Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nowy bukmacher Superbet - pytanie

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    20-07-2003
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nowy bukmacher Superbet - pytanie

    Znalazłem info że Superbet dostał już zezwolenie na działalność przez internet: https://www.legalni-bukmacherzy-onli...erskie-online/ Swego czasu grałem trochę u nich w naziemnych punktach, więc fajnie byłoby przerzucić się na neta, tylko z tego co widzę to na stronie bukmachera nie da się w żaden sposób zarejestrować, a jedynie można wybrać zdarzenia i wydrukować kupon, z którym później trzeba i tak się udać jeszcze do punktu stacjonarnego, więc trochę bez sensu. Czy dobrze rozumiem że pomimo że Superbet dostał już zezwolenie na działalność online to jeszcze nie można wnosić zakładów przez internet? Czy jest jakiś sposób żeby założyć tam konto i grać już przez neta? Pomoże ktoś?


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    04-05-2020
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    coś innego niż Superbet

    Jeśli mógłbym coś Ci doradzić to z pewnością powiedziałbym żebyś nie zaprzątał sobie głowy takimi bukmacherami jak Superbet... myślę, że dużo bezpieczniej jest grać u popularnych i wiarygodnych bukmacherów, nie daj się oszukać! Nie wiem do końca jak to z legalnością i działaniami Superbeta teraz, ale pierwsze słyszę w ogóle o takim bumacherze Więc samo to nie świadczy dobrze. Dodam, że jestem na większości forów bukmacherskich w sieci, a i tam się o nim nie mówi. Dla mnie króluje STS, to jest bardzo bezpieczna opcja. Możesz jeszcze sprawdzić opinie o czołowych bukmacherach na tej stronie bukmacher-legalny.pl, tam są też fajne kody promocyjne często. Pozdro i nie daj się oszukać.

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    06-12-2021
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już można wnosić zakłady online w Superbet. Obecnie mają mocną pozycję na polskim rynku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •