Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 676 do 701 z 701

Wątek: SGP - Wrocław - I Runda 28.08.2020

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    j-rules masz rację, chociaż bardziej chodziło o to że Nasz fachowiec od wszystkiego a dzisiaj marketingu czy motoryzacji szeroko pojętej jeździ koreańskim samochodem, a poucza wszystkich. Zachowajmy jakieś proporcje.
    Ale, że co głupku ?

    Dopiero elita która nie jeździ koreańczykami, jest równa tobie ? I może pouczać, czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #677
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    KIA Stinger też niezgorsza Powiem Wam, ze jakościowo Koreańce (Hyundai, KIA) wypadają bardzo dobrze. Dla przykładu, jedna japońska marka na literę T, bardzo mocno zjechała z jakością najnowszych modeli. Wyobraźcie sobie tulejki zawieszenia produkowane z aluminiowym zewnętrznym cylindrem. To jest hit, bo ten cylinder się gnie w rękach.
    Przejechałem sie ostatnio taxi właśnie tej marki T we Wrocku i nie mogłem uwierzyć że to auto ma niecałe dwa lata. Wszystko w środku trzeszczy jakby miało z300k na blacie. Dopóki nie wsiadłem to ucieszyłem się że taką marką złotówka podjechał.

  3. Powrót do góry    #678
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    on nas poucza i robilby to niezaleznie czy jezdzilby Maybachem, rowerem czy komunikacja miejska a nawet pustymi taczkami.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #679
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Spokojnie dziadku. Jesteś emerytowanym strażakiem, teoretykiem o szerokim wachlarzu zainteresowań, ale nie potrafisz rozróżnić opony bezdętkowej od zwykłej bo nie miałeś z tym do czynienia. Emeryt, który ma ambicje rozmawiać o helikopterach i cenach przelotu, ale nie ma o tym zielonego pojęcia. Przecież to nie jest nawet śmieszne.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #680
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,323
    Kliknij i podziękuj
    1,092
    Podziękowania: 640 w 499 postach
    Ja tylko razj echalem KIA 10 lat temu ,miale m mala stluczke i dostalem na 5 dni wlasnie Kia z ubezpieczalni,pamietam ze wchodzac w zakret uzywalem 2 rak bo miala wspomaganie kierownicy jak traktor,dlatego zawsze smialem sie z tego auta ,ale ostatnio bedac na imprezie koles przyjechal wlasnie ta kia Telluride wyglada na niezly wypas z opowiesci duzo sie niby poprawilo,pozatym wiem ze dos duzo ludzi to teraz kupuje i chwali a znowu takie tanie nie jestj 45 tys to klasa srednia auta,pare lat temu wzialem ta skode co wyglada jak passat z wypozyczalni w berlinie idz pan w uj to byl dopiero dramat
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 30-08-2020 o 21:47

  6. Powrót do góry    #681
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    on nas poucza i robilby to niezaleznie czy jezdzilby Maybachem, rowerem czy komunikacja miejska a nawet pustymi taczkami.
    To tylko samochód. Jeżeli dla kogoś to miara wartości człowieka, to współczuję naprawdę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (30-08-2020), Nigel (31-08-2020), Raf_Lublin (31-08-2020), Wicuch (30-08-2020), młody_piernik2 (30-08-2020), toolowiec (30-08-2020), woojo (30-08-2020)

  8. Powrót do góry    #682
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oczywiście że samochod nie jest miarą wartości człowieka ale słuchanie człowieka w tramwaju o przelotach helikopterem brzmi nieco dziwnie nawet zachowując odpowiednie proporcje.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-08-2020 o 22:18
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #683
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To tylko samochód. Jeżeli dla kogoś to miara wartości człowieka, to współczuję naprawdę.

    heh, nie wiem czy wiesz ilu* ludziom musisz współczuć. sracz w tartaku kupował ale porsche na skręconych kołach pod strzechą stoi. a jak!
    Ostatnio edytowane przez Wicuch ; 30-08-2020 o 22:39

  10. Powrót do góry    #684
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ja tylko razj echalem KIA 10 lat temu ,miale m mala stluczke i dostalem na 5 dni wlasnie Kia z ubezpieczalni,pamietam ze wchodzac w zakret uzywalem 2 rak bo miala wspomaganie kierownicy jak traktor,dlatego zawsze smialem sie z tego auta ,ale ostatnio bedac na imprezie koles przyjechal wlasnie ta kia Telluride wyglada na niezly wypas z opowiesci duzo sie niby poprawilo,pozatym wiem ze dos duzo ludzi to teraz kupuje i chwali a znowu takie tanie nie jestj 45 tys to klasa srednia auta,pare lat temu wzialem ta skode co wyglada jak passat z wypozyczalni w berlinie idz pan w uj to byl dopiero dramat
    Teraz to są zupełnie inne samochody. Jakość wykonania jest często wyższa niż w europejskich markach. Dla przykładu wspomaganie to mam trzy stopniowe, komfort, normal i sport. Kierownicą w trybie normal lżej kręci się niż w żony Fieście. A jak dasz na komfort to kręcisz jednym palcem A to przecież tylko Kia Ceed.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #685
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dobre z tym samochodem

    Blacktop, gdybyś nie rzucał co chwila tekstów o spyerdalaniu do zmywaków i nie poniżał ludzi ze względu na to, co robią albo czego nie robią, to może by ci ktoś uwierzył.

    Tymczasem zachowujesz się standardowo, jak zwyczajny buc z przerośniętym ego, chwaląc się ciągle co robisz i czego nie robisz, dlatego też każdy będzie cię traktował, jak na to zasługujesz, czyli jako megalomana o przerośniętym ego, dla którego wyzwanie kogoś od cwela jest szczytem polemiki. Mało tego, niewielu w twoje słowo w ogóle uwierzy.

    Całkowicie zasłużenie.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Raf_Lublin (31-08-2020), herbie13 (31-08-2020)

  13. Powrót do góry    #686
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie wiem czy można poważnie potraktować słowa gościa, który na słowo Warszawa dostaje drgawek nerwowych sobi.
    Napij się rosołu i przestań już gwiazdorzyć. Latasz za mną jak inni psychofani po wątkach, używasz inwektyw i wytykasz to co zrobiłem i czego nie zrobiłem.
    Zapraszam wszystkich moich psychofanów do mojego wątku dla moderatorów i nie zaśmiecajmy już tego wątku
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #687
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2005
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Ja tylko razj echalem KIA 10 lat temu ,miale m mala stluczke i dostalem na 5 dni wlasnie Kia z ubezpieczalni,pamietam ze wchodzac w zakret uzywalem 2 rak bo miala wspomaganie kierownicy jak traktor,dlatego zawsze smialem sie z tego auta ,ale ostatnio bedac na imprezie koles przyjechal wlasnie ta kia Telluride wyglada na niezly wypas z opowiesci duzo sie niby poprawilo,pozatym wiem ze dos duzo ludzi to teraz kupuje i chwali a znowu takie tanie nie jestj 45 tys to klasa srednia auta,pare lat temu wzialem ta skode co wyglada jak passat z wypozyczalni w berlinie idz pan w uj to byl dopiero dramat
    Czy było na tym forum dłuższe zdanie?

  15. Powrót do góry    #688
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Zapraszam wszystkich moich psychofanów do mojego wątku dla moderatorów i nie zaśmiecajmy już tego wątku
    Teraz zapraszasz, a jak zgłoszenie było realne, to byłeś cały obsrany i całe forum to widziało
    Choć daleki jestem od sposobu rozwiązywania sporów, którego próbował veronek.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #689
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario napisał:
    Teraz to są zupełnie inne samochody. Jakość wykonania jest często wyższa niż w europejskich markach.
    Większość samochodów jest robiona na całym świecie. Nawet jeden model stricte europejski może być robiony w 5 różnych krajach i 3 różnych kontynentach i jego wykonanie może być różne. Piszesz o wspomaganiu. Dla mnie istotniejszy jest autopilot, plug in czy kamera 360 stopni. Zaraz znowu nazwiesz mnie głupkiem ku radości przygłupów. Przecież to nie ma sensu.

    Buszmen znowu cię spetowałem, wiem nie przejmuj się przygłupie.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 31-08-2020 o 12:41
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  17. Powrót do góry    #690
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Z KIa jest jeden tylko problem. Widzial ktos np model Rio od spodu, taki powiedzmy 3 letni? Mazda by sie nie powstydzila rezultatow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #691
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mario napisał:

    Większość samochodów jest robiona na całym świecie. Nawet jeden model stricte europejski może być robiony w 5 różnych krajach i 3 różnych kontynentach i jego wykonanie może być różne. Piszesz o wspomaganiu. Dla mnie istotniejszy jest autopilot, plug in czy kamera 360 stopni. Zaraz znowu nazwiesz mnie głupkiem ku radości przygłupów. Przecież to nie ma sensu.

    Buszmen znowu cię spetowałem, wiem nie przejmuj się przygłupie.
    Cymbalisto, jeszcze nie załapałeś jak widzę. Bystry to ty nie jesteś. Co ta gadka ma wspólnego z oponami do żużlówek ? Bo zdaje się, że twierdziłeś, iż właściciele koreańskich aut nie powinni się wypowiadać w tym temacie. A teraz coś pyerdolisz o kamerach 360 stopni i autopilocie. Jak by to miał być argument za tym, że znasz się na oponach.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z KIa jest jeden tylko problem. Widzial ktos np model Rio od spodu, taki powiedzmy 3 letni? Mazda by sie nie powstydzila rezultatow.
    Nie znam Rio, nie wiem nawet gdzie je robią, czy też na Słowacji czy gdzieś indziej. Ale Ceeda mam 4 lata i od spodu wygląda jak bym dopiero co z salonu wyjechał. Nawet wydech nie jest skorodowany. A auto parkowane jest pod blokiem, nie w garażu. trochę dziwne jest jednak to co piszesz. Bo na nadwozie masz 7 lat gwarancji również, o ile jeździsz co 2 lata na przeglądy do serwisu. Więc jeśli jest tak, ze korozja wpierdziela tam podłogę to tylko reklamować.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #692
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mario napisał:
    Cymbalisto, jeszcze nie załapałeś jak widzę. Bystry to ty nie jesteś. Co ta gadka ma wspólnego z oponami do żużlówek ?
    Napisałem, że nie potrafisz odróżnić zwykłej opony od bezdętkowej, a zabierasz się za opony żużlowe. Do tego sugerujesz, że specjalnie wypuszczono serię na GP żeby wygrali zawodnicy na ich oponach, żeby lepiej się sprzedawały. Dalej mam cytować bystrzaku?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 31-08-2020 o 13:45
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #693
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mario napisał:

    Napisałem, że nie potrafisz odróżnić zwykłej opony od bezdętkowej, a zabierasz się za opony żużlowe.
    orle, sokole: dętkowej nie użyjesz jako bezdętkowej, bezdętkowej użyjesz jako dętkowej. To że Anlasy są w katalogu jako bezdętkowe, nie oznacza że zawodnicy nie stosują dętek. przy tych ciśnieniach na których jeżdżą, byłbym zayebiście zdziwiony, gdyby tego nie robili. pół bara- to w zasadzie ręką od felgi odkleisz, jedno uderzenie kołem w bande i luftu też nie ma. do tego dochodzi konstrukcja samej felgi, szprychowej... można to przerabiać, są taśmy 3M'a którymi można by gniazda szprych zakleić- pytanie brzmi: po uj się tak pieprzyć? dętka jako taka w motocyklach to wciąż dosyć popularne rozwiązanie.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Mariusz (31-08-2020)

  22. Powrót do góry    #694
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Cymbalisto, jeszcze nie załapałeś jak widzę. Bystry to ty nie jesteś. Co ta gadka ma wspólnego z oponami do żużlówek ? Bo zdaje się, że twierdziłeś, iż właściciele koreańskich aut nie powinni się wypowiadać w tym temacie. A teraz coś pyerdolisz o kamerach 360 stopni i autopilocie. Jak by to miał być argument za tym, że znasz się na oponach.



    Nie znam Rio, nie wiem nawet gdzie je robią, czy też na Słowacji czy gdzieś indziej. Ale Ceeda mam 4 lata i od spodu wygląda jak bym dopiero co z salonu wyjechał. Nawet wydech nie jest skorodowany. A auto parkowane jest pod blokiem, nie w garażu. trochę dziwne jest jednak to co piszesz. Bo na nadwozie masz 7 lat gwarancji również, o ile jeździsz co 2 lata na przeglądy do serwisu. Więc jeśli jest tak, ze korozja wpierdziela tam podłogę to tylko reklamować.
    preczytales czego dokladnie dotyczy gwarancja na nadwozie? obawiam sie, ze nie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #695
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    preczytales czego dokladnie dotyczy gwarancja na nadwozie? obawiam sie, ze nie.
    Nie tylko czytałem ale i dopiero co rozmawiałem w serwisie na ten temat. Byłem w lipcu. Jeśli karoseria (cała) nie ma śladów uderzeń, przytarć, nie była zalana wodą, itp felerów, a wychodzi gdzieś rdza, to z powodzeniem reklamujesz. Ale i tu uwaga, bo tam też debile nie siedzą. Gość reklamował kiedyś u nich Optimę, rdza wpyerdalała ją od spodu na potęgę, łącznie z drzwiami. W serwisie nie mogli w to uwierzyć co zobaczyli. Więc sprawdzili miejsce zamieszkania gościa i okazało się, ze gość pojechał na urlop, a auto trzymał w garażu podziemnym w bloku. Jak gościa nie było to ulewa która była zalała garaże. Auta miały wodę po klamki. Wodę po jakimś czasie z garaży wypompowali ale gościa nie było z 2 tygodnie. Jak wrócił to złapał sie za głowę. Ale auto jakoś osuszył, wziął odszkodowanie z AC. A za pół roku jak zobaczył jak jego auto rdza wpyerdala to pojechał je reklamować. Myślał, że się uda. Ale ci z serwisu sprawdzili ubezpieczalnie i wyszło szydło z worka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z KIa jest jeden tylko problem. Widzial ktos np model Rio od spodu, taki powiedzmy 3 letni? Mazda by sie nie powstydzila rezultatow.
    Miałem japońskiego suva z salonu. Po dwóch latach i 36000 km miał wżery w podłodze i zaczynały się na progach, tłumik do wymiany, też zżarty.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  25. Powrót do góry    #697
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Miałem japońskiego suva z salonu. Po dwóch latach i 36000 km miał wżery w podłodze i zaczynały się na progach, tłumik do wymiany, też zżarty.
    Znajomy miał wymieniany silnik w Panamerze, nówki z salonu po niecałym roku użytkowania jak miał bodaj 12 tys. przebiegu
    A jakiego suva miałeś ? Pewnie Mitsubishi ?

  26. Powrót do góry    #698
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Mam pytanie, posiadanie samochodu jakiej marki kwalifikuje do wypowiadania się w tym temacie?
    #GetWellDarky

  27. Powrót do góry    #699
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Znajomy miał wymieniany silnik w Panamerze, nówki z salonu po niecałym roku użytkowania jak miał bodaj 12 tys. przebiegu
    A jakiego suva miałeś ? Pewnie Mitsubishi ?
    Jeśli go zjada rdza, to zapewne Honda.

  28. Powrót do góry    #700
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Znajomy miał wymieniany silnik w Panamerze, nówki z salonu po niecałym roku użytkowania jak miał bodaj 12 tys. przebiegu
    A jakiego suva miałeś ? Pewnie Mitsubishi ?
    Stawiam na Mazdę.

    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Mam pytanie, posiadanie samochodu jakiej marki kwalifikuje do wypowiadania się w tym temacie?
    Jak nie masz koreańca to możesz nawijać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    apator_uk (31-08-2020)

  30. Powrót do góry    #701
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Z moich doświadczeń wynika, że zarówno Honda jak i Mitsubishi są b.podatne na korozję. Dotyczy modeli pojazdów samochodowych z okresu 2000-2009.

Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •