XD Ciągłość Unii to jej największy sukces. Macie powody do radości. Tylko te usilne złościwości w swoim toruńskim stylu to polewka. Polonia since 1920
Po 'XD' można wnieść, że nie byłeś świadkiem ani jednego sukcesu Polonii i prawdopodobnie nawet meczu w elidze. Rozumiem, trzeba odreagować bo dziś znów nie pykło.