Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 316 do 360 z 679

Wątek: I kolejka: Włókniarz Częstochowa - GKM Grudziądz 12.06.2020 godz: 20:30

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    gówno w pazłotku. tak wygląda produkt ekstraliga.

    festiwal kuriozów na inaugurację najlepszej ligi świata. problem w tym, że w szwecji i anglii dyscyplina się obroni, bo tam chodzi o miłość do motocykli i ścigania na szlace. u nas już chyba tylko o hajs. my dostajemy wspomniany produkt żużlopodobny, a tam dalej jest bimber, wiejskie jajka i kiełbasa od sąsiada... i chuy że w gazecie.

    1. nasłuchałem się, że długotrwała mżawka jest gorsza od "pompy". no chyba nie...
    2. kapitanowie- gdyby chodziło o speedway to by się sami w kiblu zamknęli i ustalili że pierwsze biegi jedziemy zapoznawczo i nie szarżujemy. po 4/6 biegu jak się odsypie- race mode on.
    3. sędzia- bez komentarza.
    4. tv- podobnie. wywala masę $, więc musi nam ten produkt żużlopodobny polewać masą sosu żeby był zjadliwy. dla wielu, w tym dla mnie, przestaje być strawny.

    Rozwój dyscypliny- mało śmieszny żart. widać, że lata pompowania siana w zawodników, tunerów, nie przynoszą pożądanych efektów. a pieniędzy w żużlu naprawdę wylądowało sporo. gdzie sprzęt co sobie poradzi z takim torem i opadem, gdzie sucha nawierzchnia? plandeki? (wiem gdzie, u krasnala w dupie). interes jednostki ponad interes dyscypliny.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    ogladalem bez fonii, bo to lepsze dla zdrowia podobno, i jak zobaczylem miny i gestykulacje polewaczkowego i Holty, to wiedzialem, ze po kabaretowym intro zgasza swiatlo i zuzla nie bedzie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    polewaczka (13-06-2020), sparta_mistrz (13-06-2020)

  4. Powrót do góry    #318
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2016
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    703
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Godzina deszczu wystarczy żeby mecz został odwołany. Cały tydzień ładna pogoda, nieprawdopodobne, niestety to pokazuje jak bardzo nie radzimy sobie z pogodą.
    Każdy inny zespół pewnie by napierał żeby jechać, ale nie krytykuje bo nie jeździłem na żużlu i nie wiem jak to jest jechać na takim torze. Najczęściej w takiej sytuacji padają argumenty że x lat temu jeździli na błocie, tyle tylko że ja za taki speedway dziękuję. Walka o to kto dojedzie do mety.
    Pamiętam ulewę przed GP w Gorzowie. Przez godzinę lało jak z cebra. I co ? Z godzinnym opóźnieniem ale pojechali a tor zrobili jak masełko. Można ?

  5. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Słowianka za jego przydatny post!

    Paweł1 (13-06-2020), Torretoo (13-06-2020), shelve (13-06-2020)

  6. Powrót do góry    #319
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,511
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    Czyli mój wybór był trafiony, po południu pojechałem na udane zakupy z rodziną, a wieczorem obejrzałem całkiem ciekawy film. Najśmieszniejsza liga świata przestaje dawać radę.

  7. Powrót do góry    #320
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Prawda jest taka, że jakie władze Ekstraligi, taka cała liga i ludzie, którzy tym zarządzają. Dzisiaj sędziowie nie mają jaj ale też nie ma narzędzi - a jeśli są - to i tak z nich nie korzystają, ponieważ instrukcje idą z góry.
    Po co w takim razie sędziowie, komisarze torów czy prezes ekstraligi, skoro aby zacząć wpuszczać ludzi na stadiony żużlowe, trzeba do tego działania Zbigniewa Bońka? A prezes ekstralipy puści parę bąków, wyśle list z podziękowaniem a na koniec spije sobie śmietankę.

    Tym, którzy tutaj tak bronią, że pierwszy mecz, że ryzyko kontuzji i tak dalej - *********** hipolicie - po wczorajszym cyrku uważam, że nie ma co się obawiać teamu z Częstochowy, prowadzącego przez cudowny duet dwóch pedałów prezesa-Misia i eksperta od kokinówki. Jeden myślał, że pojedzie później z kibicami a drugi wyszedł na hipokrytę i pospolitego kłamcę. Nie dziwie się, że unikał kamer jak ognia i udawał przejętego naprawianiem toru, bo stetryczały dziadek Holta nie potrafił utrzymać się na motocyklu - a może nie jest przygotowany do sezonu?
    Ale zaraz, zaraz...ktoś kilka dni temu powiedział takie zdanie: ,,Pierwszy mecz mogliśmy jechać już w poniedziałek" - https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga/zuzel-marek-cieslak-pierwszy-mecz-wlokniarz-czestochowa-mogl-jechac-juz-w/s00pn5f
    No tak ale inny tor, inne warunki, równo i twardo jak na stole. Ale jesteście faworytami do złota? To jechać i pokazywać to a nie udawać, że się zesrało i nie ma komu pampersa wymienić
    No i gdzie wczoraj był cwaniaczek od polewania w Werandzie do 03:00 rano? Nie chcieli jechać, to należało odwołać od razu po opadach deszczu lub dużo wcześniej na podstawie prognoz pogody. A tak tysięczna kompromitacja nieskazitelnych ludzi z Częstochowy, straciłem całkowicie szacunek dla kombinatorów i preparatorów torów z Częstochowy, ludzi maluczkich charakterami. Do póki takie osoby będą w żużlu, tak ten sport będzie się kompromitować dalej.
    Ostatnio edytowane przez antyprzemek ; 13-06-2020 o 09:43

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi antyprzemek za jego przydatny post!

    Torretoo (13-06-2020), sparta_mistrz (13-06-2020)

  9. Powrót do góry    #321
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Pierwszy luk wygladal bardzo dobrze,na drugim byl maly problem,ale raczej do opanowania.
    Tego meczu nie musieli na sile odjezdzac.Ten mecz po prostu powinien sie normalnie odbyc.
    Spokojnie mogli o 21.00 wyjechac do 1 biegu.
    Takie jest zdanie kibica sprzed TV,wiec dosc latwo roznej masci eksperci i zawodnicy moga to podwazyc
    starym wyswiechtanym argumentem,nie ty musisz po takim torze jezdzic,nie ty sie narazasz,w tv wyglada
    ok,ale rzeczywistosc jest inna.No i jak tu z takimi argumentami dyskutowac? Moga robic z nas baranow i nikt
    im nie udowodni,ze nie maja racji.
    Na probie toru wygladalo to dobrze,ale kontrargument :tak ale w pojedynke,w czworke sie nie da.
    Pozostaje wku.rw,nic wiecej.
    Oni wiedza,ze na ogolnym wizerunku zuzla to sie nie odbije jakos szczegolnie.
    To po prostu jedna z tych dyscyplin ktora jest uzalezniona od pogody i stanu nawierzchni,wiec TV czy sponsorzy
    wykaza zrozumenie,tym bardziej,ze od razu podnoszny jest argument o bezpieczenstwie.
    Dziwie sie natomiast indywidualnym sponsorom zawodnikow,bo to w duzej mierze pasjonaci zuzla,kibice
    i oni nie powinni sie nabierac na takie sztuczki.
    Moze gdyby zuzlowcy przez takie zachowanie stracili kilka zlotych,podejscie by zmienili.
    Przeciez nikt nie kaze im jezdzic na gnojowce,kazdy ma przeciez jakies rozeznanie i wie kiedy wyjazd na tor
    nie ma sensu a kiedy mozna spokojnie takie zawody bezpiecznie odjechac, z tym ,ze bezpiecznie w zuzlu to
    tak naprawe w pewnym sensie i tak abstrakcja i lut szczescia.Jednak chodzi o wyczucie kiedy tor sam w sobie
    stanowi zagrozenie dla chlopakow.Przeciez tor zle przygotowany przez toromistrza stanowi czesto wieksze
    zagrozenie dla zawodnikow niz ten wczorajszy,przygotowany przez pogode.Przynajmniej na pierwszy rzut oka w TV.
    Mamy jednak sytuacje szczegolna czyli zuzel bez kibicow na stadionie,wiec podjecie takiej decyzji jak wczoraj przyszlo im latwiej.
    W sumie gdyby nie migawki z proby toru,kazdy kibic moglby takiej decyzji przyklasnac,bo chyba wszyscy oprocz Swiacika,
    spodziewali sie opadow deszczu i w sumie do ostatniej chwili a raczej do wyjazdu zawodnikow na probe toru,powiatpiewalismy w
    rozegranie tego meczu.
    Mam wiec rade dla sedziow,zawodnikow,Dobruckiego i dziennikarzy.
    Jak stwierdzicie na podstawie zachowania zawodnikow w parkingu,ze zamiast jaj wyrosla im duza ci.pa,
    odwolujcie zawody przed proba toru,bo to ona a nie deszcz spowodowala,ze kibice czuja sie jak barany.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-06-2020 o 09:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Już 11 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Gadol (13-06-2020), Hack3r (13-06-2020), Lafan (15-06-2020), Lipa_PL (13-06-2020), Rysiek (13-06-2020), SCOT FZG (13-06-2020), Słowianka (13-06-2020), energo (13-06-2020), kapitan bomba (13-06-2020), sparta_mistrz (13-06-2020), stone_gossard (13-06-2020)

  11. Powrót do góry    #322
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    2. kapitanowie- gdyby chodziło o speedway to by się sami w kiblu zamknęli i ustalili że pierwsze biegi jedziemy zapoznawczo i nie szarżujemy. po 4/6 biegu jak się odsypie- race mode on.
    To chyba także wyniki tych biegów powinni ustalić w tym kiblu...?

    Bo inaczej każdy będzie chciał przyjechać przed innymi. Wystarczy lekko docisnąć , gdy inni jadą na "pół gwizdka".

    Nie można ścigać się "zapoznawczo" od tego są jazdy próbne. Gdy ktoś jedzie z tyłu zawsze lekko dociśnie by wyprzedzić tego kto jedzie przed nim. Jazda "zapoznawcza" miałaby sens jedynie dla zawodnika z przodu stawki, gdyby inni nie próbowali go wyprzedzić. Mieliby to zagwarantować, brak mijanek?



    Po sześciu biegach to już może być mecz praktycznie rozstrzygnięty, więc "zapoznawczo" mogliby co najwyżej jechać na zasadzie każdy bieg 3:3 ...

    Ponadto, to byłoby oszustwo względem kibiców.

    Albo jadą na tyle mocno na ile sytuacja pozwala albo niech nie jadą w ogóle.

    Albo tor można było zrobić i jechać uczciwie, albo należało mecz przełożyć
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 13-06-2020 o 09:58

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    dockm (14-06-2020), kapitan bomba (13-06-2020)

  13. Powrót do góry    #323
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak stwierdzicie na podstawie zachowania zawodnikow w parkingu,ze zamiast jaj wyrosla im duza ci.pa,
    odwolujcie zawody przed proba toru,bo to ona a nie deszcz spowodowala,ze kibice czuja sie jak barany.
    otóż to. popieram też zdanie o władzach ekstraligi. to bardziej wiejska spółdzielnia, która hajs ma na miejscu a do koordynowania wysłała do centrali jakiegoś roztropka który ma pilnować, żeby im się biznes nie *********l.
    poza tym chyba wszyscy się starzejemy. pamiętam czasy, gdy zawodnicy którzy nie radzili sobie na takim torze byli zastępowani, albo dojeżdżali na 4 miejscu. dziś w obawie przed śmiesznością odwołuje się spotkania.

    JaacPoz- nie zgadzam się. myślę że w Anglii czy Szwecji podobnie robią wielokrotnie. bo tam nie wynik jest najważniejszy. z Twojego postu bije na przykład, że u nas jest. poza tym pisząc "zapoznawczo i nie szarżujemy" nie miałem na myśli 6 biegowej próby toru, tylko brak jazdy na limicie i żyletki a w razie braku poprawy stanu toru mecz można przerwać po 4/6 startach. od tego jest kapitan, żeby wytłumaczyć to kolegom z drużyny. tak mnie kiedyś, za szczeniaka, w pewnym klubie nie żużlowym wychowywali... kapitana się słucha, a nie kapitan słucha.
    Ostatnio edytowane przez energo ; 13-06-2020 o 10:07
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  14. Powrót do góry    #324
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Nic się nie zmieniło od roku 2003. Cały czas ta sama nędza umysłowa.

    Przed ostatnim meczem rundy zasadniczej było wiadomo, że albo Plusssz/Polonia, albo ZKŻ odpadnie z walki o medale. Sześć minut po planowanym terminie rozpoczęcia spotkania, gdy trwała prezentacja na murawę stadionu Polonii wbiegał w "cywilnym" stroju z zawieszonym plastronem żużlowiec, który teoretycznie mógł być najsilniejszym punktem zespołu przeciwnego. Hamill nawet nie zdążył się przebrać. Sędzia Tomasz Proszowski zastosował się do regulaminu i ze względu na spóźnienie nie dopuścił go do startu.

    Piotr Świst

    "Na pewno z Hamillem mecz by się inaczej toczył. Taki poj... przepis Polacy wymyślili i tak tylko u nas może być, nigdzie indziej. A Polak? Jest zawsze głupi. Był głupi i będzie głupi. Bo kto może taki przepis wymyśleć? Tylko Polak. Billy kilkanaście godzin spędził w samolocie, a tu mu mówią, że się spóźnił dwie minuty. To jest coś niemożliwego."

    Billy Hamill

    Byłem na czas. To sędzia uznał, że się spóźniłem. Ta decyzja jest dla mnie absurdalna. Spędziłem 22 godziny w podróży, żeby pomóc kolegom i po przybyciu na miejsce słyszę: "Sorry, jesteś dwie minuty za późno. Nie możesz jechać". Po co to wszystko. Moja podróż była długa, z Arizony (Hamill startował w weekend w jednej z rund mistrzostw Stanów Zjednoczonych - przyp. red.) do Kalifornii, z Kalifornii do Nowego Jorku, z Nowego Jorku do Warszawy i jeszcze z Warszawy tutaj. Samolot z Nowego Jorku miał lądować w Warszawie o 13.30, a byliśmy dopiero o 16.30, bo w Nowym Jorku była awaria.
    Ostatnio edytowane przez Ostatni ; 13-06-2020 o 10:10

  15. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    nie pamietam tej sytuacji juz, ale pozniej nie zmieniono przepisow?

    Nicki swego czasu na mecz do Rzeszowa sie spoznil jako zawodnik Czewy i jadac na mecz przebieral sie w kevlar w aucie. pierwszy bieg opuscil, ale juz w kolejnych jechal robiac komplet.

    faktem jest ze mechanicy z motocyklami byli w parku maszyn.

  16. Powrót do góry    #326
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    Wczorajszy "mecz"...można skwitować kilkoma słowami: deszcz/lekko ciężki tor/bezpeczeństwo zawodników/odwołany mecz

  17. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,244
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    To, że GKM nie chciał jechać meczu nie budzi większego zdziwienia, bo nie od dziś wiadomo, że ta ekipa ma mokro w majtach już dzień wcześniej, podczas oglądania prognozy pogody. Natomiast postawa Cieślaków może trochę zaskakiwać, bo ta drużyna podobno ma walczyć o mistrzostwo, a byle deszczyk ich paraliżuje. 2 lata temu pisałem, żeby nie wpuszczać ich tylną furtką na salony bo znów narobią poruty, no i miałem rację.

  18. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta

    JaacPoz- nie zgadzam się. myślę że w Anglii czy Szwecji podobnie robią wielokrotnie. bo tam nie wynik jest najważniejszy. z Twojego postu bije na przykład, że u nas jest. poza tym pisząc "zapoznawczo i nie szarżujemy" nie miałem na myśli 6 biegowej próby toru, tylko brak jazdy na limicie i żyletki a w razie braku poprawy stanu toru mecz można przerwać po 4/6 startach. od tego jest kapitan, żeby wytłumaczyć to kolegom z drużyny. tak mnie kiedyś, za szczeniaka, w pewnym klubie nie żużlowym wychowywali... kapitana się słucha, a nie kapitan słucha.

    Ale kto miałby o tym zdecydować. Zabronić danemu zawodnikowi odważnej jazdy bo jego kapitan się dogadał z drugim kapitanem w "kiblu", ze nie będą ryzykować???

    Jak kapitan ma wytłumaczyć kolegom: "gdy zostaniesz na starcie, nie szarżujesz , nie gonisz, spokojnie jedziesz z tyłu bez walki, nie zarabiasz za punkty.. Drużyna może spokojnie przegrać, nie szarżujemy..."


    W mojej ocenie to byłoby oszustwo a nie żużel.

    W Anglii może i tak jest, ale to raczej taka półamatorska liga i mogą się bawić. W Polsce powinni jechać na pełen gaz bo duże pieniądze za swą jazdę biorą. Bo za to płacą kibice, sponsorzy , telewizja.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    dockm (14-06-2020)

  20. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słowianka Zobacz posta
    Pamiętam ulewę przed GP w Gorzowie. Przez godzinę lało jak z cebra. I co ? Z godzinnym opóźnieniem ale pojechali a tor zrobili jak masełko. Można ?
    Byłem, zobaczylem. Wlasnie bylem w Galerii Nova Park obok jak przeszla nawalnica. Wygral niestety przed Zimnym Vakulik

    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Tym, którzy tutaj tak bronią, że pierwszy mecz, że ryzyko kontuzji i tak dalej - *********** hipolicie - po wczorajszym cyrku uważam, że nie ma co się obawiać teamu z Częstochowy, prowadzącego przez cudowny duet dwóch pedałów prezesa-Misia i eksperta od kokinówki.
    Poplakalem sie ze smiechu
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 13-06-2020 o 10:49

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Słowianka (14-06-2020)

  22. Powrót do góry    #330
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    1. nasłuchałem się, że długotrwała mżawka jest gorsza od "pompy". no chyba nie....
    Chyba tak. Jakby posiąpił kapuśniaczek, to mielibyśmy już z głowy cały sezon. Taki obecnie mamy klimat. Dzięki Bogu tylko lunęło i jest nadzieja, że po wczorajszej próbie toru nadgarstki po podłączeniu do respiratora szybko dojdą do siebie i emeryci coś jeszcze pojadą w tym roku.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  23. Powrót do góry    #331
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    A Stepniewski na tt pisze, ze sluszna decyzja i jeszcze wchodzi w pyskowki z tymi,ktorzy uwazaja inaczej. Kabaret.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #332
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Kabaretu nie będzie, będzie chór. Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  25. Powrót do góry    #333
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Ten Świącik od kiedy interesuje się żużlem? Wie kto to jest Gollob i na jakich torach jeździł?

    Świącik broni decyzji o odwołaniu meczu. “Jazda w tych warunkach to gwarancja wizyt na urazówce”


  26. Powrót do góry    #334
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Generalnie mecz mógł się odbyć, tylko że na takim torze procesje do mety były wręcz gwarantowane. To ja już wolę poczekać te 2 dni i zobaczyć mecz z walką na torze i mijankami.

  27. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Maveral za jego przydatny post!

    Adi1981 (14-06-2020), Petroniusz (13-06-2020), dockm (14-06-2020)

  28. Powrót do góry    #335
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,511
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,870 w 1,758 postach
    No tak, bo na "normalnych" torach walki jest w chuy.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Gadol (13-06-2020)

  30. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Generalnie mecz mógł się odbyć, tylko że na takim torze procesje do mety były wręcz gwarantowane. To ja już wolę poczekać te 2 dni i zobaczyć mecz z walką na torze i mijankami.
    Argument z pupy. We Wrocku miałeś bez deszczu, na najlepszym w zeszłym roku torze pod względem mijanek. Ile było ciekawych biegów z mijankami?

    Co do braku jazdy na żyletki, zachowawczo. Pamiętajcie ile w PL mają kolarze płacone za punkty. Zapomnijcie, ze byłoby jakieś odpuszczanie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  31. Powrót do góry    #337
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Akurat normalny tor w Częstochowie gwarantuje dobre widowisko

  32. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Akurat normalny tor w Częstochowie gwarantuje dobre widowisko
    Zeszłoroczne emocje na naszym torze przypominały te na grzybach lub rybach. Nie żyj wspomnieniami o tym jak tor robił Puczyński czy Kędziora stojący z batem nad technicznymi.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  33. Powrót do góry    #339
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Teraz będziemy przez trzy dni wałkować ze mecz slusznie czy tez nieslusznie odwolany
    P.s. To nie były zwykłe opady deszczu/gradu po których można rozegrać spotkanie. Jestem zaskoczony że ktokolwiek z Częstochowy ma wątpliwości, a z drugiej strony to w tym mieście to norma. Zaraz będzie jeden winny.

    Najbardziej cieszy że za przygotowanie toru w tym sezonie będzie tez odpowiadał Puczynski.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  34. Powrót do góry    #340
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Zeszłoroczne emocje na naszym torze przypominały te na grzybach lub rybach. Nie żyj wspomnieniami o tym jak tor robił Puczyński czy Kędziora stojący z batem nad technicznymi.
    Chodzi mi jedynie o to, że na normalnym torze ściganie może być dobre choć nie musi. Na tym wczorajszym na pewno nie byłoby dobrego ścigania.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Maveral za jego przydatny post!

    dockm (14-06-2020)

  36. Powrót do góry    #341
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Teraz będziemy przez trzy dni wałkować ze mecz slusznie czy tez nieslusznie odwolany
    Nie będziemy wałkować, bo nie ma czego. Całe szczęście, że kibice nie mogli pofatygować się na stadion, żeby powąchać ten zakalec. W grudniu po południu jest sporo terminów, Rysiek do tego czasu złapię formę, przecież kariera jego i Dzika dopiero nabiera rozpędu, więc spoko luz.
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 13-06-2020 o 12:01
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  37. Powrót do góry    #342
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Z drugiej strony mogli zatrudnić innych dwudziesto czy trzydziestolatkow. Przecież mamy tyle utalentowanej młodzieży a caly czas sięgają po tych emerytów. Ciekawe dlaczego.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Uważasz, że polscy 20 i 30-latkowie nie są utalentowani?

  39. Powrót do góry    #344
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pewnie mamy mnostwo utalentowanej mlodziezy ale zaden nie jest na tyle dobry zeby zastapic prawie piecdziesialatka Holte czy nieco mlodszego Pedersena. W kazdym normalnym sporcie dochodzi do zmian pokoleniowych. Mlodzi wygrywaja nierowna walke a tutaj starzy moga wrocic i zajac miejsce mlodych vide Crump.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  40. Powrót do góry    #345
    Użytkownik Awatar Hack3r
    Dołączył
    08-06-2020
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Też samo nazwisko robi robotę - medialną dla sponsorów i samych klubów -> bo wybierasz nazwisko takie jak Pedersen czy Holta albo iksiński. Który jeździ lepiej - ale nie jest znany.
    Czasem niestety kwestie marketingowe wygrywają ze sportem.
    SKS START Gniezno!

  41. Powrót do góry    #346
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta

    Piotr Świst

    "Na pewno z Hamillem mecz by się inaczej toczył. Taki poj... przepis Polacy wymyślili i tak tylko u nas może być, nigdzie indziej. A Polak? Jest zawsze głupi. Był głupi i będzie głupi. Bo kto może taki przepis wymyśleć? Tylko Polak. Billy kilkanaście godzin spędził w samolocie, a tu mu mówią, że się spóźnił dwie minuty. To jest coś niemożliwego."

    .
    Świst jak Stonoga swoja droga, jak Cieslakowi zawodnik sie na polfinal spoznil to mu mecz powtorzyli.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Powrót do góry    #347
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Pewnie mamy mnostwo utalentowanej mlodziezy ale zaden nie jest na tyle dobry zeby zastapic prawie piecdziesialatka Holte czy nieco mlodszego Pedersena. W kazdym normalnym sporcie dochodzi do zmian pokoleniowych. Mlodzi wygrywaja nierowna walke a tutaj starzy moga wrocic i zajac miejsce mlodych vide Crump.
    W normalnym sporcie nie ma takich sytuacji, gdzie paru emerytów zgaduje się gramy, czy nie gramy, a sędzia tylko przyklepuje. Gdyby wczoraj na wieżyczce siedział ś.p. Cheładze to po próbie toru włączyłby czas dwóch minut i na zasadzie selekcji naturalnej wyszłoby, czy ktoś jest utalentowany, czy nie.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  43. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Lafan (15-06-2020), Peter Kildemand (13-06-2020), darsen (13-06-2020), energo (13-06-2020), j-rules (14-06-2020), kowjanko (13-06-2020), młody_piernik2 (13-06-2020)

  44. Powrót do góry    #348
    Użytkownik Awatar Hack3r
    Dołączył
    08-06-2020
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Ale tam gdzie Mareczek jest to są inne zasady - i to zawsze się tak kończy. Bo go się wszyscy boją.
    SKS START Gniezno!

  45. Powrót do góry    #349
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hack3r Zobacz posta
    Ale tam gdzie Mareczek jest to są inne zasady - i to zawsze się tak kończy. Bo go się wszyscy boją.
    To dlaczego komisarze toru ingeruja nam w tor przed meczami skoro tak sie tak wszyscy boją Wielkiego Cieślaka

  46. Powrót do góry    #350
    Użytkownik Awatar Hack3r
    Dołączył
    08-06-2020
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    Wiesz, bo tor ma być równy i bezpieczny. Ale zagrywki Mareczka są znane już od lat. I wiadomo że on jest bardzo poważany w gronie sędziów itd.
    I liczą się z nim, pomimo że jest tylko trenerem w tym wypadku drużyny.
    SKS START Gniezno!

  47. Powrót do góry    #351
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hack3r Zobacz posta
    Też samo nazwisko robi robotę - medialną dla sponsorów i samych klubów -> bo wybierasz nazwisko takie jak Pedersen czy Holta albo iksiński. Który jeździ lepiej - ale nie jest znany.
    Czasem niestety kwestie marketingowe wygrywają ze sportem.
    To podaj tych iksińskich lepszych od Holty i Pedersena
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  48. Powrót do góry    #352
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    O ile Pedersen w ubiegłym roku dawał radę, to Holta był sklasyfikowany na 38 wśród zawodników Ekstraligi. Lepsze od niego były takie tuzy jak: Jamróg, Wiktor Lampart, Miesiąc, Kubera, Thomsen czy Jack Holder.
    Wzięliście go z sentymentu, bo zawsze w Czewie dawał radę, ale nie dorabiajcie ideologii, że nie było z kogo wybierać.

  49. Powrót do góry    #353
    Użytkownik Awatar Hack3r
    Dołączył
    08-06-2020
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 12 w 11 postach
    No bo było
    Holta wrócił, bo hm on pasuje do Czewy i chyba dobrze się tam czuje.
    SKS START Gniezno!

  50. Powrót do góry    #354
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Ten Świącik od kiedy interesuje się żużlem? Wie kto to jest Gollob i na jakich torach jeździł?

    Świącik broni decyzji o odwołaniu meczu. “Jazda w tych warunkach to gwarancja wizyt na urazówce”

    https://www.youtube.com/watch?v=PjOD5P2J7aU&t=42s
    rozprawiasz tutaj o tym samym zuzlowcu co w Lesznie zawsze narzekał na tor i zawody odwoływał? a jak mu sie nie udało to składał się w łuk na 5 razy?

  51. Powrót do góry    #355
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,066
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Swoją drogą język angielski trenera Kempińskiego załuguje na Oskara.

    '' My chcemy noł ale sędzia kaman ''

  52. Powrót do góry    #356
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    O ile Pedersen w ubiegłym roku dawał radę, to Holta był sklasyfikowany na 38 wśród zawodników Ekstraligi. Lepsze od niego były takie tuzy jak: Jamróg, Wiktor Lampart, Miesiąc, Kubera, Thomsen czy Jack Holder.
    Wzięliście go z sentymentu, bo zawsze w Czewie dawał radę, ale nie dorabiajcie ideologii, że nie było z kogo wybierać.
    Holta to wracal po zlamaniu kosci udowej a potem miał odme płucną to siłą rzeczy przełożylo sie yo na wynik sportowy. Jesli chodzi o Polskich seniorow to nie bylo w czym wybierac bo kto jeszczy byl wolny na rynku ? Zaraz padnie tutaj nazwisko Jamróg ale nie róbmy żartów

  53. Powrót do góry    #357
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Swoją drogą język angielski trenera Kempińskiego załuguje na Oskara.

    '' My chcemy noł ale sędzia kaman ''
    I oczywiscie gestykulacja do tego. Cieslak z obs*anym pampersem popiskujacy "we must stay together" tez byl za mocny.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (13-06-2020)

  55. Powrót do góry    #358
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Pan Demski ''zachowanie zawodników karygodne'' pan Stępniewski sędzia podjął słuszną decyzje'' WTF ? jakaś relacja,dialog między stronami ? Nie kumam. Ja mam wrażenie że od jakiegoś dłuższego czasu......to zawodnicy i trenerzy o wszystkim decydują nie SĘDZIA. I mamy to co mamy...kabaret ''najlepszej ligi świata''
    Ostatnio edytowane przez Falubaz7 ; 13-06-2020 o 16:57

  56. Powrót do góry    #359
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    O ile Pedersen w ubiegłym roku dawał radę, to Holta był sklasyfikowany na 38 wśród zawodników Ekstraligi. Lepsze od niego były takie tuzy jak: Jamróg, Wiktor Lampart, Miesiąc, Kubera, Thomsen czy Jack Holder.
    Wzięliście go z sentymentu, bo zawsze w Czewie dawał radę, ale nie dorabiajcie ideologii, że nie było z kogo wybierać.
    Ty tak serio?
    Kto z polskich zawodników był realnie do wyciągnięcia?
    Może powiesz ze do wyciągnięcia był Wiktor Lampart albo Kubera?
    Miesiąc też był do wyciągnięcia z Lublina?

    Jedyny który realnie był do wzięcia to Jamróg który miał 35. Średnią w ekstralidze, całe trzy pozycje wyżej od gościa po dwóch kontuzjach...
    No było z czego wybierac nie ma co...


    Aaa... No i dalej czekam na tych iksińskich co zjadają Pedersena
    "Jedzie dalej karawan, psy będą szczekać"

  57. Powrót do góry    #360
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Po pierwsze:
    Dyskusja dotyczyła tego, że jeździ Holta, bo brak wśród 20-30 latków alternatywy. Więc ją wskazałem, aby pokazać, że to bulshit. Holta jest w Czewie bo tu pasuje, a nie dla tego, że nie ma dla niego alternatywy.

    Po drugie:
    Ustal reguły zabawy. Bierzemy jakieś wskaźniki, czy po prostu na czuja argumentujemy kto jest lepszy. Jak to drugie to podrzucę jeszcze kilku zawodników, którzy byli w statystykach słabsi, ale moim zdaniem są już dziś lepsi, ty ich zanegujesz i tak będziemy sobie pisać do północy.

    Po trzecie:
    Kto był do wzięcia, a kto nie to się może okazać, jak się złoży ofertę danemu zawodnikowi. A czy Świącik składał, tego nie wiemy, więc dla mnie to nie argument.

    Po czwarte:
    Z tym Pedersenem to nie do mnie. Choć sam również uważam, że branie tego starego dziada na dłuższą metę mija się z celem. Z wielu przyczyn, nie tylko sportowych.

Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •