Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92

Wątek: Unia Tarnów 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Stały bywalec Awatar Spes
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    1,020
    Cytat Zamieszczone przez chryzostom pasek Zobacz posta
    XD Ciągłość Unii to jej największy sukces. Macie powody do radości. Tylko te usilne złościwości w swoim toruńskim stylu to polewka. Polonia since 1920
    Po 'XD' można wnieść, że nie byłeś świadkiem ani jednego sukcesu Polonii i prawdopodobnie nawet meczu w elidze. Rozumiem, trzeba odreagować bo dziś znów nie pykło.

  2. Powrót do góry    #92
    Unia Tarnow nie jedzie. Autona sie wycofała

    podaje po bandzie

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •