sam jestem ciekaw czy to przypadek czy też spuścił z tonu i powraca trochę do typowego Komandosa.

    W ogóle to mam wrażenie, że wczoraj w półfinałach oglądaliśmy ósemkę, która utrzyma się w cyklu (tak, wiem że utrzymuje się sześciu, ale dla mnie siódmy i ósmy bankowo dostaną DK i tak). Rzadki przypadek, bo zwykle wyskakuje jakiś królik z kapelusza.

    Dla Lindbaecka to raczej pożegnalny sezon w GP. Nie ma sensu żeby męczył swoją jazdą siebie i innych. Zresztą już w tym roku ta DK bardzo mocno naciągana. Teraz dodatkowo awans Berntzona powinien definitywnie przekreślić jego szanse.
    TeamLindgren

  41. Powrót do góry    #258
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,879
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta

    Dla Lindbaecka to raczej pożegnalny sezon w GP. Nie ma sensu żeby męczył swoją jazdą siebie i innych. Zresztą już w tym roku ta DK bardzo mocno naciągana. Teraz dodatkowo awans Berntzona powinien definitywnie przekreślić jego szanse.
    Antoś pasuje do SGP, jak wół do karety. On nawet do Eligi się nie nadaje, to zawodnik 1-ligowy.

  42. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Strasznie go ciśniesz w każdym poście, a on naprawdę potrafi jeździć. Pod względem skilla to jest porównywalny do Lindgrena. Ale o ile Fredka w końcu ustabilizował swoją pozycję w czołówce, tak u Antona jest coraz gorzej. Chyba to jednak problem psychiki z którą nie potrafi sobie poradzić i raczej nic już z niego nie będzie, a szkoda bo potencjał ma ogromny.
    TeamLindgren

  43. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,174
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo te opony niedawno weszły na rynek. Bodajże w Gorzowie Thomsen ich używa. Ale nikt nie wiedział prędzej, że są one miększe i bardziej przyczepne. Ja nawet nie wiedziałem że aby były one regulaminowe to muszą być o odpowiedniej twardości. Widział ktoś zapis w regulaminie który definiuje jak twarda musi być opona ? W lidze w Gorzowie będzie teraz okazja to sprawdzić.

    Ale bezczelnością FIM i BSI jest sam fakt, że dopuścili do używania opon których nikt nie zbadał czy są regulaminowe. W F1 byłaby afera jak diabli, tam producent zna wymogi. A jak już czytam, że zawodnikom wczoraj wybili z głowy składanie protestów bo producent opon jest partnerem BSI czy FIM, to ja nie mam więcej pytań.

    Za PS:



    Jeśli to prawda to ja nie mam więcej pytań. Taka opona daje zawodnikom sporą przewagę, i na starcie i na trasie. I tu SE powinna wyjaśnić ten temat odnośnie używania tej opony w SE. Jeśliby ta opona dostała szlaban na SE ze względu na nieregulaminowa twardość, to to BSI miałoby niezły ból doopy. Bo wtedy trzeba by było anulować wyniki SGP z Wrocka.
    Opony Anlaß już jakiś czas temu weszły na rynek i pewnie kilku zuzlowcow już ja testowało.
    Oczywiście po pierwszych testach mogli turki ja zmodyfikować. Pytanie czy byłoby to racjonalne ekonomicznie, tym bardziej, że federacje narodowe nie mają żadnej atrakcyjnej finansowo umowy z Anlasem i ewentualne oszustwo prędzej czy później ujrzy światło dzienne.
    Poza tym osoba która wykryła oszustwo zgłasza się do Puki a nie do Stępniewskiego.
    Kupy się to trzyma.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-08-2020 o 09:49
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #261
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Z Cb taki sam cymbal jak z tych baranow kolo mnie. Pier.ol dalej te swoje chude kawalki jak WTS WTS podczas gdy Glebus po polfinal lecial. Co za kretyn.

    Co chcesz wiedziec na dowod ze bylem i jestem we Wrocku? Ze pada, siapi co chwile i wieje od ok. 22:45?

    Ps. JA bylem ty nie.
    Pierwsze nie obrażaj bo ja ciebie nie obraziłem.

    Drugie największy problem z "wts" "wts" mają mega eksperci z forum nie odchodzący z komputera. Nikomu nie przeszkadzało przykładowo kibicowanie Adamsowi w Lesznie poza tym jakbyś był uważny to widziałbyś, że we Wrocku kibicujemy wszystkim Polakom.

    Glebuś jest jak swój.

    Aż dziw bierze, że wpuścili takiego dzbana na obiekt, nie zgubiłeś się przy wejściu?

  45. Powrót do góry    #262
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Niezłe jaja by były, jakby się okazało, że te opony są nieregulaminowe i Gorzów dostał po dupie, za używanie ich przed Thomsena Albo lepiej. Okazałoby się, że większość składu Lublina albo Leszna jeździ na tych oponach (czysto teoretyzuje) i wywróciłoby to tabelę do góry nogami. To byłoby dopełnienie i podsumowanie tego sezonu...

  46. Powrót do góry    #263
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,879
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Strasznie go ciśniesz w każdym poście, a on naprawdę potrafi jeździć. Pod względem skilla to jest porównywalny do Lindgrena. Ale o ile Fredka w końcu ustabilizował swoją pozycję w czołówce, tak u Antona jest coraz gorzej. Chyba to jednak problem psychiki z którą nie potrafi sobie poradzić i raczej nic już z niego nie będzie, a szkoda bo potencjał ma ogromny.
    To mam na myśli. Tam do zdania " to zawodnik 1-ligowy" powinienem dodać " już" i byłoby bardzo jasne.
    To nie tylko psychika, także słabszy sprzęt ale przede wszystkim, kompltnie złe dobieranie ścieżek i bezrozumna jazda w pierwszym łuku. Bez tego nie ma szans na wyniki, przecież już Krakowiak dużo lepiej to robi, a to nie jest jakiś orzeł żużla, raczej zawodnik na 1 ligę w przyszłości.

  47. Powrót do góry    #264
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Tak się kończą jakieś sztuczne regulacje, tłumiki, limitery, teraz opony. Zawsze będzie ktoś kombinował.
    #GetWellDarky

  48. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No tak, osoba która wykryła oszustwo zgłasza się do Puki a nie do Stępniewskiego.
    Kupy się to trzyma.
    Jak dla mnie to trzyma się kupy. Jeśli prawdą jest, ze ta firma finansuje BSI i inne zawody motorowe które nadzoruje FIM, jeśli prawda jest, że FIM ich faworyzuje, to pójście do Stępniewskiego jest bez sensu. Nawet jak pójdzie do szefa PZM to nic nie wskóra. Poza tym tylko się narazi. Więc jeśli te opony faktycznie są nieregulaminowe to też bym poszedł do mediów a nie działaczy, będąc np. czynnym zawodnikiem czy mechanikiem któregoś z zawodników.

    O sprawie zrobiło się głośno, i ja uważam, że trzeba to szybko przeciąć. Czyli zbadać te nowe opony aby nie było niedomówień. I dać jedną odpowiedź, są one regulaminowe czy nie są ? Jasne, że tu może działać konkurencja i robić zły PR tym oponom. Ale od tego są władze aby to wyjaśnić. A nie wmawiać zawodnikom chcącym złożyć protest, że to potrwa, że to nie ma sensu itd. W sytuacji kiedy wszyscy wiedzą, że BSI przyjmuje przelewy od nich.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,174
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,870 w 4,882 postach
    Co ma GP i BSI z Liga wspólnego?
    Mało tego, niejednokrotnie udowadniali, że przyjaciółmi nie są, więc jaki interes miałaby SE aby kryc przekręt dający profity BSI?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-08-2020 o 10:17
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #267
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Ta punktacja jest srogo popierniczona. Możesz walić same komplety w RZ i sie na koniec GP nie załapać do czołowej 6..

  51. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,600
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    kurde, a myślałem, że z tymi oponami to tylko teorie spiskowe Olkowicza, a jednak coś było na rzeczy
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  52. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariotar Zobacz posta
    Ta punktacja jest srogo popierniczona. Możesz walić same komplety w RZ i sie na koniec GP nie załapać do czołowej 6..
    Albo przekulać się do półfinału z 8 punktami, w semi za 2, potem wygrać finał i jest 20.

  53. Powrót do góry    #270
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,356
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •