Strona 26 z 30 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 1310

Wątek: IV kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa 03.07.2020, g. 20.30

  1. Powrót do góry    #1126
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    dało sie uniknac, czy nie?
    Wszystkiego da się uniknąć - tylko kwestia czy uda się łatwo zdiagnozować usterkę lub nie ufa się zaleceniom producenta. PLL LOT trzymał się wytycznych dotyczących resursu silników i doszło do katastrofy. Towarzysze radzieccy długo upierali się, że uszkodzenia turbiny były efektem zderzenia z ziemią. Konieczne były rozmowy na Kremlu na najwyższym szczeblu partyjno-państwowym by wprowadzić zalecenia do eksploatacji silników i płatowców. Np. trwałość międzynaprawczą silników Iła-62M i Tu-154 zmniejszono o połowę!
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  2. Powrót do góry    #1127
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Tak jak pisałem , mecz powinien być powtórzony. Natomiast niektóre teksty z Czewy to kpina. Was nie powinno w tej lidze w ogóle być.

  3. Powrót do góry    #1128
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Czy ktoś wyjaśni mi na co leśne dziadki z SE jeszcze czekają?

    Na otwarcie kopert..?
    Pzdr,
    Garfield

  4. Powrót do góry    #1129
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czy ktoś wyjaśni mi na co leśne dziadki z SE jeszcze czekają?
    otóż to! niech zaliczą wynik, a tym samym zakończą się dyskusje nt. wyższości spalonych paru przewodów, nad katastrofą samolotową.

  5. Powrót do góry    #1130
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Czy ktoś wyjaśni mi na co leśne dziadki z SE jeszcze czekają?

    Na otwarcie kopert..?
    Na bilet na Bermudy.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  6. Powrót do góry    #1131
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Wszyscy tak gadają, że Madsen to Madsen tamto. A co po drugiej stronie? Bo ja do 10 biegu widziałem tylko jednego pewniaka Stali G. do trójek i był to Zmarzlik. KK był już ugotowany i zmieniony. Thomsen, Woźniak wyprzedzani na trasie jak dzieci. Holder mocny tylko jak poszedł ze startu. A kolejne 3 Karczmarza moim zdaniem mniej prawdopodobne niż choćby Madsena. Ja tam widziałem remis oczyma wyobraźni.

    A co do decyzji KOL to jest mi już zupełnie obojętna. Za dużo krzyku o ten mecz. Gorzów nie spadnie i na PO też raczej żadnych większych szans nie ma. W rewanżu Włókniarz ich ogoli jak GKM i po bólu. No i w razie zaliczenia wyniku punktówka będzie mniejsza do zapłaty

  7. Powrót do góry    #1132
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ale faktem jest ze jak nie dostaną kary finansowej to będą jaja. przypomnę ze Spartą taka karę dostała jak zepsuła się instalacja elektryczna maszyny startowej oraz pulpitu i startowali na gumkę swiatlo czy horagiewke o bandach juz nie wspomnę. dodam że Sparta tez nie jest właścicielem olimpijskiego a stadion był wtedy na gwarancji
    proponuje wynik zaliczyć i karę finansową dla gorzowa 100 tys z racji na duży kaliber wypatrzenia wyniku i psychiatra wizerunku sportu żużlowego
    Gorzów wypatrzył wynik ? Zaciekawiło mnie to. Patrzył, patrzył, i wypatrzył ? Znaczy. znali wynik przed meczem ?

  8. Powrót do góry    #1133
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Wszyscy tak gadają, że Madsen to Madsen tamto. A co po drugiej stronie? Bo ja do 10 biegu widziałem tylko jednego pewniaka Stali G. do trójek i był to Zmarzlik. KK był już ugotowany i zmieniony. Thomsen, Woźniak wyprzedzani na trasie jak dzieci. Holder mocny tylko jak poszedł ze startu. A kolejne 3 Karczmarza moim zdaniem mniej prawdopodobne niż choćby Madsena. Ja tam widziałem remis oczyma wyobraźni.

    A co do decyzji KOL to jest mi już zupełnie obojętna. Za dużo krzyku o ten mecz. Gorzów nie spadnie i na PO też raczej żadnych większych szans nie ma. W rewanżu Włókniarz ich ogoli jak GKM i po bólu. No i w razie zaliczenia wyniku punktówka będzie mniejsza do zapłaty
    Ale mi nie jest obojętna ta decyzja. I żadnemu kibicowi nie powinna być obojętna. Bo tu nie chodzi tylko o Włókniarza czy Stal. Tu chodzi o zasadę. Bo jeśli teraz ugną się i nagną regulamin to za chwile inne kluby które spotka inna awaria na stadionie, również będą domagały się aby im nagiąć regulamin. W imię "ducha sportu" rzecz jasna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1134
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Gorzów wypatrzył wynik ? Zaciekawiło mnie to. Patrzył, patrzył, i wypatrzył ? Znaczy. znali wynik przed meczem ?
    metoda pisania z komórki metoda słownikowa
    . nic dziwnego

  10. Powrót do góry    #1135
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Wynik nie ma żadnego znaczenia, jakby Stal prowadziła 50:10 to też powinien być walkower bo taki sobie wymyślili regulamin.
    Dokładnie tak. Ustalili zasady, wprowadzili je w życie, a teraz co niektórzy pyerdolą coś o "duchach sportu"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1136
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Wszystkiego da się uniknąć - tylko kwestia czy uda się łatwo zdiagnozować usterkę lub nie ufa się zaleceniom producenta. PLL LOT trzymał się wytycznych dotyczących resursu silników i doszło do katastrofy. Towarzysze radzieccy długo upierali się, że uszkodzenia turbiny były efektem zderzenia z ziemią. Konieczne były rozmowy na Kremlu na najwyższym szczeblu partyjno-państwowym by wprowadzić zalecenia do eksploatacji silników i płatowców. Np. trwałość międzynaprawczą silników Iła-62M i Tu-154 zmniejszono o połowę!
    no ja znam ta historie. Ale fakty sa takie, ze dalo sie tego uniknac, po prostu. I na tym w zasadzie mozna zakonczyc dyskusje.
    Deszczu uniknac sie nie da.

    offtop
    A w wadliwych silnikach nie montowali pozniej czujnikow, ktore wylapywaly luz i mozna bylo wylaczyc silnik zanim sie rozleci?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #1137
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    ursus napisał:
    Tak jak pisałem , mecz powinien być powtórzony. Natomiast niektóre teksty z Czewy to kpina. Was nie powinno w tej lidze w ogóle być.
    Wyznawca tupolewizmu się odezwał. Może jeszcze słyszałeś tam strzały?
    Nikogo poza Wami nie powinno być.
    Tylko wy i rozdzielnia dopóki nie pyerdolnie.
    Geniuszu z lasu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #1138
    Stały bywalec Awatar Bronek12
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    793
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 219 w 121 postach
    W przypadku uznania wyniku, co byłoby niezgodne z regulaminem, gdzie można się odwoływać i sadzić potem ?

  14. Powrót do góry    #1139
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Odwołać się mogą do PZM. A sadzić to tylko w sądach.

    Tylko to kosztuje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1140
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,577 w 919 postach
    Na tym zdjęciu nie widać żeby te motocykle były oddzielone siatką od szafek. Aczkolwiek mogło być tak że ta siatka została usunięta.

    Załącznik 5647
    #GetWellDarky

  16. Powrót do góry    #1141
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A sadzić to tylko w sądach..
    Dobra a jak to się ma do tego potworka uchwalonego przez PGEE o spółkach będących w sporze z nią. Wiadome, że te z niższych lig nie mają wstępu do niej, a co z obecnymi członkami PGEE?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #1142
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Jak dla mnie to sedzia tych zawodow rowniez dal dupy i nie rozumiem dlaczego nikt o tym nie pisze. Jak to ejst ze mecz przerwany i nie znamy jeszcze konsekwencji przerwania. Przeciez jak spadnie deszcz i mecz jest przerwany to sedzia orzeka od razu czy powtorka czy wynik zaliczony a ten to ****a jakas amba fatima, byl mecz a wyniku nima. Powinien byc orzeczony walkower a reszte to juz jak Gorzow chce to sie niech odwoluje i niech sobie KOL odwolanie rozpatruje. Mamy regulamin, jasne zapisy a robi sie z tego szopke.
    Przecież już nazajutrz o tym pisałem, kilka dni temu:

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jakie komisje, jakie badania, jakie ekspertyzy??? Przecież to niepoważne.
    Bez oczekiwania, przesuwania i spychania na innych odpowiedzialności za decyzję, sędzia na stadionie powinien odgwizdać wo i koniec tematu.
    Tylko prawie nikt nie zwrócił uwagi, że to sędzia miał obowiązek od razu sprawę załatwić zgodnie z regulaminem. Pzrestraszył się szumu, który mógł się napędzić po wo. Niestety, przez brak przynależnej do sędziego decyzji, szum napędził się wielokrotnie większy.
    Mamy nieudaczników a nie sędziów, albo nie znają regulaminów, albo boją się je stosować.

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    j-rules (08-07-2020), marcool (09-07-2020), thengel (09-07-2020)

  19. Powrót do góry    #1143
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    gorzowiacy jesteście zakala województwa lubuskiego historycznie w większości dolnośląskiego ze stolicą we Wrocławiu. wy razem z tym wiesniaku em komarnickim niewiele rozniacego się od big wsiora dowhana bez cygara z północy powinniście wiedzieć że przez wasze przekręty nam zgage i mi się odbija. zatem nie widzę innej możliwości jak zlikwidować lubuskie. przypomnę ze bylem e klępsku gdzie jest wasza droga na lotnisku w babimoscie. to już krowy w dolnośląskim mają lepsze warunki do żarcia trawy niż wasza droga na międzynarodowe lotnisko. zatem ponownie apeluje zlikwidujcie dobrowolnie to województwo hańby i zapraszam na mój bol. corolik
    ps. żona pozwoliła mi wypic 3 piwa

  20. Powrót do góry    #1144
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    gorzowiacy jesteście zakala województwa lubuskiego historycznie w większości dolnośląskiego ze stolicą we Wrocławiu. wy razem z tym wiesniaku em komarnickim niewiele rozniacego się od big wsiora dowhana bez cygara z północy powinniście wiedzieć że przez wasze przekręty nam zgage i mi się odbija. zatem nie widzę innej możliwości jak zlikwidować lubuskie. przypomnę ze bylem e klępsku gdzie jest wasza droga na lotnisku w babimoscie. to już krowy w dolnośląskim mają lepsze warunki do żarcia trawy niż wasza droga na międzynarodowe lotnisko. zatem ponownie apeluje zlikwidujcie dobrowolnie to województwo hańby i zapraszam na mój bol. corolik
    ps. żona pozwoliła mi wypic 3 piwa
    Masz bardzo wyrozumiałą żonę.
    Te 3 piwa, to dla ciebie stanowczo zbyt wiele.

  21. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Rysiek (09-07-2020), Sensej (09-07-2020), j-rules (09-07-2020)

  22. Powrót do góry    #1145
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Masz bardzo wyrozumiałą żonę.
    Te 3 piwa, to dla ciebie stanowczo zbyt wiele.
    Miałem pisać to samo. Prędzej litr wódki obalił albo gada w jakimś innym języku. On często mówi takie głupoty także powinien mieć podłączony alkomat do komputera albo telefonu. Jak pijany to nie ma pisania.
    Ostatnio edytowane przez Sensej ; 09-07-2020 o 00:18

  23. Powrót do góry    #1146
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sensej Zobacz posta
    Miałem pisać to samo. Prędzej litr wódki obalił albo gada w jakimś innym języku. On często mówi takie głupoty także powinien mieć podłączony alkomat do komputera albo telefonu. Jak pijany to nie ma pisania.
    Po dwóch tłucze żonę kablem od żelazka po 3 zaczyna wariować na forum

  24. Powrót do góry    #1147
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    To jest jakiś blef albo prowokacja. Żadna kobieta nie wyszłaby za kogoś takiego. A tym którzy mimo wszystko chcą czytać jego wpisy proponuję słownik polsko-ukraiński.
    Pzdr,
    Garfield

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    j-rules (09-07-2020)

  26. Powrót do góry    #1148
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ps. żona pozwoliła mi wypic 3 piwa
    I słusznie! O nerki tez trzeba dbać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Powrót do góry    #1149
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    I słusznie! O nerki tez trzeba dbać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    jednak CarlitosFalubaz to bardzo porządny człowiek i mocno wyrozumiały dla moich wakacyjnych wojaży łącznie z moim wschodnim dialektem

  28. Powrót do góry    #1150
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Powtórzę się. Regulamin szczegółowo reguluje kwestie awarii band i oświetlenia (wymienione konkretnie te dwie rzeczy), które nie zostaną naprawione w 30 minut. Istnieje też zapis, że nie ma znaczenia powód awarii, ryzyko jest po stronie organizatora. Nawet jeśli to czynnik losowy, przypadek. Nawet jeśli dotyczy regularnie serwisowanej i skrupulatnie zadbanej rzeczy.

    Jest też napisane dokładnie co wtedy należy zrobić:
    1. Walkower: Stal 0:40 Włókniarz
    2. Stal płaci 100 000 zł kary Ekstralidze (podana ta konkretna kwota)
    3. Stal płaci odszkodowania telewizji i sponsorom ligi (brak dochodu z powodu słabszej ekspozycji i braku kompletnego meczu muszą sami oszacować)
    4. Włókniarz wystawia Stali notę obciążającą za koszty, które poniósł

    Jeśli Stal tego nie zapłaci w ciągu 14 dni to zostaje zawieszona. Zawieszenie na dłużej niż 3 mecze to wykluczenie z rozgrywek.

    TO WSZYSTKO JEST SZCZEGÓŁOWO OPISANE W REGULAMINIE!

    Świącik nie bądź miękkie kluchy i działaj.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    marcool (09-07-2020), muuu (09-07-2020)

  30. Powrót do góry    #1151
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Powtórzę się. Regulamin szczegółowo reguluje kwestie awarii band i oświetlenia (wymienione konkretnie te dwie rzeczy), które nie zostaną naprawione w 30 minut. Istnieje też zapis, że nie ma znaczenia powód awarii, ryzyko jest po stronie organizatora. Nawet jeśli to czynnik losowy, przypadek. Nawet jeśli dotyczy regularnie serwisowanej i skrupulatnie zadbanej rzeczy.

    Jest też napisane dokładnie co wtedy należy zrobić:
    1. Walkower: Stal 0:40 Włókniarz
    2. Stal płaci 100 000 zł kary Ekstralidze (podana ta konkretna kwota)
    3. Stal płaci odszkodowania telewizji i sponsorom ligi (brak dochodu z powodu słabszej ekspozycji i braku kompletnego meczu muszą sami oszacować)
    4. Włókniarz wystawia Stali notę obciążającą za koszty, które poniósł

    Jeśli Stal tego nie zapłaci w ciągu 14 dni to zostaje zawieszona. Zawieszenie na dłużej niż 3 mecze to wykluczenie z rozgrywek.

    TO WSZYSTKO JEST SZCZEGÓŁOWO OPISANE W REGULAMINIE!

    Świącik nie bądź miękkie kluchy i działaj.
    Cholera, aż takiej szczegółowości naprawdę się nie spodziewałem. Naprawdę piszą O Stali ?????

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gorzowiak za jego przydatny post!

    Lipa_PL (09-07-2020)

  32. Powrót do góry    #1152
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    przypomnę ze Spartą za zepsuta instalacje maszyny startowej musiała zapłacić karę 30 tys. i nikt nie miał litości. tez uważam ze gorzow powinien zapłacić 100 tys . pominę że wygrana gorzowa jest fatalnym wynikiem dla sparty

  33. Powrót do góry    #1153
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Oni doskonale o tym wiedzą tylko próbują udawać idiotow zeby cos na tym ugrać. Z tego henka robia bohatera narodowego, przez 3 miesiące nie będą mogli trenować, a straty idą w setki tysięcy zlotych. Swoisty szantaz zarzadzajacych liga. Obrali taka linię obrony i teraz należy oczekiwać czy ktoś się złapie czy nie. Jak widać na forum poza gorzowiakami i jakimiś nawiedzonym zaklinaczami rzeczywistości nikt się nie nabrał.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #1154
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    dokladnie tak, o Stali, jako klubie ktory nie uciagnal energetycznie meczu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    muuu (09-07-2020)

  36. Powrót do góry    #1155
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Powinni nakrecic film jak podpalic skrzynke I udawac dziada rezyseria grzyb wykonawcy orzel I mundek

  37. Powrót do góry    #1156
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Jaki walkower? Jaki regulamin? Tyle razy ta liga już się skompromitowała, że teraz nagle mamy patrzeć na zapisy regulaminu?
    Ja potrzebuję punktów Bartosza do Eligi Managera i żaden walkower tu nie pasuje .

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    j-rules (09-07-2020)

  39. Powrót do góry    #1157
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Rozwiazanie jest proste tak by zuzlowcy dostali wyplate i wynik walkowera zgodnie z regulaminem zaliczony. Oczywiscie w tym roku regulaminu juz nie mozna zmienic ale na przyszly rok umiescic zapis ze walkower nie oznacza 0-40 czy 40-0 tylko jezeli mecz jest przerwany i ma 8 biegow lub wiecej to do obecnego wyniku dodajemy wynik walkowera a za zdobyte punkty zuzlowcow nalezy zaplacic.

  40. Powrót do góry    #1158
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Karuzela stanęła. Dać walkower, wypłacić za zdobyte punkty, regulamin to świętość, a że nie jest doskonały...
    Nigdy nie będzie.
    I nigdy też nie zdziwi mnie nic nowego w tym sporcie.
    Choćby żużlowiec który wjedzie w pałętającego się po torze lisa, a 15 min później zostanie aresztowany na wniosek obrońców zwierząt.

    Dobrze, że to nie spotkanie decydujące o spadku czy awansie do PO, mecz o medale. Trzymać się regulaminu, bo jak odpuszczą to będzie to furtka dla Mrozków, Termińskich, Sadych do kombinowania jeśli nie w tym roku to za 2 czy 3 i to w meczach o stawkę.

    Mówi się sorry Batory, mieliście pecha, ale dlaczego OSIR nie pomyślał nad alternatywnym rozwiązaniem w razie awarii? Agregaty były, ale nie da się ich podłączyć akurat przy tej awarii. To są dlatego że mają być? Tania sprawa to to nie jest, ale to kolejny prztyczek, że robimy sobie pod górkę tymi regulaminami.. a żużlowcy jadą tylko 4 okrążenia ślizgiem w lewo.

    Karuzela się ma kręcić, walkower, bez kar finansowych.

  41. Powrót do góry    #1159
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A najśmieszniejsze w tej historii jest to, że po sławetnych wydarzeniach w Ostrowie, marynarki całkiem świadomie wprowadziły do obiegu art. 419, mówiący o tym, że organizator na zasadzie ryzyka odpowiada za sprawne działanie całej infrastruktury potrzebnej do rozgrywania meczu pod rygorem walkowera. Właśnie ten przepis wprowadzili po to aby w takich sytuacjach jak ta w Gorzowie, nie musieli teraz siedzieć i debatować nad zagadnieniem. I co ? Przyszło co do czego to sędzia się wystraszył, przerwał mecz zamiast ogłosić walkowera i teraz SE znowu nie wie co ma zrobić z tym kukułczym jajem.

    P.s

    Gdzieś czytałem, ze chyba Stępień był na tym meczu. Bo pierwsze jego zdania, po tym jak rozmawiał z sędzią zawodów, były takie, że ta sytuacja oznacza walkowera. Nie wiem tylko czy z sędzią rozmawiał bezpośrednio czy telefonicznie. Ale później musiał chyba nastąpić jakiś zmasowany atak na sędziego czy na Stępnia bo nagle zapadła decyzja, że po prostu przerywają mecz i potem KOL będzie debatować co z tym zrobić.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-07-2020 o 17:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #1160
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach

    "W imię ducha sportu"

    Tak wiele marynarki mówią o tzw. duchu sportu... więc załóżmy. Mecz powtarzamy od początku, olewamy regulamin bo sport najważniejszy... jakimś cudem.. Gorzów wygrywa rewanż... wynik idzie w świat a punkty do tabeli. Przychodzi ostatnią kolejka w której okarze się, kto będzie w playofach ... czysto teoretycznie... Gorzów bliski awansu tylko czeka na rozczygniecie meczu np. Grudziądza (wybrałem losowo). Grudziądz aby wejść musi wygrać... Ale niestety A.Laguta startował gdzieś za Uralem tudzież w Anglii.. I czeka na samolot, ten niestety z powodu awarii/korona wirusa/ wybuchu wulkanu ma opóźnienie i nie zdąży na mecz. Więc się pytam, jak w tym przypadku będzie rozumiany duch sportu przez marynarki ? Poczekają aż ów zawodnik dojedzie/ doleci?

  43. Powrót do góry    #1161
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    O tym mitycznym "duchu sportu" fajnie napisał dzisiaj Wojciech Koerber:

    Absolutnie nie zgadzam się z takim stawianiem sprawy, że oto z uwagi na szacunek dla sportu należy wynik meczu, przerwanego po 10 biegach w kuriozalnych okolicznościach, utrzymać w mocy. Wręcz przeciwnie. Właśnie przez wzgląd na ducha sportu należy tego nie robić. Nie zgadzam się z takim stawianiem sprawy, że wszyscy widzieli, iż Stal była lepsza. Ja nie widziałem. Natomiast czy oczyma wyobraźni widziałem zwrot akcji? W jednej z wersji – jak najbardziej. Bo właśnie dobiegały końca starty młodzieżowców, a w tym akurat spotkaniu ci spod Jasnej Góry nie dołożyli nic ekstra, poza jednym punkcikiem dopisanym z urzędu. Bo Madsen i Lindgren zaczęli właśnie zwyciężać, a to oznaczało, że goście dysponują już piątką wartościowych seniorów. Zdolnych odwrócić losy rywalizacji.

    Oczywiście, gospodarze mogli też swoją przewagę powiększyć, ale to awaria na ich stadionie sprawiła, że należało zakończyć imprezę przedwcześnie. W każdym razie przekonywanie, że ktoś był tego wieczoru lepszy, nic wspólnego ze sportem nie ma. Z prostej przyczyny. Bo prawdziwego sportowca poznaje się po tym, jak kończy. Usain Bolt niespecjalnie przejmował się miejscem zajmowanym na 20. metrze, bo wiedział, że najszybszy musi być na metrze setnym. Polscy siatkarze też się nie musieli przejmować, gdy w setach ulegali Rosjanom 1:2, bo wiedzieli, że „spokojnie” wyciągną na 3:2. Wreszcie niczym jest wynik meczu piłkarskiego z 85. minuty, dopóki nie stanie się wynikiem ostatecznym. Do 85. minuty można się uważać za lepszego, lecz grozi to bolesnym zderzeniem z rzeczywistością.
    Cytat Zamieszczone przez flagon Zobacz posta
    Poczekają aż ów zawodnik dojedzie/ doleci?
    Pytanie zbędne. Mieliśmy przecież "odgwizdany" walkower jak spóźnił się Greg do Torunia.
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 09-07-2020 o 19:22
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #1162
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,315
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Patrząc na chłodno i zachowując zdrowy rozsądek - decyzja może być tylko jedna - WALKOWER.

    Czysto hipotetycznie, jeśli Stal by ten mecz przegrywała, Swiacik chciał zaliczenia wyniku a Grzyb powtórki - ten mecz zostałby powtórzony - to byłby precedens na skale światową. Nie ma mowy o powtórce - w żadną stronę!

    Tutaj musi zadziałać regulamin który mówi jasno - taka sytuacja kwalifikuje się na walkower.

  45. Powrót do góry    #1163
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Patrząc na chłodno i zachowując zdrowy rozsądek - decyzja może być tylko jedna - WALKOWER.

    Czysto hipotetycznie, jeśli Stal by ten mecz przegrywała, Swiacik chciał zaliczenia wyniku a Grzyb powtórki - ten mecz zostałby powtórzony - to byłby precedens na skale światową. Nie ma mowy o powtórce - w żadną stronę!

    Tutaj musi zadziałać regulamin który mówi jasno - taka sytuacja kwalifikuje się na walkower.

    I co z tego ? Popatrz sobie na Grzyba i Świącika, jak spijają sobie z dzióbków https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/wi...-ostafinskiego

    Pół godziny pyerdolenia o niczym. Jak już wcześniej wspominałem, po Ostrowie działacze szybko wprowadzili art 419. Wtedy jeszcze ani Świącika ani Grzyba w poważnym żużlu nie było. Ale inni działacze doszli do wniosku, że trzeba coś zrobić i wprowadzili ten art. bo inaczej zaleje nas wysyp "awarii". A dzisiaj i Świącik i Grzyb coś pyerdolą, ze walkower to przegięcie i trzeba coś z tym zapisem zrobić. Że musza się prezesi spotkać i pogadać. Przecież koła an nowo nie wymyślą. Albo będzie ten zapis obowiązywał albo będziemy mieli pośmiewisko ze SE.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1164
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    spóźnialski Hancock to była dopiero porażka Torunia. Oni i tak KSM bodaj nie spełniali jak pamiętam bez niego czy jakaś historia taka była (czyt. regulaminowo powinni walkower dać)

    Robimy walko , karuzela leci dalej. Powtórka to nieszczera propozycja Świącika (koszty) i PR ("nie.. sportowo chcemy 2 pkt). Stal na razie na dnie, więc krzyczą o zaliczenie meczu. Panowie...

  47. Powrót do góry    #1165
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jurij Zobacz posta
    spóźnialski Hancock to była dopiero porażka Torunia. Oni i tak KSM bodaj nie spełniali jak pamiętam bez niego czy jakaś historia taka była (czyt. regulaminowo powinni walkower dać)

    Robimy walko , karuzela leci dalej. Powtórka to nieszczera propozycja Świącika (koszty) i PR ("nie.. sportowo chcemy 2 pkt). Stal na razie na dnie, więc krzyczą o zaliczenie meczu. Panowie...
    Słabo kojarzysz, pupy dał sędzia pod presją Torunia. Unia Tarnów nawet bez spóźnionego (o niecałe 10 minut!) Złotówy made in USA, spełniała wymagania minimalnego KSM. Walkower anulowali po 2-3 dniach.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    j-rules (10-07-2020)

  49. Powrót do góry    #1166
    Użytkownik
    Dołączył
    10-06-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 14 w 11 postach
    Faktycznie, spełniali KSM. Bez Hancocka po tym meczu Unia by nie awansowała. Gapiostwo Torunia, że nie przeliczyli sami KSM.

    A tak w ogóle to kiedy decyzji można się spodziewać w sprawie Gorzowa?

  50. Powrót do góry    #1167
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Jak Gorzów przegra i bedzie mial 0 pkt, wtedy im zalicza wynik, bo w najlepszej lidze swiata slabo wyglada w tabeli 0 pkt gdzie jezdzi mistrz świata i KK

  51. Powrót do góry    #1168
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    541
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Tak jak pisałem , mecz powinien być powtórzony. Natomiast niektóre teksty z Czewy to kpina. Was nie powinno w tej lidze w ogóle być.
    To co my piszemy jest zgodne z regulaminem. Szykujcie już grubą kasę na kary

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    CKMik (11-07-2020)

  53. Powrót do góry    #1169
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    A czy są w ogóle jakiekolwiek możliwości żeby mecz powtórzyć skoro 8 biegów zostało odjechane?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  54. Powrót do góry    #1170
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    A czy są w ogóle jakiekolwiek możliwości żeby mecz powtórzyć skoro 8 biegów zostało odjechane?
    Jasne, że możliwości sa.
    Nie doceniasz jeszcze kreatywności marynarek.

    W tym bagienku każdy scenariusz jest możliwy, regulamin też da się nagiąć jak sie bardzo chce.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Kaman (12-07-2020), Staleczka 3 (11-07-2020)

Strona 26 z 30 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •