Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 380

Wątek: TAURON SEC 2020

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ward, Zmarzlik, Dudek, Michelsen, Thomsen, Neymar, J.Holder, Fricke, MJJ. Z kolei podobny potencjał mają Tarasenko, Przedpełski, Kurtz, Kulakov, Loktajev czy Bellego. Tych dwóch ostatnich nieco na siłę, ale starałem się kryterium wiekowe ograniczyć do +-2 lat od daty urodzin Lebedevsa. Największym talentem swojej epoki to on jednak zdecydowanie nie jest.
    biorac pod uwage, ze Semen doprecyzował, ze chodzilo o pominiecie Polski, to i tak ciezko uskladac odpowiednia liczbe. Ja osobiscie bym zdecydowanie nie zestawil obok Lebedevsa ostatniej wymienionej piątki.
    Czytajac post Semena mialem wrazenie, ze chodzi mu o europe wschodnia.
    a juz z cala pewnoscia nie o kangurach pisal.
    Ostatnio edytowane przez j-rules ; 23-05-2021 o 00:04
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Semen (23-05-2021)

  3. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No oprócz Danii to tylko wschodnia część Europy dostarcza rajderów pierwszego sortu.
    Szwecja zapasć kompletna o czym pisałem już grube kilka lat temu.
    Wtedy tez kilku forumowych fachowców chcialo mnie zjeść krzycząc o trzech ligach w Szwecji.
    Brytwanna dopiero teraz doczekała się Bewleya, a tak nie było nikogo, bo nawet Tai to australijska szkoła żużla.
    O młodych Niemcach, Czechach, Finach, Włochach, Norwegach czy na plus jeżdżących Francuzach to mozemy sobie pogadać
    ale nie w kontekście walki na najwyższym poziomie.
    Ot i cała żużlowa Zachodnia Europa XXI weku.
    Dania i ... czarna dziura.

    EDIT: Zapomniałem są jeszcze dwa rodzynki ze Słowacji i Słowenii (w sumie też Europa Wschodnia)
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-05-2021 o 00:11
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #363
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Havelock za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-05-2021)

  6. Powrót do góry    #364
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    To jest wywiad sprzed roku.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Powrót do góry    #365
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No oprócz Danii to tylko wschodnia część Europy dostarcza rajderów pierwszego sortu.
    Szwecja zapasć kompletna o czym pisałem już grube kilka lat temu.
    Wtedy tez kilku forumowych fachowców chcialo mnie zjeść krzycząc o trzech ligach w Szwecji.
    Brytwanna dopiero teraz doczekała się Bewleya, a tak nie było nikogo, bo nawet Tai to australijska szkoła żużla.
    O młodych Niemcach, Czechach, Finach, Włochach, Norwegach czy na plus jeżdżących Francuzach to mozemy sobie pogadać
    ale nie w kontekście walki na najwyższym poziomie.
    Ot i cała żużlowa Zachodnia Europa XXI weku.
    Dania i ... czarna dziura.

    EDIT: Zapomniałem są jeszcze dwa rodzynki ze Słowacji i Słowenii (w sumie też Europa Wschodnia)
    Lindgren i Lindbaeck mniejszy talent od Lebedevsa? Lambert? Masa Duńczyków? Sajfutdinov?
    No kurde mogłeś napisać od razu, że chodzi o rocznik 1994 (a nie XXI wiek) i o Łotwę + Ukrainę, a nie Europę. Wtedy nikt by nie był zdziwiony.
    Ja tam nie wiem, czy nawet Smolinski to nie większy talent, tylko też podejście pozostawiało zawsze wiele do życzenia + tendencja do tycia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To jest wywiad sprzed roku.
    No . Ale obrazuje sytuacje na Łotwie.

  9. Powrót do góry    #367
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Trochę z innej beczki. Ktoś kto odpowiada za dostarczenie plastronów dla polskich zawodników niech sprawdzi jak wygląda godło Polski. Może drobny szczegół ale plastrony Dudka i Jamroga są z błędem.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gary za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-05-2021)

  11. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a kolega zabovsky wyjeżdżając z Dudkiem , Zmarzlikiem, Pawlickim i Przedpełskim
    czy" Europejczykami": Wardem Fricke, Jackiem Holderem i Kurtzem potwierdził nie pierwszy raz to,
    że nie czyta wszystkich postów w dyskusji, a mimo to wypowiada w niej swoje zdanie.
    Po pierwsze, nie tobie odpowiadałem, po drugie są tam też inne nazwiska. Po trzecie "absolutnie największy europejski talent początku XXI wieku" - no może bez Polaków. I Duńczyków. Może jeszcze bez Rosjan i wśród zawodników, którzy spędzili co najmniej trzy sezony w Daugavpils. To dokładanie kryteriów w trakcie dyskusji trochę przypomina mi 15 pierwszych sekund tego klipu: https://www.youtube.com/watch?v=n7vjKoKRqvg

    PS. A to gloryfikowanie żużla na stadionie, połączone z kompletnym deprecjonowaniem telewizji to już w ogóle odjazd totalny. Przedstawiasz to tak jakby na żywo to była inna dyscyplina z innymi wynikami. A gdyby nie ta haniebna TV to dzisiaj w ogóle by się ta absurdalna dyskusja nie zaczęła, bo prawie nikt by nie obejrzał tego Challengu.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Brytwanna dopiero teraz doczekała się Bewleya, a tak nie było nikogo, bo nawet Tai to australijska szkoła żużla.
    A Lambert to jaka szkoła? Czeska?

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-05-2021)

  13. Powrót do góry    #369
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Po pierwsze, nie tobie odpowiadałem
    Heeheheee... no jeśli odnosisz się do tego co napisałem, to chyba oczywiste, że i ja mogę się odnieść do twojego wpisu.


    A to gloryfikowanie żużla na stadionie, połączone z kompletnym deprecjonowaniem telewizji to już w ogóle odjazd totalny. Przedstawiasz to tak jakby na żywo to była inna dyscyplina z innymi wynikami.
    Dobrze wiesz, że żużel jest dyscypliną, której oglądanie na żywo na stadionie i na ekranie czy w monitorze różni się i to bardzo.
    W tv oczywiście fajne są zbliżenia i powtórki kontrowersyjnych sytuacji, tego nie przeczę.

    A gdyby nie ta haniebna TV to dzisiaj w ogóle by się ta absurdalna dyskusja nie zaczęła, bo prawie nikt by nie obejrzał tego Challengu.
    To prawda, ale jak się wątek rozruszał.


    A Lambert to jaka szkoła? Czeska?
    W sumie to sporo nauczył się za dzieciaka na kontynencie m.in. w Niemczech.
    Tyle tylko, że ciężko z perspektywy roku 2021 mówić, o początku XXI wieku, skoro w dorosłym żużlu startuje od drugiej dekady obecnego stulecia.


    Możecie być oburzeni, ja tam mam takie zdanie o Andrzeju i tyle.
    Tak jak napisałem wcześniej każdy z Was może sobie optować za kimś innym.
    Jego prawo.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-05-2021 o 06:59
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  14. Powrót do góry    #370
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    O skali talentu Andrzeja pisał nie będę, gdyż wiele zostało napisane. Odniosę się jednak do tego, jak to Sparta niszczy zawodników.
    To jest bowiem koronny argument wszystkich hejterów Ruski...
    OK, Rusko jest jaki jest, ale zarzucanie mu, że niszczy zawodników jest absurdalne.
    Nikt inny na świecie nie potrafi szlifować diamentów tak jak on. Poczynając od Protasiewicza, którego za uszy wyciągnął na IMŚJ, przez Miśkowiaka, który jako dobry ale nie wybitny junior także zdobył ten tytuł.
    Andrzej Lebiediev dałby się pokroić by znowu jeździć w Sparcie, podobnie jak Milik, który z drewnianego zawodnika, dopiero po przygodzie w Sparcie zaczął przez chwile pukać do czołówki żużlowego peletonu.
    Na Fricke też stawiał tak długo, że oczy bolały. Aktualnie dzięki działaniom Ruski, oglądamy wystrzał formy Bewleya i przede wszystkim Czugunowa.
    Jedyne co mu można tak naprawdę zarzucić to sprawa Drabika, w której popełniono masę głupich błędów. Jednak tu położono kwestie proceduralne, nie zaś sportowe budowanie zawodnika. Gdyby nie to, to stawiam tezę, że Drabik byłby obecnie w pierwszej 5 polskich seniorów.

  15. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Rozumiem, że dla kibica Sparty AR kojarzony będzie z sukcesami.
    muszę się przyznać, że sympatyzuję z wrocławianami, ale działań pana AR w większości nie akceptuję.
    Stwarza zawodnikom niemal idealne warunki do uprawiania tego sportu,
    poza jednym, wcale nie tak błahym szczegółem:
    Presja jaką stwarza jest toksyczna.

    Podałeś kilka nazwisk młodych, którzy wypłynęli w Sparcie na szerokie wody.
    Pytanie tylko ilu młodych zdolnych pan AR wyjął z innych klubów?
    Ilu z nich przemielił?
    Sam zapewne znasz sporo takich chłopaków.
    Uważam, że było ich więcej niż tych, którzy zrobili poważne kariery seniorskie.

    ...a to , że Lebedevs związał się ze Spartą uważam za błąd zawodnika.
    Zresztą największym było chyba to, że za długo "kisił" się w Loko, które nie mogło już pchnąć go na wyższy poziom.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 23-05-2021 o 08:14
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  16. Powrót do góry    #372
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach

    Wymien zawodnikow, ktorych Rusko "przemielil". Tylko jak masz pisac o Fricke, na ktorego punkty czekano 3 sezony czy Milika, ktorego trzymano o sezon za duzo to podaruj sobie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #373
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Pierwsi na myśl przychodzą mi Robert Dados i Adam Łabędzki.

  18. Powrót do góry    #374
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Z Dadosem to tak ostrożnie... On już do nas przychodził po wypadku i z pewnym, że tak powiem zaburzeniami.
    Akurat on mieszkał obok mnie we Wrocławiu, często widywałem go jak wychodził z synkiem na spacery. Robert miał tu super warunki i wszyscy mu pomagali.
    W okolicy się mówiło, że go żona po rogach robiła i stad wynikały jego nieodpowiedzialne zachowania i próby samobójcze. Niemniej nie autoryzuje tego.

    Łabedzkiego zaś ściągał Czekański z Aspro... Jasne, jeździł potem u Rusko z większymi lub mniejszymi sukcesami, ale nie wiem w jaki sposób miał Rusko się przyczynić do jego przemielenia? To raczej bym rzekł, że to Adam zbyt mało pracował nad sobą przede wszystkim i miał zbyt wiele innych pozażuzlowych zainteresowań, by coś więcej w tym sporcie osiągnąć. Choć fakt, to był talent, ale bardziej na dobrego ligowca niż na zawodnika z Grand Prix.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-05-2021)

  20. Powrót do góry    #375
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    Trochę z innej beczki. Ktoś kto odpowiada za dostarczenie plastronów dla polskich zawodników niech sprawdzi jak wygląda godło Polski. Może drobny szczegół ale plastrony Dudka i Jamroga są z błędem.
    Któryś Duńczyk miał na sznurku (!) symbol flagi mniejszy od kartki A5, włożony do przezroczystej foliowej koszulki.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi yahata za jego przydatny post!

    Havelock (23-05-2021), j-rules (23-05-2021)

  22. Powrót do góry    #376
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Pierwsi na myśl przychodzą mi Robert Dados i Adam Łabędzki.
    Ladnie poleciales na tej zasadzie to mozna powiedziec, ze zniszczyliscie i "wypluliscie" Kildemanda, Kurtza, Drymla i dziesiatki innych.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 23-05-2021 o 10:43
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Powrót do góry    #377
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Heeheheee... no jeśli odnosisz się do tego co napisałem, to chyba oczywiste, że i ja mogę się odnieść do twojego wpisu.
    Chodziło o to, że odpowiadałem na wpis j-rulesa, który poprosił konkretnie o 15 nazwisk więc je wymieniłem. Nie brałem pod uwagę dodatkowych kryteriów, które miały trochę osłabić absurdalność pierwotnej tezy. Parafrazując klasyka: "czytaj uważnie posty, bo kompletnie nie zrozumiałeś co miałem na myśli".

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Dobrze wiesz, że żużel jest dyscypliną, której oglądanie na żywo na stadionie i na ekranie czy w monitorze różni się i to bardzo.
    W tv oczywiście fajne są zbliżenia i powtórki kontrowersyjnych sytuacji, tego nie przeczę.
    Jak na stadionie zawodnik A wyprzedzi zawodnika B po zewnętrznej to w TV wygląda to tak samo - nie jest tak, że zawodnik B wyprzedza A przy krawężniku.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    W sumie to sporo nauczył się za dzieciaka na kontynencie m.in. w Niemczech.
    Tyle tylko, że ciężko z perspektywy roku 2021 mówić, o początku XXI wieku, skoro w dorosłym żużlu startuje od drugiej dekady obecnego stulecia.
    Znowu - napisałeś, że Bewley to pierwszy zawodnik od lat, który trafił się Brytolom, więc pytanie o Lamberta padło w tym kontekście, a nie jeśli chodzi o ten mityczny największy talent początku XXI wieku. Znowu nieuwaga, którą tak ochoczo zarzucasz większości rozmówców

  24. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez yahata Zobacz posta
    Któryś Duńczyk miał na sznurku (!) symbol flagi mniejszy od kartki A5, włożony do przezroczystej foliowej koszulki.
    Hansen.
    Zawody rangi mistrzostw Europy.
    Zuzel 2021.

    mozemy sie spierac o talenty, ale jedno jest pewne. Ten sport to jest totalna popierdolka.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta

    Znowu - napisałeś, że Bewley to pierwszy zawodnik od lat, który trafił się Brytolom, więc pytanie o Lamberta padło w tym kontekście, a nie jeśli chodzi o ten mityczny największy talent początku XXI wieku. Znowu nieuwaga, którą tak ochoczo zarzucasz większości rozmówców
    Toż napisałem, że Lambert zbierał pierwsze szlify w dorosłym żużlu na kontynencie np. w Niemczech.

    Poprzednich zdań szerzej nie komentuje, zwykłe odwracanie kota ogonem.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  26. Powrót do góry    #380
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    I kto to mówi

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •