Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 445

Wątek: III kolejka Ekstraligi: Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz 26 czerwca 2020 godz. 20.30

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Falubaz musiałby się mocno postarać żeby to wtopic.
    Niewątpliwie starają się mocno, dadzą szansę GKMowi na następne przesławne lanie. Przed GKMem wielka szansa w tym roku, na odniesienie wyjątkowego zwycięstwa na wyjeździe, tylko muszą się postarać.
    Jak już GKM nas pokona na W69, to idziemy idealnie ścieżeczką wytyczoną przez Toruń, za 2-3 lata liga niżej. Nie ma żadnej koncepcji w tym klubie od kilku lat, nawet z solidnym budżetem jak w niedawnych latach, nie umieliśmy zbudować drużyny. Nie ma Dowhana, nie ma wizji, nie będzie wyników.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    93
    Podziękowania: 201 w 142 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Niewątpliwie starają się mocno, dadzą szansę GKMowi na następne przesławne lanie. Przed GKMem wielka szansa w tym roku, na odniesienie wyjątkowego zwycięstwa na wyjeździe, tylko muszą się postarać.
    Jak już GKM nas pokona na W69, to idziemy idealnie ścieżeczką wytyczoną przez Toruń, za 2-3 lata liga niżej. Nie ma żadnej koncepcji w tym klubie od kilku lat, nawet z solidnym budżetem jak w niedawnych latach, nie umieliśmy zbudować drużyny. Nie ma Dowhana, nie ma wizji, nie będzie wyników.
    Macie ten komfort, że posiadacie 2 krajowych seniorów, którzy mogą pojechać dobrze. Łatwiej jest wymienić MJJ albo Lindbeacka na jakąś strzelbe niż szukać krajana jak to było w Toruniu. Jeszcze jakby się jakiś junior trafił to może się okazać, że Falubaz znów będzie walczył o medale.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Tylko na rynek wchodzą też inni bogatsi gracze. Tak jak ktoś wspomniał, teraz oszczędności i zaciskanie pasa, a w listopadzie będzie jedno wielkie podbijanie stawek. Średnio nas widzę w takich licytacjach.

    Co do meczu, w typerze postawiłem 47:43, chociaż zamieniałem kolejnością "7" z "3" kilka razy.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez adsiz Zobacz posta
    Macie ten komfort, że posiadacie 2 krajowych seniorów, którzy mogą pojechać dobrze. Łatwiej jest wymienić MJJ albo Lindbeacka na jakąś strzelbe niż szukać krajana jak to było w Toruniu. Jeszcze jakby się jakiś junior trafił to może się okazać, że Falubaz znów będzie walczył o medale.
    Mamy Dudka, tylko chłopak musi poukładać swoje sprawy sprzętowe i osobiste, to jest żużlok który potrafi jeździć.
    O Protasie trzeba zapomnieć jako solidnym, ligowym jeźdźcu, czasem jakoś przyzwoicie pojedzie, ale to jest końcówka kariery i on bardziej nadaje się na wymiatacza i-ligowego, albo na sportową emeryturę. Ten sezon dobrze zaczął, ale uważam że to ostatni jaki może mieć dobry. Ale też i przy okazji mnóstwo bałaganu i nerwówki czyni na torze, ponosi go ambicja z powodu notorycznie przegrywanych startów, a skutki są wiadome. Myśląc o przyszłości, trzeba szukać jakiegoś Polaka w miejsce Pepe.

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Rok temu ku zdziwieniu wielu tutaj przewidywalem ciezka przeprawe z GKM na naszym torze - skonczylo sie wedle moich prognoz. Ten rok....hmmm...zamienil stryjek siekierke na kijek i zamiana Dzika na Predatora moze przechylic wynik na strone GKM tym razem. Prognozuje 2 z rzedu wtope Falubazu - w dodatku na swoim torze.
    Aż strach pomyśleć jak słabo byśmy wyglądali gdyby do tej zamiany nie doszło.
    Wczoraj z Rybnikiem pewnie męczarnie by były...
    W Zielonej Górze mam nadzieję, że powalczymy o wygraną, ale łatwo nie będzie.
    Myślę, że gospodarze po tej klęsce będą chcieli się zrehabilitować, ale czasem jak się za bardzo chce to nie zawsze wychodzi.
    Obstawiam, że podobnie jak przed rokiem mecz rozstrzygnie się w 15 biegu.
    Ciekawe czy Kempes zaryzykuje i wystawi Lachbauma od 1 biegu czy da kolejną szansę Pawlickiemu. Roman miał wczoraj niezłe starty a na tym torze to podstawa
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Falubaz to wygra. Pewny w GKM jest tylko Artiom, zobaczcie mecz w Czewie Dzikus 8/6, Kenio 3/3, Buczek 4/5. Ja wiem że medaliki są mocniejsi od Falubazu, ale raczej nie do tego stopnia, żeby wspomnianej czwórce od razu przypisywać 40 punktów. We wczorajszym meczu GKM jechał z Rybnikiem, i gdyby nie dramatyczna współpraca rybniczan to ROW mógł dobić prawie do 38-39pkt.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  7. Powrót do góry    #52
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Myślę, że Falubaz wygra. Może nieznacznie, ale jednak. Oczywiście postawa drużyny i końcowy wynik z Włókniarzem kompromitujący, ale to nie powinno się powtórzyć. A GKM jak to GKM na wyjazdach zupełnie inna drużyna niż na swoim grudziądzkim betoniku. Zapewne postraszą zielonogórzan i o żadnym pewnym zwycięstwie nie będzie mowy, ale raczej to 48:42 powinien Falubaz ujechać. I oby to był pierwszy w końcu wyrównany pod względem wyniku meczu sezonu bo wystarczy już tych pogromów

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    A ja myślę, że Pawlicki dobrze pojedzie i to przesądzi o wygranej GKM. Nikodem też zepnie poślady bardziej niż zwykle z wiadomych względów.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    A ja myślę, że Pawlicki dobrze pojedzie i to przesądzi o wygranej GKM. Nikodem też zepnie poślady bardziej niż zwykle z wiadomych względów.
    Hmmm, a ja myślę, że po tym meczu zorientujemy się czy to zawodnicy Falubazu tacy beznadziejnie słabi są, a liderzy Włókniarza załapali super formę. Bo jeśli GKM nas oklepie przy W69 to będzie już niemal 100% potwierdzenie tego, że formy sportowej u nas nie ma nikt. A bajki o nawierzchni toru i nie spasowaniu się do niej będzie można definitywnie odrzucić do lamusa. Inna kwestia to ta, że dobrze się stało, iż to najpierw Włókniarz wpadł na W69 i nas oklepał. Bo mam mocne podejrzenia, że po wygranej w Rybniku i odtrąbieniu sukcesu, gdyby to GKM do nas przyjechał pierwszy to najpewniej też by nas oklepał. Może nie taka różnicą pkt co Włókniarz ale po prostu wygrałby mecz. Potem przyjechałby Włókniarz, nasi pewnie bardziej spięli by poślady, ale na Włókniarza mogłoby to nie wystarczyć. Tymczasem na dzisiaj wiemy, że po tej farsie jaką nasi odyebali z Włókniarzem, nasi zepną mocniej te poślady. I być może na GKM to wystarczy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Buszmen (24-06-2020)

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Q.rwa

    Nie wierzę, że dożyłem czasów, kiedy to Falubaz boi się marnego na wyjazdach GKMu.....

  12. Powrót do góry    #56
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Falubaz to wygra. Pewny w GKM jest tylko Artiom, zobaczcie mecz w Czewie Dzikus 8/6, Kenio 3/3, Buczek 4/5. Ja wiem że medaliki są mocniejsi od Falubazu, ale raczej nie do tego stopnia, żeby wspomnianej czwórce od razu przypisywać 40 punktów. We wczorajszym meczu GKM jechał z Rybnikiem, i gdyby nie dramatyczna współpraca rybniczan to ROW mógł dobić prawie do 38-39pkt.
    No ale jeśli chodzi o zdobycze na tle Czewy to co powiedzieć o zawodnikach FZG?
    Ciekawy mecz na papierze, zobaczymy jak w rzeczywistości bo na razie faktycznie dziwna ta liga.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-06-2020 o 18:11
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    j-rules (25-06-2020)

  14. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Q.rwa

    Nie wierzę, że dożyłem czasów, kiedy to Falubaz boi się marnego na wyjazdach GKMu.....
    Po tym co się wydarzyło w miniony poniedziałek to prawdopodobnie wielu z nas boi się nie tylko GKMu ale także także większości z pierwszej ligi .Cały czas mam nadzieje że to był jakiś żart który zdarza się raz na 30 lat

  15. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Q.rwa

    Nie wierzę, że dożyłem czasów, kiedy to Falubaz boi się marnego na wyjazdach GKMu.....
    A co w tym niezwykłego? Wystarczy zobaczyć składy obu ekip. Jesteśmy słabsi niż rok temu a oni mocniejsi. Właściwie jedyna nasza przewaga to juniorzy. Nasi muszą pojechać swój max jeśli mamy wygrać przy nielapalnym Artiomie.
    Całe szczęście, że jest Rybnik bo byśmy skończyli jak Get Well. Zreszta kto wie czy nie skończymy tyle że za rok. Bardzo prawdopodobny scenariusz widząc podejście do tematu właścicieli klubu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #59
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Z tym Rybnikiem to też musimy być ostrożni, bo sport już nie takie cuda widział... żebyśmy się nie przejechali na tym "pewnym utrzymaniu"

  17. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Z tym Rybnikiem to też musimy być ostrożni, bo sport już nie takie cuda widział... żebyśmy się nie przejechali na tym "pewnym utrzymaniu"
    Tam brakuje hajsu. Im dalej w las tym będzie im trudniej. Nie maja szans na utrzymanie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #61
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Sposób na wygranie z gkm-em jest prosty: zakaz wyjazdu na tor przy w69 dla wszystkich zawodników zg do dnia meczu włącznie (żeby się czasami nie próbowali sprzętowo "spasować"), trening w cz-wie i ustawienia motorów na podstawie tego treningu i z grudziądza nie będzie co zbierać.

    A, zapomniałem o najważniejszym - kapitan powinien tworzyć jednoosobową parę.

  19. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartiromo1 za jego przydatny post!

    Mariusz (24-06-2020), Mihalo (25-06-2020), SCOT FZG (24-06-2020), grabarz (25-06-2020), marcool (25-06-2020)

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Przede wszystkim potrzebny jest przyczepny tor. Jak będzie łatwo lekko i przyjemnie to przegramy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  21. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A co w tym niezwykłego? Wystarczy zobaczyć składy obu ekip. Jesteśmy słabsi niż rok temu a oni mocniejsi. Właściwie jedyna nasza przewaga to juniorzy. Nasi muszą pojechać swój max jeśli mamy wygrać przy nielapalnym Artiomie.
    Całe szczęście, że jest Rybnik bo byśmy skończyli jak Get Well. Zreszta kto wie czy nie skończymy tyle że za rok. Bardzo prawdopodobny scenariusz widząc podejście do tematu właścicieli klubu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie no, tutaj troszkę odjechałeś. Fakt jest taki, że Artiom jest ze dwie klasy wyżej. Nicki to będzie poziom Vaculika albo Protasa. Natomiast Kenio to poziom Dudka, Buczek i Pawlicki jada popelinę jakąś na wyjazdach. Podobnie jak u nas MJJ czy Anton. Juniorzy u nas mocniejsi. Ci co stawiają na GKM w tym meczu maja nadzieje, że Kenio czy Pawlicki przypomną sobie jak u nas kiedyś potrafili zapyerdalać. Ale póki co to tylko życzenie. Inna kwestia to taka, że jak Artiom i Nicki będa u nas niełapalni. Wtedy będziemy mieli ciepło. Bo wtedy wystarczy jakieś 3.0.0.2.1 Kenia i ze 1.1.2.1.1 Buczka. I będzie po ptokach.

    Mam nadzieję, ze Żyto wpadnie na pomysł i zamiast bezmyślnie testować różne ustawienia motorów przy W69 to chłop weźmie gdzieś to całe towarzystwo na ryby. W czwartek odnowa biologiczna i w piątek mogą przystępować do meczu. Bo od tego testowania to im się chyba już mózgi zlasowały.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario kogo wolałbyś mieć w składzie - Predatora czy Dzika?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Z tymi rybami to świetny pomysł .Tak to powinno wyglądać a na stadionie powinni się pokazać dwie godziny przed meczem ,siąść na motorynki i zap....ć .Niestety chyba nic z tego nie będzie bo dzisiaj jest trening i podobno bardzo długi

  24. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mario kogo wolałbyś mieć w składzie - Predatora czy Dzika?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No jasne, że Taia

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Z tymi rybami to świetny pomysł .Tak to powinno wyglądać a na stadionie powinni się pokazać dwie godziny przed meczem ,siąść na motorynki i zap....ć .Niestety chyba nic z tego nie będzie bo dzisiaj jest trening i podobno bardzo długi
    I tego się własnie obawiam. A potem przyjdzie do meczu i będą gadać, że tej wersji toru jeszcze nie testowali.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #67
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie no, tutaj troszkę odjechałeś. Fakt jest taki, że Artiom jest ze dwie klasy wyżej. Nicki to będzie poziom Vaculika albo Protasa. Natomiast Kenio to poziom Dudka, Buczek i Pawlicki jada popelinę jakąś na wyjazdach. Podobnie jak u nas MJJ czy Anton. Juniorzy u nas mocniejsi. Ci co stawiają na GKM w tym meczu maja nadzieje, że Kenio czy Pawlicki przypomną sobie jak u nas kiedyś potrafili zapyerdalać. Ale póki co to tylko życzenie. Inna kwestia to taka, że jak Artiom i Nicki będa u nas niełapalni. Wtedy będziemy mieli ciepło. Bo wtedy wystarczy jakieś 3.0.0.2.1 Kenia i ze 1.1.2.1.1 Buczka. I będzie po ptokach.

    Mam nadzieję, ze Żyto wpadnie na pomysł i zamiast bezmyślnie testować różne ustawienia motorów przy W69 to chłop weźmie gdzieś to całe towarzystwo na ryby. W czwartek odnowa biologiczna i w piątek mogą przystępować do meczu. Bo od tego testowania to im się chyba już mózgi zlasowały.
    Na papierze pre-season to raczej, oczywiście +/-

    Vaculik - Artem
    Dudek - Nicki
    Jensen - Bjerre
    Lindbaeck - Shamek
    PePe - Buczek

    Na razie sprawdza się 4 pozycja
    Co do meczu, jak nie będzie jakiegoś przestrzelenia w spasowaniu w jedną lub drugą stronę (nic się nie da wykluczyć), to ZG powinna wygrać minimalnie dzięki juniorom.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-06-2020 o 20:38
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #68
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Zasadniczo. może nie to, że nagle Falubaz boi się GKM, tylko ja osobiście idąc na stadion nie wiem zupełnie czego się spodziewać po tym torze. I tego się w sumie boje. Sezon temu też miało być gładko i przyjemnie.
    A z tym słabym Buczkiem na wyjazdach? U nas on dobrze sobie radzi, sezon temu 12+2 w 6. Poza tym, na naszym super atutowym torze zawsze ktoś po kim się nie spodziewasz zrobi wynik, czy to Sundstromy czy inne Miedzińskie, to nie zdziwie się jak taki Pawlicki pojedzie mecz życia.

  27. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robert_Leszno Zobacz posta
    Falubaz to wygra. Pewny w GKM jest tylko Artiom, zobaczcie mecz w Czewie Dzikus 8/6, Kenio 3/3, Buczek 4/5. Ja wiem że medaliki są mocniejsi od Falubazu, ale raczej nie do tego stopnia, żeby wspomnianej czwórce od razu przypisywać 40 punktów. We wczorajszym meczu GKM jechał z Rybnikiem, i gdyby nie dramatyczna współpraca rybniczan to ROW mógł dobić prawie do 38-39pkt.
    Artiom fakt wydaje się pewny, ale myślę, ze w Zielonce do niego doczłapią Nicki i Kenneth, Buczek rok temu ile wykręcił w Zielonce ? 12 pkt chyba. Dzisiaj nie jest w tej formie, problemy na starcie, choc widac prędkość w tych furach na trasie. Przypisać nie ma co od razu 40 pkt, oczywiscie. Nie wiem czy Laguta, bedzie miał np. w Zielonce takie Atomowe starty.
    Falubaz faktycznie teraz powinien pojechac mocno zmobilizowany po tej klęsce z Włokniarzem. Pytanie czy te 3-4 dni wystarczą na odpowiednie korekty w sprzęcie. Wspólpraca rybniczan faktycznie wyglądała biednie i gdyby, choc gdybanie można odwrócić, problemy Pawlickiego ,gdzie 2x stracił pozycje i defekt Buczka i ROW nie wyszedł by z 30.
    GKMowi ten mecz wczoraj i tak wiele by nie pomógł w odbiorze, wygralibyśmy wysoko, to wiadomo, ze każdy by machnął ręką, ze nie ma co podniecać się wygrana u siebie z ROW. Styl najlepszy nie był, są braki i problemy, choć dzięki temu zobaczyłem, akcje Buczka w stylu Golloba, czy walczącego mimo,ze glownie po krawezniku Bjerre. Tor ma potencjał stać się naszym atutem, trzeba się lepiej jednak do niego dokleić, zwłaszcza na starcie.
    Ale teraz wyjazd, faworytem jest są dla mnie jednak miejscowi. Może typowani na liderów Vaculik i Dudek nie błysnęli na razie, ale my mamy to szczęście, ze wielu przy nas wraca do formy, albo kręci życiówki. Turowski jeżeli ugra coś wiecej niz 1 pkt, to bede bił mu brawo. Jego forma też słabsza niż rok temu na początku sezonu. Pawlicki daleko od formy, nawet na 5-6 pkt... Trochę za dużo, ale w naszym zespole. Ciekawe jak Lindbaeck i Pedersen pojadą w tym meczu.

  28. Powrót do góry    #70
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Wydaje mi się że jak Falubaz dobrze zacznie to utrzyma wynik. Ale finalnie pewnie 50 nie przebije, co tylko podsyci emocje w kontekście bonusa. GKM często jest blisko, ale blisko to nie wszystko i wydaje mi się że tym razem będzie podobnie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  29. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    A ja nie sądzę, żeby Zielonka miała się czego obawiać. Juniorzy powinni odjechać maxa lub więcej (czyli 7pkt +), i kim chciałby gonić GKM? Jedyna opcja, to para Dzik + Bjerre i nominowane... Zwróćcie uwagę, że przez dłuższą część meczu GKM nie potrafił odskoczyć nawet ROWu i było aż 8 remisów z bardzo słabym rywalem. Problem polega na tym, że na dystansie Łaguta szaleje, ale nie ma z tego za bardzo przewagi, bo jeździ sam. Pogromu pewnie nie będzie, ale Zielonka spokojnie wygra ten mecz.

    Oczywiście w swoich rozważaniach nie zakładam jakiegoś magicznego wzrostu formy Buczka i Pawlickiego.

  30. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,685
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tam brakuje hajsu. Im dalej w las tym będzie im trudniej. Nie maja szans na utrzymanie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    identyko pisano o UT nie tak dawno. A jeden bieg zadecydował w calym sezonie, ze Falubaz nie spadl i to na dodatek by nic nie zależało wtedy od was!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #73
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Mimo wszystko trochę inna ekipa jednak
    Zarówno Unii, jak i ówczesnego FZG. Co by nie mówić, dziś jest mocniejszy. No i ZG już ma wysoką wygraną w Rybniku na koncie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    A ja nie sądzę, żeby Zielonka miała się czego obawiać. Juniorzy powinni odjechać maxa lub więcej (czyli 7pkt +), i kim chciałby gonić GKM? Jedyna opcja, to para Dzik + Bjerre i nominowane... Zwróćcie uwagę, że przez dłuższą część meczu GKM nie potrafił odskoczyć nawet ROWu i było aż 8 remisów z bardzo słabym rywalem. Problem polega na tym, że na dystansie Łaguta szaleje, ale nie ma z tego za bardzo przewagi, bo jeździ sam. Pogromu pewnie nie będzie, ale Zielonka spokojnie wygra ten mecz.

    Oczywiście w swoich rozważaniach nie zakładam jakiegoś magicznego wzrostu formy Buczka i Pawlickiego.
    Nie złożyłeś też całkowicie nowej nawierzchni w Grudziądzu.

  33. Powrót do góry    #75
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Uważasz, że 3 tygodnie treningów to za mało, żeby wstrzelić się w tor? W Lublinie też jest całkowicie nowa nawierzchnia i jakoś nie było w ogóle tematu.

  34. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    identyko pisano o UT nie tak dawno. A jeden bieg zadecydował w calym sezonie, ze Falubaz nie spadl i to na dodatek by nic nie zależało wtedy od was!
    W Unii jeździło wtedy dwóch prawdziwych wymiataczy, Bjerre i (szczególnie) Pedersen. W Rybniku nie ma ani jednego zawodnika tej skuteczności.
    W sensie i potocznie mówiąc, niby jeden bieg zaważył, ale to od Falubazu zależało wszystko, jeździł źle to doigrał się zagrożenia spadkiem. Tak jak i UT sama od siebie zależała, parę wyścigów dobrych więcej, czy jakiś dobry mecz Pająka i Falubaz spadłby.
    Siły były bardzo wyrównane i tak właśnie się rozstrzygnęło, niuansem. Falubaz (zarząd)dalej się nie nauczył, bierze jakiegoś Lindbeacka a nie Lamberta i tylko zestawieniu ROWu zawdzięcza spokojniejszą przyszłość.

  35. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Uważasz, że 3 tygodnie treningów to za mało, żeby wstrzelić się w tor? W Lublinie też jest całkowicie nowa nawierzchnia i jakoś nie było w ogóle tematu.
    Hej no przecież oni po 10 latach na żużlu nie potrafią się wstrzelić w tor, o czym opowiadają w wywiadach

  36. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Na jutro opady przewiduja, jeszcze Eleven nie przelozylo meczow? Poniedzialek i wtorek znowu wolny.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na jutro opady przewiduja, jeszcze Eleven nie przelozylo meczow? Poniedzialek i wtorek znowu wolny.
    Mówisz - masz. Przełożone na sobotę

  38. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Zaczyna mnie to w****iać już troche. Człowiek też ma jakieś plany i co chwile trzeba pod żużel wszystko zmieniać. W ogóle na ludzi nie patrzą..

  39. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    Kaman (25-06-2020), PrzemoZG (25-06-2020), j-rules (26-06-2020)

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,851
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Zaczyna mnie to w****iać już troche. Człowiek też ma jakieś plany i co chwile trzeba pod żużel wszystko zmieniać. W ogóle na ludzi nie patrzą..
    Miałem dokładnie to samo napisać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Gdyby faktycznie lało to Wasze plany i tak poszłyby się.... wiecie.
    A tak przynajmniej wiecie i możecie sobie weekend zaplanować.

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    - co znowu poszło nie tak ,że przegraliście kolejny mecz na własnym torze ?
    - trenowaliśmy codziennie ,ale w piątek spadł deszcz i dzisiaj warunki torowe były zupełnie inne , no i pogubiliśmy się z ustawienieami. przygotowani jesteśmy świetnie , sprzęt mamy doskonały , ale pech nas nie opuszcza .to nie nasza wina, my nie mamy wpływu na pogodę.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  43. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-06-2020), Micz Bjukanon (25-06-2020), kapitan bomba (26-06-2020), marcool (25-06-2020)

  44. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Jak Przemek zaskoczy to GKM to Wygra.... Jesli nie to Falubaz bedzie lepszy

  45. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,793
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Może chociaż co trzeci mecz Przemek pkt będzie robił.

  46. Powrót do góry    #86
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    Może chociaż co trzeci mecz Przemek pkt będzie robił.
    Oby co czwarty , ale niestety, co historia ostatnich lat pokazuje, tor w ZG jest idealny na odbudowanie dla wielu dołujących zawodników.

  47. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez hcp Zobacz posta
    Oby co czwarty , ale niestety, co historia ostatnich lat pokazuje, tor w ZG jest idealny na odbudowanie dla wielu dołujących zawodników.
    Czyli szansa dla Dudka, Vaculika i Jensena jeszcze jest,, bądźmy dobrej myśli w takim razie!

  48. Powrót do góry    #88
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Już tak nie demonizujcie. Wpieprz od Włókniarza był ostry, ale w to, że u Was wygra GKM chyba nikt na poważnie nie wierzy. Wymęczone bo wymęczone, ale zwycięstwo choćby 46:44 będzie.

    Z ciekawostek - w zeszłym sezonie wygraliście 46:44. Składy obu drużyn zmieniły się tylko poprzez zamiankę Lindbaecka z Pedersenem. Ten pierwszy zdobył 3 punkty, a drugi 7.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  49. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Już tak nie demonizujcie. Wpieprz od Włókniarza był ostry, ale w to, że u Was wygra GKM chyba nikt na poważnie nie wierzy. Wymęczone bo wymęczone, ale zwycięstwo choćby 46:44 będzie.

    Z ciekawostek - w zeszłym sezonie wygraliście 46:44. Składy obu drużyn zmieniły się tylko poprzez zamiankę Lindbaecka z Pedersenem. Ten pierwszy zdobył 3 punkty, a drugi 7.
    No to już wiesz dlaczego jest sraczka w Falubazie

  50. Powrót do góry    #90
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    A ja chętnie zobaczyłbym kvecha, co roku mamy młodych groźnych wilków tylko żaden trenejro z nich nie korzysta.

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •