Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 226 do 234 z 234

Wątek: GKM Grudziądz 2020 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Wszystko zależy od Kasprzaka... On może zrobić różnicę, ale szanse na to są takie, jakie są...

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    A Torun to co tam za mocarzy posiada? Holderow?
    Grudziądz mógł uratować tylko sensowny u24 jak Lyager a z Trofimoivem czy Lachbaumem nie widze takich szans. Holdery jakie sa takie sa ale tam bedzie jeszcze Lambert. Chyba ze kasprzak z Pawlickim pojada najlepsze sezony. GKM nie ma juniorki wogole

  3. Powrót do góry    #228
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Wszystko zależy od Kasprzaka... On może zrobić różnicę, ale szanse na to są takie, jakie są...
    Teoretycznie może zrobić różnice, ale praktycznie nie wierzę. To już Przemo w roku przyszłym może być lepszy niż Ksysio, jakoś nie wierzę w tego Ksysia, szczególnie w Grudziądzu, a to połowa meczów. Myślę że Przemo zrobi lepsze wyniki niż Kasprzak, ale do "zrobienia różnicy" to daleka droga. Obaj będą tłem dla reszty drużyny i innych usadowionych na tych samych pozycjach Polaków.

  4. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    u24 po kolei odpadają, ale nie wiem czy Lyager by zawojował ekstraligę na tym torze patrząc na styl jego jazdy, bardziej widział mi się tutaj Jacobsen, ale wolał zostać w 1 lidze. Trofimow, fajny koleś mimo wszystko, chyba tylko on zostaje, chyba, ze klub puszczając bąki wokół Duńczyków skupiał się wsród innych.
    Co do juniorów, no nie wiem, w porównaniu do ZG i Torunia nie wypadamy wcale tak źle.
    Każdy z tych juniorów, którzy prawdopodobnie Apator i Falubaz będą mieli, był juz nie raz, nie dwa pokonywany przez naszych juniorów na turniejach u21

  5. Powrót do góry    #230
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Falubaz to na papierze będzie równie słaby jak Grudziądz. Duet Pedersen - Bjerre wcale nie wygląda słabiej niż Dudek - Zagar. Podobnie Kasprzak - Pawlicki nie muszą być gorsi od Protasiewicza i Jensena. Juniorzy porównywalna mizeria.

  6. Powrót do góry    #231
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Falubaz to na papierze będzie równie słaby jak Grudziądz. Duet Pedersen - Bjerre wcale nie wygląda słabiej niż Dudek - Zagar. Podobnie Kasprzak - Pawlicki nie muszą być gorsi od Protasiewicza i Jensena. Juniorzy porównywalna mizeria.
    W sumie zapomniałem o Falubazie.

  7. Powrót do góry    #232
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Ja rozumiem, że Konieczny wygrał parę biegów ale litości. Toć to drugi Wieczorek. Zostawić naszych młodych. Tzn. bydgosko-toruńsko-grudziądzkich.
    Jesli nie będzie przebudowy band, to Przemek znow nie polata. I co znaczy, że miasto nie ma kasy? O 100zl czynsz mi w tym roku podrożał i dziś dostałem 350zł dopłaty za ciepłą wodę .
    Który junior jest bydgoski? Bo to że Zieliński toruński, to wiem.
    Też uważam, żę Grudziądz powinien zostawić tych juniorów, co ma. W szkółce ma też dwóch bardzo dobrych (Małkiewicz, Rafalski). Szkolenie idzie chyba najlepiej w kuj-pom. Trójka dobrych juniorów:D.Lotarski 20 / Zieliński 19 / Łobodziński 17 (wiek już na rok 2021).
    Łobodziński wydaje się być sporym talentem, 17 lat, lepiej oglądać jak już jego zera, niż np. Koniecznego, który będzie miał 20 lat i miałby tu niby przyjeżdżać z dalekiego Tarnowa. Pojeździłby dwa sezony i out, a Łobodziński bdzie miał 19 lat i wtedy powiecie, że chłopak zmarnowany talent, a czemu? Bo nie jeździł, bo jeździł taki Konieczny. Stawiajcie na Łobodzińskiego i Zielińskiego oraz braci Lotarskich i tyle.


    U24
    Możecie mi powiedzieć kto będzie jeździł jako U24 w Grudziądzu? Lyager i Jakobsen (pewniaki na ekstraligę) podpisali w 1 lidze. Nie wystarczy w takim razie, by w każdym klubie w elidze był dobry U24.


    Lesz: Lidsey
    Gorz: Birkemose?/Karczmarz
    Wroc: Czugunow/Bewley
    Ziel: Jeppesen/Kvech
    Lubl: Kubera
    Czew: ?? lub Smektała?
    Grud: ??
    Toru: Lambert


    Słabi PL: Trofimov, Gruchalski, Kaczmarek
    Słabi obco: Michaiłow, M.Hansen, P.Hansen, Lachbaum


    Co kombinuje Częstochowa? Nie wierzę, by ZG przystępowała do 2021 tylko z Kvechem, który ma kontuzję. Nie wierzę, by Wrocław oddał Bewleya zanim dowie się o tym czy Drabik będzie czy nie będzie zawieszony.
    Nie rozumiem Grudziądza. Dlaczego nie sprowadzili ani Lyagera, ani Jakobsena? Czyżby klub nie miał kasy na Lyagera ani Jakobsena, nawet w obliczu oddania A.Łaguty? A może nie znają się na żużlu i myślą, że taki Trofimov będzie lepszy od nich?

  8. Powrót do góry    #233
    Stały bywalec Awatar pejotl3
    Dołączył
    05-12-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    394
    Podziękowania: 198 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez fcbmeeting Zobacz posta
    Który junior jest bydgoski? Bo to że Zieliński toruński, to wiem.
    Łobodziński jest wychowankiem bydgoskiej szkółki Woźniaka.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pejotl3 za jego przydatny post!

    fcbmeeting (12-10-2020)

  10. Powrót do góry    #234
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez fcbmeeting Zobacz posta
    Który junior jest bydgoski? Bo to że Zieliński toruński, to wiem.
    Też uważam, żę Grudziądz powinien zostawić tych juniorów, co ma. W szkółce ma też dwóch bardzo dobrych (Małkiewicz, Rafalski). Szkolenie idzie chyba najlepiej w kuj-pom. Trójka dobrych juniorów:D.Lotarski 20 / Zieliński 19 / Łobodziński 17 (wiek już na rok 2021).
    Łobodziński wydaje się być sporym talentem, 17 lat, lepiej oglądać jak już jego zera, niż np. Koniecznego, który będzie miał 20 lat i miałby tu niby przyjeżdżać z dalekiego Tarnowa. Pojeździłby dwa sezony i out, a Łobodziński bdzie miał 19 lat i wtedy powiecie, że chłopak zmarnowany talent, a czemu? Bo nie jeździł, bo jeździł taki Konieczny. Stawiajcie na Łobodzińskiego i Zielińskiego oraz braci Lotarskich i tyle.


    U24
    Możecie mi powiedzieć kto będzie jeździł jako U24 w Grudziądzu? Lyager i Jakobsen (pewniaki na ekstraligę) podpisali w 1 lidze. Nie wystarczy w takim razie, by w każdym klubie w elidze był dobry U24.


    Lesz: Lidsey
    Gorz: Birkemose?/Karczmarz
    Wroc: Czugunow/Bewley
    Ziel: Jeppesen/Kvech
    Lubl: Kubera
    Czew: ?? lub Smektała?
    Grud: ??
    Toru: Lambert


    Słabi PL: Trofimov, Gruchalski, Kaczmarek
    Słabi obco: Michaiłow, M.Hansen, P.Hansen, Lachbaum


    Co kombinuje Częstochowa? Nie wierzę, by ZG przystępowała do 2021 tylko z Kvechem, który ma kontuzję. Nie wierzę, by Wrocław oddał Bewleya zanim dowie się o tym czy Drabik będzie czy nie będzie zawieszony.
    Nie rozumiem Grudziądza. Dlaczego nie sprowadzili ani Lyagera, ani Jakobsena? Czyżby klub nie miał kasy na Lyagera ani Jakobsena, nawet w obliczu oddania A.Łaguty? A może nie znają się na żużlu i myślą, że taki Trofimov będzie lepszy od nich?
    Bydgoski junior zapewne chodzi o Kacpra Łobodzińskiego, młody zdobywał medale w BTŻ na miniżużlu do 125 cc. Jako, ze wtedy na linii BTŻ-"Władkowa" Polonia były spięcia, młody przyszedł do GKM, tutaj zdał na 250cc i na 500cc. Czyli można powiedzieć,ze ponad 2 lata zajmuje się nim Kościecha.
    Co do szkółki, generalnie wszyscy oceniają Kościechę po wynikach młodych, w zawodach ligowych. Na razie chłop rzeźbi w tym co ma, Lotarski w spadku po Kempesie, Zieliński toruński, ale to właściwie jego chłopak, bo już w Toruniu ze sobą pracowali, tutaj można wrzucić kamyczek do jego ogródka. Z drugiej strony, może wyszło, ze Denis jest po prostu przehajpowany.
    Kacper, krok po kroku, moze na razie nie ma jakiś super wyników, ale coś w tym chłopaku drzemie, co daje nadzieje na przyszłość.
    Co do reszty, faktycznie są młodzi na 250cc - Rafalski i Małkiewicz się wyróżniają, choć czasami i ostatnio Seweryn Orgacki w pojedynczych zawodach potrafi zająć wyzsze miejsce od Rafalskiego. Generalnie Ci chłopacy(Wiktor i Seweryn) startują już drugi sezon w wszelakich zawodach 250cc, jezeli miałbym wytypować kto prezentował się lepiej na przestrzeni tych dwóch sezonów, to chyba faktycznie wskazałbym Wiktora Rafalski. Kevin Małkiewicz zdał licencje pod koniec sierpnia, 4 zawody w życiu i już zajął miejsce na podium podczas zawodów w Lublinie. Potrafi już wygrac pojedyncze wyścigi z bardziej doswiadczonymi w tej kategorii chłopakami z czołówki - typu Karczewski, H.Jabłoński, M.Jabłoński. Za rok może być jednym z czołówki na stałe, gdy starty w tych zawodach skończą zawodnicy typu Paluch,Karczewski itd.
    Na początku października licencje zdał już następny chłopak na 250cc, Janek Przanowski. Ale jego nie widziałem na żywo na motorze to nie potrafię powiedzieć o nim nic więcej.
    W szkółce ma być obecnie 12 chlopaków, osprzęt jest dla każdego. Co do brata Damiana Lotarskiego-Fabiana, to raczej była licencja dla spełnienia limitów. Od tamtej pory chłopak chyba w zadnych zawodach nie wystartował. Notabene Fabian, to brat bliźniak Damiana.

    Co do gościa na u24, chyba przegraliśmy wszystkie batalie o sensownego zawodnika tej kategorii. Co spowodowało,ze Lyager i Jakobsen wolą 1 ligę ? Nie wiem. Lambert, tutaj dość szybko wypadliśmy z licytacji, Kubera raczej trafi do Lublina. Generalnie nikogo sensownego nie widzę, choć takiego Trofimowa stawiam wyżej niż Lachbauma. Może więc Wiktor tutaj chociaż trafi ?
    Skład będzie tylko na walkę o utrzymanie i dla wielu będziemy faworytem do spadku. Sporo tego "ale" w naszym składzie. O ile Duńczycy jakiś poziom prezentują o tyle Kasprzak i Przemek sezon 2020 mieli fatalny, nam zostaje liczyć, ze się odbiją, ze to jeszcze nie jest kres ich kariery. Nowy stary trener-Kędziora. Ostatnio spadł z Rybnikiem, gdzie zbytnio kunsztem taktycznym nie błyszczał, z torem tez co chwile coś innego, ale na jego obronę można ewentualnie zaliczyć to, ze ktoś innym tam rządził w Rybniku, o czym wspomniał kiedyś Szczepaniak.
    Lechu kiedyś potrafił nam utrzeć nosa w czasach 1 ligi, Gniezno 2012 i Łódź 2014, stawał nam na drodze. Wielu kibiców ma wciąż w pamęci 1995 i awans GKM do 1 ligi, czyli ówczesnej ekstraligi, trenerem był wówczas Kędziora. Portal po-bandzie uznał to już za pewnik, choć klub na razie milczy.
    Kasa na Łagutę była, angażował się też włodarz miasta w te negocjacje, ale pytanie czy kasa na innych też się znalazla mimo wysokiej oferty dla Artioma ? Czy skoro lidera nie będzie, no to cyk cięcie i kasy nie ma na jakiś zawodników na papierze lepszych ? Pewnie wielu zawodników, teraz walczy o jak największą kasę przy podpisie, aby się zabezpieczyć w razie kolejnego kryzysu z wirusem związanym.
    Ostatnio edytowane przez BGDZ ; 12-10-2020 o 21:00

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    fcbmeeting (12-10-2020)

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •