FTSL 2020
1. Buszmen (PP Speedway Team) 379 2. el_kwas (We Are The Best) 362 3. tomason (Wymiatacze Team) 350 4. gregi_ns (Speedway Dream Team) 346 5. woojo (Speedway Dream Team) 343 6. apar1974 (Jaskółki) 341 7. Paweł (Wymiatacze Team) 340 8. Szczecin (We Are The Best) 339 9. vasco2 (We Are The Best) 338 10. kingpin (PP Speedway Team) 337 bart_RKM (Speedway Dream Team) 337 12. Darczello (Jaskółki) 335 13. andreas2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 334 14. Waldzior 328 15. Tomek 2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 327 16. pawloj (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 325 17. Penhall (Firey Team Speedway) 321 18. gulas (Jaskółki) 317 19. Tomaszw1994 (Firey Team Speedway) 313 20. JaacPoz (We Are The Best) 312 21. Petrov (Zatorze Drim Tim Leszno) 311 22. pawel_bydgoszcz (Zatorze Drim Tim Leszno) 310 23. Milosz2004 308 24. Penny1986 (Start Toruńko-Inowrocławski) 307 25. Byczek NZUL (Firey Team Speedway) 304 26. chris8 (Wymiatacze Team) 301 27. Spree23 (Jaskółki) 301 28. Karlito (Wymiatacze Team) 298 29. cokus1 (PP Speedway Team) 297 30. Capo_Nero (Kwartet Egzotyczny) 295 31. Srubka_Leszno (Zatorze Drim Tim Leszno) 294 32. tonqister (Start Toruńko-Inowrocławski) 293 33. dzikinicki (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 289 34. Torretoo (Firey Team Speedway) 288 35. von_Loo (Kwartet Egzotyczny) 286 36. adamo (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 285 37. zigi1976 (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 282 38. czocho78 (DRINK Team) 276 krisracingteam (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 276 40. mike22 (Kwartet Egzotyczny) 269 41. Presso (Zatorze Drim Tim Leszno) 256 42. Robi (PP Speedway Team) 255 43. Darleen (Kwartet Egzotyczny) 252 44. Iceman_x (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 249 45. tomekar 248 46. Loramski_84 (DRINK Team) 239 47. Rezerwa_Taktyczna (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 212 48. djoko1089 204 49. hellraiser (DRINK Team) 191 50. Kisik94 (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 176 51. zdzisiu007 (DRINK Team) 153 52. MELAS (Speedway Dream Team) 134 53. szamot85 15 54. Mariusz 9 55. chicken75 5 56. Tymus2II5 (Brotherhoody) 2
Najlepsze wyniki indywidualne w kolejkach
- woojo, Spree23, zigi1976 – 17 pkt.
- Kingpin – 20 pkt.
- Szczecin – 23 pkt.
- andreas2000 - 21
- zdzisiu007, hellraiser – 38 pkt.
- Tomek 2000 – 22 pkt.
- hellraiser, Waldzior, vasco2 – 30 pkt.
- el_kwas – 40 pkt.
- el_kwas – 42 pkt.
- tomason – 46 pkt.
- chris8, Torretoo, mike22, el_kwas, Darczello, Tomek 2000 – 29 pkt.
- Szczecin – 30 pkt.
- tomason – 28 pkt.
- Penhall – 32 pkt.
- Iceman_x – 29 pkt.
- kingpin, chris8, Karlito, Szczecin, Buszmen, Darleen, Paweł – 14 pkt.
- Penhall – 27 pkt.
LT 2020 tabela końcowa
Lp. Drużyna Pkt. Z R P Pkt. M. 1. We Are The Best 21 10 1 2 1500 2. Zatorze Drim Tim Leszno 20 10 3 1333 3. Wielka Czwórka Bydgoszcz 18 9 4 1212 4. PP Speedway Team 18 9 4 1453 5. Wymiatacze Team 17 8 1 4 1347 6. Start Toruńsko-Inowrocławski 16 8 5 1405 7. Jaskółki 14 7 6 1413 8. Speedway Dream Team 14 7 6 1314 9. Falubaz&Sparta&Wybrzeże 12 6 7 1109 10. Firey Team Speedway 10 5 8 1322 11. Kwartet Egzotyczny 10 5 8 1291 12. DRINK Team 10 5 8 1053 13. Brotherhoody 1 0 1 12 0
Najlepsze wyniki drużynowe w kolejkach LT2020
- Speedway Dream Team, Wielka Czwórka Bydgoszcz – 90 pkt.
- Start Toruńsko-Inowrocławski – 65 pkt.
- DRINK Team – 175 pkt.
- Start Toruńsko-Inowrocławski 86 pkt.
- We Are The Best, DRINK Team – 123 pkt.
- Speedway Dream Team – 165 pkt.
- Firey Team Speedway – 181 pkt.
- Jaskółki – 169 pkt.
- Start Toruńsko-Inowrocławski – 125 pkt.
- PP Speedway Team – 134 pkt.
- Kwartet Egzotyczny, Start Toruńsko-Inowrocławski – 105 pkt.
- Jaskółki – 139 pkt.
- PP Speedway Team – 121 pkt.
Ranking Kapitanów
1. Buszmen (PP Speedway Team) 275 2. el_kwas (We Are The Best) 270 3. gregi_ns (Speedway Dream Team) 253 4. Tomek 2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 247 5. gulas (Jaskółki) 244 6. Tomaszw1994 (Firey Team Speedway) 243 7. chris8 (Wymiatacze Team) 226 8. Petrov (Zatorze Drim Tim Leszno) 219 9. mike22 (Kwartet Egzotyczny) 215 10. krisracingteam (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 212 11. czocho78 (DRINK Team) 207 12. Iceman_x (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 187 13. Tymus2II5 (Brotherhoody) 0
Super Snajper FTSL
1. apar1974 (Jaskółki) 10 2. andreas2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 9 kingpin (PP Speedway Team) 9 tomason (Wymiatacze Team) 9 5. Buszmen (PP Speedway Team) 8 chris8 (Wymiatacze Team) 8 el_kwas (We Are The Best) 8 8. Byczek NZUL (Firey Team Speedway) 7 cokus1 (PP Speedway Team) 7 Darczello (Jaskółki) 7 dzikinicki (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 7 gregi_ns (Speedway Dream Team) 7 krisracingteam (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 7 pawel_bydgoszcz (Zatorze Drim Tim Leszno) 7 Paweł (Wymiatacze Team) 7 Petrov (Zatorze Drim Tim Leszno) 7 Tomaszw1994 (Firey Team Speedway) 7 Tomek 2000 (Start Toruńko-Inowrocławski) 7 vasco2 (We Are The Best) 7 Waldzior 7 21. adamo (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 6 Loramski_84 (DRINK Team) 6 mike22 (Kwartet Egzotyczny) 6 Torretoo (Firey Team Speedway) 6 zigi1976 (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 6 26. czocho78 (DRINK Team) 5 Karlito (Wymiatacze Team) 5 pawloj (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 5 Penny1986 (Start Toruńko-Inowrocławski) 5 zdzisiu007 (DRINK Team) 5 31. bart_RKM (Speedway Dream Team) 4 djoko1089 4 hellraiser (DRINK Team) 4 MELAS (Speedway Dream Team) 4 Rezerwa_Taktyczna (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 4 Robi (PP Speedway Team) 4 Spree23 (Jaskółki) 4 Srubka_Leszno (Zatorze Drim Tim Leszno) 4 Szczecin (We Are The Best) 4 tonqister (Start Toruńko-Inowrocławski) 4 woojo (Speedway Dream Team) 4 42. Capo_Nero (Kwartet Egzotyczny) 3 Darleen (Kwartet Egzotyczny) 3 gulas (Jaskółki) 3 Iceman_x (Wielka Czwórka Bydgoszcz) 3 Milosz2004 3 Penhall (Firey Team Speedway) 3 tomekar 3 von_Loo (Kwartet Egzotyczny) 3 50. JaacPoz (We Are The Best) 2 Kisik94 (Falubaz&Sparta&Wybrzeże) 2 Presso (Zatorze Drim Tim Leszno) 2
Wyniki LT
1 KOLEJKA LT20
Start Toruńsko-Inowrocławski : W – 81:0
Speedway Dream Team : Brotherhoody – 90:0
We Are The Best : Falubaz&Sparta&Wybrzeże - 83:54
Jaskółki : DRINK Team – 72:64
Firey Team Speedway : Zatorze Drim Tim Leszno - 76:75
Wielka Czwórka Bydgoszcz : PP Speedway Team – 90:75
Wymiatacze Team : Kwartet Egzotyczny – 75:36
2 KOLEJKA LT20
W : Kwartet Egzotyczny 0:36
PP Speedway Team : Wymiatacze Team 57:44
Zatorze Drim Tim Leszno : Wielka Czwórka Bydgoszcz 59:43
DRINK Team : Firey Team Speedway 44:40
Falubaz&Sparta&Wybrzeże : Jaskółki 57:70
Brotherhoody : We Are The Best 0:39
Start Toruńsko-Inowrocławski : Speedway Dream Team 65:56
3 KOLEJKA LT20
Speedway Dream Team : W 114:0
We Are The Best : Start Toruńsko-Inowrocławski 144:120
Jaskółki : Brotherhoody 143:0
Firey Team Speedway : Falubaz&Sparta&Wybrzeże 123:130
Wielka Czwórka Bydgoszcz : DRINK Team 112:175
Wymiatacze Team : Zatorze Drim Tim Leszno 115:143
Kwartet Egzotyczny : PP Speedway Team 126:159
4 KOLEJKA LT20
W : PP Speedway Team 0:67
Zatorze Drim Tim Leszno : Kwartet Egzotyczny 68:64
DRINK Team : Wymiatacze Team 52:71
Falubaz&Sparta&Wybrzeże : Wielka Czwórka Bydgoszcz 40:58
Brotherhoody : Firey Team Speedway 0:64
Start Toruńsko-Inowrocławski : Jaskółki 86:69
Speedway Dream Team : We Are The Best 78:83
5 KOLEJKA LT20
We Are The Best : W 123:0
Jaskółki : Speedway Dream Team 108:115
Firey Team Speedway : Start Toruńsko-Inowrocławski 115:113
Wielka Czwórka Bydgoszcz : Brotherhoody 89:0
Wymiatacze Team : Falubaz&Sparta&Wybrzeże 100:109
Kwartet Egzotyczny : DRINK Team 98:123
PP Speedway Team : Zatorze Drim Tim Leszno 99:108
6 KOLEJKA LT20
W : Zatorze Drim Tim Leszno 0:124
DRINK Team : PP Speedway Team 130:155
Falubaz&Sparta&Wybrzeże : Kwartet Egzotyczny 162:131
Brotherhoody : Wymiatacze Team 0:133
Start Toruńsko-Inowrocławski : Wielka Czwórka Bydgoszcz 128:136
Speedway Dream Team : Firey Team Speedway 165:142
We Are The Best : Jaskółki 158:122
7 KOLEJKA LT20
Jaskółki : W 174:0
Firey Team Speedway : We Are The Best 181:148
Wielka Czwórka Bydgoszcz : Speedway Dream Team 138:130
Wymiatacze Team : Start Toruńsko-Inowrocławski 149:129
Kwartet Egzotyczny : Brotherhoody 142:0
PP Speedway Team : Falubaz&Sparta&Wybrzeże 150:131
Zatorze Drim Tim Leszno : DRINK Team 123:104
8 KOLEJKA LT20
W : DRINK Team 0:44
Falubaz&Sparta&Wybrzeże : Zatorze Drim Tim Leszno 82:120
Brotherhoody : PP Speedway Team 0:116
Start Toruńsko-Inowrocławski : Kwartet Egzotyczny 135:121
Speedway Dream Team : Wymiatacze Team 136:168
We Are The Best : Wielka Czwórka Bydgoszcz 137:91
Jaskółki : Firey Team Speedway 169:162
9 KOLEJKA LT20
Firey Team Speedway : W 118:0
Wielka Czwórka Bydgoszcz : Jaskółki 107:105
Wymiatacze Team : We Are The Best 124:124
Kwartet Egzotyczny : Speedway Dream Team 124:95
PP Speedway Team : Start Toruńsko-Inowrocławski 107:125
Zatorze Drim Tim Leszno : Brotherhoody 104:0
DRINK Team : Falubaz&Sparta&Wybrzeże 48:101
10 KOLEJKA LT20
W : Falubaz&Sparta&Wybrzeże 0:86
Brotherhoody : DRINK Team 0:46
Start Toruńsko-Inowrocławski : Zatorze Drim Tim Leszno 106:116
Speedway Dream Team : PP Speedway Team 67:134
We Are The Best : Kwartet Egzotyczny 116:111
Jaskółki : Wymiatacze Team 104:95
Firey Team Speedway : Wielka Czwórka Bydgoszcz 52:91
11 KOLEJKA LT20
Wielka Czwórka Bydgoszcz : W 55:0
Wymiatacze Team : Firey Team Speedway 84:65
Kwartet Egzotyczny : Jaskółki 105:71
PP Speedway Team : We Are The Best 92:90
Zatorze Drim Tim Leszno : Speedway Dream Team 66:85
DRINK Team : Start Toruńsko-Inowrocławski 86:105
Falubaz&Sparta&Wybrzeże : Brotherhoody 74:0
12 KOLEJKA LT20
W : Brotherhoody 0:0
Start Toruńsko-Inowrocławski : Falubaz&Sparta&Wybrzeże 110:27
Speedway Dream Team : DRINK Team 98:78
We Are The Best : Zatorze Drim Tim Leszno 131:122
Jaskółki : PP Speedway Team 139:121
Firey Team Speedway : Kwartet Egzotyczny 101:125
Wielka Czwórka Bydgoszcz : Wymiatacze Team 84:104
13 KOLEJKA LT20
Wymiatacze Team : W 85:0
Kwartet Egzotyczny : Wielka Czwórka Bydgoszcz 72:118
PP Speedway Team : Firey Team Speedway 121:83
Zatorze Drim Tim Leszno : Jaskółki 105:67
DRINK Team : We Are The Best 59:118
Falubaz&Sparta&Wybrzeże : Speedway Dream Team 56:85
Brotherhoody : Start Toruńsko-Inowrocławski 0:102
Tabela wszechczasów LT – 16 sezonów
- We Are The Best 6-3-4
- Wielka Czwórka Bydgoszcz 3-1-4
- Falubaz&Sparta&Wybrzeże 2-3-0
- PP Speedway Team 2-0-0
- Kwartet Egzotyczny 1-1-0
- Sex Mix Speedway Team 1-0-0
- Start Toruńsko-Inowrocławski 1-0-0
- Speedway Dream Team 0-2-2
- LPM Team 0-2-0
- Jaskółki 0-1-6
- Leszczyńskie Byki 0-1-0
- Wymiatacze Team 0-1-0
- Zatorze Drim Tim Leszno 0-1-0
Wyniki FTSL – 17 sezonów
2004
1. Lexy
2. bazyli
3. Presso
2005
1. Maldini
2. Mietow
3. Korba
2006
1. mickey
2. PiXeL
3. SZTANGA
2007
1. Slawek
2. Darczello
3. cokus1
2008
1. Mariano_Italiano
2. wookie1982
3. gregi_ns
2009
1. SZTANGA
2. Darczello
3. Nalka
2010
1. SZTANGA
2. mickey
3. vasco2
2011
1. michu1990
2. bart_RKM
3. Rezerwa_Taktyczna
2012
1. devill
2. vasco2
3. michu1990
2013
1. Capo_Nero
2. Slawek
3. cokus1
2014
1. el_kwas
2. gregi_ns i KSUNIA
3. von_Loo
2015
1. gregi_ns
2. Tomek 2000
3. el_kwas i vasco2
2016
1. Hulc
2. Jarro
3. Buszmen
2017
1. Buszmen
2. szamot85
3. Jarro
2018
1. Tomaszw1994
2. bart_RKM
3. devill
2019
1. adamo
2. Buszmen
3. Milosz2004
2020
1. Buszmen
2. el_kwas
3. tomason
Galeria Sław FTSL
1. Buszmen 2 1 1 2. SZTANGA 2 - 1 3. gregi_ns 1 1 1 el_kwas 1 1 1 5. mickey 1 1 - Slawek 1 1 - michu1990 1 - 1 devill 1 - 1 9. Lexy 1 - - Maldini 1 - - Mariano_Italiano 1 - - Capo_Nero 1 - - Hulc 1 - - Tomaszw1994 1 - - 15. adamo 1 - - 16. Darczello - 2 - Bart_RKM - 2 - 18. Jarro - 1 1 19. vasco2 - 1 2 20. bazyli - 1 - Mietow - 1 - PiXeL - 1 - KSUNIA - 1 - Tomek 2000 - 1 - wookie1982 - 1 - szamot85 - 1 - 27. cokus1 - - 2 28. Presso - - 1 Korba - - 1 Nalka - - 1 Rezerwa_Taktyczna - - 1 von_Loo - - 1 Milosz2004 - - 1 tomason - - 1