Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 395 z 395

Wątek: IX kolejka Ekstraligi: Sparta Wrocław - Unia Leszno 9 Sierpnia 2020, 19:15

  1. Powrót do góry    #361
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie przesadzaj, mi się zdarza bardzo rzadko niekulturalne zachowanie na forum, czego o wrocławskich fanach powiedzieć nie można.
    Oh no co oni tobie takiego wielkiego zrobili? Ty nie waliłeś obrażających postów czy innych paszkwili?

    Przez cały wieczór wyzywasz od "kombinatorów" i sądzisz, że ktoś na to nie zareaguje a teraz piszesz coś o rzadkości...?!

    Pijany albo niespełna rozumu jesteś.

    EDIT.

    Eh "Cegła" ile ja bym dał aby ciebie nie słuchać i nie oglądać!

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Mossberg (09-08-2020), mcp (09-08-2020)

  3. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Oh no co oni tobie takiego wielkiego zrobili? Ty nie waliłeś obrażających postów czy innych paszkwili?

    Przez cały wieczór wyzywasz od "kombinatorów" i sądzisz, że ktoś na to nie zareaguje a teraz piszesz coś o rzadkości...?!

    Pijany albo niespełna rozumu jesteś.

    EDIT.

    Eh "Cegła" ile ja bym dał aby ciebie nie słuchać i nie oglądać!
    Zobacz tylko na posty tego kundelka wyżej sparta miszcza czy jak mu sie tam wabi jak próbuje szarpać forumowiczów za nogawke.
    Jak rasowy ratlerek.

    Wyzywam od kombinatorów?
    No ale przecież Rusko z Kloc kombinują na każdym kroku, to jaka to obraza?
    Nazywanie rzeczy po imieniu to żadna obraza.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #363
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie gadaj, Wrocek to bardzo ładne i nowoczesne miasto.
    No i Uniwersytet maja i bardzo dużo studentek zawsze chętnych do współpracy za bilety Narodowego Banku Polskiego.
    I wszystkie z Lubuskiego

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi jaceks1 za jego przydatny post!

    Mossberg (09-08-2020), kobra102 (09-08-2020), sparta_mistrz (09-08-2020)

  6. Powrót do góry    #364
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    żal mi ciebie bo pisząc takie bzdury o ilości knajp pokazujesz że zwyczajnie jesteś ulomny

    Po prostu widziałem już zbyt dużo miast w Polsce, a i tak najlepiej się czuję w małych miejscowościach, gdzie jest spokój. Co z tego, że Wrocław to ładne miasto, kultura itd. skoro zazwyczaj każdy mieszkaniec i tak najczęściej wychodzi do knajp lub szuka prostych rozrywek, chyba nie odkrywasz za każdym razem na nowo piękna miasta? Za to za każdym razem, masz tłumy, hałas. Nic w tym fajnego.

    Teatry masz wszędzie, tak samo kina, różne zespoły sportowe, ścieżki rowerowe, gokarty, jeziora. Wszędzie znajdziesz miejsce na różne atrakcje. Trójmiasto też jest ładne, mają morze, ale zapewne większość ludzi widzi je parę razy w roku.
    Podaj mi jakieś przykłady co jest takiego super we Wrocławiu skoro jestem ułomny.

  7. Powrót do góry    #365
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Leszno przegralo i nagle "konsylium" obraduje nad torami...beka w chuy
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (09-08-2020)

  9. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cegła jak zdisował wszystkie tory w Elidze brawo!
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #367
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Trzeba bylo porazki Leszna, zeby w nsport dostrzegli problem z torami.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Mossberg (09-08-2020)

  12. Powrót do góry    #368
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Zobacz tylko na posty tego kundelka wyżej sparta miszcza czy jak mu sie tam wabi jak próbuje szarpać forumowiczów za nogawke.
    Jak rasowy ratlerek.

    Wyzywam od kombinatorów?
    No ale przecież Rusko z Kloc kombinują na każdym kroku, to jaka to obraza?
    Nazywanie rzeczy po imieniu to żadna obraza.
    Mogę Tobie pokazać masę postów innych użytkowników nie odbiegających poziomem od "sparty_miszcza" i jakoś nikt nie reaguje gorączką tylko wszyscy uczepili się tego "kundelka".
    Korzystaniem z przepisów nazywasz kombinatorstwem? Drabika póki co jeszcze nikt nie skazał, nie ukarał a już od dawna wyzywany jest od oszustów. Sprawa się przeciąga ale sam doskonale pamiętam jak przed sezonem napisałem, że ta sprawa to komedia i poczekam na rozwój sytuacji.
    Tak działają przepisy i instytucje w Polsce ale obarczać za to winą jednego klubu?
    Spuszczam na to zasłonę milczenia, w większości przypadków to trolle, nieudacznicy życiowy czy frustraci, którym przypadkowo podłączyli internet.
    Kombinują na każdym kroku? Napisz jeszcze, że jak srasz w kiblu to ryby w Bałtyku to słyszą.

    EDIT. Majewski ja Ciebie proszę, nie zapraszaj więcej tego Cegielskiego.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Mossberg (09-08-2020)

  14. Powrót do góry    #369
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Leszno przegralo i nagle "konsylium" obraduje nad torami...beka w chuy

    Myślę że ten mecz, to tylko przysłowiowa kropla która przelała czarę goryczy. Prawda jest taka, że mecze w tym roku są bardzo nudne. Rozumiem że jako kibic gospodarzy Jesteś zadowolony (masz do tego absolutne prawo), ale powiedzmy sobie szczerze, emocje były z tytułu wyniku meczowego, a nie walki na torze. Idziemy niestety w kierunku F1 ... ładne opakowanie, a emocje kreowane jedynie przez komentatorów.

    Temat jest oczywiście bardziej złożony, ale chyba tylko ślepy powie, że jest w tym sezonie dużo emocjonującej walki na torze.
    Ostatnio edytowane przez Mruczek ; 09-08-2020 o 21:42

  15. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Mogę Tobie pokazać masę postów innych użytkowników nie odbiegających poziomem od "sparty_miszcza" i jakoś nikt nie reaguje gorączką tylko wszyscy uczepili się tego "kundelka".
    Korzystaniem z przepisów nazywasz kombinatorstwem? Drabika póki co jeszcze nikt nie skazał, nie ukarał a już od dawna wyzywany jest od oszustów. Sprawa się przeciąga ale sam doskonale pamiętam jak przed sezonem napisałem, że ta sprawa to komedia i poczekam na rozwój sytuacji.
    Tak działają przepisy i instytucje w Polsce ale obarczać za to winą jednego klubu?
    Spuszczam na to zasłonę milczenia, w większości przypadków to trolle, nieudacznicy życiowy czy frustraci, którym przypadkowo podłączyli internet.
    Kombinują na każdym kroku? Napisz jeszcze, że jak srasz w kiblu to ryby w Bałtyku to słyszą.

    EDIT. Majewski ja Ciebie proszę, nie zapraszaj więcej tego Cegielskiego.
    No tak, każdy bedzie trzymał i bronil swojej strony.
    Do kompromisu pewnie nie dojdziemy i nie czas chyba na wywody tutaj kto jest śiętszy od Papieża.

    Nie będę przeszkadzał w radosnym wieczorze.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Powrót do góry    #371
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie będę przeszkadzał w radosnym wieczorze.
    Wieczór jak wieczór.
    Również życzę udanego

    Cytat Zamieszczone przez Mruczek Zobacz posta
    Myślę że ten mecz, to tylko przysłowiowa kropla która przelała czarę goryczy. Prawda jest taka, że mecze w tym roku są bardzo nudne. Rozumiem że jako kibic gospodarzy Jesteś zadowolony, ale powiedzmy sobie szczerze, emocje były z tytułu wyniku meczowego, a nie walki na torze. Idziemy niestety w kierunku F1 ... ładne opakowanie, a emocje kreowane jedynie przez komentatorów.
    Problem z torami jest od lat, tylko gdzie jest Cegielski jak jest mecz w Lesznie i zawodnicy jadą po pustyni? Tego nie widzi czy ślepy.
    Dzisiaj się ,,przypadkowo" obudził i wyraził swoje oburzenie a szef sędziów kolejny dzban.

    ,,Komisarze powinni wiedzieć jak robić dobre tory" no szczególnie taki talent żużlowy jak Kalwasiński.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Mossberg (09-08-2020)

  18. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Wieczór jak wieczór.
    Również życzę udanego


    .
    Wrocek jako miasto bardzo lubie, Sparcie też dao się kibicować, ale ostatnie lata to co sie dzieje w Sparcie troche odsuwa od tego klubu, a już niektórzy uzytkownicy tego forum skutecznie obrzydzają Sparte.
    Także bez obrazy i niech wygra sport, choć coraz mniej tego sportu w tym żuzlowym bagienku.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Po prostu widziałem już zbyt dużo miast w Polsce, a i tak najlepiej się czuję w małych miejscowościach, gdzie jest spokój. Co z tego, że Wrocław to ładne miasto, kultura itd. skoro zazwyczaj każdy mieszkaniec i tak najczęściej wychodzi do knajp lub szuka prostych rozrywek, chyba nie odkrywasz za każdym razem na nowo piękna miasta? Za to za każdym razem, masz tłumy, hałas. Nic w tym fajnego.

    Teatry masz wszędzie, tak samo kina, różne zespoły sportowe, ścieżki rowerowe, gokarty, jeziora. Wszędzie znajdziesz miejsce na różne atrakcje. Trójmiasto też jest ładne, mają morze, ale zapewne większość ludzi widzi je parę razy w roku.
    Podaj mi jakieś przykłady co jest takiego super we Wrocławiu skoro jestem ułomny.
    idź juz spać bo nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie głupoty piszesz i zwyczajnie szkoda mi na nie czasu. dobrze ze chociaż w tym poście coś juz zauważyłeś ale nie omieszkales zaraz dodać swoją kolejną głupotę ze inni też to mają. po prostu zwyczajnie daj się cieszyć z wygranej a swoje zagłębie filozoficzne zachowaj dla siebie

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cukrzyca za jego przydatny post!

    Mossberg (09-08-2020)

  21. Powrót do góry    #374
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    idź juz spać bo nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie głupoty piszesz i zwyczajnie szkoda mi na nie czasu. dobrze ze chociaż w tym poście coś juz zauważyłeś ale nie omieszkales zaraz dodać swoją kolejną głupotę ze inni też to mają. po prostu zwyczajnie daj się cieszyć z wygranej a swoje zagłębie filozoficzne zachowaj dla siebie
    Ok, czyli nie masz nic do powiedzenia, żadnych argumentów. Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #375
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Nawet zawodnicy Unii potrafią się przyznać, że zawalili mecz, tylko kibice jak zwykle swoje pierdy. "Kombinatorzy", "cieszą się jakby mistrzostwo zdobyli". O Holtę też był taki ból dupska jak dostawał obywatelstwo? A jak włókniarz "awansował" ostatnio to eligi?

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mcp za jego przydatny post!

    Mossberg (09-08-2020)

  24. Powrót do góry    #376
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2012
    Postów
    268
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 52 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Nawet zawodnicy Unii potrafią się przyznać, że zawalili mecz, tylko kibice jak zwykle swoje pierdy. "Kombinatorzy", "cieszą się jakby mistrzostwo zdobyli". O Holtę też był taki ból dupska jak dostawał obywatelstwo? A jak włókniarz "awansował" ostatnio to eligi?
    Przecież zawodnicy nie mogą za dużo powiedzieć . Trudno, Unia w końcu musiała z kimś przegrać, tak czy inaczej bonus po stronie lepszej drużyny .

  25. Powrót do góry    #377
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ....

    Sparta wygrała bo wreszcie Frick zaczął jechać, a moim zdaniem stać go jeszcze na więcej.
    Nie jechało 3 tylko każdy coś wniósł poza Liszka.
    Oby tak dalej coś się ruszyło, a wpisy desperatow to wiecie..

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Elendir za jego przydatny post!

    Mossberg (09-08-2020)

  27. Powrót do góry    #378
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Swoją drogą to Sparta dzisiaj bardzo poważnie podeszła do tego meczu, Gleb nawet żartu Suskiewicza nie zrozumiał i się zagotował. Szkoda, że to nie jest norma w tym klubie, bo często jest za dużo luzu, a później wyniki są jakie są. Unia jest na szczycie od kilku lat, bo tam podchodzą do tego sportu najpoważniej, czego nie można powiedzieć o reszcie zespołów z elipy. Ten sezon to najlepiej pokazuje, gdzie pierwszoligowi goście jeżdżą lepiej niż ekstraligowe tuzy.

  28. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Swoją drogą to Sparta dzisiaj bardzo poważnie podeszła do tego meczu, Gleb nawet żartu Suskiewicza nie zrozumiał i się zagotował. Szkoda, że to nie jest norma w tym klubie, bo często jest za dużo luzu, a później wyniki są jakie są. Unia jest na szczycie od kilku lat, bo tam podchodzą do tego sportu najpoważniej, czego nie można powiedzieć o reszcie zespołów z elipy. Ten sezon to najlepiej pokazuje, gdzie pierwszoligowi goście jeżdżą lepiej niż ekstraligowe tuzy.
    Tak, u Was luz poszedł w złą stronę. Co innego jak jesteś Woffindenem, masz trzy mistrzostwa świata, a średnia 2,0 będzie zawsze.

  29. Powrót do góry    #380
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojciech.k Zobacz posta
    Przecież zawodnicy nie mogą za dużo powiedzieć . Trudno, Unia w końcu musiała z kimś przegrać, tak czy inaczej bonus po stronie lepszej drużyny .
    No proste, dzisiaj lepsza Sparta, w ogólnym rozrachunku Unia. Większości zawodników też ciężko przechodzi przez gardło przyznanie się do porażki.

  30. Powrót do góry    #381
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Problem tylko ze Drabola moze już nie byc z nami na torze, szkoda bo uważam ze uwalenie go teraz za kroplówke to strata dla wszystkich i tak już dostał po tyłku bo te zamieszanie mu ewidentnie nie służy.
    No ale moze patrze to ze strony kibica i może ma być jak ma być.

  31. Powrót do góry    #382
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ta Unia to jakiś robocop.
    Smyk nie jedzie prawie nic, Piter jak braciszek Przemo, drużyna rozstrojona niby, a prowadzi we Wrocławiu. To jakaś Hydra jest, utniesz jeden łeb, to drugi rośnie.
    Emil.
    A wcześniej źle mnie zrozumiałeś. W 10 biegu było 2-4, a ja sercem i rozumiem za Wrocławiem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,790
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Smyk+Piter = 4 pkt i męczyć się do 15 biegu.

  33. Powrót do góry    #384
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Gratulacje dla Sparty Ale...po 12 biegu, już myslałem, że Unia włączyła V bieg, ale na szczęście końcowy wynik poszedł po mojej mysli choć liczyłem na remis

    P.s. kołchoz z każdym meczem chwali się ile to milionów zarobił u buka chciałbym zobaczyć choć jeden jego kupon bo dzisiaj kurs na Leszno był poniżej granicy opłacalności, i chyba tylko desperat mógł na nich stawiać

    A tymczasem...jak mawiali starzy czescy...wikingowie "małymi łyżeczkami, a nie chochlą do celu"

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  34. Powrót do góry    #385
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    No i Piter załatwił swojemu najlepszemu kumplowi dodatkowe cztery mecze. Przypuszczam, że w ewentualnym meczu rundy P-O we Wrocławiu znowu walnie dwucyfrówkę.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 10-08-2020 o 08:43

  35. Powrót do góry    #386
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie wiem co to znaczy znowu, bo rok temu ani razu nie walnął, a nawet nie był blisko. To czemu nie puścił MJ w 10 biegu, skoro tak ? XD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #387
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem co to znaczy znowu, bo rok temu ani razu nie walnął, a nawet nie był blisko. To czemu nie puścił MJ w 10 biegu, skoro tak ? XD
    Probowal za wszelka cene xD
    Ogolnie dyspozycja obu funfli wczoraj zastanawiajaca. Jakis grill urodzinowy Magica w sobote wjechal? Dawno nie widzialem tak rozkojarzonego na starcie Janosia.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie wiem co to znaczy znowu, bo rok temu ani razu nie walnął, a nawet nie był blisko. To czemu nie puścił MJ w 10 biegu, skoro tak ? XD
    No chyba rzeczywiście nie wiesz, bo piszesz tylko o tym co było przed rokiem.

    Nie puścił, bo niby po co? Wszystko szło planowo, tylko ten Szlauderbach...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    A ta ****a spartamiszczu czego nie szczeka jak pola startowe robią wynik? Gdy mecz w Lesznie to lata z pianą na ryju konfident.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #390
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta

    Bez przesady, z taką formą, sprzętem nie ma czego szukać w Play-Off.

    Trzeba by było wygrać z Włókniarzem za "3" a to w zasadzie możliwe tylko w sferze marzeń.
    Sorry. Poyebawszy. Gratulacje miały być dla gospodarzy na wątek wrocławsko- leszniański

    Dla Gorzowa oczywiście przy okazji także

  40. Powrót do góry    #391
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    O co chodzilo z tym zartem Suskiewicza? Bo srednio zrozumialem, jak Gleb o tym opowiadal.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #392
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 48 postach
    Czy na wczorajszy mecz były w sprzedaży programy ?

  42. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    A ta ****a spartamiszczu czego nie szczeka jak pola startowe robią wynik? Gdy mecz w Lesznie to lata z pianą na ryju konfident.
    te buraku jakie w tym roku kupiłeś skarpetki do klapek jak jedziesz na wybieg do wrocławskiego boszkowa ?

  43. Powrót do góry    #394
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-02-2005
    Postów
    757
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 85 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    O co chodzilo z tym zartem Suskiewicza? Bo srednio zrozumialem, jak Gleb o tym opowiadal.
    Suskiewicz stwierdził chyba też pół ż/pół s że w ich bezp pojedynku z ES górą byłby GC.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Wicuch za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (11-08-2020)

  45. Powrót do góry    #395
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    To było w kontekście menadżera ekstraligi, bo Suskiewicz ma tam Czugunowa w składzie i powiedział, że ten ma szczęście, zdobywając dzisiaj punkty. Gleb mu odpowiedział, że Emil ma szczęście iż nie jechali razem w jednym biegu.

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (11-08-2020)

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •